Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 11:42
Migrena
Autor Wiadomość
erina 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 11:58   Migrena

Migrena jest bardzo czestym schorzeniem z którym walczyłam bardzo długo. W końcu znalazłam pomoc i w tej chwili czuje sie rewelacyjnie! w koncu jestem wolna od bolu. Chcialam pomoc tez innym , cierpiącym na nią bo potrafi naprawdę unieruchomić czlowieka. Na jednym forum dostałam linka na strone migreny na Facebook i tak czytałam. Okazalo się, że maja eksperta któremu zadalam pytanie. Dostalam odpowiedz i jego porady mi pomogły. Teraz wiem co mi jest i czemu mnie atakuje. Trzeba w przegladarkę wpisać migrena z głowy. Mają też stronę z artykułami na temat migreny. Abcmigrena.pl. Kto mówi, że trzeba migrenę zaakceptować lub się z nią zaprzyjaźnić się myli, trzeba ja leczyć!
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 20:19   

Zolnierz przychodzi do lekarza i mowi:
- Doktorze. Glowa mnie boli. Mam migrene.
Lekarz na to:
- Migrene to ma pan oficer, a ciebie to leb boli.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
Ostatnio zmieniony przez Kangur Pią Kwi 20, 2012 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 20:25   Re: Migrena

erina napisał/a:
Migrena jest bardzo czestym schorzeniem z którym walczyłam bardzo długo.


Wystarczyłoby zmienić dietę i migreny znikną.
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 20:31   

... zmienić na dietę optymalną lub jeszcze lepiej na żywienie optymalne ;)
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
erina 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 20:37   

Dieta to podstawa. Mnie np szkodzi stres.Nigdy bym nie powiedziala, że moga wywolywać migrene-a jednak! Wyeliminowalam inne czynniki a jednak nadal się mnie czepiała. Mieszkając w dużym miescie cieżko jest wyeliminowac niektore rzeczy. Jeszcze zapach cebuli-makabra!
 
     
AD_HD

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 18:43   Re: Migrena

abcmigrena.pl napisał/a:
Bardzo ważna jest współpraca z lekarzem, który potrafi dobrać odpowiednie leki w odpowiednich dawkach.


UUu ,jak zwykle bez konowala ani rusz. 8)

Jeszcze suplementacja by sie zdala :hah:
Ostatnio zmieniony przez AD_HD Sob Kwi 21, 2012 18:47, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Kefa 

Pomogła: 4 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 30 Lis 2010
Posty: 110
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 09:26   

erina napisał/a:
Mnie np szkodzi stres


Migrenę, a także zwykły bol głowy, wywołuje często stres, ale objawy pojawiają się dopiero wtedy, gdy ten stres już minie. Stres powoduje zwężenie naczyń krwionośnych gdzieś tam z tyłu głowy, a jego "puszczenie" rozszerza je. I to rozszerzenie powoduje ból. Ja zauważyłam, że często migrenia mnie łapie od rana w sobotę, w czasie relaksu.
Moj wujek, mający stresującą pracę, odczuwa ból dopiero wtedy, gdy w sobotni świt jedzie sobie na ryby :P

I może będę tu teraz nie trendi :P , ale najlepszym sposobem na uniknięcie migreny jest pożarcie tabletki przeciwbolowej, i , co najważniejsze, ZANIM konkretne objawy się zaczną, na samym początkeczku. Poźniej jest już za późno.
 
     
mirabelkazolta 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 10
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 14:28   

to ciezka choroba kurcze ciezka do zdiagnozowania ..przyczyn moze byc milion i zawsze jest jakies ale,kazdy lekarz mowi co innego kazda strona z poradami kieruje na inna przyczyne ,masakra
 
     
erina 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 14:35   

mirabelkazolta napisał/a:
to ciezka choroba kurcze ciezka do zdiagnozowania ..przyczyn moze byc milion i zawsze jest jakies ale,kazdy lekarz mowi co innego kazda strona z poradami kieruje na inna przyczyne ,masakra
Niestety czasami leczenie migreny odbywa sie metodą prób . Spróbuj tam gdzie Ci mowiłam-mnie pomogl:)
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 07:22   

erina napisał/a:
Mnie np szkodzi stres

Nie jestes wyjatkowa, kazdemu szkodzi
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 10:06   

erina napisał/a:
mirabelkazolta napisał/a:
to ciezka choroba kurcze ciezka do zdiagnozowania ..przyczyn moze byc milion i zawsze jest jakies ale,kazdy lekarz mowi co innego kazda strona z poradami kieruje na inna przyczyne ,masakra
Niestety czasami leczenie migreny odbywa sie metodą prób . Spróbuj tam gdzie Ci mowiłam-mnie pomogl:)

Dr J. Kwasniewski opisuje jak mozna zdiagnozowac i wyleczyc migrene pradami selektywnymi.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
mirabelkazolta 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 10
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 22:49   

stres nie stres,ból zwykły czy nie zwykły trzeba zaczac od badań,cialo człowieka jest bardzo skomplikowane czesto bole np głowy czy stopy sygnalizuja zupełnie inna chorobe,zauwazcie kiedy zaczynaja sie problemy ze wzrokiem okulista czesto odsyła pacjenta do dentysty,czesto zapalenie czy nawet mały stan zapalny przezuca sie na wzrok
 
     
erina 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 13:44   

zyon napisał/a:
erina napisał/a:
Mnie np szkodzi stres

Nie jestes wyjatkowa, kazdemu szkodzi
Tak, ale nie u każdego doprowadza do bolu migrenowego
 
     
erina 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 13:54   

Kangur napisał/a:
erina napisał/a:
mirabelkazolta napisał/a:
to ciezka choroba kurcze ciezka do zdiagnozowania ..przyczyn moze byc milion i zawsze jest jakies ale,kazdy lekarz mowi co innego kazda strona z poradami kieruje na inna przyczyne ,masakra
Niestety czasami leczenie migreny odbywa sie metodą prób . Spróbuj tam gdzie Ci mowiłam-mnie pomogl:)

Dr J. Kwasniewski opisuje jak mozna zdiagnozowac i wyleczyc migrene pradami selektywnymi.
Najlepiej żeby to lekarz zdecydował jaka metoda jest najlepsza przy leczeniu migreny. Jest jej kilka odmian i jedna metoda może na kogoś podziałac a inna nie. Dlatego wizyta u neorologa jest niezbedna. słyszałam o tej metodzie leczenia-ciekawe tylko jaką ma skuteczność?
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 14:19   

erina napisał/a:
Kangur napisał/a:
erina napisał/a:
mirabelkazolta napisał/a:
to ciezka choroba kurcze ciezka do zdiagnozowania ..przyczyn moze byc milion i zawsze jest jakies ale,kazdy lekarz mowi co innego kazda strona z poradami kieruje na inna przyczyne ,masakra
Niestety czasami leczenie migreny odbywa sie metodą prób . Spróbuj tam gdzie Ci mowiłam-mnie pomogl:)

Dr J. Kwasniewski opisuje jak mozna zdiagnozowac i wyleczyc migrene pradami selektywnymi.
Najlepiej żeby to lekarz zdecydował jaka metoda jest najlepsza przy leczeniu migreny. Jest jej kilka odmian i jedna metoda może na kogoś podziałac a inna nie. Dlatego wizyta u neorologa jest niezbedna. słyszałam o tej metodzie leczenia-ciekawe tylko jaką ma skuteczność?

Sprobuj leczyc swoich pacjentow ta metada i sie przekonasz o jej skutecznosci.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 15:18   

erina napisał/a:
Najlepiej żeby to lekarz zdecydował jaka metoda jest najlepsza przy leczeniu migreny.

Daj adres chociaż jednego lekarza, który skutecznie wyleczył migrenę :evil: .
Chociaż... znam taką jedną metodę: jest to leczenie ziemią :pada:
_________________
Pozdrawiam
EAnna
Ostatnio zmieniony przez EAnna Wto Kwi 24, 2012 15:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
erina 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 16:04   

Mi pomogly tryptany. Wcześniej sama borykałam się z tym problemem. Wchodziłam i pytałam o rady- parę osob pokierowalo mnie do neurologa i jestem im za to wdzięczna. Wcześniej non stop na tabletkach przeciwbolowych-to cud ,że nie nabawiłam się powikłań. Nie mowię, że ta metoda o której mówisz jest zla tylko nie spotkalam się z takim leczeniem migreny, a slyszalam o bardzo wielu.
 
     
erina 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 16:04   

EAnna napisał/a:
erina napisał/a:
Najlepiej żeby to lekarz zdecydował jaka metoda jest najlepsza przy leczeniu migreny.

Daj adres chociaż jednego lekarza, który skutecznie wyleczył migrenę :evil: .
Chociaż... znam taką jedną metodę: jest to leczenie ziemią :pada:
Ziemia wyciągnie wszystko, a ile Ty masz lat, że tak Ci się tam spieszy?
 
     
erina 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 15:27   

Stres to jeden z czynników który wywołuje migrenę,niestety cieżko nad nim zapanować. Niektórzy ćwiczą jogę i pomaga się rozluźnić. Może pomóc również masaż. Warto spróbować. Dobrze, że wiesz co wywołuje migrene i możesz to wyeliminować.
 
     
www.domvita.pl 

Dołączyła: 16 Maj 2012
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Maj 16, 2012 18:36   

Zmiana diety na żywienie niskowęglowodanowe różnie nazywane jest jak najbardziej prawidłowa. Są jednak także inne przyczyny ciągłego bólu głowy jak np. borelioza w płynie mózgowo- rdzeniowym, toksoplazmoza czy inne. Nie zawsze trzeba sobie przewlekły ból głowy tłumaczyć stresem. Trzeba prosić lekarza o skierowanie na badanie na boreliozę lub toksoplazmozę,bo sam często na to nie wpadnie. Zdarza się jednak,że badanie z krwi nic nie pokaże,a dopiero dokładniejsze testy wykryją ukrytą infekcję.
_________________
www.domivita.pl
 
     
Syriusz 
Syriusz

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 165
Skąd: z buszu australijskiego
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 12:19   

Przestancie jadac zarcie z chemia a zwlaszcza z aspartamem, pic drinki z E211 a zobaczycie, ze te bolesci przemina. I jeszcze do tego pooddychac czystym powietrzem. Mnie glowa bolala z rzadka a od 8 lat wcale.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 13:45   

Syriusz napisał/a:
Przestancie jadac zarcie z chemia a zwlaszcza z aspartamem, pic drinki z E211 a zobaczycie, ze te bolesci przemina.

No ale migreny były też w czasach, gdy powietrze było bardzo czyste, nie było aspartamu i licznych E-.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Syriusz 
Syriusz

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 165
Skąd: z buszu australijskiego
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 12:06   

Hannibal napisał/a:
Syriusz napisał/a:
Przestancie jadac zarcie z chemia a zwlaszcza z aspartamem, pic drinki z E211 a zobaczycie, ze te bolesci przemina.

No ale migreny były też w czasach, gdy powietrze było bardzo czyste, nie było aspartamu i licznych E-.


Co nie znaczy, ze wszyscy odzywiali sie prawidlowo, jesli nawet nie bylo chemi w pozywieniu.
To wszak Hipokrates twierdzil, ze wszelkie choroby przechodza do organizmu wraz z pozywieniem.
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 13:17   

Syriusz napisał/a:
To wszak Hipokrates twierdzil, ze wszelkie choroby przechodza do organizmu wraz z pozywieniem

O właśnie, właśnie. Za Hipokratesa żywność była bardzo mało lub wogóle nie przetworzona, na naturalnych nawozach, bez majstrowania genetycznego a mimo to już wtedy lekarze mieli zajęcie. A więc liczy się także a może głównie skład gatunkowy pożywienia 8) . A dzisiaj reklamy krzyczą "bio" "eko" "natural", nic natomiast nie wspominają o różnorodności metabolimu u ludzi 8) .
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 23, 2012 13:27   

RAW0+ napisał/a:
Syriusz napisał/a:
To wszak Hipokrates twierdzil, ze wszelkie choroby przechodza do organizmu wraz z pozywieniem

O właśnie, właśnie. Za Hipokratesa żywność była bardzo mało lub wogóle nie przetworzona, na naturalnych nawozach, bez majstrowania genetycznego a mimo to już wtedy lekarze mieli zajęcie. A więc liczy się także a może głównie skład gatunkowy pożywienia 8) . A dzisiaj reklamy krzyczą "bio" "eko" "natural", nic natomiast nie wspominają o różnorodności metabolimu u ludzi 8) .


Rawo,
Zakopmy topór na chwile,co?
Mam pytanie : czy jesteś w stanie wyodrębnić produkty zalecane lub nie zabraniane dla wszystkich typów?
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 13:30   

jest, pomidory zabraniane dla kazdego i wieprzowina chyba z tego co pamietam.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 23, 2012 13:47   

zyon napisał/a:
jest, pomidory zabraniane dla kazdego i wieprzowina chyba z tego co pamietam.


Chodzi mi o takie , co wszyscy mogą :D
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 13:56   

Gavroche napisał/a:
Zakopmy topór na chwile,co?

Jaki topór :shock: No coś ty, ja do ciebie nic a nic nie mam, i mam nadzieję że ty też. Po prostu mamy zupełnie inne drogi podejścia, dlatego mamy mało punktów styku :) . To jest całkiem naturalne na forum o tak szerokich horyzontach :) .
A teraz ad rem. Zalecane dla każdego Adamo mówi o zielonej herbacie i oliwie z oliwek. Jeśli chodzi szkodliwe to w tej chwili wychwyciłem tylko mleko słodkie chude i tłuste. Ale mówię w kontekście DG a nie grupy krwi, w tej dość słabo się orientuję bo krótko na niej byłem
Cytat:
jest, pomidory zabraniane dla kazdego i wieprzowina chyba z tego co pamietam.

Pomidory to Zbieraczom nawet bardzo służą :) (wiem z autopsji), wieprzowina dla Badaczy jest neutralna (ze względu pewnie na tłustość mięsa 8) ), ale dla pozostałych genotypów rzeczywiście szkodliwa.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 23, 2012 14:50   

RAW0+ napisał/a:
Gavroche napisał/a:
Zakopmy topór na chwile,co?

Jaki topór :shock: No coś ty, ja do ciebie nic a nic nie mam, i mam nadzieję że ty też. Po prostu mamy zupełnie inne drogi podejścia, dlatego mamy mało punktów styku :) . To jest całkiem naturalne na forum o tak szerokich horyzontach :) .
A teraz ad rem. Zalecane dla każdego Adamo mówi o zielonej herbacie i oliwie z oliwek. Jeśli chodzi szkodliwe to w tej chwili wychwyciłem tylko mleko słodkie chude i tłuste. Ale mówię w kontekście DG a nie grupy krwi, w tej dość słabo się orientuję bo krótko na niej byłem
Cytat:
jest, pomidory zabraniane dla kazdego i wieprzowina chyba z tego co pamietam.

Pomidory to Zbieraczom nawet bardzo służą :) (wiem z autopsji), wieprzowina dla Badaczy jest neutralna (ze względu pewnie na tłustość mięsa 8) ), ale dla pozostałych genotypów rzeczywiście szkodliwa.


Ok.
Jeszcze bardziej sprecyzuje :)
Czy nie dało by sie ułożyć jadlospisu w miarę kompletnego dla wszystkich?
Bo na zielonej herbacie z oliwa długo sie nie da :D
Wiesz,takie 0 Rh- diet.
Ostatnio zmieniony przez Gavroche Śro Maj 23, 2012 15:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 15:43   

RAW0+ napisał/a:
wieprzowina dla Badaczy jest neutralna (ze względu pewnie na tłustość mięsa 8) ), ale dla pozostałych genotypów rzeczywiście szkodliwa.

To ciekawe jak taka ostro obrobiona term. wieprzowina wpływa na optymalnych, co nie są badaczami, ale np. nauczycielami ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 16:54   

Hannibal napisał/a:
jak taka ostro obrobiona term. wieprzowina wpływa na optymalnych, co nie są badaczami, ale np. nauczycielami

Jak to jak? Optymalnie ;D
Gavroche napisał/a:
Czy nie dało by sie ułożyć jadlospisu w miarę kompletnego dla wszystkich?

Tylko na oliwie i zielonej herbacie ;D Taka wersja hardcore optymalna ;D . A tak trochę poważniej to raczej nie. Adamo rozdzielił typy ze względu na właśnie różny poziom wydzielania hormonalnego i charakteru działania ukł. immunologicznego. Gdyby powiedzmy były 2 typy to może jakiś kompromis można by ustalić. Przy grupach krwi masz już 4 typy. Przy genotypach masz 6. No sie nie da, chyba że na olivegreen tee ;D
No wiesz ale na forum spektrum wyboru diety jest (prze)ogromne - od surowego high meat do chałwy ;D
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Śro Maj 23, 2012 17:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 23, 2012 18:20   

RAW0+ napisał/a:
Hannibal napisał/a:
jak taka ostro obrobiona term. wieprzowina wpływa na optymalnych, co nie są badaczami, ale np. nauczycielami

Jak to jak? Optymalnie ;D
Gavroche napisał/a:
Czy nie dało by sie ułożyć jadlospisu w miarę kompletnego dla wszystkich?

Tylko na oliwie i zielonej herbacie ;D Taka wersja hardcore optymalna ;D . A tak trochę poważniej to raczej nie. Adamo rozdzielił typy ze względu na właśnie różny poziom wydzielania hormonalnego i charakteru działania ukł. immunologicznego. Gdyby powiedzmy były 2 typy to może jakiś kompromis można by ustalić. Przy grupach krwi masz już 4 typy. Przy genotypach masz 6. No sie nie da, chyba że na olivegreen tee ;D
No wiesz ale na forum spektrum wyboru diety jest (prze)ogromne - od surowego high meat do chałwy ;D


Kurcze,ale mięso wydaje się takim oczywistym wyborem...
Ech!
Rawo,z innej beczki:kiedyś robiłeś dla mnie swami.
Zgubiłem je,cholerka i nie mogę znaleźć.
Potrafisz to znaleźć?
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 18:24   

Gavroche napisał/a:
kiedyś robiłeś dla mnie swami.

Aaaaa, nie wiem o so chozi? :roll:
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 18:26   

nie o swami tylko o genotyp mu chodzi
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 19:06   

zyon napisał/a:
nie o swami tylko o genotyp mu chodzi

A, to chyba nie. Ja se nie przypominam.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 19:07   

Cos tam pytal ale chyba nie podal blood type
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 23, 2012 19:52   

zyon napisał/a:
Cos tam pytal ale chyba nie podal blood type


Cholera,nikt nie pamięta.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 19:59   

Za duzio hipermarketowego zarla. Podal ci przciez :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 23, 2012 20:14   

zyon napisał/a:
Za duzio hipermarketowego zarla. Podal ci przciez :)


Pewnie tak.
Zgubiłem.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 20:17   

Pomoge ci mistrzu chrabaszczu, jednak jest jakas dziedzina w ktorej nie jestes najlepszy ;)
http://www.dobradieta.pl/...p=197087#197087
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 23, 2012 20:25   

zyon napisał/a:
Pomoge ci mistrzu chrabaszczu, jednak jest jakas dziedzina w ktorej nie jestes najlepszy ;)
http://www.dobradieta.pl/...p=197087#197087


A jest taka,w której jestem?
Gadałeś z moją panią?
Bardzo,bardzo Ci dziękuję!
Żądaj czego tylko!
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 20:28   

Przyjdzie czas to zazadam 8)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved