Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy on line?
Autor Wiadomość
lets

Wysłany: Czw Lip 23, 2015 09:14   Zakupy on line?

W dzisiejszej dobie wszechobecnego internetu zaczełam mocno się zastanawiać nad zakupami przez internet. Wiem, że to śmiesznie może zabrzmi ale jeszcze nic nigdy nie kupiłam on-line bo zwyczjnie w świecie wolałam normalnie. Ale ostatnio zauważyła, że już mam dość sieciówek i chodzenia po centrach i marnowanie na to czasu. W internecie jest szybciej. Dlatego pytam jakie sklepy są godne zaufania jeśli chodzi o odzież?... może jesteście bardziej doświadczeni i znacie lepiej temat, będe wdzięczna za adresy.
Cytat:
adamo56 [ 14 Posty ] = lets [ 10 Posty ] = yetim [ 10 Posty ] = janowko [ 8 Posty ] = bonko [ 3 Posty ]
JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Czw Lip 23, 2015 09:20, w całości zmieniany 3 razy  

misiek123 

Wysłany: Pon Lip 27, 2015 11:45   

Praktycznie wszystkie sieciówki posiadają swoje sklepy internetowe. Ja bardziej szukam pomysłu na prezent dla rodziców. Chciałabym kupić przez internet bo w tygodniu praktycznie jest to niemożliwe.
Jakieś pomysły? rodzice mają 30 rocznice ślubu

AgniesiaP

Wysłany: Czw Sie 06, 2015 13:22   

Ja polecam wszelkiego typu outlety online. Lubię markowe rzeczy, a w takich outletach można sporo perełek upolować.

pogodny 

Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 09:56   

Ja kupuję on-line, ale muszę przyznać, że coraz mniej chętnie. Dawniej to prawie wszystko zamawiałem przez allegro, ale teraz wolę coś zobaczyć zanim kupię. Po prostu zbyt wiele razy się przejechałem na takich zakupach i tak jakoś wyszło, że teraz kupuję jedynie coś, co już widziałem na żywo. Niekiedy faktycznie można kupić dużo taniej.

paulka68

Wysłany: Śro Paź 14, 2015 12:33   

Ja np. uważam, że zakupy w internecie zajmuja mniej czasu i jestem jak najbardziej za. Otóż sprawa z pójściem niby po jedna rzecz konkretnie do jednego sklepu wygląda tak, że wchodzisz do 10 innych i kupujesz 15 innych rzeczy, które często okazują się zupełnie niepotrzebne-tak to jest przynajmniej w moim przypadku. Owszem nie wszystko da sie kupić w necie ale ja mam swoje sprawdzone sklepy (np. z ubraniami) wiem juz jaki rozmiar potrzebuję, wiem, że mogę zwrócić czy zareklamować. W takich przypadkach jestem jak najbardziej za kupowaniem on-line.
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Śro Paź 14, 2015 14:18, w całości zmieniany 1 raz  

izabelkka

Wysłany: Wto Gru 08, 2015 09:50   

Ja tez bardzo lubie kupować w internecie, rzeczywiście jest szybciej i często taniej.

Vivianne 

Wysłany: Czw Gru 10, 2015 12:06   

Zakupy w sieci - szybciej, taniej, sprawniej. Oszczędza mi to biegania szczególnie przed świętami. Gdyby nie sklepy internetowe to za prezentami biegałabym ze 2 tygodnie a to tylko torba bawełniana dla mamy i zegarek dla ojca.

gafin

Wysłany: Pon Gru 21, 2015 12:31   

zdecydowanie zakupy online. Ja bardzo często ostatnio zamawiam na różnych aukcjach zagranicznych, szczególnie perfumy bo na polskich nie dość, że często zdarzają się podrabiane a poza tym ceny polskie są strasznie wygórowane także omijam :)

Grażyna1991

Wysłany: Śro Gru 30, 2015 16:29   

ja zalezy co nie wszystko jestem w stanie kupic przez internet. Jesli chodzi o spodnie albo jakies wyjsciowe sukienki to zdecydowanie wole sklepy stacjonarne. Jesli zas chodzi o jakies warzywa, owoce i artykuly spozywcze to bez problemu moge cos takiego kupic w internecie

Pewniak2

Wysłany: Czw Sty 14, 2016 11:14   

Kobietki z reguły wolą zobaczyć coś w realu. Już widziałęm jak chodził na necie artykuł jak pewna Pani zamówiła sukienkę z zagranicy i co przysłali?, kawałek różowego materiału,nienadającego się do niczego. Nie polecam takich niesprawdzonych sklepów, bo stracimy na tym dwa razy. Ja wczoraj sam zamawiałem cisnieniomierz dla naszych Dziadkow z okazji Dnia Babci i Dziadka i też wertowałem sklepy. Wybórł padł na Geratherm, model Desktop. Wiem, tani nie jest, ale popytałem, porozglądałem się i sklep sprawdzony a ciśnieniomierz to praktycznie górna pułka. Już dostałem info, że kurier jedzie.

rowodzinska-12

Wysłany: Czw Paź 27, 2016 11:49   

Nie polecam kupować ubrań przez internet. Ja kupiłam kilka razy i nigdy nie byłam do końca zadowolona, a dwa razy byłam zrozpaczona patrząc na to co dostałam. :p Jeśli zakupy przez internet to tylko kosmetyki lub jakieś artykuły przemysłowe, nigdy odzież :p

Waldek B 
Moderator

Wysłany: Nie Lis 06, 2016 20:25   

Dobra opcja, zwłaszcza jak chodzi o buty minimalistyczne.

parys 

Wysłany: Pią Lis 18, 2016 03:42   

Ja tam jestem wielką fanką zakupów online. Jeżeli kupuje się w sprawdzonych sklepach i dobre marki, to ciuszki przychodzą w stanie idealnym. Nie ma to jak zamawiać na allegro chinskie badziewie, a potem płakać, ze niezgodne z opisem. :D Moim ulubionym sklepem nternetowym jest eleven-store.pl mają ciuchy sto procent w moim guscie i samych uznanych marek. Zamawialam już tam wielokrotnie i nigdy nie byłam rozczarowana zakupem.

agatoos 

Wysłany: Czw Sty 19, 2017 12:11   

Zakupy online to chyba jedna z lepszych rzeczy jaka została wymyślona, nie trzeba biegać po sklepach i można kupić wszystko od żywności bo rzeczy do domu. Ja np. ostatnio fototapety trójwymiarowe na fototapetce i jestem z nich zadowolona.

AkukuBernard 

Wysłany: Śro Sty 25, 2017 14:14   

Czasem jak jest ślisko lub chory jestem to wejdę na stronę sklepu Piotra i Pawła i zrobię zakupy. Często też kupuję na allegro.

mitkag

Wysłany: Pią Sty 27, 2017 11:02   

Ja kupuję w tesco online :)

locnar

Wysłany: Sob Lut 18, 2017 04:53   

ja bardzo lubie robić zakupy przez internet

moniczka23

Wysłany: Pon Lut 27, 2017 11:05   

Zamawiam online bardzo często. Aczkolwiek preferuję sklepy tańsze, w których mogę sobie zawsze co nie co zaoszczędzić.
Calkiem dobre promocje są w hurtowniach internetowych. Nie wiem czy się orientowaliście. W większości z nich można kupować również detalicznie co jest dla mnie dużym plusem.

Eko-logiczny 

Wysłany: Czw Mar 09, 2017 10:26   

Ja podobnie, również wiele rzeczy zamawiam online i jestem bardzo zadowolony, w tym także naturalne kosmetyki i żywność. Grunt to wybrać sklep z szybką i bezpieczna przesyłką, a do takich należy Eko-logiczny.pl

agaa 

Wysłany: Pon Mar 13, 2017 08:44   

Ja kupuję w internecie tylko wtedy, gdy w sklepie stacjonarnym nie ma mojego rozmiaru:) Przymierzam stacjonarnie, bo chcę wiedzieć czy dobrze będę się w czymś czuła, dotknąć czy materiał szybko się nie rozleci.

zoosia

Wysłany: Pią Cze 30, 2017 16:42   

Ja osobiscie nie mam jakiegos swira na punkcie zakupow jak niektore moje kolezanki. Czasami zdarzy mi sie cos kupic online ... ale tylko bardzo potrzebnego.

Aromatika 

Wysłany: Śro Wrz 13, 2017 14:36   

Bardzo lubię zakupy w sklepach internetowych, są bezpieczne i dzięki temu naprawdę wiele rzeczy można kupić taniej, a dwa że to duża wygoda :)

klaraa91 

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 10:44   

duplikat
Ostatnio zmieniony przez klaraa91 Czw Wrz 28, 2017 10:46, w całości zmieniany 1 raz  

klaraa91 

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 10:45   

Ja najbardziej polecam opcję- przymierzyć/sprawdzić, a potem kupić online :P Oszczędności czasu tu co prawda niewiele, ale za to pieniędzy zazwyczaj sporo (na butach, kosmetykach szczególnie, z ubraniami częściej ryzykuję od razu online).
A sklepy z ubraniami.. ja zamawiałam już z kilku sieciówek typu H&M czy Reserved, parę razy z Zalando, Answera czy Galerii Marek. W sumie nigdy nie miałam problemów, ani z samym zakupem, ani ze zwrotem, wymianą czy reklamacją.

Biomondo 

Wysłany: Czw Lis 09, 2017 09:15   

Jeżeli chodzi o zakupy w sklepach internetowych to jestem ich wielką fanką, możemy znaleźć tutaj naprawdę wiele ciekawych rzeczy w zdecydowanie niższej cenie oszczędzając przy tym również czas.

Herbia_pl 

Wysłany: Pią Lis 10, 2017 11:49   

To prawda, na ogromny plus oszczędność czasu jak i budżetu, unikamy stresujących kolejek, a to szczególnie istotne w gorącym, przedświątecznym okresie.

Dezzybat 

Wysłany: Czw Gru 28, 2017 13:01   

Moim zdaniem to jest sprawa dla specjalisty z tej dziedziny... Dzięki temu wielu problemów można sobie oszczędzić.

Shofiel

Wysłany: Pią Sty 12, 2018 14:00   

Ja raczej unikam takich zakupów...

poloqu 

Wysłany: Wto Sty 16, 2018 16:07   

Ja bym zostawił ten temat specjaliście z tego obszaru tematycznego... Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie ;)

samantha

Wysłany: Sob Mar 03, 2018 12:22   

Niestety nie zawsze online jest taniej. Szczegolnie jak dodamy koszty wysylki.

pogodny 

Wysłany: Pon Mar 26, 2018 11:31   

Ja np nie rozumiem jak można kupować buty poprzez sklepy internetowe. Rozmiar rozmiarowi nierówny, a osobiście nie chciałoby mi się odsyłać butów i tam i z powrotem i kupować je łącznie kilka tygodni bo rozmiar nie taki jak trzeba...

rubbikon 

Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 10:45   

Z zakupem butów przez internet rzeczywiście jest problem, gdyż łatwo można zamówić nie ten rozmiar. Ja wolę kupować np. elektronikę w sieci, ale jeśli chodzi o buty czy ubrania to wybieram sklepy stacjonarne.

pogodny 

Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 12:37   

Ostatnio zamawiałem parę rzeczy z internetu, ale na inne się nie zdecydowałem ze względu na koszty wysyłki. Potrzebowałem parę rzeczy do auta za dosłownie grosze, ale jak mam płacić dodatkowo 17zł za wysyłkę (gdzie dana część kosztuje pare zł) to średnio mi się to opłaca. Jednak co sklepy stacjonarne to sklepy stacjonarne ;)

jjusti18

Wysłany: Pią Kwi 27, 2018 16:06   

Ja bardzo lubię zakupy online, można tak wiele tutaj znaleźć, za kuriera się płaci niewiele, a systemy płatności takie jak https://www.cashbill.pl/p...lewy-tradycyjne przyspieszają tylko realizację zamówienia. O wiele bardziej jest to komfortowe, jak stanie w kolejce w sklepie stacjonarnym.

Odpowiedz do tematu