Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Defragmentacja
Autor Wiadomość
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 21:58   Defragmentacja

IBOGAINA , jest alkaloidem zawartym w afrykańskich ziołach . Wzór chemiczny , C20H26N20. Nazwa farmakologiczna , 12 - Methoxyibogamine . Tabernathe iboga jest rośliną rosnącą dziko w klimacie centralnej Afryki. Gabon . Po zażyciu jednorazowym , niweluje głód narkotykowy , alkoholowy , nikotynowy .
Praktycznie , blisko stu procentowa skuteczność . Odkodowuje percepcję na szczeblu subatomowym .
Usuwanie programu zależności , trwa kilka godzin . Przewijany jest film z aktualnego życia . Poczem wymazane są
z postrzegania trwale , uzależnienia na plaszczyźnie ducha . Duch zdrowy i cielesność nie potrzebuje wspomagania . Analogia z usunięciem programu strachu . Z indiwidualnej strefy wpływu życia .
:)



.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 12:41   Re: Defragmentacja

soook napisał/a:
IBOGAINA

Ciekawi mnie czy działa :D

--------------------------------

Ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii /ze zm./

Art. 33. 1. Środki odurzające grup I-N i II-N oraz substancje psychotropowe grup II-P, III-P i IV-P mogą być używane wyłącznie w celach medycznych, przemysłowych lub prowadzenia badań.

1. Środki odurzające grupy I-N
[...]
TABERNANTHE IBOGA - rośliny żywe lub susz, nasiona, wyciągi oraz ekstrakty

:)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 12:20   

No to mamy nowy temat, gdzie Soook jest wodzem (pierwszy post).
Defragmentacja to ciekawy okres rozwoju.
Jak tam było na wycieczce.
:-x 8)
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 12:59   

A , no susz ....defragmentuje prosto i skutecznie . ;)

Wycieczka po wiedzę . Praktyczna i syta . Sam tłuszcz !

;)







.
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 22:02   Re: Defragmentacja

soook napisał/a:
IBOGAINA , jest alkaloidem zawartym w afrykańskich ziołach . Wzór chemiczny , C20H26N20. Nazwa farmakologiczna , 12 - Methoxyibogamine . Tabernathe iboga jest rośliną rosnącą dziko w klimacie centralnej Afryki. Gabon . Po zażyciu jednorazowym , niweluje głód narkotykowy , alkoholowy , nikotynowy .
Praktycznie , blisko stu procentowa skuteczność . Odkodowuje percepcję na szczeblu subatomowym .
Usuwanie programu zależności , trwa kilka godzin . Przewijany jest film z aktualnego życia . Poczem wymazane są
z postrzegania trwale , uzależnienia na plaszczyźnie ducha . Duch zdrowy i cielesność nie potrzebuje wspomagania . Analogia z usunięciem programu strachu . Z indiwidualnej strefy wpływu życia .
:) .


sinsemilla przecież sook napisał,że jednorazowym

czy to oznacza sook, że można zażyć i się nie uzależnić po jednym razie?
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 22:09   

a, wiedziałam,że coś mi świta o jakimś filmie

, polecam teksty z chomika i film

Ibogaina-wielkie-oszustwo-mediow-rzadow-i-korporacji
http://niepoprawni.pl/blo...ow-i-korporacji
W wielu mediach nie bez powodu słowo spisek próbuje się ośmieszać. Bardzo często sugeruje się przy tym, że w spiski wierzą tylko "ludzie nawiedzeni", którzy mają problemy z własną psychiką. Dzisiaj jednak mam zamiar zaprezentować Państwu niepodważalny dowód na to, że spiski mediów, rządów i korporacji istnieją. Istnieją wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą naprawdę ogromne pieniądze i gdzie korzyści są obopólne.
Ibogaina jest "organicznym związkiem chemicznym", który pozyskuje się z "kory afrykańskiej rośliny Tabernanthe Iboga". "Stwierdzono, że ibogaina jest skuteczna przy leczeniu uzależnień od kokainy, heroiny, etanolu i nikotyny" (wikipedia).
Ibogaina w zwalczaniu uzależnień jest wysoce skuteczna, tak skuteczna, że nic innego nie może się z nią równać! Już podanie niewielkiej dawki powoduje np. "zanik symptomów głodu narkotykowego na czas od kilku dni do nawet kilku tygodni, co znacznie ułatwia przeprowadzenie wstępnej detoksykacji pacjentów" (wikipedia). Nie inaczej jest z uzależnieniem od alkoholu, czy nikotyny. Ibogaina jednak "NIE JEST NIGDZIE ZALEGALIZOWANA JAKO OGÓLNODOSTĘPNY LEK" (sic!). Ba! Handel ibogainą jest nawet zakazany!!! Dlaczego?
Wprowadzenie Ibogainy jako leku de facto oznaczałoby niemal całkowite zlikwidowanie uzależnień. Zniknęliby palacze, alkoholicy i narkomanii. Tyle tylko, że ktoś by na tym stracił i to stracił ogromne pieniądze. Rządy straciłyby wpływy z akcyzy. Korporacje farmaceutyczne straciłyby przychody ze sprzedaży ogromnej masy leków, które kupują przeważnie ludzie chorujący z powodu nadużywania używek. Przemysł tytoniowy i alkoholowy by podupadł. Media straciłyby znaczną część wpływów z reklam alkoholi i lekarstw. Korzyści są obopólne (wielostronne), więc spisek może istnieć!
Ibogainę blokuje się również dlatego, że jest to lekarstwo, które pochodzi z natury, a więc nie można go opatentować i nie można zmaksymalizować zysków ze sprzedaży. Sprzedaż nie leży więc w niczyim interesie, oprócz - rzecz jasna - interesu społeczeństwa, ale kogo on obchodzi? Kogo obchodzi to, że ktoś przypadkiem umrze na raka, albo dostanie marskości wątroby, lub zniszczy własne życie przez narkotyki? Tak naprawdę to nie obchodzi nikogo! Liczą się tylko zyski, zyski i jeszcze raz zyski! Ibogaina jest zakazana!
Wszyscy wierzymy, że rządy i korporacje w swoich działaniach kierują się dobrem ludzi. Nie jest to prawdą. Rządy i korporacja przede wszystkim kierują się interesem własnym, a więc skupiają się na kwestii zysków. Z tego względu przejawiają skłonność do zmowy i oszustwa. Dla wszystkich niestety nie jest to oczywiste. Nie jest, bo cichym wspólnikiem w zmowie jest znaczna część mediów, które pragną uchodzić za niezależne i rzetelne źródła informacji. Niezależne i rzetelne? Mogę się tu tylko uśmiechnąć. Niezależny i rzetelny w znacznej części jest praktycznie tylko internet, no ale ten bez końca pragnie się ocenzurować. Gdy to się uda, to nikt nigdy nie usłyszy o ibogainie i niezliczonej liczbie podobnych spraw. Zatem czy spiski nie istnieją?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ibogaina
PS Musimy zacząć uczyć własne dzieci sceptycyzmu wobec informacji prezentowanych w mediach. Przecież weryfikacja rzetelności informacji nie jest niczym złym. Rozwiązaniem jest również głośne opowiedzenie się obywateli za republiką, czyli za rządami prawa, które będzie stało ponad elitą polityczną i korporacjami. W tym celu powinniśmy zacząć powoływać niezależne fundacje, które będą przyglądały się pracy sądów. Takie fundacje powinny uruchomić stosowne kanały informacyjne, poprzez które będą komunikowały się ze społeczeństwem w sposób niezależny od mediów. Dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie zapisów na informacje w formie biuletynów (newsletter'y) rozsyłanych na e-maile. Gdy tak się stanie, to prawda zacznie zwyciężać, a kłamstwo faktycznie będzie miało krótkie nogi. Teraz jest zgoła inaczej.

i jeszcze tutaj:
Milosz Rozanski - Ibogaina zloty srodek medyczny na uzaleznienia.
Koncerny farmaceutyczne oraz państwa wydają krociowe kwoty pod pretekstem walki z uzależnieniem, dotacje otrzymują punkty medyczne oraz fundacje pomagające uzależnionym od różnych używek podczas gdy skuteczne i bezpieczne rozwiązanie są skutecznie blokowane. Ibogaina bo o niej mowa potrafi zatrzymać głód narkotykowy na wiele tygodni.


Dlaczego koncerny farmaceutyczne miały by blokować możliwość leczenia się?
Trzeba było by być ślepym by uważać iż swoją działalność prowadzą charytatywnie, koncerny farmaceutyczne tak naprawdę od wszystkich innych, na przykład koncernów naftowych i samochodowych różnią się tylko i wyłącznie sprzedawanym towarem. W każdym razie z całą pewnością można stwierdzić że ich głównym celem są zyski i nie można mieć o to żadnych pretensji, jednak trzeba wyjaśnić sobie kto i dlaczego miałby Interes w tym byśmy nie mogli się skutecznie leczyć?
Otóż jeśli zachorujemy można nas leczyć, im dłużej, częściej i poważniej będziemy chorzy i stan naszego zdrowia będzie słaby tym bardziej będziemy pomocni dla koncernów farmaceutycznych z których produktów będziemy zmuszeni korzystać. Nie będziemy tutaj rozwodzić się nad tym w jaki sposób przeprowadzane są tego typu działania dezinformacyjne i jak przekłamywane są fakty i dane, ponieważ aby zawrzeć te wszystkie dane medyczne w jednym artykule wymagało by to wydłużenia go co najmniej dziesięciokrotnie.
Jaki interes miało by w tym państwo? Przecież państwo jest dla obywatela!
Jeśli tkwiłeś w tym przekonaniu znaczy to tylko tyle iż propaganda zadziałała na Ciebie skutecznie i z całą pewnością wpłynęła na twoje postrzeganie świata nie tylko w tej kwestii, trzeba zastanowić się nad tym dłuższą chwilę by stwierdzić iż nie możliwa jest sytuacja w której to państwo jest dla obywatela, a nie obywatel dla państwa chociażby dlatego iż Człowiek jest w stanie bardzo dobrze radzić sobie bez państwa. Państwo samo nie wytwarza żadnych dóbr i w każdej formie musi żerować na owocach pracy wytwarzanych przez swoich obywateli. Trzeba więc również podać definicje tego czym jest owe państwo, moim zdaniem idealna będzie definicja autorstwa Maurycego Rothbarda opisująca władze państwową jako grupę ludzi którzy poprzez utrzymanie monopolu na przemoc, co za tym idzie stanowienie prawa okupują określony teren. Nigdy w historii ani w świecie zwierząt nie było tak by jednostki silniejsze zdobywające władze w stadzie/społeczeństwie obierały ją po to by służyć jednostkom słabszym.
Bezpośrednie korzyści płynące z uzależnienia obywateli.
Po za tym iż środki niezbędne podczas walki z nałogiem, jak i większość używek służących do zaspokojenia nałogu jest opodatkowanych co zasila budżet państwa kryją się za tym jeszcze bardziej nikczemne występki. Idealnym przykładem będzie ustawianie przetargów chociażby na leki refundowane z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) o których zdarza się co jakiś czas zasłyszeć.
Ibogaina – Rozwiązanie problemu wielu nałogów.
Zarówno na opodatkowanym alkoholu jak i nikotynie które są substancjami niezwykle silnie uzależniającymi (Alkohol działa na te same receptory w mózgu co heroina) zarówno fizycznie jak i psychicznie. Państwo czuje się w obowiązku wydawać kolejne dyrektywy i pieniądze podatników by stwarzać pozory iż walczy z problemem który nie występował by normalnie, dzięki zwalczaniu sztucznie stworzonych problemów których są prawdziwą przyczyną mogą legitymizować swoje działania i poświadczać „Widzicie, robimy to dla waszego dobra”. Ibogaina jest psychoaktywnym związkiem chemicznym występującym w korze Afrykańskiego drzewa (Tabernanthe Iboga), jego działanie zostało dokładnie zbadane klinicznie i mimo iż jego nazwa (specjalnie) nie jest powszechnie znana jest jedynym skutecznym środkiem pomagającym w walce z uzależnieniami.
Po za kilkugodzinnymi zmianami w stanie umysłu poprzez swoje działania psychoaktywne które dzielą się na dwie fazy (faza wizyjna której nazwa klarownie informuje nas o jej przebiegu oraz faza introspektywna w czasie której człowiek się rozluźnia i wycisza) których przebieg w żadnym stopniu nie jest nieprzyjemny ani niebezpieczny dla osoby zażywającej ten specyfik. Najciekawszym działaniem jest jednak powstrzymanie fizycznego głodu narkotykowego na używki uzależniające fizycznie (alkohol, nikotyna, etanol oraz heroina) na okres od wielu dni do nawet kilku tygodni.
Sytuacja prawna Ibogainy.
Mimo iż Ibogaina jest lekiem pozwalającym skutecznie walczyć ze zjawiskiem uzależnień od narkotyków mimo iż sama jest zakazana. Jej posiadanie nie jest zabronione lecz handel jak najbardziej (tak samo przemyt i sprowadzanie) dlatego jej cena jest sztucznie windowana przez interwencjonizm państwowy do niebagatelnej sumy 500 $ za jeden gram, jednak dostęp do niej jest znacznie utrudniony ponieważ można dokonać jej zakupu tylko i wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia badań. Więcej informacji o samej Ibogainie można znaleź na Polskiej Wikipedii gdzie dokładnie i szczegółowo jest opisana nie tylko sytuacja prawna w Polsce i na świecie lecz również jej właściwości psychoaktywne.
Dlaczego państwo nie pozwala nam łatwo i skutecznie leczyć się z nałogów?
Nie ma co ukrywać iż masowa hodowla opisanych roślin szybko sprawiła by iż moglibyśmy wyleczyć się z nałogu już za kilka złotych gdyby tylko rynek został uwolniony, lecz państwu jak i koncernom zależy na tym by być ci „potrzebnym” i abyś tym samym napychał ich kieszenie swoim pieniędzmi. Koncerny dostają pieniądze, państwo natomiast buduje w obywatelach poczucie iż jest im niezbędne ponieważ to ono się nimi opiekuje, jeśli masz problem ze zdrowiem odwiedź państwowy szpital, centrum medyczne lub inną placówkę w której będziesz mógł liczyć na pomoc od państwa.

http://chomikuj.pl/Swiato...i,444749152.doc

a tutaj film, chyba jest więcej filmów ale niektóre są niedostepne

http://www.youtube.com/watch?v=O2dKACZEnm0
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 22:18   

tu jest jeszcze coś

http://www.youtube.com/wa...feature=related

tutaj działa: ale po francusku, napisy ang.

http://www.youtube.com/wa...I4zceAOv10&NR=1

teraz już nie znajdę kiedyś obejrzałam film, w którym dziennikarz zdecydował się wziąśc udział w pewnej ceremonii w jakimś plemieniu i tam też było jedzenie pewnej rośliny i wymioty po której był odjazd - halucynacje itp. i wymioty, niestety nie pamiętam czy to było to samo. Ale mi sie to przypomniało i znalazłam te filmy.

i jeszcze tutaj:

http://www.youtube.com/wa...feature=related

wizyta w domu IBOGA MOTHER Sary ,ktora w swoim domu w Amstrdamie gosci ludzi z calego swiata chcacych doswiadczyc sily i mocy mitycznej IBOGAINY

jescze ibogaina na Słowenii

http://www.youtube.com/wa...zhzIwpJT8k&NR=1
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

Ostatnio zmieniony przez sylwiazłodzi Śro Kwi 13, 2011 22:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 22:35   

co to znaczy z ang. o ile dobrze usłyszałam detoksyfikacja z infekcji, wyleczenie organizmu gdy zachoruje ?

( z ostatniego filmu ze Słowenii.)

Czy dzieciom można by to podać, no kurde, głupie pytanie na autyzm?Albo zażyję sama.

Właściwie to nie głupie pytanie. Zapomniałam,że czytałam o badaniach i leczeniu przecież lekami autystyków np. agresywnych.

Ale przeszukuję google i yahoo na temat "ibogaine autism" i nie ma konkretów.

Kiedyś jakiś dokument był o badaniach z Holandii o narkotykach i lekach i leczeniu i jak to wpływa na mózg, ale w innych ilościach, jako dym do wdychania w jakieś ilosici doświadczalnej.

a tutaj coś podobnego, wrzuciłam w tłumacza google,a le za trudny tekst dla automatu.

http://www.ibogaine.desk.nl/nlpsy.html
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

Ostatnio zmieniony przez sylwiazłodzi Śro Kwi 13, 2011 22:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 23:31   

Bardzo długi tekst, ale po angielsku

http://www.drugs-forum.co...ead.php?t=17439
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 08:44   

Nie uzależnia . Zapewne "ulecza" też i inne stany ducha . Warto wycieczkę zrobić do Afryki .
Znane dwa przypadki odkodowania , nastąpiły natychmiast. Będący w ciągu heroinowym ,
po aplikacji suszu , byli sami zaaadziwieni brakiem głodu . Jeden narkoman , z wieloletnim stażem , drugi , akademicki wykładowca . Będący brający . To wiem .
Internet 'y nie powiedzą prawdy . :D


:>



.
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 19:44   

Defragmentacja monetarna/ Lat mając twenty one , fundowana jest opieka emerytalna. Jeden miesiąc płacąc ze swej pracy , dajmy na to . Qvinta l żyta . Na procent . Trzy albo dwa . Po mięsiącu , żyta jest ciut więcej . Po trzystu tam dniach , procentami żyto wzrasta . Rok za rokiem , lata płynął . Pracujący oficjalnie , żyta kwintale płacą . Płaci jeden , jedna .... i po dwunastu latach umiera . Następni , te żyto wypracowane przez siebie , spożywają przez lata cztery . I opuszczają ziemię . Dający na emeryturę , giną w wypadkach . A , wybywają z Rodiny . Na wieki wieków .
Praca ich zostaje . Na sumie Polski . Dwadzieścia milionów płaci na fundusz emerytalno - rentowy , a minimum pobiera ekwiwalent . Każdy , opłacający żytem ili burakami , nie podlega . Wpływom pieniężnym . Wnuczka , synowej , dziecka z opieki , jarmusza , i kogoś .

Nikt nie pracuje na emeryta . Chyba że , matematyka jest powyginana .
Gdzie są pieniądze wypracowane przez lud nad Wisłą ?

;)


.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 19:52   

[quote="soook"]...Gdzie są pieniądze wypracowane przez lud nad Wisłą ?... [/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Fuuuuuuj Ty materialisto! :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 20:09   

...... haaaa ! Piniejądze . Od manifestu PKWN .
Kto je , znaczy walutę , za jumał ?
To chiba był lipiec , we Chełmie . Teraz jest kwiecień .
cztery cztery . Wtenczas . Jedenaście teraz . Kto jest
na wierchu ?
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 21:36   

Może za trudna matematyka . Ze żytem emerytalnym .


Pięciu polityków .
Jeden mówi - jeden z nas kłamie .
Drugi mówi - dwaj z nas kłamią .
Trzeci mówi - trzech z nas kłamie .
Czwarty mówi - czterech z nas kłamie .
Piąty mówi - pięciu z nas kłamie .

..... który mówi prawdę ? Piąty .

Na metafizykę trzeba patrzeć jak dziecko . Co jest w środku . W radioodbiorniku , jest orkiestra symfoniczna . :D

Jeden z pierwszych filmów , wypłoszył widzów z ekspozycji . Parowóz jechał na widownię .

:>
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:34   

Defragmentacja humorem .

http://youtu.be/TLgacbYRQ_I


:>
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 15:35   

O co Jehowa nas prosi ?


........Jak dalece mamy być posłuszni Bogu ? Mojżesz oznajmił " Chodź wszystkimi Jego drogami " .
Jehowa pragnie , byśmy robili wszystko , o co nas prosi . Czy takie całkowite posłuszeństwo nie okaże się dla nas szkodliwe ? Oczywiście , że nie ! Nasze ochocze posłuszeństwo przysporzy nam błogosławieństwa .Mojżesz zachęca : Przestrzegajcie przykazań Jehowy , które ci nakazuję , dla twego dobra . Każde przykazanie Boga - wszystko o co nas prosi - ma na celu nasze dobro . Czyż mogłoby być inaczej ? Biblia mówi ,że "Bóg jest miłością .Dlatego dał wyłącznie takie przykazania , które się przyczyniają do naszej wiecznotrwałej pomyślności . Spełnianie Jego wymagań oszczędzi nam już teraz wielu zgryzot , a w przyszłości zapewni niekończące się błogosławieństwa pod panowaniem Królestwa Bożego


A więc - usłuchać czy nie ? Jęśli chodzi o to , o co prosi nas Jehowa , jest tylko jeden mądry wybór : całkowite i ochocze posłuszeństwo . Dzięki temu jeszcze bardziej przybliżamy się do Jehowy , kochającego Boga , który zawsze ma na względzie nasze dobro .

Strażnica . 1 października 2009 .

Proszę dokładnie "wejść" w powyższy tekst .

Zdefragmentować postrzeganie szkolno - akademickie . Dotyczące czytania ze zrozumieniem .


:>
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 15:54   

Idąc dalej z defragmentacją swego postrzegania .....
.....religie ( szczególnie oparta na Jezusie ) , przykrojona , ufryzowana kolorami , przez Kogoś ( ? ) i rozpuszczona po Ziemi , ogniem- mieczem , wścibstwem i arogancją , osiągnęła cel nadrzędny : upodlenie i rozmiękczenie Człowieka przez wpajanie mu
poczucia winy .

:>
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:33   

soook napisał/a:
upodlenie i rozmiękczenie Człowieka przez wpajanie mu
poczucia winy


tak dużo mógłbyś , a tak mało rozumiesz , biedaku

przemawia przez Ciebie ... odrzucenie

" ponieważ zstąpił do was Diabeł, pałając wielkim gniewem, bo wie, że mało ma czasu” (Obj 12:10, 12).

jeszcze jest czas :-)

Dar
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:45   

dario_ronin napisał/a:

przemawia przez Ciebie ... odrzucenie
Dar

A przez Ciebie co przemawia ?
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:48   

Umówmy się, że jest etap mniej lub bardziej beznadziejnej dyplomacji,
czyli
wszyscy się zgadzają, że druga strona czuje się odcięta i zagubiona
i oferuje określone możliwości.

Oczywiście poza radosnym męczeniem w stopionej siarce
bo to jakieś takie nie na czasie jest.
:-/

edit:
No i nie widzę szans na szukanie zemsty to nie te wymiary.
:-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Nie Kwi 17, 2011 16:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:48   

Bardzo fajowe są posty , pisane na tym forum . Przez wystraszonych i lękliwych.O strachu .
Super . Mięśnie brzucha , przepona pracuje . A i twarz zyskuje . Wszak śmiech daje radość życiu ! I'm so glad :D




:>




.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:51   

Kto pierwszy rzuci kamieniem wypada z gry.
EDIT: (no dobra od teraz kto pierwszy)
Czas gwiazdowy: SDN 2455669.16215
:-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Nie Kwi 17, 2011 16:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:54   

Adam319 napisał/a:
Kto pierwszy rzuci kamieniem wypada z gry.
EDIT: (no dobra od teraz kto pierwszy)
:-)

A czy ma znaczenie jakim kamieniem? Jakby na przykład diamentem rzucić ? :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:56   

Rzucając diamentem można wypaść z klasą.
:-)
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:59   

Nie konfrontacje ..... KREACJE !!!

:> :D :> ...... biedaków i bogaczy .
A to czy potrafią , to inszość inna .



:>
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:04   

Dobry , bardzo jesteś . Adam319 ;)
Złote kreowanie zdania . Diamentem słów duszy .
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:24   

fink napisał/a:
Soook, powiedz tylko słowo


Fink , a jeśli soook to ... Legion 8)

co wtedy ???

D
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:39   

Adam319 napisał/a:
Kto ... rzuci kamieniem

konkluzja:
Trzeba żyć tak, by móc rzucić kamieniem w razie takiej potrzeby :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:58   

sinsemilla napisał/a:
Trzeba żyć tak, by móc rzucić kamieniem w razie takiej potrzeby :)
Trzeba tak żyć by mieć odwagę porzucić kamienie jeśli to wygląda sensownie.
:-)
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 18:10   

Adam319 napisał/a:
sinsemilla napisał/a:
Trzeba żyć tak, by móc rzucić kamieniem w razie takiej potrzeby :)
Trzeba tak żyć by mieć odwagę porzucić kamienie jeśli to wygląda sensownie.
:-)

A jeśli nie wygląda, trzeba nałożyć, lub zmienić Okulary :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 18:19   

Oooo fink . Nad wszystkim ( na Ziemi ) są , jest religia . A religie podlegają ....
Nad panami na literkę , AH JWS L , i wielu wielu innych . Ze polityki , gospodarki , monetaryzmu ma pieczę pewne miejsce na mapie Ziemi . I tam rezydujący .
:>

Żołnierzyki słudzy i lokaje nie interesują mnie . Ich pryncypał , a i owszem .
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 18:23   

soook napisał/a:
Żołnierzyki słudzy i lokaje nie interesują mnie . Ich pryncypał , a i owszem .





.


A dlaczego Cię on, ten pryncypał, interesuje ? :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 20:21   

Adam319 napisał/a:
Trzeba tak żyć by mieć odwagę porzucić kamienie jeśli to wygląda sensownie.


Adamie , imponuje mi Twoja bystrość umysłu

nawet Ci po cichu zazdroszczę :-)

zresztą wielu tu takich , dlatego tu bywam

uczę się od Was , od soooka też 8)

staję się zupełniejszy

dziękuję :-)

Dar
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 20:35   

to ja dziękuję
za inspirację
i dobre
słowo
:-)
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 20:37   

Wszyscy jesteśmy z tej samej Gliny :)

Dziękuję Wszystkim że jesteście Tu i Teraz i że ja mogę Tu także być :hug:
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 20:39   

Prawdziwa defragmentacja :medit:
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 20:50   

Sinsemilla , w arcy ważnych zagadnieniach i rozwiązaniach rozmawia się z Cesarzem , nie z jego lokajami . I nie tylko rozmawia . ;)


Wojny nie będzie . Zgadza się , zakusy są . Tylko Ci od wojen , poturbowani mocno są .
Brak dostępu do energii . I ktoś miesza w ich intencjach . Na szczeblu niewidzialnym .

:>
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:03   

soook napisał/a:
Sinsemilla , w arcy ważnych zagadnieniach i rozwiązaniach
.

A jakież to arcy-ważne rozwiązanie może podpowiedzieć pryncypał ? ;)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:14   

Nie podpowiedzieć . Wymienić informacje . I osiągnąć progres . ;)

Tak , szczebel (e) defragmentacji . Bardzo , bardzo lubię się uczyć .
Magazynowanie , posiadanie dla samego aspektu na teraz jest bez sensu .
Stagnacja i objawy gnilne , posiadającego .

.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:24   

soook napisał/a:
Magazynowanie , posiadanie dla samego aspektu na teraz jest bez sensu .
Stagnacja i objawy gnilne , posiadającego .






.

A jaśniej i prościej troszkę napiszesz o tym co powyżej ? :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Nie Kwi 17, 2011 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:29   

Cytat:
Zauważ,


nie doceniasz przeciwnika , a to już nie naiwność

to po prostu ....... jest

wiem o nich więcej 8) , są bardzo przebiegłe

respekt jest niezbędny

Dar
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:45   

soook napisał/a:
Nie podpowiedzieć . Wymienić informacje . I osiągnąć progres . ;)

Tak , szczebel (e) defragmentacji . Bardzo , bardzo lubię się uczyć .
Magazynowanie , posiadanie dla samego aspektu na teraz jest bez sensu .
Stagnacja i objawy gnilne , posiadającego .

Stagnacja i objawy gnilne pryncy-pala = defragmentacja.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:58   

Może tak . Potrafię pływać . Pewien możny władca , przeprawić się pragnie na drugą stronę jeziora . Po pokarm . Inaczej głoduje i umiera . A obawia się umierania . I nie potrafi nauczyć się pływać . Ba , nic nie potrafi się nauczyć . Aktualnie wojnę generuje . Pomiędzy ludźmi .
Mówi do mnie , przeholuj mnie na drugą stronę jeziora . Sowicie ciebie wynagrodzę .
Odpowiadam , nie chcę Twojej zapłaty ni nagrody . Nie . Zatrzymaj rozwój wojny , a przeholuję po pokarm . Co uczyni możny władca ? :>
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 22:17   

soook napisał/a:
Może tak . Potrafię pływać . Pewien możny władca , przeprawić się pragnie na drugą stronę jeziora . Po pokarm . Inaczej głoduje i umiera . A obawia się umierania . I nie potrafi nauczyć się pływać . Ba , nic nie potrafi się nauczyć . Aktualnie wojnę generuje . Pomiędzy ludźmi .
Mówi do mnie , przeholuj mnie na drugą stronę jeziora . Sowicie ciebie wynagrodzę .
Odpowiadam , nie chcę Twojej zapłaty ni nagrody . Nie . Zatrzymaj rozwój wojny , a przeholuję po pokarm . Co uczyni możny władca ? :>

.

Ciekawe, choć napisałam tu coś innego to skasowałam bo wasze słowa stają się coraz ciekawsze, czekam na "rozwój wypadków"
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 22:20   

soook napisał/a:
Zatrzymaj rozwój wojny , a przeholuję po pokarm .





.

A zrobisz to ?

sylwiazłodzi napisał/a:
czekam na "rozwój wypadków"

Ja też. Strach się bać normalnie :)
http://republika.pl/blog_...r/kolysanka.jpg
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Nie Kwi 17, 2011 22:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 22:29   

Czekam

Patrze - nie widzę
Nastawiam ucha - jazgot grających gardeł
Dotykam - palce ślizgają się we szkle
Czy tasujący moją Ziemię
To ludzie , czy pionowe konstrukcje
Serca nie mające

Czekam.......

;)

Władca także i też ma głos .
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 22:33   

..kocham..
..kochając-czekam..
..czekając-tęsknię..
..tęskniąc-myślę..
..myśląc-marzę..
..marząc-rozumiem więcej..
..rozumiejąc więcej-dostrzegam piękno..
..dostrzegając piękno-czynię dobro..
..czyniąc dobro-daruję natchnienie..
..darując natchnienie-jestem szczęśliwa..
..będąc szczęśliwą-kocham..

DobrejNocy :papa:
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Pon Kwi 18, 2011 11:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 22:46   

Pochylam siebie z szacunkiem .
5 maj 2007 .

:>
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 23:24   

"Teraz tylko drzewa nie boją się wzrastać. Ludzie wciąż (Ja także) boją się rozwoju, zmiany na nowej drodze a tyle jeszcze tych szlaków przede mną."

15 kwietnia 2011r.
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 01:51   

soook napisał/a:
przeholuję po pokarm

A co na to nowe źródło pokarmu,
pewnie się już ekscytuje
otwierającym się wachlarzem
możliwości rozwojowych.
:-)
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:32   

soook napisał/a:
Władca także i też ma głos .

Jaki władca soook?
Kto kim włada?
:/
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 15:15   

Sinsemilla ,
, A kto włada szeregowym księdzem ? A kto szeregowym politykiem ? A internetem ? A forami internetowymi ? Całe media są prowadzone na smyczy Władcy .
Tutaj , na DD, prawie wszyscy stosują autocenzurę .
Podjąłem , ha temat emisji złotówki o ograniczonej stopie procentowej i ??? .
Niektórzy , czytali to z pampersem w majtach .
Czy to miało jakieś znamiona all anty ?
Uśmiecham się , decydent zachowa całość , ale wykonawca odczuje karmę .
Mówię między innymi o wyczyszczeniu za pytań .

Drzewa oczywiście , wzrastają . Trawa i pokrzywa także . A ludzie kulą się ze strachu zimna .

:>
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 17:03   

Defragmentacja ? gromadzenie "kosztowności" trwa


1914 Badacze Pisma Świętego gorliwie głoszą w 43 krajach; w dziele świadczenia uczestniczy 5155 osób; na Pamiątce jest 18 243 obecnych

1941 liczba aktywnych Świadków Jehowy przekracza 100 000
1992 w obwieszczaniu Królestwa bierze udział 4 472 787 osób w 229 krajach

2009 liczba głosicieli — 7 313 173. Liczba 18 168 323 obecnych na Pamiątce śmierci Chrystusa
2011 około 20 000 000 obecnych

Co dalej ?

zobaczymy

:-)
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 17:32   

W Chinach , coś koło 35 milionów ćwiczy mężnie na fortepianie . Chopin jest ich bogiem fortepianowym . A żaden z pianistów z Chin , Tayvan , Hong Kong nie interpretuje jak
Olejniczak . :>

Poczekamy , zobaczymy . Na przyszłym konkursie chopinowskim 8)



Artur Rubinstein poza zaassięgiem :>



.O ! oczopląsów dostałem . Takie liczby ! Jednak Chopin lepszy ma ranking . A ilu to pianistów na Ziemi . Multum . Chopin rullezz :hah:
Ostatnio zmieniony przez soook Pon Kwi 18, 2011 17:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 17:57   

soook napisał/a:
Poczekamy , zobaczymy


czekam niecierpliwie :P


 „Kiedy więc ujrzycie obrzydliwość, która sprowadza spustoszenie, jak powiedziano przez proroka Daniela, stojącą w miejscu świętym (niech czytelnik wykaże rozeznanie) 8)

;)
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 18:18   

Nie ma , jak dobra kawa ! I aromat i smak . Zapach . A jaki rytuał . Nawet w dużych , nie nadmiernych ilościach nie jest ohydna i nie pustoszy :>
Oczywiście . Pirwyj sort - jamayka blue mountain .



.
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 18:50   

soook napisał/a:
jamayka blue mountain


podaj namiary

lubię dobrą kawę

:-)

Dar
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 19:23   

http://cesarskaperla.pl/k...a-blue-mountain

popisujesz się :D
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 19:53   

Dlaczego sądzisz że , popisuję się ?

;)
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 21:38   

Czy przeholuję ? Logika ma wiele meandrów . Idzie Władca na holowanie . Wojna precz .
Zostaje na brzegu . Po przeholowaniu . Ma pokarm . Żyje . Nie wróci , tam gdzie ja popłynę . Zostali jego podwładni . Bez dającego decyzję . Sami nie potrafią i się nie nauczą, podjąć osobowo zadania . Logika jest elastyczna . Znając kodeks i prawa Wszechświata , idzie improwizować zdarzeniami .
:>
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 12:39   

soook napisał/a:
Sinsemilla ,
, A kto włada szeregowym księdzem ? A kto szeregowym politykiem ? A internetem ? A forami internetowymi ? Całe media są prowadzone na smyczy Władcy .
.

Czyżby ten "władca" to EGO ?
:)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 17:51   

Co to , kto jest Ten , Ta - EGO ?

Zdefiniowanie tego stwora , zrozumiałym językiem .
:>




.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 19:05   

Zawsze gdy czuję się lepszy lub gorszy od kogoś - oto melduje się ego.

Chwilowa energetyzująca satysfakcja gdy zapodam za moment komuś jakąś plotę, której on nie zna i przeciągam ten moment tekstami typu: "Stary, wiesz co się tam stało?"

Gdy osądzam człowieka, a nie czyn.

Gdy spekuluje co ktoś myśli.

Gdy spekuluję co ktoś myśli, że ja myślę.

Gdy mówię o ludziach: "uduchowiony", "skąpiec", "świetny facet", "sympatyczna dziewczyna", "dobry człowiek", "geniusz", "buc" itd.

Przypadkowe napomykanie o tym kogo znanego znam.

Dzień dobry: to moje ego kolego.
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 19:15   

Jeśli ego przerosło księdza, to obcuje z wiernymi, grzesznikami, świętymi, potem z ludzmi. I na odwrót.

To samo u lekarza. On jest mi konowałem a ja jemu pacjentem. Potem jesteśmy ludzmi (jeśli w ogóle).

Dla rodziców jestem pierw synem, a potem człowiekiem (jeśli w ogóle).

A zdrowiej odwrotnie. Pierw człowiek, potem jego rola i historia.
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 19:28   

A jak nie istnieją pojęcia : gorszy lepszy i Wszystkie temu podobne , to nie ma tego
ega ?
Pojęcia te , są wgrane w postrzeganie . Gumka myszka , i wycieranie . Potem trza zdmuchnąć . I po ptokach :>


.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 19:42   

Ego jest potrzebne i będzie. Cały wic chyba w tym by nie dać mu utyć.
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
Ostatnio zmieniony przez Waldek B Wto Kwi 19, 2011 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 19:43   

Instalacja windows'a , lynux'a nie jest niepojmowalna . Instalacja programów , do nauczenia .
To instaluj w siebie , Siebie ! Ludzkie programy . :>
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 19:45   

Na ten czas , nic nie jest potrzebne .

Nawet to , nic .

:>




.
Ostatnio zmieniony przez soook Wto Kwi 19, 2011 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 20:07   

soook napisał/a:
nie istnieją pojęcia : gorszy lepszy i Wszystkie temu podobne.

Więc kim jest "władca" /pryncypał/ ? I dlaczego tak go zwiesz?
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 20:38   

Zobacz . Zatarta została granica postrzegania . Skutek jest bogiem .
A nikt prawie , nie pyta o przyczynę . Kto pyta nie błądzi .

Co , lub kto jest przyczyną niezrozumienia się , będących na tym forum ?
Człowiek jest elementem biologicznym w sieci krzemu .
:>


Dużo powiedziałem .




.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 21:15   

soook napisał/a:

Co , lub kto jest przyczyną niezrozumienia się , będących na tym forum ?
Człowiek jest elementem biologicznym w sieci krzemu .
:>
.

Pomyślę potem.

Teraz idę trochę poślęczeć nad filozofią :)

Dobranoc :papa:
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 21:27   

:> dobranoc :papa:
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 22:44   

soook napisał/a:
Czy przeholuję ? Logika ma wiele meandrów . Idzie Władca na holowanie . Wojna precz .
Zostaje na brzegu . Po przeholowaniu . Ma pokarm . Żyje . Nie wróci , tam gdzie ja popłynę . Zostali jego podwładni . Bez dającego decyzję . Sami nie potrafią i się nie nauczą, podjąć osobowo zadania . Logika jest elastyczna . Znając kodeks i prawa Wszechświata , idzie improwizować zdarzeniami .
:>



.


mnie tylko to pogrubione zdanie interesuje, już drugi raz piszesz w ten sposób, pierwszy raz w tatym poście o władcy też podobnie napisałeś i to było to o czym wtedy nie napisałam mojego posta bo chciałam zobaczyć co będzie w dalszej dyskusji

tak słabo wierzysz w innych? czy to tylko dyskusja dla ciebie?logika, jak zadanie matematyczne czy coś w tym stylu?
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 03:33   

Sylwio , dokładnie czytasz. I to co pomiędzy .Ależ nie ma ograniczeń ! Tylko że , niewielu ludzi pragnie się uczyć . Czy wierzę w ludzi ? Nie pisałbym . Choć to nie jest wiara . Wiedza .Wiem bo wiem . I pragnę wiedzieć więcej . Olbrzymi procent ludzi , to tacy którym się wydaje że coś wiedzą .
Norwid mówił - pleśń z oczu zedrą narody .

:>
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 12:50   

soook napisał/a:
IBOGAINA , jest alkaloidem zawartym w afrykańskich ziołach . Wzór chemiczny , C20H26N2O.


C4H9NO2 (GABA) a C2H5OH

http://pl.wikipedia.org/w...inomas%C5%82owy

wiecie coś więcej na ten temat ?

:)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Wto Wrz 03, 2013 12:55, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved