Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Witold Jarmolowicz
Śro Cze 04, 2014 11:05
Pomóżcie wybrać wyciskarkę do soków
Autor Wiadomość
kristofs

Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 8
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 09:31   Pomóżcie wybrać wyciskarkę do soków

Witam wszystkich :)
Mam duze problemy zdrowotne i chce spróbować pic soki. Jest duzo tematów odnosnie wyciskarek ,ale nigdzie nie widze konkretnie o tych modelach.Budzet mam słaby więc nie piszcie kup "hurom" za 1500zl,tylko ewentualnie cos innego do 700zl. Mysle,że przyda sie to wielu osobom,moze ktos ma i uzywa którąś. Wkleiłbym linki z alledrogo tylko nie wiem czy wolno.Dzieki zgóry

Poszukałem i takie mam wariaty:

-Eldom PerfectJuicer PJ400

-Camry CR4108

-Turbo tv-900

-kalorik FE-1000

-SAPIR sp 1160-k

-MPM Slow Juicer MSO-04M

-ZELMER jp1500 {ewentualnie )

-zwykła zeliwna na korbe jak maszynka do miesa za60zl
 
     
opiotr 

Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 133
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 09:43   

Używałem wyciskarkę za 2000zł szkoda pieniędzy - kup najtańszą z zestawienia.
 
     
kristofs

Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 8
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 21:43   

Dzieki za odpowiedz ,a może ktoś coś doradzi z pośród tych napewno sa lepsze i gorsze. Np "turbo" już wykluczyłem bo są opinie że nie da sie tego uzywac.
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 04, 2014 22:06   

http://www.akademiawitaln...swiezych-sokow/
 
     
kristofs

Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 8
Wysłany: Czw Cze 05, 2014 15:41   

czytalem wlasnie tamten temat i to z niego najwiecej wiem,jednak o sapirzew tylko z tych.Dziekuje ,widocznie malo ludzi je kupuje te tansze i opini brak
 
     
kristofs

Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 8
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 10:10   

Witam ponownie juz ograniczyłem sie do wyboru miedzy tymi trzema,wiec moze ktoś coś doradzi.

MPM wymieniony wyżej

Eldom wymieniony wyzej

i taka nowosc Orava OS-150

jest to słowacka firma oferuja 24miesiace gwarancji door to door. Tylko nie wiadomo jak bedzie z uznawaniem tych reklamacji:)

Te 2 wyzej maja mocne silniki,Eldom produkuje w Chinach a MPM to nie wiem czy u nas czy tam,ktora marka lepsza?
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 10:55   

kristofs napisał/a:
ktora marka lepsza?

wybierz najtańszą i tak szybko Ci się znudzi :D
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 11:07   

Albo idź do szczęśliwego nabywcy i poobserwuj sobie, wysłuchaj także zachwalań jeśli to świeży i dumny nabywca lub prawdy jeśli to doświadczony i szczery nabywca.

Jedna z zasad człowieka roztropnie szczęśliwego głosi:
Jeśli kupienie czegoś sprawia ci trudność pozwól kupić to innym.
:D
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 11:12   

kristofs napisał/a:
Mam duze problemy zdrowotne i chce spróbować pic soki
Skoro problemy duże to może warto spróbować przeskoczyć ten etap i zająć się jedzeniem, a jeśli soki to warzywne i wirówka, a nie jakieś pękające sitka ze ślimakiem.

Popieram i stosuję soki warzywne.

http://www.youtube.com/watch?v=_U3pnVKrhdo

:D

Konkludując nie czym a z czego.
8)
Ostatnio zmieniony przez vvv Sob Cze 07, 2014 11:15, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
kristofs

Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 8
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 12:25   

Chodzi głownie o soki warzywne ,nie do konca rozumiem" jedzeniem ogolnie ,czy warzyw" Mam problemy z zoładkiem wiec warzyw surowych za duzo nie zjem.

Wirówka jaka np? Dla tego intersuje sie wyciskarka bo chodzi o witaminy ktorych podobno inne urzadzenia czesciowo pozbawiaja.Nie chce sie tu rozpisywać ,ale pisząc problemy zdrowotne mam na mysli powarzne problemy.Lekarze mnie zostawili na lodzie,nie wiedza lub nie chca wiedziec co mi jest.A ja sie zblizam do konca wiec prubuje juz wszystkiego.Wyciskarka napewno mi sie nie znudzi,dlatego szukam opinii bo chce zeby jak najwiecej wytrzymala uzywania.Cukru nie jem wcale wiec owoców duzo robil nie bede tylko bardziej warzywa.
 
     
kristofs

Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 8
Wysłany: Pon Cze 09, 2014 09:57   

Zdecydowalem sie na ELDOM,ze wzglegu na tanie czesci i ich dostepnosc.Mam jednak pecha bo nigdzie ich nie ma.Nawet producent ich obecnie nie posiada:)
 
     
kristofs

Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 8
Wysłany: Sob Cze 21, 2014 10:08   

Witam ponownie ,udało mi sie kupić tego ELDOMA w rtveuro agd. Dokupilem gwarancje na 5 lat i uzywam jej codzien. Napisze kilka słow może ktoś skorzysta. Silnik 400w faktycznie radzi sobie z kazdym twardym warzywem. Sprzet w porownaniu do innych tanszych wyglada na solidny. Do minusów zaliczyłbym zly ksztalt slimaka ,warzywa musza byc rozkrajane cienko bo inaczej slimak ich nie chce zabierac(nie chodzi tu o wlot).Drugi minus to przy robieniu soku z naci pietruszki w soku sa takie grudki naci( z tego co czytałem bolączka wiekszosci tanszych wyciskarek. Moje osobiste zdanie to że jest to lepszy sprzet od zelmera ktory jest drozszy.Co do dodaktowej gwarancji to mysle ,że sie przyda bo bede uzywal jej duzo.Czy ją uznaja to juz inna bajka:) pozdrawiam wszystkich dzieki za rady temat zakonczony dla mnie
 
     
kristofs

Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 8
Wysłany: Sob Cze 21, 2014 10:09   

Witam ponownie ,udało mi sie kupić tego ELDOMA w rtveuro agd. Dokupilem gwarancje na 5 lat i uzywam jej codzien. Napisze kilka słow może ktoś skorzysta. Silnik 400w faktycznie radzi sobie z kazdym twardym warzywem. Sprzet w porownaniu do innych tanszych wyglada na solidny. Do minusów zaliczyłbym zly ksztalt slimaka ,warzywa musza byc rozkrajane cienko bo inaczej slimak ich nie chce zabierac(nie chodzi tu o wlot).Drugi minus to przy robieniu soku z naci pietruszki w soku sa takie grudki naci( z tego co czytałem bolączka wiekszosci tanszych wyciskarek. Moje osobiste zdanie to że jest to lepszy sprzet od zelmera ktory jest drozszy.Co do dodaktowej gwarancji to mysle ,że sie przyda bo bede uzywal jej duzo.Czy ją uznaja to juz inna bajka:) pozdrawiam wszystkich dzieki za rady temat zakonczony dla mnie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved