Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Blisko, coraz bliżej!
Autor Wiadomość
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pon Sty 21, 2013 22:00   

Herkimer napisał/a:
[...] powinnaś przeczytać jakąś książkę o uzdrawianiu metodą Silvy.

Mało czytam , bardzo.
Co mam rozpoczęte: ,, Carlos Castaneda "Nauki don Juana" - czytam drugi raz, tym razem na papierze, książkę dostałam w prezencie :)
Antoni Hoffman "Wokoł ewolucji" :) -<...>- - znalazłam a antykwariacie , ..
i coś tam czeka jeszcze do przeczytania.

W kolejkę się ustawi, za jakie 2 lata może przeczytam :)


ps. dowcip mi się przypomniał. tego typu :
http://img2.demotywatoryf...amcio90_600.jpg
;D
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Pon Sty 21, 2013 22:08, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Sty 21, 2013 22:00   

Własnie to, ze ta pierwsza czesc nie byla zbyt długa, spodobalo mi sie. Techniki sa swietne...


Dla humoru zacytuje fragment z opisu techniki 23.. :viva:

Rozmowa z organem
Pewien pacjent cierpial na przetoke okołoodbytnicza, schorzenie bardzo dokuczliwe..
Podczas kolejnego nawrotu choroby, udal sie do lekarza, ktory zaproponowal mu zabieg chirurgiczny ale jego powodzenie ocenil na 30%.To skutecznie zniechecilo pacjenta..
Uslyszal wtedy o technice rozmowy z organem i postanowil ja zastostowac. Połozyl przed soba swoja pupe i prawil jej komplementy mowiac jaka jest kochana noszac jego ciezar, jak wygodnie sie na niej siedzi itd Gdy juz przebrnal przez te czesc cwiczenia, rozpoczal wymyslanie nagród. Zaoferowal jej najlepszy i najdrozszy papier toaletowy w miescie. Uwazajac ze to moze byc za malo, dolozyl smarowanie kremami zony i kapiel w jej plynach. Zona uzywala dobrych kosmetykow, wiec gra byla warta swieczki. Jak przyrzekl, tak zrobil. Po pewnym czasie zauwazyl ze ból w okolicy przetoki ustapil. Zaniepokoil sie, poniewaz ktos mu zasugerowal, ze jesli przetoka przestaje bolec, to znaczy ze ma raka. Pobiegl do lekarza, ktory zdumiony stwierdzil, ze przetoka sie zagoila. Na pytanie jak to sie stalo, pacjent odrzekl szczerze, ze gadał ze swoja d*u**pą.. :hah:
Pacjent jednak nie sprecyzowal jak dlugo bedzie nagradzal swoja pupe za wyzdrowienie w zwiazku z tym, dozywotnio musi dostarczac jej odpowiedni papier toaletowyi pielegnowac ja kosmetykami zony.. :hihi:
Ale sie usmialam...

Pani Wanda swietnie opisuje te techniki, przynajmniej na moja wyobraznie dziala bardzo mocno, na razie chce do konca przeczytac calosc a potem bede zastanawiac sie ktore techniki wybrac.. zobaczymy jak to bedzie..
mam jeszcze dwie plyty ktorych jeszcze nie słuchalam.. :P
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pon Sty 21, 2013 22:03   

Pisałaś, że kupiłaś dwie płyty z jej technikami. Odpowiedz szczerze co o nich myślisz, nie myśl o pieniądzach, które na nie wydałaś. Powiedz szczerze, czy były tego warte z perspektywy Twoich oczekiwań.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Sty 21, 2013 22:06   

Herkimer napisał/a:
Pisałaś, że kupiłaś dwie płyty z jej technikami. Odpowiedz szczerze co o nich myślisz, nie myśl o pieniądzach, które na nie wydałaś. Powiedz szczerze, czy były tego warte z perspektywy Twoich oczekiwań.

Jak je przesłucham, to napisze co o nich sadze, jeszcze ich nie przesłuchiwalam..
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pon Sty 21, 2013 22:07   

Pisałyśmy prawie równocześnie, więc proszę o odpowiedź, gdy dobrze zapoznasz się z płytami. To ważne dla wszystkich śledzących ten wątek.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pon Sty 21, 2013 22:11   

nie czytałam - nie wypowiadam się :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Pon Sty 21, 2013 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pon Sty 21, 2013 22:22   

sinsemilla napisał/a:


ps. dowcip mi się przypomniał. tego typu :
http://img2.demotywatoryf...amcio90_600.jpg
;D


Faktycznie to nas śmieszy, ale już w drugą stronę zastanawia. Akutar tutaj taka siedemdziesięciolatka, która ustawiła sobie hormony na dwudziestolatkę pewnie mogłaby., ale siedemdziesięciolatek z dwudziestolatką już niekoniecznie.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 22:29   

http://niezaleznatelewizj...zne-21-01-2013/

„Droga do zdrowia” to tytuł wystąpienia dr n. med. Sławomira Spandocka w ramach
X Harmonii Kosmosu we Wrocławiu.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 20:11   

Wczorajsza rozmowa z Wandą Wegener, tym razem na temat: jak radzić sobie ze stresem.

http://niezaleznatelewizj...sci-24-01-2013/
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 00:15   

Molka napisał/a:
Herkimer napisał/a:
Pisałaś, że kupiłaś dwie płyty z jej technikami. Odpowiedz szczerze co o nich myślisz, nie myśl o pieniądzach, które na nie wydałaś. Powiedz szczerze, czy były tego warte z perspektywy Twoich oczekiwań.

Jak je przesłucham, to napisze co o nich sadze, jeszcze ich nie przesłuchiwalam..


Czy możemy się czegoś konkretniejszego już bliżej dowiedzieć? Czy zwykła ciekawość nie wygrała i nie słuchałaś jeszcze swoich płyt? Co możesz szczerze o nich powiedzieć? Zachęcasz do ich kupna, czy nie?

Jakie refleksje po przeczytaniu książki? Jakie dalsze działanie?
Ostatnio zmieniony przez Herkimer Sob Sty 26, 2013 00:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 04:04   

Herkimer napisał/a:
http://niezaleznatelewizja.pl/2013/01/otwarte-forum-tematyczne-21-01-2013/

„Droga do zdrowia” to tytuł wystąpienia dr n. med. Sławomira Spandocka w ramach
X Harmonii Kosmosu we Wrocławiu.

Facet dość przekonujący,wiedze ma, ale te suplementy-znów dylemat ,
z jednej ztrony farmacja beee..a z drugiej dowody na to ,że suplementy trza ....
_________________
pozdrawiam
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 10:07   

figa napisał/a:


..a z drugiej dowody na to ,że suplementy trza ....


Skłaniam się ku temu "trza" :) Właśnie zamówiłam dobry odkwaszacz wg dr Auera i Colon C. Nie zabije mnie to bardziej niż wszechobecna chemia, a może będą dobre efekty :viva:


figa napisał/a:

Facet dość przekonujący,wiedze ma....


Dlatego cieszy, że swoją wiedzą dzieli się ze wszystkimi bezinteresownie. Inni uchylają tylko rąbka tajemnicy, a jak się wciągniesz - zapraszają do siebie, ale już za konkretną cenę.

Gdybyś była dystrybutorką jakiejś firmy kosmetycznej, to kosmetyki z niej byłyby reklamowane przez Ciebie jako jedynie najlepsze. Wszyscy wiemy, że nie ma takiej firmy, której wszystkie produkty są dobre. Niektóre są doskonałe, a inne beznadziejne. Dlatego trzeba mieć umysł otwarty i nie wierzyć w to, że jedynie DO ma licencję na wszystko. Jak wszystko, ma też swoje wady i tutaj trzeba posiłkować się wiedzą z innego źródła.
Ostatnio zmieniony przez Herkimer Sob Sty 26, 2013 10:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 21:57   

Ostatnio dalej przeglądałam filmy z udziałem dr n. med. Sławomira Spandocka

http://analiza-redoks.pl/


Wszystkie jego filmy są ciekawe i chociaż tematy w nich poruszane powtarzają się (mnie to nie przeszkadza) polecam szczególnie drugi. Właściwie, to nie mogę wyjść z podziwu, że ten człowiek - w wieku 60 lat- wygląda maksymalnie na 45, może nawet mniej. Trudno dopatrzeć się zmarszczek. Ciekawa jestem, czy to prawda z DLPA fenyloalaniną. Czy naprawdę wspomaga produkcję endorfin :) Może chciałabym jeszcze poczuć motylki w brzuchu :D i się zastanawiam? Czy przyjmowanie w kropelkach borasolu jako substytut kwasu bornego, którego brakuje w pożywieniu, ma jakiś sens? Może znajdzie się ktoś, kto wniesie światełko do mojego myślenia...
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pią Lut 01, 2013 17:00   

Wypowiedzi osób, które wygrały książkę Wandy Wegener http://niezaleznatelewizj...sci-31-01-2013/
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Sob Lut 02, 2013 01:40   

Herkimer napisał/a:
Czy przyjmowanie w kropelkach borasolu
Cytat:
Borasol
Działanie niepożądane:
Długotrwałe stosowanie na uszkodzoną skórę lub błony śluzowe może być przyczyną wysypki, zaczerwienienia skóry, złuszczania naskórka, a także toksycznego działania układowego (zwłaszcza u niemowląt i małych dzieci), którego objawami są wymioty, biegunka, drgawki, uszkodzenie narządów wewnętrznych (wątroba, nerki).

Interakcje:
Wykazuje niezgodności fizyko-chemiczne z koloidalnymi roztworami srebra
Ekspresję genów ponoć poprawia D3, a ponoć ze słoneczka można dostać 20000IU dziennie, a stymulującą różnice potencjałów zapewnia srebro/złoto koloidalne w proporcji 80/20, ale generalnie to najpierw diagnostyka, w ciele jest masa możliwych braków, nadmiarów i dysproporcji, witamin, metali, toksyn, składników pokarmowych, potem strategia i taktyka eliminacji i uzupełnień i obserwacji i modyfikacji strategii i taktyki.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Sob Lut 02, 2013 10:29   

Czytałam wcześniej jakie mogą wystąpić niepożądane działania stosowania borasolu. Mimo wszystko jest używany w dermatologii, jest też stosowany np. do przemywania kotom oczu, głównie długowłosym. Zastanawiam się tylko, czy takie niepożądane działanie może wystąpić, gdy stosuje się dwie krople borasolu na szklankę wody (o czym mówi doktor), czyli w dużym rozcieńczeniu i czy ta ilość może uzupełnić braki boru w pożywieniu. Brak boru w organiźmie powoduje występowanie stanów zapalnych, więc może temat jest ważny. Spodziewam się też, że temat mimo, że ważny dla każdego, to niewygodny dla lekarzy i farmaceutów, bo butelka borasolu kosztuje ok. 2 zł, więc trudno tu komuś zarobić.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 02, 2013 10:38   

Herkimer napisał/a:
Czytałam wcześniej jakie mogą wystąpić niepożądane działania stosowania borasolu. Mimo wszystko jest używany w dermatologii, jest też stosowany np. do przemywania kotom oczu, głównie długowłosym. Zastanawiam się tylko, czy takie niepożądane działanie może wystąpić, gdy stosuje się dwie krople borasolu na szklankę wody (o czym mówi doktor), czyli w dużym rozcieńczeniu i czy ta ilość może uzupełnić braki boru w pożywieniu. Brak boru w organiźmie powoduje występowanie stanów zapalnych, więc może temat jest ważny. Spodziewam się też, że temat mimo, że ważny dla każdego, to niewygodny dla lekarzy i farmaceutów, bo butelka borasolu kosztuje ok. 2 zł, więc trudno tu komuś zarobić.

Zjedz garść orzechów i już nie pajacuj.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Sob Lut 02, 2013 11:30   

Gavroche napisał/a:

Zjedz garść orzechów i już nie pajacuj.


Po pierwsze, to co to za wyrażenie? Pajacuj? Tak to się możesz zwracać do swoich kolesi na placu zabaw. Nie pozwalaj sobie, bo nie sprowokowałam Cię. Nie podoba się, to nie czytaj tego co piszę. Fora!

Ja lubię jedynie orzechy włoskie i zjadam je tylko wtedy, gdy są świeżo zerwane z drzewa i można z nich obrać skórkę. Przez resztę roku mnie nie interesują. Nie jest to najlepsze źródło białka.
Wolę połknąć dwa razy dziennie po dwie krople borasolu. Łatwe i przyjemne.

"Bor jest pierwiastkiem niezbędnym dla roślin i zwierząt. Wpływa na ich prawidłowy wzrost i wytwarzanie elementów płciowych. Jednak ma również duże znaczenie dla organizmu człowieka. Wpływa przede wszystkim na jego kościec poprzez regulowanie gospodarki wapniowej. Wraz z wapniem, witaminą D i magnezem reguluje metabolizm oraz wzrost i rozwój tkanki kostnej. Jego właściwości zostały odkryte niedawno, jednak od razu zauważono, iż zbyt duże ilości tego pierwiastka są trujące. Przedawkowanie boru może spowodować wysypkę, biegunkę, wymioty, osłabienie krążenia, szok i śpiączkę. Jednak jeżeli nie przesadzimy z jego spożywaniem, będzie miał tylko i wyłącznie dobroczynny wpływ na nasz organizm. Do pozytywnych wpływów boru na człowieka należy między innymi: pomoc w zachowywaniu odpowiedniego poziomu hormonów i minerałów niezbędnych dla zdrowych i mocnych kości, zapobieganie osteoporozie, budowa muskulatury. Oprócz tego, minerał jest szczególnie przydatny kobietom po przebytej menopauzie, ponieważ pomaga im zmniejszyć utratę wapnia. Największe ilości boru znajdują się w jabłkach, marchewce, awokado, winogronach i warzywach liściastych. Jego niedobór może prowadzić do zapalenia stawów, chorób kości np. osteomalacji, zahamowania wzrostu, problemów z przyswajaniem wapnia, fosforu i magnezu. Ponadto zbyt mała ilość minerału może prowadzić do zwiększonego odczuwania stresu przez organizm. Dodatkowo, niedobór boru potrafi uwydatnić brak witaminy D w organizmie. Jak widać, pierwiastek jest dla nas niezbędny do prawidłowego funkcjonowania, jednak pamiętajmy o tym, że wystarczy przyjąć 3 mg tego minerału dziennie."

cyt.: http://www.zdrowe-zycie.info/mineraly/bor-5/
Ostatnio zmieniony przez Herkimer Sob Lut 02, 2013 11:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 02, 2013 11:46   

Herkimer napisał/a:
Gavroche napisał/a:

Zjedz garść orzechów i już nie pajacuj.


Po pierwsze, to co to za wyrażenie?
...
cyt.: http://www.zdrowe-zycie.info/mineraly/bor-5/

Drażliwość świadczy o niedoborach, czy tam borach...
Na naiwność i kukunamuniu suple nie pomogą.
Nie pajacuj, Edyta, a jak Ci się nie podoba odpowiedź to jej nie czytaj lub nie komentuj.

1.Proszę nie zaśmiecać forum cytowaniem w całości tego, co jest kilka linijek powyżej.
2.Herkimer i Edytę dzieli odległość kilkuset kilometrów w realu
3. Nawet, gdyby obie Panie pochodziły z tego samego Zabrza, to nawet trzecioklasista bez trudu napisze wypracowanie na temat różnic stylistycznych postów.
JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Wto Lut 05, 2013 18:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Sob Lut 02, 2013 11:57   

Gavroche napisał/a:
Nie pajacuj, Edyta, a....


Kolejny sfiksowany szpieg z krainy deszczowców. Nie mam na imię Edyta, ale o tym wie dobrze Admin. U Ciebie to już widać niestety nadmiar "supli" - przedawkowałeś. Odbiło Ci całkowicie.

Gavroche napisał/a:
Na naiwność i kukunamuniu suple nie pomogą.

Jestem przekonana, że wiesz o tym z własnego doświadczenia.
Ostatnio zmieniony przez Herkimer Sob Lut 02, 2013 12:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 03:08   

 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 03:32   

ERRATA:
Borasol 3% płyn 100g zawiera 532mg boru (a nie kwasu borowego), 3g kwasu borowego = 532mg czystego boru.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 09:09   

Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie. Zakładając, że obecna żywność jest pozbawiona boru,a do prawidłowego funkcjonowania wystarczy przyjąć 3 mg tego minerału dziennie, to nawet dwa razy dzienne po dwie krople nie zaszkodzą.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 21:47   

Gavroche napisał/a:
Herkimer napisał/a:
Gavroche napisał/a:

Zjedz garść orzechów i już nie pajacuj.


