Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Molka
Autor Wiadomość
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 20:21   Molka

A ja to w ogóle się nie przedstawiłam wchodząc tutaj, lepiej późno niż wcale, witam wszystkich bardzo serdecznie jestem violka z furum dr Kwaśniewskiego.... :-P
od października nie słodzę ani kawy ani herbaty, jest tylko jedno co mnie niepokoi, obsesyjnie zaglądam w mrowiska.... :hah:
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 20:47   

..i obyś nie musiała zaglądać do Hanniball - owego słoja :-)

No chyba, że po Waldkowym grassie!

Tomek
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 21:35   

M i T napisał/a:
..i obyś nie musiała zaglądać do Hanniball - owego słoja :-)

No chyba, że po Waldkowym grassie!

Tomek


a wiesz Tomek ze chętnie bym zaglądneła do Haniowego słoja? nawet bez grassa.....jestem bardzo ciekawa jak wygląda i pachnie takie mięsko..... :-D :hihi:
 
     
_____

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 128
Wysłany: Śro Gru 12, 2012 17:48   

Co ten wątek robi w koszu?
http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=18179
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Gru 12, 2012 19:13   

***** napisał/a:
Co ten wątek robi w koszu?
http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=18179

nie wiem jak go znalesc, jesli mozesz podaj mi który to z kolei.... jesli znajdziesz inne napisz mi jesli chce Ci sie w to bawic... ;) z tym jezykiem angielskim nie znalazlam, nie bede siedzic pół dnia i szukac, bez przesady..
 
     
_____

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 128
Wysłany: Śro Gru 12, 2012 20:13   

Molka napisał/a:
***** napisał/a:
Co ten wątek robi w koszu?
http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=18179

nie wiem jak go znalesc, jesli mozesz podaj mi który to z kolei.... jesli znajdziesz inne napisz mi jesli chce Ci sie w to bawic... ;) z tym jezykiem angielskim nie znalazlam, nie bede siedzic pół dnia i szukac, bez przesady..


Nie rozumiem pytania, klikasz na link i go widzisz w koszu.

Może pytasz gdzie był wcześniej ...
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Gru 12, 2012 20:40   

ok, nie wiedzialam ze to bylo tak daleko, juz skorygowalam :P
 
     
_____

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 128
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 12:47   

Nie wiem czy moderator może utworzyć dział widoczny tylko dla moderatorów i administratorów, wtedy można by do tego działu przenieść cały ten śmietnik i zniknąłby on z oczu normalnych użytkowników, oczywiście przydałby się skrypt (program) automatycznie przenoszący wątki i posty trolli do tego działu, ale to już wymaga odrobiny znajomości programowania html / php.

Mamy do czynienia z opłaconym atakiem mającym za zadanie zablokowanie forum, a bazującym na braku administratora, który mógłby kilkoma kliknięciami unicestwić trolla wraz z całym jego dorobkiem.

:|
 
     
_____

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 128
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 12:50   


:faint:
 
     
krajnik 

Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 3
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 16:20   

***** napisał/a:
Mamy do czynienia z opłaconym atakiem mającym za zadanie zablokowanie forum, a bazującym na braku administratora, który mógłby kilkoma kliknięciami unicestwić trolla wraz z całym jego dorobkiem.

:|

Kolego, a mi się wydaje, że za tym atakiem na forum stoisz Ty i ten cały Kangur, ja obserwuję ciebie i z tego co widzę jest to twoje kolejne konto, a skoro masz informacje że jest to opłacony atak, to wniosek jest następujący, żeście z tym Kangurem założyli konto Kangur-ocean i razem walicie z tego konta, a że ludzie i moderatorzy na tym forum są inteligentni (jak widać nie wszyscy) skapnęli się że to dzieło Kangura, to Ty będąc z nim w zmowie próbujesz go wyratować na ShoutBox, zapewniając że to nie on, a robisz to kolego dlatego, żeby i on ciebie nie pogrążył.
Kolego jakaś dziwna Twoja troska o to forum, sam zakładasz konta jak grzyby po deszczu i wpajając ludziom fałszywą troskę o forum odwracasz od siebie uwagę.
 
     
_____

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 128
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 18:56   

krajnik napisał/a:
Kolego jakaś dziwna Twoja troska o to forum

Bo za tym forum stoi idea, i osoba Pana Witolda - człowieka rozsądnego - co w dzisiejszych czasach jest komplementem. Ubolewam, że moderatorzy nie mają wiedzy by utworzyć skrypt wywalający posty trolli do niewidocznego kosza, byłaby wtedy równa walka trolli z dobrą maszyną, którą dobra maszyna musiałaby wygrać, zobaczymy co czas przyniesie.

Szacunek dla Molki za trwanie, rozważałem atak na konta trolli, ale jako użytkownikowi nie wypada mi się wcielać w rolę moderatora czy administratora, aby do zimy.

Molka - nie wyrażaj emocji bo to tylko cieszy agresorów.
:-)
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 15:51   

Widzę, że Encyklopedyczna Robo-Pola miała pecha i nie zdążyła napisać 5 posta:

Ciekawe, czy 4 ostrzeżenia to dobry pomysł,
nie może pisać,
a może czytać więc może się uczyć zneutralizować problem.
:pada:
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 16:17   

vvv napisał/a:
Widzę, że Encyklopedyczna Robo-Pola miała pecha i nie zdążyła napisać 5 posta:
Obrazek
Ciekawe, czy 4 ostrzeżenia to dobry pomysł,
nie może pisać,
a może czytać więc może się uczyć zneutralizować problem.
:pada:

Ja widze 6 ostrzezen.. i taki mialam zamiar... Ty widzisz 4?
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 16:20   

Prawie codziennie loguja sie takie dziwne byty, ktore wyraznie spamuja kilkoma bezsensownymi postami, nie moge tego skoszowac bo ta funkcja przestała działac. :(
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 17:51   

Może(sz) zmniejszać :P
Żylaki kończyn dolnych to trwałe rozszerzenia żył w postaci wężowatych sznurów, kłębów lub splotów, które często występują z balonowatym uwypukleniem. Żylaki mają formę niebieskawo – zielonych żył, które niestety potrafią być mocno widoczne. Według statystyk aż 10-20% ludności cierpi na żylaki kończyn dolnych, a procent ten z roku na rok wzrasta. Kobiety chorują na żylaki aż trzy razy częściej od mężczyzn. Przyczyny żylaków kończyn dolnych to w głównej mierze siedzący i mało aktywny tryb życia, a do rozwoju mogą przyczynić się jeszcze nadwaga, leczenie hormonalne, czy przebyte ciąże. Żylaki w pozycji stojącej nabrzmiewają, podczas gdy uniesiemy kończynę - wyraźnie się zapadają, dlatego jedną z dobrych praktyk, które pomagają w zapobieganiu żylaków jest położenie lub oparcie nóg na przykład o wysoką poduszkę, gdy ciało ułożone jest w pozycji leżącej. Pierwsze objawy żylaków pojawiają się zazwyczaj pomiędzy 20 a 40 rokiem życia. Przed żylakami można się jednak ustrzec, warto więc wiedzieć, jak to zrobić.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 18:35   

vvv napisał/a:
Może(sz) zmniejszać :P


Tylko jak zmniejszać, to na jeszcze mniejsze litery, bo te ciągle są dobrze czytelne.
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 18:47   

Herkimer napisał/a:
na jeszcze mniejsze litery, bo te ciągle są dobrze czytelne.
Ale optycznie nierażące i łatwe do pominięcia, kto ma czas i przymus czytania niech czyta. :P
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 18:58   

vvv napisał/a:
Herkimer napisał/a:
na jeszcze mniejsze litery, bo te ciągle są dobrze czytelne.
Ale optycznie nierażące i łatwe do pominięcia, kto ma czas i przymus czytania niech czyta. :P


Właściwie bez względu na to, jak tutaj się zmniejszy - każdy zainteresowany może skopiować tekst, wkleić do worda, powiększyć do ulubionego rozmiaru i sobie poczytać. Może to jest lepsze i bardziej podpadające pod demokrację niż bezwzględne wywalanie do kosza. Skąd wiemy ile osób chce sobie poczytać o żylakach, czy anoreksji? Może dla kogoś to jest ważne i kosz to przegięcie?
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 19:35   

Herkimer napisał/a:
vvv napisał/a:
Herkimer napisał/a:
na jeszcze mniejsze litery, bo te ciągle są dobrze czytelne.
Ale optycznie nierażące i łatwe do pominięcia, kto ma czas i przymus czytania niech czyta. :P


Właściwie bez względu na to, jak tutaj się zmniejszy - każdy zainteresowany może skopiować tekst, wkleić do worda, powiększyć do ulubionego rozmiaru i sobie poczytać. Może to jest lepsze i bardziej podpadające pod demokrację niż bezwzględne wywalanie do kosza. Skąd wiemy ile osób chce sobie poczytać o żylakach, czy anoreksji? Może dla kogoś to jest ważne i kosz to przegięcie?

Ale takie "wybitne" newsy pojawiaja sie prawie codziennie, to jest zamierzony spam, nie bedziemy tolerowac czegos takiego, tutaj jest miejsce dla ludzi , którzy chcą dyskutowac, chca wymieniac opinie itd
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 14, 2013 19:41   

Molka napisał/a:
Herkimer napisał/a:
vvv napisał/a:
Herkimer napisał/a:
na jeszcze mniejsze litery, bo te ciągle są dobrze czytelne.
Ale optycznie nierażące i łatwe do pominięcia, kto ma czas i przymus czytania niech czyta. :P


Właściwie bez względu na to, jak tutaj się zmniejszy - każdy zainteresowany może skopiować tekst, wkleić do worda, powiększyć do ulubionego rozmiaru i sobie poczytać. Może to jest lepsze i bardziej podpadające pod demokrację niż bezwzględne wywalanie do kosza. Skąd wiemy ile osób chce sobie poczytać o żylakach, czy anoreksji? Może dla kogoś to jest ważne i kosz to przegięcie?

Ale takie "wybitne" newsy pojawiaja sie prawie codziennie, to jest zamierzony spam, nie bedziemy tolerowac czegos takiego, tutaj jest miejsce dla ludzi , którzy chcą dyskutowac, chca wymieniac opinie itd

Dobre, Mola!
Powinnaś mieć stoliczek do uderzenia pięścią :)
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 19:49   

Z całym szacunkiem, i PO CO cytować całe poprzednie posty ???

Cytat:
4.6 nie cytuj wypowiedzi innych użytkowników w całości – nie wnosi to nic do dyskusji, a jedynie niepotrzebnie zwiększa objętość bazy


Googlałem fragment spamu który nas dziś nawiedził i znalazłem taką schizę:
http://www.dotacje-innowa...rsy-fryzjerskie
:faint:
Ostatnio zmieniony przez vvv Pon Sty 14, 2013 19:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 09:36   

Molka napisał/a:
Prawie codziennie loguja sie takie dziwne byty, ktore wyraznie spamuja kilkoma bezsensownymi postami, nie moge tego skoszowac bo ta funkcja przestała działac. :(

Zedytuj posty, usun tresc i wpisz "do kasacji" to admin usunie. Albo najlepiej niech Pan Witold da jednemu z was funkcje junior admina, wtedy bedziecie mogli kasowac posty. Tak normalnie na forach opartych o engine phpbb2 moderator moze kasowac posty ale na przemo jest zmieniona hierarchia uprawinien. Ale z tego co pamietam mozna to w panelu ustawic, ale tu chyba bylby molar (to znaczy teraz "m" :D ) potrzebny
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pią Lut 15, 2013 12:09   

Molka napisał/a:
Adaś kim Ty jesteś, że masz takie fory na tym forum?
Samowypędzonym wyrzutkiem zapewne.
Optymalna proporcja wygląda tak:
http://img715.imageshack....36/91724098.png
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved