Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Ekologiczne przetwory owocowe
Autor Wiadomość
D4NT3

Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 09:26   Ekologiczne przetwory owocowe

Witam ostatno byłem na takiej małej imprezce w Skierniewcach i muszę się z pańtwem podzielić moim odkryciem. Mianowicie znalazłem produkt bardzo smaczny a przytym czuć np w musie że na 100% są w nim owoce. Nie spotkałem się jeszcze z czyms takim w sklepie. Jeśli juz coś takakiego było (podobnego ) to skład przyprawiał mnie o zawrót głowy. a tu tylko owoc i cukier bez dodatku wody i konserwantów a co najwazniejsze bardzo tanio. Od jakiegoś czasu stosuje 2 razy dziennie takie napoje z tych musów i ostatmnio byłem na badaniach krwi i co odziwo miałem prawidłowe wyniki niechciał bym tu reklamowac firmy chciałem się tylko z państwem podzielić moimi spostrzetrzeniami na temat tego produktu. Idealnie nadaje się dla dzieci. :) )
Ostatnio zmieniony przez Molka Pią Wrz 30, 2011 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
heniu007 

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 385
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 12:51   

Witaj
Tajemniczy jesteś, to jakiś produkt regionalny ze Skierniewic ?
Chciałeś się podzielić ze spostrzeżeniami na temat tego produktu. Ok, ale elementarne pytanie brzmi: O czym gadamy ?

Jeśli jest to produkt regionalny to wczoraj Tusk obiecał lepsze życie tego typu producentom. Nie wczytałem się dokładnie, ale zapewne chodzi o zmniejszenie bałaganu z wymogami higieniczno-sanitarnymi itp.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 21:14   

Takich ludkow wymajmuje sie co by naganiali klientow na dany produkt usluge ;)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Mar 13, 2013 21:37   

Kupiłam sobie sok z goji, dalam 42 zl za 0,5 l. Ponoc ma wiele własciwosci zdrowotnych. Myslicie ze nie wyrzuciłam forsy w błoto? :P
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Śro Mar 13, 2013 22:10   

Molka napisał/a:
Myslicie ze nie wyrzuciłam forsy w błoto?

No, raczej w sok ;D
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
rocky 

Wiek: 38
Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Kwi 03, 2013 11:57   

Molka napisał/a:
Kupiłam sobie sok z goji, dalam 42 zl za 0,5 l. Ponoc ma wiele własciwosci zdrowotnych. Myslicie ze nie wyrzuciłam forsy w błoto? :P


w sklepie internetowym oleofarmu kosztuje 47 zł :| więc nie przepłaciłaś ;]

a w sklepie chili24 za ten sam sok trzeba zapłacić 42,48zł. trochę to zastanawiające... Dlaczego producent w swoim sklepie sprzedaje drożej niż jakiś tam sklepik internetowy??
Ostatnio zmieniony przez rocky Śro Kwi 03, 2013 12:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
maslowska

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 98
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 15:22   

Jeżeli ktoś z was lubi przetwory z runa leśnego (jagody, grzyby marynowane, suszone) to na http://www.fungopol.pl jest dużo tego typu produktów.
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 22:38   

maslowska napisał/a:
to na .........jest dużo tego typu produktów.

U mnie to się nazywa piwnica; regał z przetworami :)
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
Kalafioreczek 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Kwi 2013
Posty: 13
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 15:54   

no wlasnie, nicnie powiedziales jaksie nazywa ten produkt, oco wogole chodzi?:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved