Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszyscy kłamią
Autor Wiadomość
Grzegorz Rec 

Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 1852
Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 19:02   

vvv napisał/a:
Cytat:
ostrzeżeń dla użytkownika: Grzegorz Rec
Wartość 1 Molka Dzisiaj 15:38 trolling

Cytat:
Fąfarowa chwali się sąsiadce:
-Mój synek powiedział, że jak dorośnie, to będzie kosmonautą i poleci na Marsa.
-Ten łobuz? Biedni Marsjanie, trzeba ich jakoś ostrzec!

:viva:


Oj. A ja byłem przekonany że ostrzeżenie dostałem za stosowanie DO i że mam się poprawić i przejść na 4s.
Problem tylko w tym że nikt nie wie co to jest to 4s
_________________
Incurably Himself
 
     
opiotr 

Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 133
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 19:06   

Molka napisał/a:
Takich userów na forach moze byc setki, dlatego mówie, że diety niskowęglowodanowe nie powinny byc stosowane samodzielnie czy podparte poradami userów niewiadomego pochodzenia.

I może tutaj jest cały pies pogrzebany. Autorzy jak Kwaśniewski czy Słonecki przedstawili tak proste zasady odżywiania, że cała masa dietetyków nie miała by co robić.
Dlatego cały czas nam udowadniają, że diety muszą być prowadzone pod okiem lekarzy, z super dokładną wagą i miarką oraz najnowszymi tabelami odżywczymi. Byłoby im solą w oku jak nagle by się okazało że każdy sam lepiej rozumie swój organizm a forum by istniało jedynie do wymiany informacji a nie udawadnianiu, że się nie jest na danej diecie, bo nie ma się wagi w kuchni.
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 04, 2014 19:14   

opiotr napisał/a:
po ostatnich postach
spoko

to taka zabawa w "kulturę i sztukę"

'jak masz taką sztukę przed sobą trudno zachować kulturę' ;)

będzie dobrze
:]
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 19:15   

Grzegorz Rec napisał/a:

Oj. A ja byłem przekonany że ostrzeżenie dostałem za stosowanie DO

Ty o wielu rzeczach jestes przekonany, wcale bym sie nie zdziwiła gdybys za tydzien napisał ze to był zart, ze tak naprawde od 10 lat zywisz sie energia słoneczna..
jestes zwykłym trollem i dlatego dostajesz bana.
 
     
opiotr 

Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 133
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 19:21   

Błagania Coolesiów zostały wysłuchane...
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 04, 2014 19:52   

opiotr napisał/a:
Kiedyś nawet czytałem

'żeby nie było'
nie szukam wyznawców
chcesz - czytasz
skorzystasz - jest radość
nie czytasz - 'karawana idzie dalej'
Miłosierdzie ma granice, sprawiedliwość.

a jak chcesz kopnąć nie szukaj pretekstu
nic nowego

D
 
     
g69 

Wiek: 54
Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 331
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 19:59   

No i się stało . I co dalej będzie?
https://www.youtube.com/w...jxTk&feature=kp
 
     
koffin

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 482
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 20:29   

:keep:
Molka napisał/a:
koffin napisał/a:
Polecasz jeść dużo tłuszczu ale w jakim stosunku ile gram na/kg?
Stosowałeś DO mniej więcej więcej dużo tego fettu ile? i Jaki tłuszcz głownie spożywałeś.

Ten post, to najlepszy dowód obnażający głupote ludzką (przepraszam koffin ale musiałam to napisac).
Jak mozna prosic o porady merytoryczne człowieka, który od poczatku kłamie, kręci, wymyśla niestworzone historie? Myśle, że nawet optymalny nie weźmie na poważnie słów GR, jak można poważnie traktowac kogoś takiego? Każda jego porada może byc na poczekaniu wyssana z palca , wymyślona a Ty stosując sie do takich zaleceń możesz przypłacic zdrowiem. Takich userów na forach moze byc setki, dlatego mówie, że diety niskowęglowodanowe nie powinny byc stosowane samodzielnie czy podparte poradami userów niewiadomego pochodzenia.


Nie wiesz o co c;m;on ;)
Anormalne jeść łychą słoik tłuszczu, nieprawdaż?
Ostatnio zmieniony przez koffin Śro Cze 04, 2014 20:34, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 23:12   

g69 napisał/a:
No i się stało . I co dalej będzie?
Obserwacja skąd się będzie brało 15 do 20 postów dymnych dziennie.
8)
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Cze 04, 2014 23:22   

opiotr napisał/a:
(...) diety muszą być prowadzone pod okiem lekarzy, z super dokładną wagą i miarką oraz najnowszymi tabelami odżywczymi. (...)
No właśnie problem polega na tym, że posiadacz rąk ma sam decydować co one wkładają do paszczy, a wskazówka jest taka żeby uprościć i obserwować po czym jest lepiej, a po czym gorzej i to gorzej unikać, a lepiej powtarzać, przecież jeśli ktoś się źle czuje po truskawkach to ich nie je, a jeśli się ktoś źle czuje po zbożach to je je codziennie bo ich odstawienie przechodzi ludzkie pojęcie.
:faint:
 
     
abaszydze

Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 121
Wysłany: Czw Cze 05, 2014 09:30   

Pierwszy napisałem, że Rec jest trollem, ale przynajmniej pogodnym i z humorem, a Kuglarz to troll pomieszany z hejterem, czuć od niego bijącą nienawiść, trudno z nim dyskutować na temat mikstury ze względu na zaślepienie, nawet gdyby w niektórych zarzutach miał rację.
Trzeci troll to Cooler, on ma rację ale pisze jak zapętlona zdarta płyta, cały czas to samo, ile można.
 
     
opiotr 

Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 133
Wysłany: Czw Cze 05, 2014 10:47   

vvv napisał/a:
No właśnie problem polega na tym, że posiadacz rąk ma sam decydować co one wkładają do paszczy, a wskazówka jest taka żeby uprościć i obserwować po czym jest lepiej, a po czym gorzej i to gorzej unikać, a lepiej powtarzać, przecież jeśli ktoś się źle czuje po truskawkach to ich nie je, a jeśli się ktoś źle czuje po zbożach to je je codziennie bo ich odstawienie przechodzi ludzkie pojęcie.
:faint:

To właśnie napisałem, że nie potrzebni są żadni dietetycy ani lekarze, żeby sobie uzmysłowić co szkodzi... Wyciąłeś mój cytat tak jakby świadczył, że ja popieram sztywne trzymanie się jadłospisów, odważonego każdego posiłku itd. Jak cyt. dobrze by było wycinać tak, żeby cytat przedstawiał zamysł autora.
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Czw Cze 05, 2014 17:56   

opiotr napisał/a:
To właśnie napisałem, że nie potrzebni są żadni dietetycy ani lekarze, żeby sobie uzmysłowić co szkodzi...
Tego właśnie nie napisałem, napisałem, decyzje szczegółowe podejmuje jedzący, wskazówki co by można sprawdzić (do wyboru) i wsparcie jednak skądś musi płynąć.
:D
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 08:31   

abaszydze napisał/a:
Trzeci troll to Cooler, on ma rację ale pisze jak zapętlona zdarta płyta, cały czas to samo, ile można.

Łoj, rzeczywiście COOLER jest trolem? Chyba koniec świata, :shock: I kto to pisze? Ktoś kto był 9 (dziewięć) lat na diecie optymalnej i jak sam pisze prawie walec go rozjechał, bo tak mu myślenie dieta optymalna przyćmiła. Widzisz ja nie musiałem być na diecie optymalnej żeby stwierdzić jej szkodliwość i ty kogoś oceniasz? Już chyba lepiej być COOLEREM (wg. Abaszydze trolem który ma rację) niż naiwniakiem który z powodu swojej naiwności prawie życie stracił pod walcem. Zanim kogoś ocenisz po stylu wpierw spójrz na swoją dziecinną naiwność, bo być 9 (dziewięć) lat na diecie optymalnej i nie zauważyć że sobie zdrowie się niszczy to trzeba być rzeczywiście niezłym modelem niemyślącym i jeszcze kasę wydawać na wizyty w ośrodkach optymalnych, które pomogły tyle co kadzidło umarłemu. Kto nie potrafi myśleć płacić musi, ale to już jego wybór. Naiwność zwalnia z myślenia.
Ty jesteś tak naiwnym elementem, że w dietę optymalną wierzyłeś bardziej niż sam Doktor Kwaśniewski, on już dawno się kapnął że mu włosy nie odrosną na diecie i kupił perukę, a ty cały czas wierzyłeś, do czasu aż walec prawie Ciebie nie rozjechał. :shock:
A może to ty dobrze zaparkowałeś auta a ten kierowca walca był na diecie optymalnej i dlatego chciał ci auto skasować? Nawet tego nie wiesz. Rozbrajają mnie tacy naiwniacy wielokrotnego użytku. :hah: :hah: :hah:
 
     
3of5 

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 483
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 10:30   

Cooler - chyba nic nie zrozumiałeś z tego co abaszydze napisał.....


masz rację w wielu kwestiach które poruszasz (odnośnie DO) - ale przez to że jak zdarta płyta w kółko to piszesz(i jak piszesz!) - to spełniasz kryteria trollowania. Ja przynajmniej tak to odbieram.
 
     
abaszydze

Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 121
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 10:57   

Masz rację, nie zrozumiał.
 
     
Gregory

Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 13, 2014 13:46   

W związku z napływającą do mnie korespondencją od osób stosujących low carb proszę administratora o zdjęcie ze mnie klątwy i usunięcie choć jednego ostrzeżenia z mojego dawnego konta na DD.
Chciałbym kontynuować wątek Everybody Lies, opisać kilka przypadków kiedy low carb może nie zadziałać i wylać trochę pomyj na farmację jako że to ona była by tematem kontynuacji wątku.
Ze swojej strony mogę obiecać że nie będę się wdawał w rozgrywki personalne.
Zacząłem od statyn i fibratów na low carb i chciałbym to rozwinąć na inne leki przyjmowane przez ludzi stosujących dietę niskowęglowodanową.
 
     
3of5 

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 483
Wysłany: Pią Cze 13, 2014 13:55   

Gregory napisał/a:
W związku z napływającą do mnie korespondencją od osób stosujących low carb proszę administratora o zdjęcie ze mnie klątwy i usunięcie choć jednego ostrzeżenia z mojego dawnego konta na DD.

wszyscy kłamią, ty tez.

Gregory napisał/a:
Chciałbym kontynuować wątek Everybody Lies, opisać kilka przypadków kiedy low carb może nie zadziałać i wylać trochę pomyj na farmację jako że to ona była by tematem kontynuacji wątku.
Ze swojej strony mogę obiecać że nie będę się wdawał w rozgrywki personalne.
Zacząłem od statyn i fibratów na low carb i chciałbym to rozwinąć na inne leki przyjmowane przez ludzi stosujących dietę niskowęglowodanową.


nie do mnie należy ta decyzja - ale gdyby ode mnie to zależało to byś nie dostał takiej szansy. Za całokształt
 
     
Gregory

Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 13, 2014 14:02   

adiqq napisał/a:
Gregory napisał/a:
W związku z napływającą do mnie korespondencją od osób stosujących low carb proszę administratora o zdjęcie ze mnie klątwy i usunięcie choć jednego ostrzeżenia z mojego dawnego konta na DD.

wszyscy kłamią, ty tez.

Gregory napisał/a:
Chciałbym kontynuować wątek Everybody Lies, opisać kilka przypadków kiedy low carb może nie zadziałać i wylać trochę pomyj na farmację jako że to ona była by tematem kontynuacji wątku.
Ze swojej strony mogę obiecać że nie będę się wdawał w rozgrywki personalne.
Zacząłem od statyn i fibratów na low carb i chciałbym to rozwinąć na inne leki przyjmowane przez ludzi stosujących dietę niskowęglowodanową.


nie do mnie należy ta decyzja - ale gdyby ode mnie to zależało to byś nie dostał takiej szansy. Za całokształt


Jest już opinia jednego autorytetu. Prawie zamknąłem się w sobie.

Ja jednak poczekam na decyzję administratora.
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 13, 2014 15:00   

Cytat:
Jest już opinia jednego autorytetu

też się mogę wypowiedzieć ?
 
     
Gregory

Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 13, 2014 17:50   

dario_ronin napisał/a:
Cytat:
Jest już opinia jednego autorytetu

też się mogę wypowiedzieć ?


Jeśli twój wewnętrzny głos podpowiada ci że musisz się wypowiedzieć...

Czas był spokojny. Mundial. Na forum tylko Gam pisała.
Tylko się pokazałem a tu wyrastają nie wiadomo skąd jak amerykańska policja.

Jeśli wiesz coś na temat tego ilu ludzi stosujących low carb bierze także beta blokery to wypowiadaj się jak najbardziej ;)
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Cze 18, 2014 01:21   

vvv napisał/a:
g69 napisał/a:
No i się stało . I co dalej będzie?
Obserwacja skąd się będzie brało 15 do 20 postów dymnych dziennie.
8)

:roll:
 
     
seanor

Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 249
Wysłany: Nie Lip 06, 2014 19:23   

Ale gluten http://forum.dr-kwasniews...p?topic=5090.40 wlazł adminowi za skórę-pewnie chłopina nie śpi z tego powodu , że to nie łun był pirszym , tylko forum DD.
Przysrawka w duzym calu i przy każdej okazji , a nawet bez okazji , aż nie przystoi...
Ciekawe kogo tera sie czepiom...
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 00:50   

seanor napisał/a:
nie on był pierwszy
Jan Kwasniewski
str. 84
Dieta Optymalna
napisał/a:
Kukurydza, ryż, pszenica, żyto, inne zboża, ziemniaki, groch czy fasola są dla człowieka niejadalne na surowo i jako takie nie nadają się do spożycia dla ludzi. Gdy człowiek je zjada, zawsze płaci patologiczną budową i czynnościami swojego mózgu, chorobami serca, innymi chorobami, przyspieszonym dojrzewaniem, skróconym życiem, bydlęcym, niewolniczym bytem, nienawiścią do innych, „przy czym pracuje, ile tylko może, nad zagładą własnego gatunku" (Immanuel Kant).
To, że współcześni Optymalni pracują nad goframi w niczym nie umniejsza powyższego spostrzeżenia, że produkty niejadalne na surowo są niejadalne w ogóle, więc wszystkie zboża wypadają na dzień dobry, a dodawanie do gara rzeczy niejadalnych na surowo jest profanacją użycia ognia.

No sorry, takie mamy fakty, oczywiście jeśli ktoś "musi" jeść rzeczy niejadalne to jego sprawa, ale nie fair jest twierdzenie, że Pan Jan nie ostrzegał.

Film z dedykacją dla Pana Jana,
oczywiście warto poszukać w sieci lepszej rozdzielczości:
http://www.youtube.com/watch?v=kuQPQIDshxQ
:viva:
Ostatnio zmieniony przez vvv Pon Lip 07, 2014 01:01, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 04:44   

vvv napisał/a:
(...)Film z dedykacją dla Pana Jana,
oczywiście warto poszukać w sieci lepszej rozdzielczości:
http://www.youtube.com/watch?v=kuQPQIDshxQ
:viva:
Nóżek wieprzowych, lekarza i cukrzycy nie pamiętałem
więc musiałem dawno temu oglądać.
Testament filmowy Louis de Funès' a z 1981 roku,
a jaki aktualny.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 07:45   

vvv napisał/a:
To, że współcześni Optymalni pracują nad goframi w niczym nie umniejsza powyższego spostrzeżenia, że produkty niejadalne na surowo są niejadalne w ogóle, więc wszystkie zboża wypadają na dzień dobry, a dodawanie do gara rzeczy niejadalnych na surowo jest profanacją użycia ognia.
Chyba, że są to zboża skiełkowane, wtenczas i owszem, zawierają wiele cennych wartości odżywczych na surowo. Przede wszystkim na surowo.
JW
 
     
seanor

Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 249
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 07:51   

Tak , znam praktycznie każde słowo Mistrza Jana i doceniam to wielce. Nie mogę jednak stwierdzić(nie mam takiej mocy) , ze Dr JK jest doskonały.
Alergolodzy , laryngolodzy udowadniają że łyżeczka mąki , czy worek cały to jeden pieron dla organizmu.
Czy Tam dowiesz się tego - nigdy!
Za miedzom każde pytanie nowicjusza jest podyktowane strzałem z buta w samej furtce , bo np. "cyferkami się nie żywisz..." i wiele takich tam sprzecznych wywodów z samym Mistrzem(nie rozumiesz DO- daj se spokój-dość często częstowane , szczególnie Nowym).
Czyżby nowa dieta optymalna następcy , taka bez matmy?
Gloria - nie każdy musiał być na tej lekcji...
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 20:31   

Łoj optymalni znowu w swoim miesięczniku "Optymalni" polecanym przez samego Doktora Kwaśniewskiego, zachwycają się na panem Ziębą i jego metodami i jego reklamują.
Biedny doktorek, Optymalni po raz kolejny pokazują że do zdrowia nie starcza im sama dieta optymalna jak głosi Doktor Kwaśniewski i ciągle szukają czegoś skutecznego. :hah: :hah: :hah:

W sobotę 14 listopada 2015 r. w Łodzi odbyło się spotkanie ze znanym naturoterapeutą Jerzym Ziębą. Część wykładowa rozpoczęła się o godzinie 10.00 i zakończyła o 13.00. Następnie była przerwa obiadowa, a po niej seminarium, które trwało do godziny… 1.00 w nocy!
Aula Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego mająca 450 miejsc zapełniła się prawie całkowicie. Większość słuchaczy brała udział zarówno w wykładzie, jak i w seminarium, a całkiem spora grupa wytrwała do samego końca. Było bardzo dużo ludzi młodych. Jerzy Zięba, autor bestsellerowej książki pt. „Ukryte Terapie”, jest już znany w środowisku optymalnych. Wiele osób czytało jego książkę, dostępne są też liczne nagrania na portalu Youtube m.in. seria wywiadów przeprowadzonych przez Janusza Zagórskiego w telewizji NTV. Polem działalności pana Jerzego Zięby jest szeroko pojęta medycyna. Zgromadził on wiedzę dotyczącą działania odżywiania, witamin, minerałów na organizm człowieka, a także przeróżnych terapii niekonwencjonalnych. Jak sam przyznaje, nie są to jego pomysły, lecz informacje zbierane latami z różnych źródeł. Często odwołuje się do mało znanych badań i odkryć naukowych. Przed wejściem do auli wykładowej, jak i również w trakcie przerw, można było zakupić wiele produktów w rozstawionych na korytarzu stoiskach. Były między innymi książki np. „Ukryte Terapie” Jerzego Zięby, „Cholesterol - naukowe kłamstwo” Uffe Ravnskova; suplementy, witaminy (C, D3, K2 i inne), sól himalajska, olej z kokosa itp. Wykład rozpoczął się z maleńkim opóźnieniem, spowodowanym tym, że część osób nie zdążyła jeszcze wejść na salę. Wykładowca czekał na słuchaczy, a nie odwrotnie. Nowy standard. Część wykładowa (od 10.00 do 13.00) była poświęcona ogólnym zagadnieniom. Pan Jerzy mówił o tym, co chce osiągnąć i w jaki sposób. Odniósł się także do artykułu Mateusza Kijowskiego umieszczonego w internecie, w którym nazwano pana Ziębę „oszustem” i „znachorem”. Z lekkim przekąsem i poczuciem humoru komentował zamieszczone tam uwagi. Wytknął autorowi artykułu to, że wkładał w jego usta słowa, których nigdy nie powiedział ani nie napisał. Dużo czasu pan Zięba poświęcił na wyjaśnienie przyczyn i sensu przygotowywanej ustawy dotyczącej leczenia Polaków. Chodzi w niej o to, aby lekarze mieli prawo stosować każdą metodę, którą uznają za słuszną i skuteczną, bez obaw o utratę prawa do wykonywania zawodu. Jednocześnie mieliby także prawo odmowy zastosowania danej terapii. Celem tej ustawy jest poprawa sposobu leczenia Polaków. Na seminarium były omawiane już bardziej szczegółowo różne metody leczenia i zapobiegania chorobom. Była mowa między innymi o tym jakie suplementy i witaminy warto brać dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy, jakie preparaty wzmacniają pracę serca. Było oczywiście o witaminach: C, D3 oraz K2; o prawidłowym nawodnieniu organizmu, o oddychaniu, o „uziemianiu” organizmu, a także o kąpielach w magnezie. O godzinie 24.10 pan Jerzy podziękował za uwagę i zakończył wykład. Został jednak otoczony przez sporą grupę osób, które nadal zadawały pytania. Podobno do godziny 1.00 w nocy…

Agnieszka Lange

Od redakcji:
Choć od wydania „Ukrytych terapii” Jerzego Zięby miął już ponad rok, nadal książka ta cieszy się dużą popularnością. Niektóre propozycje w niej zawarte można krytykować, ale też niektóre można z pożytkiem dla własnego zdrowia wprowadzać. Na pewno jednak warto po prostu tę książkę przeczytać.

http://optymalni.org.pl/i...zeta&idart=1322
 
     
ew.rokita

Dołączył: 14 Gru 2013
Posty: 45
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 23:06   

To stowarzyszenie wygląda jakby było z lat 80 ubiegłego wieku. Chyba się zatrzymali w czasie.
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 23:17   

ew.rokita napisał/a:
To stowarzyszenie

Które stowarzyszenie masz na myśli?
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Pią Sty 01, 2016 16:04   

Mamy kolejną odsłonę „wtórnego Zyjonizmu” u optymalnych. Dowiadujemy się kolejnych wieści jakie działy się na zjeździe optymalnych, ciekawe czy Gavroche lub Zyjona przebrali za ochroniarza w panterkę :hah: :hah: :hah: jak przed laty to robiono za kadencji byłego prezesa.



Otóż z relacji dowiadujemy się nowych rewelacji:

„Kolejno zabrały głos panie doktor - lek. Ewa Łukaszek-Gwóźdź i lek. Barbara Dąbrowska, które przekazywały swoje obserwacje, jako lekarza prowadzącego pacjentów żywiących się wg zasad ŻO na przestrzeni kilkunastu lat. Warto zwrócić uwagę, że obie panie zauważyły, iż nawet u optymalnych z dużym stażem istnieje czasem konieczność wprowadzenia farmakoterapii.

„(Naj)Starszy doradca ŻO - jak żartobliwie określiła się pani Wanda Sławek - przedstawiła swe obserwacje dotyczące wpływu stresu na nawrotu chorób u optymalnych


I teraz najlepsze chyba:
„Ostatnim dyskutantem był pan Marek Drewniak. Wyraził on stanowczy sprzeciw, jeśli chodzi o uzupełnianie ŻO o suplementy i witaminy. Pani Teresa Szczepanek odpowiedziała na to, że we współczesnych produktach żywnościowych występują braki składników odżywczych, co sugerowałoby jednak dopuszczalność suplementacji w określonych przypadkach. Ta wypowiedź z kolei wywołała dość emocjonalne słowa: „poprawiacze”, „próba ubezwłasnowolnienia doktora”. Akademicka dyskusja suto okraszona retorycznymi pytaniami niestety doprowadziła do także emocjonalnego potraktowania pana Drewniaka - gwizdy i buczenie z Sali podsumowały jego wypowiedź, co pozostawiło pewien niesmak po obu stronach. Na tym zakończyła się część oficjalna Zjazdu. Brakło trochę czasu na podsumowanie „na gorąco” wystąpień traktujących na temat wiodący.”

„Wolterowskie „Lepsze jest wrogiem dobrego” jedni mają za pozytywne - dające motywację do rozwoju i doskonalenia, a inni mają zaraz na myśli to, że szukając lepszej możliwości, często traci się możliwość dobrą - no i że w związku z tym nie ma się o co bić... Do złudzenia przypomina mi to sytuację, w której obecnie znajduje się ruch optymalnych. Jest pełna zgoda, że optymalny model żywienia jest najlepszy, ale... No właśnie. Może tę kwestię Woltera uzupełnię krótką charakterystyką jego osoby nakreśloną przez potomnych - „cechował go krytycyzm, odrzucenie autorytetów, ale też tolerancja dla różnorodnych postaw, racjonalizm”. Wiemy przecież, że piękno tkwi w różnorodności, a więc różnijmy się - pięknie, a nie byle jak. I szanujmy się. I będzie dobrze. „
http://optymalni.org.pl/i...ial=news&id=283

Ciekawe dlaczego na konferencji zabrakło regionalnej szefowej optymalnych z Pomorza? Przecież by mogła opowiedzieć o śrutowaniu pestek moreli z B17, a zootechnik z kursem serowarstwa by przekonywał wszystkich że kable od pralki wynalazł Doktor Kwaśniewski, a nie austriacki fizjolog Henssage. :hah: :hah: :hah:
Ostatnio zmieniony przez COOLER Pią Sty 01, 2016 16:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 11:09   

http://soborowa.strefa.pl/konstantynopol-i.html
Sobór konstantynopolitański I - 381r. napisał/a:
"Sobór konstantynopolitański I - 381r."
... IV. Święcenia udzielane przez Maksyma są nieważne
Co do Maksyma Cynika i nieporządków, które z jego powodu powstały w Konstantynopolu, oświadczamy, że Maksym nigdy nie był biskupem ani nie jest nim dziś, jak również ci, którzy byli przez niego wyświęceni na jakikolwiek stopień duchowny, ponieważ wszystko, czego dokonano ze względu na niego i wszystko, co on sam uczynił, jest nieważne...

Moim zdaniem kolejny optyzjazd należy nazwać soborem, ustalić nienaruszalne kanony wiary oraz ogłosić dogmat o nieomylności Namaszczonego.
JW
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 12:09   

No widzi pan, a jak kilka lat temu pan wysłał optymalnym zapytania czy nawet optymalni nie potrzebują w niektórych przypadkach jeszcze czegoś oprócz samej diety, to optymalni udawali Zyjonów, a sam ówczesny prezes optymalnych nakazał odbieranie legitymacji tym którzy nie zgadzali się z optymalną ideologią:
http://forum.dr-kwasniews...4.msg923#msg923

Jak widać historia zatacza koło, z tym że pana stanowisko po latach potwierdza sam prezes optymalnych: http://www.dobradieta.pl/...p=249647#249647
A na zjeździe jak widać gościu reprezentujący optybeton został wygwizdany przez samych optymalnych. :hah:

Dosyć ciekawe jest to co napisał autor podsumowujący zjazd optymalnych:
Ewa Borycka-Wypukoł napisał/a:
Wolterowskie „Lepsze jest wrogiem dobrego” jedni mają za pozytywne - dające motywację do rozwoju i doskonalenia, a inni mają zaraz na myśli to, że szukając lepszej możliwości, często traci się możliwość dobrą - no i że w związku z tym nie ma się o co bić...
Do złudzenia przypomina mi to sytuację, w której obecnie znajduje się ruch optymalnych. Może tę kwestię Woltera uzupełnię krótką charakterystyką jego osoby nakreśloną przez potomnych - „cechował go krytycyzm, odrzucenie autorytetów, ale też tolerancja dla różnorodnych postaw, racjonalizm”. Wiemy przecież, że piękno tkwi w różnorodności, a więc różnijmy się.


No no cienko widzę Doktora Kwaśniewskiego w tym wszystkim. Ale cóż, nie chciał Doktor Kwaśniewski przed laty słuchać, mądrych ludzi pana Jarmołowicza, Doktora Ponomarenki, Doktora Wróbla, Doktora Pawłowskiego, pana Czerniaka, pana Waszaka i wielu innych, to w końcu sami optymalni pokazują mu miejsce w szeregu. :hah:
 
     
gruby

Dołączył: 01 Paź 2015
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 18:27   

COOLER napisał/a:

No no cienko widzę Doktora Kwaśniewskiego w tym wszystkim. Ale cóż, nie chciał Doktor Kwaśniewski przed laty słuchać, mądrych ludzi pana Jarmołowicza, Doktora Ponomarenki, Doktora Wróbla, Doktora Pawłowskiego, pana Czerniaka, pana Waszaka i wielu innych, to w końcu sami optymalni pokazują mu miejsce w szeregu. :hah:


ha ha
nie łżyj,
naucz się czytać JK ze zrozumieniem,
czy nie wyraźnie pisał że żarcie ma być naturalne, o najwyższej wartości odżywczej, dostosowane do potrzeb?
kto tego nie rozumie i nie stosuje, musi się ratować suplami,
normalny metabolizm człowieka nie zmienił się od wieków, jest ten sam, tylko psuty jest przez złe żarcie i środowisko,
czy coś się zmieniło????
jeśli nie, to w założeniach ŻO nie ma co zmieniać.
to rodzi pożywkę dla wszelkiej maści zazdrosnych zajadłych łgarzy i krętaczy,
wege coolerów, "poprawiaczy" sprzedawców kitu, badań "włosa łonowego" i soczków Noni
Ostatnio zmieniony przez gruby Nie Sty 03, 2016 18:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 19:34   

gruby napisał/a:
ha ha
nie łżyj,
naucz się czytać JK ze zrozumieniem,
czy nie wyraźnie pisał że żarcie ma być naturalne, o najwyższej wartości odżywczej, dostosowane do potrzeb?
kto tego nie rozumie i nie stosuje, musi się ratować suplami,
normalny metabolizm człowieka nie zmienił się od wieków, jest ten sam, tylko psuty jest przez złe żarcie i środowisko,
czy coś się zmieniło????
jeśli nie, to w założeniach ŻO nie ma co zmieniać.

Raczej niech twój guru pisze ze zrozumieniem bo bredzi że jego dieta alkalizuje. Nie napiszę że nie dość że gruby to jeszcze g...., lepiej optymalny na jedno wyjdzie. :hah: Błędne założenia diety optymalnej są tu opisane: http://www.dobradieta.pl/...p=229546#229546
gruby napisał/a:
to rodzi pożywkę dla wszelkiej maści zazdrosnych zajadłych łgarzy i krętaczy, wege coolerów, "poprawiaczy" sprzedawców kitu, badań "włosa łonowego" i soczków Noni
Łoj, ale to przecież sami optymalni w swoim miesięczniku „Optymalni” który jest polecany przez Doktora Kwaśniewskiego, chwalą, zalecają, i piszą że sami stosują metody pana Zięby. Tak nieładnie piszesz o optymalnych. :hah: :hah: :hah:

P.S, nie jestem wege, zwidy to coś normalnego u optymalnego :hah: :hah: :hah:
 
     
gruby

Dołączył: 01 Paź 2015
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 23:16   

COOLER, COOLER,

może już nie jesteś wege
twoje ujadanie nie zmieniło się od lat, i ono ciebie zdradza
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved