Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 11:40
Antykoncepcja
Autor Wiadomość
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 13:40   

Gosica napisał/a:
jakieś nowe badania dotyczące antykoncepcji?

A jakie sobie życzysz to poszukam.
:-)
 
     
Gosica 

Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 36
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 13:41   

a jakie masz dostępne materiały?
 
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 13:45   

https://encrypted.google.com/search?hl=pl&q=badania+antykoncepcja
 
     
Gosica 

Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 36
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 13:50   

no dobra,to troche z innej beczki,ale ten temat już troszkę poruszyliśmy. Wpadło mi w rękę kiedyś to

Każdy czytać potrafi i pewnie wszyscy zwrócą uwagę na autora publikacji,ciekawa jestem co Wy na to.
 
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1457
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 14:04   

Gosica napisał/a:

ja nic nie sprzedaję,dopóki ktoś nie przyjdzie do mnie z receptą,jeśli o ten dział chodzi i jeśli jest to konieczne


No właśnie takie sprawiasz wrażenie jakbyś tylko na studiach nauczyła się wydawać, to co jest napisane na recepcie. Zawsze można jednak zmienić zawód na taki, który nie szkodzi ludziom. Pomyśl, życie ma się jedno i to Ty decydujesz co z nim robisz.
 
     
Gosica 

Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 36
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 14:07   

Piotrx, bardzo Cię proszę przestań do mnie pisać takie bzdury,ja nie mówię Ci,żebys strzelił sobie w głowę,bo uważam Cię za totalnego imbecyla. A,Ty,jakie studia skończyłeś?
 
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 14:10   

Gosica napisał/a:
no dobra,to troche z innej beczki,ale ten temat już troszkę poruszyliśmy. Wpadło mi w rękę kiedyś to

Każdy czytać potrafi i pewnie wszyscy zwrócą uwagę na autora publikacji,ciekawa jestem co Wy na to.


W zasadzie to ja na to nic.Praca jak praca, można podobną napisać na temat rozbieżności i uproszczeń w ulotkach wszystkich literalnie grup farmakologicznych.Autorka czepia się - np podkreśla mocno różnicę między implantacją zapłodnionej komórki a blastocysty tak jakby osobie zażywającej środek robiło to jakąś różnicę.Wiesz , to to nie jest problem.Podstawowym wykładnikiem cynizmu ustawodawcy w zakresie polityki dot rozrodczności jest odmowa rejestracji mifegyne. A o antykoncepcji to sobie mogą katoliccy farmaceuci gadać i pisać co chcą.Pacjentki nie interesuje światopogląd farmaceuty - jest to kwestia pozbawiona jakiegokolwiek znaczenia.
_________________
Those Who Go Beneath the Surface Do So At Their Peril
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
"Amerika - ach, was ist Amerika gegen die Straßenbahnlinie Neun, die nach Brösen fuhr..."
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 08, 2011 14:21   

Gosica napisał/a:
...A,Ty,jakie studia skończyłeś?...

Wlasnie! :viva: :hihi:

Od tego rozpoczynamy rozmowe! :viva: :viva: :viva:

Wiadomo, ze brak STUDIOW WYZSZYCH STACJONARNYCH
powoduje znaczne zmniejszenie WARTOSCI wypowiedzi! :hihi:
.
 
     
Gosica 

Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 36
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 14:26   

ja tego nie twierdze,ale miło jest mieć dostęp do najnowszych badań i prawdziwie szczegółowej i fachowej litaratury
 
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 14:29   

I dalej w temacie aptekarzy:

http://wiadomosci.onet.pl...-wiadomosc.html

Cytat:

Aptekarze nie chcą sprzedawać prezerwatyw
dzisiaj, 13:05
Dorota Abramowicz / Polska The Times

"Dziennik Bałtycki": Aptekarze, deklarujący, że są katolikami, nie chcą sprzedawać tabletek antykoncepcyjnych, spirali dopochwowych i prezerwatyw. Twierdzą, że są szykanowani przez pracodawców, którzy zmuszają ich - pod groźbą utraty pracy - "do sprzedawania środków farmakologicznych niszczących ludzką płodność lub zabijających zarodek ludzki w początkach jego istnienia".

Z inicjatywą zmierzającą do zmiany prawa wystąpił gdański Oddział Stowarzyszenia Farmaceutów Katolickich, który wspólnie z Klubem Przyjaciół Ludzkiego Życia - Human Life International-Polska założył stronę internetową www.sumienie-farm.pl. Zebrano na niej już około siedmiu tysięcy podpisów popierających deklarację klauzuli sumienia dla farmaceutów.

- Podobne rozwiązania zastosowano już w innych krajach - twierdzi Małgorzata Prusak, mgr farm. ze Starogardu Gdańskiego, działająca w Stowarzyszeniu Farmaceutów Katolickich. - W Wielkiej Brytanii farmaceuci nie muszą już, jeśli sumienie im na to nie pozwala, sprzedawać środków wczesnoporonnych i antykoncepcyjnych. Podobnie jest w Stanach Zjednoczonych. Nasz sprzeciw budzą między innymi tabletki podawane "po", które mogą nie dopuścić do zagnieżdżenia się w macicy zarodka ludzkiego - podkreśla.

- Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, bym nie wydała leku na receptę - mówi farmaceutka z gdańskiej apteki. - Niezależnie od kwestii sumienia, straciłabym pracę - zaznacza.

Inicjatorzy akcji zgadzają się, że ich postulaty mogą nie być do zaakceptowania przez przedstawicieli wielkich sieci. Uważają jednak, że są one popierane przez wielu właścicieli małych, prywatnych aptek, zwłaszcza działających na prowincji.

- A nawet jeśli nie, to po wprowadzeniu nowych przepisów nie będzie można zwolnić farmaceuty, który powoła się na taką klauzulę - tłumaczy jedna z aptekarek, która podpisała się pod inicjatywą wprowadzenia do prawa farmaceutycznej klauzuli sumienia.

Jolanta Banach - jedyna gdańska radna SLD, zasiadająca we władzach Demokratycznej Unii Kobiet - twierdzi, że taki zakaz może naruszać prawa obywateli do zakupu środków farmaceutycznych. - Musiało dojść do pomyłki ze strony farmaceutów, broniących się przed wydawaniem na recepty środków antykoncepcyjnych - mówi Jolanta Banach. - Przecież nikt nie każe wierzącym aptekarzom stosowania tych środków, oni powinni je jedynie sprzedawać. To tak samo, jakby przekonany o szkodliwości tytoniu handlowiec odmówił sprzedaży papierosów, a inny - nieprzekonany do żywności modyfikowanej genetycznie - wycofał ją ze sklepu - argumentuje Jolanta Banach.

Aptekarze z kolei powołują się na rezolucję Rady Europy z października 2010 r. o prawie do klauzuli sumienia w ramach legalnej opieki medycznej. W Polsce prawo do odmowy wykonania np. zabiegu aborcji, ze względu na klauzulę sumienia, mają już lekarze.

Nieoficjalnie wiadomo, że wprowadzenie farmaceutycznej klauzuli sumienia popiera kilkunastu zasiadających w Sejmie parlamentarzystów. Wniosek o zmianę prawa może być wniesiony jeszcze w tej kadencji przez grupę posłów.

Dorota Abramowicz, "Dziennik Bałtycki"


A propos "tabletek po", to czy nie są one przypadkiem w Polsce w ogóle niedostępne?

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Wto Mar 08, 2011 14:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 14:36   

Escapelle
_________________
Those Who Go Beneath the Surface Do So At Their Peril
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
"Amerika - ach, was ist Amerika gegen die Straßenbahnlinie Neun, die nach Brösen fuhr..."
 
     
Gosica 

Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 36
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 15:00   

dokładnie,kiedyś postinor
 
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1457
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 20:31   

Gosica napisał/a:
Piotrx, bardzo Cię proszę przestań do mnie pisać takie bzdury,ja nie mówię Ci,żebys strzelił sobie w głowę,bo uważam Cię za totalnego imbecyla. A,Ty,jakie studia skończyłeś?


Dlaczego piszesz Ty z dużej litery?
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 08, 2011 20:34   

Piotrx napisał/a:
Dlaczego piszesz Ty z dużej litery?

Piotr a Ty masz napad "egalitaryzmu"? :hihi:
.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 20:37   

grizzly napisał/a:
Piotrx napisał/a:
Dlaczego piszesz Ty z dużej litery?

Piotr a Ty masz napad "egalitaryzmu"? :hihi:
.

:what: :what: "napad egalitaryzmu", to będzie moje ulubione hasło teraz gdy ktoś będzie gadał od rzeczy, w realu puszcze to w obieg... :what: :viva:
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 21:20   

Hannibal napisał/a:

z tego co mi wiadomo to jedno z największych farmaceutycznych świństw, które degenerują organizm

Moje zdanie w temacie antykoncepcji hormonalnej jest j.w.

:)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Gosica 

Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 36
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 23:20   

Hannibal,może nie jedno z największych,ale z całą pewnością ogromne. Ja niestety mam zalecone stosowanie terapii hormonalnej w postaci antykoncepcji.

A,właśnie mi się przypomniało,czy był poruszany temat obniżenia efektywności ćwiczeń siłowych przy stosowaniu doustnych środków antykoncepcyjnych? Czytał ktoś coś o tym? znacie jakieś publikacje?
 
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Mar 09, 2011 00:00   

Przychodzi chlop do lekarza i prosi o recepte na lekarstwo antykoncepcyjne.
Chlop podaje recepte w aptece na ktorej pisze lodreipein.
Aptekarz oddaje recepte chlopu i prosi go aby przeczytal nazwe leku wspak.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 09, 2011 06:35   

Gosica napisał/a:
Hannibal,może nie jedno z największych,ale z całą pewnością ogromne.

Jest to z tego powodu bardzo szkodliwe, gdyż jest cholernie WYGODNE dla zdecydowanej większości ludzi. Tak "niby" ułatwia życia, wszystko pod kontrolą, cacy.
No ale coś za coś. A cena jest ogromna - warto żeby każdy kto z tych metod korzysta miał pełną tego świadomość. Jeśli ma wybierać to niech wybierze ŚWIADOMIE!
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Gosica 

Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 36
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Śro Mar 09, 2011 06:39   

no ja odczuwam skutki terapii...niestety.
W Polsce rzadko sie zdarza zeby lekarz przepisal "anticonti" po wczesniejszych dokladnych badaniach pacjentki;| to jest cholernie duzy blad,a i dziewczynom kochającym MTV niestety bardziej zalezy na czyms innym nie zdrowiu. Przepraszam,ze bez polskich znakow,ale tak mi latwieji szybciej,milego dnia
 
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 09, 2011 06:52   

Najgorsze jest to, że ta "filozofia życia", której można się "komfortowo" oddawać stosując owe środki zaczyna się już w GIMNAZJACH. Dla wielu wielu młodych dziewczyn to standard.
Dołóż do tego fast-foodowe żarcie, litry alkoholu (sic!) to jakie pokolenie otrzymasz za te np. 15 lat?
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1457
Wysłany: Śro Mar 09, 2011 08:24   

Gosica napisał/a:
Hannibal,może nie jedno z największych,ale z całą pewnością ogromne. Ja niestety mam zalecone stosowanie terapii hormonalnej w postaci antykoncepcji.


Mam nadzieję, że dzieci już masz kilkoro, bo jak szpikujesz się tym systematycznie, to możesz mieć problem z ich urodzeniem, albo urodzisz niepełnosprawne i schorowane.
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 09, 2011 09:41   

Gosica napisał/a:
A,właśnie mi się przypomniało,czy był poruszany temat obniżenia efektywności ćwiczeń siłowych przy stosowaniu doustnych środków antykoncepcyjnych? Czytał ktoś coś o tym? znacie jakieś publikacje?


http://www.ncbi.nlm.nih.g...ical%20exercise

W tej liście jest przynajmnie kilka artykułów na interesujący Cię temat
_________________
Those Who Go Beneath the Surface Do So At Their Peril
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
"Amerika - ach, was ist Amerika gegen die Straßenbahnlinie Neun, die nach Brösen fuhr..."
 
     
Gosica 

Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 36
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Śro Mar 09, 2011 21:28   

Hannibal napisał/a:
Najgorsze jest to, że ta "filozofia życia", której można się "komfortowo" oddawać stosując owe środki zaczyna się już w GIMNAZJACH. Dla wielu wielu młodych dziewczyn to standard.
Dołóż do tego fast-foodowe żarcie, litry alkoholu (sic!) to jakie pokolenie otrzymasz za te np. 15 lat?




Dlatego ciągle się zastanawiam, czy rodzić dzieci. Aż strach pomyśleć,co się będzie działo za kilka lat.

Piotrx napisał/a:
Mam nadzieję, że dzieci już masz kilkoro, bo jak szpikujesz się tym systematycznie, to możesz mieć problem z ich urodzeniem, albo urodzisz niepełnosprawne i schorowane.

właśnie dlatego muszę się nimi faszerować,żeby je mieć
 
 
     
Murzynka86 

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Mar 2011
Posty: 3
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 21:59   

Ja uzywam plastrów Evra...Wkrotce po tym jak zaczęłam je stosowac
na twarzy pojawiły sie wypryski, ostatni raz problemy z cera miałam
w gimnazjum, poza tym całe cialo pokryła szorstka "kaszka" -
pojawiła sie jakies 5 dni po załozeniu pierwszego plastra , ból głowy
pojawil się w kikanaście godzin - NIGDY dotąd mnie nie bolała - bardzo mnie ten fakt zaniepokoił. Doszukałam sie w internecie
informacji o przypadkach ogłuchnięc kobiet ktore stosowały tą metode.
Najlepsze jest to ze leki przepisał mi lekarz pierwszego kontaktu nie przeprowadzając zadnych badan, mimo ze nalegałam.Oczywisci nie zwalam winy na na Pana doktorka, on mi tych plastrow siła nie przyklejał.Dziwi mnie fakt z jaka łatwoscia mi je przepisał nie wspominajc o ubocznych skutkach :-/
_________________
>kobieta to najlepszy przyjaciel czlowieka<
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 13, 2011 15:27   

Murzynka86 napisał/a:
...Oczywisci nie zwalam winy na na Pana doktorka,
on mi tych plastrow siła nie przyklejał.
Dziwi mnie fakt z jaka łatwoscia mi je przepisał nie wspominajc o ubocznych skutkach :-/...
A do "markietow" chodzisz po "za-KUPY"? :hihi:
.
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Pią Mar 18, 2011 15:23   

Murzynka86 napisał/a:
...
Najlepsze jest to ze leki przepisał mi lekarz pierwszego kontaktu nie przeprowadzając zadnych badan, mimo ze nalegałam.Oczywisci nie zwalam winy na na Pana doktorka, on mi tych plastrow siła nie przyklejał.Dziwi mnie fakt z jaka łatwoscia mi je przepisał nie wspominajc o ubocznych skutkach :-/

No widzisz a właśnie powinnaś na niego zwalić chociaż pół winy bo jest za to odpowiedzialny. Jak masz problem z autem i pojedziesz do mechanika na naprawe a on spartoli robote to co powiesz? Też będziesz go usprawiedliwiać?

Jest to zdecydowanie wina tego lekarza bo jest poprostu nastawionym na hajs partaczem. Na Twoim miejscu wrócił bym tam i zrobił mu kokretny gnój, koniecznie przy klientach...

Oczywiście też nie wykazałaś się inteligencją bo nie wolno nic brać od żadnych lekarzy bez wcześniejszego dokładnego sprawdzenia i wywiadu! Ale masz nauczkę.
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
     
Murzynka86 

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Mar 2011
Posty: 3
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 15:57   

Na pieniadzach mu nie zalezy ma min.40 euro na godzine,
bylam u niego w trakcie pologu a wtedy kobieta zwolniona jest z oplat
za opieke medyczna. Mieszkam w Irlandii, a tu wszystkim zajmuje sie lekarz
pierwszego kontaktu ktory ma duzo pacjentow, a niewiele czasu i jeszcze przerwa na lunch 12-14.Nawet nie moge powiedziec ze mnie splawil bo nie skierowal na badania krwi, czy chociaz do ginekologa - po prostu tak tu wyglada praktyka medyczna. Do specjalisty idzie sie gdy niedomagajacy organ "odpada". Przez cala ciaze np.badano mi tylko cisnienie, mialam jeden scan sprawdzajacy ilosc plodów i dwie wizyty u poloznej ktora sprawdzila ulozenie główki dziecka.Jako jedyna z sposród kilkudzisieciu na oddziale urodzilam bez epiduralu, naturalnie.Wysmiano mnie gdy odmówilam znieczulenia. wysmiano mnie tez gdy powiedzialam ze
umiesnione, szczuple cialo zawdzieczam diecie low carb i cwiczeniom...


w "markietach" natomiast nabyc mozna obok wszędobylskiego shitu żywnosc organiczna, ekojaja, podroby
z barana i samego barana tez, wszystko wypasane na evergreen trawce.Wybór nalezy do kupujacego,
a ten zalezy od jego kieszeni.
_________________
>kobieta to najlepszy przyjaciel czlowieka<
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Śro Mar 23, 2011 23:41   

no to kup mu kwiaty a nie biedolisz.

A te barany "ekologiczne" z marketów jedzące wiecznie zieloną trawke to wiesz dzie są wypasane?

Przy ruchliwych drogach i autostradach. Cool.
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
Ostatnio zmieniony przez gudrii Śro Mar 23, 2011 23:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 11:32   

Murzynka86 napisał/a:
... ból głowy
pojawil się w kikanaście godzin - NIGDY dotąd mnie nie bolała
Znaczy się antykoncepcja okazała się stuprocentowo skuteczna. :)
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 11:38   

gudrii napisał/a:
Jak masz problem z autem i pojedziesz do mechanika na naprawe a on spartoli robote to co powiesz? Też będziesz go usprawiedliwiać?
Mechanior do naprawy nie dołącza ulotki o skutkach ubocznych leczenia samochodu, więc frajer bierze odpowiedzialność na siebie. A do każdego przepisanego leku jest dołączana długa lista działań ubocznych z ogromnym napisem, że ulotkę należy przeczytać i nie wyrzucać. Więc pacjent jest sam sobie winien, że nie czyta. :)
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 11:44   

Murzynka86 napisał/a:
Na pieniadzach mu nie zalezy ma min.40 euro na godzine,
bylam u niego w trakcie pologu a wtedy kobieta zwolniona jest z oplat
za opieke medyczna. Mieszkam w Irlandii, a tu wszystkim zajmuje sie lekarz
pierwszego kontaktu ktory ma duzo pacjentow, a niewiele czasu i jeszcze przerwa na lunch 12-14.Nawet nie moge powiedziec ze mnie splawil bo nie skierowal na badania krwi, czy chociaz do ginekologa - po prostu tak tu wyglada praktyka medyczna. Do specjalisty idzie sie gdy niedomagajacy organ "odpada". Przez cala ciaze np.badano mi tylko cisnienie, mialam jeden scan sprawdzajacy ilosc plodów i dwie wizyty u poloznej ktora sprawdzila ulozenie główki dziecka.

Zawsze mówię, że polscy pacjenci są rozwydrzeni i oczekują, że za nędzne składki zdrowotne będą leczeni jak milionerzy w USA. Tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze, nie ma egalitaryzmu.
JW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved