Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak podkreślać na co dzień swoją urodę
Autor Wiadomość
Lidwina

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 22
Wysłany: Czw Wrz 03, 2015 01:01   Jak podkreślać na co dzień swoją urodę

Czy same dobieracie sobie kosmetyki, czy może chodzicie do stylistek. Ja byłam kiedyś u wizażystki, która dobrała mi kolory dla mojej urody i wg. tego dobieram ciuchy i kosmetyki do makijażu. Trochę mi się na początku myliło, ale się nauczyłam. Nie boje się nawet kupować takich dużych zestawów cieni
 
     
Karen_80

Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 22
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 01:12   

Uważam, że jeżeli ma się trochę wyczucia, to można sobie poradzić bez pomocy stylistek.
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Wrz 18, 2015 09:57   

Pewnie, że można, ale o to chodzi, że wiele osób nie ma tego wyczucia.
 
     
Srebrny

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 1
Wysłany: Śro Wrz 23, 2015 12:26   

Jeśli ktoś faktycznie ma problem z doborem kolorów czy kosmetyków do swojego typu urody to skorzystanie z pomocy stylistki będzie na pewno korzystne. Później już trzeba się tylko trzymać pewnych zasad :) Z resztą, dużo na YT jest tutoriali dotyczących wykonywania makijażu i stylizacji.
_________________
I am BellaBe, wojtecki, Srebrny, Fanka, Pogo
 
     
paulka68

Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 9
Wysłany: Śro Paź 14, 2015 11:39   

Ja preferuję naturalnośc więc tylko tusz i róż do policzków.
 
     
Iwan 
Surojad

Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 109
Skąd: Wędrzyn
Wysłany: Śro Paź 14, 2015 12:34   

paulka, a jak chcesz mieć różowe polika to je poszczyp odrobinę ;)
szkoda pieniedzy na róż :P
_________________
Surojedzenie to Prawidłowe odżywianie
 
     
fitolinka

Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 2
Wysłany: Pią Mar 11, 2016 10:31   

Wszystko trzeba kontrolować z lekarzem. Ja postanowiłam się odchudzać to wybrałam się najpierw na badania. Potem zamóiłam catering dietetyczny z Krakowa, który przygotowuje mi posiłki i przywodzi do pracy. Ten wybrałam http://www.fitdiet.pl.I tak wiedziałam, że sama nie będę mieć czasu gotować więc to był oczywisty pomysł. I nie ma oszukiwania i wymówek!
Cytat:
MateuszVege [ 5 Posty ]
fitolinka [ 2 Posty ]
babygirl [ 2 Posty ]
pauladiet [ 2 Posty ]
dietetyczka [ 1 Post ]
dietetyczek [ 1 Post ]
sakiewkamarek [ 1 Post ]
JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Pią Mar 11, 2016 19:19, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Mar 18, 2016 10:03   

Jeżeli ktoś naprawdę jest urodziwy to nie musi robić nic, aby wyglądać świetnie :)
 
     
Polianna1

Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: Śro Maj 11, 2016 10:58   

Ja polecam po prostu się usmiechać. Z pewnością każda kobieta dużo ładniej się prezentuje, a dodatkowo lepszy dzień ;)
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 08:52   

Polianna1 napisał/a:
Ja polecam po prostu się usmiechać. Z pewnością każda kobieta dużo ładniej się prezentuje, a dodatkowo lepszy dzień ;)

No to jest akurat prawda :)
 
     
AnkaW

Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 3
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 10:23   

Ja również uważam, że uśmiech najlepiej podkreśli taka urodę. Ale nie taki sztuczny, musimy na prawdę starać się o to by czuć się dobrze. Szczęśliwe osoby zawsze wyglądają pięknie :)
 
     
agaa 

Dołączyła: 07 Gru 2016
Posty: 29
Wysłany: Śro Gru 07, 2016 12:36   

Ja nigdy nie byłam u wizażystki. Z kosmetyków wybieram raczej neutralne kolory cieni, ale z kredkami lubię czasem zaszaleć z kolorem - zresztą moda już nie jest taka restrykcyjna jak kiedyś - jeden kolor paznokci u rąk i nóg, torebka w takim samym kolorze butów...teraz możemy swobodnie bawić się kolorami i je łączyć:) zresztą projektanci i wizażyści na wybiegach również szaleją, więc czemu by nie na co dzień?:)
 
     
sucharek 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 9
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 10:33   

Na co dzień polecam delikatny makijaż, nie za mocno podkreślone oczy i brwi, może trochę bronzera i coś na ustach. Z przykrością obserwuję modę na teatralny makijaż na co dzień, wygląda to sztucznie. Co do pomocy wizażystki mam mieszane odczucia, bo większość jednak robiła na mojej twarzy tapetę.
_________________
Zawsze miej nadzieję, lepsze jutro nadejdzie...
 
     
jjusti18

Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 15
Wysłany: Sob Mar 03, 2018 15:40   

Na co dzień nie trzeba sobie robić jakiegoś mocniejszego make up'u, ale jak chce się fajnie wyglądać można przykładowo postawić na paski rzęs które znajdziecie chociażby w sklepie Puderek. Taki mały element upiększy wasze oczy i moim zdaniem będziecie wyglądać naprawdę świetnie.
 
     
Sandra01

Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 16
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 22:44   

Osobiście ciuchy i kosmetyki dobieram sama,jakoś nawet mi to wychodzi ;-) Natomiast jeżeli chodzi o typowe zabiegi pielęgnacyjne to korzystam z porad kosmetyczki. Mam taki fajny salon do którego chodzę w Warszawie "Afrodyta Expert of Beauty" i jestem zadowolona.Mają tam fajny personel,kosmetyczkę ,masażystkę,stylistkę paznokci.Ostatnio byłam na depilacji laserowej NORDLYS,podobno jedna z najnowocześniejszych metod SWT. Zabieg jak dla mnie był bardzo komfortowy. Jeżeli ktoś ma niedaleko to warto zajrzeć.
 
     
nimb 

Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 4
Wysłany: Pią Kwi 13, 2018 12:13   

Na co dzień? Uśmiechem - na prawdę drogie Panie to działa.
 
     
kristiankostov 

Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2018
Posty: 15
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 23:28   

najpiękniejszym makijażem kobiety jest jej uśmiech :) To nie kurtuazja, a najprawdziwsza prawda. Kobieta, gdy się uśmiecha, nie potrzebuje makijażu. Jedynie smutne osoby potrzebują kolorytu, by trochę rozjaśnić swoje oblicze i wyglądać przystępniej, weselej i korzystniej.
_________________
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!
 
     
asasula 

Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2018
Posty: 3
Wysłany: Pią Kwi 27, 2018 08:19   

zgadzam się z Wami :) najlepszym upiększeniem kobiety może być tylko uśmiech :) ))
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 27, 2018 11:07   

jak dzieci we mgle

prawdziwe piękno płynie z pięknego wnętrza ...
kobieta mądra o dobrym sercu ... "jej wartość przewyższa perły"

D
 
     
Imbryczek 

Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 16
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 14:15   

Oczywiście macie rację ale delikatny makijaż na pewno nie zaszkodzi, wtedy czujemy się bardziej "kobieco" i po prostu ładnie, więc czemu nie :) Do tego potrzebne są odpowiednie kosmetyki.
 
     
kosmetyczka-jol

Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 04, 2019 10:49   

Jak dla mnie najważniejsza jest zdrowa dieta i dobór odpowiednich kosmetyków. Ostatnio odkryłam produkty sea & minerals od Dr Ireny Eris. To świetne kosmetyki zawierające mikro i makroelementy pochodzenia morskiego. W naturalny sposób poprawiają kondycję skóry :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved