Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Logowanie na forum Kwaśniewskiego
Autor Wiadomość
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 10:06   

Nie mogę wejść na forum dra Kwaśniewskiego, zatem nie mogę odczytywać wiadomości.
Rejestracja ponowna na forum dra JK też jest niemożliwa.
Z drugiej strony czas zabrały mi "państwówki". Brr 8/
Wszystkie namiary na mnie są na mojej stronie int.
Warto mieć ze sobą 2-3 tyg jadłospis.
Wizyta trwa min. godzinę.
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
Ostatnio zmieniony przez Ewa Bednarczyk-Witoszek Nie Lis 22, 2009 10:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:18   

nie mam nic na ewa12@dieta.com na teraz (z adresu z www...), przekierowuje co prawda z tego adresu na ewaopty@gmail.com .
Nie wiem dlaczego.
Na forum dra Jana Kwaśniewskiego już nie można się rejestrować?
Czekam na maila od Ciebie. W razie czego są telefony...
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
Ostatnio zmieniony przez Ewa Bednarczyk-Witoszek Nie Lis 22, 2009 11:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:39   

Cytat:
Na forum dra Jana Kwaśniewskiego już nie można się rejestrować?


można , ale nie wszyscy :-D
 
     
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 12:09   

Z moich dwóch IP nie mogę się zarejestrować (logowanie też nie jest możliwe). Może ma taki system, że jak się nie pisze ileśtam to wykasowuje na wieki też możliwość ponownej rejestracji z tych IP.
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
Ostatnio zmieniony przez Ewa Bednarczyk-Witoszek Nie Lis 22, 2009 12:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 22, 2009 12:16   

No nie wiem :-) , podobno to celowa robota
 
     
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 12:22   

nie mam jeszce nic na adresie w/w...
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 15:13   

Ewa Bednarczyk-Witoszek napisał/a:
Z moich dwóch IP nie mogę się zarejestrować (logowanie też nie jest możliwe). Może ma taki system, że jak się nie pisze ileśtam to wykasowuje na wieki też możliwość ponownej rejestracji z tych IP.

Taaaak, taki system. :-)
Ja cie krece, jestem abolutnie zbulwersowana teraz. Ale obciach.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 15:18   

Flo, ale jednak wciąż konto istnieje, tzn. nie wygląda jak wyciepane.

Tomek
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 15:30   

No wlasnie wlasnie, celowo. SPISEK. :viva:
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 17:54   

Cytat:
Flo, ale jednak wciąż konto istnieje, tzn. nie wygląda jak wyciepane.

a aha, pani Ewo, taka kwestia, mnie sie kiedys tak zdarzylo, ze nie moglam sie zalogowac i musialam zresetowac haslo - jak jeszcze moje konto istnialo. :hihi:

edit: o, no wlanie szanowny pan Admin z typowa dla siebie subtelnoscia byl laskaw to samo zasugerowac
Cytat:

"Molka"
tym "aferałom" z "Dla Dzieci" podpowiedz, że wystarczy zresetować konto jeśli się nie można dostać.
Ostatnio zmieniony przez _flo Nie Lis 22, 2009 18:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 21:57   

Pozdrawiam mgr inz Admina, w pelni dojrzalego i niepodwazalnie doroslego, najlepiej odzywionego, milosciwie nam panujacego gospodarza najlepiej (optymalnie) zarzadzanego w calym internecie forum. 8)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 22:20   

:hah: :pada:
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 00:44   

Jak zresetować konto? Piszę >lekarka<, piszę hasło i klikam loguj. Nigdzie nie ma reset.
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 00:48   

kliknac "zapomniales hasla?" i dostanie pani automatyczny email z opcja wprowadzenia nowego hasla
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 01:35   

ok.
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 20:04   

Admin kiedys pisal, ze jak ktos nic nie napisze przez pol roku na jego forum, to zostanie automatycznie wykasowny. On nie lubi sie powtarzac i nie chce miec dla statystyki martwych dusz. Slowa dotrzymuje.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 20:12   

Kangur napisał/a:
Admin kiedys pisal, ze jak ktos nic nie napisze przez pol roku na jego forum, to zostanie automatycznie wykasowny. On nie lubi sie powtarzac i nie chce miec dla statystyki martwych dusz. Slowa dotrzymuje.


no niby tak, tylko zastanawia mnie jeden fakt....tam jest wielu uzytkownikow ktorzy o dawna sie tam loguja ale nic nie pisza, co z nimi? :-D
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 20:24   

Molka napisał/a:

no niby tak, tylko zastanawia mnie jeden fakt....tam jest wielu uzytkownikow ktorzy o dawna sie tam loguja ale nic nie pisza, co z nimi? :-D


Moze to sa zarodowi?
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 00:05   

To ciekawy aspekt socjologiczny.
Żeby z powrotem dostać się na forum dra Kwaśniewskiego wykluczeni użytkownicy poszukują pomocy tutaj, na moim forum. A przecież wszyscy wiedzą, że jestem zdecydowanym przeciwnikiem klasycznej diety optymalnej, którą uważam za szkodliwą dla zdrowia, jestem w stanie to udowodnić i robię to od czasu do czasu, gdy namolni wyznawcy DO staja się zbyt natrętni.
Czyż to nie jest marksowski chichot historii?
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 00:31   

Padały tutaj różne supozycje, że np. Admin chce zniechęcić użytkowników i stopniowo zamknąć forum.
Drodzy Państwo! Właściciel forum nie musi nikogo pytać, zamyka i koniec. Tak, jak np. Matti zakończył kiedyś swoją działalność internetową a teraz chce ją wznowić.
Więc rzecz w czym innym.
Swego czasu intrygowało mnie, jaka jest dynamika psychologiczna rodziny Mistrza, zważywszy na jego dokonania i wszystko, co się wokół niego działo. Porównałem swoją opinię z opinią dra Ponomarenki. Wyszło na to, że mieliśmy podobne zdanie.
JW
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 23:49   

Nie wiem dlaczego ciągle ten temat czerwieni mi sie jako nie przeczytany :shock:
_________________
pozdrawiam
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 00:55   

Kiedyś padały tu pytania, co się stało, że dr Kwaśniewski poróżnił się ze wszystkimi i przeważająca większość ludzi odsunęła się od niego, włącznie z dr Ponomarenką.
Macie teraz Państwo tutaj czarno na białym ten mechanizm.
Jeżeli coś się powtarza przez 15 lat, to nie może to być przypadek. To jest prawidłowość.
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 22:37   

Na czym polega ta prawidłowość?
Na osobowości autorytarnej.
Jaka jest zaleta takiej osobowości?
Psychopatyczne umiejętności do traktowania ludzi przedmiotowo i braku skrupułów moralnych czyli to, co dzisiaj jest lansowane w organizacji i zarządzaniu jako skuteczność osiągania celów korporacyjnych. Dzięki temu mamy samochody, lodówki, TV na wyciągnięcie ręki. No i Internet w którym możemy sobie swobodnie bleblać.

To jest naprawdę wielkie osiągnięcie ludzkości, wykorzystanie psychopatycznych manipulacji do zarządzania ludzkimi zasobami w celu maksymalizacji zysków. I przedstawienie tego jako wzorca godnego naśladowania.

Pana Tomasza, którego nieustannie podziwiam, oczywiście nie uważam za psychopatę, żeby to było jasne. Jest wręcz moim idolem niedościgłym. Wszakże, jak większość osób o autorytarnym zacięciu wpadł we własne sidła. Nikomu nie wierzył, tępił wszelkie przejawy niezależności i inteligencji. I skończył typowo, dał się omotać Prezesowi Janemu. Prezes Jany, którego też podziwiam i szanuję niebywale, stał się jedynym niezbędnym. Bez niego nie można funkcjonować, ponieważ reszta odeszła. Prezes bardzo zgrabnie realizował swoją politykę, często sprzeczną z polityką Kwaśniewskich. Jako jedyny zaufany, skutecznie wykorzystywał swoją policyjną wiedzę do manipulowania rodziną Kwaśniewskich. Niektórzy uważali, że Prezes szantażował czymś dra Kwaśniewskiego i dlatego uzyskał taki wpływ. To bzdura i ploty. Po prostu wykorzystał swoją wiedzę policyjną. Tam były takie ciekawe manipulacje, których naiwny Pan Tomasz w ogóle nie dostrzegał. Może kiedyś o tym napiszemy.
W każdym razie darzę niebywałym podziwem wszystkie osoby, których tu wspominam. Zdumiewają mnie swymi dokonaniami.
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 01:12   

No właśnie, Prezes Pułkownik równo przez 10 lat sabotował Jastrzębią Górę, licząc, że sam rozwinie coś na Śląsku. Zniechęcał na różne sposoby po cichu wszystkich, którzy chcieli nawiązać kontakt z tamtym ośrodkiem. W końcu udało się. Kura znosząca złote jaja powędrowała do gara a Krzywicki został wyautowany. Że też taki bystrzak jak Pan Tomasz nie połapał się w tym wszystkim przez 10 lat. No, no! To naprawdę podziwu godne osiągnięcie! Rzekłbym, rozgrywka facetów z jajami.
JW
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 01:17   

O właśnie trafiłem na ten wątek. Bardzo ciekawie pan pisze panie Witoldzie.

Może doktorowi właśnie o kogoś takiego chodziło. Może chodzi o to że ten ktoś robi coś w czym doktor sam nie chce maczać palców, albo się w tym nie czuje.
Ostatnio zmieniony przez ashkar Wto Gru 22, 2009 01:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 01:21   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Że też taki bystrzak jak Pan Tomasz nie połapał się w tym wszystkim przez 10 lat.
JW

A może już "nabrał" rozumu i czym prędzej wyautował uzurpatorow.Jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniądze.
Ostatnio zmieniony przez Iga Wto Gru 22, 2009 01:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 01:55   

Jak nie wiadomo o co... o pieniądze tu na 103% idzie. A niektórym to się też nie podoba że ktoś w peruce może taką maszynkę do robienia kasy skonstruować.

Uzurpatorzy teraz są w awangardzie.
Ostatnio zmieniony przez ashkar Wto Gru 22, 2009 01:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 10:05   

Raczej nie bardzo, ponieważ jedynym poważnym źródłem dochodów z DO, oprócz praw autorskich do książek, były właśnie tantiemy z wczasów w Jastrzębiej Górze. Organizator, przedsiębiorca Krzywicki płacił co miesiąc 3-4 tys. zł autorowi DO. Tzn. na taką kwotę opiewają dokumenty, do których się zainteresowani przyznawali w OSBO.
Krzywicki kiedyś z tych wczasów sfinansował spotkanie w Sali Kongresowej mieszczącej 3 tys. osób. Nie zaglądając mu dokładnie w kieszeń, była to kwota rzędu kilkudziesięciu tys.
Jako kolejny naiwniak, wpuścił się w maliny, ponieważ liczył, że po tym spotkaniu zostaną uruchomione granty na badania DO. Na sali siedział incognito wysoki urzędnik ministerialny, "uzdrowiony" przez DO, gotów przepchnąć sprawę.
Skończyło się jak zwykle. Mistrz się obraził, inicjatywa upadła, Krzywicki stracił bezsensownie pieniądze i został z ręką w nocniku. A przecież był kurą wiernie znoszącą złote jaja. Był najwierniejszym z wiernych i najbardziej dochodowym.
Jeżeli podejrzewacie Państwo jakiś głębszy zamysł w poczynaniach Mistrza, to podejrzewacie zupełnie niesłusznie. Żadnego sensu w tym nie ma.
Uczestnicy tamtych wydarzeń doszli do wniosku, iż Dr po prostu przestraszył się, że rzetelne i dogłębne badania naukowe obnażą jego niekompetencję i utrącił sprawę. Jest to wielce prawdopodobne, ponieważ tak reagował zawsze w kontaktach z mądrzejszymi ludźmi.
JW
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 20:27   

Co do samego logowania i rejestracji.

Admin forum.dr-kwasniewski.pl ustawił sobie opcję, że musi ręcznie akceptować każdy formularz rejestracyjny. Łatwo to zresztą sprawdzić - wystarczy wpisać ww polu logowania login, który podało się przy rejestracji. Jeśli pojawi się info, że takiego nie ma, oznacza to, że osoba administrująca stroną usunęła wniosek. Dla przeciwwagi, gdybyśmy zrobili to samo chwilę po rejestracji, gdy Admin nie zdąży jeszcze wykasować wniosku, pojawia się komunikat o niepotwierdzeniu rejestracji - login wciąż istnieje w bazie rekordów (po usunięciu wniosku już nie).

Na forum Simple Machines bardzo łatwo śledzić czyjeś IP (opcja: track IP). Można je banować - dla przykładu. Każdy użytkownik jest widoczny dla administratora pod jego IP.

A więc: to nie kryzys - to rezultat
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved