Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Pon Gru 24, 2012 13:35
Co do oczyszczania twarzy?
Autor Wiadomość
maja90 

Dołączyła: 02 Lis 2016
Posty: 11
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 11:04   

U mnie dobrze sprawdzają się domowe sposoby np. peeling cukrowy. Jest bardzo prosty do przyrządzenia (mieszamy 1 łyżkę cukry i pół łyżeczki oliwy). Lubię też maseczki z ogórka i cytryny, świetnie orzeźwiają :)
 
     
klaraa91 

Dołączyła: 13 Sty 2017
Posty: 31
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 10:09   

U mnie świetnie sprawdziła się glinka do której dodaje się trochę wody i myje. Działa podobnie jak peeling ale jest dużo delikatniejsze, polecam!@
 
     
Majkaaa

Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 9
Wysłany: Pią Lip 28, 2017 21:35   Co do oczyszczania twarzy?

Ja do demakijażu używam olejku z Resibo. Bardzo ładnie i skutecznie usuwa makijaż a do tego nie podrażnia i nie wysusza cery. Przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny!;) Dodatkowym plusem jest naturalny skład!
 
     
Herbia_pl 

Dołączyła: 10 Lis 2017
Posty: 29
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 11:36   

Akurat jeżeli chodzi o oczyszczanie twarzy, to ja bazuję na dobrym płynie micelarnym i tutaj nie mam jednego ulubionego, testuje kilka firm.
 
     
krooos7

Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 5
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 17:49   

Nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy... Nie będę zatem mógł pomóc...
_________________
Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki.
 
     
kruszynka

Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 6
Wysłany: Pon Lip 09, 2018 22:19   

Przy oczyszczaniu twarzy to radze byc ostroznym zwłaszcza jesli robi sie to na wlasna reke. Wiekszosc kremow czy maseczek oczyszczajacych zawiera silne substancje ktore moga bardzo podraznic cere. Przerabialam to niestety u siebie i wyladowałam tutaj https://www.wbienkowski.p...-carbo-therapy/ z rykiem i blaganiem o pomoc bo raz ze zaczerwienie nie schodzilo po 4 dniach to samo opuchlizna... a dwa ze bardzo pieklo. Okazalo sie, ze maseczka byla za silna a ja nalozylam ja dodatkowo na podrazniona juz i tak cere ;/ Radze korzystac jesli chodzi o takie peelingi wylacznie z pomocy specjalistow
 
     
fibi

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 10
Wysłany: Pią Sie 17, 2018 00:54   

Ja do oczyszczania twarzy uzywam https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ - glownie ze wzgledu na fakt, ze mam bardzo sucha i podrazniona skore, a ta emulsja nie uszkadza płaszcza lipidowego – naturalnej bariery ochronnej skóry. Dodatkowo nie zawiera tez barwnikow, parabenow i innych drazniacych substancji, dzieki czemu mam pewnosc, ze nie wystapia u mnie po niej dodatkowe alergie.
 
     
kalarepa150

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 10
Wysłany: Pon Mar 25, 2019 09:21   

a jakieś mleczko dla bardzo wrażliwej skóry ?
 
     
pola9

Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 25, 2019 20:18   

Tak, ja ostatnio dość często używam mleczka oczyszczającego od raviny, jest bardzo delikatne i kojące, dość szybko oczyszcza skórę. To mleczko jest organiczne i przecudnie pachnie do tego :)
 
     
ekt

Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 69
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 10:02   

Jesli blizny po trądziku są duże to raczej nie da się ich usunać domowymi sposobami. Domowe sposoby są skuteczne jedynie jeśli chodzi o drobne przebarwienia. Jednak poważniejsze blizny można usunać jedynie w gabinetach stosując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Bardzo dobre działanie może mieć przykładowo laser:
https://klinikamagnuccy.pl/usuwanie-blizn/

Sam usuwałem blizny na policzkach ( których nie dało się za bardzo zakryć zarostem) za pomocą zabiegów laserowych. Efekt moim zdaniem bardzo dobry.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved