Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Witold Jarmolowicz
Wto Sty 01, 2013 11:06
Dieta niskoweglowodanowa w leczeniu raka
Autor Wiadomość
ELI

Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 58
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 17:36   Dieta niskoweglowodanowa w leczeniu raka

Witam poniewaz rak jest mi niestety bardzo bliski szukalam informacji na temat leczenia raka dieta low carb i taki artykul znalazlam:

http://www.time.com/time/...1662484,00.html

tak wiec sa naukowo zbadane przypadki ze low carb spowolnil badz zatrzymal rozrost raka, sa tez przypadki ze dieta nie pomogla i guzy nadal szybko sie rozwijaly,

ale tu moje pytanie czy ktos z was mial raka badz zna kogos kto ma raka i leczy sie wlasnie ta dieta?
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 08:37   Re: Dieta niskoweglowodanowa w leczeniu raka

ELI napisał/a:
Witam poniewaz rak jest mi niestety bardzo bliski szukalam informacji na temat leczenia raka dieta low carb i taki artykul znalazlam:

http://www.time.com/time/...1662484,00.html

tak wiec sa naukowo zbadane przypadki ze low carb spowolnil badz zatrzymal rozrost raka, sa tez przypadki ze dieta nie pomogla i guzy nadal szybko sie rozwijaly,

ale tu moje pytanie czy ktos z was mial raka badz zna kogos kto ma raka i leczy sie wlasnie ta dieta?


Odważe się ponownie spróbowac Tobie pomóc może nie w wyleczeniu raka,ale w nakierowaniu Ciebie na strony gdzie o tym przeczytasz i gdzie z dobrym skutkiem ,po takich przejściach ludzie walczą o swoje zdrowie,i życie.Swojego przykładu już nie wskaże bo pisałem to kilka razy nawet w odpowiedziach w innym a zamkniętym już temacie.
Wiem że poszukujesz i poszukiwań nie zaprzestaniesz tak jak jest to w moim przypadku ,co prawda ja nie mam raka ,ale mała jest między tymi chorobami różnica,ale najwazniejsza z nich jest taka że Ty masz szanse z niej wyjśc,i byc zupełnie zdrowa.Podam tobie jeszcze raz gdzie masz odpowiedz na zadane w tym temacie pytanie wejdż i szukaj,a znajdziesz
tam masz wszystko co potrzebujesz. http://www.dr-kwasniewski.pl
 
 
Nelka 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 253
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 11:19   

Przy układaniu diety nie zapomnij o kwasach omega 3 (najwięcej w oleju lnianym). Możesz popatrzeć na doświadczenia dr. Budwig. Prawdopodobnie obecność tego kwasu wpływa na ilość cukru we krwi. Korzystne jest niskie stężenie cukru (Jak wiesz komórki rakowe zywia się węglowodanami). Równiez w tym artykule, który przytoczyłaś zastosowano m. in. olej lniany. Dr Budwig ma ok. 50-letnie doświadczenia.
Nie wystarczy ograniczyc węglowodany. Trzeba utrzymać niski poziom cukru we krwi.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Nelka
 
 
Nelka 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 253
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 11:28   

Jesli chodzi o lekarzy, to polecam dr Ewę Bednarczyk-Witoszek ( ze Ślaska)., która ma jakieś doświadczeni i jest umysłem otwartym. Nie jestem pewna, czy jest jakiś lekarz w Gliwicach. W tym artykule, który podałaś napisano, że do doświadczeń wybrano ludzi, którym nikt już nie dawał żadnej szansy. Nic dziwnego, że rezultaty były takie a nie inne. Lekarze nie sa zainteresowani leczeniem dietą. To by zmniejszyło ich dochody. To tak jak z adwokatami, którzy ciagna sprawy spadkowe całymi latami, żeby mieć stały przypływ gotówki nawet jesli można było by je zakończyć po pierwszej rozprawie.
Nelka
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 11:37   

@Nelka
omega-3 jest ok, ale nie ma co z nim przesadzać
olej lniany zawiera tylko ALA, którego konwersja do EPA i DHA (a tylko one są w tym wypadku istotne) jest marna
trzeba po prostu jeść dobrej jakości jajka, masło niepasteryzowane, etc. - tam mamy wystarczające ilości o3
 
 
ELI

Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 58
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 14:18   

dziekuje za odpowiedz, tak czytalam strone kwasniewskiego i rozne inne, jednak wszedzie znajduje opisane te same przypadki, chcialabym zeby ktos osobiscie napisal ze mial raka i dieta pomogla mu w walce z nim, chcialabym nawiazac kontakt z taka osoba, oczywiscie to z tej osobie dieta pomogla nie znaczy ze mi pomoze, ale pewniej sie poczuje.
 
 
ala

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 133
Skąd: gliwice
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 14:37   Re: Dieta niskoweglowodanowa w leczeniu raka

ELI napisał/a:
Witam poniewaz rak jest mi niestety bardzo bliski szukalam informacji na temat leczenia raka dieta low carb i taki artykul znalazlam:

http://www.time.com/time/...1662484,00.html

tak wiec sa naukowo zbadane przypadki ze low carb spowolnil badz zatrzymal rozrost raka, sa tez przypadki ze dieta nie pomogla i guzy nadal szybko sie rozwijaly,

ale tu moje pytanie czy ktos z was mial raka badz zna kogos kto ma raka i leczy sie wlasnie ta dieta?


tu coś o leczeniu raka:
http://forum.dr-kwasniews...hp?topic=1767.0
_________________
żywienie optymalne-najlepsze lekarstwo
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 19:03   

Dalsza część dyskusji: http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=15322
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved