Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Waldek B i jego ciekawostki
Autor Wiadomość
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 15:48   

Kevo napisał/a:

To ze JK zdradzil publicznie swoje pewne poglady filozoficzno-religijne (z ktorymi notabene kompletnie sie nie zgadzam) nie ma nic do rzeczy z jego pogladami jesli chodzi o odzywianie. Ludzie zarzucaja: no dobra ZO, ale co ten gosc wygaduje o Biblii i tym podobnych.


A ja nie mam mu do zarzucenia w tej kwestii NIC. Przeciwnie, uważam że jego wspaniałe żywe sumienie wnikliwego umysłu nie pozwoliło mu przemilczeć roli jaką odegrali Elohim na naszej planetce. Nie musiał o tym pisać w książce "dietetycznej". A zrobił to pod prąd, wbrew obrzydliwej masowej zunifikowanej poprawności politycznej planktonu. I za to ma mój największy szacunek. 8-)
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
Ostatnio zmieniony przez Waldek B Nie Cze 28, 2009 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 16:15   

Waldek B napisał/a:

Dzisiaj jadłem np poczwarki mrówek, koniki polne i wielkie ślimaki na surowo.

:shock: :-P
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 16:52   

Trzeba ćwiczyć survival. Bear Gryls na youtub sobie wklep :-D

Żeby nie było jak kiedyś zgubisz się w lesie czy na innym odludziu i umrzesz z głodu, pragnienia mimo, że wokoło dostatek pożywienia. Każdy może się przez kilka dni znalezć w sytuacji bez dostępu do mikrofali, podgardla i ziemniaczków. Dobrze wtedy mieć przystosowany organizm, który nie zareaguje gorączką, wymiotem i innym stolcem na nietypowe "dania". 8-)
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 17:02   

Kevo napisał/a:


Waldek B, oswiec mnie. Mowisz to na serio czy ironizujesz ?


100% na serio
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 17:34   



Statuetka z Ekwadoru, okres Chimu 1000 r. p.n.e.




i następna z tego samego czasu, Boliwia




Ilustracja z autentycznego manuskryptu "Annales Laurissenses" z XII w




"Kometa" nad Arabią w 1479 roku


Tego jest gigantyczna ilość, setki książek napisanych przez pasjonatów i badaczy. Co robi współczesna planktonowa "nauka akademicka"? Zamyka na owe niewygodne artefakty oczy. Wiercenia rurowe w granitowych sarkofagach z IV dynastii wykonane techniką do jakiej dziś się nawet nie zbliżyliśmy. Budowle z Puma Punku, Tikal i tysiące innych. Mogę założyć osobny temat jak by było zainteresowanie.
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 18:03   

Waldek B napisał/a:
zenon napisał/a:
Mam pytanie do Waldka:
Czy usunales sobie konto na forum.dr-kwasniewski?
Bo twoje konto jest chyba "niczynne".


Zgubilem haslo. Ale czytam od czasu do czasu wypowiedzi pana Tomasza.

W zasadzie poza proporcja nie zywie sie juz w zadnym wypadku "optymalnie", wydziwiam, ide w innym kierunku. Dzisiaj jadlem np poczwarki mrowek, koniki polne i wielkie slimaki na surowo. Jak widac nie mam teraz z optymalnymi za wiele wspolnego. ;-) Ale sporo im zawdzieczam i nadal doceniam ksiazki.

Ostatnio ciagnie mnie do diagnostyki reinkarnacyjnej i do Forum Zdrowia Sloneckiego. Teraz najwiecej z niego sie ucze i korzystam. Dobrze wyszedl im rozwod z doktorem Janusem. Imo tam aktualnie zachodzi najwieksza ewolucja.


Waldek, tys mi bratem!

Ma bardzo podobne poglady i moglbym cos takiego napisac w swoim iminieniu, z dokladnoscia do konikow polnych, slimakow i tej rejnkarnacji..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Kevo


Pomógł: 5 razy
Wiek: 50
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 390
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 18:13   

Wiem Waldek o czym piszesz.
Swego czasu, znaczy sie na poczatku lat 90 tez zaczytywalem sie w ksiazkach Ericha von Deanikena, ale przede wszystkim Lucjana Znicza. Ale jakos teorie o zapoczatkowaniu zycia na ziemi przez obce cywilizacje nigdy mnie nie przekonywaly. Poniewaz problem ogolnie powstania zycia pozostawal. Chociazby skad sie wziely te czysto hipotetyczne rozwiniete cywilizacje.
Ale nie wiedzialem, ze Kwasniewski tez pisal o podobnych tezach.
_________________
diabeł tkwi w szczegółach.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 18:26   

Waldek...zakładaj wątki, ja z chęcią poczytam, bo mam furtkę bez kłódki na to uchyloną w umyśle 8-)

I wklejaj dużo ilustracyj.

Tomek
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 19:50   

Waldku jasne, że wrzucaj tu więcej takich ciekawostek. Ja z wielką chęcią poczytam o Elohimach 8-)
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 23:41   

to jakiś bełkot

nawet neandertalegendy Tiary Elżbiety Gas słuchane po grzybach brzmią z większym sensem
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved