Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jezus jest przykładem.Podąż za nim.
Autor Wiadomość
szukającyprawdy

Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 33
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 21:34   Jezus jest przykładem.Podąż za nim.

Witajcie kochani.

Proszę najlepiej roześlijcie ten apel do wszystkich. Jesli sądzicie że to jakaś głupia reklama skasujcie linka z dołu. Ale przekażcie wszystkim to wołanie. Przekażcie tą prawdę o Jezusie naszym bracie.Decyzja jest jednak twoja bo masz wolną wolę.

APEL:

Wielka zmiana przed nami a jeszcze jest tyle do zrobienia. Dlaczego tutaj pisze? Bo wiem że część z was może zrobić tak wielki postęp jesli TYLKO podejmie taką decyzje.Tak mało dzieli.

Tylko decyzja.Tak naprawde każdego od Boga i zbawienia dzieli tylko decyzja. Czyż Jezus nie rzekł wam "Proście a będzie wam dane? Więc proszac Boga czyż nie da ci on tego co potrzebujesz? Da.
Czy nie rzekł "Kołaczcie a otworzą wam"? Więc czy wytrwale podazając do niego nie wygrasz? Wygrasz .
Czy nie powiedział "Szukajcie a znajdziecie" Czy więc nie znajdziesz drogi i wszystkiego co ci potrzebne aby do niego wrócić? Znajdziesz.
Więc dzieli cię tylko decyzja.Cała reszta pojawi się po niej. Wszystko co potrzebne masz już w sobie.

Fragment 1
"
Koniec starego świata będący początkiem nowego?
"(...) Widzicie to wszystko? Zaprawdę powiadam wam, nie zostanie tu kamień na kamieniu ,który by nie był zwalony" - Jezus Chrystus (Mt 24,2)
"Powiedz nam kiedy to nastapi i jaki będzie znak Twojego przyjścia i końca świata?" - Uczniowie (Mt 24,2)
"Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie nawet aniołowie niebiescy ,tylko sam Ojciec" - Jezus Chrystus (Mt 24,36)
"Czuwajcie więc bo nie wiecie w którym dniu Pan wasz przyjdzie" - Jezus Chrystus (Mt 24,42)
"Któż jest tym sługą wiernym i roztropnym którego Pan ustanowił nad swoją służbą, żeby we właściwej porze rozdał jej zywność? Szczęśliwy ów sługa, któego Pan gdy wróci zastanie przy tej czynności.Zaprawdę powiadam wam postawi go nad całym swoim mieniem" - Jezus Chrystus (Mt 24,45-46)
"I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową,bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przemineły" św.Jan (Ap 21,1) "



Nie ma ucieczki od konsekwencji .Nie ma sądzenia jakoś to będzie .Tu i teraz całkowicie odpowiadasz za tą planete i za swoje zycie. Nie możesz uciec ze swojego zycia ani z konkretnej sytuacji której będziesz musiał stawić czoła nawet jeśli to odrzucisz i obudzisz się z ręką w nocniku!!. Nie możesz uciec od konsekwencji. Zmiany nadejdą i właśnie ty zdecydujesz w jaki sposób. Bo ty jesteś częścią tej planety!!

Zbliżamy się do zakończenia duchowego cyklu trwajacego ok 12 tys lat.
Wiem jak to zabrzmi dla krówki pasionej tysiace godzin i lata na telewizji i karmionej przez pasze gorszej częsci elit bez żadnej wiedzy o prawdziwym świecie.
Ale jednak muszę przekazać wam to co mi przekazano. Zginąć moze w najgorszych szacunkach nawet i 90% ludzkości.Z drugiej strony jeśli ludzie sie obudzą i zmienią może tylko 10% albo prawie nikt.
"Będzie wówczas wielki ucisk jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie" Jezus (Mt 24,21)
"Gdyby ów czas niezostał skrócony nikt by nie ocalał.Lecz z wpowodu wybraych zostanie skrócony" Jezus (Mt 24,22)


To od ciebie i innych zależy tu i teraz i od twojej decyzji czy obudzisz się sam miło czy zostaniesz oblany wiadrem lodowatej wody od którego możesz nawet zamarznąć.

Wiem jak to brzmi ale skoro czas goni nas nie ma co czekać.

Wołam wiec do wszystkich. Dojrzyj że Jezus był przykładem i podąż jego śladem.Niebył żadnym "wyjątkowym" synem Boga .TO JEST KŁAMSTWO przez chcących żebysbył był i widział siebie jako bezbronne bydło i wtedy mozna cię kontrolować.
Był jego synem ale równym tobie bratem i chciał zaprezentować ci prawdziwą ścieżkę i potencjał jaki możesz też osiągnąć TY.

Fragment 2:
"
Prawdziwa i fałszywa ścieżka
Czym jest prawdziwa duchowa ścieżka?Jaka jest ta droga prowadząca spowrotem do domu Ojca? Czy większosć ludzi w tym ty nią podąża? A może jest wręcz na odwrót ?
"Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują." - Jezus Chrystus (Mt 7,13-14).

Czy Jezus był "wyjątkowym" synem Boga czy równym nam naszym bratem wskazującym nam drogę którą powinniśmy nasladować? Czy możemy przejść obok poniższych słów obojętnie albo je zignorować?
"Czyż nie napisano w waszym prawie Bogami jesteście??" - Jezus Chrystus (J 10,34)
"Szukajcie wpierw Kólestwa Bożego(...)" -Jezus Chrystus (Mt 6,33)
"Królestwo Boże jest w was" - Jezus Chrystus (Łk 17,21)
"Wszyscy jesteście dziećmi Bożymi"
"Wszystkie rzeczy które ja czyniłem i wy czynić będziecie i większe" -Jezus Chrystus (J 14,12)
"Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje" -Jezus Chrystus (Mt 16,24)
"



i 3ci:

"Wszystkie rzeczy które ja czyniłem i wy czynić będziecie i większe" - Jezus Chrystus (J 14,12)
"Bo zaprawdę powiadam wam, gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, to powiedzielibyście tej górze: Przenieś się stąd tam, a przeniesie się, i nic niemożliwego dla was nie będzie" -Jezus Chrystus (Mt 17,20)"




Na tej stronie znajdziesz klucze aby osiagnąć wysoki potencjał.Albo raczej poczatkowe klucze by potem dotrzeć do tych którzy uczą mnie .Jednak na wprowadzenie ciebie na tą ścieżke i wskazanie drogi której mała część juz mam za sobą chociaż więcej jeszcze przede mną mogę sie przydać.
Jedynym sposobem realnym dzisiaj jest zmiana fraktalna. Duża cześć ludzi musi przebudzić się z tego głupiego snu i wznieść ekspresowo swoją świadomość bardzo wysoko .Wtedy fraktalnie przełoży sie to na całą ludzkość dzięki czemu do innych dotrze i także się przebudzą...
Słyszałeś o efekcie tzw setnej małpy?? O to właśnie chodzi!!
I nietrzeba ich wcale tak wiele.Apokalipsa mówi o 10tys ludzi wybranych przez Boga.To jest bardzo prawdopodobne.
Czy jesteś wybranym? Sam o tym decydujesz Jeśli odpowiesz na wołanie Boga które oferuje on każdemu synowi i każdej córce i jesli wytrwasz na tej prawdziwej ścieżce do zbawienia.
Pamiętaj tu i teraz liczysz się tylko ty i twoja decyzja!! Jesli każdy to oleje nic się nie stanie.
Liczysz sie tylko ty bo każdy do kogo dotrze ten apel siedzi teraz czy z małym odstepem czasu i podejmuje taką decyzje.
Jesli każdy zostawi to innym nikt nic nie zrobi. Jesli każdy weźmie odpowiedzialnosć za swoje życie i tą planete zmiana będzie niewyobrażalna. Ale żeby to się stało musisz WŁASNIE TY TU I TERAZ WZIĄĆ TĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za siebiei ten świat i zmienić siebie na lepsze.

www.szczesliwastrona.rew.pl/forum

LOVE FOR ALL
:* *********************************************************************
******************************************************************
Poszukujący / szukajacy prawdy
Ostatnio zmieniony przez szukającyprawdy Pią Lis 27, 2009 22:41, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 21:47   

Zaiste, to się nazywa THE SECOND COMING OF... Matti 8/

Marishka
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 27, 2009 21:58   

Tylko 10 tyś wybranych ?

to ciężko się będzie załapać :-D
 
     
szukającyprawdy

Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 33
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 00:11   

Mozę komuś sie przyda dałem troche perełek w tym dziale w 2 osobnych tematach dla tych którzy po podjęciu decyzji wiedzieli gdzie iść. Chociaż każda droga bywa indywiadualna to jednak będą ogromnie pomocne.
 
     
szukającyprawdy

Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 33
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 02:13   

Zamieściłem na stronie potężne rzeczy duchowe gdyż znalazłem troche checi i czasu ;) .

Zapraszam do korzystania z pereł.
 
     
bejrutek 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 208
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 02:27   

szukajacyprawdy napisał/a:
bliżamy się do zakończenia duchowego cyklu trwajacego ok 12 tys lat.
Wiem jak to zabrzmi dla krówki pasionej tysiace godzin i lata na telewizji i karmionej przez pasze gorszej częsci elit bez żadnej wiedzy o prawdziwym świecie.
Ale jednak muszę przekazać wam to co mi przekazano. Zginąć moze w najgorszych szacunkach nawet i 90% ludzkości.Z drugiej strony jeśli ludzie sie obudzą i zmienią może tylko 10% albo prawie nikt.


Ku..wa to już się skończył Neotomizm, a zaczął Neoaugustynizm? Wiadomo, że życie ludzkie to sinusoida, ale wypadałoby pokazać jakieś argumenty zamiast bic pianę... Św. August i Św Tomasz nie pojawili sie bez kozery, tylko byli odpowiedzią oraganizacji kościelnej/cesarskiej/królewskiej na przemiany ekonomiczno-historyczno-społeczne w Europie...

szukającyprawdy napisał/a:
Mozę komuś sie przyda dałem troche perełek w tym dziale w 2 osobnych tematach dla tych którzy po podjęciu decyzji wiedzieli gdzie iść. Chociaż każda droga bywa indywiadualna to jednak będą ogromnie pomocne.


No to się zastanów, co ty chcesz uprawiać :) ... misjonarze to ludzie, którzy decydują sie na ciężką prace od podstaw, a nie hipokryzję ( trochę tanim chwytem chcesz to wszystko osiągnąć, podejrzane ;) ...
_________________
Mój Blog Biegowy
Ostatnio zmieniony przez bejrutek Czw Gru 17, 2009 02:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved