Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
dieta limvena
Autor Wiadomość
malpkaA

Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 11:16   dieta limvena

temat związany z opiniami o diecie limvena. Wszelkie osoby które ją stosują albo się przymierzają proszę o opinie, sugestie, relacje z przebiegu.
Niedługo rozpoczynam dietę, nie widziałam wątku o niej na forum dlatego pozwoliłam sobie założyć.
Opowiem to co się dowiedziałam o tej diecie.
Dieta opiera się o zmniejszone przesfajanie kalorii za dnia. Składa się z 4 etapów. Każdy o innym poziomie kalorii.
Gotowe przepisy dietetyczne i zaplanowana dieta. Uzupełniona o koktajle białkowe, które zaspokajają uczucie głodu i dostarczają niezbędnych składników. Głównie białka serwatkowe(nie sojowe).
Polecam do udzielania się w temacie.
 
     
adamPan

Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 12:11   

Do niewidzenia.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 12:13   

I co sądzicie o tym kateringu?
Pomijając, że małpkaA i Uniwersalna Mama przemycają marketing po kilkadziesiąt groszy za post.
JW
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 12:24   

Cytat:
zmniejszone przesfajanie kalorii
Ciekawostka ortograficzna, ale nie na pierwsze miejsce, może na drugie.

(1) ftorek
(2) presfajanie

Przesfajać to można chyba tytoń.
:pada:
Ostatnio zmieniony przez vvv Pon Paź 20, 2014 12:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
RyszardA 

Wiek: 54
Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 125
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 13:13   

Koktajle białkowe ujdą, ale 1000-1500 kalorii to już dla desperatów, którzy bardzo chcą schudnąć. Na zgubienie zbędnych kilogramów najlepszy jest low carb.
 
     
Anata

Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 16:26   

Schudłam na tym programie 12 kg i na początku myślałam że nie wytrzymam takiej ilości kalorii ale wbrew pozorom z tymi koktajlami jest łatwiej bo hamują wystarczająco łaknienie, samopoczucie tez miałam dobre, tak więc wydaje się że to głodówka a wcale nią ni jest bo koktajle dostarczają najpotrzebniejsze składniki minerały dla naszego organizmu plus to co jemy w ramach dietetycznych posiłków. Na tym programie odchudzającym nie da się nie schudnać
 
     
3of5 

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 483
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 16:58   

:hah: :razz:
 
     
RyszardA 

Wiek: 54
Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 125
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 16:59   

Anata napisał/a:
Na tym programie odchudzającym nie da się nie schudnać

Nie wątpię. Trudno nie schudnąć jeśli dostarcza się połowę dziennego zapotrzebowania na energię. Jest tylko jeden mały szczegół. To bardzo głupi pomysł.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Wto Paź 21, 2014 09:13   

Anata napisał/a:
Schudłam na tym programie 12 kg i na początku myślałam że nie wytrzymam takiej ilości kalorii ale wbrew pozorom z tymi koktajlami jest łatwiej bo hamują wystarczająco łaknienie, samopoczucie tez miałam dobre, tak więc wydaje się że to głodówka a wcale nią ni jest bo koktajle dostarczają najpotrzebniejsze składniki minerały dla naszego organizmu plus to co jemy w ramach dietetycznych posiłków. Na tym programie odchudzającym nie da się nie schudnać
Myślałem, że dotrze:
UniwersalnaMama = malpkaA = Anata
Proszę nie wypisywać bzdur, po 50 gr za bzdurę.
JW
 
     
yarosh1980 

Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 742
Ostrzeżeń:
 7/2/3
Wysłany: Sob Paź 25, 2014 23:18   

malpkaA napisał/a:
Uzupełniona o koktajle

czy ktoś tu mówił o koktajlach? Łał, to mnie rusza, jestem zainteresowany! Koktajle - to jest to co lubię najbardziej! Wszak tylko nimi się żywię :D Ale nieee, jednak pozostanę przy swoich cocktail'ach & smoothies etc.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved