Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
Jaaco23

Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 2
Wysłany: Nie Mar 01, 2015 10:48   Witam wszystkich

Jestem Jacek trafilem na to forum przez zywienie optymalne zywie sie w ten sposob od 3 miesiecy. Poczatki byly rewelacyjene, niesamowite skupienie,euforia(zawsze mialem z tym problem),opanowanie,checi do dzialania,pozytywne mysli(kazdy problem byl dla mnie blachy).Po okresie przebudowy wszytko zaczelo sie sypac. Glownym objawem ze jem czegos za malo lub za duzo jest slaba praca mojego mozgu(otepienie,niemoznosc zebrania mysli brak koncentracji). Czuje ze musze te proporcje zmodyfikowac tylko jak? Prosze o odpowiedzi ludzi ktorzy zywili sie optymalnie o rady.
 
     
Moveo-Sport_pl

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 63
Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Nie Mar 01, 2015 11:12   

Witaj na forum. Bardzo fajnie,że zdecydowałeś się do nas dołączyć i oczywiście postaramy się pomóc w miarę możliwości. Może na początek napisz jak wygląda Twoja dieta,opisz więcej szczegółów.
 
     
Jaaco23

Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 2
Wysłany: Nie Mar 01, 2015 12:18   

Wzrost 175 waga 72. Przez dwa miesiace zywienia optymalnego moje proporcje wynosily 75 b ok 250 tł i 60 ww, przez ten okres czułem sie znakomicie wiec nic niezmienialem. Po dwoch miesiacach zaczalem miec objawy niby przebialaczenia(swedziala mnie skora, strzelaly kolana itp.) Wtedy zmienilem proprcje otoz bialka jadlem 40 g tluszczu nawet zwiekszylem do 350(bo przeciez niby tluszczy mozna jesc do woli)gdyz czulem sie glodny weglowodany bez zmian. Po jakims tygodniu czulem sie znow swietnie lecz tylko ze 3 dni. Zaczalem wiec dalej kombinowac zastanawiac sie czy aby nie zamalo bialka jem(przeciez w bialku sa takie aminokwasy jak tryptofan i tyrozyna przez ich niedobor czulem sie przygnebiony). Od trzech dni bialka jem ok 60 70 tluszczow 180 wegli ok70.Objawy ustają. Nasuwa mi sie wiec pytanie jak to jest tak naprawde z tym tluszczem czy to przez nadmiar tluszczu mialem objawy wyzej wymienione?
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 15:31   

http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=22727
JW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved