Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Pon Gru 24, 2012 13:32
Dieta Mariusza Pudzianowskiego
Autor Wiadomość
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 22:07   

aha

no to już wszystko jest uświadome

więc zbożne
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 22:07   

Waldek B napisał/a:
i musisz miec jakis ogrom nieuswiadomionych uczuc wobec mnie, ze umieszczasz me imie w swoim podpisie


A czemu od razu nieuswiadomionych?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 22:08   

Waldek B napisał/a:
aha

no to juz wszystko jest uswiadome

wiec zbozne


No wlasnie. 8)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 22:34   

fink, podswiadomosc jest w nas wpisana, tak jak w tym samym czasie nasze komorki zarówno pochłaniają jak i wydalają różne molekuły życia, tak cały czas nasza podświadomość pochłania i wydala nasze emocje... nic nie constans :viva:
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 22:35   

fink napisał/a:
... myślę o rzeczywistych problemach ludzkości, jestem tolerancyjny dla zachowań nieszkodzącym ludziom, jestem wrażliwy na krzywdę i cierpienie innych.

Idealny kandydat na Miss World-no,prawie idealny.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 22:37   

fink napisał/a:

Nie rozmieniam się na drobne, nie atakuję osoby a krytykuję treść, nie piszę o bzdetach, nie uczestniczę w bezsensownych, płytkich i niepotrzebnych wątkach, przy bezpośrednim spotkaniu w rzeczywistości nie wyżywam się na nikim (oprócz osób które mnie bezpodstawnie atakują) ani psychicznie ani fizycznie, jestem bezkonfliktowy w pracy, jest się łatwo ze mną porozumieć, myślę o rzeczywistych problemach ludzkości, jestem tolerancyjny dla zachowań nieszkodzącym ludziom, jestem wrażliwy na krzywdę i cierpienie innych.


trochę mało tego
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
Ostatnio zmieniony przez Waldek B Sob Gru 12, 2009 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 23:38   

fink napisał/a:
zenon napisał/a:
fink napisał/a:
nie mam zadnych nieuswiadomionych emocji i uczuc



A skad wiesz, ze nie masz? Po czym poznajesz?

Nie rozmieniam sie na drobne, nie atakuje osoby a krytykuje tresc, nie pisze o bzdetach, nie uczestnicze w bezsensownych, plytkich i niepotrzebnych watkach, przy bezposrednim spotkaniu w rzeczywistosci nie wyzywam sie na nikim (oprocz osob ktore mnie bezpodstawnie atakuja) ani psychicznie ani fizycznie, jestem bezkonfliktowy w pracy, jest sie latwo ze mna porozumiec, mysle o rzeczywistych problemach ludzkosci, jestem tolerancyjny dla zachowan nieszkodzacym ludziom, jestem wrazliwy na krzywde i cierpienie innych.


dodaj: "i lacze sie podczas snu z Elohim".
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 00:09   

ostatnie 5 czy 6 postow - :hah:
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
bejrutek 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 208
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 00:14   

_flo napisał/a:
ostatnie 5 czy 6 postow - :hah:


poprostu ogień ;) ciekawe jaka by była reakcja, gdyby teraz Pudzianowski chciał wejść sobie w ten wątek i poczytać co inni sądzą o jego diecie :hah:
_________________
Mój Blog Biegowy
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 00:29   

zapewne patologiczna czynnosc umyslu oraz dysonans poznawczy nie pozwoliby mu na zaakceptowanie faktu, ze my tu wiemy wszystko lepiej 8)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
bejrutek 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 208
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 00:39   

_flo napisał/a:
zapewne patologiczna czynnosc umyslu oraz dysonans poznawczy nie pozwoliby mu na zaakceptowanie faktu, ze my tu wiemy wszystko lepiej 8)



proszę :hah: :evil: ..normalnie odjazd :-D
_________________
Mój Blog Biegowy
Ostatnio zmieniony przez bejrutek Nie Gru 13, 2009 00:40, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 00:41   

:-P
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 11:08   

_flo napisał/a:
zapewne patologiczna czynnosc umyslu oraz dysonans poznawczy nie pozwoliby mu na zaakceptowanie faktu, ze my tu wiemy wszystko lepiej 8)


dysonans poznawczy jest codziennością w życiu każdego człowieka, tego sie nie da ominąć.... :-D siła jego odczuwania może być różna...... :-D

czasami gdy napisze tutaj cos co laduje w koszu :faint: czuje jak dysonans "oplata mnie swoimi konczynami i dusi" :razz: :viva:
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 13:03   

ach a ja tak sobie tylko spekuluje prowokuje
(byl to jednak zamet grubymi nicmi szyty i wiemy lep jakiej propagandy kryje sie za tymi nicmi)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
carbon

Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 175
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 16:15   

Pudzian zapewne nie ma czasu wchodzic na fora i zapewne lataja mu opinie rzucane bezpodstawnie na jego temat - zapewne teraz siedzi sobie w swojej chatce albo w mercu i duma jak wydac te 250 tys co zarobil w minute niecala - to jest dobiero leb na karku Zobaczcie wiekszosc nawet nie ma mieszkania ktore byloby warte jego jednego auta .
Czytaliscie zeby Pudzian cpal wloczyl sie po klubach , zataczal sie po chodnikach -NIE , on albo sie przygotowuje do zawodow , jakiegos show telewizyjnego - poprostu pracuje jest bogaty dobrze dysponuje pieniedzmi , Polske promuje , umie sie wyslowic , nie ucieka z ringu i zaden Polak nie musi sie wstydzic jak on reprezentuje nasz kraj . Natomiast wasz mistrz Bruce Lee wojownik glosem i uderzeniem w czasoprzestrzen , mistrz uderzenia kantem dloni - ledwo pare groszy dostal za film i juz jak nie pijany to nacipany chodzil ze ciezko bylo go do pracy zmobilizowac i tak wasz bohater tysiaca jednej nocy okaz zdrowia i budowy meskiego ciala --Zacipal sie Na Smierc zostawiajac rodzine na pastwe losu . Prawdziwy wzor do nasladowania nie to co jakis dres z mma co napewno mial zjechane dziecinistwo i rodzicow alkoholikow ktorzy go bili .
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 16:22   

No masz troche racji carbon, gdy ogladnełam filmik "dom pudziana" to musze stwierdzic iz zrobil bardzo pozytywne wrazenie, no chyba ma poukładane w głowie..... ;-) zobaczymy co bedzie dalej.... czas pokaze...
 
     
carbon

Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 175
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 16:32   

Widzisz Molcia pudzian czy inni znani zawodnicy oni maja juz duzo kasy otaczaja sie w innych kregach duzo trenuja cwicza , rozmnazaja kase wiec nie w glowie im bijatyki czy np zaczepianie kogos na ulicy bo po co on i tak wie ze przecietny czlowiekz ulicy nie ma z nim zadnych szans wiec nie musi sobie niczego udowadniac - no chyba ze gosciu go napadnie poza tym wie dobrze ze kazda afera bedzie go duzo kosztowac bo adwokaci maja z czego zciagnac i ponad to nie chce przez glupote tracic prestizu , popularnosci czegos na co pracowal cale swoje zycie >Dlatego wbrew pozora zawodnicy mma prywatnie sa mili mozna z nimi pogadac czy posmiac sie , maja swoje szkoly , kluby gdzie mozna z nimi pocwiczyc czy poprostu pojsc popatrzec , oczywicie zdazaja sie wyjatki ale to chyba wszedzie nie tylko w tym sporcie
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 16:35   

carbon napisał/a:
Widzisz Molcia pudzian czy inni znani zawodnicy oni maja juz duzo kasy otaczaja sie w innych kregach duzo trenuja cwicza , rozmnazaja kase wiec nie w glowie im bijatyki czy np zaczepianie kogos na ulicy bo po co on i tak wie ze przecietny czlowiekz ulicy nie ma z nim zadnych szans wiec nie musi sobie niczego udowadniac - no chyba ze gosciu go napadnie poza tym wie dobrze ze kazda afera bedzie go duzo kosztowac bo adwokaci maja z czego zciagnac i ponad to nie chce przez glupote tracic prestizu , popularnosci czegos na co pracowal cale swoje zycie >Dlatego wbrew pozora zawodnicy mma prywatnie sa mili mozna z nimi pogadac czy posmiac sie , maja swoje szkoly , kluby gdzie mozna z nimi pocwiczyc czy poprostu pojsc popatrzec , oczywicie zdazaja sie wyjatki ale to chyba wszedzie nie tylko w tym sporcie


carbon a Ty ćwiczysz jakieś sztuki walki? jesli tak to jakie? :-D
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 16:45   

carbon napisał/a:
...Widzisz Molcia pudzian czy inni znani zawodnicy oni maja juz duzo kasy otaczaja sie w innych kregach duzo trenuja cwicza...
Pytanie, jak dlugo beda zyli i czy przypadkiem nie maja problemow z potencja? 8-)
.
Ostatnio zmieniony przez grizzly Pon Gru 14, 2009 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 17:19   

w jednym z komentarzy wyczytałam ze pudzian skonczył studia, czy to prawda?
 
     
carbon

Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 175
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 17:26   

grizzly ty masz nie tylko klopoty z ponencja ale jak rowniez widac z glowa :-D

Molcia bawie sie w capo jesli mozna tak to ujac bo na profesjonalne traktowanie niestety juz nie mam zbytnio czasu :hug:
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 17:42   

carbon napisał/a:
...na profesjonalne traktowanie niestety juz nie mam zbytnio czasu :hug:...
Tylko nie pisz, ze musisz "chodzic do pracy" jak niewolnik,
bo to "planktoniczne" jest! :what:

Moze to jest przyczyna "otluszczenia"? :hihi:

Takie "tuste zycie", bo "od tluscu siem nie tyje"! :viva:
.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 18:18   

carbon napisał/a:
Pudzian zapewne nie ma czasu wchodzic na fora i zapewne lataja mu opinie rzucane bezpodstawnie na jego temat - zapewne teraz siedzi sobie w swojej chatce albo w mercu i duma jak wydac te 250 tys co zarobil w minute niecala - to jest dobiero leb na karku Zobaczcie wiekszosc nawet nie ma mieszkania ktore byloby warte jego jednego auta .


I co z tego?

Czy w zyciu chodzi o to by miec drogi samochod i worek papierkow?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 18:29   

carbon napisał/a:
....duma jak wydac te 250 tys co zarobil w minute niecala - to jest dobiero leb na karku ....


:hah:

Pudzian nie zarobil tych pieniedzy w minute.
On musial wpierw byc tym "najsilniejszym czlowiekiem swiata".

A zanim stal sie wielorybem musial zbudowac ta swoja przerosnieta, nienaturalna mase miesniowa.
Cos za cos. Nie obylo sie bez kosztow.

Myslisz Carbon, ze Pudzian zarobil na tej walce najwiecej ze wszystkich?
On dostal tylko "ochlapy".

Sa osoby, ktore w ciagu tamtej minuty zarobily wielokrotnie wiecej, tyle, ze siedzialy sobie bezpiecznie, nie musialy uczestniczyc w tym cyrku i w wieku 80 lat beda sobie zwiedzac swiat, a nie karmic robaki i uzyzniac glebe.

I to jest dopiero leb na karku!
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
bejrutek 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 208
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 23:10   

Molka napisał/a:
w jednym z komentarzy wyczytałam ze pudzian skonczył studia, czy to prawda?


ma licencjata... (wiki) ... ale czy robi dalej mgr, to nie wiem
_________________
Mój Blog Biegowy
 
     
Nowy24

Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 62
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 09:52   

Zaczął mgr. robić na AWF w Katowicach albo Warszawie (nie pamiętam) ale czy go skończył tego już nie wiem!
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 22:58   

http://www.tvn24.pl/-1,16...,wiadomosc.html

Marishka
 
     
bejrutek 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 208
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 23:22   

mimo, że moja opinia o MMA jest dosyć mieszana ze względu na to że dopuszcza się do takich walk kompletnych laików, którzy naparzają się jak w/w Pudzianowski .. to MMA ma dużo zasad... pan Kulej w tym wywiadzie występujący jako autorytet, łaskocząc ego przeciwników MMA (chyba za bardzo zbłażnił się swoimi fachowymi opiniami przed walką i teraz zaczyna kręcić nosem i wymyślać mity, nie chce sie przyznać , że się nie zna troche na sprawie), okazuje się być kompletnym dyletantem

Tutaj podstawowe reguły, a raczej wycinek:

The Nevada State Athletic Commission currently lists the following as fouls:[60]
Butting with the head
Eye gouging of any kind
Biting
Hair pulling
Fish hooking
Groin attacks of any kind
Putting a finger into any orifice or into any cut or laceration on an opponent. (see Gouging)
Small joint manipulation
Striking to the spine or the back of the head (see Rabbit punch)
Striking downward using the point of the elbow (see Elbow (strike))
Throat strikes of any kind, including, without limitation, grabbing the trachea
Clawing, pinching or twisting the flesh
Grabbing the clavicle
Kicking the head of a grounded opponent
Kneeing the head of a grounded opponent
Stomping a grounded opponent
Kicking to the kidney with the heel
Spiking an opponent to the canvas on his head or neck. (see piledriver)
Throwing an opponent out of the ring or fenced area
Holding the shorts or gloves of an opponent
Spitting at an opponent
Engaging in unsportsmanlike conduct that causes an injury to an opponent
Holding the ropes or the fence
Using abusive language in the ring or fenced area
Attacking an opponent on or during the break
Attacking an opponent who is under the care of the referee
Attacking an opponent after the bell (horn) has sounded the end of a round
Flagrantly disregarding the instructions of the referee
Timidity, including, without limitation, avoiding contact with an opponent, intentionally or consistently dropping the mouthpiece or faking an injury
Interference by the corner



Tutaj opinia kogoś z tego sportu z najwyższej półki

http://www.sport.pl/sport...A__To_byla.html

Ten sport MMA nie musi być brzydki, brutalny raczej będzie, cieakwy może być.. ale niestety kasa robi swoje i raczej często będziemy widzieli takie wieśniactwo... Najgorsze jest to że taka walka jak Pudzianowskiego wpływa na image tej dyscypliny bardzo negatywnie
_________________
Mój Blog Biegowy
Ostatnio zmieniony przez bejrutek Wto Gru 15, 2009 23:35, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 16, 2009 07:30   

a ta bardzo pozytywnie http://www.youtube.com/watch?v=rlGVgeeE5_E

bo imaż, wizaż, balejaż to podstawa
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 16, 2009 08:02   

M i T napisał/a:
http://www.tvn24.pl/-1,1633813,0,1,pudzian-chce-bic-mistrza-w-sporcie-musza-byc-zasady,wiadomosc.html

Marishka


Wspomniany 140 kilowy Brock znajduje się w ciężkim stanie, a raczej jego dziurawe przeciekające bebechy. Bardzo prawdopodobne, że mega-korytkowa dieta (podobna do diety Phelpsa, czy Pudziana) miała w tym spory udział...

http://www.mmamania.com/2...n-hospital-with

Cytat:
Brock Lesnar sick in hospital with bacterial infection in intestines



UFC Heavyweight Champion Brock Lesnar has been hospitalized with a bacterial infection in his intestinal tract and his fighting career could be at risk "depending on how serious it is," according to remarks from UFC President Dana White in the latest article from the Associated Press.

Over the weekend, UFC President Dana White provided an alarming update on his condition, saying that he was "very, very sick" and that he was "not going to be getting well any time soon."

Of course, conspiracy theories and hack medical diagnoses flooded the Internet. White didn't reveal the mystery illness at the time to protect Lesnar's medical privacy; however, it now appears that he's let the cat out of the bag to tamp down the raging speculation.

Here's a snip from White:

Star-divide

"He's in stable condition and should be released soon. He's never in good spirits and he's not in good spirits now."

Lesnar was supposed to headline UFC 106 this upcoming weekend (Nov. 21) opposite Shane Carwin before coming down with an undisclosed illness, which was eventually revealed to be mononucleosis.

He was already ruled out of his rescheduled bout against Carwin at UFC 108 on Jan. 2, 2010, because his condition was not improving. Then the 32-year-old Behemoth most recently collapsed at a recent promotional appearance in Canada.

It's unclear at this time if and when Lesnar will return to action. In addition, White did not mention any immediate plans to stage an interim division title fight until Lesnar's status is clarified.

We'll keep you posted.


A tak wyglądał jeszcze przed eksperymentami jaszczurów >



_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
bejrutek 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 208
Wysłany: Śro Gru 16, 2009 15:46   

Waldek B napisał/a:
a ta bardzo pozytywnie http://www.youtube.com/watch?v=rlGVgeeE5_E

bo imaż, wizaż, balejaż to podstawa


hehe,i właśnie o to chodzi, że nie da sie jednostronnie MMA ocenić :) chociaż dla mnie mimo wszystko brutalny
... z drugiej strony jest wiele dobrych technicznie walk, ładnych zapasów i karate...

pooglądaj sobie walki Lyoto Machidy

http://www.youtube.com/watch?v=nvAUOzRz_DE

albo Andersona Silva

http://www.youtube.com/watch?v=v3M4VacJ4NU

można by tak debatować bez końca... oby MMA ewoluowało w dobrym techniczym czystszym kierunku... bo starcie sztuk walk jest ciekawe... ;)
_________________
Mój Blog Biegowy
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 16, 2009 16:22   

Anderson Silva wymiata. Flying kickiem nawet w kogoś trafił. Zauważcie iż najwięcej osób narzekających na styl walki Pudziana nie interesuje się w ogóle MMA. To tak jakbym ja zaczął nagle gadać że jakiś pływak pływa nieefektywnie i słabe jest z tego widowisko.

Bejrutek, MMA było zawsze podzielone na walki techniczne i wagę ciężką 8) Zauważ iż walki w wadze ciężkiej nigdy nie były zbyt techniczne, a w koguciej inaczej się nie da. Było jest i będzie to spowodowane masą zawodników. Więksi zawodnicy nie potrzebują mieć perfekcyjnie opanowane ciosy aby kogoś znokałtwoać, ci "mali" a i owszem.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 16, 2009 16:39   

iliq napisał/a:
walki w wadze ciężkiej nigdy nie były zbyt techniczne


a majstersztyki w wykonaniu Mino, Fedora, Ruasa, Mira, Barnetta, Werduma i Rodrigueza koza zjadła
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 13:47   

http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 17:01   

Wywiad z Pudzianem:

http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html

Cytat:

Nigdy nie ustępowałem. W szkole podstawowej chłopcy ze starszych klas trochę się na mnie wyżywali, a ja sobie na to nie chciałem pozwolić. Zacząłem trenować, gdy miałem 10 lat. Poszedłem na karate kyokushin, potem doszedł boks.


Marishka
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 17:14   

To przecież dobrze że coś zaczął robić a nie poddał się i został ofiarą
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 10:46   

http://www.youtube.com/wa...h?v=Qyrh-KJRLwU

wygral siłą psyche .... takie sa odczucia i chyba sluszne... :shoot:
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 10:57   

pierwsza jego walka była fenomenalna, piękna zwierzęca siła, druga.... czekałem aż się skończy żeby poznać wynik
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 11:54   

iliq napisał/a:
pierwsza jego walka była fenomenalna, piękna zwierzęca siła, druga.... czekałem aż się skończy żeby poznać wynik



bydle ma lepszą technike niż pudzian
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 16:36   

a ja w drugiej rundzie autentycznie bałem się, że Pudzianowi nie wytrzyma pikawka i dostanie zawału
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Cze 09, 2010 16:44   

Juz nie chce wygladac tak jak Pudzian, bo Pudzian to looser :hah:

Trzeba trzymac z silniejszymi. Teraz chce byc taki jak on:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Śro Cze 09, 2010 16:51   

noooo, way to go, Zenek
pięknie, pysznie, grunt to ambitne plany
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Cze 09, 2010 17:10   

Ogolić mu pałę i będzie prawie jak Ryba. Wałem już dorównuje. :what:

Marishka
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Śro Cze 09, 2010 18:12   

no przeciez pudzianowi brakuje obycia i zdolnosci do walki poporstu...

Ale o ILE mu sie kregoslup nie rozleci przed czasem, ma on szanse na dobre wyniki. Tak uwazam.

Ma za duzo "nalecaliosci" ze swojej poprzedniej dyscypliny co widac wyraznie, ale jezeli jest taki uparty jak mowi to jeszcze powalczy.

Adrenaline potrafi w sobie obudzic i to juz polowa sukcesu

druga polowa?

musi sie nauczyc nad nia panowac? no i kondycja, kondycja...
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 18:54   

zenon napisał/a:
Juz nie chce wygladac tak jak Pudzian, bo Pudzian to looser :hah:

Trzeba trzymac z silniejszymi. Teraz chce byc taki jak on:
Obrazek


I wona be like You!!! :viva: :hah: :hihi:
.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 19:04   

gudrii napisał/a:
... o ILE mu sie kregoslup nie rozleci przed czasem, ma on szanse na dobre wyniki. Tak uwazam...

Kregoslup to nie jest jego "krytyczny punkt". 8-)

Masz racje, ze ma szanse, ale musialby miec dobrego Lekarza Trenera,
"planktoniczni chciejcy" odpadaja. :hihi:

BTW
No i nie zapominajmy, ze w tych walkach jest tak
jak w "polskiem fuzbalu" wszystko rozgrywa sie na dlugo przed meczem! 8-)

KMWTW
.
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Śro Cze 09, 2010 21:36   

grizzly napisał/a:
gudrii napisał/a:
... o ILE mu sie kregoslup nie rozleci przed czasem, ma on szanse na dobre wyniki. Tak uwazam...

Kregoslup to nie jest jego "krytyczny punkt". 8-)

Masz racje, ze ma szanse, ale musialby miec dobrego Lekarza Trenera,
"planktoniczni chciejcy" odpadaja. :hihi:

BTW
No i nie zapominajmy, ze w tych walkach jest tak
jak w "polskiem fuzbalu" wszystko rozgrywa sie na dlugo przed meczem! 8-)

KMWTW
.

of course.

Ale ten jego kregoslup to problem przy takich "zmaganiach" bo tam nalezy sie tez wykazac odpowiednia gibkoscia :)

ale dobry SPEC na 100% zrobil by z niego lepszego "zolnierza" :D

Nie wierze jednak w jakies specjalne ustawianie walk.

I bron "boze" ( :D ) nie mieszajmy MMA z Polskim "F" :/

Obrazilibysmy ta zacna dyscypline.
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
     
malwina28

Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 26
Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Śro Kwi 08, 2015 17:28   

pudzianowski przy swojej masie mięśniowej raczej nie musi uważać na to co je :-)
 
     
piotr99

Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Cze 24, 2015 10:46   

malwina nie zgodzę się, Pudzianowski moze i ma masę mięśniową, ale musi uwazać nawet bardziej na to co je. Jeśli będzie odżywiał się nieprawidłowo, to z czasem straci wszystko co tak ciężko wypracował.
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 12:18   

Sam w jednym materiale wideo mówił, że nie musi aż tak ograniczać się przy wyborze jedzenia jak chociażby kulturyści, ale wiadomo że odpowiednie odżywianie i dostarczanie odpowiedniej ilości kalorii każdego dnia w przypadku tak dużego gościa jak on jest bardzo ważne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved