Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Straty budżetu państwa na KK
Autor Wiadomość
are

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 744
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 22:26   Straty budżetu państwa na KK

http://www.wykop.pl/ramka...l-okrada-polske


Daje wątek pod dyskusje. Ciekawe, jaki bedzie odzew :)

Moje zdanie jest takie: normalnie powiedzialbym "zlikwidowac jakiekolwiek wydatki panstwa na KK i calkowicie rozwiazac konkordat". Ale niestety wciaz jest tylu ludzi, ktorzy potrzebuja opium dla ludu, ze moznaby sie zastanowic, czy na pewno warto cokolwiek w tym celu robic. To nie jest przeciez jedyny nieracjonalny wydatek publiczny. Innym są np pomniki. Je tez zlikwidowac?
Ostatnio zmieniony przez are Pon Sie 24, 2009 19:14, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 23:33   

Pomniki? Jak ktoś mądrze powiedział, na kółkach powinny być stawiane.

A co do KK, to ja spasuję, bo znowu bana dostanę ;)
Poza tym, o zbrodniach KK i całego chrześcijaństwa najlepiej poczytać u Karlheinza Deschnera.

Tomek
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 10:47   

Mam podobne zdanie w kwestii KK. Tzn uwielbiam ich architekturę, sztukę, malarstwo, pomniki, grzybową mitologię, muchomorowe stroje papieży ale... resztę narazie przemilczę. 8/

W ogóle myślę, że tak naprawdę chodzi nam trzem po głowach o zkorwinowanie podatków. Bo jeśli nie KK i piękne rzezby, to urzędnicy wymyśla coś innego, np jakieś słupki w Warszawie, na które poszły miliony, wszak ktoś miał znajomego, który miał znajomego produkjącego to dobrodziejstwo. :hihi:

Ale to (likwidacja podatków) może nastąpić tylko naturalnie wraz z wprowadzeniem wolnej energii... za ileś tam lat...
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8805
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 14:59   

Jak by nie patrzył w głąb dziejów, bez przymusu ekonomicznego nie da się zbudować czegoś ponadczasowego, nawet tak skromnego jak Wawel.
JW
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 29, 2009 07:36   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Jak by nie patrzył w głąb dziejów, bez przymusu ekonomicznego nie da się zbudować czegoś ponadczasowego, nawet tak skromnego jak Wawel.
JW

ja jednak tak cenię wolność, że wolałbym po stokroć ją niż jakieś ponadczasowe pomniki
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Sob Sie 29, 2009 09:37   Re: Straty budżetu państwa na KK

are napisał/a:
http://www.wykop.pl/ramka/226958/o-tym-jak-kosciol-okrada-polske


Daje wątek pod dyskusje. Ciekawe, jaki bedzie odzew :)


Moje zdanie jest takie: normalnie powiedzialbym "zlikwidowac jakiekolwiek wydatki panstwa na KK i calkowicie rozwiazac konkordat". Ale niestety wciaz jest tylu ludzi, ktorzy potrzebuja opium dla ludu, ze moznaby sie zastanowic, czy na pewno warto cokolwiek w tym celu robic. To nie jest przeciez jedyny nieracjonalny wydatek publiczny. Innym są np pomniki. Je tez zlikwidowac?


are napisał/a:

363 zł kwartalnie !!! Dokładnie tyle płaci mój proboszcz dobrodziej, jako podatek od swoich dochodów.


moje zdanie jest takie: 363 kwartalnie to jest 1452 zł rocznie, gdyby wprowadzić taki podatek pogłówny od wszystkich dorosłych to wyjdą przychody ponad 40 mld zł z samego PIT - a ile można by zaoszczędzić na aparacie który pilnuje wypełniania PITów w ich dzisiejszej postaci? jednym słowem - jestem ZA (za tym żeby wszyscy płacili mniej a nie księża więcej)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved