Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Witold Jarmolowicz
Wto Sty 01, 2013 11:08
Dlaczego DO jest tak krytykowana?
Autor Wiadomość
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 20:00   

grizzly napisał/a:
Mariusz_ napisał/a:
...da znać o sobie :P ...

Moim zdaniem nalezy zawsze przewidziec mozliwosc
wystapienia "powiklan", dlatego wszelkie czynnosci
ze zdrowiem czy przedluzaniem zycia powinny przebiegac
przy udziale SPECJALISTOW i ODPLATNIE! 8-)

Oczywiscie jesli ktos jest sam SPECJALISTA
to zmienia to troche sytuacja, jednak badania i ciagly "monitoring"
nadal sa NIEZBEDNE! 8-)
.


Minimalizm kluczem od sukcesu. Lepiej żyć w nieświadomości szczęśliwie niż iść do lekarza, który zdiagnozuje ........no właśnie co. A raz to się pomylili i ludzie osiwieli ;P i podupadli na zdrowiu. A raz wyrokowali i się nie sprawdziło/osoba była na "straconej pozycji" (przypadek z życia wzięty). Żeby nie było nie było to ani DO, ani ZO- udało się wirus pokonany :)
Ludzie, którzy żyją długo nie odwiedzają lekarzy, jedzą góra 2 posiłki dziennie, mało ww, warzywa, owoce, mięso, tłuszcz, maja niski poziom insuliny-zresztą puchatku wiesz rozmawiałeś o tym z lekarka na innym forum. Dorzucisz od siebie parę specyfików za xxx pln i żywczyki jak się patrzy (ludziska) oczywiście na podstawie biochemii za xxx pln :P
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Pon Gru 06, 2010 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 20:03   

Wole Orthoiodosupplementation i parę innych czarów :) niż Biochemię. Jem wiem jestem i to mi
wystarcza :)
Cytat:
To prawda, dla niektórych ten nadmiar zaczyna się bardzo szybko

Mam rozumieć,że dlatego jesz na surowo :P ;)
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Pon Gru 06, 2010 20:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 20:10   

Nie tyje się jeżeli je się wtedy, gdy jest się głodnym. Dalej nie rozumiesz-podstawówka się kłania. Harrpera kmini a 10 zasad Dr. Kwaśniewskiego nie potrafi zrozumieć. :) A później poucza :)
Ten Pan stosuję jakąś biochemię nową czy starą??? Ile ww zjada ??? :D
http://www.youtube.com/watch?v=p0d9Et7y6_4
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 20:14   

Mariusz_ napisał/a:
Ten Pan stosuję jakąś biochemię nową czy starą??? Ile ww zjada ??? :D
http://www.youtube.com/watch?v=p0d9Et7y6_4

Miód jada
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 20:17   

Kwaśniewski również KK :)
Co innego zdrowy, co innego chory. Jeden może to drugi co innego. Prosta prawda znana od xxxx lat.
Na pewno miód jest podstawą jego diety co nie???+ i w min ilości 100g :P
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Pon Gru 06, 2010 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 13:49   

Hannibal napisał/a:
Miód jada

A co mowil Lutz na temat miodu bo nie pamietam??
Podpierasz sie ciagle Lutzem, a nie stosujesz sie do tego co mowi.
Gardzisz swiatem nauki i min. biochemia, a podpierasz sie tym kiedy trzeba krytykowac DO.
Zobaczymy ile warta Twoja dieta jak bedziesz mial 20 lat wiecej.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 17:20   

zeto555 napisał/a:
Hannibal napisał/a:
Miód jada

A co mowil Lutz na temat miodu bo nie pamietam??
Podpierasz sie ciagle Lutzem, a nie stosujesz sie do tego co mowi.
Gardzisz swiatem nauki i min. biochemia, a podpierasz sie tym kiedy trzeba krytykowac DO.
Zobaczymy ile warta Twoja dieta jak bedziesz mial 20 lat wiecej.

Ta dieta i jej "suplementy", przy ktorych osiaga duza wydajnosc umyslowa.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 22:28   

zeto555 napisał/a:
Hannibal napisał/a:
Miód jada

A co mowil Lutz na temat miodu bo nie pamietam??
Podpierasz sie ciagle Lutzem, a nie stosujesz sie do tego co mowi.
Gardzisz swiatem nauki i min. biochemia, a podpierasz sie tym kiedy trzeba krytykowac DO.
Zobaczymy ile warta Twoja dieta jak bedziesz mial 20 lat wiecej.


Musze przyznac ze celnie napisane.
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 11:19   

zyon napisał/a:
Musze przyznac ze celnie napisane.

No bo jak inaczej napisac?
Jesli sie czyms gardzi i nie zgadza to trzeba byc konsekwentnym do konca - niby swiat nauki do , a jak trzeba krytykowac DO to wybiera sie " odpowiednie " uzasadnienia i wtedy " nauka " oczywiscie ma racje.
Najbardziej denerwuje mnie to , ze Hannibal na wstepie poleca kazdemu Lutza, a potem w " poradach " modyfikuje rażąco diete wg. wlasnego, wymyslonego klucza.
To kto ma racje - Lutz czy " wielki " Hannibal?
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 11:55   

Tez nieraz o tym pisalem i tez to zauwazam, ze Hannibal przewaznie patrzy tylko przez swoje szkielko i oko, niewygodne pytania pomija albo nabiera wody w usta. No ale w miare jestem w stanie to zrozumiec, tak ma kazdy jednobiegunowy fascynat z reguly, wegatarianin, surojad etc
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 12:05   

zyon napisał/a:
niewygodne pytania pomija albo nabiera wody w usta.

Przykłady?
zyon napisał/a:
No ale w miare jestem w stanie to zrozumiec, tak ma kazdy jednobiegunowy fascynat z reguly, wegatarianin, surojad etc

Hehe, coś Ci się pomyliło. :D
Owszem jedzenie to surowe wiadomo, ale piszę również o wielu innych elementach jak sen, aktywność fizyczna, psyche (no tutaj to przede wszystkim czytam, mniej piszę).
Nie raz pisałem na forum jak synergia wielu elementów jest ważna.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 12:12   

Hannibal napisał/a:
zyon napisał/a:
niewygodne pytania pomija albo nabiera wody w usta.

Przykłady?

Musialbym poszukac ale pamietam pytanie jednej osoby co robisz w wypadku malarii czy jakos tak, "lezysz i czekasz na smierc". Cos tam gadales o makrofagach ale ogolnie to nic nie odpowiedziales konkretnego.

W ogole nie chodzi mi o jakies tam czepianie sie, tylko potwierdzam, ze zauwazam tez to zjawisko.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 12:22   

zyon napisał/a:
Musialbym poszukac ale pamietam pytanie jednej osoby co robisz w wypadku malarii czy jakos tak, "lezysz i czekasz na smierc". Cos tam gadales o makrofagach ale ogolnie to nic nie odpowiedziales konkretnego.

Napisałem w tamtym przypadku tyle, ile mogłem napisać.
Forum to nie jest jakieś Q&A do jednej osoby.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 12:44   

No wiem, ze to nie teleturniej ale nie napisales w sumie nic sensownego oprocz jakiejs garsci nic nie mowiacych ogolnikow jak zamierzasz przeciwdzialac takiej malarii na przyklad. To bylo miedzy innymi w temacie o zapperze ale i podobnie bylo w temacie silowym gdzie dowodziles ze duze ilosci powtorzem moga budowac mase, wkleiles linke do atlasa gdzie jest napisane tak, ze kazdy moze rozumiec to sobie jak chce przez sam fakt, ze u kazdego kto cwiczy miesnie rosna.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 13:00   

zyon napisał/a:
No wiem, ze to nie teleturniej ale nie napisales w sumie nic sensownego oprocz jakiejs garsci nic nie mowiacych ogolnikow jak zamierzasz przeciwdzialac takiej malarii na przyklad.

Malarii póki co nie miałem, więc nie napiszę niczego z autopsji własnej.
Jak będę miał to dam znać.
zyon napisał/a:
podobnie bylo w temacie silowym gdzie dowodziles ze duze ilosci powtorzem moga budowac mase, wkleiles linke do atlasa gdzie jest napisane tak, ze kazdy moze rozumiec to sobie jak chce przez sam fakt, ze u kazdego kto cwiczy miesnie rosna.

No tutaj chodziło o powtórzenia 6-12 w zależności od ciężaru.
Kiedyś jak bardziej w temacie siłki siedziałem to z takimi właśnie ilościami się spotykałem.
Ale jestem otwarty na zmianę zdania; akurat nie jest to element, do którego jakoś specjalnie jestem przywiązany.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 16:23   

Cytat:
Cebulak jest równie niereformowalny jak Jarmołowicz... Confused
Oni wiedzą lepiej od samego Kwaśniewskiego, co Dr zaleca!
lek. med. Jan Kwaśniewski zaleca dociekliwość, jego syn zaleca żwirowisko z krzyżem na środku. :faint:

Jak można ograniczać dostęp do forum dr-kwasniewski.pl dla potakiwaczy, to niereformowalne wygląda być.
:sad:
Ostatnio zmieniony przez vvv Śro Paź 23, 2013 16:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 16:47   

zootechnik, technik weterynarii, mistrz serowarstwa napisał/a:
Cebulak jest równie niereformowalny jak Jarmołowicz... Oni wiedzą lepiej od samego Kwaśniewskiego, co Dr zaleca!
Niereformowalny to jest dr. Kwaśniewski, a efekty widać tutaj: http://www.dobradieta.pl/...p=227003#227003
http://www.dobradieta.pl/...p=229122#229122
http://www.dobradieta.pl/...p=229542#229542
Ostatnio zmieniony przez COOLER Śro Paź 23, 2013 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 21:39   

vvv napisał/a:
ek. med. Jan Kwaśniewski zaleca dociekliwość, jego syn zaleca żwirowisko z krzyżem na środku. :faint:
Co za bzdura. Dr Kwaśniewski jest tak samo impregnowany na rozwój wiedzy, jak jego wyznawcy. Rozmawiałem z nim, więc wiem.
JW
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 21:59   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
vvv napisał/a:
ek. med. Jan Kwaśniewski zaleca dociekliwość, jego syn zaleca żwirowisko z krzyżem na środku. :faint:
Co za bzdura. Dr Kwaśniewski jest tak samo impregnowany na rozwój wiedzy, jak jego wyznawcy. Rozmawiałem z nim, więc wiem.
JW



hahaha jużeś Pan mało zabawny się robisz; człowiek, który przeciwstawił się wszystkim i wszystkiemu, oraz postawił wszystko na głowie - impregnowany na rozwój wiedzy. Można wszystko ale odrobinę przyzwoitości i wstydu trzeba mieć - niestety w Pana przypadku tego brak... :shock:
Wypad durniu, trzeba znać Kwaśniewskiego osobiście, a nie wypisywać te brednie.
JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Śro Paź 23, 2013 23:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 22:34   

maniek669 napisał/a:
hahaha jużeś Pan mało zabawny się robisz; człowiek, który przeciwstawił się wszystkim i wszystkiemu, oraz postawił wszystko na głowie - impregnowany na rozwój wiedzy. Można wszystko ale odrobinę przyzwoitości i wstydu trzeba mieć - niestety w Pana przypadku tego brak... :shock:
Można się przeciwstawiać wszystkim i wszystkiemu nawet zdrowemu rozsądkowi jak to robi poseł Macierewicz, który też postawił swoją tezę na głowie i co z tego? Przed doktorem byli pionierzy których doktor nawet nigdy nie wymienił, to jest szacunek dla nauki, i pionierów z których wiedzy się korzysta? O przyzwoitości napisz do kogoś innego. Nawet sam widziałeś jak siekierkowy próbował ludzi ogłupić i w błąd wprowadzić że nie było fizjologa austriackiego którego miał sobie doktor wymyślić, a jak się okazał ktoś taki był.
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 13:07   

No cóż, wycieczki osobiste na forum tematycznym to nie jest dobry pomysł, wycieczki osobiste w kierunku właściciela forum to jest bardzo niedobry pomysł.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved