Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Komunikat
Autor Wiadomość
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8789
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 09:15   Komunikat

Zaczyna się robić kolejny bałagan, w związku z tym wprowadzamy 14 punkt regulaminu:
Cytat:
14. Nazwy nicków mogą zawierać tylko małe i duże litery, cyfry, myślnik i dolne podkreślenie. Dozwolone jest używanie spacji, ale ze względu na łatwość pomyłki nie polecamy tego. Pozostałe znaki występujące na klawiaturze są zabronione w nazwach użytkowników.


Panowie,
Albo sami uporządkujecie swoje nazwy, albo za kilka dni ja to zrobię arbitralnie.
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Pią Sty 04, 2013 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:58   

ITWYM ;)
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 15:18   

Ja bym proponował jeszcze jedno rozwiazanie które sprawdza się na Biosłone:
Napisanie z tego samego numeru IP z wiecej niz jednego konta, powoduje zablokowanie owych kont lub wywaleniem z forum.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8789
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 15:24   

Vox populi, vox dei.
JW
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 15:51   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
14. Nazwy nicków mogą zawierać tylko małe i duże litery, myślnik i dolne podkreślenie. Dozwolone jest używanie spacji, ale ze względu na łatwość pomyłki nie polecamy tego. Pozostałe znaki występujące na klawiaturze są zabronione w nazwach użytkowników.
@brajan30
Albo trzeba będzie zmienić regulamin, albo Twoje "30" jest nielegalne, ja nie widzę w punkcie 14 cyfr jako znaków dozwolonych, toteż pożegnałem się z "319".

Dura lex, sed lex,
:(
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8789
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 16:17   

Ok, cyfry mogą zostać. :)
JW
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 17:51   

brajan30 napisał/a:
Ja bym proponował jeszcze jedno rozwiazanie które sprawdza się na Biosłone:
Napisanie z tego samego numeru IP z wiecej niz jednego konta, powoduje zablokowanie owych kont lub wywaleniem z forum.

Zgadzam sie w 100%.

Kiedys zalozylem nawet temat pt "Multikonta" z prosba do molara o wpisanie do regulaminu zakazu multikont w ramach walki z trollami, ale niedawno w ramach sprzatania 20 grudnia ten temat zostal przesuniety do kosza co mnie zdziwilo >> http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=18595

Wtedy by byl spokoj z niedojrzalymi emocjonalnie frustratami zakladajacymi kolejne konta zeby nabic pare postow i zaraz zalozyc sobie nowe.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pią Sty 04, 2013 17:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 04, 2013 17:54   

zyon napisał/a:
brajan30 napisał/a:
Ja bym proponował jeszcze jedno rozwiazanie które sprawdza się na Biosłone:
Napisanie z tego samego numeru IP z wiecej niz jednego konta, powoduje zablokowanie owych kont lub wywaleniem z forum.

Zgadzam sie w 100%.

Kiedys zalozylem nawet temat pt "Multikonta" z prosba do molara o wpisanie do regulaminu zakazu multikont w ramach walki z trollami, ale niedawno w ramach sprzatania 20 grudnia ten temat zostal przesuniety do kosza co mnie zdziwilo >> http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=18595

Wtedy by byl spokoj z niedojrzalymi emocjonalnie frustratami zakladajacymi kolejne konta zeby nabic pare postow i zaraz zalozyc sobie nowe.

+1
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 17:58   

A co ulegliście samowypędzeniu z za miedzy,
czy z nowym rokiem, nowy ...

Ciekawe jak Pan Witold odnajdzie się w tej nowej rzeczywistości,
jestem pewien, że obaj macie statyczne IP.
;)
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 18:52   

Masz tu autorekomendację - na dobry początek,
sklej twarz - co to miało być,
Pan Witold szczególnie za chamstwem nie przepada.



:o
 
     
_Kangur_

Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 6
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 19:27   Re: Komunikat

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Zaczyna się robić kolejny bałagan, w związku z tym wprowadzamy 14 punkt regulaminu:
Cytat:
14. Nazwy nicków mogą zawierać tylko małe i duże litery, cyfry, myślnik i dolne podkreślenie. Dozwolone jest używanie spacji, ale ze względu na łatwość pomyłki nie polecamy tego. Pozostałe znaki występujące na klawiaturze są zabronione w nazwach użytkowników.


Panowie,
Albo sami uporządkujecie swoje nazwy, albo za kilka dni ja to zrobię arbitralnie.
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz

Niech Pan to zrobi arbitralnie. W stosunku do żółtodzioba Molara też, który zablokowal oryginalny nick kangura.
Nie jestem pokroju Edyty i nie chce pisac pod wieloma nikami. Uwazam, ze jestem bardziej wartosciowym uzytkownikiem niz Edyta o czym swiadczy zalozony przez uzytkownikow temat "W obronie kangurka", a ona tu rozrabia jak pijany zajac w kapuscie za przyzwoleniem administracji.
Lubie dzielic sie wiedza i doswiadczeniem. Tepie chamstwo i oszustwo.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 21:37   

vvv napisał/a:
sklej twarz - co to miało być,

Zagrz miało być jak zyonowa grośba , chyba .. ;)

*Kangur* napisał/a:
Lubie dzielic sie wiedza i doswiadczeniem. Tepie chamstwo i oszustwo.

http://franekmistrz7.wrzu...hHE6mer/kultura
"...bo chamstwa nie zniese."
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8789
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 22:38   Re: Komunikat

*Kangur* napisał/a:
Niech Pan to zrobi arbitralnie. W stosunku do żółtodzioba Molara też, który zablokowal oryginalny nick kangura.
Nie jestem pokroju Edyty i nie chce pisac pod wieloma nikami. Uwazam, ze jestem bardziej wartosciowym uzytkownikiem niz Edyta o czym swiadczy zalozony przez uzytkownikow temat "W obronie kangurka", a ona tu rozrabia jak pijany zajac w kapuscie za przyzwoleniem administracji.
Lubie dzielic sie wiedza i doswiadczeniem. Tepie chamstwo i oszustwo.

To dobrze, że lubi Pan uczciwość i jawność.
Ostatni raz kupił Pan u nas prenumeratę miesięcznika w 2005 r. Od tego czasu zaszył się Pan na 7 lat w Australii. Rozumiem, że krewki temperament i nostalgiczna chęć uczestnictwa w wydarzeniach krajowych ponoszą Pana na oślep, jak ogniste rumaki, które zerwały wędzidła.
Jeżeli przypomni Pan sobie z dawnych lat coś, co Niemcy określali trafnym słowem kinderstuba, będzie Pan mógł tutaj zostać. Proszę jednak nie brać przykładu z Edyty, której kolejne bany niczego nie nauczyły. No i na greckiego Priapa, jeżeli pańską misją dziejową jest śledzenie Edyty, utworzę tutaj specjalny dział Edyta, w którym będzie Pan wpisywał swoje podejrzenia, a my będziemy sprawdzać ich zasadność w routingu. Chodzi o to, żeby nie powielać nieustannie tej kwestii w każdym temacie.
Molar jest doświadczonym programistą, ma moje pełne zaufanie i dostęp do wszystkich kodów. Włożył wiele pracy w uporządkowanie tego forum i zarządzanie nim. I tak pozostanie.
JW
 
     
_Kangur_

Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 6
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 01:04   Re: Komunikat

Witold Jarmolowicz napisał/a:

To dobrze, że lubi Pan uczciwość i jawność.
Ostatni raz kupił Pan u nas prenumeratę miesięcznika w 2005 r. Od tego czasu zaszył się Pan na 7 lat w Australii. Rozumiem, że krewki temperament i nostalgiczna chęć uczestnictwa w wydarzeniach krajowych ponoszą Pana na oślep, jak ogniste rumaki, które zerwały wędzidła.

Dla scislosci. Jestem "zaszyty" w Australii od 30 lat. Patrze z dystansu na poczynania Polakow w kraju. Pozwolili posadzic dwoch braci (o watpliwej polskosci) na najwyzsze stanowiska w Polsce.
Ten ostatni spelnia doskonala funkcje w strategii prowadzernia wojny polsko-polskiej zaplanowanej przez zaiteresowanych.
To samo mamy w ruchu diety niskoweglowodanowej. Pozyteczny idiota Edyta spelnia taka sama role w dzieleniu niskoweglowodanowcow. Najsmutniejsze jest to, ze za aprobata administracji tego forum.
Witold Jarmolowicz napisał/a:

jeżeli pańską misją dziejową jest śledzenie Edyty, utworzę tutaj specjalny dział Edyta, w którym będzie Pan wpisywał swoje podejrzenia, a my będziemy sprawdzać ich zasadność w routingu.

Sledzenie Edyty i innych uzytkownikow nie jest moja misja dziejowa. Po przeczytaniu kilku postow uzykownika kojarze sobie kim ten uzytkownik moze byc.
Uzytkownika finks rozpoznalem po jego pierwszym poscie na tym forum. Po przeczytaniu apokalipsy sw. Jana doszedlem do wniosku, ze autorem moze nie byc sw. Jan. Inny styl i slownicwo uzyte w tresci tego przekazu. Edyta o tym wie. Potem znalazlem potwierdzenie moich spostrzezen wsrod badaczy biblii.
Witold Jarmolowicz napisał/a:

Molar jest doświadczonym programistą, ma moje pełne zaufanie i dostęp do wszystkich kodów. Włożył wiele pracy w uporządkowanie tego forum i zarządzanie nim. I tak pozostanie.

Nie podwazam doswiadczenia w programowaniu Molara, ale poprawianie siekierka jego heblowania zaowocuje w jego przyszlosci. Dla jego dobra. Dostal dobra lekcje zycia od Edyty.
Witold Jarmolowicz napisał/a:

Jeżeli przypomni Pan sobie z dawnych lat coś, co Niemcy określali trafnym słowem kinderstuba, będzie Pan mógł tutaj zostać.

Nie bardzo kojarze sobie co sie dzialo w kinderstubie. Nie jestem ze Slaska. Jesli chodzi o pozostanie na tym forum to jest mi to obojetne. Pisze na forach angielskich, rosyjskich i polskich. Chcialem tylko uwypuklic jak wazne jest admistrowanie forum. Moim zdaniem, tolerowanie trolli typu Edyta na forum nie swiadczy pozytywnie o administracji forum. Przekonal sie o tym na wlasnej skorze admin z za miedzy. Tam tez przez dluzszy czas Edyta rozrabiala, jak pijany zajac w kapuscie, za jego aprobata.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8789
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 11:35   Re: Komunikat

*Kangur* napisał/a:

Nie bardzo kojarze sobie co sie dzialo w kinderstubie. Nie jestem ze Slaska. Jesli chodzi o pozostanie na tym forum to jest mi to obojetne. Pisze na forach angielskich, rosyjskich i polskich. Chcialem tylko uwypuklic jak wazne jest admistrowanie forum. Moim zdaniem, tolerowanie trolli typu Edyta na forum nie swiadczy pozytywnie o administracji forum. Przekonal sie o tym na wlasnej skorze admin z za miedzy. Tam tez przez dluzszy czas Edyta rozrabiala, jak pijany zajac w kapuscie, za jego aprobata.

Hm...
Kinderstuba, pojęcie powszechnie znane w międzywojennej Polsce, przekładając na polski znaczy dosłownie: dobre wychowanie wyniesione z dzieciństwa, widoczne na pierwszy rzut oka.
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8789
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 11:41   

Cytat:
Panowie,
Albo sami uporządkujecie swoje nazwy, albo za kilka dni ja to zrobię arbitralnie.
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz

Tak, jak napisałem, przyszły tydzień macie Państwo na usunięcie z nicków nieregulaminowych znaków typu *.; itp.
Po tym terminie zamienię je hurtem na dolny podkreślnik.
Pozdrawiam
JW
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 11:45   

Panie Witoldzie uzytkownicy sami z siebie nie maja mozliwosci zmiany nazwy nicka. Tylko administrator to moze zrobic.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 12:15   

To prawda, gdyby była taka mozliwosc, pewnie co niektórzy zmieniali by swoje niki co kilka dni na coraz bardziej dziwaczne..
 
     
side 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 687
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 12:44   

Molka napisał/a:
To prawda, gdyby była taka mozliwosc, pewnie co niektórzy zmieniali by swoje niki co kilka dni na coraz bardziej dziwaczne..


To Pan Witold nie wie, ze nie ma takiej mozliwosci ?

I drugie pytanie - dlaczego nie mozna usunac swojego konta ?
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8789
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 14:08   

OK, to ja to pozmieniam, a tutaj stworzę listę zmodyfikowanych nicków.
Reszta danych i hasło pozostają takie same. Przynajmniej tak to się wydaje.
Jeżeli coś się poplącze, będziemy poprawiać.
Hurtem zmienię każdy niedozwolony znak na dolny podkreślnik _

JW
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 14:46   

"_" działa trochę jak "?"
zastępując JEDEN dowolny znak
co może być niebezpieczne,
może lepsza kropka?


:-x
Ostatnio zmieniony przez vvv Sob Sty 05, 2013 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8789
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 15:37   

W wyszukiwarce na forum _ jest jednoznacznie identyfikowany.
Kropka kończy zdanie i też czasem jest traktowana specjalnie, szczególnie w linkach.
Tych nazw do zmiany nie jest dużo, więc zawsze można to zmienić jeszcze raz.
JW
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 16:06   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Tych nazw do zmiany nie jest dużo
link do wyszukiwania ".", może się przyda.

http://dobradieta.pl/forum/seeker.php?lookfor=username&method=LIKE&sortby=username&order=ASC&query=*.*

analogicznie link do wyszukiwania "@"

http://dobradieta.pl/forum/seeker.php?lookfor=username&method=LIKE&sortby=username&order=ASC&query=*@*

:-)
Ostatnio zmieniony przez vvv Sob Sty 05, 2013 16:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved