Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Banalny sposób na darmową energie z WODY
Autor Wiadomość
szukającyprawdy

Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 33
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 12:04   Banalny sposób na darmową energie z WODY

Cześć

Tak z rana wcinajac śniadanie w wolnej chwili pomyslałem sobie chwilke o samochodach i wpadłem na banalnie łątwy sposób na wręcz nieskończoną energie.Zresztą potem szperajac i szukajac zobaczyłem że ten pomysł już był i ba nawet ktoś zbudował takie silniki.



Przecież jest całkowice banalny sposób aby samochody i wiekszosc urządzeń działała praktycznie za darmo bo na wode.

Nie mówie tu o wolnej energii bo do tego trzeba by ukrytych technologii urządzeń itp itd.

Ale o sposobie dostepnym tu i teraz w bardzo łątwy sposób bo dotyczy on dostepnej techniki.

MIANOWICIE BANALNA RECEPTA NA WOLNOSC ENERGETYCZNĄ...

Nie bede tu podawał recepty szczegółowo ale ogólnie aby następni mogli sie wgłębić w szczegóły.



WIĘC DO RZECZY:
1.Elektroliza wody czyli rozbicie jej cząsteczek na TLEN I WODÓR
(do tego ptorzeba praktycznie jedynie prądu z zewnatrz czyli identico jak do silnika na benzyne jakis akumulator czy to słąszy sczy silniejszy to szczegóły zalezy ile prądu będzie potrzeba)

2.Pakujemy silnik czy napęd na wodór JAKIE SA JUŻ UŻYWANE I SKONSTRUOWANE w dzisiejszym świecie. I TEN SILNIK spala wodór i na nim działa.

3. W tym napędzie urządzeniu POSIADAMY TAKŻE identyczny alternator jak jest w silniku na benzyne aby zwrotnie ładował prąd do akumulatora jakiegoś(tego źródła prądu)



Oczywiscie moc akumulatora i ile prądu musi dać i też do rozruchu to szczegóły.I też ile mocy z działania musi iść na powrotne łądowanie aby prąd wyszedł na zero... czy to będzie 10% czy 70% nie wiem ale i tak sie opłaci bo te 30% będzie za friko... a z resztą sie wyjdzie na zero. To szczegóły dla przemysłu aby to wyprodukować z odpowiednimi mocami i odpowiednimi parametrami i to ładnie dobrać.

I PAFF wyłązimy na zero prąd sie spowrotem ładuje więc jest na zero bez strat. A z wody jest wodór na którym to ładnie pracuje. Jedyna rzecz jakiej do tego potrzeba to woda (i jakiś akumulator o odpowiedniej mocy magazynujacej prąd i rozruchowej oczywiście) Very Happy ...



BANALNIE PROSTE. UDOWODNIONE FAKTY CHEMICZNE I TECHNICZNE WYKORZYSTYWANE I ZNANE JUŻ DZISIAJ !!

NIECH KTOŚ TO WYKORZYSTA I PÓJDZIE Z TYM DALEJ !! Ja mam obecnie wazniejsze zadania.
Ale drogę wskazać mogę.
Nie zmarnujcie tego.
Walic mi tym po forach naukowcach i wszystkich. Moja rola sie kończy na tym poście dalej tego nie będe propagował bo jak pisałem mam inne wazniejsze zadania. Bez jaj żeby po 30 dniach sposób na darmową energie z wody sie poszedł...zmarnować Very Happy

Pozdrawiam






Tutaj jest pare telefonów i maili do PAN.

http://www.pan.pl/

I w necie pewnie jeszcze kupa takich osobistości i naukowców. Setki maili da sie wynaleźć.
I fizków i chemików i mechaników i tone innych.

Radziłbym obesłać każdą osobe Z OSOBNA na mail z ministerstw i PAN.Inaczej sie to nie przebije.Czuje że potrzeba z przynajmniej tysiaca indywidualnie osobno obesłanych osób aby przebić zmowe milczenia nad tym pomysłem i ignorancje i cenzure elit(dla niewtajemniczonych radze troche poszperać o iluminatach). Poniżej czuje że nie wystarczy.

Oczywiście nie ma co sie bawić do jednego bo to może jakiś pachołek iluminatów a na bank paru z nich tam jest i to zignoruje itp itd.

Obesłać z pare setek tysiecy instytutów żeby nie dało rady tego olać.Wlepić setki maili w miejsce do adresu itp itd.

Zreszta co ja was będe uczył znacie sie propagujac taka wiedze...

Może to też przetłumaczyć i obesłać też angielskie osoby.

I w ten sposób nie da rady im tego zignorować i dalej robić tą propagande i ukrywać alternatywne źródłą energii z powodu kontroli i kasy co robią iluminaci czy inne grupy z elit obecnie.

Pozdrawiam
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 12:41   

Arus.
zamiast szukac prawdy zabierz sie za zrealizownie swego pomyslu. W necie jest mnostwo takich zdolniakow jak ty. Niektorzy nawet twierdza, ze juz jezdzili takimi samochodami.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
krzysztof2

Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 756
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 14:36   

WITAJ Szukającyprawdy :hug:

"Raczej" się nie uda i lepiej nie ryzykować :-o i dorzucić węgla do pieca.

Cytat:

Darmowa energia to najgorszy koszmar dla każdego rządu. Twierdzi się otwarcie, że taka technologia to iskra, która może wywołać nieograniczony wyścig zbrojeń. Swobodny do niej dostęp może zakłócić równowagę sił w obecnej sytuacji międzynarodowej. Każde państwo chciałoby ją mieć na wyłączność i zrobi wszystko, aby inne państwa jej nie miały. Dlatego rząd jest, można by rzec, naturalnym przeciwnikiem takich technologii, a jego działania to typowa "samoobrona" i jest to działanie prowadzone na trzech płaszczyznach. Pierwsza - nie pozwala się na uzyskanie nadmiernej przewagi przez przeciwnika zewnętrznego. Druga - nie pozwala się na "anarchistyczne" działania jednostek uzyskujących zbyt wiele wolności w sferze wewnętrznej. Trzecia - ochrona dochodów z opodatkowania energii pochodzącej z dotychczasowych źródeł, nad którymi, przypomnijmy, państwo sprawuje wyłączną kontrolę.
Państwo używa do tego takich środków jak utrudnianie uzyskiwania patentów, zaś prawne i pozaprawne szykany w stosunku do wynalazców (oskarżenia kryminalne, areszt, kontrole finansowe, podsłuchy, groźby, kradzieże etc.) i cała gama utrudnień powodują, że produkcja i wprowadzanie na rynek urządzeń wytwarzających darmową energię jest w zasadzie niemożliwe. Trzecia siła to wszelakiej maści nawiedzeni wynalazcy, szarlatani i różnego rodzaju oszuści.


Cytat:

Jak twierdzi Gary Vesperman w swoim artykule "Działania na rzecz odtajnienia patentów związanych z energią"(7), w Urzędzie Patentowym USA działa dziewięcioosobowy komitet oceniający nadsyłane patenty z punktu widzenia skutków, jakie niosą one dla bezpieczeństwa narodowego. Ponieważ "bezpieczeństwo narodowe" jest bardzo pojemnym pojęciem, wszystkie wynalazki dotyczące metod wytwarzania taniej energii są utajniane, a wynalazcę obowiązuje zakaz dalszej pracy nad wynalazkiem, publikacji oraz rozmów na jego temat pod groźbą kary 20 lat więzienia. Jeśli się nie podporządkujesz, to jesteś wrogiem narodu i idziesz siedzieć. Taki zakaz znany jest pod pojęciem "gag orders", co w wolnym tłumaczeniu znaczy "ordynacja kneblowa".
Dotyczy on zresztą nie tylko wynalazków związanych z energią, ale wszelkich, które mogłyby w jakiś sposób uniezależnić członków społeczeństwa od nadzoru władz. Spotkało to na przykład twórców urządzenia zabezpieczającego przed podsłuchiwaniem rozmów prowadzonych za pomocą radiostacji CB(8) oraz telefonów autorstwa Carla Kicolaia, Williama Raike'a, Carla Quale'a i Davida Millera z Seattle w stanie Washington. Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) utajniła patent po sześciu miesiącach od jego wydania motywując to względami bezpieczeństwa państwa.


szerzej w "Jak to jest z darmową energią?"
http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=788


POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY :papa:
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 20:09   

Kangur napisał/a:
Arus.


"are" jest z wyksztalcenia fizykiem, i takich rzeczy by nie pisal, bo zna prawo zachowania energii 8)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
szukającyprawdy

Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 33
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 09:01   

krzysztof2 napisał/a:
WITAJ Szukającyprawdy :hug:

"Raczej" się nie uda i lepiej nie ryzykować :-o i dorzucić węgla do pieca.

Cytat:

Darmowa energia to najgorszy koszmar dla każdego rządu. Twierdzi się otwarcie, że taka technologia to iskra, która może wywołać nieograniczony wyścig zbrojeń. Swobodny do niej dostęp może zakłócić równowagę sił w obecnej sytuacji międzynarodowej. Każde państwo chciałoby ją mieć na wyłączność i zrobi wszystko, aby inne państwa jej nie miały. Dlatego rząd jest, można by rzec, naturalnym przeciwnikiem takich technologii, a jego działania to typowa "samoobrona" i jest to działanie prowadzone na trzech płaszczyznach. Pierwsza - nie pozwala się na uzyskanie nadmiernej przewagi przez przeciwnika zewnętrznego. Druga - nie pozwala się na "anarchistyczne" działania jednostek uzyskujących zbyt wiele wolności w sferze wewnętrznej. Trzecia - ochrona dochodów z opodatkowania energii pochodzącej z dotychczasowych źródeł, nad którymi, przypomnijmy, państwo sprawuje wyłączną kontrolę.
Państwo używa do tego takich środków jak utrudnianie uzyskiwania patentów, zaś prawne i pozaprawne szykany w stosunku do wynalazców (oskarżenia kryminalne, areszt, kontrole finansowe, podsłuchy, groźby, kradzieże etc.) i cała gama utrudnień powodują, że produkcja i wprowadzanie na rynek urządzeń wytwarzających darmową energię jest w zasadzie niemożliwe. Trzecia siła to wszelakiej maści nawiedzeni wynalazcy, szarlatani i różnego rodzaju oszuści.


Cytat:

Jak twierdzi Gary Vesperman w swoim artykule "Działania na rzecz odtajnienia patentów związanych z energią"(7), w Urzędzie Patentowym USA działa dziewięcioosobowy komitet oceniający nadsyłane patenty z punktu widzenia skutków, jakie niosą one dla bezpieczeństwa narodowego. Ponieważ "bezpieczeństwo narodowe" jest bardzo pojemnym pojęciem, wszystkie wynalazki dotyczące metod wytwarzania taniej energii są utajniane, a wynalazcę obowiązuje zakaz dalszej pracy nad wynalazkiem, publikacji oraz rozmów na jego temat pod groźbą kary 20 lat więzienia. Jeśli się nie podporządkujesz, to jesteś wrogiem narodu i idziesz siedzieć. Taki zakaz znany jest pod pojęciem "gag orders", co w wolnym tłumaczeniu znaczy "ordynacja kneblowa".
Dotyczy on zresztą nie tylko wynalazków związanych z energią, ale wszelkich, które mogłyby w jakiś sposób uniezależnić członków społeczeństwa od nadzoru władz. Spotkało to na przykład twórców urządzenia zabezpieczającego przed podsłuchiwaniem rozmów prowadzonych za pomocą radiostacji CB(8) oraz telefonów autorstwa Carla Kicolaia, Williama Raike'a, Carla Quale'a i Davida Millera z Seattle w stanie Washington. Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) utajniła patent po sześciu miesiącach od jego wydania motywując to względami bezpieczeństwa państwa.


szerzej w "Jak to jest z darmową energią?"
http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=788


POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY :papa:


Krzysztof :hug: :P hahahaha

Jestem tego świadomy gdyby nie ta banda idiotów już dawno nikt by nie wiedział co znaczy słowo elektrownia i opłaty bo przez małę urządzonko w swoim domu zapewniałby sobie wszelką energie jakiej potrzebuje . Serio oni chyba nie wiedzą ile to 2+2 a co dopiero co znaczy karma i inne wazniejsze prawa...

DLATEGO pisałem... poinformować minimum tysiac naukowców.Z nimi tak sie gra... nie idziesz do Tuska i mówisz stary weź wyjaw wszystko waszej masonerii czy wolnej energii W TVP co sami chowacie bo pokaże ci on "FAKA" i da ci kopa :D . W życiu sami z siebie tego nie ujawnia chyba że ta banda slepców by zrozumiała kiedyś prawo przyczyny i skutku zwane KARMĄ xD czyli innymi słowy "Co czynisz innym uczynią i tobie" . Jak widać jeszcze nie dorośli...

Za to zalewasz tą informacją wystarczającą ilosc ludzi tak że tworzy sie powszechna rozmowa debata miedzyludzka POZA NIMI i MUSZĄ SIE USTOSUNKOWAĆ.Jako że są to znane fakty dzisiaj wykorzystywane nie maja szans powiedzieć że to bzdura raczej czy tego zakłamać.Zwłaszcza ze naukowcy to nie idioci...

A 10 000 naukowcom nie zamkną buzi ani nie postraszą więzieniem czy nie zamkną drogi prawnie.Komunistyczne straszaki działają tylko gdy 0,00001% procenta ludzi sie wyróżnia i da rade siłowo ich ukarać. Gdy jest to wiecej nie maja takiej siły i prawnej i wojskowej policyjnej i pada to w jednej chwili itp itd... tylko pocichu pojedyńczo sie tak da. Mieliście tego przykład przy upadku komuny wystarczyło że pare tysiecy ludzi se raz wyszło na spacer na ulice i walnał ich cały system i nie mogli trzymać wody w ustach ale musieli sie ustosunkować i dla zaspokojenia ludzi zrobić zmiane. Nie sądze aby to było trudne xD.

Tak więc banalnie łątwym jest to zburzyć. Jak pisałem 1000 naukowców minimum w jednej chwili gadaja z kumplami bo są to fakty niezaprzeczalne i po paru mieśkach całe środowisko wrze bo jedna osoba może pogadać z 10 cioma a i one dalej.

Jestem więc świadomy że to jedyna szansa przebicia sie jak pisałem.



Oczywiściejest wiele innych też narzędzi jak rytuały techniki Boskie sady nad tymi którzy ukrywaja prawde itp itd. Rozpowszechnianie masowe jest jedną z setek skutecznych mozliwości narzędzi.



Także o iluminatach elitach itp trzeba działać podobnie bo sami nie wyjdą zza kurtyny z powodu wyrzutów sumienia heh xD...
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 19:00   

Sluchajcie: dzis jak drapalem sie w reke w wolnej chwili pomyslalem chwilkie o statkach kosmicznych i eureka, wpadlem na genialny w swej prostocie pomysl na nieograniczona wrecz energie.

Nei chce za to od was nic, daje go wam za darmoche, jak chcecie mozecie pisac do naukowcow, bo to madrzy ludzie i moze skumaja, bo do politykow to nei ma co, bo to moga byc iluminacie, jaszczury z czwartego wymiaru, albo koledzy robocopa, ale o tym nie bede sie rozpisywal, jak chcecie to poszukajcie w necie, tam jest sama prawda i wiele info w tym temacie.

Pomysl moj jest prosty i jak sadze juz ktos na niego wpadl, tyle, ze politykom z cala pewnoscia nei jest po drodze taka idea, bo odcieloby im to wladze i zrodlo dochodu.

Otoz - uwaga - kazda rzecz, ktora ma temperature wyzsza niz zero bezwzgledne ma pewna energie wewnetrzna, bo czasteczki tego czegos sie ruszaja. I im wyzsza teperatura, tym wyzsza ta energia :shock:
I moja metoda jest prosta: najpierw podgrzac - np wode, albo powietrze - a potem po prostu wziac ta energie ktora tam jest!
Genialna wprost metoda, to by pozwolilo kazdemu wyprodukowac sobie dowolna ilosc energii, wystarczyloby male urzadzonko, ktore moglibysmy wlozyc np do czajnika elektrycznego, by miec wrzatek, z ktorego bralibysmy te energie.

Proste? Proste.

Mowie wam: piszcie do naukowcow, tysiace maili, zasypujcie im skrzynki, jak bedzie o tym wiedzialo milion osob, to sie ich nie uciszy, i ta idea zeslana mi dzieki moim afirmacjom, ktora zostala wchlonieta przez czakram lewego sutka bedzie znana wszystkim.
Tu moja rola sie konczy, bo mam wazniejsze zadania, nie zmarnujcie tej wiedzy ktora wam przekazalem.
Piszcie do naukowcow, bo to madrzy ludzie, duzo maili, wystarczy wpisac w google naukowiec i pisac pod kazdy znaleziony mail itp itd.

Jak mowie, na tym sie moja rola konczy, jo mam wazniejsze zadania, jak chcecie miec darmowa energie to wystarczy kilka klikniec, a jak nie to mozecie siedziec i narzekac, ale wtedy nei miejcie do mnie pretensji.
Kazdy jest kowalem swojej karmy.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 19:06   

Wchodze w to 8)
Swietny "pomysnabyznes"
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 20:46   

zenon napisał/a:
i ta idea zeslana mi dzieki moim afirmacjom

akcent na "om" i wężykiem, wężykiem :hah: :hah: :hah:
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved