Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
"Cenzura" na Forum
Autor Wiadomość
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 13:50   

grizzly napisał/a:
Tomek - "cenzorskie grozby".............?

Moze pocieszy Ciebie fakt, ze nie jestes jedynym,
ktory doswiadcza takich "fenomenow"! na "naszym" forum :shock:

Moim zdaniem opisywanie "swojego stanowiska" nawet 1000 x nie powinno
nikogo bulwersowac. Zgodze sie, ze moze to kogos bardzo "bolec",
do tego stopnia nawet, aby zabiegac o wywolanie u "wstretnego bluzniercy" checi "autobanowania". :razz:

Metody "wywolywania autobanowania" moga byc rozne,
ale cel jest jeden. 8-)

Ja mam na przyklad zwyczaj "okraszania zdan pisanych" wytluszczeniami
i emotkami i wyobraz sobie, ze sa ludzie ktorym to BARDZO PRZESZKADZA!?

I co Ty na to Tomek powiesz? 8-)
.

@Grizzly,
jestem kompletnie zaskoczony tym co tu stoi napisane. Nie spodziewałem się tego po Tobie. Nie sądziłem, że zamierzasz ujawniać naszą prywatną korespondencję i to jeszcze w taki sposób. Przecież nie będziemy się bawić w partyzantów w lesie.

Albo mi się wydaje albo trochę Ci się jaźń rozdwoiła. Pozwól, że pomogę ją scalić z powrotem. Przypomnę, że na moją prośbę o ograniczenie emotów, podkresleń, porubień itp odpisałeś
grizzly napisał/a:
Faktycznie masz racje: "pogrubienia, powiększonej czcionki, zbędnych emotów"
Postaram sie ograniczyc sam. 8-)

i na ponowną
grizzly napisał/a:
Oczywiscie rozumiem, ze powinienem "zredukowac"
pogrubienia i emoty?

Nie mam pojęcia jak mam to wszystko rozumieć. Jestem kompletnie zdezorientowany, może jakoś mi pomożesz to pojąć. Najpierw sam się zgadzasz, a potem mówisz o "autobanowaniu" :shock: ? Teraz forum jest "nasze", a prywatnie jest tylko "moje" :shock: ? Naprawdę nie rozumiem co się stało. Prawdziwy "fenomen".

Chyba że to nie był komentarz do mojej prywatnej wiadomości do Ciebie? Może ktoś inny próbuje Cię tutaj "zautobanować"? Jeżeli tak wskaż tylko kto to jest, a natychmiast się tym zajmę.

@M i T
M i T napisał/a:
No ja na ten przykład powiem jedynie, że Twoje wytłuszczenia są niczym ponad to, czym chcesz, by były.

Oczywiście, że tak jest. Ponadto pogrubienie wyróżnia fragment na tle pozostałego tekstu, wiele pogrubień wyróżnia post na tle innych postów. Czy uważasz, że to jest w porządku, gdy posty jednego użytkownika są prezentowane jako ważniejsze i wyróżnione na tle postów wszystkich pozostałych użytkowników?
M i T napisał/a:
Jak kogoś to mierzi, że nie wytrzymuje, by nie charknąć czymś pozamerytorycznym, znaczy to, że obca mu jest powściągliwość, nawet ta gadzia.
W ogóle czepianie się podobnych zjawisk jak wytłuszczona czcionka, dośc marnie maskuje prawdziwe zamiary.

Bardzo poetycki opis :-) . Ciekawa jest Twoja podejrzliwość wobec świata i wszystkich innych. Np to że każdy na pewno coś ukrywa i ma jakieś niecne cele. Jak tak sobie czytam, to myślę, że albo jestem kompletnym idiotą, albo obracam się w gronie całkiem przyzwoitych ludzi. Albo jest jeszcze jedna opcja, mianowicie posiadam wąskie grono bliskich znajomych. Najmniej zachęcająca jest opcja pierwsza.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 18:05   

Molar, mi po prostu te emotikony w ogóle nie przeszkadzają. Nawet ta miśkowa polaryzacja społeczeństwa. Zawsze mogę polemizować. Dopóki mogę, jest dobrze.
Ogólnie, chyba się mylisz. Wcale nie widzę wszędzie ukrytych knowań. Raczej naiwny bywam. To, że nie dam sobie wcisnąć lądowania na Księżycu, oficjalnej wersji 9/11, 6 mln. ble ble ble i ble...., czy zasadności bicia dzieci i ich poniżania - nie oznacza, że zza każdego krzka wyziera na mnie Rockefeller z gotowym planem depopulacyjnym 8-)

Tomek

ps: Za to ujawnianie korespondencji prywatnej - o ile było takowe - bywa obmierzłe i "komuchowate".
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 19:13   

O co ta sprzeczka ?? Ja lubie kolorowe posty Mśka .
Piękny bajkowy świat z elitą planktonem i komuszkami ,
nie oddał by prawdziwych realiów ,gdyby nie zabawa słowem ,kolorem
specyficznym dowcipem. Po to są emotionki i trzcionki , w róznistych rozmiarach
i barwach -żeby je używać .
W zasadzie podziwiam,że chce mu sie wyłuszczac i wytłuszczać i jeszcze pomalować
-to prawdziwy artysta ,komik i rozsmieszacz :viva:
z tego wyjazdu po za nasz układ słoneczny chyba mu nic nie wyjdzie
ale za to popłakałam się ze śmiechu :pada:
_________________
pozdrawiam
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 19:40   

Oczywiscie, ze rudka ma racje. Jak sie zacznie ubieranie wszystkich w jeden szary mundurek, to skonczym tak jak na pewnym innym forum, gdzie strasznie ostatnio wieje nuda i czyms jeszcze.
Ostatnio zmieniony przez _flo Wto Paź 06, 2009 19:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 19:41   

no własnie, po to są te bajery żeby je używać.....prawda?

posty miska sa bardzo czytelne, właśnie przez okrase... ;-D krótkie, zwiezłe, tresciwe z polotem i nietuzinkową wyobraźnią.... :viva:
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 21:55   

ja sie kiedys zastanawialam czy Grizzly nie jest chirurgiem, ale teraz obstawiam genetyka, z racji tej eugeniki.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 06, 2009 23:02   

molar napisał/a:
...@Grizzly, jestem kompletnie zaskoczony tym co tu stoi napisane. Nie spodziewałem się tego po Tobie. Nie sądziłem, że zamierzasz ujawniać naszą prywatną korespondencję i to jeszcze w taki sposób. Przecież nie będziemy się bawić w partyzantów w lesie...
:shock: Piszeszesz, ze jestes zaskoczony? :shock:

A co ja w takim razie mam napisac? :shock:
Zupelnie nie rozumiem o jakim ujawnieniu
"prywatnej korespondencji" piszesz? :shock:

Czy ja napisalem na forum, ze Molar napisal prywatnie "to czy tamto"
i w zwiazku z tym ja mysle o tym "to czy tamto"? :shock:

Ja chyba snie? :shock:

Ja tylko pocieszylem MiT, ze nie sa jedynymi osobami,
ktore "produkuja" posty co do ktorych mozna miec "cenzorskie"
zastrzezenia! 8-)

Chyba nie twierdzisz, ze jestes jedyna osoba na naszym forum,
ktorej nie podoba sie moj styl? :shock:

Naciski "administracyjne" z reguly powstaja na skutek
"donosow" zniesmaczonych czy zlosliwych userow,
ktorzy wypisuja "donosicielskie brednie" do WLASCICIELA FORUM,
ADMINOW, MODERATOROW i kolegow tych wymienionych. 8-)

Wspominajac o "fenomenach" na naszym forum
w kontekscie wyrazenia uzytego przez Tomka,
mialem na mysli wszystkich, ktorzy z niechecia i wstretem
odnosza sie do "mojej formy i tresci" pisanego tekstu! 8-)

Oczywiscie wszystkich za wyjatkiem "WLADZY"
czyli miedzy innymi CIEBIE MOLAR!

Co to za pomysl "szatanski" z tym ujawnianiem korespondencji? :shock:

Co to ja "samobojca jestem"? Zeby takie cos robic? 8-)
.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 06, 2009 23:10   

Grizzly! Przecież nigdzie nie napisałeś,że ;"Molar pisał mi na priv,abym przestał pisać pogrubioną czcionką". Nic z tego nie rozumiem w ogóle ,toteż byłam zaskoczona czytając post Molara :shock:
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 16:16   

moj post powyzej nie trafil gdzie powinien, mial isc na inny watek. Tu mialo byc, ze mi styl Grizzly'ego sie podoba, ba, wrecz uwazam go za sztuke, to niezla, misterna konstrukcja slowna dosadnie puentujaca i w trzech slowach zawierajaca calosc tresci. Tu pogrubienia i emoty sa wskazane.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 20:47   

Grizzly ja po prostu nazwałem rzeczy po imieniu takimi jakimi są, Ty oczywiście twierdzisz że Ty to nie Ty a ja to nie ja. I białe jest czarne a czarne jest białe.

ps. Donosy, kooperacja, podszywanie się pod kogoś - a wszystko to po to żeby Cię "zautobanować". Biedactwo.

ps2. Gratuluję fanklubu :-) . Ciekawe, że żaden pan się nie zapisał.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 21:10   

molar napisał/a:
ps2. Gratuluję fanklubu :-) . Ciekawe, że żaden pan się nie zapisał.


No wiecie co! A Tomek, to nie "pan"?

Myślę, że w ramach ćwiczeń z moderatorstwa pociacham trochę ten wątek, by oddzielić wątek emotikonowy od psychopatycznego :) A o emotikonach i innych pogrubieniach można np. w Hyde Parku kontynuuować.

Marishka
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 22:15   

Potnij, potnij, dobrze mu zrobi, bo jest całkiem sensowny.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 22:39   

No więć wycięłam tę dyskusję dotyczącą cenzurowania, emotikonek i innych upiększeń (z wątku o psychopatach - bo niepotrzebnie "zaśmiecał" temat). Jeśli ktoś chciałby ten temat rozwinąć dalej, to proszę bardzo.

Marishka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved