Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Surojedzenie
Autor Wiadomość
Łysica 

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 65
Wysłany: Nie Wrz 20, 2015 15:22   

Titelitury napisał/a:
Bijcie się! :evil: Tylko nagrajcie wszystko i wrzućcie film na youtube :evil:

Taaak, od razu na miecze pójdzie, będziemy się ciąć na plasterki!
 
     
Iwan 
Surojad

Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 109
Skąd: Wędrzyn
Wysłany: Nie Wrz 20, 2015 19:27   

Właściwie, to nie do końca kradne, cielaki piją siarę przez jakoś 4tyg. potem je tam jeszcze na mleku trzymają kilka miechów 2-3 albo 3-4, potem odstawiają cielaka, który i tak szybko przez ten czas urósł, a krowę dalej doją i zaczyna się pętla dojenia ;)
Poza tym cielak od tego nie umiera, a mięso, to niestety trza pozbawić życia tej drugiej istoty... No chyba, że ciachniesz takiej krowie nogę, zjesz, i energię, którą dzięki temu zyska twój organizm, wykorzystasz do swojego życia i jeszcze zregenerujesz tej krowie nogę - to wtedy może i będzie to ekonomiczne, ale inaczej - wątpię xD
Moi guru xD Nie mam guru, Trehlebov to dla mnie autorytet, ale nie mój mistrz :P A może dokładniej jego słowa mi imponują i to one się dla mnie liczą, bo jego osobiście na oczy nie widziałem, to nie będę go traktował nawet jak nauczyciela, tylko kogoś kto może mnie w czymś oświecić, ewentualnie uzmysłowić kilka spraw :D A on nawet na wykładzie gdzieś tam mówił, że: ~był pół roku na surojedzeniu bez mleka i jego produktów, w rezultacie schudł za bardzo i przypomniał Sobie, że w Sławiano-Aryjskich Wedach jest napisane, że jedynymi zwierzętami, które mogą karmić człowieka to krowa i pszczoła i po wprowadzeniu mleka i jego produktów (surowych), odzyskał taką masę jaką chciał mieć~
Oni mogą być dobzi, ale jeżeli mówią prawdę i Surojedzenie jest takie wspaniałe, gdzie ja narazie odczuwam mnóstwo pozytywów i widzę wyraźnie co robię, gdzie, jak - nie tak, to mam zamiar być jeszcze lepszy, w tym o czym oni mówią. Jak im ciężko to trudno, ja jestem sowietą (ang. soviest - sumienie) i mam psychikę wyhartowaną przez 1000 ostrzy cierpienia - dlatego wolę zdechnąć jak durak, niż nie spróbować przeżyć chociażby jednego kręgu (144lata).
Nie żeby co, ale głupi się raczej nie mogłeś urodzić, bo byś nie pisał tu na forum wtedy :P Duraki mają to do Siebie, że Rozum, to dla nich prymitywne narzędzie poznania, bo mają lepsze - wyobraźnię ;)
_________________
Surojedzenie to Prawidłowe odżywianie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved