Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 11:49
CZY KURACJE M.TOMBAKA NAPRAWDE DZIAŁAJĄ????
Autor Wiadomość
ulka21ns

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 8
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 07:36   CZY KURACJE M.TOMBAKA NAPRAWDE DZIAŁAJĄ????

WITAM OSTATNIO DUŻO CZYTAM NA TEMAT OCZYSZCZANIA ORGANIZMU Z PASOŻYTÓW, KAMIENI NERKOWYCH ITP. NIE UKRYWAM,ŻE ZAINTERESOWANA JESTEM PODJĘCIEM KTÓREJ KOLWIEK KURACJI NP. WG. TOMBAKA DLATEGO TEŻ ZWRACAM SIĘ DO WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY STOSOWALI SIĘ DO JEGO ZASAD Z PROŚBĄ O OPINIE Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA CZY KURACJĘ KTÓRA ZASTOSOWALIŚCIE ZADZIAŁAŁA??? CZY TEŻ NIE!!!! CO WY SAMI MI POLECACIE???? POZDRAWIAM
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 07:53   

Witaj :)
Na wstępie przypominam, żeby nie pisać drukowanymi literami całym postów, jeno pewne wyrazy, których wagę chcesz podkreślić.
Co do metod Tombaka to zalecałbym ostrożność. 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
barb

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 252
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 09:30   

Jak dla mnie Tombak to oszust, bo robi on swój biznes medycyny ludowej pod przykrywką doktora biochemii choć nie podaje w książkach rzeczowych argumentów, co nie znaczy że jego wszystkie kurację są do , często chłopskie sposoby przewyższają te pseudo akademickie - choćby walka z rakiem - medycyna ci zaoferuję chemię a baba jakieś zioła - może pomoże, wolę drugą opcje.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 09:32   

Można wziąć po uwagę pewne jego rozwiązania, ale trzeba mieć wcześniej odpowiedni "background" teoretyczno-praktyczny. 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 09:52   

Różnie piszą o Tombaku, nawet jeśli pojedziesz do Tombaka i przejdziesz kuracje oczyszczającą, pozostaje pytanie co dalej? znowu za jakiś czas jechać tam?
Ja bym polecał zdecydowanie metody Słoneckiego, sporo jest wypowiedzi na forum Biosłone, a jeśli chodzi o odżywianie to zdecydowanie niskowęglowodanowe.
Pozdrawiam
 
     
barb

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 252
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 11:00   

brajan30 napisał/a:
Różnie piszą o Tombaku, nawet jeśli pojedziesz do Tombaka i przejdziesz kuracje oczyszczającą, pozostaje pytanie co dalej? znowu za jakiś czas jechać tam?
Ja bym polecał zdecydowanie metody Słoneckiego, sporo jest wypowiedzi na forum Biosłone, a jeśli chodzi o odżywianie to zdecydowanie niskowęglowodanowe.
Pozdrawiam


właśnie tak, właściwe odżywianie to jednak jest to, choćby niewiem jakie kuracje kto robił jedząc frito lays'y i inne badziewia dalej będzie zasyfiony.
W pierwszej kolejności polecam wyeliminować zboża wysoko i średnio glutenowe i produkty mleczne krowie, i jeść produkty naturalne, nie pasteryzowane, imo na dzień dzisiejszy uważam że czy to jest niskowęglowodanówka czy nie nie ma aż takiego dużego znaczenia, mi bardziej ona pasuje więc tak się odżywiam.
 
     
seanor

Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 249
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 12:04   

Goniłem dnę m. sokiem z 200 cytryn w/g tego oszusta. Oj , gdybym ja miał go wtedy pod ręką...

Dieta Optymalna załatwiła definitywnie sprawę!
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 25, 2010 14:50   

seanor napisał/a:
Goniłem dnę m. sokiem z 200 cytryn w/g tego oszusta. Oj , gdybym ja miał go wtedy pod ręką...

Dieta Optymalna załatwiła definitywnie sprawę!


Seanor, ale Ty byc moze nie znasz najnowszej wersji? :hah:

Chodzi o przykladanie "kapustow i ciepciorkow"
przez kilka miesiecy! :hihi:

Im bardzie cuchnie tym wiecej cialo "zdrowieje",
"ino" wieko trumny szybciej "opaduje" :faint:
.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 14:56   

grizzly napisał/a:
Im bardzie cuchnie tym wiecej cialo "zdrowieje",
"ino" wieko trumny szybciej "opaduje" :faint: .

i "planktonik" jest "piknie" anihilowany 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
seanor

Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 249
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 15:10   

grizli - ty juz jesteś nie do naprawienia...a tak liczono wydając kasiorę na twoją edukację
Tak RP liczyła na ciebie. To kasa wyrzucona w błoto...takie po powodziowe.
Dalej kaleczysz rodzime wyrazy i język ojczysty. Cała reszta , to rynsztok...
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 15:13   

@seanor
a czy Ty wiesz co to cudzysłów jest?
Cudzysłów – para znaków interpunkcyjnych o szerokim i różnorodnym zastosowaniu, służąca do oznaczania przenośni, cytatów, nazw własnych itp.
 
     
ulka21ns

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 8
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 15:51   

No to co piszecie to niby wszystko pięknie ładnie ale czy nie ma tu żadnych całkowitych zwolenników???? jego metody!!!! a pytanie do osoby ,która leczyła tymi cytrynami dne moczową czyli ci tylko pogorszyło stan tak???? a jakieś inne efekty może zauważyłeś np brak przeziębień itp odp
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 15:56   

ulka21ns napisał/a:
No to co piszecie to niby wszystko pięknie ładnie ale czy nie ma tu żadnych całkowitych zwolenników???? jego metody!!!!

Forumowicz Matti był kiedyś jego zagorzałym zwolennikiem. Możesz się go spytać na PW.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
krzysztof2

Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 756
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 16:35   

WITAJ Ulka21ns :hug:

Jeżeli sama nie chcesz stosować zaleceń i M. Tomaka możesz wykupić turnus oczyszczający:
http://www.tombak.pl/turnusy_odnowy.html

możesz tez przejrzeć ten temat :
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=15007

POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY :papa:
 
     
barb

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 252
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 16:45   

ulka21ns napisał/a:
No to co piszecie to niby wszystko pięknie ładnie ale czy nie ma tu żadnych całkowitych zwolenników???? jego metody!!!! a pytanie do osoby ,która leczyła tymi cytrynami dne moczową czyli ci tylko pogorszyło stan tak???? a jakieś inne efekty może zauważyłeś np brak przeziębień itp odp


Zrozum że kłopoty zdrowotne to sprężenie zwrotne, polega to na tym że co dasz to otrzymasz, metody tombakowe to tylko zaleczanie skutków, lepiej zająć się przyczynami: psychiką, dietą, snem, ruchem itd.
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 17:47   

Cytat:
grizli - ty juz jesteś nie do naprawienia...a tak liczono wydając kasiorę na twoją edukację
Tak RP liczyła na ciebie. To kasa wyrzucona w błoto...takie po powodziowe.
Dalej kaleczysz rodzime wyrazy i język ojczysty. Cała reszta , to rynsztok...


czemu "prawidłowa" czynność mózgu którą mają optymalni odznacza się w większości przypadków na tym forum wyzwiskami, agresją i brakiem argumentacji? (chodź trzeba przyznać Tajden używał argumentów i dr Ewa również stanowi wyjątek)

Czytam jakieś wyzwiska pod adresem miśkowatego, ciekawi mnie kto to pisze, patrzę dokładniej a tu zagożały zwolennik DO.

PS. Co myślicie o systemie głodówkowym Tombaka: co tygodzień głodówka 36, raz na miesiąc 48-72h, raz na rok 3-7 dni
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 02:40   

barb napisał/a:
(...) metody tombakowe to tylko zaleczanie skutków, lepiej zająć się przyczynami: psychiką, dietą, snem, ruchem itd.


Wymienione przyczyny też są nieźle sprzężone i ciężko zacząć.

1. Wyłączyć psychikę, zaufać komuś kto ozdrowiał na LC i się go słuchać, czasowo nie biorąc pod uwagę swoich przemyśleń.
2. To spowoduje właściwe odżywianie potrzebne do prawidłowego działania psychiki, dobry sen i chęć do rozsądnego wysiłku fizycznego.
3. Itd. – także ulegnie wyraźnej poprawie.
:-)
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 02:54   

iliq napisał/a:
Czytam jakieś wyzwiska pod adresem miśkowatego, ciekawi mnie kto to pisze, patrzę dokładniej a tu zagożały zwolennik DO.


Słownik podkreślił mi słowo „zagożały” za co miśkowaty na pewno wykluczył Cię z elity, uznał za egalitarne błoto i będzie tępił.
:-/

Jest uzasadnione podejrzenie, że Misiek jest lekarzem, co powoduje, że jest możliwe by szukając pomocy trafić na niego lub kogoś podobnego, co przynajmniej wzbudza nieufność wobec białych kitli u czytelników jego „podprogowego bełkotu” – i taki z niego pożyteczny pożytek.
:-)
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 03:04   

W temacie – głodówka to czas kiedy organizm zasilany jest tłuszczem (zgromadzonym pod skórą), oraz zużywa nieco własnego białka na niezbędne „naprawy”. Jest to więc jak najbardziej odżywianie niskowęglowodanowe (w zasadzie bezwęglowodanowe). Rozsądniej jest jednak właśnie tyle tłuszczu zwierzęcego i nieco więcej niż tyle białka zjadać, „głodówka” i jej zdrowotne skutki może wtedy trwać praktycznie w nieskończoność. Co do węglowodanów to na wyczucie im mniej tym lepiej, przyjmuje się, że 50g W na dobę to za mało żeby zaszkodziło, a za dużo, żeby organizm musiał kombinować zastępczo z białkiem.

To co - pajac ze mnie, że napadam na Miśka?
:-)
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 08:44   

Cytat:
Słownik podkreślił mi słowo „zagożały” za co miśkowaty na pewno wykluczył Cię z elity, uznał za egalitarne błoto i będzie tępił.


Jestem po prostu sobą. Nie odbieram siebie jako przedstawiciel jakiejkolwiek z grup. Przynależność do jakiejkolwiek grupy narzuca pewne wzorce zachowań a przez to pewne ograniczenia czego ja unikam.


Cytat:
To co - pajac ze mnie, że napadam na Miśka?

Ja nie odebrałem tego jako napaść, bardziej jako wyrażenie własnych poglądów, a za tym jestem jak najbardziej na "tak". Sam chyba przyznasz że widać kolosalną różnicę pomiędzy Twoją wypowiedzią a użytkownika o którym pisałem wcześniej.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 19:24   

Adam319 napisał/a:

Słownik podkreślił mi słowo „zagożały” za co miśkowaty na pewno wykluczył

Adas.
Chcialbym miec taki slownik. Jak to zrobic? W swoim Wordzie mam slowniki sasiadow Polski, ale nie mam polskiego. Bylby bardzo przydatny.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 20:34   

kangur napisał/a:
Adas.
Chcialbym miec taki slownik. Jak to zrobic? W swoim Wordzie mam slowniki sasiadow Polski, ale nie mam polskiego. Bylby bardzo przydatny.


w fire foxie polskim masz funkcję słownika podczas pisania w operze zresztą też
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 21:41   

Kangur napisał/a:
Chciałbym mieć taki słownik. Jak to zrobić?


Mac jest dla mnie tak egzotyczny jak dziobak i kolczatka, poszukaj w googlach.
:-)

No nie wiem może to? :
http://www.mojejabluszko.pl/slownik/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved