Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Krytyka socjalizmu
Autor Wiadomość
RAW0+ 

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 13:04   

Od kiedy komunizm opanował świat

"Kto panuje nad teraźniejszością, ten panuje nad przeszłością" - o przerabianiu historii i fałszywych wnioskach wyciągniętych z fałszywej historii - o tym i o innych równie ciekawych spostrzeżeniach mówi Janusz Korwin- Mikke
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Nie Maj 13, 2012 13:06, w całości zmieniany 3 razy  

mhm

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 16:17   

"Będziecie zgubieni, gdy zapomnicie, że płody należą do wszystkich, a ziemia do nikogo!" J.J. Rousseau

http://korwin-mikke.pl/na...acz/pedofil/291

Cytat:
Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi

RAW0+ 

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 17:45   

mhm napisał/a:
J.J. Rousseau

Cytat:
Matkę stracił przy urodzeniu, niedbale wychowany przez ojca — zegarmistrza

Tfffffu bolszewik, to dzięki niemu dzisiaj dzieci są własnością państwa a rodzice nie mają nic do powiedzenia wobec kaprysów dziecka bo może je podać do sądu.
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Nie Maj 13, 2012 17:46, w całości zmieniany 1 raz  

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 08:16   

Jakze zgrabne i subtelne odniesienie sie do najmniej istotnej czesci wypowiedzi :) Socjalizm nie-OK, pedofilia OK :)
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 08:38   

zyon napisał/a:
pedofilia OK :)

Gdyby była mocna pozycja rodziny, gdyby Państwo się nie wtrącało to i pedofilii byłoby mniej.
Jak obowiązki rodziców zostają częściowo scedowane na Państwo to oni, mając mniejszą kontrolę, nie chronią dzieci w dostatecznym stopniu

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 09:18   

Ciesz sie, ze nie mamy jak w szwecji czy uk, bo tam jest dopiero terror. U nas jest jeszcze liberalnie. Znajoma z uk, przyjechala na weekend, nie wrocili na czas, bo jakis lot sie zawalil i juz telefon ze szkoly : gdzie jest dziecko i dlaczego nie w szkole? Musiala jakies papiery zalatwiac, zeby sie przed szkola usprawiedliwac!, to jest dopiero terror a nie u nas, kiedy jak dziecko nie chce to nie idzie i nie ma problemu.

Tak, ze nie mieszaj panstwa i pedofilli bo to jakies wynaturzone abberacje sa. To co piszesz to wrecz jak usprawiedliwianie pedofilii prawie, no jakby rodzice mieli czas to by chodzili za dzieckiem krok w krok albo detektywa zatrudniali, paranoja jakas.
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Maj 14, 2012 09:19, w całości zmieniany 1 raz  

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 09:27   

Nie chodzi o to, żeby za nim chodzili, ale żeby wiedzieli gdzie jest i z kim jest, szczególnie jak jest małe. Jeśli rodzice, oboje, są na 3 etatach, bo podatki są łokrutne to są tak zmęczeni, że nie są w stanie sprawnie dbać o swoje pociechy.
Poza tym silna policja, surowe kary, nieuchronność kary, a nie jak teraz "tu mi zwisa dziób pingwina" i karze się nie za to, co trzeba i nie ma się czasu i kasy na karanie za to, co rzeczywiście trzeba. Ogólnie - ruska mać, pod górę jechać, a z góry pchać :what:
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Pon Maj 14, 2012 09:29, w całości zmieniany 1 raz  

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 09:37   

Hannibal napisał/a:
Nie chodzi o to, żeby za nim chodzili, ale żeby wiedzieli gdzie jest i z kim jest, szczególnie jak jest małe. Jeśli rodzice, oboje, są na 3 etatach, bo podatki są łokrutne to są tak zmęczeni, że nie są w stanie sprawnie dbać o swoje pociechy.
Poza tym silna policja, surowe kary, nieuchronność kary, a nie jak teraz "tu mi zwisa dziób pingwina" i karze się nie za to, co trzeba i nie ma się czasu i kasy na karanie za to, co rzeczywiście trzeba. Ogólnie - ruska mać, pod górę jechać, a z góry pchać :what:

No ale Hannibal, to czy rodzice pracuja na jeden czy trzy eteaty nie ma nic wspolnego z tym, ze pedofil nie dopadnie dziecka. Nie da sie kontrolowac calej trasy, miejsc przebywania i bywania dziecka, chyba ze mu GPS wmontujesz w czache. Pedofil sie bedzie czail, obserwowal i znajdzie sobie jakis moment (nie znam metod ich postepowania ale chyba tak to wyglada) a panstwo nic do tego nie ma. Zamiast narzekac na panstwo, warto sie zastanowic nad tymi debilizmami, ktore wygaduje Krowin, niech no na poparcie swojej tezy odda swoje corki (a raczej wnuki) jakiemus panu zeby "dodal" im troche kobiecosci. Ten facet wlasnie takimi debilnymi wypowiedziami pali za soba wszelkie mosty i przekresla jakiekowliek szanse na cos realnego

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 09:46   

Do pewnego stopnia można zminimalizować - takie jest moje zdanie.
Natomiast pewności nigdy nie ma i nie będzie - takie jest życie, obarczone zawsze jakąś dozą ryzyka. .

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 10:14   

Tak czy siak wychodzi, ze nie ma co tu narzekac na panstwo tylko na pedofilow i korwina hipokryte

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 11:11   

zyon napisał/a:
Tak czy siak wychodzi, ze nie ma co tu narzekac na panstwo tylko na pedofilow i korwina hipokryte

Każdy narzeka na to, co uważa za właściwe.
Ja mam odmienne zdanie, zresztą nie tylko ja.

RAW0+ 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 11:22   

zyon napisał/a:
nie ma co tu narzekac na panstwo tylko na pedofilow i korwina hipokryte

Nie lawiruj, te twoje rozpisywanie się że może JKM jest taki i owaki to twoja przykrywka. Po prostu jesteś socjalistą i nie rozumiesz tego co mówi JKM i wszystko w temacie. Daruj sobie ocenę bo lewicowiec nigdy tego nie pojmie i zawsze będzie bolszewił 8)

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 11:33   

RAW0+ napisał/a:
Nie lawiruj, te twoje rozpisywanie się że może JKM jest taki i owaki to twoja przykrywka. Po prostu jesteś socjalistą i nie rozumiesz tego co mówi JKM i wszystko w temacie.

No tak a ty wiesz najlepiej kim jestem, co sadze i czego nie rozumiem :razz: , wiesz raw0, o taka zenade to cie raczej nie posadzalem. Oddajesz swoje dzieci panom do "ukobiecania"?

RAW0+ napisał/a:
Daruj sobie ocenę bo lewicowiec nigdy tego nie pojmie i zawsze będzie bolszewił 8)

A mi sie wydaje, ze bolszewik i socjalista, to ten, ktory ma inne poglady od ciebie, czyli jestes typowym kaczysta - jak nie po mojej stronie to tam gdzie zomo i innej opcji nie ma. Typowy fanatyk, nie przyjmujacy do wiadomosci , ze rzeczywistosc jest nieco bardziej skomplikowana niz linki z youtube. Ziemkiewicz , dawny przyboczny korwina (pewnie tez glupek go nie rozumial) doskonale to opisal w swoim felietonie.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Maj 14, 2012 11:43, w całości zmieniany 1 raz  

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 11:40   

Hannibal napisał/a:
zyon napisał/a:

Każdy narzeka na to, co uważa za właściwe.
Ja mam odmienne zdanie, zresztą nie tylko ja.

Wiesz, Hannibal, jezeli tak juz rozbieramy wlos na czworo, to ostatnie zdanie udalo ci sie niezwykle trafnie, choc to jest najbanalniejszy pod sloncem oczywisty truizm - kazdy ma swoje zdanie. Nie tylko ty mozesz miec odmienne, moze je miec kazdy czlowiek na swiecie, i zdanie kazdego jest wlasciwie odmienne od kazdego innego, a to z racji tego, ze kazdy w zasadzie mysli a nie da sie myslec tak sam jak ktos inny. Ameryki nie odkryles.

Natomiast co do narzekania, to ja wole zdecydowania narzekac na akceptacje pedofilii przez Korwina niz tradycyjnie na panstwo, bo to juz jest dowod jakiegos ciezkiego uposledzenia, zeby dewiacje seksualne zrzucac na karb odpowiedzialnosci panstwa a sama pedofilie akceptowac i uwazac za nic zdroznego. Bedziesz tak jak Korwin sugeruje, oddawal swoje dzieci starszym panom do "ukobiecania", tudziez do "umesczania"(umezczyzniania)?
Co na to twoja Marysia?

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 12:13   

zyon napisał/a:
Natomiast co do narzekania, to ja wole zdecydowania narzekac na akceptacje pedofilii przez Korwina

Póki co nie usłyszałem od Korwina akceptacji pedofilii.
Mówienie, że jest za to tak samo, że popiera Hitlera. Absurd.

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 12:15   

To i pomrocznosc jasna cie dopadla? Czy to takie typowe zaslepienie jak u raw0? taka "mocno nacechowana ideologicznie wybiorczosc" nie majaca zwiazku z rzczywistoscia?

mhm napisał/a:

http://korwin-mikke.pl/na...acz/pedofil/291

Cytat:
Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi

Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Maj 14, 2012 12:16, w całości zmieniany 1 raz  

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 12:19   

napisał/a:
Zyon, a co na to Marysia? No przeciez Marysia wpoila hanniczkowi korwinizm, przeciez on jeszcze poltora roku temu spiewal na zupelnie inna nute. Jakos po tym, jak zaczal pisac o Marysience, to i zaczal wychwalac poglady Korwina

Mozliwe, na pewno pamietam, ze w pewnym momencie zdziwil mnie kiedys Hannibal jak nagle zaczal ni stad ni zowad mocno korwinizowac i o wolnym rynku nagle sie wypowiadac.

W takim razie problem rozbudzania kobiecosci czy meskosci u ich potomka raczej rozwiazany, jak beda mieli dzidzie, to dadza ogloszenie do gazey "pedofil poszukiwany w celu rozbudzania kobiecosci" :)

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 12:22   

Jeszcze tak na dokladke dodam naszym korwinistom wywiad z ich ulubionym dziennikarzem. Watpie czy da do myslenia, bo na tym etapie fanatycy korwina raczej rozumem sie juz nie posluguja, ale moze, kto wie

Cytat:
Tym, co realnie grozi w tej chwili PiSowi, jest coś, co nazwałbym „korwinizacją”. Dokładnie to samo obserwowałem jako działacz UPR. Partia to jest prezes, prezes jest niereformowalny, a co więcej – jest absolutnie nie do wymiany. Możesz sobie wypruć żyły, możesz zrobić wszystko, ale na ostatniej prostej prezes oznajmi, że Matka Boska w Częstochowie to dowód na to, że Polacy są poganami, albo, że Żydom w Auschwitz było lepiej niż tutaj, bo nie płacili podatków, itd.

http://www.fronda.pl/news...winizuje__16145

Nastepny etap to pewnie bedzie wychwalanie zbrodniarza Pinocheta, za zrzucanie socjalistycznych dzieci z samolotow, znam to z autopsji niemal, widzialem wiele razy.

mhm

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 12:28   

Przepraszam, że sprowokowałem tyle emocji, prawie poczułem się trollem :P Po prostu nie wiedziałem, że dorośli ludzie traktują Korwina poważnie. Przecież to Lenin kapitalizmu ;D Liberalizm jak najbardziej, ale w polskiej debacie jak zwykle musiało się pojawić kuriozum. Jakby wyciąć 90% wypowiedzi Korwina nt. chłosty, koryta, jego mizoginii to wyszedłby bardzo elokwentny ideowiec, a nie car ukazami wprowadzający XIX wiek.

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 12:36   

mhm napisał/a:
Po prostu nie wiedziałem, że dorośli ludzie traktują Korwina poważnie.

;D Dobre, choc w sumie tez tak uwazam.

Kiedys jeden z jego ex-fanatykow powiedzial, ze w pewnym sensie Korwin jest swinia - za blokowanie przez 20 lat ruchow wolnosciowych w Polsce. Wlasnie ten Lenin, ikona nie do ruszenia a jednoczesnie pierwsze skojarzenie jakie sie rodzi w glowie np po uslyszeniu slowa liberalizm, kapitalizm, libertarianizm, wolny rynek - choc powinny byc przeciez inne.

mhm napisał/a:
Jakby wyciąć 90% wypowiedzi Korwina nt. chłosty, koryta, jego mizoginii to wyszedłby bardzo elokwentny ideowiec, a nie car ukazami wprowadzający XIX wiek.

Niestety prawda, tyle ze oprocz samych wypowiedzi, jeszcze sam styl pozostawia do zyczenia.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Maj 14, 2012 12:38, w całości zmieniany 1 raz  

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 12:37   

zyon napisał/a:
To i pomrocznosc jasna cie dopadla? Czy to takie typowe zaslepienie jak u raw0? taka "mocno nacechowana ideologicznie wybiorczosc" nie majaca zwiazku z rzczywistoscia?

Wiem, co powiedział Korwin, ale wiem też że specjalnie pewne elementy hiperbolizuje.
Taki po prostu jest.
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Pon Maj 14, 2012 12:38, w całości zmieniany 1 raz  

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 12:40   

Hannibal napisał/a:
zyon napisał/a:

Wiem, co powiedział Korwin, ale wiem też że specjalnie pewne elementy hiperbolizuje.

Nie zmienia to faktu, ze ta wypowiedz jest w zasadzie akceptacja, czego zdaje sie raczysz nie zauwazac i co mnie niezmiernie dziwi. Moge sie nie dziwic w przypadku raw0 ale ty?

Hannibal napisał/a:
Taki po prostu jest.

No niestety, i ty to akceptujesz, z calym inwentarzem, nie przeszkadza ci to ?
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Maj 14, 2012 12:42, w całości zmieniany 3 razy  

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 12:46   

zyon napisał/a:
No niestety, i ty to ackeptujesz, z calym inwentarzem, nie przeszkadza ci to ?

Chyba zapomniałeś, co pisałem nie raz - część inwentarza popieram, a część nie. Tak było od dawien dawna, po poglądy liberalne mam od zawsze.
Myślałem, że PO coś w tej materii zrobi, no ale każdy widzi, że socjalistyczna jest, podobnie jak PiS, SLD, PSL. W ostatnich wyborach na nikogo nie głosowałem.

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 13:02   

Hannibal napisał/a:
zyon napisał/a:
No niestety, i ty to ackeptujesz, z calym inwentarzem, nie przeszkadza ci to ?

Chyba zapomniałeś, co pisałem nie raz - część inwentarza popieram, a część nie. Tak było od dawien dawna, po poglądy liberalne mam od zawsze.

No z conajmniej neutralnosci twoich wypowiedzi do poprzedniego cytatu, odnosze wrazenie, ze te pedofilie przynajmniej akceptujesz jezeli nie popierasz

Hannibal napisał/a:

Myślałem, że PO coś w tej materii zrobi, no ale każdy widzi, że socjalistyczna jest, podobnie jak PiS, SLD, PSL. W ostatnich wyborach na nikogo nie głosowałem.

Nie glosowanie to tez glosowanie, po prostu smieniaja sie proporcje najczesciej slabszym, wiec to zadne osiagniecie z twojej strony. Ja na korwinowa partie glosowalem kilka razy.

Natomiast uwazam, ze slowo socjalizm jako zbyt wieloznaczne jest znacznie naduzywane przez wszelkiej masci fanatykow i ideowcow. Juz greccy filozofowie ze szkoly przyrody snuli dywagacje co jest nadrzedniejsze: czlowiek czy panstwo i wtedy jeszcze nie bylo tego terminu. Jakos nikt ich socjalistami dzisiaj nie nazwywa, przynajmniej nikt normalny.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Maj 14, 2012 13:03, w całości zmieniany 1 raz  

RAW0+ 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 13:11   

zyon napisał/a:
Moge sie nie dziwic w przypadku raw0 ale ty?

Litości, wypowiadasz się w tak protekcjonalnym tonie jakbyś miał jakiś autorytet w tej dziedzinie i jeszcze ktoś wyciągnie fałszywe wnioski :D
Hannibal napisał/a:
W ostatnich wyborach na nikogo nie głosowałem

To jesteś lepszy ode mnie. Ja dałem się nabrać PO drugi raz i dopiero po 3 tygodniach od wyborów przejrzałem na oczy (jak dziecko dałem się podejść :razz: ). Ale człowiek uczy się na błędach
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Pon Maj 14, 2012 13:12, w całości zmieniany 1 raz  

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 13:24   

RAW0+ napisał/a:
zyon napisał/a:
Moge sie nie dziwic w przypadku raw0 ale ty?

Litości, wypowiadasz się w tak protekcjonalnym tonie jakbyś miał jakiś autorytet w tej dziedzinie i jeszcze ktoś wyciągnie fałszywe wnioski :D

Och :oops: , bylbym nieco skonfundowany, gdybym zapomnial twoj ton sprzed paru postow :) To tak, jak u Mateusza stalo (popraw mnie jezeli sie myle) o tej belce w oku wlasnym i wlosie w cudzym? :)

RAW0+ napisał/a:
Hannibal napisał/a:
W ostatnich wyborach na nikogo nie głosowałem

To jesteś lepszy ode mnie. Ja dałem się nabrać PO drugi raz i dopiero po 3 tygodniach od wyborów przejrzałem na oczy (jak dziecko dałem się podejść :razz: ). Ale człowiek uczy się na błędach

No prosze jaki socjalista a ja nie glosowalem na PO i to ja jestem socjalista i ja nie rozumiem korwina i ja mam mentalnosc taka a nie inna :razz:
Mniemam, ze na korwina wpadles pare dni temu i ta postac jest dla ciebie nowoscia na polskiej scenie politycznej :D Inaczej nie moge sobie wytlumaczyc tej naglej redykalnosci, bo jak wiadomo najwiekszymi radykalami sa neofici oraz ci, ktorzy zmienili front nie liczac roznych "krypto-"

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 14:12   

zyon napisał/a:
No z conajmniej neutralnosci twoich wypowiedzi do poprzedniego cytatu, odnosze wrazenie, ze te pedofilie przynajmniej akceptujesz jezeli nie popierasz

No to powtórzę, żeby nie było wątpliwości - nie popieram jej. Choć oczywiście trzeba byłoby dokładnie zdefiniować od którego momentu zaczyna się pedofilia; bo nie wiem, czy pamiętasz, ale był taki Polak w Teksasie co mył córkę i przez przypadek skaleczył ją w miejscu intymnym - sąd uznał, że jest pedofilem i wsadzili go na co najmniej 20 lat do więzienia.
zyon napisał/a:
Nie glosowanie to tez glosowanie, po prostu smieniaja sie proporcje najczesciej slabszym, wiec to zadne osiagniecie z twojej strony. Ja na korwinowa partie glosowalem kilka razy.

Nie uważam tego za osiągnięcie. Po prostu stwierdziłem, że nie głosowałem i tyle. Chciałem głosować na Sommera, ale on chyba z Siedlec startował. Na Rybińskiego mogłem do senatu w sumie, bo go lubię.
zyon napisał/a:
Natomiast uwazam, ze slowo socjalizm jako zbyt wieloznaczne jest znacznie naduzywane przez wszelkiej masci fanatykow i ideowcow.

W sumie tak, ale to się bierze z tego wahadła, o którym Waldek zaczął kiedyś pisać.
Gdyby była fajna równowaga, a nie tyle absurdów nakazujących co inni mają robić to by fanatycy nie byli potrzebni. A tak to wielu musi hiperbolizować, przesadzać, przeginać, żeby cokolwiek było zauważone. Sommer, na przykład, mówi bardzo spokojnie i jest wyważony, no ale jego retoryka nie przebija się do mediów tak jak Korwina.

Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 14:21   

Ja jeszcze nigdy w życiu nie glosowalem.
Moim zdaniem w tym teatrze tylko aktorzy sie zmieniają...

zyon 

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 15:09   

Hannibal napisał/a:
nie wiem, czy pamiętasz, ale był taki Polak w Teksasie co mył córkę i przez przypadek skaleczył ją w miejscu intymnym - sąd uznał, że jest pedofilem i wsadzili go na co najmniej 20 lat do więzienia.

No pamietam, jakies listy pisal do premiera i prezydenta, chyba dalej siedzi, ale ogolnie USA-poj*bany kraj, u nas jest nieco inaczej, czarni to prawie legalnie robia. Nie trzeba az takiej ekwilibrystyki przy definiowaniu, kazdy wie co to pedofilia.

Hannibal napisał/a:
ale jego retoryka nie przebija się do mediów tak jak Korwina.

No wlasnie, no wlasnie, dlatego Korwin to taki szkodnik.

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 15:36   

zyon napisał/a:

Jeśli szkodzi to na zupełnie innym poziomie. Ustaw nie tworzy.
Prawdziwych SZKODNIKÓW, co mają wpływ na nasze życie masz w sejmie.
Żeby nie było - ja to się tym nie przejmuję na co dzień, polityką się nie podniecam, pogadam czasem tyle co tu na forum.
Mam swoje sprawy i swoje życie, któremu się poświęcam.
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Pon Maj 14, 2012 15:37, w całości zmieniany 2 razy  

zyon 

Wysłany: Wto Maj 15, 2012 09:14   

Hannibal napisał/a:
zyon napisał/a:

Jeśli szkodzi to na zupełnie innym poziomie. Ustaw nie tworzy.

Zgadza sie, tylko nie wiadomo, ktory poziom jest gorszy.

zyon 

Wysłany: Wto Maj 15, 2012 11:20   

No Hannibal, kto tutaj zawinil, panstwo czy pedofil? Czy moze brak kontroli rodzicow wynikiajacy z nadmiernej ingerencji panstwa w ich obowiazki wynikajace z wysokich podatkow, zmuszajace ich do tyrania na 3 etaty? A moze on po prostu chcial tak po libertariansku "ukobiecic" te dziewczynke?
http://nasygnale.pl/kat,1...ml?ticaid=5e73b

Kangur

Wysłany: Wto Maj 15, 2012 11:42   

zyon napisał/a:
No Hannibal, kto tutaj zawinil, panstwo czy pedofil? Czy moze brak kontroli rodzicow wynikiajacy z nadmiernej ingerencji panstwa w ich obowiazki wynikajace z wysokich podatkow, zmuszajace ich do tyrania na 3 etaty? A moze on po prostu chcial tak po libertariansku "ukobiecic" te dziewczynke?
http://nasygnale.pl/kat,1...ml?ticaid=5e73b

I stal sie cud pewnegogo razu, oj.
Cytat:
Ofiara tylko cudem uniknęła zarażenia wirusem.

I tu mamy praktyczny dowod, ze wirus HIV nie istnieje.
Brufciu smiej sie.
Ofiara byla badana na antyciala metoda Western Blot i nie zostala zarazona chorobami, ktore klasyfikuja ich nosiciela jako chorego na AIDS.

RAW0+ 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 11:29   

Cytat:
Socjalizm „made in the USA”
Być publicznie nazwanym socjalistą to w Stanach Zjednoczonych jedna z najgorszych rzeczy, jaka może się komuś przydarzyć. Jednak kraj ten coraz bardziej rozszerza strefy życia, którymi zajmuje się państwo. System pomocy socjalnej kosztuje krocie, nieustannie rośnie i niekoniecznie zapewnia biednym po prostu skromny byt, ale również posiłki w restauracji i… telefony komórkowe.
Wojna z biedą na dużą skalę rozpoczęła się oficjalnie za czasów prezydentury Lyndona B. Johnsona. W jej ramach stworzono w latach 60. masowy program żywnościowy o nazwie The Supplemental Nutrition Assistance Program (SNAP), w ramach którego przyznawano papierowe i kolorowe kartki na zakup artykułów spożywczych (głównie chleb, mleko, żywność puszkowaną). W 1970 r. objętych programem było 5 mln ludzi, a w 1974 - aż 15 mln. Rosnące statystyki tylko częściowo można usprawiedliwić wzrostem demograficznym.
Znany obecnie jako Food Stamp Program zmienił się nie do poznania. Dziś rozdawane są elektroniczne, plastikowe karty debetowe, którymi w niektórych stanach można zapłacić za hamburgera w restauracji. Z czasem standard życia biednego musiał się przecież podnieść. Skoro Amerykanie średniej klasy mogą chodzić od czasu do czasu do restauracji, dlaczego nie mieliby tego robić ubodzy? Program wspierają nie tylko demokraci o socjalistycznych tendencjach, ale nawet właściciele fast foodów. Wśród restauracji, które akceptują żywnościowe karty debetowe (food stamps), są bowiem między innymi Pizza Hut, McDonald’s czy Kentucky Fried Chicken. Inni też lobbują, żeby dostać się na stanową listę takich dostawców żywności dla biednych, aby tym samym zapewnić sobie większą stałą klientelę. Kiedyś władza martwiła się tym, żeby ludzi dożywić (a raczej co zrobić z nadwyżką produktów rolniczych), niedługo martwić się będzie tym, jak stworzyć masowy i powszechny program odchudzania (uprawnionych do kart żywnościowych). A właściwie już to robi.
Obecnie z SNAP korzysta ponad 46 mln osób, czyli prawie 15 procent amerykańskiej populacji. Coraz częściej zaczyna się mówić o masowym wyłudzaniu w ramach tego programu, na co od dawna wskazywali Republikanie. A przecież za czasów najbardziej raczkującej wersji z 1939 r. wiadomo było, że SNAP był nadużywany, a jego koszt zbyt wysoki. Jak czytamy w „Pioneer Press”, kontrola w stanie Wisconsin ujawniła, że niezgodnie z przepisami korzystali z dobrodziejstw państwa m.in. więźniowie i zbiegli z więzienia. Niektórzy z nich sprzedawali swoje karty debetowe innym. W ten sposób władza stanowa straciła prawie pół miliona dolarów. W Minnesocie właściciel jednego ze sklepów spożywczych został w maju skazany za oszustwo, bo kazał podatnikom refundować zakupy papierosów, a nawet karty debetowe zamieniał na gotówkę. Podatnicy tego stanu stracili na tym 2,5 mln dolarów. Amanda Clayton z Michigan, która wygrała milion na loterii, też korzystała z państwowych kart debetowych, a w dodatku nie widziała w tym ani nic wstydliwego, ani złego. Być może trafi za to do więzienia.
Co ciekawe, osoby kwalifikujące się do otrzymywania food stamps w około 20 stanach automatycznie otrzymują również telefony komórkowe z ograniczoną ilością darmowych minut. Rachunek w wysokości miliarda dolarów rocznie za tę formę pomocy płacą użytkownicy telefonów komórkowych. Podatek na ten cel, nałożony na dostawców telefonii, przechodzi bowiem na użytkowników sieci. Zwolennicy tego programu uważają, że darmowy telefon będzie biednym bardzo przydatny w znalezieniu pracy, a niektórzy nawet, że w USA każdy ma prawo... do posiadania komórki.
A SNAP to tylko jeden z państwowych programów żywnościowych. Nieważne, że sektor pozarządowy zajmuje się pomocą charytatywną stale i masowo. Większość kościołów zaangażowanych jest w zbiórki żywności, podobnie jak organizacje non-profit stworzone wyłącznie do tego celu, pomagają liczne szkoły. Jak opisuje w swoim comiesięcznym raporcie publicystka Phyllis Schlafly, federalny aparat pomocy socjalnej ma jednak jeszcze 11 innych podobnych programów. Do tego 10 rodzajów pomocy mieszkaniowej, 10 socjalnej, 9 edukacyjnej, 7 zdrowotnej, 8 kształcenia zawodowego, 3 na opłacanie rachunków za energię i wodę, 2 na rozwój i opiekę nad dzieckiem i 8 przyznających gotówkę. Według wyliczeń the Heritage Foundation, w USA funkcjonuje ponad 70 programów pomocy społecznej na poziomie federalnym, które w 2010 r. kosztowały 871 mld dolarów. Pomocą obejmowani są ubodzy i słabo zarabiający. Tych pierwszych było 49,1 mln, a drugich – aż 97,3 mln. Próg „niskich dochodów” ustalony został na poziomie 45 tys. dolarów na czteroosobową rodzinę. Daje to w sumie w skali kraju prawie 146,5 mln osób uznanych oficjalnie za obywateli, którym należy się jakaś forma pomocy. Do tej grupy należy więc mniej więcej 45 procent Amerykanów!
Władza w USA zdaje się realizować w pełni rzymski postulat, dostarczając ludziom nie tylko chleba... Jakiś czas temu zagwarantowała również po dwa „kupony” w formie karty płatniczej - o wartości 40 dolarów każdy - na odpowiedni dekoder do odbioru telewizji. Po to, aby każdy mógł bez problemu oglądać swoje ulubione igrzyska po przejściu na telewizję cyfrową.

Natalia Dueholm

http://www.pch24.pl/socja...usa,2732,i.html

Adam319 
We are all One

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 11:56   

Taki tam drobiazg:
http://www.youtube.com/watch?v=T2TEhMyRmZg
:shock:

RAW0+ 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 12:46   

Ameryka zdycha, Europa zdycha, Chiny jeszcze się bronią przed soroszami i innym ścierwem krzywonosym przez zamordyzm, ale jak długo? Kwestia czasu? 8)

Adam319 
We are all One

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 13:23   

RAW0+ napisał/a:
Kwestia czasu?

Czas dla wsysaczy się skończył.
Doświadczenie zniewolenia pod sztandarem "pracuj dla nas, a my pozwolimy Ci żyć" wyczerpało swoją wartość poznawczą, czas na zmiany, i nie jest to kwestia lat, raczej tygodni.
:)

W Chinach nie ma zamordyzmu, jest pełna wolność jednostki do momentu gdy jednostka próbuje stać się narzędziem zniewolenia innych jednostek, czyli dokładnie tak jak ma być.

Pytanie tylko skąd chcesz czerpać wiedzę o życiu w Chinach.
:-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Sob Maj 26, 2012 13:28, w całości zmieniany 1 raz  

_flo 

Pomogła: 38 razy
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 19:23   

Z cyklu uroki kapitalizmu:

:razz:

Aha, dla wyjaśnienia, Google kupuje Motorolę nie ze względu na infrastrukturę bynajmniej, a jedynie dla papierka. Motorola jest w posiadaniu kilku patentów bez których Google nie miały by szans wbić się na rynek telefonów komórkowych. Przez głupie prawo patentowe dochodzi do absurdalnych sytuacji, gdy Apple przywłaszcza sobie wyłączność na zaokrąglone rogi iPada, a Oracle chce opatentować język programowania.
Ostatnio zmieniony przez _flo Nie Cze 10, 2012 19:32, w całości zmieniany 2 razy  

Adam319 
We are all One

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 20:00   

Widzę, że tesh padłaś offYahrom ballshevitskay propagandy.
http://www.dobradieta.pl/...p=205087#205087

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 20:23   

Hehe, tylko USA daleko do prawdziwego kapitalizmu. Potęga przemysłu zbrojeniowego czy farmaceutycznego to w dużej mierze "wina" Państwa.
Nawet kiedyś Al Capone dzięki komu się tak dorobił?

RAW0+ 

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 21:17   

_flo napisał/a:
Z cyklu uroki kapitalizmu

Ale chcąc być precyzyjnym to nie kapitalizm tylko korporokracja w USA od 1913 officialy 8)

Adam319 
We are all One

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 21:51   

Ja się pytam jaki jest cel kapitalizmu?

1. Wszyscy żyją dostatnio
2. Ograć wszystkich i zgromadzić jak najwięcej kapitału.

proste.

Baldhead 

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 22:30   

Cytat:
Ja się pytam jaki jest cel kapitalizmu?

Kapitalizm sprawia, że pieniądz krąży bardzo szybko od człowieka do człowieka - znacznie szybciej niż w, dajmy na to, socjalizmie. To potocznie nazywa się (powszechnym) bogaceniem się 8) [/quote]

Adam319 
We are all One

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 23:05   

Co by się nie motać zaproponuję:

- każdy system szanujący decyzję istoty jest dobry
- każdy system, który wie lepiej od istoty co jest dla niej dobre jest zły

Dałbym jednak systemowi prawo do tłumienia (obnażania) zapędów istot,
do braku poszanowania decyzji innych istot.

Spiski grupujące istoty w celu wpływania na inne istoty system powinien obnażać,
inne istoty powinny spiskowców rozumieć, ale nijak nie wspierać.

Dość tego bo mi jakaś konstytucja się napisze.

Baldhead 

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 23:15   

Cytat:
- każdy system szanujący decyzję istoty jest dobry
- każdy system, który wie lepiej od istoty co jest dla niej dobre jest zły

Dałbym jednak systemowi prawo do tłumienia (obnażania) zapędów istot,
do braku poszanowania decyzji innych istot.

Jak nic wychodzi konserwatywny liberalizm 8)

Adam319 
We are all One

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 23:33   

Baldhead napisał/a:
Jak nic wychodzi konserwatywny liberalizm

Wytłumacz to agentowi 0+.

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 08:37   

O, znalazlem
Cytat:

Jeśli ktoś mówi, że jest za pełną swobodą wolnego rynku, warto go zapytać, czy jest także za zatrudnianiem dzieci w kopalniach - mówi profesor Ha-Joon Changz wydziału ekonomii Uniwersytetu w Cambridge. Obala neoliberalne mity, przekonuje, że deregulacja i wycofanie się państwa jest szkodliwe. Ocenia też krytycznie polską drogę do normalności.

http://m.wyborcza.pl/wybo...pitalizmie.html

http://www.guardian.co.uk...chang-23-things
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Cze 11, 2012 08:40, w całości zmieniany 1 raz  

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:11   

Cytat:
warto go zapytać, czy jest także za zatrudnianiem dzieci w kopalniach

Jeśli rodzice się na to zgodzą to ja się nie wtrącam.
Zaraz ktoś może krzyknąć - rodzice nie wiedzą co czynią. Ok, można się z tym zgodzić, tyle że jeśli mamy zakazać X to trzeba być UCZCIWYM i zakazać tysięcy innych "iksów". Przykład? Zakazać rodzicom dawania swoim dzieciom niezdrowego jedzenia, oglądania godzinami ogłupiających filmów, dawania setek antybiotyków, itd.

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:25   

Hannibal napisał/a:
Cytat:
warto go zapytać, czy jest także za zatrudnianiem dzieci w kopalniach

Jeśli rodzice się na to zgodzą to ja się nie wtrącam.

Brak slow zeby to skomentowac, nie wiem jakim trzeba byc zwyrolem :faint: ..........to dzieci sa wlasnoscia rodzicow? Oddawanie dzieci do "ukobiecania" pedofilom tez popierasz jak sie "rodzice zgodza" ?

Hannibal napisał/a:
Zaraz ktoś może krzyknąć - rodzice nie wiedzą co czynią. Ok, można się z tym zgodzić, tyle że jeśli mamy zakazać X to trzeba być UCZCIWYM i zakazać tysięcy innych "iksów". Przykład? Zakazać rodzicom dawania swoim dzieciom niezdrowego jedzenia, oglądania godzinami ogłupiających filmów, dawania setek antybiotyków, itd.

Co za bzdury, chyba jest roznica miedzy posylaniem dzieci do katorzniczej pracy w warunkach uragajacych zdrowemu rozsadkowi i prawom, bo glod zaglada w miche a kapitalista to wykorzystuje a co innego dobrowolne kupywanie wlasnym dzieciom produktow niezbyt zdrowych :razz: To jakas abberacja jest.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Cze 11, 2012 09:26, w całości zmieniany 1 raz  

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:27   

Hannibal napisał/a:
Jeśli rodzice się na to zgodzą to ja się nie wtrącam

Hani to są farmazony wymyślane przez bolszewię. Przecież każdy wie, że na obecnym poziomie technologicznym nikt przy zdrowych zmysłach nie wyśle dzieci do kopalni. Kto wogóle tak myśli jest imho kompletnym debilem z mózgiem niewolnika. 8)

PS. Socjaliści to ludzie, którzy nie wierzą w mądrość człowieka, stąd takie kfiatki :hihi:
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Pon Cze 11, 2012 09:30, w całości zmieniany 1 raz  

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:30   

Ciekawe podejście. Jak dziecko nabawi się problemów zdrowotnych, będzie miało cukrzycę, choroby serca to no problem, a jak nabawi się problemów przy pracy w kopalni to już problem. :roll:
Zresztą w prywatnej kopalni żaden normalny właściciel nie zatrudni dzieciaka, bo przecież jego efektywność pracy byłaby mizerna.

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:32   

RAW0+ napisał/a:
Przecież każdy wie, że na obecnym poziomie technologicznym nikt przy zdrowych zmysłach nie wyśle dzieci do kopalni.

No tak. Napisałem to właśnie w poprzednim poście ;)
Na Biobazarze jest jedno dziecko z rodzicami, co uczestniczy w handlu i problemu nie ma.

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:33   

Hannibal napisał/a:
przecież jego efektywność pracy byłaby mizerna

No właśnie, ale socjaliści w to nie wierzą, choć ich system by na to przy odpowiednio silnym braku pieniędzy w budżecie zaakceptował. 8)
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Pon Cze 11, 2012 09:34, w całości zmieniany 1 raz  

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:38   

Fotomontaze, wymyslane przez kompletnych debili z mozgami niewolnika

http://www.pointa.com.pl/?p=67

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:40   

Hannibal napisał/a:
Ciekawe podejście. Jak dziecko nabawi się problemów zdrowotnych, będzie miało cukrzycę, choroby serca to no problem, a jak nabawi się problemów przy pracy w kopalni to już problem. :roll:
Zresztą w prywatnej kopalni żaden normalny właściciel nie zatrudni dzieciaka, bo przecież jego efektywność pracy byłaby mizerna.

Hannibal, ja czasami mam wrazenie, ze ty mieszkasz w matrixie wyznaczonym przez twoja dzialke, dom i droge do abdula, i nie masz pojecia o swiecie.

http://www.pointa.com.pl/?p=67
Cytat:

PONAD 350 MILIONÓW PRACUJĄCYCH DZIECI
Tysiące dzieci na świecie jest więzionych. Nie fizycznie, nie za kratami. To miejsce w jakim się urodziły i w jakim dorastają, ogranicza lub wręcz uniemożliwia ich prawidłowy rozwój. Co dwunaste dziecko na świecie jest zmuszone do pracy. Nie są to zwykłe domowe czynności, pomoc udzielana rodzicom w każdym chyba domu na świecie. Mowa o pracy trwającej kilkanaście godzin dziennie, zagrażającej zdrowiu i życiu dzieci. Pracy, która w ewidentny sposób łamie prawa zapisane w Konwencji o Prawach Dziecka, uniemożliwiając prawidłowy rozwój dziecka. Pracujące dzieci pozbawione są dzieciństwa, prawa do nauki, odpoczynku i zabawy.

Przymusowa praca dzieci przybiera różne formy w zależności od kraju, wieku i płci dziecka. Dzieci pracują w kopalniach, zakładach przemysłowych, na ulicach wielkich miast i w rolnictwie. Są cennymi pracownikami, tanimi, łatwymi do kontrolowania. Nie sprzeciwiają się, nie umieją walczyć o swoje prawa. To rodzaj współczesnego niewolnictwa, problem często niedostrzegany, ukryty przed społecznością międzynarodową.

Liczba dzieci wykonujących jakiś rodzaj pracy sięga 352 milionów. Wśród nich aż 180 milionów jest zmuszanych do pracy w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu.

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:42   

RAW0+ napisał/a:
Hannibal napisał/a:
przecież jego efektywność pracy byłaby mizerna

No właśnie, ale socjaliści w to nie wierzą, choć ich system by na to przy odpowiednio silnym braku pieniędzy w budżecie zaakceptował. 8)

Socjalisci i bolszewicy to ci, ktorzy na Tuska glosowali? Uff, ulzylo mi, ze sie nie lapie ;)

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:46   

zyon napisał/a:
Hannibal, ja czasami mam wrazenie, ze ty mieszkasz w matrixie wyznaczonym przez twoja dzialke, dom i droge do abdula, i nie masz pojecia o swiecie.

Dlatego masz wolność, żeby o tym mówić, nagłaśniać.
Jeśli jesteś kozakiem to zawsze możesz tam się wybrać i wykorzystać swoją siłę zdobytą na siłce i pobić tych, co wykorzystują te dzieci. :D

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:50   

Hannibal napisał/a:
Dlatego masz wolność, żeby o tym mówić, nagłaśniać.

A ty masz wolnosc, zeby takie rzeczy uwazac za calkiem naturalne, kazdy ma jakas wolnosc. Moja wolnosc to taka, ze troche mi szkoda twoich dzieci, jezeli je bedziesz mial.

Hannibal napisał/a:
Jeśli jesteś kozakiem to zawsze możesz tam się wybrać i wykorzystać swoją siłę zdobytą na siłce i pobić tych, co wykorzystują te dzieci. :D

Argument pierwsza klasa, nie ma co. Jezeli ty nie widzisz jego poziomu to ja ci go nie bede nawet uswiadamial :)

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 09:57   

zyon napisał/a:
troche mi szkoda twoich dzieci, jezeli je bedziesz mial.

A mi Twoich.
Kwita? :]

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:01   

Nie ma czego, ja dzieci do kopalni na pewno nie posle ani do ukobiecania pedofilowi :)

Dzisiaj mamy dzien argumentow na poziomie, gratuluje :)

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:03   

Ja też gratuluję stopnia zrozumienia moich argumentów. 8)
Swoich dzieci do kopalni nie poślę i do pedofila też nie, jeśli miałbyś jakieś wątpliwości.

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:10   

Powiedz mi czego nie zrozumialem. Pomijajac fakt, ze zgodziles sie z bredzeniem raw0, to nie widzisz nic zdroznego w tym, ze dzieci zapier... w kopalniach, zgoda rodzicow to wg ciebie jedyna rzecz wymagana do tego, zeby uznac ten fakt za nie budzacy wiekszej kontrowersji. Czyli dzieci to jedynie wlasnosc rodzicow, dzieci to w ogole nie ludzie mozna wywnioskowac, a podobno dziecko to maly czlowiek.

Ja rozumiem poglady polityczne, gospodarcze i ekonomiczne (co czesto jest jednym pogladem opartym na wspolzaleznosci ich wszystkich, robi sie bieda kiedy do tego wchodza religijne) ale chyba sa jakies granice. Widzialem wielu takich wystukanych na blache lolkow, przewaznie studencikow ekonomii, ktorym caly misternie zbudowany w glowie ideowy plan burzylo urodzenie sie potomka. Czego i tobie zycze :)

Adam319 
We are all One

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:11   

telewizja państwowa:
http://www.youtube.com/watch?v=ruh0O_mj1v0

wersja dociekliwa:
http://www.youtube.com/watch?v=aZX20q3V89w

8/

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:16   

Adam319 napisał/a:
telewizja państwowa:

wersja dociekliwa:
Obrazek
8/

Adam, to są farmazony wymyślane przez bolszewię. Przecież każdy wie, że na obecnym poziomie technologicznym nikt przy zdrowych zmysłach nie wyśle dzieci do kopalni. Kto wogóle tak myśli jest imho kompletnym debilem z mózgiem niewolnika. 8)

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:35   

zyon napisał/a:
mi szkoda twoich dzieci, jezeli je bedziesz mial

O tu widać Hani jak mocne ciągotki mają bolszewicy do interesowania się nie swoimi dziećmi tzn. lubią je upaństwawiać 8) , a jak mówi JKM jeżeli urzędnik mówi, że bardziej kocha moje dziecko niż ja jest pedofilem ;D
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Pon Cze 11, 2012 10:36, w całości zmieniany 1 raz  

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:37   

zyon napisał/a:
nikt przy zdrowych zmysłach nie wyśle dzieci do kopalni

Ale to się ciebie nie tyczyło ;D

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:43   

RAW0+ napisał/a:
zyon napisał/a:
mi szkoda twoich dzieci, jezeli je bedziesz mial

O tu widać Hani jak mocne ciągotki mają bolszewicy do interesowania się nie swoimi dziećmi tzn. lubią je upaństwawiać 8) , a jak mówi JKM jeżeli urzędnik mówi, że bardziej kocha moje dziecko niż ja jest pedofilem ;D

Raw0, prosze cie spusc nieco z tonu i nie nazywaj mnie bolszewikiem, to nie ja glosowalem na Tuska, ze ci to przypomne po raz kolejny a z czego ty sie nieudolnie tlumaczysz :) Racjonalny czlowiek podejmuje racjonalne decyzje i wie kogo wybiera a 3 miesiace to nie jest jakis wielce znaczacy czas, po ktorym otzrezwienie przychodzi. Wybiera sie zgodnie ze swoimi przekonaniami. Ja cie od przyglupow nie wyzywam na przyklad.

Zas wyrazanie wspolczucia z reguly jako ludzka cecha jest oparte na zainteresowaniu sie losem innej osoby, wiec mimo, ze chcialbys to uczucie tak nieco oderwac od rzeczywistosci jak sie sam oderwales, to jednak nie myl okazywania uczuc z wtracaniem sie do czyjegos zycia :)
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Cze 11, 2012 10:44, w całości zmieniany 1 raz  

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:43   

Adam319 napisał/a:
telewizja państwowa:

wersja dociekliwa:

Adamie, czy też włączasz się do walki społeczeństwa w obronie dzieci przed rodzicami? :)

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:48   

RAW0+ napisał/a:
zyon napisał/a:
nikt przy zdrowych zmysłach nie wyśle dzieci do kopalni

Ale to się ciebie nie tyczyło ;D

Dopoki sie nie upewnisz na 100% czy cos sie mnie tyczy czy nie, to lepiej nie opieraj sie na tym jako czyms pewnym :)

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:50   

zyon napisał/a:
Ja cie od przyglupow nie wyzywam na przyklad

I ja tak samo :)
Cytat:
Zas wyrazanie wspolczucia z reguly jako ludzka cecha jest oparte na zainteresowaniu sie losem innej osoby
Oczywiście masz prawo tak to interpretować, choć sugerowałbym przemyślenie takiej sprawy, że ktoś nie życzy sobie twojego "współczucia" i pociechy :)
PS, Ja nie rozróżniam socjalisty od bolszewika, bo socjalista to taki bolszewik w garniturze, ale być może niepotrzebnie używam zbyt mocno nonkomformistycznych słów. My bad :)
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Pon Cze 11, 2012 10:51, w całości zmieniany 1 raz  

Adam319 
We are all One

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:59   

RAW0+ napisał/a:
Adamie, czy też włączasz się do walki społeczeństwa w obronie dzieci przed rodzicami?

Jeżeli takie wnioski wyciągnąłeś po obejrzeniu linkowanych youtubów,
to mam wolność uznać, że moja odpowiedź nic tu nie wniesie.

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:05   

RAW0+ napisał/a:
zyon napisał/a:
Ja cie od przyglupow nie wyzywam na przyklad

I ja tak samo :)

Kwestia samego nazewnictwa nie jest zbyt istotna, wazny jest fakt.

RAW0+ napisał/a:
Cytat:
Zas wyrazanie wspolczucia z reguly jako ludzka cecha jest oparte na zainteresowaniu sie losem innej osoby
Oczywiście masz prawo tak to interpretować, choć sugerowałbym przemyślenie takiej sprawy, że ktoś nie życzy sobie twojego "współczucia" i pociechy :)

Czyzby wspolczucie mialoby byc uzaleznione od pozwolenia osoby, ktora jest obiektem tegoz wspolczucia? Dosc dziwna intepretacja ale cos mi tu pachnie zakazami i nakazami :)

W koncu to jest ta slynna wolnosc, moge wspolczuc komu chce, dziecku na fotce, ktore zasuwa w kopalni i raczej nie musze sie go pytac. Moge wspolczuc komus smierci bliskiego i tez nie musze sie go pytac. Moge komus wspolczuc braku rozumu i wtedy tez raczej pytanie sie go o zgode na wspolczucie z powodu braku czegos, czego istnienia on nawet nie podejrzewa jest nieco absurdalnym posunieciem, nie uwazasz? :) Pytanie sie o zgode na uczucie to naprawde zakrawa mi juz na jakis........bolszewizm :D

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:19   

zyon napisał/a:
nie musze sie go pytac

Nie musisz też mu o tym mówić, bo może tych andronów nie chce słuchać :)
BDW dzieci. Przed chwilą w radiu wnet gość z wlk. bryt. dzwoni do jKM tam jest taki przepis że jak się urodzi dziecko i rodzicowi opuszczającemu szpital z dzieckiem towarzyszy do wyjścia zawsze pielęgniarka, która pilnuje coby dziecko było bezpiecznie przykute pasem do wózka, bo rodzic może być na tyle nieodpowiedzialny, albo zapomni, albo może chce przypadkowo zabić to dziecko. :)
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Pon Cze 11, 2012 11:20, w całości zmieniany 1 raz  

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:27   

RAW0+ napisał/a:
zyon napisał/a:
nie musze sie go pytac

Nie musisz też mu o tym mówić, bo może tych andronów nie chce słuchać :)

Wystarczy, ze chce a ta wolnosc mi gwarantuje, ze moge, czyz nie ? :D Cos mi tu znowu jakimis zakazami i nakazami oraz powinnosciami pachnie ;) To dziecka nikt sie nie powinien pytac czy "chce" isc do kopalni ale wystarczy zgoda rodzicow na dysponowanie jego wolnoscia ? Cos mi sie tu znowu rozjezdza spojnosc niektorych pogladow :)

RAW0+ napisał/a:

BDW dzieci. Przed chwilą w radiu wnet gość z wlk. bryt. dzwoni do jKM tam jest taki przepis że jak się urodzi dziecko i rodzicowi opuszczającemu szpital z dzieckiem towarzyszy do wyjścia zawsze pielęgniarka, która pilnuje coby dziecko było bezpiecznie przykute pasem do wózka, bo rodzic może być na tyle nieodpowiedzialny, albo zapomni, albo może chce przypadkowo zabić to dziecko. :)

Pomijajac, ze to zupelnie inny problem a nie ten sam, o ktorym mowimy, to jest jej praca i jej zakres obowiazkow, nic mi ani nikomu do tego :)
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Cze 11, 2012 11:28, w całości zmieniany 2 razy  

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:30   

zyon napisał/a:
mi gwarantuje, ze moge, czyz nie ?

Gwarantuje ci, natomiast nie gwarantuje ci czy interlokutor nie da ci w m..dę. Dlatego ująłem to jako radę w dobrej wierze. :)

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:35   

Wolnosc wyboru interlokutorow tez jest :) Wolnosc unikania ciosu agresywnego interlokutora takze. Wolnosc oddania w morde interlokutorowi tez jest :) Wszystko wolno wiec po co zakazywac albo sugerowac zakazy? :)

Adam319 
We are all One

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:37   

zyon napisał/a:
To dziecka nikt sie nie powinien pytac czy "chce" isc do kopalni ale wystarczy zgoda rodzicow na dysponowanie jego wolnoscia ?

Wiem, że te przytoczone materiały przydługie są,
ale dzieci same chcą pracować,
bo
"kto nie pracuje ten nie je i umiera z głodu"
tu problem zgody rodziców w ogóle nie występuje,
chcesz jeść by żyć wyrażasz swoją wolę przychodząc do pracy.
8/

EDIT:
A trzeba przypomnieć, że dyskusję zagaiła Flo,
w temacie dziwnie wydanych 13 000 000 000 $
:?
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Pon Cze 11, 2012 11:42, w całości zmieniany 2 razy  

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:40   

Adam319 napisał/a:
chcesz jeść by żyć wyrażasz swoją wole przychodząc do pracy

Innymi słowy ponosisz skutki głupoty plemienia (stada) w którym się urodziłeś. Chyba, że zrywasz z danym stadem i przyłączasz się do wg ciebie lepszego :)

Adam319 
We are all One

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:53   

RAW0+ napisał/a:
Innymi słowy ponosisz skutki głupoty plemienia (stada) w którym się urodziłeś.
To raczej poświęcenie, by wykreować obraz czytelny dla każdej inteligentnej istoty do czego prowadzi chciwość i bezduszność, a także przymykanie oka pod szyldem "to nie moja sprawa", nie pomogę bo "zaburzę wolny rynek". 8/

EDIT:
Mogę tylko zachęcić do podążenia linkami,
które podałem - oczywiście w miarę potrzeb i chęci.
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Pon Cze 11, 2012 11:55, w całości zmieniany 1 raz  

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 12:28   

Adam319 napisał/a:
To raczej poświęcenie, by wykreować obraz czytelny dla każdej inteligentnej istoty do czego prowadzi chciwość i bezduszność
No nie, no nie. J.Ch. mówił: jeśli będą was prześladować w jednym mieście uciekajcie do innego (w domyśle, dałem wam moc do przezwyciężenia więzi społecznych ergo wolność ponad społeczeństwem, układami plemiennymi) :) Społeczeństwo jest nienaprawialne w swojej głupocie bo kieruje się własnymi konformistycznymi przesłankami.
Adam319 napisał/a:
Mogę tylko zachęcić do podążenia linkami

Szkoda mi czasu na propagandę w obrazkach serwowane przez bolszewickie BBC :)

I jeszcze jedno. Warto widzieć różnicę między cywilizacją europejską a "cywilizacją afrykańską" i jakąkolwiek inną.
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Pon Cze 11, 2012 12:34, w całości zmieniany 2 razy  

Adam319 
We are all One

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 13:09   

RAW0+ napisał/a:
Szkoda mi czasu na propagandę

RAW0+ napisał/a:
Warto widzieć różnicę

Warto widzieć, ale szkoda czasu.

A na to by tak dobrze wygrać konkurencję z bliźnim,
by go zniewolić, a nawet zagłodzić na śmierć,
to czasu nie szkoda.

Oczywiście konkurencja jest uczciwa,
bo zwycięzców nie miał kto sądzić.

Na szczęście wolno myśleć,
lub szybko myśleć,
zależy ile czasu doświadczać potrzebuje.

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 13:14   

Adam319 napisał/a:
A na to by tak dobrze wygrać konkurencję z bliźnim,
by go zniewolić, a nawet zagłodzić na śmierć,
to czasu nie szkoda.

Adamie, ty po prostu nie wierzysz w człowieka. Wierzysz natomiast w system. Ot taka różnica między nami jaskiniowcami :)

Adam319 
We are all One

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 13:18   

RAW0+ napisał/a:
Adamie, ty po prostu nie wierzysz w człowieka.
Wierzysz natomiast w system.

Nie masz czasu by podążyć linkami,
które załączyłem do dyskusji,
a oceniasz w co ja wierzę, a w co nie.
:|

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 13:23   

Adam319 napisał/a:
a oceniasz w co ja wierzę, a w co nie.

Takie moje zbójeckie prawo. Oceniam nie po linkach, ale po tym co TY tajpujesz :)

zyon 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 13:31   

Adam319 napisał/a:
także przymykanie oka pod szyldem "to nie moja sprawa", nie pomogę bo "zaburzę wolny rynek"

To pewnie ta "wiara w czlowieka" i "niewiara w system" :|
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Cze 11, 2012 13:31, w całości zmieniany 1 raz  

Adam319 
We are all One

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 14:22   

zyon napisał/a:
To pewnie

RAW0+ napisał/a:
moje zbójeckie prawo

W kontekście przyzwolenia na cierpienie,
pozwolę sobie na mały żart:

Który parametr koduje to zbójeckie prawo?
Cytat:
Gatherer 43% NN Le(a-b+)
Taster, SWAMI follow
DNA mt/Haplo don't know yet; Y-chrom/R1a1,M17 (Subclade R1a1a, M198);ESTJ

Ostatnio zmieniony przez Adam319 Pon Cze 11, 2012 14:22, w całości zmieniany 1 raz  

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 14:29   

Cytat:
Który parametr koduje to zbójeckie prawo?

Czy cierpisz Adamie? :)

Adam319 
We are all One

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 14:34   

Nie cierpię na ...
Cierpię natchnienie z ...

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 14:39   

Bardzo ciekawa odpowiedź :)

RAW0+ 

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 22:23   

Spot Rona Paula w prawyborach :]

hank

Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:46   

Hannibal napisał/a:
Hehe, tylko USA daleko do prawdziwego kapitalizmu. Potęga przemysłu zbrojeniowego czy farmaceutycznego to w dużej mierze "wina" Państwa.
Nawet kiedyś Al Capone dzięki komu się tak dorobił?

Taka sama logika jak u co poniektórych komunistów, którzy do dziś twierdzą, że w ZSRR żadnego komunizmu czy socjalizmu nie było, że był tam kapitalizm państwowy, który z "prawdziwym socjalizmem" nie ma nic wspólnego. Naziści po II wojnie też mówili, że narodowy socjalizm były ok, jedynym problemem było to, że "został nieprawidłowo wprowadzony".
Zwolennicy utopii libertariańskiej bredzą dokładnie w ten sam sposób. Kapitalizm nigdy nie jest niczemu "winny", wszelkie zło tego świata to wynik "socjalizmu". Tam, gdzie dzieje się zło, nie może być kapitalizmu. Kapitalizm bowiem to źródło nieskończonego dobra i zbawienia,które możliwe jest tu i teraz na "tej ziemi", jeśli tylko będzie się odpowiednio pieczołowicie przestrzegać Doktryny (ten typ myślenia ma tą zaletę, że obnaża utopijny charakter "wolnorynkowego kapitalizmu"). W tym sensie libertarianizm to nie klasyczna ideologia polityczna tylko rodzaj świeckiej religii. Wraz z utratą popularności przez tradycyjne kościoły, tworzą się różne tego typu sekciarskie ugrupowania małpujące swoich ideologicznych poprzedników. W mikkizmie jest podobnie - jest Zbawiciel (Wielki Janusz), syn Ojca (Mises), poczęty z Maryi (Ayn Rand), ma nieliczne grono uczniów-apostołów (mikkoluby), którzy wierzą w nieomylność Wodza i głoszoną przezeń Prawdę (libertarianizm). Szatan to albo abstrakcyjnie rozumiany Socjalizm lub też jest rozumiany w bardziej upostaciowionej formie (np. Keynes).
Mikkiści mają nawet swoją "Strażnicę" i "Przebudźcie się" ("Najwyższy Czas!") oraz swoje Święte Pisma - wszystkie felietony "Pana Janusza", twórczość S. Michalkiewicza no i Pismo Święta - tj. pisma Hayeka, Friedmana, Misesa itd. Co ciekawe, tak jak w katolicyzmie, Świadkowie Korwina pism tych nie czytają (trudne, zwł. Hayek, i wcale do końca nie wspierają Czystego Mikkizmu), a jak nawet czytają, to nie rozumieją. Ważniejsza jest Wykładnia, sporządzane przez Autorytet Samego Pana Janusza. No i Doktryna - "lekka pedofilia jest nieszkodliwa społecznie", "za Hitlera było lepiej", "demokracja to najgłupszy ustrój na świecie" (zwł. Szwajcaria) itd. Wielki Janusz to nie tylko Zbawiciel, który posiadł Klucz Prawdy, ale także Prorok, Izajasz naszych czasów - tak jak w Biblii!) - "Polska nigdy do UE nie wejdzie", "Szwecja musi upaść" (Szwecja to w mikkizmie odpowiednik Babiliońskiej Nierządnicy) "Na wiosnę 2012 r. obalę z nimi ten rząd" (tak Mikke tłumaczył swój flirt z kibolstwem) Wkrótce nadejdą czasy Apokalipsy. Uratują się tylko Ci, którzy zawierzą Januszowi i odrzucą socjalizm i zaakceptują Jedynie Słuszną Prawdę.

zyon 

Wysłany: Wto Cze 12, 2012 11:00   

Tak, dosc przenikliwy przekroj. Potem nadchodzi okres zwatpienia w wodza, zwlaszcza jak sie ma oczytane wszystkie ksiazki biblijne a przed wyborami Wielki Szef wypycha oczytanego delikwenta kosztem innego kandydata bez matury i nawet nie znajacego tworzcosci Rand i Misesa :D Widzialem takie akcje :D

hank napisał/a:
mikkoluby

Mikkofile :D

@ z tego co pamietam to legendarny NCzas! tez juz przestal wychodzic?
Ostatnio zmieniony przez zyon Wto Cze 12, 2012 11:00, w całości zmieniany 1 raz  

hank

Wysłany: Wto Cze 12, 2012 11:07   

RAW0+ napisał/a:
_flo napisał/a:
Z cyklu uroki kapitalizmu

Ale chcąc być precyzyjnym to nie kapitalizm tylko korporokracja w USA od 1913 officialy 8)

To miło, że libertarianie popierają Amerykę sprzed 1913 r. Trzeba przypomnieć im, że USA tego okresu to kraj o jednych z najwyższych w świecie barier celnych wprowadzonych tam po wojnie secesyjnej dla ochrony rodzimego przemysłu. Warto przypomnieć, że industrializacja w USA zaczęła się dopiero PO wprowadzeniu tychże ceł zaporowych (polecam zapoznanie się z polityką administracji A. Lincolna w sprawach gospodarczych - masowy protekcjonizm). Sympatycy aktywnej roli państwa w gospodarce doceniają, że libertarianie opuszczają czasem swoje wyimaginowane krainy - piotrusiowe Neverlandy i realistycznie popierają państwa, które dokonały modernizacji dzięki inteligentnej polityce interwencjonistycznej. 8)

m
Site Admin

Wysłany: Śro Cze 13, 2012 13:00   

_flo napisał/a:
Oracle chce opatentować język programowania.

Chodzi o to że Oracle pozywa Google za użycie Javy w Androidzie? To prowadzi do niezłego absurdu. Weźmy np znak + (plus), który w wielu językach oznacza dokładnie to co w nietechnicznej rzeczywistości, czyli po prostu dodawanie. Gdyby dało się opatentować język, pierwszy twórca opatentowałby plus oznaczający sumę, a wszyscy pozostali musieliby szukać innego znaczka na dodawanie. Znaków tego typu jest na oko mniej niż 128 (podstawowy kod ASCII, z uwzględnieniem liter), czyli gdzieś przy wymyślaniu setnego języka trzeba byłoby używać już dwóch znaków dla oznaczenia dodawania. Moje robocze propozycje to -+ , */ , $@ , A+ , OH .

A prawnicy zacierają ręce.

Hannibal 
Moderator

Wysłany: Pon Cze 18, 2012 19:36   

:]

_flo 

Pomogła: 38 razy
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 20:21   

molar napisał/a:
To prowadzi do niezłego absurdu.

Początek końca? http://gigaom.com/mobile/...-dysfunctional/
Mój ulubiony fragment:
Cytat:
[re a slide-to-unlock patent] Apple’s .. argument is that “a tap is a zero-length swipe.” That’s silly. It’s like saying that a point is a zero-length line.

W skrócie chodzi o to, że Apple chce między innymi opatentować "przeciągnij żeby odblokować". Niesamowicie skomplikowany wynalazek, który wygląda tak. Sędzia jednakże nie docenił siły ich argumentu jakoby "puknięcie było przeciągnięciem zerowej długości" (jejku jak to wszystko dziwnie brzmi po polsku.., chodzi o gesty na ekranie dotykowym). I nazwał rzeczy po imieniu. Poza tym sędzia ten to jakaś szycha i autorytet, więc możliwe że zapoczątkował nowy trend.

Witold Jarmolowicz
Site Admin

Wysłany: Pią Sie 02, 2013 11:31   

Realny socjalizm
Tylko osiem miniaturek, a to było całe życie milionów obywateli PRL-u.
JW

gravs 

Wysłany: Pią Gru 18, 2015 19:35   

http://www.se.pl/wiadomos...zus_577694.html

gravs 

Wysłany: Śro Gru 23, 2015 22:48   

http://biznes.onet.pl/wia...-mentoli/z89n5c

Witold Jarmolowicz
Site Admin

Wysłany: Śro Kwi 27, 2016 13:36   

Cytat:
W Wenezueli brakuje prądu i wody
Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro ogłosił w nocy ze środy na czwartek, że na dwa miesiące zmniejsza liczbę dni roboczych z pięciu do czterech w tygodniu, by ograniczyć zużycie energii i wody. Powodem tych działań jest panująca w kraju dotkliwa susza. Jak poinformował Maduro, począwszy od najbliższego piątku aż do 6 czerwca, "wszystkie piątki są dniami wolnymi od pracy". - Będziemy mieli długie weekendy - powiedział. Odwołując się do "świadomości narodowej" i apelując do obywateli, by poparli inicjatywę, prezydent rozszerzył z czterech do dziewięciu godzin dziennie czas, w którym centra handlowe i hotele będą musiały same generować prąd. (http://www.tvn24.pl)

Kolejne zwycięstwo komunizmu. Niedawno brakło im papieru do de, a teraz najobficiej zaopatrzony w złoża ropy kraj świata ma problemy energetyczne.

Swego czasu Włodzimierz Ijlicz buńczucznie stwierdził, że kapitaliści sprzedadzą sznurek, na którym komuniści ich powieszą.
JW

Witold Jarmolowicz
Site Admin

Wysłany: Sob Wrz 17, 2016 09:20   

A propos Włodzimierza Ijlicza, młodzi mogą już nie kojarzyć, więc przypomnijmy, że Włodzimierz Ijlicz nazywał się Uljanow, był synem chłopa pańszczyźnianego Ijli Wasiljewicza Uljanowa oraz Anny Aleksiejewny Smirnowej pochodzenia żydowskiego, stąd nazywał się po otczestwu Ijlicz, czyli syn Ilji. Najbardziej jednak Włodzimierz był znany pod pseudonimem Lenin.
Jego partnerką życiową była Nadieżda Konstantinowna Krupska, córka carskiego oficera.
Śmieszna rzecz. Jak żyję wiele lat, nigdy za czasów komuny nikt, nigdzie nie mówił, że Nadieżda była żoną Lenina. Zawsze przedstawiano ją jako towarzyszkę, jakąś bezpłciową partnerkę wodza rewolucji. A tymczasem 10 lipca 1898 roku para wzięła ślub w cerkwi. sic!
Zapewne z powodu tej cerkwi słowo żona nie mogło przejść przez gardła komunistycznych propagatorów.
Chociaż komuniści z natury rzeczy propagują bezpłciowość i seks jest dla nich tabu. W oficjalnych wizerunkach aktywistów nie ma miejsca na jakiekolwiek odniesienie do tego, że taki świetlany wzór mógłby bzykać, stąd niechęć do wspominania nawet o legalnych żonach i dzieciach.
W końcu twórca tego systemu, Józef Wissarionowicz Dżugaszwili, pseudo Stalin, w młodości uczęszczał do seminarium duchownego i był kształcony na popa.
JW

Sentinel 

Wysłany: Czw Maj 31, 2018 16:33   

Film dla ludzi o mocnych nerwach. 😉

„Dobromir Sośnierz o tym czego nie powinniście wiedzieć o PE [english subtitles]” w YouTube
https://youtu.be/lzigiPUXNzI

Odpowiedz do tematu