Po pierwsze, to co to za wyrażenie?
...
cyt.: http://www.zdrowe-zycie.info/mineraly/bor-5/


Nie pajacuj, Edyta, a jak Ci się nie podoba odpowiedź to jej nie czytaj lub nie komentuj.

1.Proszę nie zaśmiecać forum cytowaniem w całości tego, co jest kilka linijek powyżej.
2.Herkimer i Edytę dzieli odległość kilkuset kilometrów w realu
3. Nawet, gdyby obie Panie pochodziły z tego samego Zabrza, to nawet trzecioklasista bez trudu napisze wypracowanie na temat różnic stylistycznych postów.
JW


Jestem wdzięczna za wyjaśnienia. Mam nadzieję, że zamkną one na zawsze niepotrzebne domysły.
Ad. 3. Odebrałam to jako komplement :)
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 11:36   

To działa również w drugą stronę.
Nawet trzecioklasista może wprowadzić różnice, by z pozoru grało.
To nie jest komplement.
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 13:36   

 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 13:52   

Brawo!
Poszerza się zasób słów, poszerza :)
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 16:59   

Kolejna rozmowa via Skype z Wandą Wegener na antenie NTV i poniżej

prezent :) dla widzów - 30% zniżki przy zakupie jej technik.

(czwarty film) http://niezaleznatelewizj...osci-7-02-2013/

Polecam również: „Czas Przebudzenia” – to cykliczna autorska audycja Mikołaja Rozbickiego w ramówce NTV. Rozmowa z Januszem Zagórskim. (trzeci film)
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 17:22   

Gavroche napisał/a:
Brawo!
Poszerza się zasób słów, poszerza :)
;D
Ja poserzyłem o ser żółty z podgardlem pieczonym ;) :]
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Pią Lut 08, 2013 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 21:34   

Mariusz_ napisał/a:

Ja poserzyłem o ser żółty z podgardlem pieczonym ;) :]


No to sobie "poserzyłeś" :D Miałeś swoje 5 minut i już dziękujemy..... Możesz ściągnąć dres i czapeczkę. Dobranoc :faint:

http://www.youtube.com/watch?v=aXR167yoVPU
Ostatnio zmieniony przez Herkimer Pią Lut 08, 2013 21:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 08, 2013 21:51   

Herkimer napisał/a:
Mariusz_ napisał/a:

Ja poserzyłem o ser żółty z podgardlem pieczonym ;) :]


No to sobie "poserzyłeś" :D Miałeś swoje 5 minut i już dziękujemy..... Możesz ściągnąć dres i czapeczkę. Dobranoc :faint:

http://www.youtube.com/watch?v=aXR167yoVPU

Uuu, złość piękności szkodzi.
Uśmiech, więcej uśmiechu! :)
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 21:52   

3 klasista potrafi odroznic styl jak i go nasladowac ale trzecioklasista osobowosci nie podrobi.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 22:46   

Gavroche napisał/a:
Herkimer napisał/a:
Mariusz_ napisał/a:

Ja poserzyłem o ser żółty z podgardlem pieczonym ;) :]


No to sobie "poserzyłeś" :D Miałeś swoje 5 minut i już dziękujemy..... Możesz ściągnąć dres i czapeczkę. Dobranoc :faint:

http://www.youtube.com/watch?v=aXR167yoVPU

Uuu, złość piękności szkodzi.
Uśmiech, więcej uśmiechu! :)


Zyon napisał/a:
3 klasista potrafi odroznic styl jak i go nasladowac ale trzecioklasista osobowosci nie podrobi.


Co ja bym bez was panowie zrobiła :evil: Nikt inny nie dostarcza mi tyle powodów do śmiechu, przez co mojej urodzie nic nie zagraża :hug: :D

Trafiła kosa na "Kamień" ;D
Ostatnio zmieniony przez Herkimer Pią Lut 08, 2013 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 22:57   

Herkimer napisał/a:
No to sobie "poserzyłeś" Miałeś swoje 5 minut i już dziękujemy..... Możesz ściągnąć dres i czapeczkę. Dobranoc



http://www.youtube.com/watch?v=aXR167yoVPU

http://youtu.be/jytQf30JSZ8?t=4m39s
http://youtu.be/jytQf30JSZ8?t=3m40s ;D
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 23:00   

Herkimer napisał/a:
Co ja bym bez was panowie zrobiła

Prawdopodobnie gapiła się w białe ściany z białym sufitem :]
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 23:10   

Mariusz_ napisał/a:
Herkimer napisał/a:
Co ja bym bez was panowie zrobiła

Prawdopodobnie gapiła się w białe ściany z białym sufitem :]


Skąd znasz tak dokładnie kolor tych ścian i tego sufitu? Boże.... jakie to musi być fascynujące - tak się w nie wgapiać.... Opowiedz o tym ze szczegółami, bo już pewnie koledzy Ci zazdroszczą :faint: :pada:
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 00:48   

Herkimer napisał/a:
Mariusz_ napisał/a:
Herkimer napisał/a:
Co ja bym bez was panowie zrobiła

Prawdopodobnie gapiła się w białe ściany z białym sufitem :]


Skąd znasz tak dokładnie kolor tych ścian i tego sufitu? Boże.... jakie to musi być fascynujące - tak się w nie wgapiać.... Opowiedz o tym ze szczegółami, bo już pewnie koledzy Ci zazdroszczą :faint: :pada:

Pomoge Mariuszowi.
Na szczegolna uwage zasluguja drzwi bez klamek.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 22:43   

Mówią, że potajemnie kontrolują Watykan i podaż ropy na rynkach świata. Mówią, że utrwalili swój tajny symbol – pentagram – w planach układu ulic Waszyngtonu…
http://maxkolonkoblog.com/?p=245
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Nie Lut 10, 2013 15:24   

Czy prawo przyciągania działa?
http://www.youtube.com/watch?v=KT9hrFpRMso
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Nie Lut 10, 2013 20:21   

Tak jak człowiek myśli http://www.youtube.com/watch?v=0gIKs8yyI8E
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Lut 13, 2013 17:52   

http://thegreaterpicture.com/ napisał/a:
Picture this...you're living at the beginning of year One, when most people still believe that the Earth is flat. One day, someone approaches you, telling you that the Earth isn't flat but round.

How would you have reacted, you think? Would you have declared the messenger crazy, like everybody else? Or would you have listened to him, to hear how he came up with that bizarre idea?

This website is for that last category of people!

Okay, so you're saying that in principle you're open to other ideas.
Let's put that to the test straight away ;)

Below are 10 theses. Please have a read through.


Ostatnio zmieniony przez vvv Śro Lut 13, 2013 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Śro Lut 13, 2013 21:04   

vvv napisał/a:

Below are 10 theses. Please have a read through.


Zgadzam się z tymi tezami, właściwie te same zagadnienia poruszane są w przemiły sposób tutaj: http://www.dobradieta.pl/...=19721&start=15
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Śro Lut 13, 2013 22:26   

Kangur napisał/a:
Herkimer napisał/a:
Mariusz_ napisał/a:
Herkimer napisał/a:
Co ja bym bez was panowie zrobiła

Prawdopodobnie gapiła się w białe ściany z białym sufitem :]


Skąd znasz tak dokładnie kolor tych ścian i tego sufitu? Boże.... jakie to musi być fascynujące - tak się w nie wgapiać.... Opowiedz o tym ze szczegółami, bo już pewnie koledzy Ci zazdroszczą :faint: :pada:

Pomoge Mariuszowi.
Na szczegolna uwage zasluguja drzwi bez klamek.


:evil: :evil:

a zagrzybiony Kangurek jak zwykle bezbłędny ;D
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Lut 13, 2013 22:36   

  maniek669
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Lut 13, 2013 23:06   

[quote="Gavroche" - usunięty]
Uuu, złość piękności szkodzi.
Uśmiech, więcej uśmiechu! :) [/quote]

co sie stao ?że usunięty?
:)



Mariusz_ napisał/a:
Prawdopodobnie

podobnie :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Śro Lut 13, 2013 23:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 00:36   

sinsemilla napisał/a:
Gavroche" - usunięty
co sie stao ?że usunięty?
:)


Nic się takiego nie "stao" :) Wydaje mi się, że jedynie pomyliłaś tematy. Odsyłam z pytaniem do: "Forum DobraDieta - Do admina."

tutaj: http://www.dobradieta.pl/...=19824&start=45 :D
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 17:22   

Papież stracił wiarę 8/ :shock: http://informatorcodzienn...-jestesmy-sami/
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 715
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 18:40   

sinsemilla napisał/a:
co sie stao ?że usunięty?

Nie został usunięty, z postów wynikało, że prosił o usunięcie. Pisze za miedzą.
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 715
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 18:43   

Herkimer napisał/a:
Papież stracił wiarę 8/ :shock:

Pewnie się ugiął pod ciężarem odpowiedzialności.
http://www.popeaccountabi...tzung-pl-ok.pdf
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 19:41   

xvk napisał/a:

Pewnie się ugiął pod ciężarem odpowiedzialności.
http://www.popeaccountabi...tzung-pl-ok.pdf


Albo się ugiął, albo zmuszono Go do ugięcia, gdyż po szokującej homilii sprawy nabrały zupełnie innego wydźwięku.

Swoją drogą to ciekawe, że zaledwie kilka godzin po ogłoszonej rezygnacji - w kopułę bazyliki Św. Piotra trafił widowiskowy piorun.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pią Lut 15, 2013 00:05   

xvk napisał/a:
Nie został usunięty, z postów wynikało, że prosił o usunięcie. Pisze za miedzą.

Aha dzięki - ot ciekawość :) Przepraszam Herkimer, że zaśmiecam Twój wątek, ale nie chciało mi się szukać i wolałam zapytać:)
kto pyta nie błądzi hehe:D
albo
kto pyta ten błądzi.
dobranoc :zzz:
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Pią Lut 15, 2013 00:06, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pią Lut 15, 2013 17:10   

sinsemilla napisał/a:
Przepraszam Herkimer, że zaśmiecam Twój wątek


Nic to, Asieńko! Nic to... ;)
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
  Wysłany: Nie Lut 17, 2013 01:39   

Najpierw kliknij, potem skasuj.
http://www.whatdoe<......m/index1659.htm
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 12:13   

vvv napisał/a:
Najpierw kliknij, potem skasuj.


Nie otwiera się ;(


„Długowieczność” – to tytuł prelekcji lek. med. Jana Pokrywki w ramach X Harmonii Kosmosu.

http://niezaleznatelewizj...zne-28-01-2013/

Pod koniec filmu (1h 3 min) jest mowa o dwustuletnim Chińczyku, który długie życie zawdzięczał spożywaniu roślinki :) zawierającej bajkalinę. Ciekawe w jakim wyprodukowanym w Polsce kremie znajduje się najwięcej tej bajkaliny. Ja już chyba wiem :D
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 12:42   

Herkimer napisał/a:
Nie otwiera się ;(

 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 13:57   

Otworzyłam, tylko część przeczytałam i nie wiem czy zostawić, czy skasować. W każdym razie wszystko zmierza do przepowiedni Nostradamusa. Według Niego, koniec świata może nadejść:

Zwiastować go mają m.in. "ogień na niebie ciągnący za sobą iskrzący się ogon", "ostatni papież o oliwnej skórze" oraz "seria kataklizmów, definitywnie zamykająca rozwój życia na Ziemi".

Dodać można przepowiednię św. Malachiasza http://www.se.pl/wydarzen...agh_306260.html

... i będziemy żyć długo i szczęśliwie ..... :D
Ostatnio zmieniony przez Herkimer Nie Lut 17, 2013 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 16:20   

Może trochę słaba jakość nagrania, ale każde zdanie w obu przekazach warte jest poznania.

http://www.youtube.com/watch?v=ezoSyHz-oL4

http://www.youtube.com/watch?v=Jzt4WFlPJu8
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 21:06   

http://niezaleznatelewizj...sci-21-02-2013/

Dzisiaj Wanda Wegener rozmawia z uczestnikami warsztatów przez skype.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 16:23   

Na początek powiem, że jeżeli chcesz do końca przeczytać, to co zaraz napiszę - to skopiuj sobie szybko, zanim wpis zniknie. Napiszę wiele prawdy, niewygodnej dla wielu, więc proszę o przekazywanie sobie na PW mojego wpisu.
Myślę, że to doświadczenie było mi potrzebne, żeby w pewien sposób dojrzeć.
Jestem bardzo wdzięczna forumowiczom za solidaryzowanie się z moją krzywdą i w pewien sposób zaakcentowaniem protestu wobec tego, co mnie na tym forum spotkało. Brak wpisów, a właściwie tylko kilka wpisów osób niezorientowanych w temacie - świadczy dobitnie o lojalności i sprzeciwie wobec bezkarnemu molestowaniu psychicznemu przez internet - nie tylko kobiet, każdego człowieka.
To, że Administrator tego forum kasuje często bzdety, a daje przyzwolenie na tego rodzaju zachowanie osób, bądź co bądź, propagujących sposób żywienia DO - samego DORADCY
ŻYWIENIOWEGO - daje wiele do myślenia.
Nie będę pisała na co wyglądał niedbały charakter pisma, literówki, blublanie i chamskie odzywki vel Mariusza.
Podczas tej chwili refleksji, mogłam też zaobserwować zachowanie osób na sąsiednim forum. Nie mam kilkunastu lat, a jednak ciągle daję się nabierać <naiwna>. Na przykład sławna Renia - przebywająca na tym forum jako Ola06 - jakiś czas temu histerycznie zarzucała moją skrzynkę mailową, treści nie ujawnię. Teraz bezczelnie naśmiewa się z tej sytuacji i wkleja linki w "Muzyce" np. z "Dziunią" - to dopiero OHYDA, jak napisał "na Z" w naszej muzyce.
Pewnie Pani sklepowa sama jest molestowana w domu i/lub sklepie i takie odzywki, to norma, codzienność. Sam Admin tamtego forum wyśmiał Mariusza, a jednak nie napisał jasno, że nie popiera seksistowskiego podejścia do ludzi, nie tylko kobiet. Może mandat poselski nie dla niego.
Co byś powiedział, powiedziała, gdyby ktoś w ten chamski sposób zaatakował Twoją siostrę, żonę, matkę?
Mój mąż, gdybym mu o tym powiedziała, zrobiłby warzywo z tego Mariusza. Obowiązkowo przeszedłby na wegetarianizm. Naprawdę to ja jestem wspaniałomyśla. ;D
Niejaki Blackend z sąsiedniego forum - szczyl, dużo młodszy ode mnie śmie pisać, że jestem kolejnym dzieciakiem nieradzącym sobie z emocjami. Pewnie sam w pracy klepie współpracownice po pośladkach.
Tak...., bardzo wymowne było to, co się stało. Pomyśleć tylko, że to MY jesteśmy niewolnikami i piszemy na takim forum, gdzie Admin za każdy wpis i związaną z tym oglądalność bierze kasę, że ma każdego z nas w d...e i widzi jedynie swój interes..... jakże krótki.
Ludzie na DO są niewolnikami :) Nikt sam przed sobą się nie przyzna a jednak to prawda.
Zaraz Admin się znajdzie i skasuje mój wpis, jednocześnie potwierdzając to, co napisałam.

Na koniec powitam tutaj nową osobę, zarejestrowaną na tym forum jako pauigi, Paulinkę.
Trochę niefortunnie wybrałaś swój nick, bo końcówka "igi" korzarzy się wielu z Igą, czyli niesławną Edytą- imię ze znanego, złego - zmienione przez Admina na inne. Paulinko - przeczytałam Twoje wszystie 3 wpisy i mogę powiedzieć, że masz dobry gust, estetykę, wyczucie - wiem o co Ci chodziło.Tym bardziej bądź czujna na tym forum. Pozdrawiam
Szczególnie ceniłam sobie na tym forum rozmowę z Adamem. Tego będzie mi najbardziej brakowało.
Kochani, to dzięki Wam przeszłam na inny wymiar świadomości. Może jeszcze niektórzy z Was sobie to uświadomią :) Dziękuję.

Jeżeli ktoś, kiedyś będzie chciał porozmawiać, to znajdzie mnie w lepszym miejscu, pod kolejnym kamieniem. Pa.
Ostatnio zmieniony przez Herkimer Nie Lut 24, 2013 16:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 18:00   

wzruszylem sie....ma ktos chusteczki.....? ;( ;(

;D Paulinka, Naprawda Pralek Warszawa, mnie tez ujely twoje posty, niezwykle glebokie przemyslane i pelne takiego zadumanego egzystencjalizmu...wlasnie tak dumalem gdzie tu prawlke naprawic...
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved