Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
W labiryncie pro ana
Autor Wiadomość
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 11:32   W labiryncie pro ana

http://motyle-pro-ana.blogspot.com/
Cytat:

czwartek, 11 lipca 2013
Umieram.
Dziś w miarę się wyspałam :) wszystko fajnie, myślę sobie ,,może ten dzień będzie fajny". Jednak nie minęło 10 min jak wstałam i bam. Okres dostałam. Czyli nie muszę się martwić przez następny miesiąc jeśli chodzi o tą kwestię. Dzisiaj bolało i czasem jeszcze pobolewa serce ale nie tak jak w popołudnie. Zaczęło jak się obudziłam z popołudniowej drzemki czyli jakoś 17-18. Dzisiaj było spaghetti na obiad. Moja ulubiona potrawa -_- Kiedyś jak było w domu to od tego zawsze zaczynały się napady. Dzisiaj nie! Aż muszę się wam pochwalić. Bo pomagałam w jego przygotowaniu i jeszcze zostałam na pół dnia sama w domu z pełnym garnkiem tego tłustego smakołyku. Nie tknęłam nic! Jestem z siebie dumna. Wgl nawet mnie jakoś nie specjalnie ciągnęło, żeby zjeść. Wczoraj bałam się czemu mam taką ochotę na słodkie ale dziś dostałam okres więc wszystko jasne. Miałam się dzisiaj ważyć ale stwierdziłam iż mogłabym się załamać bo podczas okresu możemy ważyć nawet do 2 kg więcej. Oby w poniedziałek mi przeszło bo chciałbym się już zważyć. Wtedy waga ma pokazać 57 kg. Bo jak nie... Załamka. Boli mnie wszystko jak cholera. Mam dość. Ćwiczyć nie będę dziś ani jutro, ewentualnie pociągnę tak do soboty ale w niedziele wracam do wypacania tych wstrętnych kcal! Jestem zdziwiona, że poszło mi tak dobrze z tym spaghetti ale czuje, że nie ma już odwrotu. Ciarki przechodzą mnie na samą myśl że mogłabym zjeść coś niedozwolonego. Perfekcji pragnę tak samo jak oddychania. Teraz już wiem, dam z siebie wszystko!
Bilans:
Śniadanie: serek owocowy 0% tł. + wafel ryżowy + kostka gorzkiej czekolady (145kcal)
Lunch: gorący kubek + wafel ryżowy + kromka chrupkiego (165kcal)
Obiad: brzoskwinia + jabłko + wafel ryżowy (130 kcal)
Kolacja: smażona bez tłuszczy ryba + gotowany kalafior (220kcal)
Razem: 660kcal / 700kcal
Ale chyba podbije do 685 kcal, jest okres to sb mogę pozwolić ;) bo mam ochotę na kawę, żeby lepiej zasnąć (taaak wieem że to dziwne ale mnie kawa usypia zamiast rozbudzić xD )
Pamiętajcie! Że dążymy nie do byle czego! Same patrzcie!

JW
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 12:10   

Eeee to ja wczoraj byłem lepszy:

10kcal/kgNMC


Ale w sumie w tym tygodniu z białka wciągnąłem:
1800g kurczaka = 380gBiałka
340g tahini = 90gBiałka

czyli w sumie 470g białka na tydzień
czyli 67g białka średnio na dzień
czyli jak w pysk strzelił:
0,8g / kgNMC

Czyli "oPTYMALNIE"


:viva:
Ostatnio zmieniony przez vvv Nie Lis 17, 2013 12:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved