Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Pon Gru 24, 2012 13:53
Nobel , he he
Autor Wiadomość
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 09:22   Nobel , he he

Już nie wiem czy się śmiać czy płakać :viva:
Tomasz Kwaśniewski odgrzebuje pomysł "zgłoszenia do Nobla "

http://forum.dr-kwasniews...cseen#msg155774
_________________
Those Who Go Beneath the Surface Do So At Their Peril
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
"Amerika - ach, was ist Amerika gegen die Straßenbahnlinie Neun, die nach Brösen fuhr..."
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 09:35   

Heh NOBEL, komercha..............
I dostanie Jobla amiast nobla

pzdr
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 09:39   

Widzę, Brufordzie, że jesteś na bieżąco z forum zza miedzą. ;)
Co do Nobla - jeśli trzeba zgłosić to czemu jeszcze nie zgłosili? :]
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 09:42   

No no niezle.

Hannibal napisał/a:
Co do Nobla - jeśli trzeba zgłosić to czemu jeszcze nie zgłosili? :]

Pewnie dlatego, ze ciagle badan nie zrobili
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:01   

Badania to nawet sobie zrobili - na kilkudziesięciu osobach zdaje się i już odtrąbili zwycięstwo 8)
Ale nie o to mi chodzi.
Jak sądzicie , co Komitet Noblowski zrobiłby po lekturze o zasadach BHP kapłanów obsługujących reaktor jądrowy do produkcji manny? Osobiście sądzę ,że panom z Komitetu zwieracze by puściły ze śmiechu. :]
_________________
Those Who Go Beneath the Surface Do So At Their Peril
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
"Amerika - ach, was ist Amerika gegen die Straßenbahnlinie Neun, die nach Brösen fuhr..."
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:17   

Bruford napisał/a:
Jak sądzicie , co Komitet Noblowski zrobiłby po lekturze o zasadach BHP kapłanów obsługujących reaktor jądrowy do produkcji manny?

Przyznałby Nobla z historii starożytnej za odkrycie.
 
     
stdt 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: Cała Europa.
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:19   

Ja proponuję dokoptować do tego Mistrza Józia i będzie taki duecik :hihi: :hihi:
_________________
-Pane moderatore, prose ne ubija tematu.

-To se ne da!
 
     
Trolejbus


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 330
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 14:49   

Bruford napisał/a:
...
Jak sądzicie , co Komitet Noblowski zrobiłby po lekturze o zasadach BHP kapłanów obsługujących reaktor jądrowy do produkcji manny?...

Jak to co? Rzuciłby się prędko studiować Księgę blasku. :medit:
Co wy do szkoły nie chodzili? 8)

O! tu jakieś zachodnio brzmiące nazwiska, więc musi być przyswajalne - maszyna! maszyna! maszyna!
;D
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 11:15   

A tak na poważnie, raczej żaden twórca diety nie ma szans na Nobla i tu już nie chodzi o Doktora Kwaśniewskiego, przykładowo Doktor Budwig której dieta jest znana na całym była siedmiokrotnie nominowana do Nobla, Gerson też jest bardzo znany na świecie i nic z tego. Wydaje mi sie że ten "materiał" nie nadaje się na Nobla, z obawy na tendencyjność. Zakładamy że doktor Kwaśniewski dostaje Nobla, a za nim już by się wszyscy domagali Budwig, Gerson, Dukany, Montgenick, Atkins, Lutz itd, setka to na pewno za mało.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 12:39   

brajan30 napisał/a:
Zakładamy że doktor Kwaśniewski dostaje Nobla, a za nim już by się wszyscy domagali Budwig, Gerson, Dukany, Montgenick, Atkins, Lutz itd, setka to na pewno za mało.

A to dopiero nowosc chlapnales mistrzu. To mozna sie domagac nagrody Nobla?
Takie stwierdzenie jest dobre jako tekst miesiaca.

Slonecki Jozio powinien sie domagac tej nagrody za swoja miksiure, a Edyta za troling.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 13:11   

Kangur napisał/a:
Slonecki Jozio powinien sie domagac tej nagrody za swoja miksiure, a Edyta za troling.

A Kangur za "wynalazek z zasilaczem" :D

P.S. domagać moża się wszystkiego
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 18:39   

Oczywiście ,ze zadne doktory co nie są poprawni politycznie -nie zasługują na nagrode Nobla . Dobra dieta i zdrowe odżywianie ,produkuje zdrowych pasozytów .
Taki nie pójdzie do apteki ,lekarza i jeszcze będzie darł jape ,że mu
sztuczna karma, pescytydy , GMO albo szczepionki szkodzą . :-
Ponadto juz od dawna widac ,że nagrody przyznawane są politykom,
związanych z wszelakimi misjami POKOJOWYMI :razz: ,
_________________
pozdrawiam
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 19:20   

Witam, tomój pierwszy post, @Bruford mnie zainspirował do zarejestrowania. Kolego @Bruford, śledzę Twoją polemikę,ze zwolennikami ZO od pewnego czasu, i przepraszam, ale wydajesz mi się mocno zafiksowany na jedynych słusznych teoriach wymyślonych przez firmy farmaceutyczne. Jeżeli jesteś, tak jak się podajesz lekarzem, to gartuluję Twoim pacjentom.

Stary nim zaczniesz się wypowiadać na jakiś temat, posiłkując się autorytetem lekarza, dobrze byłoby upewnić się, że dieta nie działa, a nie powielać banialuki z książek, które się zmieniają co 20 lat. Jakbys żył 20 lat temu, to byś pewnie krzyczał, że najzdrowszą rzeczą jest margaryna i olej rzepakowy, a jajek jeść nie można. Poczytaj może najnowsze publikacje dot. chociażby cholesteloru, odwracjające współczesną medyczną wiedzę o 180 stopni. Takich tematów są setki... leki psychiatryczne, Eli Lilly... ale przecież lekarzyk nie po to się 6 lat uczył, żeby teraz zaciekawić się jeszcze czymś innym.

Poza tym jesteś zwykłym anonimowym leszczem, ponieważ wchodząc w jakąś sensowną polemikę, będąc lekarzem, powinieneś się ujawnić z imienia i nazwiska, tak jak to czynią lekarze na forum DO - mimo że ryzykują wiele - oni są po prostu uczciwi.

Jeszcze jedno, sory ale poziom Twoich odpowiedzi i polemiki jest żenujący, widać, że jesteś człowiekiem wykształconym, można powiedzieć "wykutym", ale z z Twoją inteligencją jest średnio.

PS. Jestem tylko zwykłym obserwatorem, nie mam nic wspólnego z medycy ną, poza tym, że byłem Przedstawicielem Medycznym, i powiem Ci, że większość lekarzy, (oczywiście mówię o tych "ważniejszych" - ordynator, profesor...) to znieczulica, która za "dobre traktowanie" zaaplikuje pacentom różne wynalazki, zrobi ukierunkowany wykład na konferencji itd.itp. Codzienna codzienność, a takie @Burfordy powtarzają ich "wytyczne" sądząc, że pojęli bardzo istotną i światłą wiedzę.
Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia kolego @Burford w polemikę z Tobą nie będę wchodził bo szkoda czasu.

Kolego @Zyon, Twoja rozmową z tym gościem od jabłek była zajeb... uśmiałem się z niego straszliwie, pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez maniek669 Sob Lut 11, 2012 19:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 20:26   

brajan30 napisał/a:
Kangur napisał/a:
Slonecki Jozio powinien sie domagac tej nagrody za swoja miksiure, a Edyta za troling.

A Kangur za "wynalazek z zasilaczem" :D

P.S. domagać moża się wszystkiego

Mistrzu. Jako elektronik nie mozesz tego przebolec, ze taki Kangur uzyl zasilacza do produjkcji srebra koloidalnego i miedzi koloidalnej. Przekwalifikowales sie na znachora i zapomniales o elektronice.
A moze jako energoterapeuta zastosujesz twoje plytki ze spawarek w lecznicwie swoich pacjentow zamiast miksiury?
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 20:42   

Kangur napisał/a:
Mistrzu. Jako elektronik nie mozesz tego przebolec, ze taki Kangur uzyl zasilacza do produjkcji srebra koloidalnego i miedzi koloidalnej.

Ależ mogę przeboleć "Wielki elektorniku" i za wynalazek z zasilaczem też proponuję zgłosić Ciebie do Nobla. :pada:
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 20:46   

brajan30 napisał/a:
Kangur napisał/a:
Mistrzu. Jako elektronik nie mozesz tego przebolec, ze taki Kangur uzyl zasilacza do produjkcji srebra koloidalnego i miedzi koloidalnej.

Ależ mogę przeboleć "Wielki elektorniku" i za wynalazek z zasilaczem też proponuję zgłosić Ciebie do Nobla. :pada:

Dziekuje Ci bardzo "Wielki Miszczu". Jestem ci bardzo wdzieczny.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 20:58   

Kangur napisał/a:
Dziekuje Ci bardzo "Wielki Miszczu". Jestem ci bardzo wdzieczny.

Nie ma za co Wielki Elektroniku, masz moje poparcie w staraniach o Nobla, przekonaj jeszcze tych zza miedzy żeby to Ciebie poparli, to zwiększy diametralnie Twoje szanse. 8)
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Nie Lut 12, 2012 08:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 23:31   

brajan30 napisał/a:
Ależ mogę przeboleć "Wielki elektorniku" i za wynalazek z zasilaczem też proponuję zgłosić Ciebie do Nobla. :pada:

Dziekuje Ci bardzo "Wielki Miszczu". Jestem ci bardzo wdzieczny.[/quote]
Nie ma za co Wielki Elektroniku, masz moje poparcie w staraniach o Nobla, przekonaj jeszcze tych zza miedzy żeby to Ciebie poparli, to zwiększy diametralnie Twoje szanse. 8) [/quote]
Jeszcze raz ci dziekuje za poparcie. Bez twojego poparcia to szanse bylyby bardzo nikle. Jakbys jeszce poswiecil chlile czasu i zlozyl osobiscie wniosek jako "Wielki Miszcz", to sie podziele z toba nagroda. Bedziesz miec za co grac w kasynie, czy pociagac za reke jednorecznego bandyte.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Nie Lut 12, 2012 08:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 23:45   

Kangur napisał/a:
Nie ma za co Wielki Elektroniku, masz moje poparcie w staraniach o Nobla, przekonaj jeszcze tych zza miedzy żeby to Ciebie poparli, to zwiększy diametralnie Twoje szanse. 8)

Jeszcze raz ci dziekuje za poparcie. Bez twojego poparcia to szanse bylyby bardzo nikle. Jakbys jeszce poswiecil chlile czasu i zlozyl osobiscie wniosek jako "Wielki Miszcz", to sie podziele z toba nagroda. Bedziesz miec za co grac w kasynie, czy pociagac za reke jednorecznego bandyte.[/quote]
Nie musisz się z nikim dzielić to Twoja kasa, możesz ją przeznaczyć na poszukiwanie dalszysz "wynalazków elektrycznych" i kolejne Noble w kieszenii. Tak że wniosek raczej sam musisz złożyć, ale podstawa to poparcie za miedzą.
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Nie Lut 12, 2012 08:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 01:48   

brajan30 napisał/a:
Nie musisz się z nikim dzielić to Twoja kasa, możesz ją przeznaczyć na poszukiwanie dalszysz "wynalazków elektrycznych" i kolejne Noble w kieszenii. Tak że wniosek raczej sam musisz złożyć, ale podstawa to poparcie za miedzą.

Bardzo mnie rozczarowales "Wielki Miszczu". A tak lubisz pomagac ludziom swoja "wiedza". To takie, delikatnie mowiac, bardzo niegrzeczne z twojej strony.
Niestety regulamin jest taki, ze samemu nie mozna sie nominowac. Musisz troche uzupelnic swoja wiedze/niewiedze.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Nie Lut 12, 2012 08:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 02:36   

maniek669 napisał/a:
Jeszcze jedno, sory ale poziom Twoich odpowiedzi i polemiki jest żenujący, widać, że jesteś człowiekiem wykształconym, można powiedzieć "wykutym", ale z z Twoją inteligencją jest średnio.

Ubliżasz Jego inteligencji tylko dlatego ,że ma swoje zdanie .
Wogóle nierozumiem do czego Ci czyjeś personalia ??
_________________
pozdrawiam
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 02:41   

Kangur napisał/a:
Nie musisz się z nikim dzielić to Twoja kasa, możesz ją przeznaczyć na poszukiwanie dalszysz "wynalazków elektrycznych" i kolejne Noble w kieszenii. Tak że wniosek raczej sam musisz złożyć, ale podstawa to poparcie za miedzą.

Bardzo mnie rozczarowales "Wielki Miszczu". A tak lubisz pomagac ludziom swoja "wiedza". To takie, delikatnie mowiac, bardzo niegrzeczne z twojej strony.
Niestety regulamin jest taki, ze samemu nie mozna sie nominowac. Musisz troche uzupelnic swoja wiedze/niewiedze.[/quote]
Właśnie dlatego pomoc zza miedzy jest kluczowa.
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Nie Lut 12, 2012 08:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 03:52   

brajan30 napisał/a:

Właśnie dlatego pomoc zza miedzy jest kluczowa.

Tymbardziej mnie rozczarowales. Przeciez wiesz, ze zamiedzowy siekierowy ucial mi leb przy samej d....
Jedyna nadzieja byla w tobie, a tu nic. Nie ma w Polsce tak wielkich "miszczow" od siur jak ty.
Poza Polska nikt nie zna moich osiagniec, wiec z Nobla zimna d... Jozek, nie wiedzialem ze jestes takim egoista.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 10:02   

figa napisał/a:
[
Ubliżasz.....


Spoko.Facet postanowił naubliżać to naubliżał. Żeby jeszcze był oryginalny no ale niestety nie był :D .Nuuda.
_________________
Those Who Go Beneath the Surface Do So At Their Peril
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
"Amerika - ach, was ist Amerika gegen die Straßenbahnlinie Neun, die nach Brösen fuhr..."
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 10:59   

No własnie, po co ludziom dokładne personalia innych, tym bardziej ze sami jakos nie spieszą sie by podawac swoje :P
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 11:21   

Kangur napisał/a:
brajan30 napisał/a:

Właśnie dlatego pomoc zza miedzy jest kluczowa.

Tymbardziej mnie rozczarowales. Przeciez wiesz, ze zamiedzowy siekierowy ucial mi leb przy samej d....

Zrób z nim "wymianę" poprzyj go w wyborach, a on Ciebie poprze w staraniach o Nobla.
Kangur napisał/a:
Poza Polska nikt nie zna moich osiagniec

Hm, a to się zawiodłem myślałem że jest inaczej.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 11:37   

Bruford napisał/a:

Żeby jeszcze był oryginalny .Nuuda.
podobno punkt widzenia zalezy od zdolnosci słyszenia (punktu siedzenia)
Takiego Pana pod incjalami JK czy TK znam, oczywíscie nie osobiscie. Takiego Pana na Be zapewne nigdy nie poznam. Namiarow jakich kolwiek brak. Trop po some psyche prowadzic moze do pokoju bez klamek.
P.s Mocna Cie uwiera w boku ten 'Kwasniewski'. Czyzby ktos bliski zszedl z tego swiata lub co gorsza ozdrodwial? :evil:
Kazdy nadaje/kreuje sens swojemu zyciu. Nie idz ta droga glupi lud tego nie kupi.
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 12:15   

Zupełnie nie wiem dlaczego to co napisał Bruford wywołało taką sensację, w dodatku Bruford nikogo tutaj nie obraził, ani imiennie ani osobowo, już bardziej to Kangur obraża imiennie Słoneckiego.
Poza tym, to co napisał Bruford widnieje od kilku lat na stronach tego portalu i jakoś to nikomu nigdy nie przeszkadzało:

Jan Kwaśniewski w swoich publikacjach szczegółowo omawia wpływ diety na różne jednostki chorobowe. Publikacje te zawierają też wiele, skądinąd ciekawych, ale paranaukowych teorii, że wspomnijmy tu jedynie o reaktorze jądrowym w czasach Mojżesza na pustyni, czy zakodowanej informacji, którą autor otrzymał od prezydenta Stanów Zjednoczonych. Teorie te w połączeniu z sugestiami, że "złotą proporcję" znali przybysze z Kosmosu, stały się dla przedstawicieli nauk ścisłych przedmiotem drwin i podstawą do tego, by nie traktować autora diety optymalnej poważnie.

źródło: http://www.dobradieta.pl/kwasniewski.php
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 12:22   

maniek669 napisał/a:
Kolego @Zyon, Twoja rozmową z tym gościem od jabłek była zajeb... uśmiałem się z niego straszliwie, pozdrawiam

Haha dzieki, ja tez sie usmialem, momentami sie zachodzilem ze smiechu, no ale niestety, w koncu mi sie znudzilo, on jest nieuleczalny ;D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 13:13   

brajan30 napisał/a:
Bruford nikogo tutaj nie obraził, ani imiennie ani osobowo, już bardziej to Kangur obraża imiennie Słoneckiego.

A Slonecki=Brajan30 Kangura nie obraza?
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 13:25   

brajan30 napisał/a:

Zrób z nim "wymianę" poprzyj go w wyborach, a on Ciebie poprze w staraniach o Nobla.

Problem jest w tym, ze nie jestem handlowego wyznania i nikogo po nogach nie bede glaskac, aby zareklamowac swoj biznes.
brajan30 napisał/a:
Kangur napisał/a:
Poza Polska nikt nie zna moich osiagniec

Hm, a to się zawiodłem myślałem że jest inaczej.

Ja sie na tobie tez mocno zawiodlem. Nie mozna sie na ciebie spuscic.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 13:51   

brajan30 napisał/a:
Publikacje te zawierają też wiele, skądinąd ciekawych, ale paranaukowych teorii, że wspomnijmy tu jedynie o reaktorze jądrowym w czasach Mojżesza na pustyni, czy zakodowanej informacji, którą autor otrzymał od prezydenta Stanów Zjednoczonych. Teorie te w połączeniu z sugestiami, że "złotą proporcję" znali przybysze z Kosmosu, stały się dla przedstawicieli nauk ścisłych przedmiotem drwin i podstawą do tego, by nie traktować autora diety optymalnej poważnie.

Jest ich wielu :shock: ?
www.pum.edu.pl/__.../Dlug...f.-Domagaly.ppt
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 15:12   

Kangur napisał/a:
Slonecki=Brajan30

Dziękuję, to zaszczyt dla mnie :pada:
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 15:16   

Kangur napisał/a:
Problem jest w tym, ze nie jestem handlowego wyznania i nikogo po nogach nie bede glaskac, aby zareklamowac swoj biznes.

Coś dobrego "reklamuje" się samo widocznie Twój zasiacz taki nie jest :-x
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 09:50   

Nobel to tajny chwyt polityki.

To już sprawa Tomasza Kwaśniewskiego...........od wczoraj w polsce nie obowiązuje już system polityczny o strukturze piramidy a holograficzny który płynnie dostosowuje się do ŚRODOWISKA naturalnego swoimi wspólnie tworzonymi wibracjami.

Sory ale to musiało się kiedyś stać.

pzdr
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 19:20   

maniek669 napisał/a:

PS. Jestem tylko zwykłym obserwatorem, nie mam nic wspólnego z medycy ną, poza tym, że byłem Przedstawicielem Medycznym,

maniek ale zeby byc medycznym przedstawiciem handlowym trzeba miec medyczne wyksztalcenie, to co konczyles? :P
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 25, 2012 20:33   

Molka napisał/a:
maniek669 napisał/a:

PS. Jestem tylko zwykłym obserwatorem, nie mam nic wspólnego z medycy ną, poza tym, że byłem Przedstawicielem Medycznym,

maniek ale zeby byc medycznym przedstawiciem handlowym trzeba miec medyczne wyksztalcenie, to co konczyles? :P

Wystarczy biologiczne lub pokrewne.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 20:38   

Gavroche napisał/a:

Wystarczy biologiczne lub pokrewne.

mozliwe, ze biologia wystarczy ale maniek nie wyglada mi na takiego, co by biologie konczył/... :P dlatego jestem ciekawa jakie ma wykształcenie.. :P
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 20:42   

Molka napisał/a:
maniek nie wyglada mi na takiego, co

dawal fote? poka poka :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 20:43   

zyon napisał/a:
Molka napisał/a:
maniek nie wyglada mi na takiego, co

dawal fote? poka poka :D

nie pokaze.. ;D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 20:44   

chociaz od pasa w dol....
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 20:46   

zyon napisał/a:
chociaz od pasa w dol....


no cos Ty, nie moge nadwyrezac jego zaufania... :P mi mozna ufac.. ;)
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 25, 2012 21:08   

Molka napisał/a:
zyon napisał/a:
chociaz od pasa w dol....


Obrazek no cos Ty, nie moge nadwyrezac jego zaufania... :P mi mozna ufac.. ;)

No to swoje chociaż,Mola...
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 21:13   

Gavroche napisał/a:
Molka napisał/a:
zyon napisał/a:
chociaz od pasa w dol....


Obrazek no cos Ty, nie moge nadwyrezac jego zaufania... :P mi mozna ufac.. ;)

No to swoje chociaż,Mola...

euro jeszcze w toku.. :P
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 21:16   

Co do wykształcenia to jestem ciekaw co Mariusz i Heniu pokończyli lub są w trakcie kończenia.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 21:19   

Hannibal napisał/a:
Co do wykształcenia to jestem ciekaw co Mariusz i Heniu pokończyli lub są w trakcie kończenia.

Mariusz chyba traktuje biochemie hobbistycznie.. moze sie myle.. :P
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 21:23   

Molka napisał/a:
Mariusz chyba traktuje biochemie hobbistycznie.. moze sie myle.. :P

i pracuje w "warsztacie" TK :]
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 21:52   

Hannibal napisał/a:
Co do wykształcenia to jestem ciekaw co Mariusz i Heniu pokończyli lub są w trakcie kończenia.

A ja jestem bardzo ciekawa Twojej edukacji, czy cos studiujesz :P
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 22:01   

Molka napisał/a:
A ja jestem bardzo ciekawa Twojej edukacji, czy cos studiujesz :P

Kiedyś socjologia, a teraz nic, ale... KMWTW 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 14:06   

Hannibal napisał/a:
Molka napisał/a:
A ja jestem bardzo ciekawa Twojej edukacji, czy cos studiujesz :P

Kiedyś socjologia, a teraz nic, ale... KMWTW 8)

ale moze piszesz jakas ksiazke na temat zywienia.. :P
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 14:22   

Molka napisał/a:
ale moze piszesz jakas ksiazke na temat zywienia.. :P

Jasne ;)
Raczej bardziej czytam niż piszę
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 26, 2012 21:15   

Hannibal napisał/a:
Molka napisał/a:
ale moze piszesz jakas ksiazke na temat zywienia.. :P

Jasne ;)
Raczej bardziej czytam niż piszę

Mało na polskim rynku o surowiznach.
Dobry czas myślę.
Zwolenników przybywa.
Sam bym kupił,szczerze ;D
 
     
Heniu 
sweet like cinnamon

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 153
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 23:16   

Hannibal napisał/a:
Co do wykształcenia to jestem ciekaw co Mariusz i Heniu pokończyli lub są w trakcie kończenia.


Niedawno pożegnałem moją "Alma Mater" a wraz z nią kierunek Automatyka i Robotyka na którym wojowałem blisko dwa lata. Zakochałem się w pokrewnym kierunku - Mechanika i Budowa Maszyn - mam nadzieje, że od października będe toczył boje na polibudzie we Wrocławiu.

Hannibal napisał/a:
Kiedyś socjologia, a teraz nic, ale... KMWTW 8)


Tobie gratuluje odważnej decyzji, naprawdę mi zaimponowałeś. KMWTW 8)
_________________
"...Janek zorientował się, że nic nie widzi. By nie zgubić się w lesie, chwycił idącego przed nim towarzysza. Zapadł na kurzą ślepotę. I znowu uratował go felczer. Łyżka surowej, zmielonej wątróbki sprawiła, że objawy choroby minęły."
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 07:39   

Heniu napisał/a:
Zakochałem się w pokrewnym kierunku - Mechanika i Budowa Maszyn - mam nadzieje, że od października będe toczył boje na polibudzie we Wrocławiu.

O matulu :razz: Termodynamika, mechanika, mechanika plynow, wytrzymalosc materialow, materialoznawstwo. Calki to porzadek dzienny :D Wspominam ale niezbyt mile :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Heniu 
sweet like cinnamon

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 153
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 22:06   

_________________
"...Janek zorientował się, że nic nie widzi. By nie zgubić się w lesie, chwycił idącego przed nim towarzysza. Zapadł na kurzą ślepotę. I znowu uratował go felczer. Łyżka surowej, zmielonej wątróbki sprawiła, że objawy choroby minęły."
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved