Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Witold Jarmolowicz
Wto Sty 01, 2013 11:08
I co z nimi?!
Autor Wiadomość
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:03   I co z nimi?!

Na forum Jana Kwaśniewskiego nie można się już zarejestrować bo pojawia się komunikat "rejestracja wyłączona"; Jan Kwaśniewski jest podobno w takim stanie, że nie można go już pokazywać publicznie (jego syn zawsze taki był), Adam Jany, przywódca sekty Kwaśniewskiego nie żyje, nie żyje "Morgano" - nawiedzony dietetyk i dyżurny astrolog tejże sekty; nie żyje Józef Turostowski - nawiedzony wielbiciel Kwaśniewskiego; a wszyscy to byli jego "wyznawcy". Zmarł też profesor Wolfgang Lutz ale on miał 98 lat!
Miażdżąca ilość zwolenników diety nikowęglowodanowej, ale tylko ta, która żyje po lutz'owemu, a nie po kwaśniewski'emu ma się znakomicie i żyje sobie znakomicie...
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:13   Re: I co z nimi?!

Piotr Błotnicki napisał/a:
Na forum Jana Kwaśniewskiego nie można się już zarejestrować bo pojawia się komunikat "rejestracja wyłączona"; Jan Kwaśniewski jest podobno w takim stanie, że nie można go już pokazywać publicznie (jego syn zawsze taki był), Adam Jany, przywódca sekty Kwaśniewskiego nie żyje, nie żyje "Morgano" - nawiedzony dietetyk i dyżurny astrolog tejże sekty; nie żyje Józef Turostowski - nawiedzony wielbiciel Kwaśniewskiego; a wszyscy to byli jego "wyznawcy". Zmarł też profesor Wolfgang Lutz ale on miał 98 lat!
Miażdżąca ilość zwolenników diety nikowęglowodanowej, ale tylko ta, która żyje po lutz'owemu, a nie po kwaśniewski'emu ma się znakomicie i żyje sobie znakomicie...


hej
daj się leczyc i módl się o zdrowie
bo o rozum już za późno
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:21   

Bardzo dziękuję za konstruktywną, bardzo dobrze uzasadnioną, krytykę. Rewelacyjna!
Ostatnio zmieniony przez Piotr Błotnicki Wto Paź 12, 2010 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:25   Re: I co z nimi?!

Piotr Błotnicki napisał/a:
Jan Kwaśniewski jest podobno w takim stanie, że nie można go już pokazywać publicznie

A co z nim się stało? Jak w Faktach go pokazywali to jakoś się trzymał.
A Jany, Morgano to na DO do końca nie byli; błędy robili.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:28   

Na forum Jana Kwaśniewskiego rzeczywiście jest coś dziwnego, jeszcze dawniej niemal codziennie dyskutował syn JK, a teraz od ponad pół roku, wyłączył się z dyskusji, choć forum odwiedza codziennie.
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:32   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Bardzo dziękuję za konstruktywną, bardzo dobrze uzasadnioną, krytykę. Rewelacyjna!

a czym błysnąłeś?
myślałeś ze klakierów znajdziesz
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:36   

Trudno mi powiedzieć, co dolega Kwaśniewskiemu - to coś neurologicznego - nie może mówić. Co z resztą? Nie mam pojęcia... Nie jestem lekarzem!...
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:38   

Może się mylę, ale sądzę, że pan, który podpisuje się "ali", to Tomasz Kwaśniewski.
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:41   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Może się mylę, ale sądzę, że pan, który podpisuje się "ali", to Tomasz Kwaśniewski.

nie błaźnij się synek
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:44   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Może się mylę, ale sądzę, że pan, który podpisuje się "ali", to Tomasz Kwaśniewski.

Hehe, akurat to pudło na 100% :D
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:46   

No! Kultura słowa, gramatyka, interpunkcja, stylistyka etc. To Tomasz Kwaśniewski - nikt inny...
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:47   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Trudno mi powiedzieć, co dolega Kwaśniewskiemu

Tylko trzeba pamiętać jedno o czym sam pisał w książkach Jan Kwaśniewski, że jako trzydziestolatek był bardzo kiepskiego stanu zdrowia i właśnie ratunku szukał w żywieniu. Być może gdyby swoje zdrowie powierzył funkcjonariuszom służby zdrowia, już by go nie było.
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:49   

To bardzo możliwe!
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:50   

Piotrze, jak rozumiem Ty się żywisz po "lutzowsku"?
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:52   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Może się mylę, ale sądzę, że pan, który podpisuje się "ali", to Tomasz Kwaśniewski.

Też muszę stwierdzić że strzał w płot. Z tego co pamiętam swego czasu "aliego" wyrzucił z forum Kwaśniewskiego, właśnie Tomasz Kwaśniewski.
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:52   

Ha! No... prawie!
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:52   

Cytat:
nie żyje Józef Turostowski - nawiedzony wielbiciel Kwaśniewskiego;


Dieta Kwaśniewskiego chyba nie chroni od wypadków samochodowych?
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:55   

Turostowski umarł, w samochodzie, na zawał w oklicach Żnina. Jechała z nim wykwalifikowana pielęgniarka. Fachowa reanimacja nie przyniosła rezultatu...
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 21:59   

Dzięki w takim razie za informację, bo tej do dziś nikt nie weryfikował:
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?p=51912
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 22:01   I jeszcze!

Że Józek Turostowski umarł na zawał w swoim samochodzie - to byłał tajemnica! "Oficjalna" wersja rozpowszechniana przez sektę OSBO - zdeżył się czołowo z TIR;'em.
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 22:08   

Nie "wpadł na drzewo" - zjechał spokojnie na trawiaste pobocze i tam umarł na zawał serca pomimo fachowej pomocy jego wspópasażerkii - pielęgniarkii. Nic się już nie dało zrobić..
No... tak bywa..,
Ostatnio zmieniony przez Piotr Błotnicki Wto Paź 12, 2010 22:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 12, 2010 22:11   

Piotr Błotnicki napisał/a:
To bardzo możliwe!

no widzę że zaczynasz myśleć
pokora też się przyda
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 22:21   Re: I co z nimi?!

Piotr Błotnicki napisał/a:
Adam Jany, przywódca sekty Kwaśniewskiego nie żyje, nie żyje "Morgano" - nawiedzony dietetyk i dyżurny astrolog tejże sekty; nie żyje Józef Turostowski - nawiedzony wielbiciel Kwaśniewskiego; a wszyscy to byli jego "wyznawcy". Zmarł też profesor Wolfgang Lutz ale on miał 98 lat!
Miażdżąca ilość zwolenników diety nikowęglowodanowej, ale tylko ta, która żyje po lutz'owemu, a nie po kwaśniewski'emu ma się znakomicie i żyje sobie znakomicie...

A zastanawiales sie synku nad tym czy beda zyc znakomicie az do smierci?
A moze beda zyc wiecznie? Wiekszosc z nich to mlokosy i im (tak samo jak i tobie) wydaje sie, ze beda zyc wiecznie.
Poczytaj posty Hannibala i zwroc uwage jak on "zdrowo" odchorowuje choroby i leczy innych pasozytami.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
Ostatnio zmieniony przez Kangur Wto Paź 12, 2010 22:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
the meat eater

Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 119
Wysłany: Śro Paź 13, 2010 19:02   

Baldhead napisał/a:
Cytat:
nie żyje Józef Turostowski - nawiedzony wielbiciel Kwaśniewskiego;


Dieta Kwaśniewskiego chyba nie chroni od wypadków samochodowych?


jak to nie!!! przeciez sam Kwaśniewski twierdził że optymalni powodują mniej wypadków drogowych więc.... :-D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Paź 13, 2010 19:09   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Bardzo dziękuję za konstruktywną, bardzo dobrze uzasadnioną, krytykę. Rewelacyjna!

Jezeli dostaniesz jako argument "synka", "mlokosa" "malolata" albo cos podobnego to z pewnoscia jest to wlasnie czlonek tejze sekty , o ktorej piszesz.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Paź 13, 2010 19:18   

W dzisiejszych czasach nic nie jest prawda i wszystko nią jest-zwłaszcza to co jemy/spożywamy!!!!!!
Polecam fil wrzucony przez zyon INC Food ! A rąbek prawdy zostanie odkryty :)
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Śro Paź 13, 2010 19:24   

the meat eater napisał/a:
Baldhead napisał/a:
Cytat:
nie żyje Józef Turostowski - nawiedzony wielbiciel Kwaśniewskiego;


Dieta Kwaśniewskiego chyba nie chroni od wypadków samochodowych?


jak to nie!!! przeciez sam Kwaśniewski twierdził że optymalni powodują mniej wypadków drogowych więc.... :-D


wiesz mądralo
na płocie pisało --PA
jeden dureń pogłaskał
i dziwił się skąd ma drzazge w łapie
Ostatnio zmieniony przez ali Śro Paź 13, 2010 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 12:40   

the meat eater napisał/a:

jak to nie!!! przeciez sam Kwaśniewski twierdził że optymalni powodują mniej wypadków drogowych więc.... :-D


A co w tym niby takiego dziwnego? Zrównoważony organizm nie ma skłonności do powodowania jakiegokolwiek "madness". To nie tylko Kwaśniewski ale już tysiące lat temu inni wiedzieli.

zyon napisał/a:
Piotr Błotnicki napisał/a:
Bardzo dziękuję za konstruktywną, bardzo dobrze uzasadnioną, krytykę. Rewelacyjna!

Jezeli dostaniesz jako argument "synka", "mlokosa" "malolata" albo cos podobnego to z pewnoscia jest to wlasnie czlonek tejze sekty , o ktorej piszesz.


Wprawdzie świadczy to o braku cierpliwości, ale całkiem słusznie "dostał tym argumentem", za głupie pisanie.
Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Paź 14, 2010 12:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 12:43   

No przestan, nic glupiego akurat nie napisal, glupia jest raczej twoja reakcja. Kto napisze cos przeciwko niewazne czy ma racje czy nie to zawsze dostanie gnojka czy synka. Czasami jednak sie warto zastanowic.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 12:50   

Oczywiście, że napisał. Obnażył przy tym swoją głupotę. Być może nie jest to co myśli, być może to prowokacja mająca na celu "wyłapanie" sekciarzy, jednak w wymowie jest to takie jakie jest.

Ja się podpisuję pod tymi argumentami, chociaż wiem że taka reakcja napędza tylko takiego "prowokatora". Lecz nic w świecie nie dzieje się bez przyczyny i wszystko do czegoś zmierza. Ja staram się być rozjemczy, ale to wcale nie jest lepsze niż podejście użytkownika ali. Twoja zaś krytyka jego siermiężnych argumentów też o czymś świadczy. Na pewno o tym że jesteś niewolnikiem formy. Przykro o tym wspomianć, ale co raz dajesz dowód na płytkość postrzegania, przy tym jesteś uparty. Twoja wola.

Rzecz może raczej w tym żeby na takie prowokacje nie reagować, bo po co. Chociaż z drugiej strony ktoś kto ma świadomość skutków takiego głupiego pisania powinien reagować. No i tym słuszniejsze są te argumenty karcące głupie pisanie, ponieważ wyraża dojrzałość osoby która stara się żelazną pałką karcić głupków. Przy czym sami wkładacie do ręki ten żelazny argument.
Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Paź 14, 2010 12:57, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 13:17   

Nie wiem gdzie tu jest prowokacja tak szczerze mowiac, bardziej mi wyglada na to, ze pare osob ma obsesje prowokacyjna. To jak z tym cytatem z filmu o prowokacji ZOMO a oni posprzatali i pojechali. Napisal pare zdan, ze sie cos dziwnego tam dzieje, bo widac dzieje, zamykanie forum nie jest normalne i nie widze w tym nic prowokacyjnego. Odkopal jeden mit , ktory byl przedstawiany inaczej, no i gdzie tu prowokacja i czym obnazyl glupote? Chyba ze chodzi ci o obnazenie glupoty z temtej strony? No i jezeli jego argumenty sa siermiezne, to jak nazwac "argumenty" alego?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Czw Paź 14, 2010 13:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 13:21   

Siermiężne są argumenty alego. Kolego. Proste. Rozumiem, że takie stawianie sprawy wprost natrafia na ostry sprzeciw. Jednak to Ali ma tu pewność racji.

Natomiast te "prowokacje" są prostackie. Ali lewym prostym wali wprost w to prostactwo. i ma słuszność, bo chce naprostować to co zbacza. Więc słusznie. Bo widzi. Bo wie, że z chamami nie ma dyskusji.
Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Paź 14, 2010 13:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 13:29   Re: I co z nimi?!

Piotr Błotnicki napisał/a:
Na forum Jana Kwaśniewskiego nie można się już zarejestrować bo pojawia się komunikat "rejestracja wyłączona"; Jan Kwaśniewski jest podobno w takim stanie, że nie można go już pokazywać publicznie (jego syn zawsze taki był), Adam Jany, przywódca sekty Kwaśniewskiego nie żyje, nie żyje "Morgano" - nawiedzony dietetyk i dyżurny astrolog tejże sekty; nie żyje Józef Turostowski - nawiedzony wielbiciel Kwaśniewskiego; a wszyscy to byli jego "wyznawcy". Zmarł też profesor Wolfgang Lutz ale on miał 98 lat!
Miażdżąca ilość zwolenników diety nikowęglowodanowej, ale tylko ta, która żyje po lutz'owemu, a nie po kwaśniewski'emu ma się znakomicie i żyje sobie znakomicie...


Mimo najszczerszych checi ja naprawde nie widze, gdzie tu jest jakas prowokacja, moge prosic o oswiecenie? Moze nie jestem wyczulony na takie dzialania?
A nazywanie komentarza alego "siermieznym" to moim zdaniem spory eufemizm , jezeli ten post powyzej jest prostacki to wypowiedz alego jest conajmniej buracko-prymitywna, bo nic bardziej stosownego mi na mysl akurat nie przychodzi
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 13:30   Re: I co z nimi?!

Będę się przyglądać twojej radosnej twórczości zyon.
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 15:08   

zyon napisał/a:
Mimo najszczerszych checi ja naprawde nie widze, gdzie tu jest jakas prowokacja,

Jak sobie czytam takie dyskusje, to tak mysle, ze najwiekszy odzew na takie pisanie o szkodliwosci DO i poziomie forum Kwasniewskiego jest ze strony przeciwnikow DO.
Zyon ! Czasami ktos taki jak w tym watku wejdzie na forum, zamiesza, obrzuci blotem Kwasniewkiego i cala idee DO oraz niby nawiedzonych ludzi , ktorzy ja stosuja , i jak wszedl tak szybko wyjdzie, a Ty masz wtedy najwiecej do powiedzenia jako oczywiscie glowny oponent.
Po co Ci wdawac sie w glupawe dyskusje i wzniecac zamet?
Znakomita wiekszosc na tym forum wie, ze DO jest " szkodliwa " i udowadniala to przez lata wszystkim, ktorzy tu weszli i osmielili sie miec inne zdanie.
Znasz jak i ja kilku optymalnych na tym forum ( mowie o stalych optymalnych ) i widzisz , ze nie ma tu przejawow sekciarstwa. Dyskutuja tak jak TY na rozne tematy i nie pisza, ze4 LC jest do d u p y itp.
Widac z tego , ze potrzebujesz chyba czasami sie wyżyc i poobrzucac blotem cala idee DO. Jesli potrzebujesz tego to Twoja sprawa, ale po co udowadniac ciagle niższosc DO , skoro juz wielokrotnie surojady udowodnily?
Mysle, ze masz chyba wiecej do powiedzenia i nie musisz znizac sie do poziomu przypadkowego pismaka, ktory za punkt honoru obral sobie chodzenie po forach i robienie zadymy.
Sam pomysl Zyon, jaka bylaby Twoja reakcja na to , gdyby ktos nieznany wszedl i zacxzal obrzucac blotem to w co wierzysz?
Naturalna reakcja jest obrona i kazdy pewnie postapilby tak samo - no chyba, ze ktos nie ma jaj.
Ostatnio zmieniony przez zeto555 Czw Paź 14, 2010 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 15:31   

zyon napisał/a:

Nie wiem gdzie tu jest prowokacja tak szczerze mowiac, bardziej mi wyglada na to, ze pare osob ma obsesje prowokacyjna.o?

za młody jesteś
nie znasz historii podobnych w tym samym stylu puszczanych prowokacji od lat
przez nawiedzonych smaraczy
nawet te same zwroty się powtarzają
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 15:37   

Jezeli dostaniesz jako argument "synka", "mlokosa" "malolata" albo cos podobnego to z pewnoscia jest to wlasnie czlonek tejze sekty , o ktorej piszesz.[/quote]

To chyba prawda. Ale nazywanie mnie "młokosem" lub "małolatem" jest dla mnie komplementem - przekroczyłem piędziesiątkę...
Rad jestem, że wywołałem ciekawą (dziwną?) dyskusję. Ale nie była to "prowokacja" mająca na celu wywołania niesnasek... :sad:
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:02   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Rad jestem, że wywołałem ciekawą (dziwną?) dyskusję. Ale nie była to "prowokacja" mająca na celu wywołania niesnasek... :sad:

To wcale nie jest ciekawa dyskusja tylko bezmyslne gadanie.
Wchodzisz na forum tylko po to , zeby krytykowac kogos.
Zobacz ile tu ciekawych ludzi i tematow i napisz cos od siebie.
Obrzucajac blotem czegos czego sie nie zna i nie ma o tym zielonego pojecia jest malo powazne - no chyba , ze chcesz nalezec do choru takich, co to nie maja nic do powiedzenia i powtarzaja co kilku glupkow napisalo, a o to Cie nie podejrzewam.
Ludzie umieraja wszedzie i z roznych powodow. Optymalni tez nie sa niezmiertelni i czeka ich los podobny jak wszystkich.
Na swiecie, w Polsce , jej wielka rzesza optymalnych jak i roznych innych niskoweglowodanowcow i nie zauwazylem krytyki innych formacji.
Jest grupa ludzi, ktorych boli popularnosc DO i zamiast skupic sie na tym co w ich mniemaniu doibre, zajmuja sie bzdurami.
Przeczytaj raz jeszcze swoj post wiodacy i pomysl ile jest warte takie pisanie.
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:06   

Cytat:
Na forum Jana Kwaśniewskiego nie można się już zarejestrować bo pojawia się komunikat "rejestracja wyłączona"; Jan Kwaśniewski jest podobno w takim stanie, że nie można go już pokazywać publicznie (jego syn zawsze taki był), Adam Jany, przywódca sekty Kwaśniewskiego nie żyje, nie żyje "Morgano" - nawiedzony dietetyk i dyżurny astrolog tejże sekty; nie żyje Józef Turostowski - nawiedzony wielbiciel Kwaśniewskiego; a wszyscy to byli jego "wyznawcy". Zmarł też profesor Wolfgang Lutz ale on miał 98 lat!
Miażdżąca ilość zwolenników diety nikowęglowodanowej, ale tylko ta, która żyje po lutz'owemu, a nie po kwaśniewski'emu ma się znakomicie i żyje sobie znakomicie...

Znales Morgano , Adama Jany czy Turowskiego? nie znales i nic o nich nie wiesz.Przeczytales kilka postow i powtarzasz.
A jesli chcesz byc dopuszczony do zaszczytu rejestracji na forum DO to napisz meila do Admina - moze sie zlituje i Cie przyjmnie - tak teraz ludzie sie tam dostaja, a selekcja prowadzona jest moze po to, zeby oszczedzic " fantykom " takich rewelacji jak Twoje.
Chyba jednak chciales sie tam dostac skoro probowales rejestracji.
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:11   Kulą w płot!

Z Turostowskim byłem "po imieniu", znam osobiście Jana i Tomasza Kwaśniewskiego, Rzepecką, Klajdę etc. Znałem dr Ponomarenko, znam dr Wróbla, Michalaka, Boniego, Wolniaka, Trojanowskiego i wielu innych. Kiedyś nawet rozmawiałem z panem Waszakiem.
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:16   I jeszcze...

Nigdy nie piszę "per Ty" nieznanym mi osobom. Tak zostałem wychowany...
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:16   Re: Kulą w płot!

Piotr Błotnicki napisał/a:
Z Turostowskim byłem "po imieniu", znam osobiście Jana i Tomasza Kwaśniewskiego, Rzepecką, Klajdę etc. Znałem dr Ponomarenko, znam dr Wróbla, Michalaka, Boniego, Wolniaka, Trojanowskiego i wielu innych. Kiedyś nawet rozmawiałem z panem Waszakiem.


i codziennie zaglądałeś im do talerza?
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:21   I jeszcze II

Adama Janego, Morgano, Palę, Borycką i wielu innych też znam osobiście
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:22   Poprawka

No część ... znałem. Nie wszyscy żyją.
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:25   Re: I jeszcze...

Piotr Błotnicki napisał/a:
Nigdy nie piszę "per Ty" nieznanym mi osobom. Tak zostałem wychowany...


kindersztuby w twoim pierwszym poście nie widać
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:28   Re: Kulą w płot!

ali napisał/a:
Piotr Błotnicki napisał/a:
Z Turostowskim byłem "po imieniu", znam osobiście Jana i Tomasza Kwaśniewskiego, Rzepecką, Klajdę etc. Znałem dr Ponomarenko, znam dr Wróbla, Michalaka, Boniego, Wolniaka, Trojanowskiego i wielu innych. Kiedyś nawet rozmawiałem z panem Waszakiem.


i codziennie zaglądałeś im do talerza?

Nie! Nigdy! Wiem tylko, żę Józek Turostowski żłopał każdy alkohol bez opamiętania. Raz nawet miałem dlatego z nim kłopty...
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:29   

Cytat:
Jan Kwaśniewski jest podobno w takim stanie, że nie można go już pokazywać publicznie (jego syn zawsze taki był)


Część osób na tym forum przeszła przez fazę diety Kwaśniewskiego, część jest na niej do dziś, więc na pewno chętnie dowiedzieliby się czegoś więcej na temat dwóch osób obecnie, ponad to, co Pan już pisał. Szczególnie, że sami już spuścili kurtynę milczenia na DO i grupkę swoich groupies. Niezwykle ciekaw jestem tej niemożności pokazywania Tomasza K. publicznie, o czym kiedyś pisałem, a za co zostałem pryncypialnie skarcony.
Ostatnio zmieniony przez Baldhead Czw Paź 14, 2010 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:34   Re: I jeszcze II

Piotr Błotnicki napisał/a:
Adama Janego, Morgano, Palę, Borycką i wielu innych też znam osobiście


znać a "znać" to jest różnica

no - do talerza im zaglądałeś?
wiesz jakie mieli problemy ze zdrowiem zanim nie przeszli na DO?
po co więc puszczasz bąki
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:37   

Tzw. dieta "Kwaśniewskiego" jest w sumie w porządku. Jednak obłąkane ważenie wszystkiego co się jada to jakiś bezsensowny obłęd. Uważam, że nalęzy przestrzegać listy produktów jadalnych i niejadalnych, zwracać uwagę na indeksy glikemiczne, nie żopać piwska tylko wina wytrawne i gorzałkę' uważać żeby to co jemy było jak najmniej naszprycowane chemią. I tyle. Proporcje BTW są bez większego znaczenia. wystarczy przestrzegać je "na oko". Jednak są ludzie, (nieliczni) którym to żywienie nie zsłuży. Cóż...
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:40   

Kultura osobista pan "ali", jego słownictwo, siła argumentów jest... zniewalająca!
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:44   

To nie Tomasz K nie może się pokazywać publicznie, choć lepiej, żeby się od tego powstrzymał... Miałem na myśli jego ojca - pana Jana K - ma jekieś schorzenie neurologiczne, które nie pozwal mu mówić. Nie wiem co to jest - nie jestem lekarzem ale facet jet stosunkow młody - ma nieweiele ponad siedemdziesiątkę.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:50   

zeto555 napisał/a:
zyon napisał/a:
Mimo najszczerszych checi ja naprawde nie widze, gdzie tu jest jakas prowokacja,

Jak sobie czytam takie dyskusje, to tak mysle, ze najwiekszy odzew na takie pisanie o szkodliwosci DO i poziomie forum Kwasniewskiego jest ze strony przeciwnikow DO.
Zyon ! Czasami ktos taki jak w tym watku wejdzie na forum, zamiesza, obrzuci blotem Kwasniewkiego i cala idee DO oraz niby nawiedzonych ludzi , ktorzy ja stosuja , i jak wszedl tak szybko wyjdzie, a Ty masz wtedy najwiecej do powiedzenia jako oczywiscie glowny oponent.
Po co Ci wdawac sie w glupawe dyskusje i wzniecac zamet?
Znakomita wiekszosc na tym forum wie, ze DO jest " szkodliwa " i udowadniala to przez lata wszystkim, ktorzy tu weszli i osmielili sie miec inne zdanie.
Znasz jak i ja kilku optymalnych na tym forum ( mowie o stalych optymalnych ) i widzisz , ze nie ma tu przejawow sekciarstwa. Dyskutuja tak jak TY na rozne tematy i nie pisza, ze4 LC jest do d u p y itp.
Widac z tego , ze potrzebujesz chyba czasami sie wyżyc i poobrzucac blotem cala idee DO. Jesli potrzebujesz tego to Twoja sprawa, ale po co udowadniac ciagle niższosc DO , skoro juz wielokrotnie surojady udowodnily?
Mysle, ze masz chyba wiecej do powiedzenia i nie musisz znizac sie do poziomu przypadkowego pismaka, ktory za punkt honoru obral sobie chodzenie po forach i robienie zadymy.
Sam pomysl Zyon, jaka bylaby Twoja reakcja na to , gdyby ktos nieznany wszedl i zacxzal obrzucac blotem to w co wierzysz?
Naturalna reakcja jest obrona i kazdy pewnie postapilby tak samo - no chyba, ze ktos nie ma jaj.


Zero - OK, moze i masz racje , ale reakcja alego a raczej reakcja na te reakcje (aprobata np rakasha) jest nie na miejscu moim zdaniem. Mozna to innymi slowami napisac, bardziej mnie dziwi, ze to post zalozyciela jest uwazany za bardziej chamski niz te alego odzywki. Mozna chyba w bardziej cywilizowny sposob wyrazic swoje zdanie a nie od razu "lecz sie na glowe", to dowodzi braku merytorycznych argumentow i nieuzasadnionej agresji, przeciez chyba nieprawdy nie napisal.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Czw Paź 14, 2010 16:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:53   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Tzw. dieta "Kwaśniewskiego" jest w sumie w porządku. Jednak obłąkane ważenie wszystkiego co się jada to jakiś bezsensowny obłęd. Uważam, że nalęzy przestrzegać listy produktów jadalnych i niejadalnych, zwracać uwagę na indeksy glikemiczne, nie żopać piwska tylko wina wytrawne i gorzałkę' uważać żeby to co jemy było jak najmniej naszprycowane chemią. I tyle. Proporcje BTW są bez większego znaczenia. wystarczy przestrzegać je "na oko". Jednak są ludzie, (nieliczni) którym to żywienie nie zsłuży. Cóż...

Mnie to tez np ciekawi a te bezrozumne ataki alego to chyba maja na celu rozmycie tego tematu i zamienienie w pyskowke, aby gdzies sedno ucieklo. Tak przynajmniej to odbieram.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 16:58   

zyon napisał/a:

- OK, moze i masz racje , ale reakcja alego a raczej reakcja na te reakcje (aprobata np rakasha) jest nie na miejscu moim zdaniem. Mozna to innymi slowami napisac, bardziej mnie dziwi, ze to post zalozyciela jest uwazany za bardziej chamski niz te alego odzywki. Mozna chyba w bardziej cywilizowny sposob wyrazic swoje zdanie a nie od razu "lecz sie na glowe", to dowodzi braku merytorycznych argumentow i nieuzasadnionej agresji, przeciez chyba nieprawdy nie napisal.


ano można ale
niektórzy na stare lata pasują
inni radykalizują
uważając ze głupocie nie należy pobłazać gdyż na nią jeszcze lekarstwa nie wynaleziono
ps.
jak ktoś wyskakuje jak filip z konopi
wyzywa od nawiedzonych sekciarzy i idiotów
to czego może oczekiwać
Ostatnio zmieniony przez ali Czw Paź 14, 2010 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 17:07   

Właśnie znalazłem. Dobre!: http://www.kapitalizm.org...cle&art_id=6705
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 17:16   

Piotr Błotnicki napisał/a:

Miałem na myśli jego ojca - pana Jana K - ma jekieś schorzenie neurologiczne, które nie pozwal mu mówić. Nie wiem co to jest - nie jestem lekarzem ale facet jet stosunkow młody - ma nieweiele ponad siedemdziesiątkę.

problemy musiał mieć już od dawna
było to słychać
szczególnie w nagraniach
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 17:22   

Możliwe. Nie zwróciłem na to uwagi - sam mówię nieco się "hacząc". Nie mam "radiowego" głosu. Ale taki się już urodziłem - choć zdrów jestem od zawsze. I tak mi Boże dopomóż!
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 17:44   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Możliwe. Nie zwróciłem na to uwagi - sam mówię nieco się "hacząc". Nie mam "radiowego" głosu. Ale taki się już urodziłem - choć zdrów jestem od zawsze. I tak mi Boże dopomóż!


,,na wieki wieków Amen
haczyć się a chrypieć jest różnica
jedno niegrożne, drugie?
czasami to zwykłe polipy
czasami coś gorszego
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 19:05   

Przeczytałem wspomnienia p.Waszaka z wizyty u dr Lutza ,bardzo sympatycznie wspomina tę wizytę. Szkoda, że zapomniał że byli tam także panowie Trojanowski i Ponomarenko.
Co do głosu dr. JK, to zawsze był taki chrypiący jak długo pamiętam. Jeżeli jest to wynikiem jakiejś bardzo groźnej choroby to rodzina powinna o tym powiadomić a nie ukrywać narażając się przez to na plotki. No ale jak się ogłosiło, że dieta optymalna leczy wszystkie choroby to nie dziwota, że teraz trudno się przyznać że jest inaczej.
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Czw Paź 14, 2010 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 19:16   

No tak czyli pitolenia część kolejna. Umarli, umarli, umarli... a mieli żyć wiecznie! Sekta im to obiecała. Widziałem nawet pieczątkę i podpis samego belzebuba na życie wieczne...

:faint:
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 20:01   

jerzyk napisał/a:
Przeczytałem wspomnienia p.Waszaka z wizyty u dr Lutza ,bardzo sympatycznie wspomina tę wizytę. Szkoda, że zapomniał że byli tam także panowie Trojanowski i Ponomarenko.
Co do głosu dr. JK, to zawsze był taki chrypiący jak długo pamiętam. Jeżeli jest to wynikiem jakiejś bardzo groźnej choroby to rodzina powinna o tym powiadomić a nie ukrywać narażając się przez to na plotki. No ale jak się ogłosiło, że dieta optymalna leczy wszystkie choroby to nie dziwota, że teraz trudno się przyznać że jest inaczej.


tak?
może sam nie chce ujawniać
po co to komu potrzebne
rodzina nie ma nic do gadania

wiadomo że tacy co się leczą nie żyją dłużej od tych nie leczonych
poddawani są tylko niepotrzebnym cierpieniom
ps.
moja rodzina nic też o mnie nie wie
jak kopne w kalendarz to będzie mój wybór
a nie diety
Ostatnio zmieniony przez ali Czw Paź 14, 2010 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 20:16   

Panowie !
Diet Optymalna nie leczy wszystkich chorob i kazdy myslacy o tym wie. Pomaga zyc w zdrowiu i faktycznie naprawia bledy zywieniowe z koryta - pozwala takze dojsc do zdrowia chorym na wiele chorob, a dokladnie pozwala organizmowi bronic sie przed chorobawi, nie przeszkadzajac smieciowym jedzeniem.
Nikt i nigdy nie powiedzila, ze DO to odpowiedz na wszystko.
Gwaltowna odpowiedz zywiacych sie na DO jest dlatego taka, poniewaz forma tej niby " prawdy " jest jaka jest.
Wchodzi taki czlowiek tutaj i nawet nie powie czesc i od razu najezdza na DO.
Tak pomyslalem przez chwile, ze autor tego watku faktycznie znal tych wszystkich ludzi i probuje sie odgrywac w jakis sposob.
Mozna dyskutowac, rozmawiac ,przytaczac argumenty, ale wyjezdzanie od razu jaja DO jest zla bez podania przyczyn to jakas farsa.
Sam piszesz czlowieku, ze DO nie jest zla i tylko nie wierzysz w proporcje.
Czyli Twoje jedzenie to przypadek za kazdym razem inny.

Organizm ludzki jest prawie doskonaly i wszelkie diety niskoweglowe tylko pomagaja sie mu bronic - nie musi walczyc z chorobami i zlym paliwem.
Mysle, ze takie podejscie jest prawidlowe i wielu sie se mna zgodzi.
Jesli Tobie nie przeszkadza jesc dobre produkty w dowolnych ilosciach ( przypadkowych ) to w jaki sposob nam moze szkodzic zjadanie tych samych rzeczy, w troche usystematyzowany sposob?
Zamiast sie odgrywac nie wiadomo na kim to pomysl troche co napisales.
P.S. poniewaz jestem gorzej wychowany, to wybacz , ze mowie Ci na ty.
Ostatnio zmieniony przez zeto555 Czw Paź 14, 2010 20:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 20:25   

Nie to nie jest żadna farsa, to jest prostactwo i czystej jakości chamstwo. Mówmy wprost, nie bądźmy przestraszeni.


Ciekawe kim jest kolega Błotnicki, bo nazwisko jakby dziwnie koreluje z uprawianą tu demagogią. Czy to aby nie postać fikcyjna. Co panie Piotrze, jest pan postacią realną?
Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Paź 14, 2010 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 20:40   

Oczywiście, że nie! Jestem duchem, który sobie fruwa nad poznańskim Starym Mieście, bo tam mieszka. Jestem całkowicie fikcyjny - kiedy, co rano, wstaję z łóżka, żeby oskrobać sobie pysk - w lustrzę nie widzę nikogo. To strasznie kłopotliwe...
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 20:43   

A moje przodki - Błotniccy, herbu Doliwa głównie z Sambora, Stanisławowa i Lwowa byli..
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 20:46   

Tak pan wpadłeś od razu z wielką chochlą i do gara... co się dziwisz. Herbami sobie nie wycieraj gęby, bo się jeszcze okaże że te herby to nic nie warte. Albo właśnie je rozmieniasz na drobne.
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 21:00   

avatara masz nieco nieostrego, ale ostatnio masz bardzo ostry język - czyżby jakiś PMS Cię dopadł? :hihi:
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 21:00   

To prawda. Zgadzam się całkowicie! Mój herb niewiele warty - wygasła dynastia na moej babce. - Ewie hrabinie z Błotnickich Deierling. W Polsce szlachectwo dziedziczy się po mieczu, a nie po kądzieli. Po formie Pana wypowiedzi mniemam, że Pana rodzina nigdy o takie problemy się nie nawet nie otarła....
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 21:05   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Po formie Pana wypowiedzi mniemam, że Pana rodzina nigdy o takie problemy się nie nawet nie otarła....

No jakbym czytal Admina .
Herby i tytuly, nawet jak miales w rodzinie, nie sa Twoja zasluga wiec sie nimi nie podpieraj.
Pora sie wykazac i samemu zapracowac na zaszczyty.
Opierajac swoja wiedze na krytyce innych, kariery nie zrobisz i faktycznie pozostana tylko herby przodkow.
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 21:09   ?

Jasne, że nie! Ma Pan rację! To raczej... folklor... ciekawostka. A czy ja npisałem gdzieś coś innego?
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 21:12   A....

... tak a props. Wódkę kiedyś z Panem piłem? Jakoś sobie nie przypominam.... Może zbyt wiele jej wypiłem?
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 21:24   

rakash napisał/a:
Nie to nie jest żadna farsa, to jest prostactwo i czystej jakości chamstwo. Mówmy wprost, nie bądźmy przestraszeni.


Ciekawe kim jest kolega Błotnicki, bo nazwisko jakby dziwnie koreluje z uprawianą tu demagogią. Czy to aby nie postać fikcyjna. Co panie Piotrze, jest pan postacią realną?

No pieknie! :viva:

Wystarczy "podwazyc peruczke" i zaraz
zaczynaja falowac "podgardla z jajami". :viva:
.
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 21:32   

Piotr Błotnicki napisał/a:
To prawda. Zgadzam się całkowicie! Mój herb niewiele warty - wygasła dynastia na moej babce. - Ewie hrabinie z Błotnickich Deierling. W Polsce szlachectwo dziedziczy się po mieczu, a nie po kądzieli. Po formie Pana wypowiedzi mniemam, że Pana rodzina nigdy o takie problemy się nie nawet nie otarła....



chłopie
przywileje dziedziczne ci się marzą
zapomnij
przywileje dostali wojacy co sie szlachtą nazwali nie za darmo
mieli bronić ojczyzny
zapomnieli o obowiazku
i stali się klasą pasożytniczą
grafy wolnością i krajem kupczyli
miast budować siłę kraju
. trwonili majątki za granicą
dając żydom kraj w arende
skutki dochtorek Brufcio opisał
ps.
naiwniaków tylko możesz brać na litość
Ostatnio zmieniony przez ali Czw Paź 14, 2010 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 21:43   

grizzly napisał/a:


No pieknie! :viva:

Wystarczy "podwazyc peruczke" i zaraz
zaczynaja falowac "podgardla z jajami". :viva:
.

miszka gdyby nie "peruczka"
nigdy byś kudłów z łba nie odgarnął
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 21:43   

ali napisał/a:
...krajem kupczyli...

Baaaaaaa........ i ten czas przeszly? :hah:

W Olsztynie to nawet ostatnio "ciezarna pod-ogonica"
w ratuszu handlowaly! :hihi:

Co tu duzo pisac ..... "sodomia i gomoria"
sie "rozszerza" . :viva:
.
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 21:45   

Ale heca! Niemal przypadkowo trafiłem na to, niby, niszowe forum pełne stukniętych nawiedzeniców. Ludzie! Czy Wy siebie nie widzicie; nie czytacie wzajemnie? Hę? Przecież 70% z Was kwalifikuje się do psychiatry; 90% na naukę kultury języka (wraz z interpunkcją!) etc... Są tam jednak ludzie, których moje złośliwości nie dotyczą.... Wręcz przeciwnie... wręcz przeciwnie...
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 21:56   

grizzly napisał/a:


Baaaaaaa........ i ten czas przeszly? :hah:

.


obecne grafy w większości to skundlona hołota
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 22:03   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Ale heca! Niemal przypadkowo trafiłem na to, niby, niszowe forum pełne stukniętych nawiedzeniców. Ludzie! Czy Wy siebie nie widzicie; nie czytacie wzajemnie? Hę? Przecież 70% z Was kwalifikuje się do psychiatry; 90% na naukę kultury języka (wraz z interpunkcją!) etc... Są tam jednak ludzie, których moje złośliwości nie dotyczą.... Wręcz przeciwnie... wręcz przeciwnie...

jaśnie oświecony
tu się książek dla dzieci nie pisze
trza być postympowym
ps.
nie czytasz wspólczesnej poezji?

teraz za takie noble daja
ps2.
dziwisz się
w większości w necie siedzą swirusy
aby odreagować swoje kompleksy i frustracje
Ostatnio zmieniony przez ali Czw Paź 14, 2010 22:33, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 22:12   

Piotr Błotnicki napisał/a:
...90% na naukę kultury języka (wraz z interpunkcją!) etc...

Panie Piotrze, to globalizacja "socjalistyczna". 8-)

Dziwie sie, za Pan sie jeszcze dziwi? 8-)

Aby wygrac wybory np.
nalezy upodobnic sie do takiej "krzywonos",
czy "elektryka". :viva:
.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 09:30   

rakash napisał/a:
Nie to nie jest żadna farsa, to jest prostactwo i czystej jakości chamstwo. Mówmy wprost, nie bądźmy przestraszeni.

Najlepsza obrona jest atak? :hah: :hah:

grizzly napisał/a:
rakash napisał/a:
Nie to nie jest żadna farsa, to jest prostactwo i czystej jakości chamstwo. Mówmy wprost, nie bądźmy przestraszeni.


Ciekawe kim jest kolega Błotnicki, bo nazwisko jakby dziwnie koreluje z uprawianą tu demagogią. Czy to aby nie postać fikcyjna. Co panie Piotrze, jest pan postacią realną?

No pieknie! :viva:

Wystarczy "podwazyc peruczke" i zaraz
zaczynaja falowac "podgardla z jajami". :viva:
.
:hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: haha dobre
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 10:31   

Kurdę czuję się jak w krainie baśni i czarów.Z jednej strony niedźwiadek, z drugiem radio maryja kała banga :)
 
     
temperance76

Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 71
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 10:38   

Poczytajcie to:Chamskie zachowanie i banowanie na forum Dobra Dieta 8/
 
     
temperance76

Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 71
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 10:41   

Zapomnialam dopisac forum Jana Kwasniewskiego 8/
 
     
temperance76

Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 71
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 10:51   

Pienia sie jak robaczki dotkniete wscieklizna :evil:
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 11:32   

Maad napisał/a:
avatara masz nieco nieostrego, ale ostatnio masz bardzo ostry język - czyżby jakiś PMS Cię dopadł? :hihi:


Widać masz słaby wzrok. Jakie okulary nosisz, może już najwyższy czas udać się do optyka.

Piotr Błotnicki napisał/a:
To prawda. Zgadzam się całkowicie! Mój herb niewiele warty - wygasła dynastia na moej babce. - Ewie hrabinie z Błotnickich Deierling. W Polsce szlachectwo dziedziczy się po mieczu, a nie po kądzieli. Po formie Pana wypowiedzi mniemam, że Pana rodzina nigdy o takie problemy się nie nawet nie otarła....

W Polsce to nie było hrabiów.

Ja w odróżnieniu od hrabiego sobie swoim starym herbem gęby nie wycieram. Pewnie dlatego też że ten herb nie został kupiony za pieniądze ani zdobyty przez inne konszachty, lecz jak to bywało dawnymi czasy po bożemu uzyskany. Dlatego też i żadnych hrabiów w rodzinie nie mam.
Ostatnio zmieniony przez rakash Pią Paź 15, 2010 13:04, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 15, 2010 14:47   

rakash napisał/a:


W Polsce to nie było hrabiów.

Ja w odróżnieniu od hrabiego sobie swoim starym herbem gęby nie wycieram. Pewnie dlatego też że ten herb nie został kupiony za pieniądze ani zdobyty przez inne konszachty, lecz jak to bywało dawnymi czasy po bożemu uzyskany. Dlatego też i żadnych hrabiów w rodzinie nie mam.


no to już wiadomo dlaczego te grafy kupczą Polską
judasze

za herby
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 15:21   

temperance76 napisał/a:
Pienia sie jak robaczki dotkniete wscieklizna

Nikt sie tam nie pieni. To tylko krecenie glowa, z politowaniem oczywiscie.
Zadna sensacja.
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 16:20   

Cytat:
Nikt sie tam nie pieni. To tylko krecenie glowa, z politowaniem oczywiscie.
Zadna sensacja.


To gratuluję pewności. Ciekaw tylko jestem, które z uzasadnień jest prawdziwe.

1) Pan Jan Kwaśniewski Wam to powiedział
2) Pan Tomasz Kwaśniewski Wam to przekazał na forum
3) Inna osoba "optymalna" zdementowała informację
4) Z góry zakładacie, że Pan Piotr kłamie
Ostatnio zmieniony przez Baldhead Pią Paź 15, 2010 16:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 18:51   

a propors nieśmiertelności :) http://www.youtube.com/wa...feature=related 6:15 min

Podobno Michał Sumiński jest tzw Optymalnym ma 90 lat nie jada chleba
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 20:25   

Baldhead napisał/a:
To gratuluję pewności. Ciekaw tylko jestem, które z uzasadnień jest prawdziwe.

Ja wybieram punkt 5 - pan Piotr sie nudzi i szuka zaczepki.
 
     
seanor

Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 249
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 03:32   

Czy hrabia,czyt, chrabia Blotnicki to nie oberlejtnant W Jarmułkowitz , których kiedys było wielu, ale zaden nie chciał zagrać przy jankielu...
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 10:35   

Baldhead napisał/a:
Cytat:
Nikt sie tam nie pieni. To tylko krecenie glowa, z politowaniem oczywiscie.
Zadna sensacja.


To gratuluję pewności. Ciekaw tylko jestem, które z uzasadnień jest prawdziwe.

1) Pan Jan Kwaśniewski Wam to powiedział
2) Pan Tomasz Kwaśniewski Wam to przekazał na forum
3) Inna osoba "optymalna" zdementowała informację
4) Z góry zakładacie, że Pan Piotr kłamie


Nie kłamie, tylko łże jak sabaka.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 16, 2010 13:56   

seanor napisał/a:
Czy hrabia,czyt, chrabia Blotnicki to nie oberlejtnant W Jarmułkowitz , których kiedys było wielu, ale zaden nie chciał zagrać przy jankielu...

Seanor czy zgodzisz sie na swoja sekcje zwlok
aby uwiarygodnic "peruczkowa wiedze"? 8-)

Ale pamietaj, moze okazac sie po twojej smierci,
ze masz totalna miazdzyce. 8-)
.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 14:28   

puchatku pogadaj z Luztem :)
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 19:16   

I jeszcze! Kwaśniewski w liście do Griedoicia walnął taki takie zdanie: "Kim jestem? Jako jedyny wśród ludzi zgromadziłem wiedzę pozwalającą na umiejętność odróżniania dobra od zła." Rewelacja! Filozofowie, Papieże, uczeni etc. to przy nim bydło.... Ależ to przygłup! (Cytata za gazetą Optymalni.
Ostatnio zmieniony przez Piotr Błotnicki Śro Paź 20, 2010 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 19:23   

Piotr Błotnicki napisał/a:
I jeszcze! Kwaśniewski w liście do Griedoicia walnął taki takie zdanie: "Kim jestem? Jako jedyny wśród ludzi zgromadziłem wiedzę pozwalającą na umiejętność odróżniania dobra od zła." Rewelacja! Filozofowie, Papieże, uczeni etc. to przy nim bydło.... Ależ to przygłup! (Cytata za gazetą Optymalni.

A kim mozna nazwac osobe uzywajaca takich epitetow? Czym zaslynal Piotr Blotnicki?
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 19:24   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Jako jedyny wśród ludzi zgromadziłem wiedzę pozwalającą na umiejętność odróżniania dobra od zła

Jak to mówi Pismo od Boga: Wiedza wbija w pychę, miłość zaś buduje (1 Kor 8,1) :medit:
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Śro Paź 20, 2010 19:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 19:38   

Panie Kangurze!
Piotr Błotnicki niczym szczególnym się nie wsławił - drobnym robaczkiem jestem ale dobrzę się bawię czytając takie idiotyzmy .... jednak smuci mnie, że tak wielu ludzi traktuje to tak poważnie... :sad:
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 19:56   

Piotr Błotnicki napisał/a:
Panie Kangurze!
Piotr Błotnicki niczym szczególnym się nie wsławił - drobnym robaczkiem jestem ale dobrzę się bawię czytając takie idiotyzmy .... jednak smuci mnie, że tak wielu ludzi traktuje to tak poważnie... :sad:

Przyjemnej zabawy zycze.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 21:36   

ali napisał/a:
Piotr Błotnicki napisał/a:
Może się mylę, ale sądzę, że pan, który podpisuje się "ali", to Tomasz Kwaśniewski.

nie błaźnij się synek


A Ty przestań z siebie robić pępek świata.

zeto555 napisał/a:
Po co Ci wdawac sie w glupawe dyskusje i wzniecac zamet?
Znakomita wiekszosc na tym forum wie, ze DO jest " szkodliwa " i udowadniala to przez lata wszystkim, ktorzy tu weszli i osmielili sie miec inne zdanie.

Czy ja coś przeoczyłem czy Pan zmienił swoje zdanie o DO? :D
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
Ostatnio zmieniony przez Amasimar Śro Paź 20, 2010 22:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 21:41   Re: I jeszcze...

Piotr Błotnicki napisał/a:
Nigdy nie piszę "per Ty" nieznanym mi osobom. Tak zostałem wychowany...


Kultura "Pana" zeto555 jest na tym forum wprost legendarna, bo nie będę nawiązywał do tematu "przypadek zeto555"

Cytat:
Nie wiem gdzie tu jest prowokacja tak szczerze mowiac, bardziej mi wyglada na to, ze pare osob ma obsesje prowokacyjna. To jak z tym cytatem z filmu o prowokacji ZOMO a oni posprzatali i pojechali. Napisal pare zdan, ze sie cos dziwnego tam dzieje, bo widac dzieje, zamykanie forum nie jest normalne i nie widze w tym nic prowokacyjnego. Odkopal jeden mit , ktory byl przedstawiany inaczej, no i gdzie tu prowokacja i czym obnazyl glupote? Chyba ze chodzi ci o obnazenie glupoty z temtej strony? No i jezeli jego argumenty sa siermiezne, to jak nazwac "argumenty" alego?

Jako postronna osoba obserwująca niemalże każdy wątek mogę smiało wskazać "grupy" konfliktowe. Znajdzie się ali myślący że jest obserwowany i śledzony przez agentów mosatu i tych od DO. Oczywiście podobnie Rakash który na dzieńdobry skreśla każdego nowo przybytego. Są jednak również osoby wysokiej kultury oraz umiejące poszanować nazwisko takie jak Pan Witold, Hannibal, Zyon, Iga M, M i T, Waldek gdzie rozmowa jest naprawde na poziomie i nie zostaniesz skrytykowany za to że jesteś MŁODSZY, mniej lub bardziej znany i wygadany. Zapewne znając niektóre osoby dostane za do doszczędnie zniszczony, ale czymże jest opinia bez krytyki? x]
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
Ostatnio zmieniony przez Amasimar Śro Paź 20, 2010 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 22:50   

Amasimar napisał/a:
ali napisał/a:
Piotr Błotnicki napisał/a:
Może się mylę, ale sądzę, że pan, który podpisuje się "ali", to Tomasz Kwaśniewski.

nie błaźnij się synek


A Ty przestań z siebie robić pępek świata.

zeto555 napisał/a:
Po co Ci wdawac sie w glupawe dyskusje i wzniecac zamet?
Znakomita wiekszosc na tym forum wie, ze DO jest " szkodliwa " i udowadniala to przez lata wszystkim, ktorzy tu weszli i osmielili sie miec inne zdanie.

Czy ja coś przeoczyłem czy Pan zmienił swoje zdanie o DO? :D

Jak mozna zmienic zdanie o czyms, co kazdego dnia udowadnia, ze jest najlepsze?
No w tym wypadku znowu musze wypomniec Twoj wiek - no nie da sie krotko zyjac wiedziec , a raczej sprawdzic pewnych rzeczy.
Pierwsza moja reakcja na DO to byl smiech. Pomyslalem, ze ten facet chyba zdurnial do reszty , wmawiajac ludziom takie rzeczy.
Potem juz bylo tylko zdziwienie poprawiajacym sie stanem zdrowia, a pozniej - sam widzisz co bylo pozniej bo to trwa.
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 23:36   

Cytat:
Potem juz bylo tylko zdziwienie poprawiajacym sie stanem zdrowia, a pozniej - sam widzisz co bylo pozniej bo to trwa.


Ależ ja nic nie twierdzę, nie jestem zwolenikiem żadnej diety a jedynie obserwatorem, który bada wszystko na około. A no widzę, widzę z tego co pan mówi. Nie zamierzam tu nic negować, bo to jak i co robimy a jak działa odczuwa każdy inaczej. Tylko mnie tak zastanawia skąd u low crabowego aliego taka agresja w stosunku do Pana Piotra. A mówiawiają że dobra dieta daje spokój ducha a tu proszę bardzo...:D waleczny jak Mohamed... 'Ali' Mohamed
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
barb

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 252
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 07:55   

Amasimar napisał/a:
Cytat:
Potem juz bylo tylko zdziwienie poprawiajacym sie stanem zdrowia, a pozniej - sam widzisz co bylo pozniej bo to trwa.


Ależ ja nic nie twierdzę, nie jestem zwolenikiem żadnej diety a jedynie obserwatorem, który bada wszystko na około. A no widzę, widzę z tego co pan mówi. Nie zamierzam tu nic negować, bo to jak i co robimy a jak działa odczuwa każdy inaczej. Tylko mnie tak zastanawia skąd u low crabowego aliego taka agresja w stosunku do Pana Piotra. A mówiawiają że dobra dieta daje spokój ducha a tu proszę bardzo...:D waleczny jak Mohamed... 'Ali' Mohamed


hahaha dobre małolat :-D
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 08:23   

barb napisał/a:
Amasimar napisał/a:
Cytat:
Potem juz bylo tylko zdziwienie poprawiajacym sie stanem zdrowia, a pozniej - sam widzisz co bylo pozniej bo to trwa.


Ależ ja nic nie twierdzę, nie jestem zwolenikiem żadnej diety a jedynie obserwatorem, który bada wszystko na około. A no widzę, widzę z tego co pan mówi. Nie zamierzam tu nic negować, bo to jak i co robimy a jak działa odczuwa każdy inaczej. Tylko mnie tak zastanawia skąd u low crabowego aliego taka agresja w stosunku do Pana Piotra. A mówiawiają że dobra dieta daje spokój ducha a tu proszę bardzo...:D waleczny jak Mohamed... 'Ali' Mohamed


hahaha dobre małolat :-D

Bo przystaje w dobrym towarzystwie, czyli w moim!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 08:44   

Amasimar napisał/a:
Kultura "Pana" zeto555

Kultura Pana zeto555 się zmieniła i już nie wymaga komentowania.
Zwalczać trzeba agresorów, a zeto już się do nich nie klasyfikuję.
Choć jest jeszcze jeden rozbójnik, któremu kultura całkiem obca:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ali-Baba
Ali-baba :-D
Zarówno pierwszy jak i drugi człon określa jego ukryte "ja"
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 13:55   

barb napisał/a:
Amasimar napisał/a:
Cytat:
Potem juz bylo tylko zdziwienie poprawiajacym sie stanem zdrowia, a pozniej - sam widzisz co bylo pozniej bo to trwa.


Ależ ja nic nie twierdzę, nie jestem zwolenikiem żadnej diety a jedynie obserwatorem, który bada wszystko na około. A no widzę, widzę z tego co pan mówi. Nie zamierzam tu nic negować, bo to jak i co robimy a jak działa odczuwa każdy inaczej. Tylko mnie tak zastanawia skąd u low crabowego aliego taka agresja w stosunku do Pana Piotra. A mówiawiają że dobra dieta daje spokój ducha a tu proszę bardzo...:D waleczny jak Mohamed... 'Ali' Mohamed


hahaha dobre małolat :-D


Dzięki dziadku :]


Paweł-poprostu napisał/a:
Bo przystaje w dobrym towarzystwie, czyli w moim!

Pamiętaj Pawle feedback jednakże leci w twoją strone, przypomnij sobie origins a mentor nie będzie już ukryty.
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
Ostatnio zmieniony przez Amasimar Czw Paź 21, 2010 14:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 14:23   

Paweł-poprostu napisał/a:
Kultura Pana zeto555 się zmieniła i już nie wymaga komentowania.

Pan Zeto dostosowuje sie do rozmowcy.
Mnie zawsze mozna krytykowac i chetnie wyslucham. Najbardziej nie lubie jak ktos przylacza sie do choru krytyki tylko dlatego , ze wiekszosc tak spiewa. A madrego zawsze mozna wysluchac, nawet jak jest w glebokiej opozycji. Z niektorymi jak widac udalo sie :)
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 16:19   

zeto555 napisał/a:
Najbardziej nie lubie jak ktos przylacza sie do choru krytyki tylko dlatego , ze wiekszosc tak spiewa


Dokładnie, niestety jest to tutaj bardzo powszechne
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 21, 2010 17:15   

do przedszkola dzieciaki
Ostatnio zmieniony przez ali Czw Paź 21, 2010 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 18:25   

ali napisał/a:
do przedszkola dzieciaki


Do obory prostaku.
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
Piotr Błotnicki 
Piotr

Wiek: 61
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 19:02   

Hi! Hi! Hi! Ale jaja! Czyżbym, zupełnie niechcący, wsadził kij w mrowisko? Albo, lepiej: wrzucił granat do szamba? Ależ tu świrów i frustratów!
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 19:32   

A widzi Pan ;D niestety, niestety z naszym ali'm same kabarety.
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 23:09   

seanor napisał/a:
Czy hrabia,czyt, chrabia Blotnicki to nie oberlejtnant W Jarmułkowitz , których kiedys było wielu, ale zaden nie chciał zagrać przy jankielu...

Uprzedzałem, że nie znoszę przekręcania i wariacji na temat mojego nazwiska.
Jeszcze jeden taki wyskok i wypad stąd durniu.
JW
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 08:30   

Ludzie czy wy nie macie chodź trochę kultury? Przez niektórych z was atmosfera na forum stale się pogarsza...
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 08:44   

ali napisał/a:
do przedszkola dzieciaki

Więc żegnam, jaśnie oświeconego "Pana"!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 09:47   

To jest poprostu symptomatyczne, ciagle taka a nie inna reakcja takich a nie innych osob, w taki a nie inny sposob. Wyjatkiem jest jedna osoba, ktora sie zmienila duzo in plus ale reszta to ciagle ten sam belkotliwy ton, slowotok, odsylanie do przedszkola , dzieciaki, synki, lebki, gnojki, popaprancy itd a jednoczesnie kulejaca ortografia i przewaznie gramatyka. Pan Mietek spod budki z piwem, w waciaku i w berecie z antenka, nieudolna polszczyzna poucza. Absolwenci, prawa , ekonomii, matematyki, fizyki i innych kierunkow studiow czytaja i pilnie notuja.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pią Paź 22, 2010 09:49, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 11:41   

Która to osoba się tal zmieniła, in vitro?


Absolwentów to my tu mamy reprezentacji dość...
Ostatnio zmieniony przez rakash Pią Paź 22, 2010 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 22, 2010 18:58   

Amasimar napisał/a:
Ludzie czy wy nie macie chodź trochę kultury? Przez niektórych z was atmosfera na forum stale się pogarsza...


kulturę oborowy już pokazałeś
 
     
Amasimar 
Rebis

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 53
Skąd: Polkowice
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 11:50   

ali napisał/a:
Amasimar napisał/a:
Ludzie czy wy nie macie chodź trochę kultury? Przez niektórych z was atmosfera na forum stale się pogarsza...


kulturę oborowy już pokazałeś


Nie no ten to jest wrzód, jeszcze żeby kopiować czyjeś teksty?? uuu not nice... wymyśl coś swojego orginalnego
Z ali'enami nie gadam dowidzenia. 8-)
_________________
What we experience, will teach us how to live-just to not hurt others.
 
 
     
dew

Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 2
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 06:51   Stan Jana Kwaśniewskiego

[fade][center]Witam i od razu przepraszam za odgrzewanie starego w sumie tematu ale....sprawa jest dla mnie bnardzo nurtująca. Przeczesałem Internet i wygląda na to, że ostatni filmik z Janem Kwaśniewskim jest z kwietnia 2009 - konferncja z okazji 10 lecia bractw optymalnych (dostępny na yt). Bardzo proszę odpowiedzcie czy od ostatniego posta w tym wątku ktoś wie co się faktycvznie z Janem Kwaśniewskim dzieje? Pytam bo od 3 m-cy sam zacząłem stosować jego dietę i czuje naprawdę niezłe efekty - np ustąpiła mi astma którą miałem przez ok 20 lat i zawsze była nieodłączną częścią mojego życia:) są też inne plusy ale ja nie o tym.
Myślę, że dziwne jest, że nikt tego tematu nie drąży, skoro dużo ludzi żywi się w ten lub podobny sposób to rozsądnie byłoby wiedzieć co się z ojcem diety optymalnej dzieje.
[/fade][/center]
z góry dziękuję za odpowiedź
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 13:50   

Raczej proszę się zatroszczyć o swoje zdrowie:
http://www.dobradieta.pl/...p=224493#224493
JW
 
     
dew

Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Maj 15, 2013 12:35   

Dzięki za link. Przeczytałem, wydaje się być racjonalne, zresztą ja i tak jem ok 80 g białka i 60 węgli i nie liczę za dokładnie. Zastosuję się do tych zaleceń i czytam sobie też książkę Lutza.
A na moje pytanie o Janie Kwaśniewskim nikt nie zna odpowiedzi?
 
     
Kubach

Dołączył: 29 Maj 2013
Posty: 6
Wysłany: Śro Maj 29, 2013 22:53   Zdrowie Dr Kwaśniewskiego?

Ponawiam pytanie przedmówcy. Czy ktoś ma najnowsze informacje odnośnie stanu zdrowia Dr Kwaśniewskiego? Uważam, iż jest to informacja ważna, dla osób stosujących DO.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 11:17   

Stan zdrowia jednej osoby niczego nie dowodzi, nie jest istotny statystycznie.
Skoro jednak uznaje Pan tę informację za ważną, proszę się zwrócić z tym pytaniem do jego syna, niewątpliwie osoby najbardziej zorientowanej w tym temacie.
JW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved