Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Pon Gru 24, 2012 13:43
Molka nowym moderatorem?
Autor Wiadomość
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 14:43   Molka nowym moderatorem?

Wyszedłem z propozycją do Molki, żeby została moderatorem, gdyż sporo czasu spędza na forum, jest dyspozycyjna, ma swoje pomysły na zajmowanie się forum, no i poza tym jest przyjazna ludziom, dąży do porozumienia.
Wpierw napisałem do molara i on jest raczej na tak.
Co o tym myślicie? :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 15:01   

Fajnie, że to wszystko odbywa się za plecami 2 innych Moderatorów i z pominięciem odpowiedniego działu Administracyjnego.

Rozumiem też, ze Forum drastycznie potrzebuje czwartego Moderatora, bo 3+Molar to stanowczo za mało, a moderować przecież jest co. No chyba, że coś jeszcze zostało postanowione "za plecami" i z pominięciem właściwego działu i o czym niebawem wszyscy się dowiemy?

Marishka
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 15:16   

Hannibal napisał/a:
poza tym jest przyjazna ludziom, dąży do porozumienia.

jestem za :)
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 15:17   

M i T napisał/a:
Fajnie, że to wszystko odbywa się za plecami 2 innych Moderatorów i z pominięciem odpowiedniego działu Administracyjnego.

A co się ma odbywać? Nic się na razie nie odbyło, jeno zadałem wpierw pytanie adminowi.
No a teraz jest tutaj temat, gdzie można się wypowiadać.
M i T napisał/a:
Rozumiem też, ze Forum drastycznie potrzebuje czwartego Moderatora

Rozumiem, że masz jakieś problemy z odróżnianiem faktów od mitów, jeno projektujesz coś we własnej głowie. :faint:
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 15:25   

Hannibal napisał/a:
Rozumiem, że masz jakieś problemy z odróżnianiem faktów od mitów


Fakty są takie, że jest obecnie 3 Moderatorów + Molar. Logiczne więc chyba jest zwyczajne zapytanie o konieczność/zasadność dodania czwartego Moderatora oraz o to, co się z tym wiąże.

Marishka
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 15:28   

A ja jestem za kandydatura Kangura.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 15:31   

O co Ci biega Hannibal z tymi faktami i mitami? Padło konkretne pytanie, na które nie chcesz odpowiedzieć wprost, za to posługujesz się jakimiś nic nie znaczącymi, wyjętymi z ogólnego klimatu - jaki został rozpętany - słowami. No to ja się pytam - pominąwszy osobę Violi, bo nie o nią chodzi - po co 4-ty mod, kiedy na tym forum jego rola ogranicza się do spraw w zasadzie technicznych?

Powiedz wprost o co Ci chodzi. Że dążysz do jednego wyjątkowo niewygodnego moda, no bo chyba nie oszalałeś i nie proponujesz 4 osoby??? To byłoby bez sensu. Pozostaje opcja pierwsza. Poza tym, zawsze możesz się zasłonić podwójnym kontem...

Tomek
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 15:36   

M i T napisał/a:
Fajnie, że to wszystko odbywa się za plecami 2 innych Moderatorów i z pominięciem odpowiedniego działu Administracyjnego.

Ten wątek świadczy o czymś zupełnie przeciwnym. Pominięcie wspomnianego działu świadczy o tym, że Hannibal chciał aby wypowiedzieć się mógł każdy z forumowiczów.
M i T napisał/a:
Rozumiem też, ze Forum drastycznie potrzebuje czwartego Moderatora, bo 3+Molar to stanowczo za mało,

DRASTYCZNIE nie potrzebuje niczego.
M i T napisał/a:
a moderować przecież jest co.

Jest co. Tu są statystyki http://www.dobradieta.pl/forum/statistics.php.
M i T napisał/a:
No chyba, że coś jeszcze zostało postanowione "za plecami" i z pominięciem właściwego działu i o czym niebawem wszyscy się dowiemy?

Za plecami zawiązaliśmy z Hannibalem tajne porozumienie, którego celem jest pozbawienie Was pełnionej funkcji. Wkrótce przystąpimy do podstępnego ataku.

Pretensje, że Hannibal pisze do mnie wiadomość a nie do Ciebie pozostawiam bez komentarza. No może poza tym, że powinnaś je kierować tylko i wyłącznie do siebie.

Cały Twój post jest nie na temat, jak chcesz coś powiedzieć w temacie, to pisz, a na teorie spiskowe załóż osobny temat.
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 15:38   

Maad napisał/a:
Hannibal napisał/a:
poza tym jest przyjazna ludziom, dąży do porozumienia.

jestem za :)

Ja również, przede wszystkim z tych przyczyn.
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 15:44   

Molar, czyli chodzi jednak o 4 moda plus Ty?? Aaaa..to nie wiedziałem.

Tomek
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 15:56   

molar napisał/a:
Pretensje, że Hannibal pisze do mnie wiadomość a nie do Ciebie pozostawiam bez komentarza.


To dobrze, że nie komentujesz, bo nigdzie takich "pretensji" nie wyraziłam.

Zapytam więc wprost, czemu ma służyć zamknięty dział z huczną nazwą "Administracja forum"? I czy nie jest logiczne, że Moderator z pomysłem administracyjnym najpierw woła resztę Administracji i mówi "słuchajcie, mam taki pomysł..."? Po co specjalny dział, skoro sprawy się załatwia na priva z Adminem?

Marishka
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 16:11   

Przyznajcie się towarzyszu Hannibal, że nie pisaliście tego w "Administracji", bo baliście się, że będę czytać :hah: :evil: :faint:

Tomek (Molar, a teraz jest git, czy nie gra gitara?)
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Maj 05, 2010 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 17:10   Re: Molka nowym moderatorem?

Hannibal napisał/a:
jest przyjazna ludziom, dąży do porozumienia.
Wpierw napisałem do molara i on jest raczej na tak.
Co o tym myślicie? :)


Im więcej przyjaznych ludziom ludzi tym lepiej. Jestem za. 8-)
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 17:18   

hm.

mamy 3 modow + admin, ale Waldek i molar bywaja rzadko.

Warto by Waldek sie wypowiedzial czy czuje sie na silach monitorowac forum, czy jeszcze nadaza itd.

Odnosnie Marishki to moim zdaniem dobrze pelni swoja funkcje i daje jej moje poparcie :viva:

Odnosnie Molki to daje za nia swoj weksel i ogolnie jestem zaaa.
Jedyne ale to .... dam na priv KMWTW
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 17:21   

Nosz Waldi... stwórzcie zatem Grupę Moderatorską lub Klub Modów??
Demokratycznie ustalicie wielogłowy zarząd i powołacie Prezesa Modów, który co miesiąc będzie sprawozdawał co jest grane. Wówczas modów możecie mieć pół forum.

Oczywiście, niezbędną figurą będzie musiał stać się komisarz, albo raczej - Komisja Do Spraw Weryfikacji Stopnia Przyjazności Modowej, no bo jak znam życie...
Zaczyna się robić lepsiej niż w przypadku Partii Dobrych Ludzi.

Tomek (bez kingsajza, to i tak bez sensu)
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Maj 05, 2010 17:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 17:27   Re: Molka nowym moderatorem?

Waldek B napisał/a:
Im więcej przyjaznych ludziom ludzi tym lepiej.


A trollom też? Bo troll to tez "człowiek", co nie?

Marishka
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 17:28   

Tomek, nie przesadzaj.

Modow powinno byc 2, max 3.

Nie ma obowiazku by mod byl od wszystkich dzialow.

Moim zdaniem MArishka powinna byc na pewno moderatorem Sfery psychicznej.

Jesli idzie o inne kwestie musielibyscie pogadac sobie na stronie jaka strategie na trolling przyjmujecie.
Sa 2 opcje:
- olewanie, ignorowanie
- konsekwentne usuwanie tresci naruszajacy regulamin do kosza, zolte kartki i bany dla niepokornych: czasowe i permanentne.

Jezeli jeden mod bedzie czyscil forum i kasowal, a drugi bedzie ignorowal i dodatkowo opieprzal tego pierwszego - obie strony straca motywacje.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 17:36   

zenon napisał/a:
musielibyscie pogadac sobie na stronie jaka strategie na trolling przyjmujecie.


Swego czasu było to omawiane. Niestety, bez konsensusu.

Marishka
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 17:40   

http://www.youtube.com/watch?v=19kIo-TLx6E
8)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 17:43   

Zenek, nosz madafaka, to ja właśnie ironizuję, bo wg mnie duża liczba modów jest bez sensu.

Tomek

ps: Ignorowanie jest w mordę i jedynym wyjściem. Usuwanie postów? DO DUUUUUUPYYYYY.
Trzeba się naumieć, że z pewnymi ludźmi dyskusja traci sens i jest szkodliwa dla forum.
Inna sprawa to zagadnienie, czemu się reaguje, ale nie mam dyplomu, to nie będę się powtarzał.

ps: Ja sobie w ogóle nie wyobrażam, by ktokolwiek inny niż Marishka, miał się opiekować "Sferą Psychiczną".

Tomek (dla mających waha, kto ps-uje i wyjaśnienie pomocnicze, bo dwa razy jest Tomek napisane: TU NIE MA DWÓCH TOMKÓW, okey???)
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 17:47   

zenon napisał/a:
hm.

mamy 3 modow + admin, ale Waldek i molar bywaja rzadko.

Warto by Waldek sie wypowiedzial czy czuje sie na silach monitorowac forum, czy jeszcze nadaza itd.


Powiem tak, ostatnio mój światopogląd się zmienia. Więc siłą rzeczy nie daję uwagi rzeczom, których nie uznaje i nie wspieram. Bez bicia przyznam się, że nie śledzę niektórych tematów, min depopulacja, choroby, szczepionki, against mainstreem, wtc, ile białka zjadasz?, wybory, okropni katolicy, politycy i ich żywienie itd. Nie mam czasu na to.

Do tego znowu wychodzę troszkę bardziej do ludzi "w realu". W niedalekiej przyszłości prawdopodobnie ogarnę jeszcze mniej forum. Jednak net mam 24h. Na 100% będę czytał sferę naukową oraz duchową-psychologiczną i się tam regularnie udzielał.

Zresztą moja wizja-koncepcja moda nieco się różni od powszechnie przyjętej. Tzn oczywiście przenoszę tematy, czy posty do odpowiednich tematów, scalam podobne topiki, poprawiam błędy w tytułach, zakładam różne nowe wątki, wklejam jakieś newsy. Natomiast nikomu postów nie będę wycinał, cenzurował, nie będę też uczył dorosłych ludzi kultury. Na to się nie pisałem, co chyba było jasne od początku.

Ps. Swoją drogą wydaje mi się, że Marishka jednak ma rację i co tu piszemy powinno być w dziale "modowym".
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
Ostatnio zmieniony przez Waldek B Śro Maj 05, 2010 17:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 17:53   

Cytat:
Jezeli jeden mod bedzie czyscil forum i kasowal, a drugi bedzie ignorowal i dodatkowo opieprzal tego pierwszego - obie strony straca motywacje.


Wywal to "opieprzał" i masz wypisz wymaluj Hanniego i mnie. On czyści kasuje, bo jest jak sam pisał "sępem i hieną w jednej osobie". Ja się zajmuję czym innym, "nie leze mu pod grabie". I koegzystencja chyba zupełnie spoko loko.
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:00   

M i T napisał/a:

ps: Ignorowanie jest w morde i jedynym wyjsciem. Usuwanie postow?

Ja widze zasadnicza roznice miedzy
- usuwaniem, tak jak to robi "admin" za miedza, a
- przesuwaniem do kosza.

Post przesuniety do kosza mozna przesunac jeszcze raz w miejsce gdzie byl. Kazdy tez moze sobie pogrzebac w koszu i zerknac i ocenic czy konkretna decyzja konkretnego moda byla zasadna czy tez nie.

Cytat:
Trzeba sie naumiec, ze z pewnymi ludzmi dyskusja traci sens i jest szkodliwa dla forum.

Tak, ja siem zgadzam.
Ale nikt nie mowi o polemice.

Oba podejscia sa behawioralne
- ignorowanie - desensytyzacja, czekamy az s-habituuje
- konsekwentna dyscyplina - wzmacnianie negatywne.

Ja jestem za systemem niemieckim: konsekwente stosowanie precyzyjnie rozpisanych regul.

Jezeli jakis pirat drogowy bedzie ci jezdzil 300km/h po miescie to czy bedziesz czekal az tacy ludzie sie pozabijaja i w ten sposob zapanuje spokoj? Czy moze raczej dasz mu mandat 10000zl z adnotacja, ze nastepnym razem odbierzesz prawo jazdy?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:03   

Waldek B napisał/a:
Cytat:
Jezeli jeden mod bedzie czyscil forum i kasowal, a drugi bedzie ignorowal i dodatkowo opieprzal tego pierwszego - obie strony straca motywacje.


Wywal to "opieprzal" i masz wypisz wymaluj Hanniego i mnie. On czysci kasuje, bo jest jak sam pisal "sepem i hiena w jednej osobie". Ja sie zajmuje czym innym, "nie leze mu pod grabie". I koegzystencja chyba zupelnie spoko loko.


Tak.
Ale byl jeden zgrzyt, sorki ze to wyciagam, bo to jedyne zastrzezenie do Ciebie, sprzed pol roku zreszta. Jeden mod przesuwa watek do kosza, bo jest syf i bicie piany, kilka dni pozniej Ty ten watek wyciagasz z powrotem, nie celowo, ale podwazasz decyzje innego moda i jest bicia piany ciag dalszy.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:08   

zenon napisał/a:
Czy moze raczej dasz mu mandat 10000zl z adnotacja, ze nastepnym razem odbierzesz prawo jazdy?


A co w przypadku pirata, który pragnie zostać właśnie w ten sposób ukarany? Wówczas taki mandat czy odebranie prawa jazdy jest przysługą. Poza tym pirat przesiądzie się do innej bryki z fałszywym prawem jazdy i wróci na drogę. Ile razy można odbierać prawo jazdy czy wóz temu samemu piratowi?

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Maj 05, 2010 18:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:17   

M i T napisał/a:
zenon napisał/a:
Czy moze raczej dasz mu mandat 10000zl z adnotacja, ze nastepnym razem odbierzesz prawo jazdy?


A co w przypadku pirata, ktory pragnie zostac wlasnie w ten sposob ukarany? Wowczas taki mandat czy odebranie prawa jazdy jest przysluga. Poza tym pirat przesiadzie sie do innej bryki z falszywym prawem jazdy i wroci na droge.

To wtedy do go.
Zero empatii dla kogos kto na nia nie zasluguje.
Zero tolerancji.

Pirat ktoremu sie odbierze prawo jazdy powinien miec szanse odzyskac je:
- 3-5 lat przerwy od pojazdow zmechanizowanych
- terapia
- praca spoleczna
- powtornie zdany egzamin
- opinia psychologiczna/psychiatryczna

Ale jezeli menda zlamie prawo jeszcze raz i to kilka razy:
- prowadzenie pojazdow bez zezwolenia
- brak ubezpieczenia od odpowiedzialnosci cywilnej
- przekroczona predkosc

to powinien isc do , ale takiego gdzie bedzie musial zapracowac na zwrot kosztow utrzymania.

Oczywiscie na forum ludzie sa bardziej anonimowi itd. Nie jest to analogia 1:1.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:21   

M i T napisał/a:
zenon napisał/a:
Czy moze raczej dasz mu mandat 10000zl z adnotacja, ze nastepnym razem odbierzesz prawo jazdy?


A co w przypadku pirata, który pragnie zostać właśnie w ten sposób ukarany? Wówczas taki mandat czy odebranie prawa jazdy jest przysługą. Poza tym pirat przesiądzie się do innej bryki z fałszywym prawem jazdy i wróci na drogę. Ile razy można odbierać prawo jazdy czy wóz temu samemu piratowi?

Marishka

Rozumiem twoje stanowisko. Pozwalalas niejednikrotnie prowadzic samochod piratowi bez prawa jazdy.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:25   

M i T napisał/a:
Fakty są takie, że jest obecnie 3 Moderatorów + Molar. Logiczne więc chyba jest zwyczajne zapytanie o konieczność/zasadność dodania czwartego Moderatora oraz o to, co się z tym wiąże.

Konieczności nie ma, to jest jeno propozycja, bo słuchając pewnych koncepcji Molki na temat pilnowania porządku na forum, pilnowania regulaminu, etc. pomyślałem, że najlepiej jak sama będzie wcielać to w życie. Jest zaangażowana w sprawy forum, chce dla niego dobrze, jest osobą odpowiedzialną, przewidującą, więc wydaje mi się że jej obecność w gronie modów będzie korzyścią dla forum.
Rozumiem, że Tobie to się nie podoba?
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:27   

zenon napisał/a:
Waldek B napisał/a:
Cytat:
Jezeli jeden mod bedzie czyscil forum i kasowal, a drugi bedzie ignorowal i dodatkowo opieprzal tego pierwszego - obie strony straca motywacje.


Wywal to "opieprzal" i masz wypisz wymaluj Hanniego i mnie. On czysci kasuje, bo jest jak sam pisal "sepem i hiena w jednej osobie". Ja sie zajmuje czym innym, "nie leze mu pod grabie". I koegzystencja chyba zupelnie spoko loko.


Tak.
Ale byl jeden zgrzyt, sorki ze to wyciagam, bo to jedyne zastrzezenie do Ciebie, sprzed pol roku zreszta. Jeden mod przesuwa watek do kosza, bo jest syf i bicie piany, kilka dni pozniej Ty ten watek wyciagasz z powrotem, nie celowo, ale podwazasz decyzje innego moda i jest bicia piany ciag dalszy.


No cóż, świerzakiem byłem. Hannibala przeprosiłem. A jeśli nie, to teraz przepraszam.
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:32   

Waldek B napisał/a:
No cóż, świerzakiem byłem. Hannibala przeprosiłem. A jeśli nie, to teraz przepraszam.

Już dawno to wyjaśniliśmy sobie, Waldku. Urazy żadnej nie czuję. :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:34   

A jeśli chodzi o usuwanie chamskich postów, to ja mam taką trochę idealistyczna wizję, która zakłada, że powalająca większość Forumowiczów jest zdolna do samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków.

Czyli, nie wywalamy śmieci do kosza, tylko zostawiamy je tam, gdzie zostały rzucone właśnie po to, by każdy mógł je zobaczyć, ocenić i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jeśli postanowi te śmiecie olać i będzie dalej pisać merytoryczne, to one z czasem ulegną naturalnemu rozkładowi i znikną. Ale jeśli każdy postanowi dorzucić do tych śmieci jeszcze kilka własnych, no to na własne życzenie wylądujemy w śmietniku.

Problem z moją wizja jest taki, że zakłada ona iż większość Forumowiczów potrafi rozładować swoje frustracje w sposób inny niż na Forum, a więc nie będzie się podniecała jatkami czy przyklaskiwała wycieczkom personalnym. Niestety, rzeczywistość często jest dość odmienna od wizji...

Marishka
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:39   

Hannibal napisał/a:
Rozumiem, że Tobie to się nie podoba?


Źle rozumiesz, bo absolutnie nie chodzi o Violkę, ale o sposób, w jaki sprawy administracyjne są komunikowane/omawiane.

Ponawiam pytanie, do czego konkretnie ma służyć zamknięty dział pt. "Administracja forum", skoro nie do omawiania spraw administracyjnych?

Marishka
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:39   

Hannibal napisał/a:
chce dla niego dobrze


Dla forum to każdy chce dobrze, tylko wytłumacz mi, skoro aż tylu chce, czemu prawie każdy reaguje karmiąc trolli (jak ich zwał tak zwał), a w szczególności Ty, który masz do czynienia i z lubością dialog toczysz z ta samą osobą z kilku różnych kont? Więc nie truj posługując się Violą, za przeproszeniem o kceniu dobrze dla forum. Albo truj, whatever...

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Maj 05, 2010 18:42, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:42   

M i T napisał/a:
Ponawiam pytanie, do czego konkretnie ma służyć zamknięty dział pt. "Administracja forum", skoro nie do omawiania spraw administracyjnych

Ano do tego, żeby omawiać nasze i tylko nasze sprawy.
Sprawa nowego moderatora jest sprawą wszystkich i chciałem, żeby wszyscy (a przynajmniej Ci, co chcą) się wypowiedzieli.
Nie mam sobie nic co zarzucenia i tłumaczyć się więcej nie będę, bo winny się nie czuję. 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:47   

Cytat:
M i T napisał/a:
Dla forum to każdy chce dobrze, tylko wytłumacz mi, skoro aż tylu chce, czemu prawie każdy reaguje karmiąc trolli (jak ich zwał tak zwał), a w szczególności Ty, który masz do czynienia i z lubością dialog toczysz z ta samą osobą z kilku różnych kont? Więc nie truj posługując się Violą, za przeproszeniem o kceniu dobrze dla forum. Albo truj, whatever.


Człowieku, o czym Ty teraz mówisz? O karmieniu przeze mnie trolli? Jakoś to Ty ostatnimi miesiącami więcej ich pokarmiłeś. Spójrz sobie w historię. Pan Kangur w pierwszej kolejności i to w ostatnim tygodniu. Ja już od dawna unikam odpowiadania na prymitywne posty. Na Twój też powinienem w sumie nie odpowiadać, ale że za trolla jeszcze Cię nie uważam, więc piszę.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Maj 05, 2010 19:01, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:50   

M i T napisał/a:
Hannibal napisał/a:
chce dla niego dobrze


Dla forum to każdy chce dobrze, tylko wytłumacz mi, skoro aż tylu chce, czemu prawie każdy reaguje karmiąc trolli (jak ich zwał tak zwał), a w szczególności Ty, który masz do czynienia i z lubością dialog toczysz z ta samą osobą z kilku różnych kont? Więc nie truj posługując się Violą, za przeproszeniem o kceniu dobrze dla forum. Albo truj, whatever...

Tomek

To sa skutki piratowania bez prawa jazdy.
Bledem admistracji bylo uprzywiliowanie jednego konta z mozliwoscia dostepu do niego innej osobie. Jak sie okazalo malo odpowiedzialnej osobie.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:51   

Hannibal napisał/a:
Jakoś to Ty ostatnimi miesiącami więcej ich pokarmiłeś. Spójrz sobie w historię. Pan Kangur w pierwszej kolejności i to w ostatnim tygodniu.


:shock: Masz może jakiś cytat na poparcie tych absurdów?

Marishka
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:51   

Hannibal napisał/a:
Nie mam sobie nic co zarzucenia


Janigdynicnikomuzaniciponic. Dobra, niech się wypowie może Viola. Jak słowo daję, gdyby nie okoliczności przyrody, to bym nawet nie mrugnął, ale jak widzę to dwojenie się i trojenie w mataczeniu, to szlag mnie trafia. Dopiero mi przeszło, jak Waldek napisał, że nie ma czasu. No bo jak nie ma, to Viola byłaby w sam raz, tyle że jakoś wcześniej o Waldku mowy nie było.

Ponawiam pytanie: czy kolejna osoba administracji jest niezbędna, bo:

- Waldek nie ma czasu
- Bo Viola ma nowe pomysły i po prostu muszą one być zrealizowane
- Czy dlatego, że Marishka jest niewygodna (dwie osoby w jednym koncie - oficjalna wersja, powód), a ja mam wgląd w dział administracyjny
- Jakieś inne powody?

Tomek (ten sam)
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Maj 05, 2010 18:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 18:58   

M i T napisał/a:
Hannibal napisał/a:
Jakoś to Ty ostatnimi miesiącami więcej ich pokarmiłeś. Spójrz sobie w historię. Pan Kangur w pierwszej kolejności i to w ostatnim tygodniu.

:shock: Masz może jakiś cytat na poparcie tych absurdów?
Marishka

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem - tutaj chodziło o trollowanie z obu stron, czyli Tomka i Kangura. Przykład? Proszę bardzo - http://www.dobradieta.pl/...p=125246#125246
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Cordoba_2004 
technolog żywności

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 660
Skąd: Wiocha po Wielkim Lasem
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 19:13   

Popieram w całej okazałości Molkę na moderatora wszystkimi komórkami mojego ciała

Uważam też że Mod a x nie nadaje się do tego . Ale nie powiem który z MOdówek
_________________
gg 14 987 97
 
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 19:18   

Hannibal napisał/a:
Ano do tego, żeby omawiać nasze i tylko nasze sprawy.
Sprawa nowego moderatora jest sprawą wszystkich


Zmiany w Regulaminie, kwestie banowania, czy postępowanie z trollami też były sprawami "wszystkich", a jednak były omawiane w odpowiednim dziale.

Nikt nie mówi, że temat nowego (czy "dodatkowego" nie brzmi w tym przypadku bardziej właściwie?) Moderatora nie powinien być poruszany na Forum ogólnym. Wręcz przeciwnie! I dobrze, że ten wątek powstał. Chodzi jednak o sposób, w jaki potraktowałeś resztę Moderatorów. Bo albo działamy wspólnie jako Team, albo całe dowództwo przejmuje autorytarny Hannibal, wówczas żadni inni Moderatorzy nie są w ogóle potrzebni.

Bo zupełnie inaczej wygląda wątek, który zaczyna się od np. słów: "Pomyśleliśmy - Moderatorzy wraz z Molarem - że całkiem fajnie byłoby, gdyby do naszego Zespołu dołączyła Molka, która ma sporo fajnych pomysłów co do organizacji Forum. Co o tym sądzicie?"

A zupełnie inaczej ten: " [JA] Wyszedłem z propozycją do Molki, żeby została moderatorem [...] [JA] Wpierw napisałem do molara... [ale olałem resztę Zespołu]"

Powiedzmy, że się "czepiam", ponieważ zbyt długo pracowałam w zbyt fajnej firmie zorientowanej na działalność zespołowa...

Ale jedno należałoby ustalić raz i na zawsze - albo Moderatorzy, to Zespół "grający" wspólnie, albo każdy robi swoje - na rzecz ogólnego chaosu.

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Maj 05, 2010 19:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 19:27   

M i T napisał/a:
Ale jedno należałoby ustalić raz i na zawsze - albo Moderatorzy, to Zespół "grający" wspólnie, albo każdy robi swoje - na rzecz ogólnego chaosu.

"Granie" wspólne nie oznacza, że wszystko robimy wspólnie, łącznie z siusiu i kupką ;)
Fakty są takie, że to była moja i tylko moja propozycja i tak o niej napisałem. Z tego nie wynika, że ja tu coś autorytatywnie narzucam.
Po to jest ten temat, żeby inni mogli wyrazić swoje zdanie. Proste jak drut.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 19:41   

BTW, co ma znaczyć zmiana mojego postu z 19:47 - "Ostatnio zmieniony przez M i T Dzisiaj 20:01" ? 8/
Z tego, co widzę to zmianie uległo wyboldowane "jeszcze", które teraz jest niepogrubione.
Co to ma znaczyć MiT?
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Śro Maj 05, 2010 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 19:45   

To co pisałem wcześniej, a w co Molar nie chciał uwierzyć - pomyłka. A coś zginęło? Nie. Widzicie teraz? Teoria o kasowaniu niewygodnych postów poszła w krzaczory.

Tomek
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 19:49   

Spoko, Hannibal, trochę mi to zajęło, ale wreszcie załapałam:

- dział "Administracja forum" jest dla pogawędek typu: "te, widziałeś, co ten troll wyprawia?", "ale jaja, no nie?", "a wiesz, co mi na priva napisał?", "no co ty, naprawdę?"

- Zespół Moderatorski to mit (nie mylić z MiT), każdy robi co chce i wedle własnego uznania, nie uzgadniając z innymi Moderatorami i to jest ok bo tak ma być.

- potrzebujemy więcej Moderatorów.

:evil:

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Maj 05, 2010 19:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 19:51   

M i T napisał/a:
Spoko, Hannibal, trochę mi to zajęło, ale wreszcie załapałam

Ja też załapałem, że nie ma z Wami obecnie rzeczowej dyskusji.
EOT :faint:
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 19:53   

Aaaa tak, prawda, "jeszcze". Sorry. Ale przynajmniej widzicie, że postów nie kasuję, bo mi się nie spodobały.

Tomek
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 19:56   

Ale Hannibal, cały czas masz do czynienia z merytoryką, tyle że łatwo Ci wymiąknąć i skwitować za pomocą EOT.
Wyleciałeś z tym pomysłem jak z katapulty i nie uwierzę za Chiny, że chodziło o kolejnego moderatora. Naprawdę, nie potrafię w to uwierzyć. Moim zdaniem, miałeś na myśli nowego moda zamiast ( tu:demokratyczne głosowanie)

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Maj 05, 2010 19:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
DonCicio 

Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 61
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 19:59   

M i T napisał/a:
Fajnie, że to wszystko odbywa się za plecami 2 innych Moderatorów i z pominięciem odpowiedniego działu Administracyjnego.

Rozumiem też, ze Forum drastycznie potrzebuje czwartego Moderatora, bo 3+Molar to stanowczo za mało, a moderować przecież jest co. ...

Marishka


Być może forum potrzebuje 4go moderatora, ale nie sądzicie, że dość stosownie byłoby, gdybyście założyli tzn. zalegalizowali Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ?
:->
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 05, 2010 20:20   

M i T napisał/a:
...Fajnie, że to wszystko odbywa się za plecami 2 innych Moderatorów i z pominięciem odpowiedniego działu Administracyjnego...
Marishka...

Marishka, nie wiem czy wszyscy to zauwazyli, ale "status i ranga"
naszego forum, przez kilka ostatnich miesiecy ulegla DIAMETRALNEJ ZMIANIE. 8-)

Zamiedzowe "kapusciane pole" praktycznie ledwo "zipie"! :hihi:

Po akcji zaplanowanego "czyszczenia" z niewygodnych userow
nagle okazalo "siem", ze ruszyla "lawina autodestrukcji"
nomen omen wywolana "temi rencami" Pana "siekierkowego" :hah:

Nagle, praktycznie wszyscy przychodza na Forum DobraDieta,
szukajac poratowania zdrowia i ochrony przed SMIERCIA! :viva:

Osobiscie bardzo sie ciesze, ze optymalni obudzili sie! 8-)

W takiej sytuacji powolanie na MODA takiej osoby jak Viola,
czy Flo jest GENIALNYM POSUNIECIEM! :viva:

Nie zdziwie sie jak po takim REWOLUCYJNYM ruchu
zjednamy sobie serca wszystkich optymalnych
a nawet Reni i Tereski! :viva:
.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 20:25   

M i T napisał/a:


Ponawiam pytanie: czy kolejna osoba administracji jest niezbędna, bo:

- Waldek nie ma czasu
- Bo Viola ma nowe pomysły i po prostu muszą one być zrealizowane
- Czy dlatego, że Marishka jest niewygodna (dwie osoby w jednym koncie - oficjalna wersja, powód), a ja mam wgląd w dział administracyjny
- Jakieś inne powody?

Tomek (ten sam)

Tomku!
Powiedz mi skąd ten niepokój, skąd te absurdalne domysły co by Marishka była niewygodnym modem? Czy ktokolwiek coś takiego sugerował? Czy Hani nadmienił choć jednym słówkiem iż chodzi o rotacje? Dlaczego Waldi nie odebrał tego w ten sposób? w końcu tez jest moderatorem!

Nie wiem czy kolejna osoba jest niezbędna? Nie wiem czy o to chodzi, może nie trzeba na to patrzeć w ten sposób....?

Powiem Ci szczerze, iż nie widzę powodu by cokolwiek ukrywać, propozycja Haniego wynikła bardzo spontanicznie, w trakcie rozmowy , w pierwszym odruchu wahałam się ale po przemyśleniu wyraziłam zgodę na kolejny oczywisty krok Haniego, a mianowicie na konsultacje Jego w tej sprawie z Adminem seniorem. Pozostało mi czekać na decyzję, po której Admin zaproponował skonsultowanie tematu jawnie z uczestnikami forum i pozostałymi moderami.

W zasadzie, to bardzo ładnie ze strony Admina, iż postanowił skonsultować tą decyzje z użytkownikami, bo tak mi się widzi ze nie musiał tego czynić. :-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 20:38   

Viola, umieść wszystko w kontekście ostatnich wydarzeń. To raz.
Dwa - nie mam nic przeciwko temu, byś miała być modem - piszę to bardzo serio.
A Waldek zauważył po swojemu, ponieważ przechodzi duchową rewolucję i wszystkich ludzi - nieważne czy czy szlachetnych - obejmuje swoją nadmiłością. Poza tym, jak sam powiedział, nie ma za bardzo czasu.

Viola, jeśli uważasz, że mój niepokój jest nieuzasadniony, to Twoja opinia. Moje oczy i zmysły ostatnie działania na forum postrzegają w klarowny sposób, więc proszę bez niepotrzebnego dobryzmu.

Wiesz, Hanni nie musiał niczego sugerować. Już sama ta propozycja - W KONTEKŚCIE ostatniej - brzmi jak dźwięk rogu dla wściekłych ogarów. Wiesz co Viola, czas pokaże. Naprawdę nie chce mi się setny raz tłuc tego i samego.

Tomek
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 05, 2010 20:41   

M i T napisał/a:
nie mam nic przeciwko temu, byś miała być modem - piszę to bardzo serio.


Tomek

Tak? Śmiech na sali.I kto to mówi?Forumowy ekspert od psychologii. A przytoczone przeze mnie fakty cię nie ruszają? Ciekawe...
Ostatnio zmieniony przez IgaM Śro Maj 05, 2010 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 20:45   

Ktos misi to wreszcie powiedziec ; Wszystkim lub prawie wszystkim chodzi o to , zeby kobieta MIT przestala byc moderatorem.
Moderator powinien dzialac dla dobra forum a nie jak ona wspolnie z menem sklucaja i rozwalaja co sie da.
Mariszka, jesli masz ty i twoj men troche honoru to zrezygnujcie sami, wszyscy na tym zyskaja.
Mysle,ze Molka bardzo sie nadaje do tego, chociaz za nia nie przepadam.
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 05, 2010 20:49   

Teraz pouprawiajmy troszkę real politic. Skoro Tomek z racji posług małżeńskich i tak jest nieformalnym modem,to proponuję uczynić go modem formalnie .Wtedy ,myślę,że ucichną głosy przeciwko korzystaniu przez niego z funkcji administracyjnych.Inaczej ilu byśmy modów nie wyciągnęli z talii ,to i tak Tomek będzie Jockerem.
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 20:54   

kuźwa mać! Mity! przestańcie się zachowywać jak 3 letnie dziecko w piaskownicy! ja mam już naprawdę cholernie dosyć tych waszych zagrywek :shoot:
rzygam tymi pretensjami, niedomówieniami, złośliwościami i podejrzeniami, to co robicie jest obrzydliwe :razz:
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 05, 2010 20:56   

Sory MiTy jacy są,tacy są,ale lepszych wśród nas nie ma-taka jest prawda,niestety .Nad czym ubolewam
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 20:56   

Ja nie zabieram już w tej sprawie głosu, w końcu to watek dla użytkowników popierający bądź nie tą decyzje..... I tak molar zadecyduje ostatecznie.
EOT. :-)
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 20:56   

Wlasnie, proponuje zrobic glosowanie ,kto jesj za wywaleniem MITow??
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 05, 2010 20:57   

Maad napisał/a:
kuźwa mać! Mity! przestańcie się zachowywać jak 3 letnie dziecko w piaskownicy! ja mam już naprawdę cholernie dosyć tych waszych zagrywek :shoot:
rzygam tymi pretensjami, niedomówieniami, złośliwościami i podejrzeniami, to co robicie jest obrzydliwe :razz:

Serio? A grizzly jest w pyte? Ostrzegam wszystkich.Należy rozróżnić postawę usera MiT od postawy moderatora MiT.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 21:04   

Maad napisał/a:
kuzwa mac! Mity! przestancie sie zachowywac jak 3 letnie dziecko w piaskownicy! ja mam juz naprawde cholernie dosyc tych waszych zagrywek :shoot:
rzygam tymi pretensjami, niedomowieniami, zlosliwosciami i podejrzeniami, to co robicie jest obrzydliwe :razz:


Oj, no bez przesady.

Napisali mnostwo przekozackich postow w sferze psychicznej i za to im chwala.
Dzieki nim ten dzial sie rozwinal, gdyby nie ich wielki wklad bylby to dzial ezoteryczno new-age-owy.

Mozna krytykowac, bo czemu nie, ale - sprawiedliwie nie wszystko, i by pozytywy nie umknely w tym sporze 8)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 05, 2010 21:04   

zeto555 napisał/a:
Wlasnie, proponuje zrobic glosowanie ,kto jesj za wywaleniem MITow??

Ja jestem za usunięciem Hannibala.Jest autorytarny,a na domiar złego daje sobą łatwo manipulować.Na jego miejsce proponuję _flo i uczynienie z Tomka oficjalnie moderatora skoro "musi" być czterech modów.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 21:07   

Maad napisał/a:
kuźwa mać! Mity! przestańcie się zachowywać jak 3 letnie dziecko w piaskownicy! ja mam już naprawdę cholernie dosyć tych waszych zagrywek :shoot:
rzygam tymi pretensjami, niedomówieniami, złośliwościami i podejrzeniami, to co robicie jest obrzydliwe :razz:


Maad, jest taki jeden sposób. Zwie się on "IGNORE" lub nie czytać. Nie przypominam sobie, byśmy się ostatnio personalnie ścierali, więc taka reakcja diabełka z pudełka jest dość osobliwa. To znaczy, byłaby zasadna, gdybyś zechciał i rozwinął w drzewko te "niedomówienia", "złośliwości" i "podejrzenia". I jeszcze te wymioty...

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Maj 05, 2010 21:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 05, 2010 21:13   

M i T napisał/a:
Maad napisał/a:
kuźwa mać! Mity! przestańcie się zachowywać jak 3 letnie dziecko w piaskownicy! ja mam już naprawdę cholernie dosyć tych waszych zagrywek :shoot:
rzygam tymi pretensjami, niedomówieniami, złośliwościami i podejrzeniami, to co robicie jest obrzydliwe :razz:


Maad, jest taki jeden sposób. Zwie się on "IGNORE" lub nie czytać. Nie przypominam sobie, byśmy się ostatnio personalnie ścierali, więc taka reakcja diabełka z pudełka jest dość osobliwa.

Tomek

Coś podobnego przeżyłam z jedną użytkowniczką tego forum .Nigdy z nią nie rozmawiałam na forum,nie miałam starć,a ona ni stąd ni zowąd na mnie naskoczyła,więc napisałam jej na priv uprzednio ją cytując .
"jak na ćpalucha to całkiem nieźle" i tyle ją widzieli.Nawet biedaczka w "całym" userlandzie pousuwałam konta. A to,że ćpała dowiedziałam się od Hannibala.
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 21:54   

M i T napisał/a:
Maad, jest taki jeden sposób. Zwie się on "IGNORE" lub nie czytać.

Gdyby nie wasze bardzo merytoryczne posty w sferze psychicznej i duchowej, to dawno bym to zrobił. Nie chcę wylewać dziecka z kąpielą i tak się męczę co i rusz natrafiając na jakieś kretyńskie pyskówki.
M i T napisał/a:
Nie przypominam sobie, byśmy się ostatnio personalnie ścierali, więc taka reakcja diabełka z pudełka jest dość osobliwa.

Jakoś tak od 10.04 to się zbierało, zbierało i w końcu pękło :hihi:
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 23:23   

Maad, co masz na myśli pisząc o pyskówkach? Wiesz, to duże słowo i może mylisz je z pewnymi dyskusjami na wątku o Smoleńsku?
Po prostu uzasadnij ten 10.04., bo póki co, ja nie wiem, o co Ci biega. Chyba, że samą dyskusję uważasz za zupełnie zbędną? Jak tak, no to wiesz, nie możesz mi zabraniać pisać. A wkurzać się i owszem, to oczywiste. Najlepiej w demokratycznie dziobiącej grupce. Wtedy tak rozkosznie zanika i odpowiedzialność i indywidualizm, a kierunek uczuć - a kto się tym będzie przejmował?

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Maj 06, 2010 00:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 07:30   

Maad napisał/a:

Gdyby nie wasze bardzo merytoryczne posty w sferze psychicznej i duchowej, to dawno bym to zrobił. Nie chcę wylewać dziecka z kąpielą i tak się męczę co i rusz natrafiając na jakieś kretyńskie pyskówki.


Maad, a więc i Ty przyłączyłeś do spisku który wywęszył Grizzly. No to witaj na pokładzie :)

Też uważam, że nie warto ignorować tego co pisze Marishka, fajnie byłoby gdyby rozdzielili konta, ale już powiedzieli że nie, to może chociaż zrezygnujecie z powtarzania takiego schematu:
- Tomek pisze coś "niegrzecznego"
- ktoś zwraca mu uwagę, zaczyna psuć się atmosfera
- Marishka go bierze w obronę i jeszcze tłumaczy ktosiowi, że to jego tłumiona nienawiść do rodziców a Tomek wszystko już sobie przepracował.
Naprawdę wierzę, że mogłoby być merytorycznie i sympatycznie.

Co do tematu moderatorów:
a może wprowadzić zasadę, że do każdego działu jest jeden, dwóch (+ molar) ale niekoniecznie wszyscy muszą być wszędzie. Marishka chyba nie musi ciachać w dziale "surowe jedzenie" a Hanibal w "sferze psychicznej". Za to może być jakaś osoba, która będzie się zajmowała działem sport, albo kuchnia i w ten sposób może Was być piętnaścioro.

Co do Molki:
jestem jak najbardziej za, ale chyba powinniśmy najpierw zobaczyć kilka zdjęć w różnych kostiumach, żeby ocenić czy przestrzega LC w praktyce :)

No i na koniec odsłonię kulisy spisku: przyłączając się do tej brudnej kampanii miałem nadzieję, że moje starania zostaną docenione i nabędę prawo do pisania od razu do działu "Kosz"
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 07:45   

zbiggy napisał/a:
Co do tematu moderatorów:
a może wprowadzić zasadę, że do każdego działu jest jeden, dwóch (+ molar) ale niekoniecznie wszyscy muszą być wszędzie. Marishka chyba nie musi ciachać w dziale "surowe jedzenie" a Hanibal w "sferze psychicznej". Za to może być jakaś osoba, która będzie się zajmowała działem sport, albo kuchnia i w ten sposób może Was być piętnaścioro.

Wg mnie takie sztuczne dzielenie się działami jest bez sensu, bo i tak każdy naturalnie zajmuje się pewnymi, a innymi już nie (ja np. w ogóle nie zajmuję się działem psychicznym), a są takie (np. dział diet niskowęgl., czy hyde park), które powinni moderować wszyscy, a kto kiedy to z zależności od pory w jakiej może - ja np. późno wieczorem i w nocy nic nie moderuję (wtedy za to Marishka działa), bo po prostu smacznie śpię, ale już z rańca to już jak najbardziej :)
zbiggy napisał/a:
Co do Molki:
jestem jak najbardziej za, ale chyba powinniśmy najpierw zobaczyć kilka zdjęć w różnych kostiumach, żeby ocenić czy przestrzega LC w praktyce :)

Ja widziałem - figura i cała reszta w porząsiu 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 07:47   

zeto555 napisał/a:
Wlasnie, proponuje zrobic glosowanie ,kto jesj za wywaleniem MITow??

Z mojego punktu widzenia wywalenie MiT-ow powinno byc oczywista sprawa.
Przywileje Marishki zostaly nielegalnie wykorzystane przez Tomka za jej przyzwoleniem. Pomimo wielu inteligentnych uwag Molara sytuacja sie powtarzala. Tomek oswiadczajac, ze nie rozlaczy konta, w dalszym ciagu bedzie nielegalnie naduzywac przywileju Marishki.
Sami krytukuja kazdy rzad, a naduzywajac wladzy robia dokladnie tak samo.
Zrobcie rzad i idzcie stad. :shoot: :shoot:

P.S.
Zeto. Dziekuje za zgloszenie mnie jako kandydata na moda.
Mam wiele w planie spraw do zalatwienia w realu. Niech inni zdolniejsi zajma sie ta funkcja.
Popieram kandydature Molki.

Molciu, nie zapominaj, ze ja chce z toba do raju. :hug: :hug:
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 09:21   

zbiggy napisał/a:
Naprawdę wierzę, że mogłoby być merytorycznie i sympatycznie.

Nadzieja to plan
on ziści się nam
przydarzy się na pewno się zdarzy
więc uwierz za dwóch
ty i twój duch
z nadzieją wam będzie do twarzy
więc uwierz za dwóch
ty i twój duch
z nadzieją jest bardziej do twarzy

jutro możemy być szczęśliwi
jutro możemy tacy być
jutro by mogło być w tej chwili
gdyby w ogóle mogło być
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 10:05   

Hannibal napisał/a:

Wg mnie takie sztuczne dzielenie się działami jest bez sensu, bo i tak każdy naturalnie zajmuje się pewnymi, a innymi już nie


no to sztuczne, czy naturalne.
słowo "sztuczne" w tym kontekście nie pasuje, jest tylko próbą zdyskredytowania pomysłu, ale co Wam zależy ilu gości będzie moderować inne działy? W świecie poza forum to nie jest jakaś wymarzona dystynkcja o której unikalność warto walczyć, a i w ramach forum, jeżeli osoba jest OK, tzn. godna zaufania i merytoryczna to nie ma znaczenia czy ich będzie 3 czy 30.

Hannibal napisał/a:

Ja widziałem - figura i cała reszta w porząsiu 8-)


wprawdzie mówią, że jeden obrazek wart tysiąca słów, ale skoro Ty widziałeś, no to chyba powinno wystarczyć każdemu.
Ależ nie bądź sobkiem, może napiszesz wypracowanie o tym na kilka stroniczek, prosimy :)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 10:26   

zbiggy napisał/a:
no to sztuczne, czy naturalne.
słowo "sztuczne" w tym kontekście nie pasuje, jest tylko próbą zdyskredytowania pomysłu, ale co Wam zależy ilu gości będzie moderować inne działy? W świecie poza forum to nie jest jakaś wymarzona dystynkcja o której unikalność warto walczyć, a i w ramach forum, jeżeli osoba jest OK, tzn. godna zaufania i merytoryczna to nie ma znaczenia czy ich będzie 3 czy 30.

Akurat pomysł podzielenia się działami zaproponował również molar. :)
Wg mnie to bez sensu, bo np. jeśli dział psychiczny przypadnie tylko Marishce i tylko ona będzie tam moderować to praktycznie rzecz biorąc zmiany żadnej nie będzie, bo teraz też ona się tym działem zajmuje.
Wg mnie każdy powinien mieć możliwość moderowania każdego działu, natomiast którym będzie się bardziej opiekował, a którym mniej będzie zależeć od jego preferencji - np. ja się bardziej zajmuję działem surowym, a psychicznym w ogóle, jeno jestem tam zwykłym czytelnikiem.
zbiggy napisał/a:
Ależ nie bądź sobkiem, może napiszesz wypracowanie o tym na kilka stroniczek, prosimy :)

"w porząsiu" powinno chwatit :viva:
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 12:07   

Hannibal napisał/a:
Wg mnie to bez sensu


Bo jest bez sensu. Już mieliśmy takie sytuacje kiedy późno w nocy (Hannibal z Waldkiem słodko spali) właził bot i dosłownie zalewał całe Forum śmieciami, które wspólnie z Panem Witoldem cierpliwie kasowaliśmy.

Marishka
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 13:04   

Cytat:
Wlasnie, proponuje zrobic glosowanie ,kto jesj za wywaleniem MITow??


Ja proponuję zrobić głosowanie, kto jest za uczynieniem "zeto555" modem.

Jako osoba wysuwająca tę kandydaturę uważam, że "zeto555" wyróżnia się na tle innych dowcipem, zawsze zwycięsko wychodzi z potyczek słownych, czyli do niego należy ostatnie słowo. Poza tym jest wieloletnim Optymalnym, więc jego mózg przestawił się już na lepsze funkcjonowanie - w przeciwieństwie do tradycyjnych "niskowęglowodanowców" (tfu).
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 14:49   

Baldhead napisał/a:
Poza tym jest wieloletnim Optymalnym, więc jego mózg przestawił się już na lepsze funkcjonowanie - w przeciwieństwie do tradycyjnych "niskowęglowodanowców" (tfu).

Mozesz sobie kpic , ja uwazam, ze optymalnych jest na tyle wielu na tym forum, ze ktos z nas tez powinien zostac moderatorem i dlatego zaproponowalem Kangura.
Ale i tak nie ma na to szans. Trzeba powiedziec jasno ; tutejsi decydenci boja sie optymalnych , co widac dokladnie po traktowaniu nas na tym forum
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 17:57   

Chciałam podziękować forumowiczom za ogólne poparcie, molarowi i Hannibalowi dodatkowo za zaufanie. :-)
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 18:26   

Sluchajcie, ostatnio cos zle sie dzieje na forum. Ta akcja z rozdzieleniem konta miT-ow? Po co? Co to przeszkadza? no i tylko w takim kontekscie i takim niefortunnym momencie propozycja Haniego mogla zostac zle odebrana. Bo jak chodzi o to, ze jest potrzebny dodatkowy mod, bo Waldek sie nie wyrabia to ok. Ale uwazam, ze o takich sprawach modzi powinni porozmawiac sobie w zamknietym pokoju i potem rzecz poddac ogolnej dyskusji, tak samo kto czym zarzadza. Slabo sie czyta takie przepychanki pełne domyslow o co chodzi i co kto mial na mysli. Przeoczylam cos? sa jakis zarzuty do Marishki jako modki? Moim zdaniem dobrze robi swoja prace.
A co do trolli to nie wiem co zostalo uzgadnione oficjalnie i gdzie, moze przeoczylam), ale dostalam ostrzezenie na priv i za nia dziekuje. Sama dalam sie podpuscic nie raz i nie zrobie wiecej tego bledu. No sorry, nigdy przedtem trola nie spotkalam. I tez sie zgadzam, ze lepiej dac sie wygadac to sami przestana i bedzie tak jak na TV Trwam - gdzie w debatach politycznych daje sie politykom nieograniczony czas wypowiedzi i sami sie wyprztykuja po kilku minutach... :hihi: i nie ma zadnych pyskowek a wszyscy spokojni. To dziala.
Oczywiscie Violke popieram jako nowa modke.
_________________
Pachelbel Canon in D
Ostatnio zmieniony przez Neska Czw Maj 06, 2010 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 14:03   

Zostało gdzieś "oficjalnie" ogłoszone, ze Molka jest nowym Modem, bo może mi umknęła ta wiadomość? Dziwne, bo niby jest właściwy wątek, a informacji o decyzji brak... No ale nie, nie, to się nie dzieje "za plecami"... Tylko mi się wydaje, jak zwykle...

I żeby nie było, nie piszę o OSOBIE Molki, ale tylko i wyłącznie o ORGANIZACJI pewnych spraw.

Marishka

P.S. Zapomniałam, Moderatorzy na tym Forum, to nie Zespół/Team, tylko każdy robi swoje... Ciągle muszę sobie o tym przypominać...
Ostatnio zmieniony przez M i T Nie Maj 09, 2010 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 14:05   

M i T napisał/a:
Zostało gdzieś "oficjalnie" ogłoszone, ze Molka jest nowym Modem

Sprawa jest jeszcze w toku - kwestia działów do opieki jeszcze jest ustalana.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 20:22   

Marishka została wywalona z funkcji moderatora. Podana przyczyna, a jest nią nasze podwójne konto - jest do tego stopnia idiotyczna, że po prostu MUSI chodzić o personalne czynniki...
Może o to, że sprawca tego posunięcia boi się silnych, inteligentnych kobiet albo też rozeźlił się na krytykę Balcerowicza. W obliczu tak durnego powodu usunięcia z funkcji, wszystko jest przyczyną bardziej prawdopodobną.
Zresztą, wprowadzenie Violi było - jak sądzę - ruchem szachowym obliczonym na usunięcie niewygodnego, nie znoszącego idiotycznej cenzury moderatora.

Tomek

P.S. Tomek się pomylił powyżej co do "przyczyny", bowiem żadna przyczyna nie została mi oficjalnie podana, jedynie "podziękowania" za pracę. Wszystko się odbyło w typowy pasywno-agresywny sposób, którym raczy posługiwać się Admin. :razz:

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Maj 27, 2010 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 20:49   

molar napisał/a:
Za plecami zawiązaliśmy z Hannibalem tajne porozumienie, którego celem jest pozbawienie Was pełnionej funkcji. Wkrótce przystąpimy do podstępnego ataku.
[...]
Cały Twój post jest nie na temat, jak chcesz coś powiedzieć w temacie, to pisz, a na teorie spiskowe załóż osobny temat.


Panie i Panowie, pamiętacie te słowa naszego szanownego Admina Molara? Padły w kontekście moich (i Tomka) przypuszczeń (tzn. "teorii spiskowych" wedle Admina) o planowanym rychłym wywaleniu mnie z grona Moderatorów.

Niestety, miałam 100% rację, ponieważ dzisiaj zostałam powiadomiona o pozbawieniu mnie funkcji moderatorskich :evil: Oczywiście BEZ PODANIA UZASADNIENIA, co mnie absolutnie nie dziwi (w końcu po coś się człowiek interesuje psychologią :what: ).

Tak więc proponuję następnym razem, kiedy spotkacie się z określeniem "teorie spiskowe", uważniej się przyjrzeć tematowi. Bo - dokładnie jak w tym przypadku - w większości przypadków prawda leży po stronie tzw. "spiskowców", a "spiski" są niczym innym jak zwykłymi faktami. Ale odpowiednio naznaczone i wyśmiane, zostają przez przeciętnych obywateli zaakceptowane właśnie jako czyjeś bzdurne urojenia i mity...

I jeszcze przytoczę na koniec cytat z Nowego Moderatora, który to (cytat) w obecnym kontekście wręcz ocieka obrzydliwą dobrystyczną hipokryzją :razz: :

Molka napisał/a:
skąd ten niepokój, skąd te absurdalne domysły co by Marishka była niewygodnym modem? Czy ktokolwiek coś takiego sugerował?


Powiedz mi TERAZ, Molko, że ten "niepokój" był absurdalny i nieuzasadniony!

Marishka

P.S. Nie zastanawia nikogo fakt, że Administracja pyta się opinii Forumowiczów przy zgłoszeniu kandydata na Moderatora, ale przy wywalaniu podejmuje jednoosobową decyzję, mając resztę Forumowiczów wiadomo gdzie?

I jeszcze jedno. Prześledźcie ten wątek i zwróćcie szczególną uwagę na to, kto najbardziej aktywnie domagał się "wywalenia MiTów" :evil: Inteligentnemu Forumowiczowi powinno to dać dużo do myślenia...
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 21:02   

:hah: :what:
http://www.youtube.com/watch?v=UcxdZnBMAOg#t=0m20s
"musi byc jakies zycie na osiedlu" :D
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 21:08   

Dziękuję Fink za dobre chęci, ale nie skorzystam z Twojej rady.

Marishka
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 21:08   

mozna jeszcze do trybunalu sprawiedliwosci unii europejskiej odwolac sie :D
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 21:31   

Widzisz Marishka jak twoj ukochany wiwinal ci kawal. Ot taki z ciebie psycholog bez butow.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 21:45   

Kangur napisał/a:
Widzisz Marishka jak twoj ukochany wiwinal ci kawal.


Nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek pisała o Molarze "mój ukochany" :shock: :razz: A to przecież właśnie on "wywinął mi kawał" - najpierw przekonując Forumowiczów o tym, że pomysł z wywaleniem mnie to tylko "teoria spiskowa", a później cichaczem zamieniając tę "teorię" w FAKT.

http://www.dobradieta.pl/...p=129288#129288

:evil:

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Maj 27, 2010 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 21:59   

M i T napisał/a:

Tak więc proponuję następnym razem, kiedy spotkacie się z określeniem "teorie spiskowe", uważniej się przyjrzeć tematowi. Bo - dokładnie jak w tym przypadku - w większości przypadków prawda leży po stronie tzw. "spiskowców", a "spiski" są niczym innym jak zwykłymi faktami. Ale odpowiednio naznaczone i wyśmiane, zostają przez przeciętnych obywateli zaakceptowane właśnie jako czyjeś bzdurne urojenia i mity...


Maryshka no wlasnie ta sytuacja utwierdza mnie w przekonaniu, iż trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do wszelkiego rodzaju spisków. dlaczego? ano dlatego ponieważ ja doskonale wiem jaka prawda jest w tej konkretnej sytuacji .... insynuujesz spisek a spisku nie było.... :razz:
M i T napisał/a:


Molka napisał/a:
skąd ten niepokój, skąd te absurdalne domysły co by Marishka była niewygodnym modem? Czy ktokolwiek coś takiego sugerował?

Powiedz mi TERAZ, Molko, że ten "niepokój" był absurdalny i nieuzasadniony!
Marishka

Sprawa dotyczyła warunku postawionego Tobie jasno i klarownie na który nie wyraziłaś zgody a teraz wciągasz mnie w ten "bałagan" , co dla mnie jest czymś obrzydliwym, imie Viola nie powinno pojawić sie w Twoim poście, świadczy to tylko dobitnie o szukaniu kozła ofiarnego, bardzo nie fajne zachowanie. :-(
M i T napisał/a:

I jeszcze przytoczę na koniec cytat z Nowego Moderatora, który to (cytat) w obecnym kontekście wręcz ocieka obrzydliwą dobrystyczną hipokryzją :razz: :

Ocena przychodzi Ci bardzo łatwo, widzisz, tylko zanim ocenimy kogoś warto zastanowić sie nad sobą, nad swoimi słabymi punktami , to zdanie które napisałaś burzy w mojej ocenie cały Twój dorobek jeśli chodzi o psychologie, totalna porażka, przekombinowanie nasiąknięte jadem z nieadekwatnym ukierunkowaniem. 8-)
Ostatnio zmieniony przez Molka Czw Maj 27, 2010 22:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 22:03   

Molka napisał/a:
ja doskonale wiem jaka prawda jest w tej konkretnej sytuacji ....


A jak ona brzmi, ta prawda? Daj sobie spokój Viola z rżnięciem głupa. Doskonale wiesz, że chodziło cały czas o podwójne konto i personalne animozje Molara.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Maj 27, 2010 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 22:09   

M i T napisał/a:
Molka napisał/a:
ja doskonale wiem jaka prawda jest w tej konkretnej sytuacji ....


A jak ona brzmi, ta prawda? Daj sobie spokój Viola z rżnięciem głupa. Doskonale wiesz, że chodziło cały czas o podwójne konto i personalne animozje Molara.

Tomek

No tak tylko dlaczego ja jestem w to wciągana? Kto tu rznie glupa? Tomek gdybys nie niuchał w opcjach moderatorskich nie bylo by sprawy, tylko najlepiej obwiniac innych, wymyslac od hipokrytow byle tylko siebie "wybielic". 8-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 22:17   

Molka napisał/a:
Sprawa dotyczyła warunku postawionego Tobie jasno i klarownie na który nie wyraziłaś zgody


Dobrze wiesz, że to, co napisałaś powyżej jest zwyczajnie nieprawdziwe. No chyba że dla Ciebie PYTANIE czy zamierzam korzystać ze wspólnego konta jest tożsame z WARUNKIEM. Dla mnie nie jest. Jest natomiast typowym zachowaniem pasywno-agresywnym.

Poza tym, rozumiem, że nasze wspólne konto uważasz za faktycznie ważny i rzeczowy argument w tej "dyskusji"? :shock:

Molka napisał/a:
a teraz wciągasz mnie w ten "bałagan"


To chyba pretensje skierowane pod niewłaściwym adresem, ponieważ to nie ja zgłaszałam Twoją kandydaturę do Molara, jak dobrze wiesz.

Molka napisał/a:
imie Viola nie powinno pojawić sie w Twoim poście


W moim poście pojawił się cytat z Twojej wypowiedzi w kontekście mojej "teorii spiskowej" - w 100% adekwatny cytat, biorąc pod uwagę dzisiejsze wydarzenia. To, że nie odniosłaś się merytorycznie do swoich wcześniejszych słów też wybitnie o czymś świadczy, prawda?

Co do oceny, to oceniam każdego tylko i wyłącznie wedle jego CZYNÓW, nie słów, więc daruj sobie to pseudo-święte oburzenie. Dla mnie sprawa jest prosta. Więc jeśli ktoś pisze jedno a robi coś zgoła odmiennego, to wybacz, ale inaczej niż hipokryzją nie jestem w stanie tego nazwać.

Marishka
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 22:19   

M i T napisał/a:
Więc jeśli ktoś pisze jedno a robi coś zgoła odmiennego, to wybacz, ale inaczej niż hipokryzją nie jestem w stanie tego nazwać.

Marishka

tzn. co robi? co zrobilam konkretnego, wytlumacz mi?
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 22:28   

Molka napisał/a:
Tomek gdybys nie niuchał w opcjach moderatorskich


Pierwotnie mieliśmy być moderatorami z jednego konta, o czym doskonale Molar wiedział, a mimo to (mimo mojej swobodnej rezygnacji) nagle zaczął się puszyć i nadymać z powodu późniejszych:

- moich pomyłek
- 2 wpisów w administracji, obnażających zresztą pewne istotne sprawy, o czym DOSKONALE wiesz
- podwójnego konta.

Molar, mnie swoim tchórzliwym knowaniem w celu sztucznego oczernienia wartościowej Osoby. Wleź łaskawie na publiczne i oficjalnie napisz o swoim stanowisku. Przynajmniej to zrób.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Maj 27, 2010 22:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 22:32   

M i T napisał/a:


To chyba pretensje skierowane pod niewłaściwym adresem, ponieważ to nie ja zgłaszałam Twoją kandydaturę do Molara, jak dobrze wiesz.

a coz takiego zlego bylo w zgloszeniu mojej kandydatury? az tak bardzo Cie to zabolalo? ludzie wypowiedzieli sie na ten temat na forum poparciem.... poza tym imputujesz z niezachwiana pewnoscia cos co nie mialo miejsca( wciagajac mnie w spisek) i tym bardzo mnie zrazilas do siebie, ohyda i smród ....
nie wypowiadam sie juz w tym watku... :razz:
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 22:39   

Molka, nawet zakładając naiwnie, że zostałaś zmanipulowana (czyli, że sama zostałaś wplątana przez administrację), to jak się czujesz w roli narzędzia?
O ile pamiętam, kilka postów wyżej żadne z nas nie miało zastrzeżeń do Twojej kandydatury, ale dalszy rozwój wypadków kazał wątpić w złote intencje administracji. Kumasz, czy mam powtórzyć?

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Maj 27, 2010 22:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 22:49   

M i T napisał/a:
Molka, nawet zakładając naiwnie, że zostałaś zmanipulowana (czyli, że sama zostałaś wplątana przez administrację), to jak się czujesz w roli narzędzia?
O ile pamiętam, kilka postów wyżej żadne z nas nie miało zastrzeżeń do Twojej kandydatury, ale dalszy rozwój wypadków kazał wątpić w złote intencje administracji. Kumasz, czy mam powtórzyć?

Tomek

Bardziej czuje sie w tym momencie przez Was wplątywana w cos, co mnie bezposrednio nie dotyczy i o to mam do Was żal.... :-)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 22:53   

rytuała tybetanskiego muszem sobie zaaplikowac teraz na odreagowanie :what:
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 23:23   

M i T napisał/a:
Kangur napisał/a:
Widzisz Marishka jak twoj ukochany wiwinal ci kawal.


Nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek pisała o Molarze "mój ukochany" :shock: :razz:

Marishka

Rzniesz glupa, czy o droge pytasz?
Twoj ukochany (nie Molar) jescze ci swoim zachowaniem nie jeden kawal wywinie.
Nie mial uprawnien do kasowania postow, ale robil to za twoim przyzwoleniem. Nie docieraly do was kilkakrotne ostrzezenia Molara. Podziwiam wstrzemiezliwosc Molara, ze to tak dlugo trwalo. Siekierowy ucialby leb przy samej ... natychmiast, a ciebie podpuszcza o odwolanie do WJ.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 23:31   

Molka, "oburzasz" się, bo doskonale wiesz, że mam rację. A sprawa jest absurdalnie prosta :faint: .

Skoro nie było żadnego "spisku" i wszystko jest cacy, a Tyś "czyściutka" jak Najświętsza Panienka, to czemu - widząc ewidentną nieadekwatną nagonkę (dla niewtajemniczonych - chodzi o "ukryty" dział Administracyjny) na moją osobę - nie pisnęłaś ani słowa? A teraz porównaj swoja reakcję w sprawie Waldka. Ja, rzecz jasna, nie zamierzam upubliczniać tego, co się pisze poza Forum ogólnym, ale KMWTW.

Doskonale wiem czemu zachowałaś "stoickie" milczenie w moje sprawie. Zwyczajnie było to Tobie na rękę. Gdyby tak nie było, wyraziłabyś co najmniej zdziwienie (nie mówiąc już o oburzeniu) w obliczu "zarzutów" przedstawianych przez Molara. Dobrze wiesz, że "argument" o wspólnym koncie jest żałośnie absurdalny i nie mający absolutnie nic wspólnego z moim rzeczywistym sprawowaniem funkcji moderatorskich.

Przytoczę jeszcze taki znakomity cytat, który cenię od dawna:

"Nie bój się wrogów – w najgorszym razie mogą cię zabić. Nie bój się przyjaciół – w najgorszym razie mogą cię zdradzić. Strzeż się obojętnych – nie zabijają i nie zdradzają, ale za ich milczącą zgodą mord i zdrada istnieją na świecie."
(Bruno Jasieński)

Marishka

P.S. A teraz zadajcie sobie wszyscy pytanie, czy tak samo ochoczo rzucilibyście się do linczu, gdybym to JA przez pomyłkę (która może się zdarzyć każdemu Moderatorowi) skasowała 2 posty, przepraszając ich autorów i uzyskując od nich "ok" w tej sprawie? :faint:
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 03:04   

Mam pytanie pomocnicze, kto to wywalił do kosza i dlaczego (punkt regulaminu)?
:-/

http://www.dobradieta.pl/...ic.php?p=128416
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 03:25   

Dla rozluźnienia atmosfery:
Nie sądziłem, że czytanie regulaminu spowoduje szeroki uśmiech, a jednak.
Humorystyczne jest samo pytanie kto miSię z tym punktem skojarzył.
:-)


R e g u l a m i n
*****(...)
4.9 Staraj się wypowiadać w sposób jasny i zrozumiały, który nie zmusza czytelników do zastanawiania się, co autor w ogóle miał na myśli.
(...)*****
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 07:21   

M i T napisał/a:

P.S. A teraz zadajcie sobie wszyscy pytanie, czy tak samo ochoczo rzucilibyście się do linczu, gdybym to JA przez pomyłkę (która może się zdarzyć każdemu Moderatorowi) skasowała 2 posty, przepraszając ich autorów i uzyskując od nich "ok" w tej sprawie? :faint:

Dalej strugasz wariata. Nie chodzi o ciebie tylko o twoja kochana polowe, ktora nie byla do tego upowazniona. Bylabys dalej moderatorem, gdybyscie zrezygnowali ze wspolnego konta. Nie bez powodow zly ojciec wylaczyl syna z testamentu.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 22:13   

Sorki za wścibstwo, ale Wy tu zarabiacie na tym moderowaniu że jest taka awantura o to?
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 06:36   

zbiggy napisał/a:
Sorki za wścibstwo, ale Wy tu zarabiacie na tym moderowaniu że jest taka awantura o to?


Zbiggy :-> ja wiem czy to wścibstwo?
wiesz zbiggy tu nie chodzi o kase, zreszta nie slyszalam zeby gdziekolwiek płacono za moderowanie..

z drugiej strony nie chodzi tez o to ze koniecznie musze, raczej chce, moge, nie mam nic przeciwko( bardziej na spokojnie bez desperacji ) prawda?
poza tym jest jeszcze druga strona medalu, dla mnie jest to nowe doświadczenie i trzeba założyć taką ewentualność iż mogę się nie sprawdzić jako moderator prawda? aczkolwiek założenie mam takie by się starać...
oczywiście jeśli admin po jakimś czasie stwierdzi że nie wydalam, że nie mam odpowiednich predyspozycji, że mam trudnośco w porozumieniu się z nim samym i pozostałymi modami ( wg. mnie jest to bardzo ważne, wręcz priorytetowe poniewaz uwazam iz zespół powinien byc zgrany i miec podobne widzenie na pewne sprawy dotyczace forum.... ) to poprostu licze ze mi to powie i sprawa bedzie jasna prawda? wówczas rezygnuje i po sprawie, nie widze problemu.... :-)
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 10:17   

Molka napisał/a:

Zbiggy :-> ja wiem czy to wścibstwo?
wiesz zbiggy tu nie chodzi o kase, zreszta nie slyszalam zeby gdziekolwiek płacono za moderowanie..


czyli tu że tak powiem korzyści psychologiczne wchodzą w grę - prestiż, chęć czucia się potrzebnym i robienia czegoś nowego. (nie żeby to było coś dla mnie całkowicie niezrozumiałego)

Wszystkim pozytywnie i negatywnie wyróżnionym składam niniejszym najserdeczniejsze dobrystyczne życzenia.
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 12:49   

Molka napisał/a:
uwazam iz zespół powinien byc zgrany i miec podobne widzenie na pewne sprawy dotyczace forum


Święte słowa! Przedtem straszne problemy były z tą zgodą, bo jedni chcieli trolli ignorować a chamstwo piętnować, a inni tych samych trolli ochoczo karmili, do jatek zachęcali, a i od wycieczek osobistych się nie stronili. Przedtem padały konstruktywne sugestie co do tego, co nie "działa", gdzie zostały popełnione błędy i jak to można zmienić. I to był oczywiście PROBLEM i brak zgody. Więc co należało zrobić? Tak jest! Usunąć w sposób obrzydliwy niewygodnego Moderatora, który o problemach przypominał i szukał rozwiązań.

Tak więc wreszcie zapanuje błoga zgoda wśród Moderatorów. Ale, spoko, bez obaw! Wszystkie chamskie ad personam pozostaną, bowiem kasowane i temperowane będą jedynie niewygodne tematy pewnych osób. Bo o to właśnie chodziło!

Marishka
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 13:14   

Marishka a w jaki to sposób chcialas pietnowac chamstwo? zostawiajac bez konkretnych reakcji ? bo z ludzmi doroslymi mamy doczynienia? nie raz mozna bylo przygladac sie tej " doroslosci".... :faint: ja bardzo klarownie wypowiedzialam sie na ten temat w dziale administracyjnym, co zreszta zostalo przez admina przyjete pozytywnie poniewaz nie oponowal. Postawilam sprawe jasno i konkretnie poniewaz uwazam iz tylko jasno skonkretyzowane zdanie pozwala storzyc strategie dzialania, jestem przeciwnikiem "slimaczenia sie" w tym temacie, zadawania tych samych pytan w nieskonczonosc typu a jakie to posty powinny ladowac w koszu ? regulamin podaje klarownie jakie posty powinny ladowac w koszu i czcza gadanina tylko po to by w nieskonczonosc walkowac nie ma sensu.

zreszta nie mam nic do ukrycia, moge zacytowac ten post ....


"Osobiscie zgadzam sie z regulaminem a przede wszystkim z punktem 11, posty nasaczone wulgaryzmami , wajemnym obrazaniem się, prymitywnymi sprzeczkami ad persona powinny natychmiast ladowac w koszu, od tego jest regulamin by go przestrzegac. Ban to ostatecznosc i tego nikt nie kwestionuje, nalezy miec nadzieje iz sytuacji zmuszajacych do tego typu dzialan nie bedzie. Zreszta to lezy w gestii admina.

Natomiast jesli chodzi o wyrzucanie postow do kosza, to uwazam iz taka opcja powinna istniec dlatego, poniewaz bywaja sytuacje gdzie padaja wyzwiska typu idiota, glupek, itp. gdzie wedlug mnie tolerowanie takich zachowan nie powinno miec miejsca ze wzgledu na prestiz tego forum. Tlumaczenie iz mamy doczynienia z ludzmi doroslymi nie jest argumentem, poniewaz ludzie sa jacy sa a zadaniem moderacji jest miedzy innymi dbanie o wizerunek forum celem przyciagniecia jak najwiekszej rzeszy wartosciowych uzytkownikow....

ja nie optuje absolutnie za tym by ciac bez opamietania, dyskusja zacieta, zarliwa na argumenty jak najbardziej mile widziana, nie chodzi o to by wywalac w kosz "odmienne zdania", chodzi o to by tępić chamstwo , brak ogłady oraz ewidentna zloslwosc nastawiona na jawna ....

oczywiscie warunkiem powodzenia jest konsekwentncja w stosunku do wszystkich bez wyjatku czyli zadnych sympatii czy antypatii, wiem ze nie jest to latwa sprawa ale bez takiego podejscia nie ma szans na porzadek...

rowniez jestem za tym by nie karmic troli, przerobilam ten temat na sobie, wnioski przeanalizowane...

poza tym w kwestiach trudnych, kontrowersyjnych zawsze mozna wspolnie przedyskutowac co robic i dlaczego warto tak a nie inaczej postapic....."
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 29, 2010 13:15   

M i T napisał/a:
Przedtem straszne problemy były z tą zgodą, bo jedni chcieli trolli ignorować a chamstwo piętnować, a inni tych samych trolli ochoczo karmili, do jatek zachęcali, a i od wycieczek osobistych się nie stronili.

Moim zdaniem odmienne poglady na sposoby rozwiazywania problemow
nie sa zle, taka "burza mozgow" jest wrecz czyms pozadanym. 8-)

Forum niestety bedzie nieustajaca arena atakow "mlotko-trolow"
dopoki jego rola nie sprowadzi sie do "kocownika". 8-)

Każdy widzi, ze stezenie "ELITY" w naszym gronie
jest BARDZO WYSOKIE! :viva:

To w oczywisty sposob podnieca i stymuluje "prostackich egalitarystow",
to sa identyczne reakcje jak wyniesienie "hitlera lub stalina"
do wladzy i dzialania!
:razz:

Nawet chorzy na SCHIZOFRENIE aktywuja nadmiernie
swoje UROJENIA! 8-), zamiast toczyc pod blokiem
pseudointelektualne rozmowy "pod trzepakiem"! :hah: :hihi:
.
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 14:34   

zbiggy napisał/a:
Sorki za wścibstwo, ale Wy tu zarabiacie na tym moderowaniu że jest taka awantura o to?

Nie. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem :-) .
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 14:38   

Chciałbym podziękować za poświęcony czas Marishce, która przestała być moderatorem. Mam nadzieję, że nie rezygnujesz całkiem z forum i dalej będziesz się udzielać.

Jednocześnie mamy nowego moderatora, którym została Molka.
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 14:47   

M i T napisał/a:
Molka napisał/a:
Tomek gdybys nie niuchał w opcjach moderatorskich


Pierwotnie mieliśmy być moderatorami z jednego konta, o czym doskonale Molar wiedział, a mimo to (mimo mojej swobodnej rezygnacji) nagle zaczął się puszyć i nadymać z powodu późniejszych:

Doskonałej mi rozrywki dostarczyłeś tym stwierdzeniem :-D . Tutaj wjeżdża cytat stąd http://www.dobradieta.pl/...p=102316#102316 :
M i T napisał/a:
Pieczony Banan odmawia stanowczo jakiegokolwiek moderatorstwa, choć dziękuje za rekomendację :-D Popieram Waldkową kandydaturę. Może zróbcie ankietę wśród Forumowiczów?
Ale Marishka może się zgodzi sprawować opiekę nad "psychicznym dystryktem".

Tomek

No chyba że to nie o Tobie i znowu jakiś spisek albo co.

Swobodnie pozdrawiam :hah: .
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 16:40   

molar napisał/a:
Mam nadzieję, że nie rezygnujesz całkiem z forum i dalej będziesz się udzielać.


Ciekawe, na jakiej podstawie wysuwasz takie "obawy"? Nie przypominam sobie, bym gdziekolwiek zasugerowała chęć odejścia...

Marishka

P.S. Fink, jako jedyna osoba na tym Forum zadałeś merytoryczne pytania w tej sprawie. Przyznam, że tez bardzo mnie interesują odpowiedzi ponieważ jak na dzień dzisiejszy nie uzyskałam od Molara żadnego wyjaśnienia i uzasadnienia jego decyzji. Zostałam "wygryziona" bez podania przyczyny, w sposób pasywno-agresywny. Po prostu.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 17:33   

Molka napisał/a:
ja nie optuje absolutnie za tym by ciac bez opamietania, dyskusja zacieta, zarliwa na argumenty jak najbardziej mile widziana, nie chodzi o to by wywalac w kosz "odmienne zdania", chodzi o to by tępić chamstwo , brak ogłady oraz ewidentna zloslwosc nastawiona na jawna ....


Czemu więc tego nigdy nie robiłaś? Bo nie byłaś modem? Bo bez świecących na zielono uprawnień nie wypada? Bo jak można upomnieć swojego kolegę. :faint:

Przewiduję więc, że chamstwo nadal nie będzie tępione, a wycieczki osobiste nie będą kasowane, bo to nie o to w tym wszystkim chodziło i doskonale o tym wiesz. Bo wycieczki osobiste są Administracji na rękę, pod warunkiem, że są kierowane pod adresem wybranych Forumowiczów. Wystarczy zwrócić uwagę na to, czyje ad personam zostają, a czyje są kasowane.

Molka napisał/a:
zadawania tych samych pytan w nieskonczonosc typu a jakie to posty powinny ladowac w koszu ?

Skoro jakieś pytania są zadawane "w nieskończoność", to oznacza, że odpowiedzi na nie nie zostały uzyskane. W tym przypadku nikt inny poza mną nie spróbował odnieść się do definicji "ad personam". Rozumiem też, że moderator który sam stosuje wycieczki osobiste i aktywnie zachęca do jatek będzie kasował zupełnie inny rodzaj "wycieczek", niż moderator, który ma większą wrażliwość na umniejszanie.

Molka napisał/a:
regulamin podaje klarownie jakie posty powinny ladowac w koszu

Nieprawda. Moje zdanie, które zawierało doskonały przykład tego, co jest a co nie jest wycieczką osobistą, nie zostało umieszczone w regulaminie. Swego czasu Waldek je przypomniał w jakimś wątku z okazji podobnej dyskusji.

Marishka
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 18:19   

M i T napisał/a:
Skoro jakieś pytania są zadawane "w nieskończoność", to oznacza, że odpowiedzi na nie nie zostały uzyskane.


Marishka ja ustosunkowalam sie do kwesti jakie posty powinny ladowac w koszu tylko problem jest taki iz Ty albo nie czytasz co sie pisze albo najzyczajniej nie zalezy Ci na merytoryce ...
moj post w tej kewstii juz jeden przytoczylam wczesniej , cyt. jeszcze raz ja nie optuje absolutnie za tym by ciac bez opamietania, dyskusja zacieta, zarliwa na argumenty jak najbardziej mile widziana, nie chodzi o to by wywalac w kosz "odmienne zdania", chodzi o to by tępić chamstwo , brak ogłady oraz ewidentna zloslwosc nastawiona na jawna ....

po czym wypowiedzialam sie ponownie...

cyt.
"poza tym skoro regulamin istnieje to co z jego przestrzeganiem ? istnieje wlasnie po to by go łamac? po co głowić sie nad poprawkami regulaminu skoro nie ma przyzwolenia ze strony calego gremium moderatorskiego na jego egzekwowanie ....
hani sugerowal iz istnieją "cienkie granice"miedzy poprawnością a jej brakiem, ja nie mam na mysli "cienkich granic", ja mam na mysli wyrazne przekraczanie granic..."




misiu a tu o Twoim "wieczku trumienki" :hihi: :*
i nastepny cyt.
"np. jesli mowa o "zatrzaskującym wieku trumny" to jesli kierowane jest ad persona kosz! jesli ogolnie np. ze wzgledu na szamanie tluszczy czy cos w ten desen, nie ma kosza... tak ciezko to wydedukować ? :shoot: "
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 29, 2010 18:31   

Molka napisał/a:


misiu a tu o Twoim "wieczku trumienki" :hihi: :*
i nastepny cyt.
"np. jesli mowa o "zatrzaskującym wieku trumny" to jesli kierowane jest ad persona kosz! jesli ogolnie np. ze wzgledu na szamanie tluszczy czy cos w ten desen, nie ma kosza... tak ciezko to wydedukować ? :shoot: "


No dobrze a co ze SCHIZOFRENIA, jesli np "kobieton"
ma jawne i spektakularne objawy tej choroby
to nie mozna o tym pisac WPROST? 8-)

Wszyscy maja udawac, ze problem nie istnieje,
podczas gdy urojenia "wala po locach"? :razz:

Czy jak ktos nosi "peruczke"
to nalezy udawac, ze to sa naturalne wlosy? :hah:
.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 18:38   

grizzly napisał/a:
Molka napisał/a:


misiu a tu o Twoim "wieczku trumienki" :hihi: :*
i nastepny cyt.
"np. jesli mowa o "zatrzaskującym wieku trumny" to jesli kierowane jest ad persona kosz! jesli ogolnie np. ze wzgledu na szamanie tluszczy czy cos w ten desen, nie ma kosza... tak ciezko to wydedukować ? :shoot: "


No dobrze a co ze SCHIZOFRENIA, jesli np "kobieton"
ma jawne i spektakularne objawy tej choroby
to nie mozna o tym pisac WPROST? 8-)

Wszyscy maja udawac, ze problem nie istnieje,
podczas gdy urojenia "wala po locach"? :razz:

Czy jak ktos nosi "peruczke"
to nalezy udawac, ze to sa naturalne wlosy? :hah:
.

misku powiem Ci wprost bo "mam jaja" :hihi: ad persona nie bedzie to tolerowane.... musisz to jakoś przeżyć, a ponieważ jesteś elastyczny myśle że bez problemu zaakceptujesz w ten sposób postawioną sprawe.... :-)
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 18:48   

Molka napisał/a:

misku powiem Ci wprost bo "mam jaja" ad persona nie bedzie to tolerowane....

i to mnie sie podoba 8)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 29, 2010 18:56   

Molka napisał/a:
grizzly napisał/a:
Molka napisał/a:


misiu a tu o Twoim "wieczku trumienki" :hihi: :*
i nastepny cyt.
"np. jesli mowa o "zatrzaskującym wieku trumny" to jesli kierowane jest ad persona kosz! jesli ogolnie np. ze wzgledu na szamanie tluszczy czy cos w ten desen, nie ma kosza... tak ciezko to wydedukować ? :shoot: "


No dobrze a co ze SCHIZOFRENIA, jesli np "kobieton"
ma jawne i spektakularne objawy tej choroby
to nie mozna o tym pisac WPROST? 8-)

Wszyscy maja udawac, ze problem nie istnieje,
podczas gdy urojenia "wala po locach"? :razz:

Czy jak ktos nosi "peruczke"
to nalezy udawac, ze to sa naturalne wlosy? :hah:
.

misku powiem Ci wprost bo "mam jaja" :hihi: ad persona nie bedzie to tolerowane.... musisz to jakoś przeżyć, a ponieważ jesteś elastyczny myśle że bez problemu zaakceptujesz w ten sposób postawioną sprawe.... :-)


Ok! Nalezy w takim razie byc konsekwentnym!!! 8-)

Skoro nie wolno zwracac SCHIZOFRENIKOWI wskazowek,
ze jest chory i upominac, aby zamiast wypisywac o swoich UROJENIACH
poszedl do psychiatry i uskutecznial leczenie,
to co zrobic z faktem ustawicznego prezentowania na forum tych UROJEN,
ktore maja w zamysle doprowadzic do ponizenia i znieslawienia wielu osob
ktore sa uczestnikami tego forum? :shock:

Czy takie ekscesy maja byc tolerowane? :shock:

Moim zdaniem powinno sie dac takiej chorej osobie podobne ultimatum jak MiT.
Albo zaniecha swojej UROJONEJ CHOROBLIWEJ klamliwej i oczerniajacej dzialalnosci
albo zastosuje sie podobne srodki jak w wypadku MiT.
.
Ostatnio zmieniony przez grizzly Sob Maj 29, 2010 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 19:03   

Molka napisał/a:
misku powiem Ci wprost bo "mam jaja" :hihi: ad persona nie bedzie to tolerowane...


Tiaaaa, najbardziej te "jaja" widać było w przypadku braku reakcji na np. chamstwo Tajdena...

A propos podkreślania własnych słów w kolorze czerwony, to czy przypadkiem, szanowna towarzyszko Moderatorko, nie łamiesz punktu 4.5 regulaminu, który mówi: "nie używaj w postach czcionki w kolorze ciemnoczerwonym, czerwonym, brązowym, zielonym, oliwkowym"?

No chyba, że to taki spektakularny popis na początek kadencji :evil: Aż strach pomyśleć, jakie będą następne :evil:

Marishka
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 19:07   

M i T napisał/a:
Molka napisał/a:
misku powiem Ci wprost bo "mam jaja" :hihi: ad persona nie bedzie to tolerowane...


Tiaaaa, najbardziej te "jaja" widać było w przypadku braku reakcji na np. chamstwo Tajdena...

A propos podkreślania własnych słów w kolorze czerwony, to czy przypadkiem, szanowna towarzyszko Moderatorko, nie łamiesz punktu 4.5 regulaminu, który mówi: "nie używaj w postach czcionki w kolorze ciemnoczerwonym, czerwonym, brązowym, zielonym, oliwkowym"?

No chyba, że to taki spektakularny popis na początek kadencji :evil: Aż strach pomyśleć, jakie będą następne :evil:

Marishka

wiesz co Marishka daruj sobie ten tani spektakl podparty merytoryką na poziomie planktonicznego trollingu... jakos mi nie pasuje do Ciebie....
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 19:10   

grizzly napisał/a:
Czy takie ekscesy maja byc tolerowane?


Tak, jeśli mają spełniać określoną rolę. Innymi słowy, załatwianie własnych problemów rękami innych, m.in. trolli. To ci dopiero elitarna manipulacja!

Marishka
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 19:14   

Ejże Shmolka (zmienię pisownię, jak Ty przestaniesz specjalnie i z premedytacją walić byki w imieniu mojej Żony), co nazywasz tanim spektaklem? Merytoryczną uwagę? Nie przestrzegasz w tym przypadku regulaminu. Po prostu.

Merytorycznie, ale wsiądę na was, zapewniam. Jak ta zmora w "Shutter".

Tomek
 
     
jasta28j 
jasta28

Pomógł: 1 raz
Wiek: 76
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 160
Skąd: Rabka
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 20:37   

Odzywałem się na tym forum bo myślałem że zdrowie jest tu na pierwszym planie, a tu jakaś wielka kłótnia. Hm.....
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 29, 2010 20:47   

Ogladal ktos serial SPARTAKUS? Jak czytam was,to odnosze wrazenie,jakbym ogladala ten serial. Molka mi tutaj pasuje na zone legata Glabera,a Marishka na zone lanisty Batiatusa.
Ostatnio zmieniony przez IgaM Sob Maj 29, 2010 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 29, 2010 21:32   

grizzly napisał/a:
Molka napisał/a:
grizzly napisał/a:
Molka napisał/a:


misiu a tu o Twoim "wieczku trumienki" :hihi: :*
i nastepny cyt.
"np. jesli mowa o "zatrzaskującym wieku trumny" to jesli kierowane jest ad persona kosz! jesli ogolnie np. ze wzgledu na szamanie tluszczy czy cos w ten desen, nie ma kosza... tak ciezko to wydedukować ? :shoot: "


No dobrze a co ze SCHIZOFRENIA, jesli np "kobieton"
ma jawne i spektakularne objawy tej choroby
to nie mozna o tym pisac WPROST? 8-)

Wszyscy maja udawac, ze problem nie istnieje,
podczas gdy urojenia "wala po locach"? :razz:

Czy jak ktos nosi "peruczke"
to nalezy udawac, ze to sa naturalne wlosy? :hah:
.

misku powiem Ci wprost bo "mam jaja" :hihi: ad persona nie bedzie to tolerowane.... musisz to jakoś przeżyć, a ponieważ jesteś elastyczny myśle że bez problemu zaakceptujesz w ten sposób postawioną sprawe.... :-)


Ok! Nalezy w takim razie byc konsekwentnym!!! 8-)

Skoro nie wolno zwracac SCHIZOFRENIKOWI wskazowek,
ze jest chory i upominac, aby zamiast wypisywac o swoich UROJENIACH
poszedl do psychiatry i uskutecznial leczenie,
to co zrobic z faktem ustawicznego prezentowania na forum tych UROJEN,
ktore maja w zamysle doprowadzic do ponizenia i znieslawienia wielu osob
ktore sa uczestnikami tego forum? :shock:

Czy takie ekscesy maja byc tolerowane? :shock:

Moim zdaniem powinno sie dac takiej chorej osobie podobne ultimatum jak MiT.
Albo zaniecha swojej UROJONEJ CHOROBLIWEJ klamliwej i oczerniajacej dzialalnosci
albo zastosuje sie podobne srodki jak w wypadku MiT.
.
Nie zastanawia was dlaczego on wciaz pisze o swojej ex zonie na forum publicznym?Kogo to obchodzi?Biedaczka pewnie miala z nim sto swiatow,on nienawidzi kobiet ,a szczegolnie atakuje te,ktore przypominaja mu jego zone.
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 07:06   

molar napisał/a:
zbiggy napisał/a:
Sorki za wścibstwo, ale Wy tu zarabiacie na tym moderowaniu że jest taka awantura o to?

Nie. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem :-) .


żeby zarobić można zrobić tak: zbadać w których godzinach w podziale na dni tygodnia nie jesteś aktywny, i wtedy puszczać zupełne inne treści na stronie - kasyno, panienki, handel bronią :) jak kiedyś nocą będziesz szedł na małe siku to wejdź na stronkę przy okazji - możesz się zdziwić ale też wyjaśni się dlaczego moderowanie tutaj to obiekt pożądania :)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 15:20   

Zenada/. Nie wierze, ze chodzilo tylko o rozdzielnosc kont. Co to komu szkodzi, ze Tomek mial dostep do funkcji? Czy tu sa przechowywane jakies tajemnice panstwowe? Przeciez to forum do dyskusji podczas kawki.
Teraz widze inaczej wczesniejszy wybor Molki 8/ Tez zenada. Cos jak w niewygodnym, dusznym malzenstwie, kiedy jedno chce odejsc, ale nie zrobi tego dopoki nie zakotwiczy sie asekuracyjnie juz w innym porcie :roll:
No i ta dyplomacja w muszce i bialych rekawiczkach - to tak jakby powiedziec komus sp....j a na tym samym wydechu dodac 'mam nadzieje, ze cie nie zranilem i ze wszystko bedzie jak dawniej?' 8-)
Nie wiem, dla mnie to takie utarcie komus nosa dla zasady :roll: Gdyby mieli osobne konta to co, Tomek by nie zagladal? Przeciez nie maja tajemnic, rowno sie tu udzielaja, kawal dobrej roboty tu robia, nikogo nie obrazaja, a ich posty sa arcyciekawe, gdyby nie oni to dzial Sfery Psychicznej by lezal, nie byloby dyskusji spoleczno-politycznych, tylko 80% o diecie i zdrowiu.
Nie podoba mi sie to.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 15:35   

Bardzo dziękuję Jaśnie Pani. Niepopularna opinia.

Ale muszę Cię trochę sprostować. Marishka nikogo nie obraziła, ja i owszem - mam na swym koncie kilka postów, których nie chciałbym pisać ponownie, m.in. ten, w którym ofiarą padła Kodarowa.
Jak wiesz ponadto, na przygłupów mam swój sposób - po prostu z nimi nie rozmawiam, dla dobra mojego (to przede wszystkim) i forum. Uznaję natomiast "bluzgi" w Palanterię Zewnętrzną - ewidentnych psubratów, łajdaków i bandytów. Natomiast uderzanie prymitywnym chamstwem, posługiwanie się oszczerstwem lub intrygą we współforumowicza, uważam za absolutny powód do całkowitego zignorowania nadawcy syfu.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Pon Maj 31, 2010 15:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 15:47   

Czy ja neguje merytoryczny wklad MIT w to forum?

Jasnie Panie próba wzbudzania w kims poczucia winy nie jest dobrym pomyslem.... wiem ze koziol ofiarny to super rozwiązanko, tyle można w ten sposób wytlumaczyć, rozgrzeszyć....
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 16:10   

fink napisał/a:
Molcia-szmolcia

o brawo fink, ty to potrafisz za kazdym razem podlapac i wyekstraktowac idealnie "merytoryczny" wklad Tomka w klimat tego forum
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 16:57   

JaśniePani napisał/a:
...Nie wiem, dla mnie to takie utarcie komus nosa dla zasady :roll: Gdyby mieli osobne konta to co, Tomek by nie zagladal?...

JaśniePani, wiadomo bylo, jakie zasady wyznaja MiT,
więc intryge nie bylo trudno doprowadzic do pozadanego konca. 8-)

Moje zdanie jest takie, ze MiT dali sie "wkrecic"
w niezbyt misternie zaplanowana prowokacje. :shock:

Oczywiscie nie mysle o"Administracji Forum" jako o czynniku sprawczym,
bowiem moim zdaniem padla Ona rowniez ofiara SZPETNEJ INTRYGI! :razz:

Akcja rozwijala sie planowo i stopniowo prze ostatnie kilka miesiecy.

Jestem w 100% przekonany, ze to nie jest koniec tej DESTRUKCYJNEJ DZIALALNOSCI!!! 8-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 17:13   

Misiek, w wielu przypadkach chodzić może naprawdę tylko i wyłącznie o personalne pobudki. To nie Smoleńsk. Nie posądzałbym tu zamiedzowych, bo koniec końców, decyzja i tak należy do administracji tego forum. A ta była jaka była - podyktowana zupełnie podwórkowymi czynnikami. Spójrz trzeźwym okiem. Jakże absurdalnym, bezsensownym, z rzyci wyjętym jest ultimatum w/s podwójnego konta?
Zupełnie niepotrzebnie bronisz administracji, zważywszy na to jakie baty zbierałeś od towarzysza Molara. Misiek, są rzeczy, których kupić się nie da za żadne pieniądzory tego świata.

Tomek
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 17:28   

fink napisał/a:
Molka napisał/a:
Jasnie Panie próba wzbudzania w kims poczucia winy nie jest dobrym pomyslem

No proszę, uderz w stół, a...

Molcia-szmolcia tylko potwierdza zarzuty wobec niej.


Fink, ale z Ciebie zrobil "siem" prawdziwy Sherlock Holmes. :hah:

Zycie niestety jest bardziej skomplikowane od
"gold proporcjumu cum-cumu" :hah: :hihi:

BTW
Abstrahujac od osoby/osob aktywnych w procesie
udupienia MiT, niestety sami pokrzywdzeni dzieki
"fundamentalnej pryncypialnosci" przyczynili sie do efektu koncowego. :sad:

Moim zdaniem nie bylo koniecznego w tej sytuacji
aktu oddania "honorow" dla ELITY tego forum. 8-)

Jesli ktos swiadomie wybiera kurs na brak ustepstw? :shock:

Ja osobiscie przyznaje, ze nie nadaje sie na bojownika "hi-hagu" :hah: :hihi:
.
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 17:46   

grizzly napisał/a:
dzieki "fundamentalnej pryncypialnosci" przyczynili sie do efektu koncowego

to jest po prostu miód
ale trzeba oddac tez, ze takie postepowanie do pewnego poziomu ulatwia zycie, i zwalnia z myslenia
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 18:06   

M i T napisał/a:
...Misiek, w wielu przypadkach chodzić może naprawdę tylko i wyłącznie o personalne pobudki. To nie Smoleńsk. Nie posądzałbym tu zamiedzowych, bo koniec końców, decyzja i tak należy do administracji tego forum...
Tomek dla pewnych osob
misja "udupienia" forum DD jest wazniejsza od "ZBRODNI SMOLENSKIEJ" ;-(

Osoba chora na SCHIZOFRENIE w interakcji z PSYCHOPATAMI
jest zdolna do jeszcze bardziej destrukcyjnych dzialan.!!! :razz:

To jest "mikstura" powstala z mieszanki
BRAKU logiki oraz PATOLOGICZNEJ logiki!. :razz:

Prosze nie zapominaj o tym. 8-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 18:07   

grizzly napisał/a:
sami pokrzywdzeni dzieki "fundamentalnej pryncypialnosci" przyczynili sie do efektu koncowego.


Tak, tak, to dokładnie tak jak z tym dzieckiem, co to jest winne, że ojciec je leje :faint:

Misiek, po prostu nie potrafisz przyjąć do wiadomości tak banalnie prostej sprawy, że NIE CHODZIŁO O ROZDZIELENIE KONTA. Zapewniam Cię, że kilka dni po rozdzieleniu konta tak samo bym została "wygryziona" z funkcji moderatorskich.

"Argument" o koncie, to tani chwyt dla przeciętnego użytkownika. I taki przeciętniak skutecznie to połknął nie zagłębiając się w sedno. No bo i po co? Poza tym, tak naprawdę to ani Forumowicze, ani ja sama, nie usłyszeli żadnego wyjaśnienia w tej sprawie od Molara. Po prostu można wydupczyć kogoś z funkcji na które powołało go Forum bez podania przyczyny! :shock:

Tym bardziej jest to i żenujące, że Molar wyraźnie spełnił żądania trolli - wystarczy przejrzeć ten wątek i zwrócić uwagę na to, kto się darł najgłośniej w sprawie wywalenia mnie.

A prawda jest banalnie prosta. Chodzi zwyczajnie o to, że nikomu nie wolno merytorycznie skrytykować czy wytknąć ewidentne błędy Molara i Hannibala. Można pojeździć sobie po nich rzucając bluzgami i wycieczkami osobistymi, z tym panowie sobie poradzą. Nie radzą jednak z uzasadnioną, zdrową krytyką, tym bardziej w wykonaniu pewnej swoich racji kobiety. To jest prawdziwa przyczyna, której żaden z nich Ci nie poda, no bo jak by to wyglądało.

Po prostu chodzi o osobistą niechęć, nie mającą żadnego związku ani z moim sprawowaniem funkcji moderatorskich ani tym bardziej ze wspólnym kontem MiTów.

Marishka

P.S. Umknęło Ci też jak na początku tego wątku Administracja "oburzała" się moimi przypuszczeniami o rychłym "końcu", wyzywając moje słuszne uwagi od "teorii spiskowych" i "projekcji"?
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 18:31   

M i T napisał/a:
...Misiek, po prostu nie potrafisz przyjąć do wiadomości tak banalnie prostej sprawy, że NIE CHODZIŁO O ROZDZIELENIE KONTA. Zapewniam Cię, że kilka dni po rozdzieleniu konta tak samo bym została "wygryziona" z funkcji moderatorskich...

Jesli faktycznie to "rozdzielenie" bylo "pretekstem",
to jednak nie mozemy tego rozpatrywac jako wyizolowanego zdarzenia.
bowiem byl to zaledwie element misternie prowadzonej intrygi. 8-)

Moim zdaniem gdyby Tomek poprosil w tej konkretnej sytuacji o
status "Moda" to cala WROGA intryga spalilaby na "panewce". :viva:

Zachowalibyscie "przywilej" wspolnego konta,
oraz Tomek zyskalby prawa "Moda". 8-)

Oczywiscie odbyloby sie to kosztem "utraty cnoty" :hah:
jednak musicie przyznac, ze grzeszne zycie
ma swoje pozytywne strony! :hihi:
.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 18:40   

Molka no a spojrz jak to wyglada? :roll: argument o koncie jest wrecz smieszny :hihi:
powtorze sie - gdyby Tomek mial odrebne to nie mogłby zagladac z Marishkowego?
Po drugie dlaczego nie bylo upublicznienia sprawy, jakiegos glosowania, cokolwiek? Uzytkownicy forum tez przeciez powinni miec choc czastkowe prawo wplywu na decyzje?
Eh, ciemne ludzie...
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 18:47   

Miś, po pierwsze:

- ludzi zachowujących się jak Molar, nie zwykłem prosić o cokolwiek
- nie chcę być modem na żadnym forum

... a to, co nazywasz w tym przypadku grzesznym, to jest zwykła mentalna prostytucja. A tak psioczyłeś na UB-ków. Sam jednak namawiasz do zajęcia podobnych postaw, tylko na o wiele mniejszym kalibrem poletku.

Po drugie:

- zaczyna się od małych wyrzeczeń i poświęceń. Potem, z biegiem czasu zostajesz człowiekiem-szmatą, który zamiast siebie, w lustrze widzi odbicia tych, którym z takim zapałem lizał.

Tomek
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 18:50   

JaśniePani napisał/a:
...Uzytkownicy forum tez przeciez powinni miec choc czastkowe prawo wplywu na decyzje?...
Przecie "zyjem" w "MATREIX 10/90"! :hah:
.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 19:06   

M i T napisał/a:
... tych, którym z takim zapałem lizał...

Tomek...
Par excellence, nie zgadzam sie. 8-)

Przypomina "misie: taki dowcip:

Mosze zaprosił na randkę swoją przyjaciółkę, Salcie. Spacerują po mieście i w pewnym momencie mijają elegancką restaurację.
- Ach, jakie smakowite zapachy... - wzdycha dziewczyna.
- Podoba ci się? - Mosiek na to. - Jeśli tak, to możemy przejść się tędy jeszcze raz.

8-)
.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 19:23   

M i T napisał/a:
...a to, co nazywasz w tym przypadku grzesznym, to jest zwykła mentalna prostytucja. A tak psioczyłeś na UB-ków. Sam jednak namawiasz do zajęcia podobnych postaw, tylko na o wiele mniejszym kalibrem poletku...

Teraz jest pytanie czy prostytucja jest zjawiskiem szkodliwym? :viva:

Moim zdaniem to jest wzgledne
zupelnie zalezne od okolicznosci! :hah:

Musze przypomniec, ze w "ub" pracowaly istoty,
ktore spiskowaly przeciwko "ELICIE" na rzecz
niepelnosprawnej umyslowo grupy "planktonu". :razz:

W naszym wypadku mamy do czynienia
z aktem sprawienia przyjemnosci "ELICIE"
w dodatku w trakcie walki z
"uposledzonym umyslowo egalitarnym szlamem". 8-)

Opisane roznice sa par excellence, fundamentalne!!! :hihi:
.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 19:31   

grizzly napisał/a:
Teraz jest pytanie czy prostytucja jest zjawiskiem szkodliwym? :viva:


Masz na myśli pochwodajstwo za kasę? Ja nie korzystam, nie korzystałem. Uważam jednak, że mi to zjawisko w żaden sposób nie szkodzi. Natomiast, wiesz Miś, nie wszystkie kobiety robią to, bo chcą/lubią. Wiele z nich to osoby wcześniej uprowadzone, uzależnione od dragów, bite, poniżane.

Pisałem o zjawisku podawania (rezygnację "z") własnych wartości na pięknym talerzu świniom, które nie dość że zeżrą zawartość chrumkając i mlaskając, to jeszcze rozbiją piękne naczynie. Prostytucja mentalna jest zjawiskiem najbardziej szkodliwym. Chyba bardziej od braku kasy.

Tomek
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 19:32   

JaśniePani napisał/a:
Molka no a spojrz jak to wyglada?

Odpowiem za Wiole. Wiola doskonale wie, jak to wyglada. Ma musk i z niego korzysta i dzieki temu stac ja na refleksje, nieustannie weryfikuje rzeczywistoc, nie wali glowa w mur, nie zapedza sie sama w kozi róg. Dlatego jest PRAWDZIWA elita tego forum 8)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
Ostatnio zmieniony przez _flo Pon Maj 31, 2010 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 19:44   

Ktoś by może raczył pogrupować użytkowników, bo się pogubiłem.
Kojarzę tylko kto wkurza, a kto wspiera miśka,
odłam DO tez jest dość jasno zarysowany,

Weź Marishka to naszkicuj,
Masz teraz więcej czasu, kwalifikację ku temu i śledzisz forum na bieżąco.

Świadomość granic to chyba pierwszy krok by je zacierać lub respektować.
:-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 20:04   

Adam319 napisał/a:
Ktoś by może raczył pogrupować użytkowników, bo się pogubiłem
:-)


Toż sami się grupują, przegrupowują, zmieniają się te konstelacje. Zwykle wskutek powiewania wiatru interesu lub siły oddziaływania sfery nieświadomej.
Trudno opisywać, szkicować, bo panuje wszędzie, tu też, orkowy system relacji. Tolkien pisał, że u Orków nie było można nigdy stwierdzić z całą pewnością kto z kim trzyma, bo wciąż dochodziło do zmian.

Podstawowy błąd forów polega na tym, że ludzie pojawiają się często na nich nie po to, by dzielić się spostrzeżeniami, wiadomościami, krytyką, refleksją, ale głównie w celach towarzyskich. I dochodzi do mamlasowatego flirtowania, kadzenia, wzajemnego iskania, intryg, knowań, pomówień, tworzą się obozy, frakcje - jakaś taka piaskownica.

Oczywiście, że są i tacy, z którymi chciałby się człowiek na kawie spotkać, pogadać, ponarzekać czy pośmiać się po prostu, ale to naprawdę nie priorytet. Kumoterstwo niszczy istotę forum. Forum jest od gadania, od wyrażania się, dzielenia wiedzą (to jest forma pomocy płynąca z forów).
A czaty są od dupereli. Proste.

Tomek
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 20:13   

M i T napisał/a:
wzajemnego iskania


Psychikę staram się na tyle zrozumieć by zdołać zniwelować jej zgubny wpływ na logiczne działanie, więc pewnie się trochę w podejściu różnimy, ale zawsze chętnie przeczytam przenikliwy analityczny post i za to Wam dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie,
:-)
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 21:48   

_flo napisał/a:
fink napisał/a:
Molcia-szmolcia

o brawo fink, ty to potrafisz za kazdym razem podlapac i wyekstraktowac idealnie "merytoryczny" wklad Tomka w klimat tego forum

@Tomek od MiTow.
Teraz nie tylko bedziesz mogl czytac sasiednie forum, ale i mozesz tam sie zajestrowac. Fink ci juz to udostepnil i czeka tam na ciebie.
Violke, ktora odeszla z tamtad, teraz wyzywa jak powyzej. Na tamtym forum moze wyzywac uzytkownikow od durni, ale tutaj mu na to nie pozwola.
Molciu nie 'koszuj" tego obrazliwego posta Toana.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 22:46   

Kangur napisał/a:
Molciu nie 'koszuj" tego obrazliwego posta Toana


I tak pewnie skryty pod KOC-em, dostępny tylko dla dojrzałych czytelników, a nie Dobrych Dzieci. :-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 13:40   

No dobra, minęło nieco czasu, kilka dni, emocje opadły. Może jedno pytanie i jedna sugestia:

- czy mogę się zapoznać, jakie to są nowe moderatorskie pomysły, mające być elementem promocyjnym Molki, o czym zaświadczałeś Hannibal (w końcu pisałeś o tym na publicznym)

- forum funkcjonuje tak samo, lecz z tą różnicą, że psy mniej szczekają, a zatem mogę swobodnie zaryzykować teorię, że wywaliliście Marishkę na wyraźne żądanie bandy trolli, co wyraźnie spotkało się z ich aprobatą, stąd ujadanie o mniejszym natężeniu. Pozorny plus, ponieważ odbyło się to kosztem paskudnego potraktowania wartościowej Osoby.

Tomek
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 15:45   

M i T napisał/a:
No dobra, minęło nieco czasu, kilka dni, emocje opadły.

Drogi Tomku, skupmy się na najprostszym możliwym wyjaśnieniu, zwykle proste jest prawdziwe, lubisz za bardzo „niebezpiecznie spiskowe” teorie by Twoje posty były na forum podkreślone – w pewnym sensie promowane – kolorem zielonym. To wyjaśnia także postulat rozdzielenia Waszych kont. Są jakieś kontrargumenty do tej hipotezy?
:-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 16:00   

Adam319 napisał/a:
lubisz za bardzo „niebezpiecznie spiskowe” teorie by Twoje posty były na forum podkreślone – w pewnym sensie promowane – kolorem zielonym.
:-)


Załóżmy, że to prawda, lecz nie było klarownego, odpowiedzialnego wyjaśnienia w ten deseń ze strony administracji.
A uczciwość tego wymaga od Nożycorękiego.

Tomek

P.S. Przypominam, że na dzień dzisiejszy wciąż nie została podana przez Administrację żadna przyczyna pozbawienia mnie funkcji moderatorskich. Nie zostały też udzielone odpowiedzi na pytania JaśniePani i Finka.

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Cze 03, 2010 16:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 22:24   

nie doczekamy sie.

Flo ja jednak zdania nie zmienie. To moja ocena sprawy, pewnie, nie bylam modem, nie mialam wgladu do dzialu admin., nie sledze wszystkiego na forum., ale tak wlasnie mysle o tej calej sytuacji.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 23:52   

M i T napisał/a:


P.S. Przypominam, że na dzień dzisiejszy wciąż nie została podana przez Administrację żadna przyczyna pozbawienia mnie funkcji moderatorskich. Nie zostały też udzielone odpowiedzi na pytania JaśniePani i Finka.

Marishka

Odpowiedzia jest zachowanie Tomka. Wsadzil nos tam gdzie nie trzeba i nos mu zostal utarty, a Marishka jest tego ofiara. Czy to jest tak trudno zrozumiec?
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 07, 2010 00:03   

Kangur napisał/a:
M i T napisał/a:


P.S. Przypominam, że na dzień dzisiejszy wciąż nie została podana przez Administrację żadna przyczyna pozbawienia mnie funkcji moderatorskich. Nie zostały też udzielone odpowiedzi na pytania JaśniePani i Finka.

Marishka

Odpowiedzia jest zachowanie Tomka. Wsadzil nos tam gdzie nie trzeba i nos mu zostal utarty, a Marishka jest tego ofiara. Czy to jest tak trudno zrozumiec?


Witaj Torbaczu. :hug:

Co tam u Ciebie? 8-)

Mam BARDZO DOBRY WIECZOR
dzisiaj wplynelo "podziekowanie" od BARDZO, BARDZO, BARDZO ..... no wiesz! :viva: :hah: :hihi:

BTW
Wracajac do "sedna" mysle, ze bliski "prawdy"
byl Adam, piszac o "PiSaniu" Tomka,
ktorego nie sposob "wyizolowac"
od "locow, ktore zapuszczaja zurawia"

Bedac Adminem jest "siem" w takiej PODLEJ sytuacji
miedzy "mlotem a kowadlem" :razz:
.
Ostatnio zmieniony przez grizzly Pon Cze 07, 2010 00:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Cordoba_2004 
technolog żywności

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 660
Skąd: Wiocha po Wielkim Lasem
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 12:20   

Tak się zastanawiam ileż to czasu marnujecie ludzie na

- bezsensownych wypowiedziach

- bluzgach

- dennych żarcikach

- głupich docinkach

Molka jest doskonałym moderatorem i niech tak zostanie.
_________________
gg 14 987 97
 
 
     
Cordoba_2004 
technolog żywności

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 660
Skąd: Wiocha po Wielkim Lasem
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 12:26   

Nie funkcjonuje w tym forumowym kotle czarownic
Czytam tylko niektóre posty.

Jednak czytam około 20 różnych forów polskich i zagranicznych, owszem każde ma swój klimat ale wypowiedzi osób pod nickiem MIT są poniżej krytyki.
Nawet jeśli przyjąć że MIT stosuje swoją politykę i swoje jawne i ukryte cele to sposób postępowania i wypowiedzi jest bardzo mierny i prymitywny do tego nieumiejętny i bardzo podobny do postępowania księdza który w sobotę wieczorem robi to co robi a w niedziele rano głosi kazanie o piekle świętości itd

Myślę że w tym momencie powinien wkroczyć administrator który zareaguje, chyba że admin popiera taką sytuację, jeśli tak to no to cóż " jak już tam stryjenka woli"
_________________
gg 14 987 97
 
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 14:45   

Adam319 napisał/a:
lubisz za bardzo „niebezpiecznie spiskowe” teorie by Twoje posty były na forum podkreślone – w pewnym sensie promowane – kolorem zielonym.


To ciekawa hipoteza, ale mająca chyba jednak niewiele wspólnego z rzeczywistością. Dlaczego? Ponieważ pomimo tych "niebezpiecznych" postów Tomek został zgłoszony/wybrany na Moderatora. Jak widać, wówczas Jego posty nie stanowiły żadnego problemu.

Chyba jednak nie o to chodziło, Adamie. Odpowiedź jest faktycznie bardzo prosta - osobista niechęć Admina (i nie tylko), nie mająca absolutnie NIC wspólnego ze sprawowaniem funkcji moderatorskich. To doskonale wyjaśnia brak merytorycznych zarzutów oraz brak publicznego wyjaśnienia sprawy pomimo powtarzających się pytań Forumowiczów.

Marishka
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Śro Cze 09, 2010 02:50   

Cordoba_2004 napisał/a:
Jednak czytam około 20 różnych forów polskich i zagranicznych, owszem każde ma swój klimat ale wypowiedzi osób pod nickiem MIT są poniżej krytyki.

Corba -dlaczego tak sądzisz ??? :shock: :shock:
przeciez miło jest poczytac prawdziwe spontaniczne wypowiedzi
Ja odnosze zupełnie inne wrażenie ,Mity są duszą tego forum .
Grzmii . :mad: :mad: :mad:
_________________
pozdrawiam
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Cze 09, 2010 13:50   

M i T napisał/a:
Ponieważ pomimo tych "niebezpiecznych" postów Tomek został zgłoszony/wybrany na Moderatora.

(...)

Marishka


M i T napisał/a:
Pieczony Banan odmawia stanowczo jakiegokolwiek moderatorstwa, choć dziękuje za rekomendację :-D

(...)

Tomek


"Został wybrany" mimo tego że "odmawia stanowczo"? Bez takich żartów proszę.
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 21:20   

Widzę na forum niezły wysyp bytów, prawdopodobnie będących drzewkiem z jednego lub kilku poumawianych kont. Co za żenada, lichy cyrk i ruja... :what:

Tomek
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 29, 2010 22:32   

Minie albo minęła już "pierwsza miesiączka" "królowania" Molki i muszę przyznać,że jestem mile zaskoczona,bo za "panowania" Marishki był "wielki ucisk" dla mnie,a teraz jest miło ,nikt mnie nie wyzywa,ani nikt mnie nie "bije" :P
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 22:37   

Bo Molka jest jak Komorowski, nie jak Macierewicz.
:-)
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Śro Cze 30, 2010 00:15   

:hihi: :what:
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 11:08   

Dawać tu Komoruskiego, będzie komplet i wszystko na swoim miejscu. To dobrze jak wszystko jest na swoim miejscu :)
_________________

 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 21:37   

Modziarze, czemu został wykasowany mój post z linkiem o schładzaniu klimatu?
Ponadto, przydałoby się informować o istotnych zmianach, np. że Siekierowi mają możność usuwania w niebyt postów.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Wto Lip 06, 2010 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 22:02   

umiescilam Twoj post z linkiem z temacie pogoda, jesli to nie ten to przykro mi, niczego nie kasowalam.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 22:05   

Tutaj nie ma siekierowych tylko moderatorzy ktorzy dbaja o porzadek. 8-)
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 22:26   

faktycznie zniknal ten post :x
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 22:49   

Tomku - wszystkie Twoje posty są tutaj:

http://www.dobradieta.pl/...ch_author=M+i+T
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 22:58   

Żartujesz chyba. One są naprawdę moje? Że też wcześniej tego nie zauważyłem :hah:

Tomek
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 23:07   

Akcent na „tutaj”, bo że Twoje to wiesz, tylko nie wiesz gdzie są.
:-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 23:11   

Aaaaaaaaaaaaadammmm... :-D
Ja Cię bardzo proszę... :faint:

Tomek
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 23:31   

M i T napisał/a:
Ja Cię bardzo proszę

Bardzo dziękuję. :hah:
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 08:24   

Ja wczoraj sprawdzałam i był ten post Tomka w innym wątku ,pewnie dlatego, że w nim były pretensje do Flo nie wiedzieć czemu,a wśród tych pretensji był jeden mały linczek :P
Ostatnio zmieniony przez IgaM Śro Lip 07, 2010 09:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 20:30   

Molka, poprzez wywalanie do kosza merytorycznych uwag i pozostawianie chamskich wycieczek osobistych (pod adresem wybranych Forumowiczów) dajesz świadectwo swojego sposobu "moderowania".

Mnie to wcale nie dziwi, ponieważ robisz dokładnie to samo, co Hannibal. I podobnie jak Hannibal (i Molar) nie tolerujesz konstruktywnych uwag dotyczących funkcji moderatorskich. A więc wreszcie zapanowała niesamowita i absolutna zgoda wśród Administracji. :evil:

Marishka
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 20:47   

Jest po prostu tak, jak miało być, czyli dokładnie tak, jak jeszcze w maju "przewidziałam" w tym poście (drugi akapit):

http://www.dobradieta.pl/...p=129368#129368

Marishka
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 21:10   

Są metody by się odnaleźć, ale lepiej narzekać. :-/

1. Czytam forum używając opcji szukaj i potem na dole wprowadzam pokaż wiadomości z ostatnich 12 godzin (czy ile tam chcę) i pokaż jako posty ( nie jako wątki) i sobie czytam.

2. Gdy po przeczytaniu przypominam sobie, że coś wcześniej napisałem i nie znalazłem dalszego ciągu używam egosearch np. http://www.dobradieta.pl/..._author=Adam319

I mam wszystko jak na tacy, niezależnie od wysiłków moderatora, także posty, które zostały uznane za niewartościowe.

Oczywiście te opcje warto dodać w przeglądarce do ulubionych i wybierać je przy pomocy ALT + dwie litery i jest komfort.
:-)

Podsumowanie: Moderator nie jest w stanie przeszkadzać w czytaniu forum, a może pomóc oczyszczać wartościowe tematyczne wątki z off-topów.

Pozdrawiam malkontentów i mainstreamową Moderatorkę.
:-)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 12:02   

M i T napisał/a:
Molka, poprzez wywalanie do kosza merytorycznych uwag i pozostawianie chamskich wycieczek osobistych (pod adresem wybranych Forumowiczów) dajesz świadectwo swojego sposobu "moderowania".

Mnie to wcale nie dziwi, ponieważ robisz dokładnie to samo, co Hannibal. I podobnie jak Hannibal (i Molar) nie tolerujesz konstruktywnych uwag dotyczących funkcji moderatorskich. A więc wreszcie zapanowała niesamowita i absolutna zgoda wśród Administracji. :evil:

Marishka


Spokojnie, posty które wylądowały w koszu po pierwsze nie dotyczyły tematu, po drugie przyjelam do wiadomosci iz istnieje alternatywa linkowania przeniesionego tematu za co dziekuje wiec kontynuowanie tematu w innym dziale wg mnie nie miało sensu ..... bez sensu przenosic cos takiego do dzialu innych komentarzy.....
jesli chodzi o zgode w administracji to moim zdaniem jest bardzo porządana dla dobra ogólnego forum, ja widze to w ten sposób iz zarówno Ty jak i Tomek wykazujecie zlą wole i niezależnie od tego co bym nie zrobiła będzie poddane krytyce....
fink napisał/a:
Marishka, niektórzy zaglądają do kosza, w miarę regularnie i widzą, co Molka wyrabia.


a coz takiego strasznego wyrabia Molka? :-D bez przesady..
M i T napisał/a:
Jest po prostu tak, jak miało być, czyli dokładnie tak, jak jeszcze w maju "przewidziałam" w tym poście (drugi akapit):


nie chce wszystkiego koszowac poniewaz spotkaloby sie to z totalna krytyka zlaszcza z waszej strony MIT stad pomysl z utworzeniem dzialu gdzie polemiki ad persona mozna kontynuowac jesli nie przekraczaja granic dobrego smaku....
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 19:05   

Molka napisał/a:
a coz takiego strasznego wyrabia Molka?


Molka napisał/a:
nie chce wszystkiego koszowac poniewaz spotkaloby sie to z totalna krytyka zlaszcza z waszej strony MIT stad pomysl z utworzeniem dzialu gdzie polemiki ad persona mozna kontynuowac jesli nie przekraczaja granic dobrego smaku....




Tomek
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 19:17   

Molka napisał/a:
nie chce wszystkiego koszowac poniewaz spotkaloby sie to z totalna krytyka zlaszcza z waszej strony MIT
mam wrażenie, że cobyś nie zrobiła i jak bardzo się nie starała, "spotkaloby sie to z totalna krytyka" :(
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 19, 2010 19:18   

Natomiast ja jestem mile zaskoczona moderowaniem Molki.
Za "panowania" Marishki był na forum jeden wielki "przystanek woodstok" .Zresztą pisałam chyba ze dwa razy ,albo więcej,że forum upada (właśnie było tak,kiedy moderatorką była Marishka) .Teraz mam zupełnie inne odczucia ,jak na tę chwilę.Molka stara się jako moderator ,aby nie było zwad,aby na forum było przyjemnie. Kiedy tutaj przyszłam właśnie tak mniej więcej było,jak teraz jest.
Molka nieraz się wygłupiła (moim zdaniem) i reagowałam,natomiast Marishka nie reagowała,dlatego dziwię się,że teraz zapieniła się razem z Tomkiem .Czyżby jakieś wybiórcze postrzeganie? No i co ciekawe zaczęli też mieć wąty do Hannibala,a wcześniej nie mięli.Prawda jest taka,że MiTy bardzo lubią się czepiać i odnoszę takie wrażenie,że są zazdrośni,jeśli ktoś inny akurat jest "na topie" na forum.Nigdy nie zapomnę tego,kiedy bezczelnie Tomasz wpieprzył się,bo mu się niby mój awatar "elmo" nie spodobał,kiedy właśnie ja pisałam z Tomaszem Kwaśniewskim (miał przesłać mi książkę Jego taty za darmo :) ) .Niedawno wpadłam na ten wątek i zobaczyłam,że to wpieprzenie się Tomaszka było celowe,chamskie,bezczelne ,prowokujące do trolowania,a że ja akurat wtedy nie byłam świadoma pewnych rzeczy,to dałam się wciągnąć w głupawą gadkę).Teraz widzę,jakie to było podłe z jego strony.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 19:46   

No, ja myślę podobnie ty IgaM. Też krytykowałem Molkę i teraz widzę że nie wszystko jest najmądrzej dzielone, ale póki co jest w miarę normalnie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Lip 19, 2010 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 20, 2010 12:35   

rakash napisał/a:
... i teraz widzę że nie wszystko jest najmądrzej dzielone , ale póki co jest w miarę normalnie.

Nigdy nie będzie tak,jak każdy by chciał z osobna,bo jeszcze się taki nie urodził,co by każdemu dogodził,ale tak jak napisałeś,teraz jest w miarę normalnie,a nie jak za "jurkaowsiaka" na "przystankuwoodstok" :)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 14:40   

Molka napisał/a:
nie chce wszystkiego koszowac poniewaz spotkaloby sie to z totalna krytyka zlaszcza z waszej strony MIT stad pomysl z utworzeniem dzialu gdzie polemiki ad persona mozna kontynuowac jesli nie przekraczaja granic dobrego smaku....


Nie ma to jak użyć eufemizmu nazywając chamskie wycieczki osobiste "polemikami ad persona", dla których tworzy się osobne wątki :shock:

Pamięta może ktoś jeszcze czyje to są słowa:

Cytat:

jesli chodzi o wyrzucanie postow do kosza, to uwazam iz taka opcja powinna istniec dlatego, poniewaz bywaja sytuacje gdzie padaja wyzwiska typu idiota, glupek, itp. gdzie wedlug mnie tolerowanie takich zachowan nie powinno miec miejsca ze wzgledu na prestiz tego forum. Tlumaczenie iz mamy doczynienia z ludzmi doroslymi nie jest argumentem, poniewaz ludzie sa jacy sa a zadaniem moderacji jest miedzy innymi dbanie o wizerunek forum celem przyciagniecia jak najwiekszej rzeszy wartosciowych uzytkownikow....

ja nie optuje absolutnie za tym by ciac bez opamietania, dyskusja zacieta, zarliwa na argumenty jak najbardziej mile widziana, nie chodzi o to by wywalac w kosz "odmienne zdania", chodzi o to by tępić chamstwo , brak ogłady oraz ewidentna zloslwosc nastawiona na jawna ....


Podpowiadam:
http://www.dobradieta.pl/...p=129371#129371

I jeszcze ta perełka:

Cytat:
rowniez jestem za tym by nie karmic troli, przerobilam ten temat na sobie, wnioski przeanalizowane...


Tak, tak, "przeanalizowane", a później jeszcze raz "przeanalizowane". :roll:

Generalnie o poziomie każdego forum świadczy stosunek (zarówno administracji jak i użytkowników) do trollingu. I jeśli administracja jest na usługach trolli, wykonuje ich żądania i chroni za wszelką cenę, to marne są losy takiego forum. Doskonały przykład tego widzieliśmy swego czasu za miedzą. Myśląc, że jest się "lepsiejszym" Forum i nie wyciągając wniosków z wcześniejszych błędów (nie koniecznie własnych) można z łatwością podzielić losy "zamiedzowców".

Marishka
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 15:04   

M i T napisał/a:
I jeśli administracja jest na usługach trolli, wykonuje ich żądania i chroni za wszelką cenę, to marne są losy takiego forum

To co tu jeszcze robicie idealy chodzące??
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 15:13   

Marishka, dlaczego nie wyrzucalas postów trollujacych do kosza? a teraz masz o to pretensje, ja powiedzialam jesli granice dobrego smaku beda przekroczone, posty beda ladowac w koszu, dyskusja ad persona na wzglednym poziomie jest przerzucana do jednego jedynego tematu, uwazam iz nic zlego sie nie dzieje, zywieniowka jest czysta a to jest najwazniejsze, ludzie czasami mają potrzebe pogadac sobie niekoniecznie na tematy strikte zywieniowe, cos moze sie komus nie spodobac wiec dyskutowac moze tylko w tym jednym dziale. Bardzo przejaskrawiasz obecny trolling, uwazam ze atmosfera na forum jest poprawna i oby tak bylo zawsze.... niepotrzebnie robisz "z igły widly" stając sie przez to trollem numer jeden.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 15:21   

Molka napisał/a:
Marishka, dlaczego nie wyrzucalas postów trollujacych do kosza? .


"Ludzie, których traktuje się jak dzieci, zachowują się jak dzieci". Słowa Korwina, świadczące o jego znajomości psychologii, dobrze tu pasują. Odpowiedzialnym jest nie reagować na psychopatyczne zagrywki. Chciałaś wrzucać do kosza, a teraz wycierasz sobie twarz nami?? Przez nas nie usuwasz chamstwa w kosz?

Ponadto, śmiesz insynuować Marishce trolling? To się w pale nie mieści po prostu. Żenada horrendalna.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Wto Lip 20, 2010 15:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 15:29   

Molka napisał/a:
niepotrzebnie robisz "z igły widly" stając sie przez to trollem numer jeden.


Zgadza się! Na forum na którym spełnia się wszystkie zachcianki trolli osoba pisząca merytorycznie będzie piętnowana jako "troll" (dla odwrócenia uwagi). Podobnie jak w realu, osoba normalna zostanie uznana za "nienormalna" przez otaczających ją psychopatów. Wiec mnie Twoje reakcje wcale nie dziwią. Są w 100% przewidywalne.

Marishka
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 15:50   

Wiesz co Marishka, zaprzestalabyś juz z tego chociazby wzgledu, iz wszyscy Cie czytaja i wyrabiają sobie zdanie, przeciez widac wyraznie ze nie czynisz tego z dobrej woli .... teraz jest fajna atmosfera na forum i tak jest źle, gdy była napięta tez było źle, czy Ciebie jest w stanie cokolwiek zadowolic? :-) dorabiasz jakieś sztuczne teorie byle pokazac ze ktoś w tym przypadku moja skromna osoba jest nie dośc dobra, dlaczego tak postępujesz? nie potrafisz odpuścic? może warto byc choc troszeczke obiektywnym bez uprzedzeń i animozji.... przemyśl to proszę a zapewniam Cie iz poczujesz sie znacznie lepiej... :-]

ja jestem gotowa w kazdej chwili podac łapke na zgode Tobie i Tomkowi by w koncu zakonczyc te niepotrzebne nikomu polemiki.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 16:02   

Molka, chyba zapomniałaś, że ja nie toleruję dobryzmu we wszystkich jego odmianach. Nie toleruję również manipulacji, kołtunerii i włazidupstwa. A o każdej osobie wyrabiam zdanie wyłącznie na podstawie jej czynów, nie słów.

Marishka
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 16:03   

Napisałbym Ci coś Molka, ale Molar i Pan Witold musieliby - zresztą całkiem słusznie wtedy - usunąć mnie z forum, a tej przyjemności nie zrobię ani Tobie, ani nikomu na forum.
Bujaj zdrowa.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Wto Lip 20, 2010 16:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 16:16   

OJ ale jesteście zacietrzewieni ,Tomek mnie przyjemności byś nie zrobił poniewaz mówie w tym momencie szczerze, wnosicie duzo na forum, nie było Was kilka dni i juz zem sie zamartwila :viva: , gdzie nasze MIT są, mowilam do siebie :hihi: , wszyscy wnoszą w to forum cegiełki które budują nasza forumowa społecznosc w pewnym sensie niepowtarzalną... jedni udzielają sie bardziej w żywieniówce, inni w tematyce społeczno- obyczajowej i przez to otrzymujemy szeroki wachlarz tematyczny.... i jest git.

kazdy jest jaki jest, nikt nie jest idealny, moze warto w ten sposób spojrzec a nie przekreslac bezpowrotnie, to jest najgorsze co moze byc.... tak ja to widze.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 20, 2010 17:14   

M i T napisał/a:
...Molar i Pan Witold musieliby - zresztą całkiem słusznie wtedy - usunąć mnie z forum...
Tomek


MiT, pisze do Was "jednoczesnie" 8-)

Fakty sa takie, ze niezaleznie od tego czy posiadacie
"funkcje moderatora" to i tak nalezycie do ELITY naszego forum. 8-)

Powoduje to, ze niejako automatycznie wasza OBECNOSC
jest BEZCENNA! 8-)

Nie "owijajmy w bawelne", jesli zabraknie takich "planktonistow"
jak "zeto", to nawet nikt tego nie zauwazy,
nawet nie wspomne o innych "uposledzonych". :hah: :hihi:

Wasza jednak obecnosc stanowi PODSTAWOWY FILAR!!! forum. 8-)

No ..... z kim uwielbia Brufcio "polemizowac",
przecie nie z "wykluczonymi" ?!!! :viva: :hah: :hihi:
.
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 20, 2010 19:05   

M i T napisał/a:
Napisałbym Ci coś Molka, ale Molar i Pan Witold musieliby - zresztą całkiem słusznie wtedy - usunąć mnie z forum, a tej przyjemności nie zrobię ani Tobie, ani nikomu na forum.
Bujaj zdrowa.

Tomek

"Ubiłbym cie,ale cie nie ubije,bo twój tata by przyszedł i by mnie wytargał za włosy" :hihi:
Ostatnio zmieniony przez IgaM Wto Lip 20, 2010 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 16:00   

grizzly napisał/a:
Nie "owijajmy w bawelne", jesli zabraknie takich "planktonistow"
jak "zeto", to nawet nikt tego nie zauwazy,

Ty pewnie zauwazylbys to na pewno , a to z prostego powodu - jak mnie zabraknie to nie bedziesz mial o czym pisac panie salowy- taka juz twoja "wiedza".
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 16:45   

M i T napisał/a:
(...)nie toleruje dobryzmu we wszystkich jego odmianach. (...)


dlaczego?

Wiele odmian dobryzmu jest nieszkodliwa dla otoczenia, a tylko dla dobrysty. Zupelnie nie rozumiem czemu by tego nie akeptowac u kogos.. to takie.. nieadaptacyjne :)

Oczywiscie w relacji z takim "dobrysta" asertywnie reaguje na kazde zachowaie, ktore jest w sprzecznosci z moimi oczekiwaniami/potrzebami. Ponadto, to, ze ktoschce sie poswiecic dla swiata nie oznacza, ze bede to wykorzystywal.
Ale by zaraz nie akceptowac, nie tolerowac?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 16:49   

no zeniu czekałam na Ciebie z tą odpowiedzią... :-P
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 17:44   

zenon napisał/a:
Wiele odmian dobryzmu jest nieszkodliwa dla otoczenia, a tylko dla dobrysty. Zupelnie nie rozumiem czemu by tego nie akeptowac u kogos


O szkodliwości dobryzmu było wielokrotnie w róznych watkach, m.in. w wątku o "pozytywnym myśleniu" (na przykładzie Foley'owej i innych). Zawsze można sobie odgrzebać i odświeżyć.

Od dawna nie uprawiam tolerancji/relatywizmu/szacunku dla wszystkich bez wyjątku. Analizuję, oceniam (na podstawie czynów danej osoby, a nie jej słów), wyciągam wnioski i nazywam rzeczy i uczucia po imieniu. Do tyłu cofać się nie zamierzam, bo swój własny dobryzm dawno już przerobiłam i wywaliłam jako szkodliwy.

Tak a propos, wcale nie mówimy tu o tym, że "ktoś chce się poświecić dla świata", ale o tym, jak pod przykrywką słodzenia i przymilania się wszystkim skrywa się ohydna manipulacja. To są dwie zupełnie różne "odmiany" dobryzmu. A może nawet jednej z nich bliżej do socjopatii...

Marishka
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 17:50   

M i T napisał/a:
Tak a propos, wcale nie mówimy tu o tym, że "ktoś chce się poświecić dla świata", ale o tym, jak pod przykrywką słodzenia i przymilania się wszystkim skrywa się ohydna manipulacja.


Też tak mam, jak wchodzę do sklepu i sprzedawca się do mnie uśmiechnie.
:-)
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 18:11   

M i T napisał/a:

O szkodliwosci dobryzmu bylo wielokrotnie w roznych watkach, m.in. w watku o "pozytywnym mysleniu" (na przykladzie Foley'owej i innych). Zawsze mozna sobie odgrzebac i odswiezyc.

wiem, ze bylo, na prawde musialbym sie baaaaardzo postarac aby tego nie zauwazyc.
Tyle, ze szkodliwosc moze byc roznoraka: szkodliwosc dla danej osoby, ktora prezentuje dana strategie zyciowa, jest czym innym niz szkodliwosc dla ludzi ktorzy z nia wspolzyja.. w sensie - maja z nia relacje, zeby ie bylo.

Perfekcjonizmu nie toleruje, zazwyczaj, bo perfekcjonisci czesto wymagaja tego samego od innych.

Z dobrystami czesto jest tak, ze oni szkodza tylko samym sobie, natomiast dla spoleczenstwa ich postawa jest bardzo wygodna, duzo daja, malo biora, nie roszcza sobie prawa do niczego, jak sie im powie, ze sa glupi to jeszcze za to podziekuja.

Oczywiscie nie mam zamiaru wykorzystywac czyjegos dobryzmu. Znam kilkoro dobrystow wlasnie takiego typu, i jakos z nimi funkcjonuje. Gdy slysze tezy typu: "w zyciu jest tak, ze dobro wraca jak bumerang, wierze, ze jak cos dam swiatu to to do mnie kiedys wroci" to z tym polemizuje, ale nikogo nie nawracam, bo takie nawracanie, kompleks wybawcy, to jest taki zakamuflowany dobryzm :hihi:

Ogolnie, slowo dobryzm juz chyba dawno wyszlo poza pierwotna definicje, tu, na tum forum. Wiadomo, ze pewnych dobrystow nie akceptuje, bo mnie np wkurzaja, ale pewnych i owszem.

Cytat:
Od dawna nie uprawiam tolerancji/relatywizmu/szacunku dla wszystkich bez wyjatku. Analizuje, oceniam (na podstawie czynow danej osoby, a nie jej slow), wyciagam wnioski i nazywam rzeczy i uczucia po imieniu. Do tylu cofac sie nie zamierzam, bo swoj wlasny dobryzm dawno juz przerobilam i wywalilam jako szkodliwy.
[/quote]
no spoko, byleby tylko nie zamieniac tego "dobryzmu" na "zlyzm", bo to marna alternatywa.

Cytat:
Tak a propos, wcale nie mowimy tu o tym, ze "ktos chce sie poswiecic dla swiata", ale o tym, jak pod przykrywka slodzenia i przymilania sie wszystkim skrywa sie ohydna manipulacja.


mhm, ja nie sledze tych dyskusji, a moze inaczej - co kilka dni zagladam, czytam pierwszy z brzegu post, mysle sobie "bez zmian" i tyle.
Ten moj komentarz byl do wyrwanego z kontekstu fragmentu, ot taka dygresja.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 18:18   

zenon napisał/a:
Ten moj komentarz byl do wyrwanego z kontekstu fragmentu, ot taka dygresja.


Niestety, właśnie takie "wyrywanie z kontekstu" może nie tylko rozwodnić wątek ale wyrządzić wiele szkód (np. poprzez niezamierzone odwracanie kota ogonem z powodu nieznajomości kontekstu).

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Lip 21, 2010 18:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 18:23   

zenon napisał/a:
Gdy slysze tezy typu: "w zyciu jest tak, ze dobro wraca jak bumerang, wierze, ze jak cos dam swiatu to to do mnie kiedys wroci" to z tym polemizuje,.


Ja mam styczność z takimi osobami. Polemika z nimi na ten temat, swój finał znalazłaby na 200% w intrydze, bo ta sekretna zasada, tak czy siak dotyczy ostatecznie osobistej korzyści. Wiem, bo raz czy dwa próbowałem. Dobrysta szkodzi przede wszystkim otoczeniu. Rzadkie przypadki skrajnego wycofania w "miłość" do wszystkich, wiążą się z potworną winą i funkcjonowaniem w myśl zasady "przepraszam, że żyję".

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Lip 21, 2010 18:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 18:28   

M i T napisał/a:


Chciałaś wrzucać do kosza, a teraz wycierasz sobie twarz nami?? Przez nas nie usuwasz chamstwa w kosz?

Ponadto, śmiesz insynuować Marishce trolling? To się w pale nie mieści po prostu. Żenada horrendalna.

Tomek


Ja "wycieram sobie twarz" Wami? :shock: Odnosze wrażenie iż jest odwrotnie, cały czas sie czepiacie, czaly czas macie wonty do mojego moderowania, a bo to źle ,a bo tamto i tak w kolko, gdy Marishka moderowała nie ingerowałam w jej kompetencje, ale Wy nie jesteście w stanie sie powstrzymac od komentarzy , ja bardzo dziękuję za taka postawę gdzie aby leczyc siebie wyżywacie sie na mnie, bardzo dziekuję za takie adekwatne ukierunkowanie .... :shoot:
Ostatnio zmieniony przez Molka Czw Lip 22, 2010 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 18:30   

wyrywanie z kontekstu to taka specyfika for iternetowych.

Nie poczuwam sie do odwracania kota ogonem, bo odnioslem sie do tego ogolnikowo. Jedyne co moglem zrobic lepiej to zaczac od "odnoszac sie do tego wyrwanego z kontekstu zdania..."

tak BTW,
O co toczy sie spor?

Powiem szczerze, ze:
- czytajac wasze niektore posty, np z tego tematu, tak, wyrwane z kontekstu, odnosze wrazenie jazdy po bandzie. Ta moja opinia nie wyklucza tego, ze szanuje inne posty w innych tematach. Zeby potem nie bylo, ze...
- Posty Edyty = smiech na sali, obluda, cynizm, falsz.
- Molki nie rozumiem czemu jeszcze z Wami gada i ciagle nadstawia drugi policzek. BTW, szokuje mnie jak czasem jestescie dla niej niemili.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 18:37   

M i T napisał/a:
zenon napisał/a:
Gdy slysze tezy typu: "w zyciu jest tak, ze dobro wraca jak bumerang, wierze, ze jak cos dam swiatu to to do mnie kiedys wroci" to z tym polemizuje,.


Ja mam stycznosc z takimi osobami. Polemika z nimi na ten temat, swoj final znalazlaby na 200% w intrydze, bo ta sekretna zasada, tak czy siak dotyczy ostatecznie osobistej korzysci. Wiem, bo raz czy dwa probowalem. Dobrysta szkodzi przede wszystkim otoczeniu. Rzadkie przypadki skrajnego wycofania w "milosc" do wszystkich, wiaza sie z potworna wina i funkcjonowaniem w mysl zasady "przepraszam, ze zyje".

Tomek


No, ten przyklad byl wlasnie z takiej osoby, ktora przeprasza, ze zyje. Udziela sie w kilku wolontariatach, m.in. zmienia pieluchy w domu malego dziecka, udziela korepetycji za darmoche ubogim dzieciom, pomaga tu i owdzie, sama spi po kilka godzin dziennie, poswieca swoje zycie towarzyskie, etc. Ilektoc pytam czy cos wykonalem dobrze slysze, ze swietnie - tu jest brak umiejetnosci do krytykowania innych, natomiast permanentna tendencja do krytykowania i wymagania 200% normy od siebie.

To w zaden sposob mi nie szkodzi, przynajmniej ja tego nie zauwazam.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ostatnio zmieniony przez zenon Śro Lip 21, 2010 18:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 18:46   

zenon napisał/a:
szokuje mnie jak czasem jestescie dla niej niemili.


No cóż, dobrystką nie jestem, więc nie zamierzam być "miła" dla wszystkich bez wyjątku, a już na pewno nie dla osoby, która stosuje manipulacje, konszachty, umniejszanie, podjudzanie, etc. i która - jak to się potocznie mówi - "wygryzła" mnie z moderatorstwa.

Być może, żeby zrozumieć "osochozi" należałoby przeczytać wnikliwie cały ten watek, bo widać w nim wszystko wyraźnie i logicznie. No ale to przecież całe 15 stron... :faint:

Marishka
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 18:56   

Posłuchaj Zenek, proszę,

Jasne, że komentarze nie należą do miłych, ale ja mam ochotę zadać Ci trudne pytanie w temacie:
- czy tak ma wyglądać zmiana moderatora, że nie podaje się oficjalnej przyczyny? Tu nie chodzi o nasze pretensje do stanowiska, ale o SPOSÓB, w jaki przebiegał proces usunięcia z funkcji mojej Żony. Na samym początku zaznaczyłem, że do kandydatury Molki nic nie miałem (ofkors do czasu), zaś mam wiele pretensji do administracji w tej materii.

Być może masz to w duupie, ale moim zdaniem:

- doszło do wewnętrznych ustaleń, by jednak usunąć Marishkę. Być może posypały się interwencje na priv, tak jak na privach ustalono bieg wydarzeń.

- odbywało się to całkiem poza Marishką
- do wiadomości podano NIEOFICJALNIE i luzem absurdalne powody, czyli podwójne konto, moje omyłkowe "interwencje" w czyjeś posty.
- na początku Molar szydził, że o tak, jest spisek przeciwko moderowaniu Marishki i wnet zostanie usunięta. Oczywiście, dokładnie tak się stało, a Molar nie raczył potem w żaden sposób się do tego odnieść.
- moim zdaniem, Molka miała być od moderowania NAS. Dlaczego? No to se zerknij, co przesuwa w kubeł, co zostawia. Mi to wisi, bo zawsze będę zwolennikiem dojrzałej metody nie kontaktowania się z trollami, ale tu chodzi o wykazanie pewnej tendencji.
- dlaczego dobryzm jest zawsze szkodliwy? Właśnie się na niego doskonale nabrałeś.
- myślę też, że luźna propozycja Hannibala, w żaden sposób luźną nie była.

Tomek

ps: I jeszcze jedno. Molka w żaden sposób nie nadstawia policzka ani pierwszego, ani też jakiegokolwiek innego.
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Lip 21, 2010 19:03, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 18:58   

...
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ostatnio zmieniony przez zenon Śro Lip 21, 2010 19:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lip 21, 2010 19:06   

zenon napisał/a:

- Posty Edyty = smiech na sali, obluda, cynizm, falsz.

A niby dlaczego? Podoba mi się moderowanie Molki,bo jak już wspomniałam nie ma tzw. "przystankuwoodstook",jak było za Marishki i o tym mówię otwarcie.
Jak mi się nie podobało to ,co robiła Molka,to pisałam jasno.A MiTy natomiast nie reagowali.Teraz nagle ,kiedy Molka jest moderatorem,to zaczęła się nagonka na Molkę. I gdzież tutaj cynizm ,fałsz i obłuda?
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 19:12   

Czy ja wiem, czy sie na "dobryzm" nabralem?
niby jak?

Nie wymagam od nikogo aby byl mily dla wszystkich bez wyjatku, odnioslem jednak wrazenie, ze kilka razy byliscie niemili niepotrzebnie.

Tak ogolnie, co chcecie osiagnac?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lip 21, 2010 19:18   

zenon napisał/a:

Tak ogolnie, co chcecie osiagnac?

Nie wiem czy to do mnie,ale ;"
Ja w zasadzie nie chcę niczego osiągać na forum,mam swoje życie w realu i sobie cenię je najbardziej.
Napisałam jasno.Z początku myślałam,że Molka będzie źle moderowała,ale jak też wcześniej napisałam ,jestem mile zaskoczona,bo nie ma niepotrzebnych wyzwisk,nie ma "róbtacochceta",nie ma tego "przystankuwoodstook" i to mnie się bardzo spodobało,dlatego napisałam o tym.Tak samo jak wcześniej reagowałam na posty Molki,które mi się nie spodobały,tak samo reaguję,na postawę Molki,która mi się spodobała.To chyba dobre zachowanie,a nie takie,że nagle milczę.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 19:18   

No tak Zenon, że nie ma nadstawiania drugiego policzka. Jest za to w moim odczuciu wyrafinowane, kalkulowane działanie. Zenek, wake up :hug:

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Lip 21, 2010 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 19:22   

zenon napisał/a:
odnioslem jednak wrazenie, ze kilka razy byliscie niemili niepotrzebnie.


Szkoda, że używasz ogólników, zamiast konkretów (wraz z kontekstem). Ciekawe też, że występujesz w ten sposób po raz pierwszy i wyłącznie w stosunku do naszego pisania. "Niemiłe" (to eufemizm, bo oczywiście chodzi o chamskie) zachowanie wielu różnych osób pod naszym adresem Twojego oburzenia (albo co najmniej zdziwienia) nie wzbudziło.

Może warto zadać sobie pytanie dlaczego teraz i dlaczego tak silna potrzeba "chronienia" osoby, która i bez tego jest na pozycji w 100% chronionej?

Jeszcze raz polecam wnikliwą lekturę całego tego wątku.

Marishka
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 19:32   

M i T napisał/a:
No tak Zenon, ze nie ma nadstawiania drugiego policzka. Jest za to w moim odczuciu wyrafinowane, kalkulowane dzialanie. Zenek, wake up :hug:

Tomek


Tomek :hug:

Ale co ma na celu to dzialanie Molki?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 19:39   

zenon napisał/a:
Ale co ma na celu to dzialanie Molki?


W życiu nie odpowiem na to pytanie. Jesteś superinteligentny, sam sobie rozważ wszystkie możliwości. Do dyspozycji masz posty. Wystarczy.

Tomek
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 19:41   

M i T napisał/a:
zenon napisał/a:
odnioslem jednak wrazenie, ze kilka razy byliscie niemili niepotrzebnie.


Szkoda, ze uzywasz ogolnikow, zamiast konkretow (wraz z kontekstem). Ciekawe tez, ze wystepujesz w ten sposob po raz pierwszy i wylacznie w stosunku do naszego pisania. "Niemile" (to eufemizm, bo oczywiscie chodzi o chamskie) zachowanie wielu roznych osob pod naszym adresem Twojego oburzenia (albo co najmniej zdziwienia) nie wzbudzilo.

Moze warto zadac sobie pytanie dlaczego teraz i dlaczego tak silna potrzeba "chronienia" osoby, ktora i bez tego jest na pozycji w 100% chronionej?

Jeszcze raz polecam wnikliwa lekture calego tego watku.

Marishka


Marishka :hug:

ale kogo ja niby chronie?

no bez jaj.

Nie lubie udowadniac, ze nie jestem wielbladem.

Co ciekawe - obie strony niejako mi to zafundowaly. Przed chwila Ty Marishko :hug: , ale strone wczesniej Molcia :hug: , bo w pewnym sensie jej post:
Cytat:
no zeniu czekalam na Ciebie z ta odpowiedzia... :-P

zabrzmial dziwnie, od razu "mialem ochote" sie tlumaczyc, ze z nikim sie zakulisowo nie kontaktowalem, i ze nie odpowiadam sie po ktorejkolwiek ze stron.

Co chcecie osiagnac, czego sie obawiacie - w sensie jesli idzie o kondycje forum.
O co macie pretensje juz wiem.

To samo pytanie do Molki.

Pobawie sie w mediatora dobryste :hug: :hug: :hug:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 19:52   

zenon napisał/a:
nie odpowiadam sie po ktorejkolwiek ze stron.


Ależ się opowiedziałeś i to bardzo wyraźnie. Dlatego dostałeś podziękowania od Molki.

zenon napisał/a:
Pobawie sie w mediatora dobryste


Możesz się bawić w kogo chcesz, ale bez nas. My nie z tych co to graja w "gry". Poza tym, byś mógł w miarę adekwatnie "moderować", musiałbyś przeczytać nie tylko te 15 stron ale jeszcze kilka innych wątków z ostatnich miesięcy. Warto? To może odwrócę Twoje pytanie i też zapytam:

Zenek, co chcesz osiągnąć poprzez tzw. "mediację"?

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Lip 21, 2010 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 19:55   

M i T napisał/a:
zenon napisał/a:
Ale co ma na celu to dzialanie Molki?


W zyciu nie odpowiem na to pytanie. Jestes superinteligentny, sam sobie rozwaz wszystkie mozliwosci. Do dyspozycji masz posty. Wystarczy.

Tomek


Nie widze drugiego dna w tej calej sprawie.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 20:01   

M i T napisał/a:
zenon napisał/a:
nie odpowiadam sie po ktorejkolwiek ze stron.


Alez sie opowiedziales i to bardzo wyraznie. Dlatego dostales podziekowania od Molki.

o w tym poscie? gdzie? http://www.DobraDieta.pl/...p=135614#135614

Cytat:
zenon napisał/a:
Pobawie sie w mediatora dobryste


Mozesz sie bawic w kogo chcesz, ale bez nas. My nie z tych co to graja w "gry". Poza tym, bys mogl w miare adekwatnie "moderowac", musialbys przeczytac nie tylko te 15 stron ale jeszcze kilka innych watkow z ostatnich miesiecy. Warto?


Niech sie zastanowie... jutro sie wyprowadzam, pojutrze wyjezdzam z Polski, mam deficyt czasu, organizacyjnie jestem w zadku...
hm.....
OK, nie warto.

to kontynuujcie wg tego samego schematu, powo, sorki ze przerwalem.

Cytat:
To moze odwroce Twoje pytanie i tez zapytam:

Zenek, co chcesz osiagnac poprzez tzw. "mediacje"?

Marishka


w zyciu nie odpowiem na to pytanie :D :hug:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ostatnio zmieniony przez zenon Śro Lip 21, 2010 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 20:01   

do przemyślenia, głównie dla MiTów, bez cienia dobryzmu :shoot:

 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 20:13   

Jeśli 3 osoby mówią ci, że jesteś koniem, to jest dem :razz: kracja.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Lip 21, 2010 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 20:17   

Faktycznie. Jeżeli nawet milion osób mówi że ta laska jest koniem to niech idą do psychiatry.
_________________

 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 20:39   

zenon napisał/a:
to kontynuujcie wg tego samego schematu, powo, sorki ze przerwalem.


Więc jaki był sens wyrywać wypowiedzi z kontekstu, rzucać ogólnikami, unikać odpowiedzi na pytania, uczestniczyć w zmasowanej "walce" z MiTami, by na koniec napisać to, co napisałeś powyżej?

Długa droga przed Tobą, Zenek, dosłownie i w przenośni...

No to "powo"! :papa:

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Lip 21, 2010 20:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 20:47   

M i T napisał/a:
zenon napisał/a:
to kontynuujcie wg tego samego schematu, powo, sorki ze przerwalem.


Wiec jaki byl sens wyrywac wypowiedzi z kontekstu, rzucac ogolnikami, unikac odpowiedzi na pytania, uczestniczyc w zmasowanej "walce" z MiTami, by na koniec napisac to, co napisales powyzej?

Dluga droga przed Toba, Zenek, doslownie i w przenosni...

No to "powo"! :papa:

Marishka


Marishka :hug:

Jest dokladnie tak, jak mialo byc, czyli tak jak przewidzialem. Zabraklo jedynie emotki: :faint: . :razz:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ostatnio zmieniony przez zenon Śro Lip 21, 2010 20:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 14:47   

A mozna to zalatwic zupelnie prosto zamiast piać przez kilka miesiecy.
Administracja powolala moderatora i administracja zdejmuje z funkcji.
Jest wlasciciel forum i moze zwalniac lub angazowac kogo tylko chce. Czy nie wystarczy niektorym jesli Admin powie ; dziekuje jzu pani? trzeba ciagnac watek miesiacami i nie mogac sie z tym pogodzic , wylewac zale??
Opamietajcie sie MITy troche. Jesli ktos nie chce takiego moda to po co tyle gadac? Odpusc i pisz dalej spokojnie na forum.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 16:03   

fink napisał/a:
...Molka stara się ciągle ...

Osobiscie wole byc przez Molke lubiany. :hihi:

No i oczywiscie LUBIC BARDZO "JOM"! :viva:

Dlaczego jest dzisiaj "tarlo" na lini "macicznej",
to kazdy ginekolog WIE! :viva: :hah: :hihi:

BTW
Jak juz lizac to ......... COS SMAKOWITEGO! :viva:
.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 17:06   

grizzly napisał/a:
fink napisał/a:
...Molka stara się ciągle ...

Osobiscie wole byc przez Molke lubiany. :hihi:

No i oczywiscie LUBIC BARDZO "JOM"! :viva:

Dlaczego jest dzisiaj "tarlo" na lini "macicznej",
to kazdy ginekolog WIE! :viva: :hah: :hihi:

BTW
Jak juz lizac to ......... COS SMAKOWITEGO! :viva:
.

misku Ty to potrafisz ujac temat w sposob osobliwy i doglebny w kilku zdaniach... :hihi: :*
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 23:07   

fink napisał/a:
Tylko zauważ, że sprawa jest taka, że Marishka była moderatorką i została wywolona bez żadnego uzasadnienia, po chamsku wręcz.

Widac Molar nie potrafi tego zrobic patrzac komus w oczy. Taki juz typ i trzeba tylko wspolczuc. Przeciez nawet argument typu : nie che z toba wspolpracowac bez podania przyczyny juz wystarczy. Sama niechec w tym wypadku jest powodem.
Facet sie na to nie zdobyl i nie wiadomo czy z tchorzostwa czy z innego powodu.
Jednak mysle, ze MITy nie doczekaja sie satysfakcjonujacego uzasadnienia wiec po co ciagle robic zadyme? Jednak widac troche im zalezalo na tej funkcji , ze nie moga sie z tym pogodzic.
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 23:09   

Moderator jak normalny czlowiek - nie dogodzi kazdemu.
Moje posty np Hannibal wywalal tylko dlatego, ze w normalny sposob nie zgadzalem sie z Witoldem - zadnego chamstwa, inne zdanie tylko. Ten post tez ma szanse zaginiecia.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 23:45   

zeto555 napisał/a:
fink napisał/a:
Tylko zauważ, że sprawa jest taka, że Marishka była moderatorką i została wywolona bez żadnego uzasadnienia, po chamsku wręcz.

Widac Molar nie potrafi tego zrobic patrzac komus w oczy. Taki juz typ i trzeba tylko wspolczuc. Przeciez nawet argument typu : nie che z toba wspolpracowac bez podania przyczyny juz wystarczy. Sama niechec w tym wypadku jest powodem.
Facet sie na to nie zdobyl i nie wiadomo czy z tchorzostwa czy z innego powodu.
Jednak mysle, ze MITy nie doczekaja sie satysfakcjonujacego uzasadnienia wiec po co ciagle robic zadyme? Jednak widac troche im zalezalo na tej funkcji , ze nie moga sie z tym pogodzic.

Z Molarem zgadzam sie w 100%. Kilka inteligentnych ostrzezen bylo olewne przez adresatow. Robili to co chcieli.
Pretensje moga miec tylko do siebie. Do moderowania byla wybrana tylko jedna osoba a nie para. Zbyt "opiekunczy" maz zaszkodzil swojej zonie.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 12:57   

Administrator moze w kazdej chwili wymienic moderatora bo np nie podoba mu sie jego fryzura- takie prawo.
Wystarczy powiedziec, ze mod mu nie pasuje i tyle. Gadanie o podwojnym koncie to przykrywka.
Jako malzenstweo mieszkajace razem i majac osobne konta , oboje moga moderowac i nikt nie bedzie wiedzial.
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 12:58   

Kangur napisał/a:
Z Molarem zgadzam sie w 100%. Kilka inteligentnych ostrzezen bylo olewne przez adresatow. Robili to co chcieli.

Molar jako powod podal wspolne konto- durny powod i takie mam zdanie.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 11:59   

Widzę, że nieprzepracowane planktoniczne "pinczerki" dalej ujadają.
Nie spotkałem jeszcze tak DOBREJ (nie mylić z dobrystyczną), UCZCIWEJ i z WIELKĄ KLASĄ osoby jak Wiola.
Wystarczy posłuchać jak zwraca się w sklepie do sprzedawcy - jej słowa to jak KRYSTALICZNIE CZYSTY BALSAM.
Została przeze mnie dogłębnie "sprawdzona" od stóp aż po głowę, w przenośni jak i dosłownie, no i jedyną ocenę jaką mogłem wystawić to 6+ 8-)
Trzeba być rzeczywiście planktonicznym człekiem, żeby szczekać na nią tak bezpodstawnie.
Dla znających serial "Brzydula" powiem, że "pinczerki" przypominają mi Aleksa i Paulinę, a Wiola Ulę - identyczne bezpodstawne oskarżenia o fałsz i obłudę, choć gołym okiem widać, że jest zupełnie na odwrót.
Zakończę takim retorycznym pytaniem -
Co takiego dobrego zrobiła Wam Wiola, że jej tak nienawidzicie?
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 24, 2010 14:06   

fink napisał/a:
...Nikt nie bierze faktów z sufitu...

Jesli sie kogos nie lubi lub wrecz nienawidzi
to jednak mozna zawsze taka osobe POKOCHAC! :viva:

Najlepiej wychodzi to z "Kobietami". :hihi:
.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 24, 2010 15:07   

fink napisał/a:
...Kobiety też potrafią być motherfuckers...

To jest jednak zupelnie INNA rasa czlowieka! 8-)

Najbardziej uwielbiaja "PIENIADZE" i "DOBRY SEX"! :viva:

BTW
Gdy tego zabraknie to ..................... jest jak w cytacie. :hihi:
Kangurek mialby tutaj cos do dodania. 8-)
.
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 17:14   

Cechą charakterystyczną Molki jest to, że jest po prostu sobą, jest szczera, naturalna, nie kręci, nie jątrzy, nie gra jakiejś rolki. To się po prostu czuje. Dobrze to Hani określił jako DOBROĆ. Molka to taki zwykły dobry człowiek. Molka ma u mnie duuuuużego plusa. :viva:
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 24, 2010 17:17   

Maad napisał/a:
...Molka ma u mnie duuuuużego plusa. :viva:...

Dobra, dobra juz ja wiem "o so hozi" :viva:
.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 17:20   

Maad napisał/a:
Molka to taki zwykły dobry człowiek.

Niby "zwykły", ale jednak jak się ją lepiej i dogłębniej pozna to okazuje się ponadprzeciętną osobą. To po prostu się czuje 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 24, 2010 18:41   

Maad napisał/a:
Molka ma u mnie duuuuużego plusa. :viva:

U mnie również :) Już kilka razy to napisałam,ale nie zaszkodzi napisać jeszcze raz ; mile mnie zaskoczyła 8-)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 18:48   

Dziękuję wszystkim przyjaznym userom za zaufanie! :-)
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 19:21   

Hannibal napisał/a:
Maad napisał/a:
Molka to taki zwykły dobry człowiek.

Niby "zwykły", ale jednak jak się ją lepiej i dogłębniej pozna to okazuje się ponadprzeciętną osobą. To po prostu się czuje 8-)

Dlatego z Molka chcialem do raju, ale Hani jest zazdrosny i woli sam byc z Molka w raju.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 19:26   

Kangur napisał/a:
Dlatego z Molka chcialem do raju, ale Hani jest zazdrosny i woli sam byc z Molka w raju.

Ja zazdrosny nie jestem, gdyż pewny jestem pewnych rzeczy. 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 19:29   

Kangur napisał/a:

Dlatego z Molka chcialem do raju, ale Hani jest zazdrosny i woli sam byc z Molka w raju.

:-D
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 21:45   

Hannibal napisał/a:
Niby "zwykły", ale jednak jak się ją lepiej i dogłębniej pozna to okazuje się ponadprzeciętną osobą. To po prostu się czuje

Ale z ciebie jajcarz :viva: , ty to mnie zaskakujesz na każdym poście :pada:
fink napisał/a:
(pod warunkiem, że nie jest to 100-kilowy umięśniony osiłek spotkany w realu - bo broni palnej jeszcze nie posiadam).

Masz mnie, razem damy rade 8-) . Mięśnie szybko skurczowe to sekret Bruce lee najlepszego wojownika w historii świata takiego koksa jednym kopnięciem by zabił wszystko plus LC i jesteś nie pokonany.
grizzly napisał/a:
Maad napisał/a:
...Molka ma u mnie duuuuużego plusa. ...

Dobra, dobra juz ja wiem "o so hozi"

I ja wiem misiu, Hani zahajował Molkę :-D
Chyba siedmiomiesięczne poszły co?
Szacun od dla ciebie Hani :-) .
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 01:31   

No jajca jak berety.
Czuje, ze Heniek cos nam bardzo chce powiedziec, ale sie powszszszczymuje skrawkami silnej woli. :viva:
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 715
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 08:17   

Rzeczywiście :hihi:
Romantycznie się zrobiło w dziale muzycznym :viva:
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 25, 2010 19:42   

_flo napisał/a:
No jajca jak berety.
Czuje, ze Heniek cos nam bardzo chce powiedziec, ale sie powszszszczymuje skrawkami silnej woli. :viva:

Czyli,że będziemy proszeni na weselisko? :P
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 22:48   

No nie wiem, czy trolle beda proszone, ale jesli-jesli ewentualnie.. to bardzo licze na wypasiony (pun intended) szwedzki stol :)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 25, 2010 22:54   

_flo napisał/a:
No nie wiem, czy trolle beda proszone, ale jesli-jesli ewentualnie.. to bardzo licze na wypasiony (pun intended) szwedzki stol :)

Dlaczego trolle miałyby nie być proszone? Trolle lubią surowe mięso,a najbardziej "haj-MiTy" 8-)
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 25, 2010 22:59   

_flo napisał/a:
...No nie wiem...

No ....... ja zupelnie nie "kumciam"? 8-)

O czym Flo piszesz? :viva:
.
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 23:36   

IgaM napisał/a:

Dlaczego trolle miałyby nie być proszone? Trolle lubią surowe mięso,a najbardziej "haj-MiTy"

:hah:
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 23:37   

grizzly napisał/a:

No ....... ja zupelnie nie "kumciam"? 8-)

O czym Flo piszesz? :viva:
.

No a ktory watek Cie Misku bulwersuje? Ten prawdziwy czy ten zmyslony? :D
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 23:47   

grizzly napisał/a:
_flo napisał/a:
...No nie wiem...

No ....... ja zupelnie nie "kumciam"? 8-)

O czym Flo piszesz? :viva:
.

To zrestartuj swoje geny.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 25, 2010 23:56   

Kangur napisał/a:
grizzly napisał/a:
_flo napisał/a:
...No nie wiem...

No ....... ja zupelnie nie "kumciam"? 8-)

O czym Flo piszesz? :viva:
.

To zrestartuj swoje geny.


Najlepiej to "siem" robi "we dwoje" ! :viva: :hihi:
.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 00:01   

grizzly napisał/a:
Kangur napisał/a:
grizzly napisał/a:
_flo napisał/a:
...No nie wiem...

No ....... ja zupelnie nie "kumciam"? 8-)

O czym Flo piszesz? :viva:
.

To zrestartuj swoje geny.


Najlepiej to "siem" robi "we dwoje" ! :viva: :hihi:
.

W domowym ciepelku.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 12:38   

Kangur napisał/a:

W domowym ciepelku.

Albo na dworze ,jak jest ciepło :P
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 14:08   

Dawniej tego rodzaju spam natychmiast lądował w koszu, teraz zajmuje miejsce w Hyde Parku:

http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17648
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17628
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17593
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17532
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17508
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17495
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17480

Marishka
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 14:16   

M i T napisał/a:
Dawniej tego rodzaju spam natychmiast lądował w koszu, teraz zajmuje miejsce w Hyde Parku:

http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17648
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17628
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17593
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17532
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17508
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17495
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=17480

Marishka

probowalam to wczoraj usunąc ale mnie wylogowywało gdy chciałaam to usunąc... dzis sie udalo...
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 29, 2010 14:20   

M i T napisał/a:
Dawniej tego rodzaju spam natychmiast lądował w koszu, teraz zajmuje miejsce w Hyde Parku:
Marishka

To straszne .

PS.Dawniej była owsiakowszczyzna ,a teraz nie ma i jest super.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 21:50   

Hannibal napisał/a:

Została przeze mnie dogłębnie "sprawdzona" od stóp aż po głowę, w przenośni jak i dosłownie, no i jedyną ocenę jaką mogłem wystawić to 6+ 8-)


No to gratulacje :viva: :-D

Wszechświat czeka na kolejne pokolenie żylastych drapieżników wyhodowanych na zero carb. 8-) Czy tam padlinożerców. :-P 8-) ;-)
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 12:26   

A bajka o Czerwonym Kapturku i Dobrej Diecie taki oto swój finał miała:

... i trolle paskudne, zalawszy różnymi postami i kontami swemi, wnet forum rozjebały ku gawiedzi smalcowej uciesze.
A wy Dobre Dzieci pamiętajcie, że czytanie mądrych ksiąg nie wystarczy, by w porę złośliwego ukuurwieńca zdemaskować i za ryło pochwycić, zwłaszcza jeśli ten słowem i umizgiem manipulować sprytnie potrafi. Pamiętajcie też, że pochlebca może być w istocie podjebcą, a jeden wieloma.
;)

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Wrz 08, 2010 12:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 15:31   

Ciekawe, kto pierwszy sypnie karmą. Nagrodą będzie post gratulacyjny i tytuł Dokarmiacza Roku.

Tomek

ps; Zapomniałbym, baty z listy się nie liczą :hah:
Ostatnio zmieniony przez M i T Nie Wrz 19, 2010 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 17:05   

Brawoooo MAAD!!!!!

Zostałeś uhonorowany postem nagradzającym za skuteczne i efektywne Dokarmienie. Przyjmij, proszę, moje najszczersze gratulacje i wyrazy uznania za dokumentne olewanie sfery psyche jak i braki w rozeznaniu who is who. Przyjmij też szczególne odznaczenie za dołożenie cegiełki do osłabienia tego forum.

Niestety, mimo tego, że ostatnio walnie przyczyniłeś się do ZNACZNEGO wzrostu jego poziomu.

Powiedz, co chcesz w nagrodę???

Z poważaniem
Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Nie Wrz 19, 2010 17:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 17:36   

M i T napisał/a:
Brawoooo MAAD!!!!!

Zostałeś uhonorowany postem nagradzającym za skuteczne i efektywne Dokarmienie...
Z poważaniem
Tomek

Tomek On po prostu stosuje inna strategie. 8-)

Na dzisiaj to apostolowie "fryzjerskich" sztuczek, wyszli
na WIELKICH FRAJEROW. :viva:

To doskonale widac jak sie poczyta "bezplatna reklame" aktywistow,
znacznie odstajaca intelektualnie od sredniej "parafialnej". :viva: :hah:
.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 17:44   

Spoko, rzecz była na poły żartobliwa. Serdecznie powisa mi tutejsizm. Jak już dłużej nie będzie sensu pisać na forum, to walne sobie bloga filmowo-komentatorskiego i finito.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Nie Wrz 19, 2010 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 17:52   

M i T napisał/a:
...to walne sobie bloga filmowo-komentatorskiego i finito...
Tomek

Hmmm, to i teraz przecie mozesz "walnac".
Obiecuje, ze bede stalym gosciem. 8-)

BTW
Ciekawe jak to by bylo, gdybym tak i ja cos takiego zrobil? :hihi:
.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 17:56   

grizzly napisał/a:
Ciekawe jak to by bylo, gdybym tak i ja cos takiego zrobil?

Koza na bezludnej wyspie się wyżywi.
:-)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 17:56   

Wszyscy pozakładajcie blogi i wklejcie je w stopke .... :hah:
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 17:57   

Misio, z trudem znajduję czas, by pobełkotać na tym forum, a co dopiero, kiedy naprrawdę trzeba by się przyłożyć do bloga. Ale może się OPŁACI?? ;)

Zbiera nam się z Kwiatuszkiem po przeprowadzce na biznes, więc będzie ciężko trzymać za łeb kilka rzeczy naraz wystarczająco rzetelnie, ale kto wie...

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Nie Wrz 19, 2010 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 18:04   

M i T napisał/a:
... Ale może się OPŁACI?? ;)...

Zbiera nam się z Kwiatuszkiem po przeprowadzce na biznes, więc będzie ciężko trzymać za łeb kilka rzeczy naraz wystarczająco rzetelnie, ale kto wie...

Tomek

Normalnie zaraz z ciekawosci ...... . :viva:
Juz trzymam "kciuki". 8-)
.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 18:14   

Spoko, dam znać, jak się uda :)

Tomek
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 18:34   

M i T napisał/a:
Brawoooo MAAD!!!!!

Zostałeś uhonorowany postem nagradzającym za skuteczne i efektywne Dokarmienie


tak to odebrałeś? że dokarmiam? a ja chciałem tylko delikatnie zwrócić uwagę autorowi wątku, że musi trochę bardziej popracować nad swoją techniką operacyjną tajnego agenta ;)
widać, byłem zbyt subtelny :hah:
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 18:39   

M i T napisał/a:
Niestety, mimo tego, że ostatnio walnie przyczyniłeś się do ZNACZNEGO wzrostu jego poziomu.
normalnie mnie Tomku uskrzydlasz, nawet ojciec w dzieciństwie mnie tak ładnie nie chwalił :hah: :hah: :hah:
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 19:14   

No te Twoje enzymatyczne rozważania żołądkowe to czysty majstersztyk, mówię serio, serio mówię :shock: Rewelacja.

Wiesz co? Sobie też muszę wręczyć nagrodę pocieszenia, bo jakby nie było...sypnąłem ziarnem również. :hah:

Tomek
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 19:26   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Panowie, nie nadużywajcie mojej wyrozumiałości, bo przemycanie diety dra Kwaśniewskiego na tym forum zaczyna mnie drażnić.


Jakby nie było popytu, to nie byłoby i "przemytu". Póki taki (lub jakikolwiek inny "przemyt") jest aktywnie wspierany przez Pana, Modów i wielu innych Forumowiczów, będzie z powodzeniem istniał i mnożył się w nieskończoność. Widocznie jest potrzebny :shock: , skoro istnieje tak silna potrzeba wspierania go...

Ileż można się powtarzać :faint:

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Nie Wrz 19, 2010 19:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 19:48   

M i T napisał/a:
...Jakby nie było popytu, to nie byłoby i "przemytu"...
Widocznie jest potrzebny :shock:...
Marishka

Tak to juz jest, ze dla kazdego cos "strawnego". 8-)

Najwiekszy "popyt" jest u "wykluczonych".
Nieszczesnicy nie maja rozumu i pieniedzy. :hihi:

Darmochowa oferta znacznego obnizenia dostepnego
juz dzisiaj 120 letniego okresu przezycia jest bardzo kuszaca. :viva:

Juz nawet pomyslano za wczasu o "nekrobiznesie"! :viva:
.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 19:53   

Za Miedzą u jednego forumowicza zdarza się już nawet proporcja 6:1. Zachowawszy cierpliwość, doświadczymy kolejnych rewelacji. Domniemywam, że taka proporcja jest bardziej śmiertelna i degradująca niż przaśne polskie koryto.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Nie Wrz 19, 2010 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 22:08   

M i T napisał/a:
Ciekawe, kto pierwszy sypnie karmą. Nagrodą będzie post gratulacyjny i tytuł Dokarmiacza Roku.

Tomek

ps; Zapomniałbym, baty z listy się nie liczą :hah:


O co chodzi'? Nie czaje o co biega.
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 22:21   

widocznie to nie bylo do Ciebie :P :P
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 07:24   

Pytanie tez nie bylo do ciebie. 8-)
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Wrz 20, 2010 07:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 09:22   

:D No dobrze, udalo Ci sie. W nagrode Ci odpowiem, uwaga ujawniam teczki.

Chodzi o to, ze... juan to Renia, Grizzly to BeataZ/Carbon/Zonia, Iga to Figa, and last but not least Kwasniewski to Bolek, nazwisko Stolzman czy jakos tak, i swego czasu miast peruczki nosił myckę. I ze mamy z nimi - z agentami nie rozmawiac.

Teraz czym predzej wybierz sobie swoje alter ego zanim wybiora za Ciebie.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
Ostatnio zmieniony przez _flo Pon Wrz 20, 2010 09:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 16:30   

A Konsul to dr Jacek ben Silberstein, vel Czesław Śliwa. Czyli Jacek Silber. :hah:

http://www.youtube.com/watch?v=wSQ-agXVYc4
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Wrz 20, 2010 16:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 17:21   

oglądam, zapowiada sie pysznie
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
MONIKAW 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 546
Wysłany: Śro Maj 11, 2011 07:40   

Dziekuję Panie Witoldzie za reakcje w wątku o rzs-ie i jednocześnie proszę o usuwanie bełkotu. Odsyłam tam wiele osób. Potem przebrnięcie przez wielostronicowy wątek gdzie dyskusja merytoryczna przeplatana jest idiotycznymi pyskówkami nie jest łatwe.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 12:49   Molka edytuje posty wyzywając od szczeniaków

http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=19012
Molka napisał/a:
(...)Ktos kto zalewa forum cytując z uporem maniaka czyjeś posty celem umniejszenia jego osobie jest zawistnym, złośliwym prymitywem któremu wydaje się że w ten sposób zabłyśnie w oczach innych forumowiczów. Tylko ten byt nie wie, że sam sobie wystawia świadectwo.
(...)

To o mnie,a może i nie, za to, a może i nie,
że Zyon zapytał się dlaczego wątek zaczyna się od pustego postu,
a ja mu go znalazłem, słownie raz, więc nie z uporem maniaka.
To ważna informacja, że jeżeli coś w internecie jest to już jest.
Dziwne, że Moderatorka ma odmienną opinię.

Twojego dziwnego posta też cytuję tylko raz,
nie z uporem maniaka,
choć zrobiłem sobie na pamiątkę pdf-a z Twoich wypowiedzi.
:-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Sob Lis 05, 2011 13:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 14:43   

Adam taka byla moja decyzja i zostawmy towspokoju. kto chce sobie googlowac to na zdrowie ;) Jak sie spytasz czmeu to masz przyklady ja wyzej w watku
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 15:15   Re: Molka edytuje posty wyzywając od szczeniaków

Molka napisał/a:
Tylko ten byt nie wie, że sam sobie wystawia świadectwo.

BYT - dobre określenie! :D


btw. Nawiązując do gęby...
***
Gęba w bycie
Gęba w niebycie
Która pisze na forum skrycie
Swe myśli zapisane kilka lat temu
w zeszycie.
;D

Proszę się ładnie bawić, bo piaskownice zabiorą :D
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 21:02   

Na pierwszy rzut oka niby towarzystwo powaznych osob teoeretycznie zwiaznych z dieta a tak naprawde jednak wlasnie to szczeniactwo. Adam pokazal mi posta, ktorego mniej wiecej tresc pamietalem ale po prostu zapytalem po raz kolejny w nawiazaniu do tematu o durnej praktyce edytowania postow i wielkie halo sie zrobilo. Niektorym to sie forum myli chyba z zyciem w realu. A jak mnie najdzie ochota po pijaku to tez moge zrobic motyw niczym fink i nikt mi nie zabroni. Ja bym zablokowal w cholere mozliwowosc edycji po 30 minutach.

Oczywiscie podzielam zdanie Edyty z dyskusji, ktora wyladowala w koszu. Wyglada na to, ze dzisiaj moge wyzwac dowolna osobe od swin i prostakow, jutro zedytowac posta i wszystko bedzie okej.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Sob Lis 05, 2011 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
_____

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 128
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 15:27   

Problem:
Jak rzucić okiem na forum, by ogarnąć wszystko i nie przewijać mechooptyka.

Rozwiązanie:

Oto skrót, który używa wyszukiwarki forumowej
by pokazać pierwsze 50 znaków każdego postu
wysłanego w ciągu ostatnich 24 godzin.
Merry Xmas.

oto skrót: http://tiny.pl/hk8bn

przykładowy początek wygląda tak:


:D
 
     
_____

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 128
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 21:23   

To dziwne, że troll może wysłać 4 posty na minutę.

By to zwalczyć potrzebne są uprawnienia administratora lub uprawnienia moderatora ze znajomością programowania by utworzyć automat zamieniający automatycznie posty trolla w 3 kropki w ciągu minuty od jego wysłania.
:?

IMHO :faint:
 
     
_____

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 128
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 22:28   

[INSYNUACJA]

Zyon na dr-k i optyprof tutaj pracują w tych samych godzinach.

[/INSYNUACJA]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved