Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
EFT tematyczny post nei na temat.
Autor Wiadomość
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 10:56   Re: EFT tematyczny post nei na temat.

Matti napisał/a:
Mój post był na temat.Jeśli wiraha sie wypowiada o tej metodzie że brzmi jak jakaś bzdura to ja go poprawiam że moze nei jest bzdura i by nei rzucał o takich rzeczach wyroku póki ich nie sprawdzi.To istotne i dotyczyło EFT!!


nie rob afery
zalozyles z gory ze nie probowalem i nie wierze. jestes w bledzie.

pozd
WiRAHA
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 11:16   

ja wyrzuciłem, bo zgadzam się z wirahą - to nie było na temat
wiaha po to o tym napisał, bo uważa to interesujący temat
A ty od razu mu zarzucasz, że źle do tego podszedł
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 11:19   

Matti - jesli zalezy ci na tym zeby ludzie poznali te metode i ja stosowali - a jak rozumiem zalezy ci na tym - to umowmy sie ze posty w temacie nie beda prywatnymi wycieczkami na blednych zalozeniach - tylko czyms konstruktywnym

to pomoze osobom ktore tam wejda przeczytac cos, co jest spojne z tematem

wiec skoncentrujmy sie na EFT

napisalem ze dla mnie to brzmi jak bzdura - bo tak dla mnie brzmi. ale bzdura nie jest. jestes gleboko z tematach pozytywnego myslenia, podswiadomosci itd itp - i chyba zapominasz przez to, ze jest spora grupa ludzi, ktora tego nie kupuje. a chyba chodzi o to, zeby przekonywac nieprzekonanych - m.in przez podkreslenie wlasnego sceptycyzmu na samym poczatku

moze to do ciebie nie dociera, ale zapewne czesc osob przestala czytac ten post po tym jak doszla do elementu stukania palcami i wypowiadania czegos na ksztalt mantry

mnie "byly sceptyk" przekonuje duzo bardziej niz "gorliwy wyznawca". nie wiem jak jest z innymi

pozd
WiRAHA
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 11:30   

dla mnie EOT
zamieszanie biore na siebie - wszelkie ew pretensje do mnie

pozd
WiRAHA
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 14:44   

end of topic chyba

btw matti piszesz coraz gorzej, nie idzie tego czytać :shock:

nie chodzi mi o treść ale sposób

normalnie w każdym słowie jakieś aliteracje (?) jak sp beksiński za czasów kiedy jadł tubę słodzonego mleka i popijał colą :o
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 14:58   

mundry grizzly dobrze zwraca uwagę na wagę ortografii :]
p.s. przeniosłem temat do hyda, bo to jednak właściwsze miejsce
jak zaczną się bluzgi to ląduje w koszu :]
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 15:03   

szkolna przesadna łortografija to zbędny i nikomu niepotrzebny przeżytek

natomiast to co wytwarza matti to jakiś inny kosmos jest :shock:

hieroglify elohim odczytasz, kalendarz majów odczytasz a mattiego niedługo już nie ;) :hah:
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 15:05   

Hannibal napisał/a:
mundry grizzly dobrze zwraca uwagę na wagę ortografii :]


O tak ortografia to podstawa! Co bysmy bez niej zrobili? :roll:
Nie bylo by wiadomo kto jest "mundry i inteligantny" ! :hah:

BTW
A tak od razu widac ile kto fafkultetow zrobil! :P
.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 15:06   

mówisz, że niepotrzebny, a sam raczej porządnie piszesz :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 15:07   

grizzly napisał/a:
A tak od razu widac ile kto fafkultetow zrobil! :P .

młotkowi mogą zrobić i dziesięć, ale dalej będą mieli młotkowo pod czachą :what:
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 15:09   

Hannibal napisał/a:
...że niepotrzebny...


Z ortografia to tak jak z "zoltkami i podgardlem"
Bez nich niema "optymalnosci" 8) :hah:
.
 
 
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 15:13   

Waldek B napisał/a:
normalnie w każdym słowie jakieś aliteracje


Gwoli ścisłowści, aliteracja to powtarzająca się tak samo brzmiąca głoska w kilku słowach w jednym zdaniu/wyrazie. Używa się przeważnie w przenośni. Dobrym przykładem jest słynny cytat z Szekspirowskiej "Burzy": "Full fathom five thy father lies".

Marishka
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 15:39   

Cytat:
mówisz, że niepotrzebny, a sam raczej porządnie piszesz


mi chodzi o typowo polskie typu "odrzywianie a odżywianie, Juzef czy Józef etc" to jest imo przeżytek i niepotrzebne komplikowanie rzeczy prostych

nieważne jak napiszesz "patriarcha czy patriarha" to każdy i tak wie ocb

ale tego co czyni matti się nie da nawet nazwać, normalnie oczy bolą :shock:

przykład:

"on ine ?"*

*(to znaczy w dialekcie mattiego "no nie?" ) 8)
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
 
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 15:45   

A jeśli chodzi o ortografię, to dla mnie sprawa wydaje się być prosta i wiąże się z szacunkiem dla rozmówcy i dla siebie samego.

Jeśli zwracam uwagę na sposób, w jaki wyrażam swoje myśli, jeśli dbam o to, by moje zdania były czytelne, jeśli czytam swoje słowa raz jeszcze, zanim je wyślę "w świat", to te słowa mają dla mnie jakieś znaczenie, a nie są próbą pustego "wyładowania się". Dbam o czytelnika, a jednocześnie dbam o siebie bo w świecie wirtualnum słowa w pewnym sensie tworzą obraz mnie. Zaniedbane zdania z mnóstwem błędów i literówek (których z łatwością można byłoby uniknąć - wystarczyłoby przeczytać własny post raz jeszcze, tuż przed wysłaniem albo zedytować już po fakcie) kojarzą mi się z zaniedbaną osobą, nie traktującą siebie poważnie. Osobą, której nie zależy na zrozumieniu tematu (i byciu zrozumianą), a jedynie na "wygarnięciu" z własnej nieświadomości tego, co "uwiera". Byle szybko, zanim dojdzie do głębszej refleksji.

A przecież NIC nie dzieje się bez przyczyny.

Marishka
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 15:48   

akurat się pod tym względem zgadzam z Marishką :)
sam wielokrotnie poprawiałem jakieś literówki, błędy ortograf., niedociągnięcia, bo nie w smak mi puszczać w obieg jakieś łamańce
chcę, żeby inni nie mieli żadnych problemów, coby mnie zrozumieć - nie zawsze się to udaje, ale przynajmniej staram się
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 19:21   

Matti napisał/a:
Ej no ja pisze tak kosmicznie szybko że czasem litery wpadaja przed siebie bo palce prawie równocześnie wciskają klawisze. No może i klawiatura nie nadąża i jest tak mała różnica że mylnie daje litere przed inną.A czasem robie byki z powodu tego szybkiego pisania.

Ksmicznie SZYBKIE pisANei jets "coll" i jazzy :D :? ;( :medit: 8/ Wetdy wszyscy ktuży to czyatja doskonale wiedzom że masz ich w glebkoiej "***" a Szkąła I lekcje jązyka ploskeigo? :P :x :faint: :shock: OCZYWISICE "som" skodliwe bo to zamach na wolnoSC*^%# DO pisania slowink elktroNICzny, do LIczenIa kalkulator, :| A do rZycia zaswiadszenie o ""dysintelekcie"" JAkby siEM kto czepiaLl. coco jambo i do PRZodU
:viva: :shoot: :sad: :* :razz:
{|@$(^^)^$@
:D :D :D :? :? :?
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 20:12   

molar napisał/a:
...coco jambo i do PRZodU...


No prosze a jednak Molar ma poczucie humoru! :]
A moze to tylko 1 kwietnia? :hah:
.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved