Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
NIECH BEDZIE SWIATLO I TYLKO SWIATLO NA PLANECIE ZIEMI
Autor Wiadomość
magswiatla 

Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 22:12   NIECH BEDZIE SWIATLO I TYLKO SWIATLO NA PLANECIE ZIEMI

Niewyobrazalnie wazna misja oczyszczenia miast z syfiastej energii jak to ostatnio spotyka glownie Warszawe.

www.lightonearthwarsawmis...com/polish.html



THERE ARE 2 VERSIONS : POLISH(1) http://lightonearthwarsaw...com/polish.html AND ENGLISH(2)www.lightonearthwarsawmission.my3gb.com/index.html

THIS IS POLISH VERSION


SA 2 WERSJE: POLSKA(1) http://lightonearthwarsaw...com/polish.html I ANGIELSKA(2) www.lightonearthwarsawmission.my3gb.com/index.html

TO JEST POLSKA WERSJA

(1)

POLISH

POLSKI:


1."NIECH BEDZIE SWIATLO I TYLKO SWIATLO NA PLANECIE ZIEMI ,WARSZAWSKA MISJA".KROTKO O MISJI
Cel tej misji jest prosty:przywolac swiatlo"wysokowibracyjna duchowa energie " na cala PLANETE co bedzie zrobione w tej misji przez jedna duchowa technike.Takze bardzo waznym efektem tego bedzie to ze toksyczne energie bede takze spalone przez to Swiatlo.Poniewaz ciemnosc "toksyczna niskowibracyjna energia" nie moze przetrwac-pozostac w obecnosci Swiatla.Wiec wszystkie chmury wiry toksycznych energii zwlaszcza w pewnych duzych miastach zostana spalone przez to Swiatlo.


Jak to zostanie zrobione? Jak umysl i moc naszej duszy wplywa na swiat jest dluzszym tematem na inny czas i nauke. Ale prostym sposobem wyjasnienia tego dla najwiekszej ilosci ludzi w najprostszy sposob bedzie ze to uzycie mocy naszej duszy i umyslu co takze robi prosta modlitwa. Dlatego ludzie modla sie by uzyskac cos w swiecie by wplynac na cos w swiecie:swoim wlasnym czy calym. Wiec to jest jeden efekt tej techniki.Ta technika takze prosi w pomoc wyzsze Byty jak najbardziej znane anioly ale takze i inne ktore wykonaja swoja prace.

Jak uzyskac moc tak wielka by ogarnela nawet cala planete z nawet wszystkimi miastami ,zwlaszcza toksycznymi(na poziomie energetycznym) miastami?

Jest kilka czynnikow ktore byloby zbyt dlugo opisywac ale po krotce:Po pierwsze MASY LUDZI.Zadaniem tej misji jest DOTRZEC DO NAJWIEKSZEJ MOZLIWEJ LICZBY LUDZI w najkrotszym mozliwym czasie ktorzy wykonaja najwieksza mozliwa ilosc tej techniki. Oczywiscie moga byc inne techniki ktore przynosza ten efekt ale ta technika jest ekstremalnie silna i efektywna.Jedna z najpotezniejszych ktore mozna dzisiaj znalezc na tej planecie.I dla prostoty: to moze byc wykonane bardzo latwo.Wiec bedzie dostepna dla wiekszej ilosci ludzi niz danie 500set stronicowej ksiazki ktorej wielu by nie przeczytalo.

Tazke maksymalna ilosc wykonywania tej techniki.



2.JAK WLOZYC SWOJ WKLAD W TA MISJE

PROSTE 2 RZECZY.

PO PIERWSZE : DAJ TO GDZIEKOLWIEK GDZIE MOZESZ I POPROS O WYKONANIE TEGO. Minimalnie pokaz to 30 osobom.Fora strony internetowe blogi maile i wiele innych mozliwych efektywnych sposobow uczynienia tego tak publicznym znanym jak tylko mozliwe i dotarcia do tak wielu ludzi jak mozliwe.

Cel jest prosty :Dotarcie do najwiekszej ilosci ludzi ktorzy potencjalnie wybiora by wziac w tym udzial i dadza jeszcze wiekszej ilosci ludzi i beda wykonywac ta technike.

PO DRUGIE: WYKONUJ TA TECHNIKE TAK WIELE JAK MOZESZ .To da maxymalny efekt.

I TRZECIA RADA:Wiesz zapewne ze na swiecie jest pewna ilosc glupich (zazwyczaj materialistycznych) ignorantow wiec kiedy dasz ta technike masom badz gotowy NIE DBAC O TO co glupia czesc ludzkosci powie i jak zareaguje.Badz radosny z tego ze pewien % prawdopodobnie to zrobi i popchnie nas do przodu i po prostu zignoruj zostaw kretynow.




3.APROPO DUCHOWEJ TECHNIKI I JAK JA WYKONAC

Jest to technika dana z Nieba przez Wyzszych nauczycieli (zwanych Wniebowstapionymi Mistrzami) specjalnie przeznaczona by przyniesc duchowe Swiatlo na ta planete .Dana przez ucznia na Ziemi.Nie jest to nic nowego poniewaz Niebo i wyzsze Byty kontaktowaly sie ludzkoscia od zawsze.

Najprostszym sposobem jest po prostu czytanie tego co uzyje mocy naszej duszy i umyslu dajac efekt a takze wezwie wyzsze sily.Robienie tego glosowo bedzie miec wiekszy efekt.


4.CZEMU WARSZAWA?

Poniewaz Warszawa stolica Polski stala sie jednym z pierwszych miejsc ktore ten duchowy ogien palil z tak niewyobrazalna moca i gdzie miliony doswiadczyly tego. Przez kilka ostatnich miesiecy Warszawa i miejsca wokol niej byly bombardowane i ciagle sa przez to duchowe Swiatlo i ponad 2 mln ludzi mialy mozliwosc otworzyc swoje umysly na ten efekt .Zobaczyc go i poczuc go co uczynilo ich mocno otwartych na duchowosc i zobaczyc jak ekstremalnie wazna jest ta praca i jak wazne jest przyniesc piekna wysokowibracyjna energie. Takze poniewaz 1szy wybuch i krok tej misji i dawanie tego masom jest wlasnie w Polsce(kilka tysiecy najdojrzalszych duchowo dusz na najwyzszym poziomie) i najwieksza moc zaczela sie od Warszawy i wlasnie ona zacznie 1szy wybuch dzieki swoje otwartosci i doswiadczeniu tego efektu.




5.DUCHOWA TECHNIKA

PO POLSKU/POLISH:

www.lightonearthwarsawmis...om/swiatlo.html

PO ANGIELSKU/ENGLISH:

http://www.askrealjesus.c...LightWorld.html




BRAK PRAW AUTORSKICH,rozpowszechniaj najbardziej jak sie da
 
     
magswiatla 

Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 22:13   

Przywolywanie Nieskonczonego Swiatla do warunkow swiatowych.




W imie bezwarunkowej milosci Ojca, Syna,Ducha Swietego i Matki Swiatla , Amen.
W imie JESTEM ktory JESTEM,Jezusa Chrystusa dedykuje ta inwokacje przywolaniu doskonalej wizji Chrystusa w...
(tutaj wstaw osobista modlitwe)




Modlitwa Swiatla Ojca
Moj Ojcze,ktory jestes ponad Niebem ,uznaje twoja obecnosc Nieskonczonego Swiatla ,niezróżnicowanego Swiatla ,bezksztaltnego swiatla. uznaje obecnosc Swiatla ktore nie ma przeiwienstwa i honoruje swiatlo jako czyste pojecie,jako swiadoma istote swiatla.
Moj ojcze,ktory jestes moim Stworca, uznaje twoj dar zycia i samoswiadomosci. Mowie razem z toba "Niech bedzie swiatlo w wszystkich aspektach mojego bytu,umyslu,ciala i zycia" .I akceptuje ze JEST swiatlo i TYLKO swiatlo.
Uznaje ze zyje w swiecie ktory formuuje polarnosc Omegi do polarnosci Alfy swiatla mojego Ojca. Uznaje ze wszystko w swiecie formy jest stworzone z swiatla w Materii. Uznaje ze Swiatlo w Materii jest stworzone z , wyciagniete z Obecnosci Nieskonczonego Swiatla. Dlatego swiatlo Matki ma Boska istote zwiazanya wewnatrz niego i posiada potencjal do osiagniecia samoswiadomosci i wyrazenia perfekcji Boga.
Uznaje ze przybylem tutaj by byc wspol-tworca z moim Bogiem i jestem samo-swiadomym bytem,stworzonym w ramach wzoru mojego Stworcy. Przyrzekam by wypelnic ta role przez przejecie panowania nad moim wlasnym cialem,umyslem i dusza i pozwolenie Swiatlu Boga do promieniowania poprzez moj byt . Jestem otwartymi drzwiami dla promieniowania Boskiego swiatla ktore przebudzi Swiatlo Materii. Rozwine sie i przejme panowanie az do czasu gdy Krolestwo Boga zostanie zmaterializowane na Ziemi.




Przejmuje panowanie nad Matka Ziemia
1.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy wszystkie wiry energii ignorancji ktora moze powodowac trzesienia ziemi. Moja obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym Swiatlem Materii i rozkazuje mu by przejawilo perfekcyjna wizje Chrystusa , teraz i na zawsze.

Pozdrowiona Matko Swiatla,
Pozdrowiona Mario,Matko Swiatla,
Jestem w swiecie Swiatla Materii ,
Jednak moj Byt jest z duchowego swiatla.
Jestem otwartymi drzwiami dla Swiatla Boga,
ktore formuuje niezatrzymany wodospad Swiatla.
ktory wypelnia Ziemie Obecnoscia Swiatla.

Swieta Mario,Krolowo Swiatla,
Uznaje twoje czyste Swiatlo Matki,
i widze ze materia jest stworzona z twojego swiatla.
Jestem jednym z Obecnoscia Nieskonczonego Swiatla,
i jako jedno rozkazujemy Swiatlu Materii,
by zmaterializowalo na Ziemi Krolestwo Swiatla.

2.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktore tworzy wszystkie wiry energii gniewu i nienawisci ktore moga powodowac wybuchy wulkanow. Moja obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym swiatlem Materii i rozkazuje mu by zmaterializowalo perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
3.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktore tworzy wszystkie wiry energii dumy ktora moze powodowac huragany i inny agresywne wiatry. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym Swiatlem Materii i rozkazuje mu by zmaterializowalo perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
4.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktore tworzy wszystkie wiry energii chciwosci i zazdrosci ktore moga powodowac powodzie lub susze. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
5.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy wszystkie wiry energii niecheci i niecheci bycia ktore moga powodowac ekstremalnie zimne zimy. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym Swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa , teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
6.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktore tworzy wszystkie niedoskonale energie i karme ktora zapobiega stopniowej zmianie biegunow Ziemi bez wielkich ziemskich zmian. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa , teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
7.Afirmuje ze Obecnosc Nieskoncznego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktore tworzy wszystkie nieharmonie ktore moga powodowac tak wielkie zmiany na Ziemi jak zatopienie kontynentow.Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym Swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
8.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktore tworzy cala powracajaca karme i wiry energii ktore moga powodowac wielkie zaburzenia w polu magnetycznym albo zmianie magnetycznych biegunow. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym swiatlem w Materii i rozkazuje mu by zmaterializowalo pefekcyjna wizje Chrystusa , teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
9.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy cala wracajaca karme i wiry energii ktore powoduja dziure ozonowa i moze wystawic Ziemie na destrukcyjne promieniowanie kosmiczne. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa , teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatlo




Jestem otwartymi drzwiami.
JESTEM synem/corka Boga i w tym momencie powstaje by byc policzonym jako wspol-tworca z Bogiem na Ziemi. Dlatego swiadomie wybieram perfekcje Boga nad niedoskonaloscia w tym swiecie. Wybieram by uznac ze nic niedoskonalego nie jest realne i ze tylko Boskie swiatlo i Boska Perfekcja jest realna i ma stalosc.
Dlatego uznaje ze wewnatrz mojego serca jest iskra Boga,iskra swiatla,ktora prawdziwie jest otwartymi drzwiami ktorych zadna ludzka sila nie jest w stanie zamknac,wliczam moja wolna wole. Teraz wybieram by otworzyc te drzwi i dlatego jestem otwartymi drzwiami ktorych zadna ziemska sila ,czy sila ciemnosci nie moze zamknac.
Dlatego uznaje moja prawdziwa indywidualnosc jako moja Obecnosc JESTEM i wybieram by pozwolic swiatlu mojej Obecnosci promieniowac poprzez mnie i pochlonac wszystko inne niz ona . Wybieram by byc Plomieniem Boga ,ktorym jestem w Niebie,manifestujacym sie na Ziemi jak Ogien ktory plonal przed Mojzeszem kiedy wstapil na gore Boga. Wybieram by pozwolic temu ogniowi ktorym jestem przyniesc prawdziwe duchowe prawo ktore nie moglo byc dane Mojzeszowi z powodu krabrnosci ludzkosci. Wybieram by byc otwartymi drzwiami dla tego duchowego prawa by teraz zostalo przyniesione do fizycznej oktawy na planecie Ziemi.
Wybieram bycie otwartymi drzwiami dla Bytu Obecnosci Nieskonczonego Swiatla by promieniowalo na materialny wszechswiat i pochlonelo wszystkie niedoskonalosci i nieharmonie. Wybieram by byc otwartymi drzwiami dla przyniesienia Krolestwa Boga na planete Ziemie. Wzywam Obecnosc Nieskonczonego Swiatla by wyslala niezatrzymane ,niepokonane Swiatlo Boga aby nalozylo perfekcyjna wizje Boga na substancje Materii ktora tworzy moje wlasne fizyczne cialo,moja dusze i umysl ,moje zewnetrzne warunki i ta planete ,poczynajac od wszystkich aspektow ludzkiego spoleczenstwa az do Matki Natury.




Przejmuje panowanie nad wszelkim skazeniem
1.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktore tworzy cale nuklearne odpady albo promieniowanie ktore skaza Ziemie.Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu by zmaterializowalo perfekcyjna wizje Chrystusa , teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
2.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy wszystkie ciezkie metale ktore znalazly swoja droge do lancucha zywnosciowego. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym swiatlem Materii i rozkazuje mu by zmaterializowalo perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
3.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy wszystkie chemikalia znane i nieznane , ktore wplywaja na srodowisko i lancuch zywnosciowy.Moja Obecnosc JESTEM dziala i ja dzialam przez przejecie panowania nad tym swiatlem Materii i rozkazuje mu by zmaterializowalo perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
4.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy chemikalia , znane i nieznane ktore wplywaja na mozg i nerwowy system istot ludzkich przeznaczone by spacyfikowac nas albo sparalizowac nasze duchowe zdolnosci. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzalam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu by przyjelo doskonala wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
5.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy wszelka rope ktora skaza oceany. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu by zmaterializowalo perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
6.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy wszelka stworzone przez czlowieka zanieczyszczenie lub chemikalia ktore skazaja oceany. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
7.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktore tworzy wszelkie substancje zatruwajace ziemie i wode wewnatrz ziemi. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa , teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
8.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktore tworzy wszelkie substancje zatruwajace powietrze.Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
9.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy wszelkie substancje zatruwajace zwierzeta i ludzkie ciala i tworzace genetyczne mutacje ktore moga powodowac choroby lub destrukcyjne zmiany. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu by zmaterializowalo perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla




Akceptuje moj Chrystusowy potencjal
Wybieram by zaakceptowac moj Chrystusowy potencjal i slubuje by wejsc w umysl Chrystusowy tak szybko jak to mozliwe. Slubuje ze nigdy nie bede mial zadnych falszywych bogow przed prawdziwym Bogiem ,w postaci falszywego obrazu lub w formie niedoskonalej wizji. I dlatego nie zaakceptuje zadnych niedoskonalych warunkow na Ziemi jako stalych czy prawdziwych. Zobacze ze poza wszystkimi niedoskonalosciami jest swiatlo Materii Boga i zachowam nieskazitelna wizje Boga i zobacze ze Boska wizja jest zmaterializowana poniewaz jest nalozona na substancje Materii.
Dlatego deklaruje ze tak dlugo jak JESTEM w swiecie ,JESTEM swiatlem swiata. Jestem tutaj by przejac panowanie nad Ziemia ,rozwinac moja swieta indywidualnosc i swiatlo dane mi przez moja Obecnosc JESTEM. Slubuje by przejac panowanie nad swoja dusza i umyslem,moim fizycznym cialem,wlasnymi osobistymi warunkami ,wlasnym narodem,ludzkim spoleczenstwem i natura. Slubuje by zaakceptowac tylko perfekcje Boga ,slubuje widziec tylko perfekcyjna wizje Boga ,dana mi przez umysl Chrystusowy. Slubuje by BYC plomieniem Boga pochlaniajacym wszystko inne niz on i deklaruje ze jestem chetny zaczac ze soba i pozwolic plomieniowi Boga ktorym jestem zakotwiczonym w mojej Obecnosci JESTEM ,by pochlonal wszystkie niedoskonalosci w mojej wlasnej swiadomosci,wlacznie z ludzkim ego i cielesnym umyslem.
Slubuje by nigdy wiecej nie ograniczac Boskiej zdolnosci do dzialania poprzez mnie i slubuje by zawsze uznawac realnosc Zywego Chrystusa wewnatrz mnie i moja jednosc z moim Panem i Zbawicielem Jezusem Chrystusem. Dlatego nie powinienem negowac mojej jednosci z moim Mistrzem. I przez uznawanie mojej jednosci z Zywym Chrystusem wewnatrz mnie i z Zywym Chrystusem wewnatrz Jezusa prawdziwie jestem swiatlem swiata. I poprzez sile i autorytet Chrystusa wewnatrz mnie ,mowie "Niech bedzie swiatlo i tylko swiatlo na planecie Ziemi.I JEST swiatlo.To jest zakonczone.Amen"




Przejmuje panowanie nad wszystkimi ktorzy powoduja skazenie.
1.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy cala swiadomosc ze natura jest wrogiem ktorego istoty ludzkie maja prawo podbijac sila. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym swiatlem Materii i rozkazuje mu by zmaterializowalo perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
2.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy caly wojskowy przemysl i jego checi zyskow niezwazajac na konsekwencje dla srodowiska. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowac perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
3.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy miedzynarodowa rzadzaca elite ktora szuka zarobkow przez tworzenie wojen i nie obchodzi ja los zycia ludzi albo efekt na nature. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad tym swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji CHrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
4.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy swiadomosc ze narodowe bezpieczenstwo albo krotko terminowe zyski sa wazniejsze niz dlugoterminowe konsekwencje dla srodowiska. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
5.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy wszelka zaslone dymna ktora probuje zapobiec ujawnieniu tego jak rzadzace elity zmanipulowaly nasze widzenie natury w celu kontroli nas.Dlatego oba ,glownonurtowe Chrzescijanstwo i materializm byly uzywane do propagowania klamstwa ze natura jest naszym wrogiem.Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
6.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substacja Swiatla ktore tworzy swiadomosc ktora patrzy jedynie na krotko terminowy zysk i nie widzi potrzeby znalezienia zrownowazonych sposobow uzycia surowcow Ziemi. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
7.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy swiadomosc ktora ograbia kraj z jego naturalnych surowcow bez korzysci dla mieszkancow tego kraju. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
8.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy rzadzaca elice i wierzenie ze elita ma prawo zmonopolizowac naturalne surowce i zabrac bogactwo od populacji.Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowac perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
9.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy rzadzaca elite ktora zawsze szuka monopolu i dlatego tlumi kazdy pomysl albo innowacje ktora tworzy bardziej sprawiedliwe i skuteczne uzycie surowcow albo przynosi calkowicie nowa technologie ktora nie moze byc zmonopolizowana. Moja Obecnosc JESTEM dziala i ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla




Przebudzenie do rzeczywistosci Swiatla
Uznaje moja jednosc z Obecnoscia Nieskonczonego Swiatla i mowie do wszystkich ludzi "Przebudzcie sie do waszego pierwotnego wezwania i powodu do bycia na tej planecie.Wzywam was do spojrzenia poza wasze ludzkie ego ,wasze dualistyczne wierzenia i swiatopoglad.Wzywam was do przebudzenia i powstania ponad wasze ograniczone poczucie tozsamosci.Wzywam was do ponownego polaczenia sie z wasza prawdziwa swieta indywidualnoscia,tak byscie mogli powstac zgodnie z danym wam przez Boga prawem by byc synami i corkami na Ziemi.Wzywam was do powstania ponad wasze leki ,brak poczucia wlasnej wartosci,waszego poczucia ze nie macie prawa byc tutaj na Ziemi i osiagac swojego Chrystusostwa.Wzywam was do przebudzenia i podjecia swiadomej decyzji by przejac ponownie panowanie nad soba i wtedy zdobyc to panowanie nad jaznia przez przejecie panowania nad Ziemia."
"Wzywam was by odlaczyc sie od masowej swiadomosci by byc odseparowanymi i wybranymi ludzmi ktorzy wybrali by czcic jedynego prawdziwego Boga ktory przebywa w Krolestwie Boga wewnatrz nich.Wzywam was by byc otwartymi drzwiami,kiedy perfekcyjna wizja Boga moze znowu byc zachowana w swiadomych umyslach mieszkancow Ziemi.Wzywam was do uzycia mocy wlasnej uwagi i pozwolic Boskiej wizji byc nalozonej na materie ,tak ze ta planeta moze wyrzucic z siebie niedoskonale wizje ktore byly na niej tworzone przez eony.
"Wzywam Ziemie by krecac sie wokol swoich biegunow wyrzucila z siebie wszystkie niedoskonalosci i wyrazila perfekcje Boga.Wolam o obfite zycie dla wszystkich ludzi na Ziemi.Wzywam Boskie Krolestwo na Ziemi,tak jak to Krolestwo jest juz zamanifestowane w Niebie,w formie perfekcyjnej wizji zachowanej w umyslach Wniebowstapionych Mistrzow. "
"Wzywam ludzi do przebudzenia sie na ich wewnetrzne wezwanie i pamietanie ze zglosiles sie by przybyc na ta planete dawno temu by wzniesc planete i jej mieszkancow z ciemnosci do swiatla,swiatla Boga .Wzywam swiatlo Ojca by przesiaknelo ocean swiatla Matki i zmaterializowalo perfekcyjna Boska wizje w Materialnym wszechswiecie.Niech bedzie swiatlo na Ziemi.I JEST Swiatlo!"




Przejmuje panowanie nad cala manipulacja debaty o srodowisku
1.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy rzadzaca elite ktora chce zachowac monopol na produkcje energii i probuje zatrzymac technologie ktora moze dac wolna energie ktora nie zanieczyszcza.Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowac perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
2. Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla przejmuje panowanie nad substancja Swiatla ktora tworzy cala nieharmonie ktora powoduje zaburzenia klimatu i nieurodzaj.Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowac perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
3.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktore tworzy rzadzaca elite ktora stala sie bogata przez skazanie i ktora teraz poszukuje uzycia wlasnego skazenia by przestraszyc populacje globalnym ociepleniem. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu by zmaterializowalo perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
4.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy wszystkie zaslony dymne ktore zapobiegaja temu by ludzie zobaczyli jak rzadzace elity tworza problemy a potem ustanawiaja siebie jako jedyni ktorzy moga rozwiazac te problemy. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
5.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla przejmuje panowanie nad substancja Swiatla ktora tworzy wszystkie zaslony dymne ktore zapobiegaja zobaczeniu przez ludzi kto manipuluje debata wokol srodowiska i uzywa jego surowcow . Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania na swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
6.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla przejmuje panowanie nad substancja Swiatla ktora tworzy zaslony dymne ktore zapobiegaja zobaczeniu przez ludzi ze Ziemia ma wystarczajaco duzo surowcow by dac obfite zycie 10 miliardom ludzi - jesli tylko beda one dystrybowane zgodnie z wizja Chrystusa. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
7.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy swiadomosc ktora zapobiega wzrostowi w produkcji zywnosci i dystrubucje zgodnie z wizja Chrystusa ,taki sposob ze glod moze byc wyeliminowany.Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzalam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla
8.Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy swiadomosc ktora zapobiega rozwojowi i Chrystusowej dystrybucji surowcow ,w taki sposob ze bieda moze zostac wyeliminowana.Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmterializowac perfekcyjna wizje Chrystusa ,teraz i na zawsze .
Pozdrowiona Matko Swiatla
9. Afirmuje ze Obecnosc Nieskonczonego Swiatla panuje nad substancja Swiatla ktora tworzy swiadomosc ktora zapobiega duchowemu podejsciu do naszej relacji z Matka Ziemia ,tak ze mozemy sie ponownie polaczyc z naszymi duchowymi nauczycielami i nauczyc pracowac z Ziemia jako naszym sojusznikiem i przyjacielem. Moja Obecnosc JESTEM dziala i Ja dzialam przez przejecie panowania nad swiatlem Materii i rozkazuje mu zmaterializowanie perfekcyjnej wizji Chrystusa ,teraz i na zawsze.
Pozdrowiona Matko Swiatla




Ziemia jest Boga i dlatego pelna jego. (3x) Amen

Przez autorytet Chrystusowego Plomienia wewnatrz mnie,deklaruje ze Ja i moja Obecnosc JESEM jestesmy jednym i ze moj Bog dziala i dotychczas Ja dzialam. Teraz widze siebie siedzacego pod wodospadem Nieskonczonego Swiatla ,promieniujac jak rwaca ,niezatrzymana sila poprzez moja dusze i umysl .Slysze i czuje wszechpodbijajaca sile tego swiatla i akceptuje ze jestem otwartymi drzwiami dla Obecnosci Nieskonczonego Swiatla by weszlo przez zaslone na Ziemi .Uzywam mojej swiadomej uwagi by wycelowac ta niezarzymana sile w niedoskonale warunki calej powracajacej karmy i wirow energii i przemienic je w perfekcyjna wizje Chrystusa .Z cala sila wodospadu nieskonczonego swiatla Afirmuje:

NIECH BEDZIE SWIATLO I TYLKO SWIATLO NA PLANECIE ZIEMI (9x) . I JEST swiatlo ,teraz i na zawsze.Amen

W imie bezwarunkowej milosci Ojca,Syna,Ducha Swietego i Matki Swiatla,Amen.




Oslona
Afirmuje ze jestem osloniony w cudownym swietle serca Matki Maryi .Akceptuje i wnikam wdziecznosc Matki Maryi i wdziecznosc Nieba. Slubuje BYC tu na dole tym wszystkim czym jestem na gorze i deklaruje moja jednosc z moja Obecnoscia JESTEM,z Wniebowstapionymi Mistrzami i z Obecnoscia Nieskonczonego Swiatla.W imie Ojca,Syna i Ducha Swietego ,w imie Matki Swiatla ,Krolowej Swiatla , w imie Cudownej Matki ,akceptuje ze jestem osloniony w sercu Matki Maryi ,teraz i na zawsze. Akceptuje ze wszyscy ludzie sa oslonieni w sercu Matki Maryi ,teraz i na zawsze. Akceptuje ze Ziemia jest osloniona w sercu Matki Maryi , teraz i na zawsze. Amen.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 15:47   

Iwona Schymalla, do piątku dyrektor TVP 1, odchodzi z telewizji. Natomiast Małgorzata Wyszyńska, która w piątek zrezygnowała z kierowania "Wiadomościami", najprawdopodobniej zostanie w redakcji jako prezenterka.

Iwona Schymalla pracowała w Telewizji Polskiej od 1993 roku. Od 1994 roku była prowadzącą i współautorką porannego pasma TVP 1 "Kawa czy herbata". Prowadziła również (z Markiem Zającem) program religijny "Między ziemią a niebem", była gospodynią poradnikowego magazynu medycznego "Ciało to niemało" i autorką programu "Od A do Zdrowia". Przeprowadzała również telewizyjne relacje z wizyt papieskich. Dyrektorem Jedynki była dwa razy: od lipca do października 2009 roku i od października ub.r. do 18 listopada br., kiedy to prezes TVP Juliusz Braun odwołał ją ze stanowiska.

Wczoraj przedstawiono Schymalli nową propozycję pracy: na etacie redaktora odpowiedzialnego w TVP 1 (w strukturze telewizji publicznej to stanowisko wyższe niż redaktor prowadzący). – Zaproponowano mi warunki gorsze od tych, jakie miałam, zanim zostałam dyrektorem – mówi "Presserwisowi" Schymalla. Wcześniej umowa gwarantowała jej prowadzenie "Kawy czy herbaty", "Między ziemią a niebem", cotygodniowego programu poradnikowego oraz najważniejszych wydarzeń obsługiwanych przez Jedynkę. W obecnej ofercie jedynym pewnikiem był program "Między ziemią a niebem", resztę stanowiły mgliste ogólniki. – Wobec tego odchodzę – stwierdza była dyrektor Jedynki. – Jest to jednak decyzja prezesa Juliusza Brauna, który tą nową umową po raz kolejny chciał mnie zdeprecjonować – dodaje. Tu zamieszczamy oświadczenie Iwony Schymalli.

– Etat w telewizji daje tylko minimalne wynagrodzenie. Rzeczywiste zarobki zależą głównie od honorariów za prowadzenie programów. Taka umowa może więc oznaczać głodową pensję i niekończące się antyszambrowanie po redakcjach w poszukiwaniu jakiegoś zajęcia – mówi nam osoba z TVP.

Po dymisji Iwony Schymalli obowiązki dyrektora TVP 1 pełni Andrzej Godlewski, który był jej zastępcą. Telewizja ogłosiła nabór na to stanowisko. Termin składania ofert przedłużono wczoraj z 30 listopada do 5 grudnia.

Natomiast Małgorzata Wyszyńska, która po zmianie dyrektora anteny zrezygnowała z kierowania "Wiadomościami", nadal prowadzi z telewizją rozmowy dotyczące warunków, na jakich zostanie w redakcji jako prezenter programu. Dzisiejsze wydanie "Wiadomości" poprowadzi zgodnie z grafikiem.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 15:47   

- Radziłbym pani Weronice dużą ostrożność w podejmowaniu takich decyzji, bo ta sprawa może rzeczywiście skończyć się na sali sądowej i sąd sięgnie po materiały, które dziś prokuratura zanegowała i odrzuciła - takimi słowami, były agent CBA Tomasz Kaczmarek, skomentował informacje, jakoby Weronika Marczuk, chciała nakręcić film o aferze z jej udziałem.

Weronika Marczuk zapowiedziała, że chce nakręcić film o sobie. Kaczmarek, który miałby być jednym z bohaterów tej produkcji, ostrzega, że jeśli film rzeczywiście powstanie, cała sprawa trafi do sądu. - Chciałbym, aby tak się stało, żeby dokumenty zostały upublicznione, bo opinia publiczna będzie mogła wyrobić sobie obiektywne zdanie na ten temat, ja nie mam sobie nic do zarzucenia - mówił.


REKLAMA Czytaj dalej




-
Apelowałem wielokrotnie do pani Marczuk i innych osób, z którymi miałem kontakt jako agent CBA, że jeżeli też nie mają sobie nic do zarzucenia, niech wystąpią, by materiał został ujawnionyTomasz Kaczmarek
Apelowałem wielokrotnie do pani Marczuk i innych osób, z którymi miałem kontakt jako agent CBA, że jeżeli też nie mają sobie nic do zarzucenia, niech wystąpią, by materiał został ujawniony - dodał poseł PiS.

Zapytany o to, czy zastanawiał się nad tym, kto w ewentualnym filmie mógłby wcielić się w agenta Tomka, a kto w Weronikę Marczuk, odpowiedział: -
Ja zajmuję się poważnymi sprawami, tego typu rzeczy zostawmy celebrytomTomasz Kaczmarek
Ja zajmuję się poważnymi sprawami, tego typu rzeczy zostawmy celebrytom - zaznaczył.

Były agent CBA został zapytany również o list, którzy prezes Jarosław Kaczyński napisał do członków swojej partii. - Nie chciałbym sprawy listu prezesa Kaczyńskiego i wykluczenia części parlamentarzystów komentować. Wielokrotnie powtarzałem, że z panią Beatą Kempą bardzo dobrze mi się współpracowało (...). Odejście tych posłów wzmocniło jedynie Platformę Obywatelską. Ja pozostaję w Prawie i Sprawiedliwości - zadeklarował Kaczmarek.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved