Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Polityka Wybory
Autor Wiadomość
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 12:46   

JKM napisał/a:
Nie wierzę, by jakikolwiek Polak popełniał w Polsce samobójstwo przed meczem Polska-Czechy.

:faint: To tylko dowodzi, że ten gość ma niezły bajzel w garnku. Już wszystko mu się pomyliło.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 13:38   

_flo napisał/a:
Już wszystko mu się pomyliło.

To raczej ty bardzo malutko pojmujesz dziecko :]
Cytat z wywiadu z petelickim
Cytat:
Skowroński: "Które urodziny?
Petelicki: No sześćdziesiąte piąte, czyli jak to myślałem kiedyś w młodości, jak zostałem komandosem, że ludzie tyle nie żyją, ale jakoś się udało.
Skowroński: 65? Nie wierzę.
Petelicki: Ha, ha, no tak jest, 13-tego w piątek się urodziłem w 46 roku
Skowroński: Wszystkiego najlepszego.
Petelicki: Dziękuję.
Skowroński: Sto lat.
Petelicki: Sto to mało, ja mam zamiar trochę więcej, dziękuję bardzo.
Skowroński: Sto lat plus vat.
Petelicki: Tak o, o, to już sto trzynaście, dziękuję bardzo.
Skowroński: 123 panie generale.
Petelicki: Nie sto trzynaście wystarczy.
Skowroński: Gen. Sławomir Petelicki był gościem Radia Wnet

http://www.radiownet.pl/
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 14:09   

A tu jest wywiad:
http://www.radiownet.pl/#...ka-genpetelicki 16:41
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 21:19   

RAW0+ napisał/a:
dziecko

No właśnie, zrób coś ze sobą..., syna spłodzić, drzewo zasadzić, dom zbudować, a nie jojtubizm stosowany, cytaty z jakiegoś dziadka na okrągło, który nie odróżnia rozrywki od faktycznych aktów patriotyzmu.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 21:27   

_flo napisał/a:
syna spłodzić, drzewo zasadzić, dom zbudować
_flo napisał/a:
cytaty z jakiegoś dziadka na okrągło

Przecież sama cytujesz slogany :)
Weź może zapisz się do femenu ukraińskiego, tam się wyżyjesz na męskim szowinizmie, no chyba, że przechodzisz menopauzę, to ci nie pomogę :(
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 21:37   

_flo napisał/a:
RAW0+ napisał/a:
dziecko

No właśnie, zrób coś ze sobą..., syna spłodzić, drzewo zasadzić, dom zbudować, a nie jojtubizm stosowany, cytaty z jakiegoś dziadka na okrągło, który nie odróżnia rozrywki od faktycznych aktów patriotyzmu.

+1
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 21:38   

Edyta Słonecka napisał/a:
Typowe; "samobojstwo" w piatek. Sekcja zwlok w poniedzialek.


taaa, a protokół z sekcji zwłok po 6 miesiącach.
I dopiero wtedy rusza śledztwo, bo wcześniej prokuratura twierdzi, że nie ma podstaw do wszczęcia postępowania.
Tak było gdy zmarł ktoś u mnie w rodzinie.

Być może w przypadku znanych osób na wyeksponowanych stanowiskach jest inaczej..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 21:38   

Edyta Słonecka napisał/a:
Typowe; "samobojstwo" w piatek. Sekcja zwlok w poniedzialek.

Dokladnie! Przeciez badania statystyczne wykazuja, ze samobojstwa popelnia sie w srody! W piatki popelnia sie gwalty i szalbierstwa!
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Nie Cze 17, 2012 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 22:01   

Nieprawda, czytalem Poradnik Domoroslego Samobojcy, napisano tam wyraznie "popelniaj samobojstwa tylko w srody, bo piatek zly jest na samobojstwa poczatek"
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 22:18   

Edyta Słonecka napisał/a:
Zyon dobrze wiesz, ze to nie bylo samobojstwo, a jestes na nie, bo ja jestem na tak i tak jest zawsze jesli chodzi o sprawy zwiazane z polityka :P

To nie ma zwiazku z tym czy ty jestes na tak czy nie, bo niby dlaczego mam byc na nie. Oczywiscie, ze to nie bylo samobojstwo dobrze, wiem, z dobrze poinformowanych zrodel bylo wiadomo, ze grom sie przegrupowywal po prawej stronie odry i planowali uderzenia na kluczowe pozycje oraz obiekty. Petelicki wraz z zaufanym ramieniem zbrojnym planowali przejac wladze w PO. Dlatego sfingowali samobojstwo podrzucajac gumowa kukle a za 2 dni zaatakuja znienacka na z gory upatrzone pozycje i przejma wladze. Podobno maja zlikwidowac podatki. Trzymam za nich kciuki. :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Nie Cze 17, 2012 22:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 22:44   

To jest oznaka totalnego rozkładu państwa, a zwłaszcza wymiaru sprawiedliwości, skoro takie zamachy uchodzą bezkarnie, i co gorsza rośnie ich liczba ...
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 01:47   

Zapobiegliwi: :)

Cytat:
Śmierć gen. Petelickiego zmusiła mnie do zabrania głosu.
W związku z tym oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa.

http://www.wykop.pl/ramka/1175317/oswiadczam/

Cytat:
„Profesor Binienda powtarza, że jak pewnego dnia usłyszymy, że popełnił samobójstwo, to nie on.

http://wpolityce.pl/wydar...j-niebezpieczne
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 08:34   

Cytat:
Zapobiegliwi: :)

Dalszy z serii Ryszard Opara 8)
http://ryszard.opara.nowy...34,oswiadczenie
Cytat:
W nawiązaniu do śmierci Gen. Petelickiego
Od kilkunastu lat z największym niepokojem obserwuję rozwój sytuacji w Polsce. Informacja o śmierci Generała Sławomira Petelickiego, wywołała u mnie naprawdę głębokie poruszenie i wzburzenie. Trudno mi uwierzyć. Znałem osobiście Pana Generała i chociaż nie widzieliśmy się w ciągu ostatnich lat, nie mogę wprost uwierzyć, żeby popełnił samobójstwo. Jestem niemal pewien, że okoliczności śmierci Generała Petelickiego – pozostaną na długi czas niewyjaśnione.
W świadomości myślących Polaków, rodzi się pytanie - w jakim kraju my żyjemy? Kto tu w Polsce, naprawdę rządzi, co tu się dzieje? Coraz więcej zagadek, niewyjaśnionych zbiegów okoliczności.
Nowy Ekran powstał w końcu 2010 roku, na fali narastającego niezadowolenia społecznego z istniejącej sytuacji w Naszym Kraju. Moim wielkim marzeniem i ambicją jest aby Nowy Ekran, całkowicie niezależne medium, portal społecznościowy - był sumieniem Polskiego Narodu.
Naszym zdaniem przyszłość i suwerenność Polski jest coraz bardziej zagrożona. Wszystkie Partie Polityczne i ich liderzy – ostatnich 23 lat, które doprowadziły do katastrofalnej sytuacji Naszego Kraju – ponoszą odpowiedzialność.
Nowy Ekran – będzie mówił Prawdę, będzie informował i edukował nasze społeczeństwo w kraju i za granicą. Wokół naszej platformy medialnej , tworzy się masowy, obywatelski ruchu poparcia reform. Będziemy wspólnie walczyć o Naprawę Rzeczpospolitej – w oparciu o największą, niezniszczalną siłę Naszego Kraju - Naród.
Wspólnie zmienimy rzeczywistość i zbudujemy Wielką Polskę.
Jako współtwórca Nowego Ekranu, aktualny lider zespołu NE oraz rodzącego się ruchu społecznego, chciałbym publicznie oświadczyć, (być może, na wszelki wypadek lub zanim nieubłagany bieg historii – stanie się rzeczywistością), że:będąc całkowicie zdrowy na ciele i umyśle – nie zamierzam i nigdy nie popełnię Samobójstwa.

Dr Ryszard Opara
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Pon Cze 18, 2012 08:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 09:24   

Zaczyna się odwracanie kota ogonem. Bandyci już wiedzą:
Cytat:
Oficerowie BOR: Powody samobójstwa generała były w 100 proc. prywatne i nie ma w tej śmierci drugiego dna

http://wiadomosci.gazeta....ala_byly_w.html 8)
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 09:39   

Oświadczenie ppłk. Mariusza Lewińskiego (11.06.12)
Jest gorzej niż myślałem :shock:
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 10:08   

Cytat:
Sala Samobójców. Składajcie deklaracje!

Jest nas wielu – oprócz Ryszarda Opary i Łażącego Łazarza, którzy zrobili to dzisiaj publicznie – oświadczenia o tym, że nie popełnią samobójstwa zebrałem od kilkudziesięciu osób. Ja też go nie popełnię.

Gen. Petelicki, wcześniej Andrzej Lepper... Polska pod rządami Tuska spływa krwią. Rzekome samobójstwa popełniają ludzie, po których nikt się tego nie spodziewał – piszę „rzekome”, bo nie mam wątpliwości, że żadne z nich nie będzie wyjaśnione, podobnie jak sprawa Lotu do Smoleńska.

Kiedy ponad pół roku temu usłyszałem pierwszą deklarację „nie popełnię samobójstwa, nie jeżdżę po pijanemu, zwykle jeżdżę z dziećmi, więc ostrożnie”, odebrałem to jako ponury żart. Ale chwilę później okazało się, że mój rozmówca był śmiertelnie poważny. Później – w rozmowach – słyszałem kolejne deklaracje. Ale to były tylko rozmowy. W przypadku wartości dowodowej takiego wyznania – do podważenia.

Dlatego, po oświadczeniu Ryszarda Opary, Łazarza w komentarzu, po rozmowie z ppłk Mariuszem Lewińskim, który słusznie obawia się o swoje życie, po rozmowach z Grażyną Niegowską, proponuję, żebyśmy w komentarzach również składali podobne. To dokument, którego będziemy mogli użyć, jeśli komuś z nas stanie się coś złego!


Nie popełnię samobójstwa, nie zginę w wypadku samochodowym spowodowanym z mojej winy.

http://pietkun.nowyekran....jcie-deklaracje
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 10:18   

Cytat:
Sala Samobójców


Repertuar jest szerszy. Jak mawiał Śp. pułkownik Leszek Tobiasz, "w tym kraju jeżdżą ciężarówki ze żwirem". Sam zresztą zatańczył się na śmierć.
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 10:26   

Generał Petelicki był bardzo zdeterminowany, by popełnić samobójstwo :)

http://imageshack.us/phot.../petelicki.jpg/

Najśmieszniejsze, że w poprawionej depeszy wciąż wisi "Zabezpieczono broń, z której padły strzały" :]
Ostatnio zmieniony przez Baldhead Pon Cze 18, 2012 10:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 10:36   

A tu proroctwo Kurtyki przedstawione przez Pietraszak, które spełnia się konsekwentnie i z całą bezwzględnością
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Pon Cze 18, 2012 10:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 10:37   

http://miziaforum.wordpre...al-w-pogrzebie/
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 12:33   

Na Onecie właśnie wykasowali wszystkie komentarze do tematu: Nowe informacje w sprawie śmierci gen. Petelickiego i zablokowali dalsze komentowanie. :]
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 15:57   

Generał Petelicki w jednym z wywiadów mówił, że ważne sprawy są przykrywane w mediach informacjami w stylu" Nowe informacje w sprawie Papały".

Włączam komputer, żeby dowiedzieć sięm, co nowego, patrzę na onet, a tam na jedynce:
http://wiadomosci.onet.pl...4198,temat.html
Nowe informacje nt. zabójstwa gen. Marka Papały :]
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 11:31   

Do tej pory nie wyjaśniono wielu samobójstw znanych osobistości! - Janusz Korwin-Mikke
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 22:16   

Bank Światowy nagradza rząd Tuska. Za wydłużenie czasu pracy Polaków
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 22:27   

JKM i Cejrowski o socjaliźmie
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Cze 20, 2012 10:04   

Elżbieta Kodym-Flanagan wie dużo z racji wcześniej pełnionego stanowiska w instytucji rządowej. Przyszła dziś do Nowego Ekranu, gdyż czuje się zagrożona. Szczegóły całej sprawy w najbliższym czasie (po zanalizowaniu dostarczonego nam materiału).

Elżbieta Kodym -Flanagan, jak widzicie, nie wygląda na samobójczynię. Ze wstępnej analizy materiału wynika jednak (wielowątkowa sprawa), że ma prawo się bać o swoje życie.

Nie potraktujcie wypowiedzi naszej czytelniczki jako sprowokowanej jedynie ostatnim mordem na gen. Petelickim - z decyzją, by upublicznić sprawę, pani Elżbieta gryzła się już od dłuższego czasu. Co najmniej od tego dnia, gdy "nieznany sprawca" potrącił ją ciężarówką ...
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Cze 20, 2012 21:52   

Nie rząd, a ludzie mają dbać o siebie! - Janusz Korwin-Mikke w Hrubieszowie
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 14:13   

W ostrym kryzysie będziemy liczyć na armię - Janusz Korwin-Mikke
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 23:18   

Cytat:
Premier Turcji Recep Tayyip Erdogan oświadczył, że nie wie, czy zaginiony w piątek nad Morzem Śródziemnym turecki samolot myśliwski F-4 Phantom został zestrzelony przez syryjską obronę przeciwlotniczą czy też uległ katastrofie. Dodał, że Syria nie złożyła dotąd żadnych przeprosin w tej sprawie.
- Szef sztabu generalnego opublikował niezbędne oświadczenie w sprawie zaginionego samolotu. Nie mogę powiedzieć, że został zestrzelony. Nie można tego powiedzieć bez dokładnego zapoznania się z faktami - oświadczył Erdogan na konferencji prasowej w Ankarze.
Według niego tureckie okręty i śmigłowce poszukują obu członków załogi myśliwca wspólnie z okrętami syryjskimi. Premier dodał, że nie dysponuje żadnymi informacjami na temat twierdzeń władz syryjskich, iż pojmały zaginionych lotników.
Kontakt radarowy i radiowy z myśliwcem utracono po jego wystartowaniu z lotniska Erhac w prowincji Malatya we wschodniej Turcji.

Chyba coś się zaczyna ruszać :] Może nam się jednak skroić wojna i to na niezłą skalę proszę państwa :razz:
 
     
Wiśnia 

Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 34
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 21:48   

RAW0+ napisał/a:
Poza tym jak ogólnie już wiadomo mam poglądy konserwatywno - libertariańskie dlatego nie zniósłbym pouczania mnie na temat moralności i włączania autocenzury by tylko przypadkiem kogoś nie urazić

Czy konserwatywny-libertarinizm polega na ta takim braku cenzury by obrażać wszystkich dookoła?
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 22:16   

konserwatywny-libertarinizm polega naczesciej na zezonowosci pogladow, wiec nie masz sie zbytnio czym przejmowac, w nastepnym sezonie poglady beda inne :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved