Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Weterani low carb
Autor Wiadomość
Pietrek

Wysłany: Czw Cze 13, 2019 17:03   Weterani low carb

Czesc,wiem ze tytul glupi i malo adekwatny.Tym bardziej ze chcialbym by wypowiedzieli sie ludzie mlodzi.Jednym slowem bardzo zalezalo by mi na opinni osob,jak hannibal,Molka,czy Waldek.Co u Was dzis slychac,czy nadal jestecie entuzjastami diety niskoweglowodanowej?
Moje pytanie nietylko dotyczy bylych,obecnie malo udzielajacych sie moderatorow tego forum,ale rowniez wszystkich innych,ktorzy mieli jakakolwiek przygode z dieta niskoweglowodanowa.Nie kieruje mna zaden interes,lecz zwykla ludzka ciekawosc.
Osobiscie jestem zwolenikim zalozen tego typu diety,uwazam ze ma naprawde duzy potencjal.
Jak powiedzialem jestem ciekaw co slychac,u bylych nie wiem jak to ujac,moze ludzi powiedzmy,stosujacych sie do zalecen filozofi low carb.Jak to sie sprawdzilo w dluzszym terminie.Czy nadal kontynlujecie swoja przygode,lub odwrotnie,licze na szczere odpowiedzi.

zyon 

Wysłany: Czw Cze 13, 2019 18:27   

Pietrek napisał/a:
hannibal,Molka,czy Waldek.Co u Was dzis slychac,czy nadal jestecie entuzjastami diety niskoweglowodanowej?

Nie licz na nich, o ile Molka wpada sporadycznie to tamci w ogole. Hannibal z tego co wiem nie jest juz na rawpaleo i teraz jest piewca "zbilansowanej diety", wiadomo studia na medycynie i pranie mozgu zrobily swoje. Jest goracym oredownikiem ksiazki Tobiasza Wilka "2xME".
O Waldku nie wiem co u niego.
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.

Pietrek

Wysłany: Czw Cze 13, 2019 20:20   

zyon napisał/a:
Pietrek napisał/a:
hannibal,Molka,czy Waldek.Co u Was dzis slychac,czy nadal jestecie entuzjastami diety niskoweglowodanowej?

Nie licz na nich, o ile Molka wpada sporadycznie to tamci w ogole. Hannibal z tego co wiem nie jest juz na rawpaleo i teraz jest piewca "zbilansowanej diety", wiadomo studia na medycynie i pranie mozgu zrobily swoje. Jest goracym oredownikiem ksiazki Tobiasza Wilka "2xME".
O Waldku nie wiem co u niego.

Dzieki za odzew,prawde mowiac ciekaw bylbym rowniez Twojego zdania w kwesti low carb,wiem ze juz pare ladnych lat sie udzielasz tu i tam,jednym slowem,czy scisle przestrzegasz "zalecen"jakas Twoja konklusje,moze jakie podejscie masz do tematu,cos takiego ,ze tak powiem od siebie.Czyli plusy i minusy,tego sposobu odzywainia na przesztrzeni ilus tam lat.
Co do Hanibala to wg.mnie winien jest zajac jakies zdanie w kwestji raw food,bo byl jego wielkim entuzjastom,a z pewnoscia to forum wciaz czyta wielu nowych uzytkownikow,ktorzy czerpia z jego wiedzy.Jak to mowia ,tylko krowa nie zmienia pogladow,nie ma sie czego wstydzic.Tak to juz jest ze czerpiemy nasza wiedze z doswiadczen innych.Naprawde podzielic sie swoim doswiadczeniem z kim innym,moze przyniesc jakas korzysc.

Pietrek

Wysłany: Czw Cze 13, 2019 20:35   

Grzegorz-Rec napisał/a:
Kiedy pisałem że zyon przyłącza się chętnie do wszelkich zadym na forum to wywołałem u niego święte oburzenie.
Zyon jesteś mały jak fiut krasnoludka.

Zadalem proste pytanie, na ktore moglbys odpowiedziec rowniez Ty.
Ale,oczywiscie dla Ciebie bylo zbyt skomplikowane.Gdybym zapytal o obecnosc rad na marsie i najbliszej perspektywy kolonizacji go przez ludzi ,wklejilbys tu dwustronicowy cytat brzmiaco madronaukowa.Tymczsem,nie wysilisz sie by odpowiedziec na prosto brzmiace pytanie.Zyon jest w porzadku,bo nie zaregowal ja 12 latka,tym czasem Ty wydajesz sie maloskowy jak owe przyrodzenie tej bajkowej postaci :hug:

zyon 

Wysłany: Czw Cze 13, 2019 22:56   

Pietrek napisał/a:
Tymczsem,nie wysilisz sie by odpowiedziec na prosto brzmiace pytanie.Zyon jest w porzadku,bo nie zaregowal ja 12 latka,tym czasem Ty wydajesz sie maloskowy jak owe przyrodzenie tej bajkowej postaci :hug:

Grzesiek nie rozumie realiow tego forum, nie zna historii tych osob ani nie czai kompletnie klimatu jaki tu byl i jest. Kazda wypowiedz analizuje pod katem ewentualnego ataku persolnalnego i jak widac te pare postow wyzej, wyciaga jak zwykle wnioski z rzyci na zasadzie "a nie wiem to sie z checia wypowiem".
No coz kiedys mielismy tu folkor w postaci i rakasha, teraz mamy folkor gorszego sortu w postaci Grzeska. Dobre i to, lepszy taki troll niz zaden ;) Generalnie postac do olania, nie wiadomo kiedy zacznie histerycznie halasowac i dlaczego.
Pietrek napisał/a:
Dzieki za odzew,prawde mowiac ciekaw bylbym rowniez Twojego zdania w kwesti low carb,wiem ze juz pare ladnych lat sie udzielasz tu i tam,jednym slowem,czy scisle przestrzegasz "zalecen"jakas Twoja konklusje,moze jakie podejscie masz do tematu,cos takiego ,ze tak powiem od siebie.Czyli plusy i minusy,tego sposobu odzywainia na przesztrzeni ilus tam lat.

Raczej trzymam sie tego wszystkiego okolo-lc choc bez dogmatyzowania, im wiecej czytam tym wnioskow coraz mniej, wiekszosc to ornamenty a do zrozumienia wszystkiego wystarcza ksiazki Kwasniewskiego. Zmieniac na jakies hc i inne wariacje nie mam zamiaru, wygodnie mi tak na tych glodowkach i ketozach ;)
Pietrek napisał/a:
Co do Hanibala to wg.mnie winien jest zajac jakies zdanie w kwestji raw food,bo byl jego wielkim entuzjastom,a z pewnoscia to forum wciaz czyta wielu nowych uzytkownikow,ktorzy czerpia z jego wiedzy.Jak to mowia ,tylko krowa nie zmienia pogladow,nie ma sie czego wstydzic.Tak to juz jest ze czerpiemy nasza wiedze z doswiadczen innych

Hannibala mozna znalezc na fejsbuczku, zazwyczaj siedzi na grupach optymalnych i keto-fitnessowych.
Ale to co wygaduje teraz rozni sie diametralnie od tego co pisal tutaj. Termin "zbilansowana dieta" w jego ustach brzmi jak lenistwo i wymowka, no ale jest studentem medycyny, wiec moze musi.
A moze ta jego Zosia nie zdzierzyla zycia z facetem, ktory w lodowce trzyma galki oczne w sloikach i surowe baranie genitalia.... ;)

No ale kto pamieta, to Hannibal wbil tutaj jako zagorzaly highcarbowiec a potem jak to neofita stal sie radykalem rawpaleo tluszczowym. Wyglada na to, ze znowu wrocil do korzeni :D
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Czw Cze 13, 2019 23:01, w całości zmieniany 2 razy  

Witold Jarmolowicz
Site Admin

Wysłany: Sob Cze 15, 2019 10:23   

zyon napisał/a:
No ale kto pamieta, to Hannibal wbil tutaj jako zagorzaly highcarbowiec a potem jak to neofita stal sie radykalem rawpaleo tluszczowym. Wyglada na to, ze znowu wrocil do korzeni :D

Pierwszy post Hannibala z 1 marca 2007 roku
W sumie napisał około 16 tysięcy postów.
Hannibal napisał/a:
Witam wszystkich na tym forum! :)
Ad rem -
Właśnie zmniejszając węgle i zwiększając spożycie tłuszczy zrzucimy to, co mamy zrzucić, czyli tłuszcz a będziemy tylko przybierać na masie mięśniowej. O diecie i treningach dr. Ellisa:
- Zalecenia dr. Ellisa by żyć dlużej i zdrowiej (z forum bodyzone)
http://www.forum.bodyzone...iej-vt1670.html
- Greg Ellis - dieta, suplementacja, trening (też z forum bodyzone)
http://www.forum.bodyzone...ing-vt1594.html
z sfd:
- http://www.sfd.pl/Wywiad_z_dr_Ellisem-t301695.html
- http://www.sfd.pl/Wywiad_z_dr_Ellisem-t183506.html
- http://www.sfd.pl/Sprawdz...A_-t316581.html

Grzegorz-Rec 

Wysłany: Sob Cze 15, 2019 20:19   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
zyon napisał/a:

Pierwszy post Hannibala z 1 marca 2007 roku
W sumie napisał około 16 tysięcy postów.
Hannibal napisał/a:
Witam wszystkich na tym forum! :)
Ad rem -
Właśnie zmniejszając węgle i zwiększając spożycie tłuszczy zrzucimy to, co mamy zrzucić, czyli tłuszcz a będziemy tylko przybierać na masie mięśniowej. O diecie i treningach dr. Ellisa:
- Zalecenia dr. Ellisa by żyć dlużej i zdrowiej (z forum bodyzone)
http://www.forum.bodyzone...iej-vt1670.html
- Greg Ellis - dieta, suplementacja, trening (też z forum bodyzone)
http://www.forum.bodyzone...ing-vt1594.html
z sfd:
- http://www.sfd.pl/Wywiad_z_dr_Ellisem-t301695.html
- http://www.sfd.pl/Wywiad_z_dr_Ellisem-t183506.html
- http://www.sfd.pl/Sprawdz...A_-t316581.html

Zyon jest cienki jak skórka od kaszanki. Hannibal wciągnąłby go nosem a potem wypluł.

Marcin458

Wysłany: Nie Cze 16, 2019 13:07   

Był tu taki użytkownik Matii jakieś 10 lat temu który przodował w ilości postów było ich około 1600 i miał fajne forum

podobno przerzucił sie na zdrowy high carb

mianowicie pełnoziarniste ziarna i tylko w takiej postaci a także owoce i warzywa i oczywiście mieso ale bez ograniczania węglowodanow

poszedł też mocno w suplementacje i cały czas łyka garść suplementów głównie witamin i minerałów

tyle wiem

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez Marcin458 Nie Cze 16, 2019 13:07, w całości zmieniany 1 raz  

Witold Jarmolowicz
Site Admin

Wysłany: Wczoraj 10:09   

Ostatecznie Matti zażyczył sobie usunięcia wszystkich jego postów.
To nie ja, ale on osobiście.
JW

Odpowiedz do tematu