Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Pon Gru 24, 2012 13:35
Co do oczyszczania twarzy?
Autor Wiadomość
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 15:22   

Cytat:
Do demakijazu polecam tonik dla niemowlat Babydream z Rossmana, ktory ma bardzo malo chemii.
Miałam na myśli lotion dla niemowląt, który ma konsystencję mleczka ...
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 15:47   

Magdalinha napisał/a:
Cytat:
Do demakijazu polecam tonik dla niemowlat Babydream z Rossmana, ktory ma bardzo malo chemii.
Miałam na myśli lotion dla niemowląt, który ma konsystencję mleczka ...

Magda, serio?
Moje dziewczyny używają tych kosmetyków z Rossmana i żona bardzo je chwali.
Troszkę się z niej podśmiewałem...
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 15:49   

Si
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 16:10   

Piotrx napisał/a:
Gavroche napisał/a:
Panie Witoldzie, 12 lub 13 par homoseksualnych obu płci oraz kilku singli należy do moich bliższych znajomych, niektórych można by zaliczyć do przyjaciół.


To wszystko wyjaśnia skąd u ciebie takie spaczenie poglądów. Gdyby normalny człowiek obracał się w takim towarzystwie też by chyba zgłupiał. Współczuję.

Stary, nie uwierzysz, część z "nich" jest CZARNA.
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 17:44   

Magdalinha napisał/a:
Miałam na myśli lotion dla niemowląt
Cytat:
Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Simmondsia Chinensis Oil, Persea Gratissma Oil, Parfum, Cetyl Alcohol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Hydroxide
LOL
wiki napisał/a:
Cetyl alcohol was discovered in 1817 by the French chemist Michel Chevreul when he heated spermaceti, a waxy substance obtained from sperm whale oil, with caustic potash (potassium hydroxide). Flakes of cetyl alcohol were left behind on cooling.
LOL
Ostatnio zmieniony przez vvv Czw Lut 07, 2013 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 20:34   

zyon napisał/a:
Nie rozumiem co po ci w ogole telewizor.


A gdzie ja powiedziałem, że potrzebuję telewizor? Nikt normalny tego przecież nie słucha.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 22:57   

Piotrx napisał/a:
zyon napisał/a:
Nie rozumiem co po ci w ogole telewizor.


A gdzie ja powiedziałem, że potrzebuję telewizor? Nikt normalny tego przecież nie słucha.

Jeszcze Neta se skastruj :viva:
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 09:48   

Gavroche napisał/a:
Piotrx napisał/a:
zyon napisał/a:
Nie rozumiem co po ci w ogole telewizor.


A gdzie ja powiedziałem, że potrzebuję telewizor? Nikt normalny tego przecież nie słucha.

Jeszcze Neta se skastruj :viva:


W sieci jest dużo wartościowych informacji. Trzeba tylko umieć szukać, np.:
http://www.kamilbazelak.p...sztof-begowski/
Jesteśmy chyba jedynym państwem na świecie, które zezwala na promowanie transseksualisty i jego chorych poglądów w Sejmie. We władzy ustawodawczej z ramienia Ruchu Palikota mamy człowieka, który jest chory psychicznie. Jest nim Anna Grodzka, były wpływowy i wysoko uprzywilejowany członek komunistycznej i zbrodniczej partii PZPR.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 10:14   

Piotrx napisał/a:

We władzy ustawodawczej z ramienia Ruchu Palikota mamy człowieka, który jest chory psychicznie. Jest nim Anna Grodzka, były wpływowy i wysoko uprzywilejowany członek komunistycznej i zbrodniczej partii PZPR.

Czy on (teraz formalnie ona) sam sie zarejetrowal w sejmie, tak jak niektorzy psychicznie chorzy na tym forum? Kto na niego glosowal? Do kogo te pretensje teraz? Jeszcze jeden dowod, ze trzeba glosowac a nie chowac glowe w piasek.
Struktuty postkomunistyczne sa tak mocne, ze sami siebie wybieraja przy apatycznosci Polakow.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
side 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 687
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 12:33   

Piotrx napisał/a:
We władzy ustawodawczej z ramienia Ruchu Palikota mamy człowieka, który jest chory psychicznie. Jest nim Anna Grodzka, były wpływowy i wysoko uprzywilejowany członek komunistycznej i zbrodniczej partii PZPR.

K.K. napisał/a:
Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ Rzeczypospolitej Polskiej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. Art. 226 k.k.
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 19:09   

vvv napisał/a:
Magdalinha napisał/a:
Miałam na myśli lotion dla niemowląt
Cytat:
Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Simmondsia Chinensis Oil, Persea Gratissma Oil, Parfum, Cetyl Alcohol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Hydroxide
LOL
wiki napisał/a:
Cetyl alcohol was discovered in 1817 by the French chemist Michel Chevreul when he heated spermaceti, a waxy substance obtained from sperm whale oil, with caustic potash (potassium hydroxide). Flakes of cetyl alcohol were left behind on cooling.
LOL

To jaki zmywacz maskary polecasz? :)
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 08, 2013 19:14   

Oliwę z żurawiną.
Lepsza byłaby cebula, ale szczypie w oczy.
 
     
jasmin.nowak123

Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 3
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 21:22   

Ja też słyszałam, że oleje dobrze oczyszczają cerę aczkolwiek ostrzegam że nie każdej cerze służą, u mnie efekt był marny. Mam wrażenie, że miałam po olejach jeszcze więcej krost i grudek.
 
     
paulina95429 

Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 3
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 00:00   

Do oczyszczania twarzy najlepszy jest płyn micelarny. Można go stosować w każdym wieku i jest odpowiedni do każdego rodzaju cery. Nie podrażnia i według mnie jest to najlepsza propozycja.
 
     
e-market24_com_

Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 17
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 12:24   

Zgadzam się,płyn micelarny jest bardzo dobry i skuteczny jeżeli chodzi o oczyszczanie twarzy,a do tego nie podrażnia skóry,więc to dodatkowy plus. A słyszałyście o płatkach kosmetycznych proteinowych? Też są bardzo chwalone.
 
     
lovebefit 

Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 55
Wysłany: Czw Mar 05, 2015 13:03   

paulina95429 napisał/a:
Do oczyszczania twarzy najlepszy jest płyn micelarny. Można go stosować w każdym wieku i jest odpowiedni do każdego rodzaju cery. Nie podrażnia i według mnie jest to najlepsza propozycja.


Jeszcze polecam do oczyszczania twarzy i odświeżenia wodę różaną :)
 
     
asap

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 9
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 08:34   

DLa mnie wygrywa płyn micelarny od Garniera - jest skuteczny w demakijażu a przy tym maksymalnie skuteczny, nie zamienię go na żaden inny:)
 
     
Angela79

Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4
Wysłany: Wto Lip 14, 2015 13:44   

Ja polecam olejowe oczyszczanie twarzy, skuteczne i naturalne. Można używać mieszanki oleju rycynowego z innym olejem z zależności od rodzaju cery.

Polecam oleje kosmetyczne z Olvity:

http://www.freshandeco.co...0ML-OLVITA/4693

http://www.freshandeco.co...0ML-OLVITA/4692

:)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Sie 29, 2015 21:34   

http://www.splendore.pl/U...g_01_p2654.html

SYIS Urządzenie DERMO LIF&PEEL SKIN SCRUBBER Złota Szpatuła
URZĄDZENIE DERMO LIFT PEEL SYIS

Skóra jak nowa - czy to możliwe ?
TAK!
Przy pomocy urządzenia Ultrasonic Mini Peeling możesz bezpiecznie oczyścić swoją skórą , pomoże Ci ono osiągnąć efekt liftingu twarzy. Stosując przynajmniej raz w tygodniu zabieg kawitacji Twoja cera może być zawsze piękna i zdrowa .

Urządzenie marki GIOVANNI posiada dwie funkcje przynoszące następujęce EFEKTY:

1. OCZYSZCZANIE - Peeling kawitacyjny
Usuwa martwy naskórek, zaskórniki i wągry
Zamyka rozszerzone pory
Leczy i hamuje trądzik
Spłyca blizny
Oczyszcza skórę
Reguluje i ogranicza wydzielanie sebum

2. UJĘDRNIANIE / LIFT / WTŁACZANIE - Sonoforeza
Ujędrnia i liftinguje skórę
Spłyca zmarszczki
Przyśpiesza powstawanie kolagenu
Stymuluje komórki do naturalnej odnowy

Dane techniczne:
- napięcie 220-240 V / 50-60 Hz
- moc 1,5 W
- szpatuła - od 25KHz
- wymiary urządzenia dł. 48 x szer. 31 x wys. 13 cm
- wymiary opakowania 54 x 40 x 23 cm
- waga z opakowaniem 4,5 kg
- ilość opakowań 1


Polecam, mam to , bardzo dobre efekty. :P
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Wrz 02, 2015 08:52   

Ja polecam peeling z kawy i cukru. Nie dość, że naturalne to nie zapłacimy za niego zbyt wiele. Później wystarczy zastosować zwykły tonik lub krem nawilżający i spłukać zimną wodą.
 
     
Pandora 

Dołączyła: 10 Wrz 2015
Posty: 5
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 09:48   domowy tonik

Ja używam wody z cytryną albo ogórkiem. Fajnie oczyszcza, mało kosztuje no i rozjaśnia przebarwienia :)
 
     
hana334 

Wiek: 33
Dołączyła: 08 Mar 2016
Posty: 7
Wysłany: Wto Mar 08, 2016 20:41   

Ja stosuję tylko coś na usuwanie wąsika i ostatnio kupiłam kwasy. Niestety są drogie, stosuję je od 2 miesięcy, dopiero teraz zaczynam dostrzegać pierwsze efekty :)
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 13:54   

A co takiego stosujesz na tego wąsika?
 
     
kamilajo 

Dołączyła: 28 Cze 2016
Posty: 5
Skąd: Borucha
Wysłany: Wto Cze 28, 2016 12:11   

Ja myję twarz olejkiem myjącym a potem łagodnym żelem naturalnym. Do tego różne maseczki - glinki, peeling enzymatyczny, olejek ze śliwki.
_________________

 
     
maslowska

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 98
Wysłany: Śro Paź 26, 2016 12:19   

Równiez polecam kupić sobie olejek do oczyszczania twarzy. Nigdy nie sądziłam,że mozna tak skutecznie myć twarz olejkiem ale postanowiłam spróbować i obecnie nie moge się nadziwić jak dobre efekty to daje. Twarz jest nienapięta oraz prezentuje się świetnie,

W dodatku udało mi się podleczyć trądzik z którym użerałam sie od naprawdę długiego czasu. Stosuję serum do twarzy Sevolium. Jestem zadowolona.Efekt naprawdę fajny. Twarz wyglada o wiele lepiej, jest zdrowsza, wygładzona i mam zdecydowanie mniej pryszczy niż wczesniej.
Ostatnio zmieniony przez maslowska Śro Paź 26, 2016 12:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
maja90 

Dołączyła: 02 Lis 2016
Posty: 11
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 11:04   

U mnie dobrze sprawdzają się domowe sposoby np. peeling cukrowy. Jest bardzo prosty do przyrządzenia (mieszamy 1 łyżkę cukry i pół łyżeczki oliwy). Lubię też maseczki z ogórka i cytryny, świetnie orzeźwiają :)
 
     
klaraa91 

Dołączyła: 13 Sty 2017
Posty: 31
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 10:09   

U mnie świetnie sprawdziła się glinka do której dodaje się trochę wody i myje. Działa podobnie jak peeling ale jest dużo delikatniejsze, polecam!@
 
     
Majkaaa

Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 9
Wysłany: Pią Lip 28, 2017 20:35   Co do oczyszczania twarzy?

Ja do demakijażu używam olejku z Resibo. Bardzo ładnie i skutecznie usuwa makijaż a do tego nie podrażnia i nie wysusza cery. Przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny!;) Dodatkowym plusem jest naturalny skład!
 
     
Herbia_pl 

Dołączyła: 10 Lis 2017
Posty: 29
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 11:36   

Akurat jeżeli chodzi o oczyszczanie twarzy, to ja bazuję na dobrym płynie micelarnym i tutaj nie mam jednego ulubionego, testuje kilka firm.
 
     
krooos7

Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 5
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 16:49   

Nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy... Nie będę zatem mógł pomóc...
_________________
Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki.
 
     
kruszynka

Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 6
Wysłany: Pon Lip 09, 2018 21:19   

Przy oczyszczaniu twarzy to radze byc ostroznym zwłaszcza jesli robi sie to na wlasna reke. Wiekszosc kremow czy maseczek oczyszczajacych zawiera silne substancje ktore moga bardzo podraznic cere. Przerabialam to niestety u siebie i wyladowałam tutaj https://www.wbienkowski.p...-carbo-therapy/ z rykiem i blaganiem o pomoc bo raz ze zaczerwienie nie schodzilo po 4 dniach to samo opuchlizna... a dwa ze bardzo pieklo. Okazalo sie, ze maseczka byla za silna a ja nalozylam ja dodatkowo na podrazniona juz i tak cere ;/ Radze korzystac jesli chodzi o takie peelingi wylacznie z pomocy specjalistow
 
     
fibi

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 10
Wysłany: Czw Sie 16, 2018 23:54   

Ja do oczyszczania twarzy uzywam https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ - glownie ze wzgledu na fakt, ze mam bardzo sucha i podrazniona skore, a ta emulsja nie uszkadza płaszcza lipidowego – naturalnej bariery ochronnej skóry. Dodatkowo nie zawiera tez barwnikow, parabenow i innych drazniacych substancji, dzieki czemu mam pewnosc, ze nie wystapia u mnie po niej dodatkowe alergie.
 
     
kalarepa150

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 10
Wysłany: Pon Mar 25, 2019 09:21   

a jakieś mleczko dla bardzo wrażliwej skóry ?
 
     
pola9

Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 25, 2019 20:18   

Tak, ja ostatnio dość często używam mleczka oczyszczającego od raviny, jest bardzo delikatne i kojące, dość szybko oczyszcza skórę. To mleczko jest organiczne i przecudnie pachnie do tego :)
 
     
ekt

Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 69
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 10:02   

Jesli blizny po trądziku są duże to raczej nie da się ich usunać domowymi sposobami. Domowe sposoby są skuteczne jedynie jeśli chodzi o drobne przebarwienia. Jednak poważniejsze blizny można usunać jedynie w gabinetach stosując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Bardzo dobre działanie może mieć przykładowo laser:
https://klinikamagnuccy.pl/usuwanie-blizn/

Sam usuwałem blizny na policzkach ( których nie dało się za bardzo zakryć zarostem) za pomocą zabiegów laserowych. Efekt moim zdaniem bardzo dobry.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved