Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Gru 25, 2012 10:19
Uroda i samoakceptacja
Autor Wiadomość
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 15:17   

Iga napisał/a:
Grizzly.W/g Twoich "kryteriów" jestem "wielkim młotkiem" :hah:


Wiem, ze "prowokujesz" mnie do dalszych "explanation" 8) :hah:

Umowy maja to do siebie, ze zawsze mozna je "udoskonalac"!!! 8)

Jednak nie mozesz zaprzeczyc, ze ludzie albo "ida do przodu"
albo "cofaja sie" co najlatwiej zauwazyc.

Natomiast niewidoczna jest ta grupa, ktora "stoi" 8)

Uwazam, ze "na mlotkowosc" niema bata. 8) :hah:

Najlepszy przyklad przerabiamy ze "stosowaniem diety",
no sama przecie widzisz co sie dzieje do okola nas. :roll: :roll: 8)

Edyta nie zalozysz "zbyt ciasnych" butow na
zgrabne i wypielegnowane nogi!!! :roll: :what:
.
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 15:22   

Iga napisał/a:
...Jakoś nie chce mi się starać o to,zeby być dla ...

Wcale sie nie musisz starac!!! :roll: 8)
Po prostu JESTES !!! 8) :P
.
 
 
Yo_ga79

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 170
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 15:26   

Iga napisał/a:

Czy postąpiłabym mądrze i miałabym rację,gdybym napisała,ze kiedy małżonkowie robą niemal wszystkie czynnosci osobno,to jest to nieudany związek,a tam gdzie robią wszystko razem ,to jest to z pewnoscią udany związek? Oczywiscie NIE.Trzeba nie mieć wyobraźni,albo trzeba mieć klapki na oczach,żeby tak twierdzić.
Jedni lubią robić wszystko razem,a drudzy nie lubią.Ważne jest w tym wszystkim ,żeby małzonkowie podzielali swoje poglądy.
Ponadto,czy zawiązek jest udany,czy też nie ,nie możemy stwierdzic po 5 ,10,czy 15 -stu latach małżeństwa.To się okazuje na samym końcu :)


I o to chodzi! Dlatego wymiana poglądów jest taka fajna, bo można spróbować spojrzeć na siebie z innego punktu widzenia i porównać swój sposób życia ze sposobem innych ludzi. I każdy z Nas ma rację, jeśli jego podejście sprawdza się w jego indywidualnym przypadku :)

Z moich przemyśleń wynika, że to, co bardzo mocno cementuje małżeństwa to WSPÓLNE WARTOŚCI. Zainteresowania, sposób spędzania wolnego czasu, upodobania kulinarne (czy jakiekolwiek inne) fajnie gdy są podobne, ale w przypadku Mojego Małżeństwa są one nadal (nawet po blisko 12 latach wspólnego życia) w znacznym stopniu odmienne. Ale w fundamentalnych sprawach się zgadzamy - cenimy te same wartości i to pozwala nam wspólnie działać w określonym kierunku.
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 15:28   

Yo_ga79 napisał/a:
...raczej nie chciałabym, żeby komukolwiek odbiło z mojego powodu...

Wlasnie!!! :roll: :P "raczej" robi WIELKA ROZNICE!!! 8) :P :P
.
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 15:33   

Yo_ga79 napisał/a:
...Z moich przemyśleń wynika, że to, co bardzo mocno cementuje małżeństwa to WSPÓLNE WARTOŚCI...

Ooooo tak, ja to nawet widze na kazdym kroku!!! 8)
Im wieksza "wartosc" $$$, tym "cement" silniejszy
a nawet "przegania" inne cementy!!! 8) :what: :hah:
.
 
 
Yo_ga79

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 170
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 15:34   

grizzly napisał/a:
Yo_ga79 napisał/a:
...raczej nie chciałabym, żeby komukolwiek odbiło z mojego powodu...

Wlasnie!!! :roll: :P "raczej" robi WIELKA ROZNICE!!! 8) :P :P
.


Oj, no wiesz, o co mi chodzi :P Jasne, że kobiecie jest zawsze miło jak komuś NIEGROŹNIE odbije z jej powodu. Ale nie żeby zaraz małżeństwa komuś rozbijać i ojca od dzieci odciągać... :D :D ;)
 
 
Yo_ga79

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 170
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 15:35   

grizzly napisał/a:
Yo_ga79 napisał/a:
...Z moich przemyśleń wynika, że to, co bardzo mocno cementuje małżeństwa to WSPÓLNE WARTOŚCI...

Ooooo tak, ja to nawet widze na kazdym kroku!!! 8)
Im wieksza "wartosc" $$$, tym "cement" silniejszy
a nawet "przegania" inne cementy!!! 8) :what: :hah:
.


Czyli, że co ? Im większy wspólny kredyt hipoteczny, tym większa motywacja do utrzymania związku, tak? ;)
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 15:44   

Yo_ga79 napisał/a:
...Czyli, że co ? Im większy wspólny kredyt hipoteczny, tym większa motywacja do utrzymania związku, tak? ;)...

I tak dziala ten mechanizm, ale najlepszym
czynnikiem jest "dodatni Cashflow" pozwalajacy
na "swobodne wydatki" na ciuchy i inne przyjemnosci!!! 8) :what: :hah:
.
 
 
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 15:53   

Yo_ga79 napisał/a:
Z moich przemyśleń wynika, że to, co bardzo mocno cementuje małżeństwa to WSPÓLNE WARTOŚCI.


Zgadza się. Bez wspólnych wartości nie da się zbudować zdrowego, trwałego Związku. Owszem, można tkwić w małżeństwie nawet przez 50 lat, ale dla mnie liczy się przede wszystkim JAKOŚĆ a nie ilość przeżytych lat.

Marishka
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 15:58   

grizzly napisał/a:

Jednak nie mozesz zaprzeczyc, ze ludzie albo "ida do przodu"
albo "cofaja sie" co najlatwiej zauwazyc.

Natomiast niewidoczna jest ta grupa, ktora "stoi" 8)
.

Tak.Zaczynając pisać o zdradzie napisałam,że teraz jest ona w modzie.
Kto chce być "trendi" musi zdradzać,a kto nie zdradza jest zacofany,staroświecki,młotek,plankton itd.
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 16:00   

M i T napisał/a:
... ale dla mnie liczy się przede wszystkim JAKOŚĆ a nie ilość przeżytych lat...

Kto raz "zasmakuje w jakosci" to juz o tym raczej
nie zapomni!!! 8) :P

Tak wiec klaniaja sie "parametry" 8) :P
.
Ostatnio zmieniony przez grizzly Sob Lut 28, 2009 16:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yo_ga79

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 170
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 16:15   

Iga napisał/a:

Zaczynając pisać o zdradzie napisałam,że teraz jest ona w modzie.
Kto chce być "trendi" musi zdradzać,a kto nie zdradza jest zacofany,staroświecki,młotek,plankton itd.


Eeee, tam. Nieprawda. :P Zobacz ile w naszych postach jest miłości i wierności. Zobacz ile sama nad sobą pracujesz, by dochować wierności (o sobie nie wspomnę :D ) Chyba to nie jest tak, że zdrada jest w modzie. Ja zauważam, że wierność zaczyna być w modzie. Coraz więcej ludzi mówi otwarcie, że pragnie pozostać wierna partnerowi.

Poza tym Kochani zapomnieliśmy o jeszcze jednym ważnym aspekcie wierności małżeńskiej: zdrowiu. Jeśli partnerzy uprawiają seks tylko ze sobą nie mają się co obawiać, że się czymś zarażą. Mogą robić wszystko, na co mają ochotę bez poczucia (przepraszam za wulgarność): "bleee.... a bo ja wiem, gdzie on to chodził i maczał...". Dla mnie aspekt zdrowotny jest bardzo ważny.
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 16:19   

Yo_ga79 napisał/a:
Dla mnie aspekt zdrowotny jest bardzo ważny.

Dla mnie również 8) Wiele razy z Mężem rozmawiałam o tym 8)
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 16:19   

Iga napisał/a:
...Tak.Zaczynając pisać o zdradzie napisałam,że teraz jest ona w modzie. Kto chce być "trendi" musi zdradzać, ...

MASZ RACJE!!! Dzisiaj takie zachowania, ktore kiedys byly "przyjemnoscia dla wybranych" zostaly "zbrukane" przez "media", ktore nachalnie reklamuja
"jako towar dla gminu" !!! 8) ;D :what: :hah:
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 16:23   

grizzly napisał/a:
Dzisiaj takie zachowania, ktore kiedys byly "przyjemnoscia dla wybranych" zostaly "zbrukane" przez "media", ktore nachalnie reklamuja
"jako towar dla gminu" !!! 8) ;D :what: :hah:

Ty też masz rację.Jestem po "lekurze" serialu "The Tudors" .Tam to dopiero się działo! :o Jakie to król miał przywileje :o
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 16:53   

Iga napisał/a:
...Jakie to król miał przywileje :o...

Ja jestem za przywilejami!!! 8) :P
Moze jestem "egoistom wstrentnom"? 8) :hah:

BTW
Ta "demon-kracja" to mniesiem z "komuszowatoscia"
bez przerwy "kujazy" :hah: :hah: :hah:
 
 
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 16:54   

A dziś na Polsacie akurat całkiem nie najgorszy film w tym temacie:

http://tv.onet.pl/8137,film.html

M
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 17:03   

Oglądałem "Niewierną" parę razy i tę zwierzęcą namiętność widać na tym filmie dobitnie 8)
czy można walczyć z naturą? oto jest pytanie...
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 20:01   

Hannibal - "czy można walczyć z naturą? oto jest pytanie..."
heh a po co?
zreszta zakazany owoc najlepiej smakuje :]
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 20:05   

Hannibal napisał/a:

czy można walczyć z naturą?

Czyli,że co Hannibal? Przy najbliższej okazji nie opierać się? :P :]

"Żonę oszukasz,męża oszukasz....natury nie oszukasz" :] 8)
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 22:47   

grizzly napisał/a:

Ja jestem za przywilejami!!! 8) :P

Ale zobacz jaka była niesprawiedliwość.
Król mógł (mógł to mało powiedziane,bo chyba królem by nie był,gdyby tego nie robił),a już królowej ścieli za to między innymi głowę ;(

PS.Czy ktoś z Was oglądał "Vicki Cristina Barcelona"? :)
 
 
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Mar 18, 2009 16:20   

Jeszcze kilka słów nt. zazdrości:

http://zdrowie.onet.pl/15...sychologia.html

Marishka
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 09:07   

Żeby akceptować swoją urodę część kobiet wydaje na to KROCIE.
Jennifer Aniston - 220 tys. zł rocznie
Angelina Jolie - 400 tys. zł rocznie
Stawia na trufle i kawior - truflowy pedikiur za 3 tys. zł, maseczki z kawioru za 13 tys. zł, a wizyta u fryzjera to marne 14 tys. zł.
Cotygodniowe zabiegi przedłużania rzęs (800 zł), diamentowe kuracje odmładzające (1200 zł) oraz peelingi enzymatyczne (2 tys. zł).
Cheryl Cole - 620 tys. zł rocznie
Przeznacza 140 tys. zł na osobistego stylistę, 65 tys. na trenera i 56 tys. na dietetyka.
Madonna - 1 milion zł rocznie
Inwestuje w nowoczesne kapsuły antycellulitowe (za 180 ts. zł) i kontrowersyjne kombinezony odmładzające, w których sypia (za 240 tys. zł). Przed snem nakłada na ciało balsnam spłycający zmarszczki (6 tys. zł rocznie). Na śniadanie jada tylko te makrobiotyczne dania, które przyrządzi jej prywatny kucharz (inkasujący 70 tys. zł rocznie).
Demi Moore - 1,2 mln zł rocznie
Ostatnio jeden z kalifornijskich chirurgów opublikował wykaz operacji, którym się poddała.
Liposukcja bioder, ud i brzucha, podniesienie i powiększenie piersi, podniesienie łuków brwiowych, chemiczny peeling twarzy, zastrzyki kolagenowe, implanty i wybielanie zębów, operacja podniesienia skóry nad kolanami.
Beyonce - 3 mln zł rocznie :D
Podobno, kiedy nie pracuje, uwielbia wylegiwać się w luksusowych salonach spa, gdzie poddaje się zabiegom upiększającym drogocennymi diamentowymi pyłkami. Koszt regeneracji zniszczonych ciągłym farbowaniem włosów osiąga zawrotną sumę 80 tys. zł miesięcznie. Na paznokcie wydaje natomiast 40 tys. zł miesięcznie.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 12:43   

Hannibal napisał/a:

Angelina Jolie diamentowe kuracje odmładzające (1200 zł) oraz peelingi enzymatyczne (2 tys. zł).
.


mowilam, ze mikrodermabrazja glowica diamentowa i maseczka aspirynowa to rzeczy, na ktore warto postawic :-)

kucharza chcialabym miec na swoje uslugi 8-)
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 10, 2011 15:07   

Neska napisał/a:
kucharza chcialabym miec na swoje uslugi 8-)

A "somsiatke" bys przyjela na "poslugi"? :hihi:
.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 20:04   

http://vod.onet.pl/kobiec...01,odcinek.html
NO wlasnie , samoakceptacja... cięzka sprawa!
 
     
amadiasz

Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 9
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 20:02   

Prawda. Ja się uczę akceptować siebie cały czas. Mimo miłych komplementów o moim intelekcie, humorze wielki problem sprawia mi cera naczynkowa. Najbardziej bolesnym komentarzem jest chyba porównanie mnie do "pijaka" z zaczerwienionymi policzkami.
 
 
     
Dietetyk_333v 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 89
Skąd: Opolszczyzna
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 20:08   

amadiasz, Heh, nie każdy pijak ma takie policzki ;P

Każdy z Nas ma kompleksy, może o tym nie wie.
Zaakceptować się takim jakim jest nie jest łatwo jeśli patrzy się na inne osoby, jakie one są w szczególności.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 07:37   

Cytat:
W tej fazie cyklu kobieta jest najatrakcyjniejsza

W płodnej fazie cyklu kobieta jest najatrakcyjniejsza, a jeśli szuka partnera na krótko, to bardziej podobają jej się wtedy panowie o cechach typowo męskich - mówił prof. Bogusław Pawłowski z katedry Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego podczas "Horyzontów poznania SWPS" w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Antropolog powiedział, że chociaż w ciągu cyklu miesiączkowego u kobiety zmienia się poziom hormonów płciowych, to faza płodna jest częściowo utajona. Kobiety - w przeciwieństwie do większości samic ssaków - nie przechodzą rui, ale w czasie fazy płodnej w organizmie pań zachodzą wtedy pewne zmiany, które mają poprawić atrakcyjność.

I tak naukowcy zaobserwowali, że w fazie płodnej delikatnie spada wartość WHR, a więc stosunek obwodu talii do obwodu bioder. Im taki współczynnik niższy - co oznacza, że kobieta ma wąską talię i szerokie biodra - tym kobieta wydaje się atrakcyjniejsza. Tak więc sylwetka kobiety staje się w fazie płodnej troszkę atrakcyjniejsze.

Poza tym, kiedy kobieta ma dni płodne, spada poziom jej asymetrii fluktuacyjnej - a więc twarz staje się nieco bardziej symetryczna, a co za tym idzie - atrakcyjniejsza. W badaniach, na które powoływał się Pawłowski - spośród zdjęć kobiety zrobionych w różnych dniach cyklu, za najatrakcyjniejsze uważano te zdjęcia, na których sfotografowano ją w fazie płodnej. Jak zaznaczył badacz, zależność ta nie była jednak bardzo mocna.

Ponadto w płodnej fazie cyklu atrakcyjniejszy staje się kobiecy głos, a także zapach. Prof. Pawłowski wyjaśnił, że mężczyźni, którzy dostawali do powąchania koszulki kobiet w fazie płodnej, częściej niż inni badani myśleli o seksie - poproszeni o uzupełnienie brakujących liter w wyrazach - częściej dobierali słowa związane z prokreacją.

Z badań wynika też, że kobiety w fazie płodnej chcą się seksowniej ubierać. Poproszone o narysowanie stroju, w którym wyszłyby do klubu, rysowały ubrania bardziej odkrywające ciało niż kobiety, które w fazie płodnej nie były.

Poza tym w jednym z eksperymentów, o których mówił prelegent okazało się, że tancerki z klubu nocnego dostawały większe napiwki, kiedy były w fazie płodnej, a zarabiały więcej niż tancerki, które stosowały antykoncepcję hormonalną. Jak zaznaczył prof. Pawłowski, zmiany atrakcyjności w obrębie cyklu nie dotyczą kobiet, które stosują antykoncepcję hormonalną.

W zależności od fazy cyklu, zmieniają się również preferencje kobiet co do wyboru mężczyzn. Jak wyjaśnił naukowiec, dotyczy to jednak tych pań, które szukają związków krótkoterminowych. Z badań wynika, że takim paniom w fazie płodnej bardziej podobają się mężczyźni o cechach typowo męskich.

I tak badane poszukujące tylko przelotnych związków w fazie płodnej bardziej interesowały się panami znacznie wyższymi od siebie. Większe znaczenie miało też dla nich to, by głos mężczyzny był odpowiednio niski. U badanych w fazie niepłodnej takie preferencje nie były już tak wyraźne. Okazało się też, że w fazie płodnej kobiety reagowały mniejszą awersją na zapach męskiego potu.

Jak wyjaśnił Pawłowski, fakt, że kobieca faza płodna nie jest całkowicie utajona, jest ważny z ewolucyjnego punktu widzenia. Całkowite utajenie fazy płodnej mogłoby być dla człowieka zbyt kosztowne.

Prof. Bogusław Pawłowski kieruje Katedrą Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Bada ewolucyjne uwarunkowania ludzkich zachowań i preferencji. Na swoim koncie ma artykuły w prestiżowych pismach naukowych m.in. "Nature", "Current Anthropology", "Evolutionary Human Behavior", "Biological Psychology". Pod jego redakcją ukazała się monografia pt. "Biologia atrakcyjności człowieka". Spotkanie z badaczem w ramach "Horyzontów poznania" odbyło się 23 lutego.

Celem projektu "Horyzonty poznania" jest stworzenie otwartego forum wymiany wolnej myśli o zasięgu międzynarodowym, promującego nowe odkrycia i myślenie naukowe, odważny, niezależny sposób patrzenia na świat oraz rozwój nowatorskich - a nawet rewolucyjnych - koncepcji naukowych i badawczych.

Dzięki uprzejmości: PAP - Nauka w Polsce

http://www.biolog.pl/article49726.html
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Pią Mar 02, 2012 07:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 11:51   

Nie ma to jak uroda młodej kobiety 8)
"Teacher Leaves Wife, Kids for High School Student"
http://shine.yahoo.com/pa...-225300504.html
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Pią Mar 02, 2012 11:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Mar 03, 2012 12:33   


Mówiłam mojemu facetowi żeby zapuścił sobie taka brode, to nie chciał :( .... woli bardziej tradycyjną.. cóż mam zrobic by się ugiął, poradźcie coś... :shoot:
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Sob Mar 03, 2012 12:40   

Molka napisał/a:
poradźcie coś

Wyjedźcie może na obóz survival jakiś razem, to i broda mu siem poczochra :D
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Mar 03, 2012 12:46   

RAW0+ napisał/a:
Molka napisał/a:
poradźcie coś

Wyjedźcie może na obóz survival jakiś razem, to i broda mu siem poczochra :D

:viva: świetny pomysł RAWO, bo właśnie chodzi mi o to czochranie, taką brudke można by se tak poczochrac.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Cze 03, 2012 10:49   


chris hemsworth jest sliczny :P
 
     
papierowka 


Wiek: 37
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:13   

I zrobiła się galeria męskich piękności w temacie?;) To ja wstawiam swojego faworyta ;)



Wiadomo, że każdy ma kompleksy, bo jednak chyba niewiele z nas jest w stanie wydać na urodę czy zabiegi pielęgnacyjne tyle co Madonna czy Byonce, a ciągle jesteśmy bombardowani ich wizerunkami w mediach, więc siłą rzeczy albo się porównujemy, albo chcemy wyglądać jak one, a nie mamy takich możliwości, stąd kompleksy, często zupełnie niepotrzebne, na wyrost i wymyślone ;)
_________________

 
     
Zorka 

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 15:47   

RAW0+ napisał/a:
Molka napisał/a:
poradźcie coś

Wyjedźcie może na obóz survival jakiś razem, to i broda mu siem poczochra :D


:evil: ;D
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 19, 2012 16:14   

Cytat:
[quote="papierowka"]I zrobiła się galeria męskich piękności w temacie?;) To ja wstawiam swojego faworyta ;)

Obrazek


Ten pan na zdjeciu ma spojrzenie,jakby jadł budyń żółtkowy trzy razy dziennie i nie używał toalety od półtora tygodnia.
Ostatnio zmieniony przez Gavroche Wto Cze 19, 2012 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Edyta Słonecka
Najinteligentniejszy


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 932
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 16:24   

Gavro :hah: :hah:
_________________
Z osobami z HIV i osobami odpowiedzialnymi za śmierć współforowiczów oraz ze złośliwymi kurduplami nie rozmawiam.
Nie rozmawiam również z ludźmi o mentalności motłochu, który pragnie tanich igrzysk.
 
     
Iziss80 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 33
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 13:14   

Ja ogólnie to nie narzekam aczkolwiek do miss mi daleko:) Myslę że, 80% to charakter i usposobienie. Pozatym nierozumiem kobiet. które mają swoja połóweczke a wciąż chcą zwracać na siebie uwagę innych męskich par oczu...
_________________
"Naszym ce­lem mu­si być wyz­wo­lenie się... pop­rzez roz­szerze­nie kręgu współczu­cia na wszys­tkie żywe is­to­ty i na cały cu­dow­ny świat natury"
Albert Einstein
 
     
chude 

Dołączyła: 11 Sie 2012
Posty: 29
Wysłany: Sob Sie 11, 2012 17:27   

W zasadzie może kobiety chcą zwracać na siebie uwagę innych ale ja chcę być piękna dla Niego, lubię jak na mnie patrzy i wiem że mu się podobam, wreszcie...bo do tej pory patrzył na same kości :]
Poza tym również żadna ze mnie miss ale miałam obsesję na punkcie swojej wychudzonej figury, wiele kobiet dało by dużo żeby mieć właśnie taką, a ja się czułam jak wieszak na ubrania :(
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Sie 15, 2012 16:07   


kupie sobie taki biustonosz i pojade nad wode.
Jak myslicie dobry pomysł ?
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sie 15, 2012 20:27   

Superwiocha,Mola!
Topless lepiej.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Sie 15, 2012 20:34   

Gavroche napisał/a:
Superwiocha,Mola!
Topless lepiej.

Gavroche, ale ja lubie takie rece na cycach. :viva: chodziłabym tak nad brzegiem wody i usmiechala sie tak jak ta pani, co Ty na to, dobry pomysl ? oka bym puszczała do panów, myslisz ze reagowaliby?
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sie 15, 2012 20:38   

Molka napisał/a:
Gavroche napisał/a:
Superwiocha,Mola!
Topless lepiej.

Gavroche, ale ja lubie takie rece na cycach. :viva: chodziłabym tak nad brzegiem wody i usmiechala sie tak jak ta pani, co Ty na to, dobry pomysl ? oka bym puszczała do panów, myslisz ze reagowaliby?
Obrazek

Ta pani nie powinna się uśmiechać,ten pan też,z resztą ;D
Reagowaliby,bez wątpienia :)
Zwłaszcza ci z wąsami i lustrzycą.
Wiadomo,z rękami na cycach każdemu dobrze :P
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Sie 15, 2012 20:45   

Gavroche napisał/a:


Zwłaszcza ci z wąsami i lustrzycą.
nie rozumiem :D czemu tacy?
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sie 15, 2012 20:48   

Molka napisał/a:
Gavroche napisał/a:


Zwłaszcza ci z wąsami i lustrzycą.
nie rozumiem :D czemu tacy?

Ojojoj,już się doszukujesz ;)
Tak mi się napisało.
Zazwyczaj tacy się obleśnie uśmiechają i oblizują.
Normalny to powie:ładne dłonie,pszepani ;D
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Sie 15, 2012 20:50   

Gavroche napisał/a:
Molka napisał/a:
Gavroche napisał/a:


Zwłaszcza ci z wąsami i lustrzycą.
nie rozumiem :D czemu tacy?

Ojojoj,już się doszukujesz ;)
Tak mi się napisało.
Zazwyczaj tacy się obleśnie uśmiechają i oblizują.
Normalny to powie:ładne dłonie,pszepani ;D

ano racja.. :P
 
     
Kwiateczek 

Wiek: 45
Dołączyła: 30 Paź 2015
Posty: 9
Wysłany: Pon Lip 19, 2021 01:12   

Ja poprawiam sobie samoocenę dobrymi markowymi perfumami. Mam ich kilka, żeby dobierać odpowiednio do okazji. Wyperfumowana czuję się atrakcyjniejsza, dostrzegam dyskretnie rosnące zainteresowanie moją osobą. Bardzo lubię https://perfumynazlotej.pl/produkt/baruti-indigo/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved