Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Witold Jarmolowicz
Śro Paź 15, 2014 18:30
Do Pana Administratora forum Dobradieta.pl
Autor Wiadomość
muminek 

Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 3
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 15:39   Do Pana Administratora forum Dobradieta.pl

Do Pana Administratora forum Dobradieta.pl

Mam pytanie do Pana Administratora jako szefa forum, dlaczego wątek pt: „MO Słoneckiego” został w całości, skasowany? usunięty? ukryty?
Rozumiem że kilka osób w tamtym wątku się kłóciło, ale czy to powód aby usuwać cały temat pisany i tworzony przez lata, który dodatkowo miał prawie sto stron?
Dysponuje Pan jako Administrator, odpowiednimi narzędziami do porządkowania wątku, upominania dyskutujących, ostatecznie do ich banowania lub usuwania z forum.
Jeśli chodzi o mnie, we wątku pt: „MO Słoneckiego” opisałem swoją historię, pisałem wyraźnie że nie opowiadam się za żadną ze stron, tylko opisałem uczciwie jak było u mnie (bo co miałem kłamać?), i dzięki tamtemu wątkowi ze zdrowiem prawie wychodziłem na prostą, teraz Pan pozbawił mnie cennych wskazówek dla mnie i mojego zdrowia, choć z tego co wiem wielu jest takich jak ja.
W tamtym wątku wypowiadały się osoby, znające dobrze organizm i jego reakcje na MO, które pokrywały się z tym co było u mnie.
Pańskie forum czytam od kilkunastu miesięcy i doprawdy nie potrafię pojąć pewnej rzeczy. Rozumiem że temat o MO został usunięty gdyż sporo osób pisało o niej negatywnie. Z drugiej strony czytając forum zauważyłem że są też tu pewne osoby które szkalują Pana Kwaśniewskiego, jego dietę i wręcz przeciwnie mam wrażenie że Pan im wręcz kibicuje i przyklaskuje, czy to nie zakrawa u Pana na podwójną moralność? Oczywiście nie zamierzam dyskutować tutaj o żywieniu Pana Kwaśniewskiego, chodzi mnie o wykazanie pewnej tendencyjności u Pana.
Kasowanie wątków w którym było wiele cennych informacji, oznacza brak szacunku dla tych osób, oraz ich czasu jaki poświęcili na tym forum.
Wolność słowa i poglądów jest wartości samą w sobie i podstawowym prawem człowieka, i doprawdy nie rozumiem; czy Twórca MO ma decydować co wolno pisać u Pana na forum a czego nie wolno? Przypomina mnie to lata z poprzedniej epoki, kiedy sekretarze partii dzwonili do redakcji i decydowali co można pisać, czego nie można pisać, a co trzeba usunąć.
Jeśli na Pańskim forum ma być to samo, to proszę usunąć moje konto, gdyż nie zamierzam dyskutować na takim forum. A swoim postępowaniem pokazał Pan gdzie ma zdrowie takich ludzi jak ja, jak i również innych tam piszących.
Proszę chociaż o odpowiedź
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 17:20   Re: Do Pana Administratora forum Dobradieta.pl

muminek
Nie Cze 08, 2014 15:53
napisał/a:
(...)
W moim przypadku
wybawieniem okazuje się wprowadzenie diety pięciu przemian,
przy całkowitej rezygnacji z MO.

(...)
Może poszukaj sobie forum z dietą pięciu przemian, skoro aloes Ci nie służy.
To tak jakby ktoś chciał zbawiać świat przed cytrynami, bo ma uczulenie na cytrusy. Tu raczej na forum chodzi o inspirację do unikania farmaceutyków, chemii spożywczej, nadmiaru węglowodanów, nadmiaru tłuszczów i niedoborów białka.

Nakręcające się personalne uczulenie na konkretną roślinę
już się chyba Panu Witoldowi przejadło.
8)
Ostatnio zmieniony przez vvv Pon Paź 13, 2014 17:24, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
muminek 

Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 3
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 17:59   

Proszę Pana, Vvv,
Bądź Pan tak uprzejmy i nie wciskaj się Pan w moją rozmowę z Administratorem tego forum. Pytałem Administratora nie Pana, Pan nie Jesteś Administratorem. Administrator potrafi pisać i czekam na jego odpowiedź, nie Pańską.
Proszę mnie nie pouczać gdzie co mam szukać, gdyż doskonale wiem, i to znalazłem w tym wątku który zniknął.
Stała się rzecz skandaliczna, usunięto wątek prawie stu stronicowy który istniał od wielu lat i nikomu nie przeszkadzał, było w nim bardzo wiele mądrych wypowiedzi, które mnie pomagały, jak i zapewne innym, a teraz ich nie ma.
To brak szacunku dla chorych szukających pomocy, jak i również dla tworzących latami swoją wiedzą ten wątek.
Ostatnio zmieniony przez muminek Pon Paź 13, 2014 18:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 19:08   

Mam dosyć nieustannych utarczek, które nie wnoszą nic istotnego, a wciągają w trollowanie coraz więcej ludzi, z Mistrzem Słoneckim włącznie.
I nie mam ochoty na biblijne oddzielanie plew od ziarna.
JW
 
     
muminek 

Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 3
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 20:47   

A nie należało po prostu wątkek zamknąć i tyle, pozostawić go do czytania? Tam było wiele cennych informacji dla ludzi których je potrzebowali tacy jak ja, i mnie podobnych, a Pan ich tego pozbawił. Tak naprawdę wyrzucił Pan wątek w którym latami pisali również ludzie posiadający wiedzę odnośnie organizmu, tego się nie znajdzie w książkach, tam były obserwacje na własnym organizmie. Nie mówię tutaj o postach z ostatnich dni, ale sprzed kilkunastu miesięcy.
Trochę to dziwne co Pan pisze tłumacząc się. Obserwując Pańskie forum również są utarczki odnoście Pana Kwaśniewskiego, jego żywienia, nic nie wnoszące i jakoś Pan tam nie interweniuje, a wręcz popiera i klaszcze z zachwytu ludziom którzy to robią. I żeby nie było że bronię Pana Kwaśniewskiego, gdyż podaje dla przykładu tylko tendencyjność Pańską.
Jak widać, jeśli chce się komuś dołożyć to się daje ciche przyzwolenie, a jeśli chce się kogoś bronić, mając gdzieś chorych i wnoszących sporo wiedzy do wątku to się odwraca kota ogonem co Pan czyni teraz.
Jako Administrator posiada Pan niezbędne narzędzia, do walki z trolami takie jak ostrzeżenia, bany itp., są również moderatorzy. Czy trzeba było cały wątek niszczyć i pozbawiać ludzi dostępu? Niech Pan spojrzy na forum ilu tu ludzi loguje się reklamując swoje sklepy, suplementy, zabiegi i jakoś takie trole Panu nie przeszkadzają.
Zrobił Pan więcej złego niż dobrego. Jeśli tak ma wyglądać Pańskie forum, gdzie pluje się na wieloletnią prace wielu mądrych ludzi, gdzie nie szanuje się wieloletniej pracy ludzi którzy wiele wnosili do tematu, jak na chorych tych którzy z tej wiedzy korzystali i jej potrzebowali, to ja dziękuję za takie forum. Jak Pan chce może mnie Pan zbanować.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 17:13   

Jezu! dlaczego właśnie ja? Jest całe forum poświęcone miksturze, są badania naukowe,
dla przeciwników MO jest forum optymalne i fora medyczne, dla tych z animuszem kiboli fora ogólne. O Panie! dlaczego ja?
JW
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 22:41   

muminek napisał/a:
Jeśli tak ma wyglądać Pańskie forum...

Przepraszam , że się wtrącam,
ale aż chce się napisać..


PANIE MUMINKU A IDŹ PAN SOBIE STĄD DO SWOJEJ BAJKI.

nikt nie każe siedzieć tu a prawdziwa mądrość każdy ma w sobie.
wystarczy chcieć poszukać.
albo zadać pytanie .
kto pyta nie błądzi.

:papa:
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
3of5 

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 483
Wysłany: Śro Paź 15, 2014 06:46   

ja mam bardzo podobne odczucia jak przedmówczyni
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Śro Paź 15, 2014 18:33   

Zamykam, bo tylnymi drzwiami wraca tu mikstura z całym bagażem animozji i zaszłości.
JW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved