Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Ksiazka "Moge schudnac. Cala prawda o odchudzaniu"
Autor Wiadomość
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 10:01   Ksiazka "Moge schudnac. Cala prawda o odchudzaniu"

Tak przypadkiem wpadlem na te ksiazke, jest to ksiazka Toby'ego z forum animalpak, jest on fizjologiem zywienia i postanowil wspomoc swoja wiedza wszystkich , ktorzy maja problem z odchudzaniem.

Mozna powiedziec kolejna ksiazka o odchudzaniu ale jest to ksiazka o...cytujac aoutora:
Cytat:
Przypomnę tylko, że książka dotyczy diety HighCarb w oparciu o ZASADY ZDROWEGO ŻYWIENIA i doświadczenia kulturystów.



Tutaj link do poranngo programu Kawa czy Herbata gdzie autorzy tlumacza o swojej ksiazce
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
http://shczooreczek.blogs...dchudzaniu.html

Co wy na to? Okazuje sie, ze to od wenglow siem chudnie a od tluszczu siem tyje :D :D :D :D

Jak trafie na jakas przecene to moze sobie kupie, ciekawi mnie co tam jest. Druga czesc ksiazki jest napisana przez te kobiete tez jakas tam od zywienia.

Oto jeden z przepisow na smaczne i zdrowe danie i w dodatku - na redukcje :shock: Nie trudno zauwazyc, ze wyraznie jednego z elementow na litere T :D

Cytat:

Składniki:
-BOMBA = bardzo duża cukinia (powyżej 35cm długości hehe)
-ryż biały lub arborio
-pomidory, cebula, czosnek (2 ząbki)
-mięso mielone = wołowina/cielęcina/indyk
-ketchup, tymianek
-bulionetka lub lepiej kostka rosołowa knorr (drobiowy z liściem i zielem)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Heniu 
sweet like cinnamon

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 153
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 10:18   

Cukier eliminujemy ?
... eee niekoniecznie ... w odpowiednich ilościach.
Cukier krzepi - jest takie stare hasło.
Węglowodany generalnie czy złożone, czy proste są potrzebne również na diecie redukcyjnej.
Kwestia tutaj doboru tej kaloryczności. Jeśli wszystko będzie się nam zgadzało to będzie też efekt.
_________________
"...Janek zorientował się, że nic nie widzi. By nie zgubić się w lesie, chwycił idącego przed nim towarzysza. Zapadł na kurzą ślepotę. I znowu uratował go felczer. Łyżka surowej, zmielonej wątróbki sprawiła, że objawy choroby minęły."
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 13:33   

zyon napisał/a:
Co wy na to? Okazuje sie, ze to od wenglow siem chudnie a od tluszczu siem tyje


no przecież tak jest na diecie HC. Pamiętam dr. Kwaśniewski przecież przestrzegał w swoich wypowiedziach "ser biały ale tylko chudy"! :D
oczywiście na HC :D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 08:37   

Swoja droga okladka mocno podobna do okladki ksiazki Taubesa
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Jolanta

Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 1
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 18:56   Krótko zwięźle i na temat

Polecam książkę ODCHUDZANIE Z ELEMENTAMI FIZJOLOGII I BIOCHEMII. Mnóstwo treści przy niskiej cenie i objętości. Rewelka to naprawdę działa, a czuje się bosko :) )) Dzięki!
 
     
bor-mak 

Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 2
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 13:33   dieta

Całą prawdę o zdrowej diecie da ci książką „Zdrowie bez recepty” Johna A. McDougalla. Autor ma ogromne doświadczenie i każdy poważny wniosek potwierdza autentycznymi badaniami. Nie ma ściemy. On nie promuje określonej diety, ale zupełne przewartościowanie dotychczasowego jadłospisu. Utrata kilogramów to tylko jeden z plusów programu. Myślę, że to najlepsza książka, jaką czytałem w zakresie odżywiania. Polecam gorąco.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved