Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie ziolowe środki na potencję
Autor Wiadomość
maslowska

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 98
Wysłany: Pią Maj 20, 2016 10:17   Jakie ziolowe środki na potencję

Rzecz jasna nie dla mnie ale dla mojego męża, który od jakiegoś czasu ma niego mniejsza kondycję jesli chodzi o potencję. Czy są może jakieś bezpieczne ziołowe środki, które nie powodują takich niekorzystnych objawów dla zdrowia jak podwyższenie ciśnienia czy bóle glowy?
Co sądzicie na przykład o żeń szeniu?
Ostatnio zmieniony przez maslowska Pią Maj 20, 2016 10:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Pią Maj 20, 2016 15:54   

Żeń-szeń, gingko-biloba, witamina E, kwas borowy, odstresowanie, wyspanie się, wyrzucenie leków, szczególnie betablokerów i statyn, zaprzestanie picia piwa, dowartościowanie chłopa, ale przede wszystkim niskowęglowodanowe żywienie oparte o solidną porcję tłustego mięsa. Karkówka w ziołach robi cuda.
JW
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 20, 2016 16:32   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
dowartościowanie chłopa, ale przede wszystkim
Chłop jak to chłop wzrokowcem jest
wrażenia estetyczne ważne są :-x
znudzenie wyeliminować trzeba
wyobraźnia dobrym afrodyzjakiem jest
D
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Pią Maj 20, 2016 19:23   

dario_ronin napisał/a:
znudzenie wyeliminować trzeba
wyobraźnia dobrym afrodyzjakiem jest

Albo opcja: "Nowe ciało - nowy dreszcz" :-x
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 21, 2016 14:07   

EAnna napisał/a:
Albo
tego nawet nie śmiałem proponować :D

czasami kobiety po latach zapominają , co mężczyzn podnieca i oczekują , że 'miłość' wystarczy :medit:
a wtedy panów 'boli głowa' ;D
i pozostają zioła :D
 
     
maslowska

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 98
Wysłany: Wto Maj 24, 2016 06:51   

Chyba jest coś w tym co piszecie. Czasami brakuje tego dreszczyku który był na początku. No właśnie, ale czy można to jakoś podtrzymywać, wskrzesić.

Z tego co czytam to z ziołowych dobre efekty przynoszą Cum on lub Man Tabs. W sensie pozytywny wpływ na erekcję.
Ostatnio zmieniony przez maslowska Wto Maj 24, 2016 06:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
abbas

Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 4
Wysłany: Pon Maj 30, 2016 07:07   

maslowska napisał/a:
Chyba jest coś w tym co piszecie. Czasami brakuje tego dreszczyku który był na początku. No właśnie, ale czy można to jakoś podtrzymywać, wskrzesić.

Z tego co czytam to z ziołowych dobre efekty przynoszą Cum on lub Man Tabs. W sensie pozytywny wpływ na erekcję.


Zarejestrowałem się, bo mam bardzo podobny problem.
Chodzi właśnie o problemy z erekcją i w konsekwencji siła orgazmów.

Fajnie, że na forum można anonimowo porozmawiać o tego typu kwestiach. Dodam, że mam 39 lat.
 
     
maslowska

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 98
Wysłany: Pon Maj 30, 2016 09:31   

Mąż zamówił sobie w zeszłym tygodniu cum on. Bierze od kilku dni tak więc jeszcze za wcześnie na efekty ( na opakowaniu było napisane,że pojawiają się po 7 dniach od przyjmowania). Zobaczymy jaki będzie efekt. Napisze czy działa czy nie.
Ostatnio zmieniony przez maslowska Pon Maj 30, 2016 09:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Cze 03, 2016 10:21   

Daj znać czy działają, bo jakoś średnio wierzę, że w ten sposób można sobie pomóc :)
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Pią Cze 03, 2016 18:03   

maslowska napisał/a:
Napisze czy działa czy nie.

To zacznij zastępczo Ty działać na męża, żeby nie musiał bulić forsy na jakieś cuda.
Albo niech tę forsę wyda w różowym domu :-x
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
abbas

Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 4
Wysłany: Pon Cze 13, 2016 07:15   

maslowska napisał/a:
Mąż zamówił sobie w zeszłym tygodniu cum on. Bierze od kilku dni tak więc jeszcze za wcześnie na efekty ( na opakowaniu było napisane,że pojawiają się po 7 dniach od przyjmowania). Zobaczymy jaki będzie efekt. Napisze czy działa czy nie.



Dzięki, zamówiłem zaraz po Twoim poście. Dotarło na drugi dzień. Tego samego dnia zażyłem pierwszą tabletkę (po uprzednim zapoznaniu się z ulotką i ewentualnymi przeciwwskazanami). Co najważniejsze - jest lepiej. Erekcja jest szybsza i trwa dłużej. Jeszcze raz dzięki :)
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 13, 2016 13:36   

abbas napisał/a:
Erekcja jest szybsza i trwa dłużej. Jeszcze raz
suuper
teraz znajdź sobie partnerkę :D
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Pon Cze 13, 2016 13:39   

Albo partnera, bądźmy poprawni politycznie. :)
JW
 
     
abbas

Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 4
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 07:01   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Albo partnera, bądźmy poprawni politycznie. :)
JW


Bardzo zabawne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved