Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Odpowiednia dieta.
Autor Wiadomość
vilg

Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 1
Wysłany: Pon Gru 02, 2013 22:16   Odpowiednia dieta.

Witam, jestem Bartek. Mam 18 lat. Mam 183 cm wzrostu i ważę około 65kg co zawsze mnie denerwowało. Zawsze chciałem przytyć co najmniej do 75kg, ale nigdy się nie udawało.
Ogólnie nie mam żadnej diety, nie chodzę na siłownię, od roku nie trenuję już żadnych sportów.
Moje odżywianie wygląda mniej więcej tak:
2-4 posiłki dziennie
- śniadanie 5-8 kanapek tradycyjnie z jakąś szynką i serem, czasem jakieś parówki (6-7) lub jajecznica (5-6) jajek + kilka kromek chleba
- obiad to zwykle zupa, albo jakiś kurczak, schabowy
- kolacja to praktycznie to samo co śniadanie.
Czasami na mieście zjem sobie kebaba albo coś w KFC. Zdarza mi się wypić trochę alkoholu, nie palę papierosów.
Wiem, że może nie wygląda to najlepiej, ale może byłby ktoś w stanie ułożyć dobrą dietę dla mnie żeby przytyć do ok. 75kg i utrzymywać tę wagę? Dobrze też, gdyby to nie była zbyt droga dieta, bo różne one są z tego co słyszałem :)

Z góry dzięki za pomoc :)
Pozdrawiam, Bartek.
 
     
e-market24_com_

Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 17
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 12:16   

Oprócz diety w Twoim przypadku wymaga to połączenia z odpowiednimi ćwiczeniami i chodzeniem na siłownię. Wtedy organizm automatycznie ma inną przemianę materii,spożywasz więcej posiłków itd. Twoja dieta jest niedopracowana,na forum możesz znaleźć gotowe jadłospisy,skorzystaj z nich.
 
     
sabinka22 

Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 8
Wysłany: Sob Lut 15, 2014 17:43   

Jestem nowa na forum, i chce schudnąć ale chciałam tylko napisać że nie wiedziałam że są też osoby które chcą przytyć ;/
 
     
TheMark 


Wiek: 41
Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 6
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 23:15   

Szukaj na forach kulturystycznych diety na masę. Dodasz do tego odpowiedni trening i powinno pójść gładko. Ogólne zasady są takie, że jesz 5 dużych posiłków dziennie, ale odpowiednio zbilansowanych. To temat na dłuższą wypowiedź, dlatego polecam ci skorzystanie z gotowych rozwiązań osób ćwiczących na siłowni.
 
     
TrojBoj 

Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 28
Wysłany: Śro Gru 10, 2014 13:23   

Zdecydowanie dobry trening plus dieta i suplementacja,co w praktyce zapewni Ci efekt i nabierzesz masy. Pamiętaj że nie wszystko od razu i an to też potrzeba trochę czasu.
_________________
TrojBoj.pl
 
     
sakiewkamarek 

Wiek: 50
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 4
Wysłany: Pon Sty 05, 2015 11:13   

Ciekawe, że dla osób, które chcą schudnąć niewyobrażalne jest że można chcieć przytyć i mieć z tymi takie problemy ehhh :)
 
     
zdrow

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 42
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 21:45   

ja polecam Ci dietetyka z http:// $$/zacznij...e-dietetyczne/, koszt ulozenia zalecen zywieniowych i diety internetowo to 70 zl
 
     
lovebefit 

Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 55
Wysłany: Śro Lut 04, 2015 15:31   Re: Odpowiednia dieta.

vilg napisał/a:
Witam, jestem Bartek. Mam 18 lat. Mam 183 cm wzrostu i ważę około 65kg co zawsze mnie denerwowało. Zawsze chciałem przytyć co najmniej do 75kg, ale nigdy się nie udawało.
Ogólnie nie mam żadnej diety, nie chodzę na siłownię, od roku nie trenuję już żadnych sportów.
Moje odżywianie wygląda mniej więcej tak:
2-4 posiłki dziennie
- śniadanie 5-8 kanapek tradycyjnie z jakąś szynką i serem, czasem jakieś parówki (6-7) lub jajecznica (5-6) jajek + kilka kromek chleba
- obiad to zwykle zupa, albo jakiś kurczak, schabowy
- kolacja to praktycznie to samo co śniadanie.
Czasami na mieście zjem sobie kebaba albo coś w KFC. Zdarza mi się wypić trochę alkoholu, nie palę papierosów.
Wiem, że może nie wygląda to najlepiej, ale może byłby ktoś w stanie ułożyć dobrą dietę dla mnie żeby przytyć do ok. 75kg i utrzymywać tę wagę? Dobrze też, gdyby to nie była zbyt droga dieta, bo różne one są z tego co słyszałem :)

Z góry dzięki za pomoc :)
Pozdrawiam, Bartek.


Pytanie czy chcesz przytyć czy
zwiększyć swoją masę, zachowując dobrą i zdrowa sylwetkę? Mogę polecić Ci plany żywieniowe, dla osób, które ćwiczą i chcą przybrać na masie na portalu ar.pl. Masz do wyboru pomoc trenerów i pomoc dietetyka :) .
 
     
magdzik

Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 19, 2015 19:49   

Polecam dietę 80/10/10. Nie ma ona na celu nikogo ani odchudzić, ani przytyć a stosując ją po prostu ciało odzyskuje po pewnym czasie swoją naturalną wagę. Dieta opiera się głownie na owocach, warzywach i gotowanych kaszach, ryżach itp.
_________________
Zapraszam do poczytania o filmach na http://vewex.org.pl
 
     
lovebefit 

Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 55
Wysłany: Pią Mar 20, 2015 14:26   

Pytanie czy taki zabieg powrotu do naturalnej wagi chcemy uzyskać, czy ulepszyć? ;) Ot co zagwostka!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved