Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Witold Jarmolowicz
Wto Sty 01, 2013 11:08
I co z nimi?!
Autor Wiadomość
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 22:41   Re: I jeszcze...

Piotr Błotnicki napisał/a:
Nigdy nie piszę "per Ty" nieznanym mi osobom. Tak zostałem wychowany...


Kultura "Pana" zeto555 jest na tym forum wprost legendarna, bo nie będę nawiązywał do tematu "przypadek zeto555"

Cytat:
Nie wiem gdzie tu jest prowokacja tak szczerze mowiac, bardziej mi wyglada na to, ze pare osob ma obsesje prowokacyjna. To jak z tym cytatem z filmu o prowokacji ZOMO a oni posprzatali i pojechali. Napisal pare zdan, ze sie cos dziwnego tam dzieje, bo widac dzieje, zamykanie forum nie jest normalne i nie widze w tym nic prowokacyjnego. Odkopal jeden mit , ktory byl przedstawiany inaczej, no i gdzie tu prowokacja i czym obnazyl glupote? Chyba ze chodzi ci o obnazenie glupoty z temtej strony? No i jezeli jego argumenty sa siermiezne, to jak nazwac "argumenty" alego?

Jako postronna osoba obserwująca niemalże każdy wątek mogę smiało wskazać "grupy" konfliktowe. Znajdzie się ali myślący że jest obserwowany i śledzony przez agentów mosatu i tych od DO. Oczywiście podobnie Rakash który na dzieńdobry skreśla każdego nowo przybytego. Są jednak również osoby wysokiej kultury oraz umiejące poszanować nazwisko takie jak Pan Witold, Hannibal, Zyon, Iga M, M i T, Waldek gdzie rozmowa jest naprawde na poziomie i nie zostaniesz skrytykowany za to że jesteś MŁODSZY, mniej lub bardziej znany i wygadany. Zapewne znając niektóre osoby dostane za do doszczędnie zniszczony, ale czymże jest opinia bez krytyki? x]
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
Ostatnio zmieniony przez Amasimar Śro Paź 20, 2010 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 23:50   

Amasimar napisał/a:
ali napisał/a:
Piotr Błotnicki napisał/a:
Może się mylę, ale sądzę, że pan, który podpisuje się "ali", to Tomasz Kwaśniewski.

nie błaźnij się synek


A Ty przestań z siebie robić pępek świata.

zeto555 napisał/a:
Po co Ci wdawac sie w glupawe dyskusje i wzniecac zamet?
Znakomita wiekszosc na tym forum wie, ze DO jest " szkodliwa " i udowadniala to przez lata wszystkim, ktorzy tu weszli i osmielili sie miec inne zdanie.

Czy ja coś przeoczyłem czy Pan zmienił swoje zdanie o DO? :D

Jak mozna zmienic zdanie o czyms, co kazdego dnia udowadnia, ze jest najlepsze?
No w tym wypadku znowu musze wypomniec Twoj wiek - no nie da sie krotko zyjac wiedziec , a raczej sprawdzic pewnych rzeczy.
Pierwsza moja reakcja na DO to byl smiech. Pomyslalem, ze ten facet chyba zdurnial do reszty , wmawiajac ludziom takie rzeczy.
Potem juz bylo tylko zdziwienie poprawiajacym sie stanem zdrowia, a pozniej - sam widzisz co bylo pozniej bo to trwa.
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 00:36   

Cytat:
Potem juz bylo tylko zdziwienie poprawiajacym sie stanem zdrowia, a pozniej - sam widzisz co bylo pozniej bo to trwa.


Ależ ja nic nie twierdzę, nie jestem zwolenikiem żadnej diety a jedynie obserwatorem, który bada wszystko na około. A no widzę, widzę z tego co pan mówi. Nie zamierzam tu nic negować, bo to jak i co robimy a jak działa odczuwa każdy inaczej. Tylko mnie tak zastanawia skąd u low crabowego aliego taka agresja w stosunku do Pana Piotra. A mówiawiają że dobra dieta daje spokój ducha a tu proszę bardzo...:D waleczny jak Mohamed... 'Ali' Mohamed
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
barb

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 252
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 08:55   

Amasimar napisał/a:
Cytat:
Potem juz bylo tylko zdziwienie poprawiajacym sie stanem zdrowia, a pozniej - sam widzisz co bylo pozniej bo to trwa.


Ależ ja nic nie twierdzę, nie jestem zwolenikiem żadnej diety a jedynie obserwatorem, który bada wszystko na około. A no widzę, widzę z tego co pan mówi. Nie zamierzam tu nic negować, bo to jak i co robimy a jak działa odczuwa każdy inaczej. Tylko mnie tak zastanawia skąd u low crabowego aliego taka agresja w stosunku do Pana Piotra. A mówiawiają że dobra dieta daje spokój ducha a tu proszę bardzo...:D waleczny jak Mohamed... 'Ali' Mohamed


hahaha dobre małolat :-D
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 09:23   

barb napisał/a:
Amasimar napisał/a:
Cytat:
Potem juz bylo tylko zdziwienie poprawiajacym sie stanem zdrowia, a pozniej - sam widzisz co bylo pozniej bo to trwa.


Ależ ja nic nie twierdzę, nie jestem zwolenikiem żadnej diety a jedynie obserwatorem, który bada wszystko na około. A no widzę, widzę z tego co pan mówi. Nie zamierzam tu nic negować, bo to jak i co robimy a jak działa odczuwa każdy inaczej. Tylko mnie tak zastanawia skąd u low crabowego aliego taka agresja w stosunku do Pana Piotra. A mówiawiają że dobra dieta daje spokój ducha a tu proszę bardzo...:D waleczny jak Mohamed... 'Ali' Mohamed


hahaha dobre małolat :-D

Bo przystaje w dobrym towarzystwie, czyli w moim!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 09:44   

Amasimar napisał/a:
Kultura "Pana" zeto555

Kultura Pana zeto555 się zmieniła i już nie wymaga komentowania.
Zwalczać trzeba agresorów, a zeto już się do nich nie klasyfikuję.
Choć jest jeszcze jeden rozbójnik, któremu kultura całkiem obca:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ali-Baba
Ali-baba :-D
Zarówno pierwszy jak i drugi człon określa jego ukryte "ja"
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 14:55   

barb napisał/a:
Amasimar napisał/a:
Cytat:
Potem juz bylo tylko zdziwienie poprawiajacym sie stanem zdrowia, a pozniej - sam widzisz co bylo pozniej bo to trwa.


Ależ ja nic nie twierdzę, nie jestem zwolenikiem żadnej diety a jedynie obserwatorem, który bada wszystko na około. A no widzę, widzę z tego co pan mówi. Nie zamierzam tu nic negować, bo to jak i co robimy a jak działa odczuwa każdy inaczej. Tylko mnie tak zastanawia skąd u low crabowego aliego taka agresja w stosunku do Pana Piotra. A mówiawiają że dobra dieta daje spokój ducha a tu proszę bardzo...:D waleczny jak Mohamed... 'Ali' Mohamed


hahaha dobre małolat :-D


Dzięki dziadku :]


Paweł-poprostu napisał/a:
Bo przystaje w dobrym towarzystwie, czyli w moim!

Pamiętaj Pawle feedback jednakże leci w twoją strone, przypomnij sobie origins a mentor nie będzie już ukryty.
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
Ostatnio zmieniony przez Amasimar Czw Paź 21, 2010 15:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 15:23   

Paweł-poprostu napisał/a:
Kultura Pana zeto555 się zmieniła i już nie wymaga komentowania.

Pan Zeto dostosowuje sie do rozmowcy.
Mnie zawsze mozna krytykowac i chetnie wyslucham. Najbardziej nie lubie jak ktos przylacza sie do choru krytyki tylko dlatego , ze wiekszosc tak spiewa. A madrego zawsze mozna wysluchac, nawet jak jest w glebokiej opozycji. Z niektorymi jak widac udalo sie :)
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 17:19   

zeto555 napisał/a:
Najbardziej nie lubie jak ktos przylacza sie do choru krytyki tylko dlatego , ze wiekszosc tak spiewa


Dokładnie, niestety jest to tutaj bardzo powszechne
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 21, 2010 18:15   

do przedszkola dzieciaki
Ostatnio zmieniony przez ali Czw Paź 21, 2010 18:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 19:25   

ali napisał/a:
do przedszkola dzieciaki


Do obory prostaku.
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 20:02   

Hi! Hi! Hi! Ale jaja! Czyżbym, zupełnie niechcący, wsadził kij w mrowisko? Albo, lepiej: wrzucił granat do szamba? Ależ tu świrów i frustratów!
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 20:32   

A widzi Pan ;D niestety, niestety z naszym ali'm same kabarety.
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8795
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 00:09   

seanor napisał/a:
Czy hrabia,czyt, chrabia Blotnicki to nie oberlejtnant W Jarmułkowitz , których kiedys było wielu, ale zaden nie chciał zagrać przy jankielu...

Uprzedzałem, że nie znoszę przekręcania i wariacji na temat mojego nazwiska.
Jeszcze jeden taki wyskok i wypad stąd durniu.
JW
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 09:30   

Ludzie czy wy nie macie chodź trochę kultury? Przez niektórych z was atmosfera na forum stale się pogarsza...
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 09:44   

ali napisał/a:
do przedszkola dzieciaki

Więc żegnam, jaśnie oświeconego "Pana"!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 10:47   

To jest poprostu symptomatyczne, ciagle taka a nie inna reakcja takich a nie innych osob, w taki a nie inny sposob. Wyjatkiem jest jedna osoba, ktora sie zmienila duzo in plus ale reszta to ciagle ten sam belkotliwy ton, slowotok, odsylanie do przedszkola , dzieciaki, synki, lebki, gnojki, popaprancy itd a jednoczesnie kulejaca ortografia i przewaznie gramatyka. Pan Mietek spod budki z piwem, w waciaku i w berecie z antenka, nieudolna polszczyzna poucza. Absolwenci, prawa , ekonomii, matematyki, fizyki i innych kierunkow studiow czytaja i pilnie notuja.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pią Paź 22, 2010 10:49, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 12:41   

Która to osoba się tal zmieniła, in vitro?


Absolwentów to my tu mamy reprezentacji dość...
Ostatnio zmieniony przez rakash Pią Paź 22, 2010 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 22, 2010 19:58   

Amasimar napisał/a:
Ludzie czy wy nie macie chodź trochę kultury? Przez niektórych z was atmosfera na forum stale się pogarsza...


kulturę oborowy już pokazałeś
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 12:50   

ali napisał/a:
Amasimar napisał/a:
Ludzie czy wy nie macie chodź trochę kultury? Przez niektórych z was atmosfera na forum stale się pogarsza...


kulturę oborowy już pokazałeś


Nie no ten to jest wrzód, jeszcze żeby kopiować czyjeś teksty?? uuu not nice... wymyśl coś swojego orginalnego
Z ali'enami nie gadam dowidzenia. 8-)
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
dew

Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 2
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 07:51   Stan Jana Kwaśniewskiego

[fade][center]Witam i od razu przepraszam za odgrzewanie starego w sumie tematu ale....sprawa jest dla mnie bnardzo nurtująca. Przeczesałem Internet i wygląda na to, że ostatni filmik z Janem Kwaśniewskim jest z kwietnia 2009 - konferncja z okazji 10 lecia bractw optymalnych (dostępny na yt). Bardzo proszę odpowiedzcie czy od ostatniego posta w tym wątku ktoś wie co się faktycvznie z Janem Kwaśniewskim dzieje? Pytam bo od 3 m-cy sam zacząłem stosować jego dietę i czuje naprawdę niezłe efekty - np ustąpiła mi astma którą miałem przez ok 20 lat i zawsze była nieodłączną częścią mojego życia:) są też inne plusy ale ja nie o tym.
Myślę, że dziwne jest, że nikt tego tematu nie drąży, skoro dużo ludzi żywi się w ten lub podobny sposób to rozsądnie byłoby wiedzieć co się z ojcem diety optymalnej dzieje.
[/fade][/center]
z góry dziękuję za odpowiedź
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8795
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 14:50   

Raczej proszę się zatroszczyć o swoje zdrowie:
http://www.dobradieta.pl/...p=224493#224493
JW
 
     
dew

Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Maj 15, 2013 13:35   

Dzięki za link. Przeczytałem, wydaje się być racjonalne, zresztą ja i tak jem ok 80 g białka i 60 węgli i nie liczę za dokładnie. Zastosuję się do tych zaleceń i czytam sobie też książkę Lutza.
A na moje pytanie o Janie Kwaśniewskim nikt nie zna odpowiedzi?
 
     
Kubach

Dołączył: 29 Maj 2013
Posty: 6
Wysłany: Śro Maj 29, 2013 23:53   Zdrowie Dr Kwaśniewskiego?

Ponawiam pytanie przedmówcy. Czy ktoś ma najnowsze informacje odnośnie stanu zdrowia Dr Kwaśniewskiego? Uważam, iż jest to informacja ważna, dla osób stosujących DO.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8795
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 12:17   

Stan zdrowia jednej osoby niczego nie dowodzi, nie jest istotny statystycznie.
Skoro jednak uznaje Pan tę informację za ważną, proszę się zwrócić z tym pytaniem do jego syna, niewątpliwie osoby najbardziej zorientowanej w tym temacie.
JW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved