Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Hannibal
Sob Gru 22, 2012 16:07
Plecy
Autor Wiadomość
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 15:57   

zyon napisał/a:
No mozna tak powiedziec, nie focilem sie nigdy po solarce i wysmarowany olejkami ale cos w ten desen, moze troche jeszcze dociac to i owo potrza ;D 8)

tos mnie zaskoczył :shock: , miło zaskoczył, takie kaloryferki mamy na forum? no, no... :P
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 18:42   

zyon napisał/a:
caly ja


chwalipięta.... ;)

ja tam się nie będę chwalił :D 8)

nie no żarty ....
_________________
"he , to zabawne .. Że po za SYSTEMEM działa wszystko sprawnie" - Bolec , Tewu "Wyrwani ze snu"
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 20, 2012 13:31   

Zenon,
całkiem beż sprzętu:podciąganie z ręcznikiem + mostek;
hantle:rwanie sztangielki + wiosłowanie w opadzie jednorącz.
Pozdrawiam.
 
     
yarosh1980 

Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 742
Ostrzeżeń:
 7/2/3
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 14:20   

no właśnie, robienie mostków i to jeszcze z obciążeniem przyczepionym na środku ciała jest doskonałym ćwiczeniem na prostowniki pleców - jest tu analogiczny układ napięcia mięśni co w martwym ciągu. Choć jest to inna grupa mięśni pleców niż mięśnie pracujące przy podciąganiu się lub wiosłowaniu.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 14:25   

Czuje dobra akcje, ide po cole i popcorn 8) ;D :-x
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Cze 27, 2012 11:41   

yarosh1980 napisał/a:
yyyy tylko że ja robię całkiem inne serie - takie mordercze:) A takich jeszcze nie mogę wykonywać z całym ciężarem. Pierwsza seria - 40 powtórzeń, druga seria - 80 powtórzeń :D Dopiero trzecią serię 8 powtórzeń robię z całym ciężarem ciała (tak aby obciążenie było dwa razy większe niż w #1 i #2 serii).

Coby tam nie offtopowac. Co sadzisz o takim treningu? Masa czy rzezba? Czy wytrzymalosc? 128 powtorzen to chyba wyczyn?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 27, 2012 12:15   

zyon napisał/a:
yarosh1980 napisał/a:
yyyy tylko że ja robię całkiem inne serie - takie mordercze:) A takich jeszcze nie mogę wykonywać z całym ciężarem. Pierwsza seria - 40 powtórzeń, druga seria - 80 powtórzeń :D Dopiero trzecią serię 8 powtórzeń robię z całym ciężarem ciała (tak aby obciążenie było dwa razy większe niż w #1 i #2 serii).

Coby tam nie offtopowac. Co sadzisz o takim treningu? Masa czy rzezba? Czy wytrzymalosc? 128 powtorzen to chyba wyczyn?

Masa czy rzeźba,to w kuchni się robi i na rowerze ;D
Wytrzymałość mięśniowa,a przy wielostawowym na dół ciała i krążeniowa :)
Tylko winno być: 40 i 80 i koniec.
A to 8 to nie wiem po co.
Włókna szybkie są już zajechane...
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Cze 27, 2012 12:21   

Tyle, ze wg niego to i masa rosla i sila i wszystko chyba, przeczytaj sobie caly temat, duzo nie ma hehe
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 27, 2012 12:29   

zyon napisał/a:
Tyle, ze wg niego to i masa rosla i sila i wszystko chyba, przeczytaj sobie caly temat, duzo nie ma hehe

Jest kilku facetów na świecie,co maja prawie same włókna czerwone.
Ale wtedy masa rośnie wolniutko,oj wolniutko.
Głównie sarkoplazma rośnie.
Może i Yarosh do nich należy?
 
     
Kasiula 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 20:33   

A co z ćwiczeniami na kręgosłup? Siedzę dużo przed komputerem i chciałabym zrobić coś dla mojego kręgosłupa. Przydałoby się też rozciągnąć nogi, mam przykurcze pod kolanami. Znacie jakiś zestaw ćwiczeń dla osób pracujących dużo przed komputerem?
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 21:44   

Kasiula trzymaj proste plecy , wyprostowaną sylwetkę nie pozwalaj na garby , na rozleniwianie mięśni okalających kręgosłup , postaraj się wstawac co jakiś czas i rozruszać ciało .
Dobrze byłoby w tygodniu mieć te kilka dni może na siłowni , może jakaś joga .
_________________
"he , to zabawne .. Że po za SYSTEMEM działa wszystko sprawnie" - Bolec , Tewu "Wyrwani ze snu"
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 23:13   

Kasiula napisał/a:
A co z ćwiczeniami na kręgosłup? Siedzę dużo przed komputerem i chciałabym zrobić coś dla mojego kręgosłupa. Przydałoby się też rozciągnąć nogi, mam przykurcze pod kolanami. Znacie jakiś zestaw ćwiczeń dla osób pracujących dużo przed komputerem?

Nie siedź godzinami przed kompem, jesli nie chcesz doprowadzic do zatoru ...
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Lip 11, 2012 11:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kasiula 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Lip 11, 2012 10:27   

Niestety, taka praca. A na jogę chodziłam, jakoś w listopadzie zaczęłam i po miesiącu zrezygnowałam, bo po pierwsze okradli mnie w szatni :shoot: , a po drugie strasznie zimno było i nie chciało mi się później jeździć. Myślałam, żeby znów zacząć, ale teraz latem są inne możliwości ruchu i trochę szkoda mi pieniędzy wydawać.
 
     
yarosh1980 

Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 742
Ostrzeżeń:
 7/2/3
Wysłany: Sob Maj 02, 2015 08:46   

zyon napisał/a:
izolacje sa dla slabych 8)

zyon napisał/a:
Tsatsouline i paru jeszcze podobnych ma dosadne zdanie na temat izolowanych - sa dla frajerow 8) Taka prawda.

To pójdź na jakąś siłownię i powiedz to w twarz jakiemuś mięśniakowi, który akurat ćwiczy bicka na modlitewniku albo klatę na suwnicy. ...
Nawet Schwarzenegger i inni kulturyści korzystali ze stabilizatora ramion żeby wyizolować dany mięsień. Tu masz dowód:
https://www.youtube.com/w...vsUqfQ4#t=1m37s
Ich też nazwiesz frajerami i słabeuszami? Te pojęcia prędzej tyczą się tylko ciebie.
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Pon Maj 04, 2015 07:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Pon Maj 04, 2015 07:54   

Proszę się wreszcie powstrzymać od wycieczek osobistych.
Tutaj jest krótka ławka, następne ostrzeżenie skutkuje zablokowaniem konta.
JW
 
     
yarosh1980 

Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 742
Ostrzeżeń:
 7/2/3
Wysłany: Pon Maj 04, 2015 19:59   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Proszę się wreszcie powstrzymać od wycieczek osobistych.

Mi pan to mówi? Czemu nie zastosuje pan tego do wszystkich użytkowników, czyli też do zyona? Niech pan sobie przejrzy temat "Kto dziennie jablko jada..." albo "Witencja to @ll" - ile wjazdów personalnych i obelg w moim kierunku wypluł z siebie ten prowokator i kłótnik zyon. I nic pan z tym nie zrobi? Ostatnio musiałem sprostować wszystkie te bzdury na mój temat, bo mnie szkalowały, ale moja riposta została usunięta (chyba ktoś nie mógł znieść, że za mocno zyona ośmieszyłem). Czy admin to jakiś stronnik zyona, który tylko jemu pozwala na wycieczki osobiste?
Czytał pan w ogóle moje zastrzeżenia w temacie "Do admina"?
Ostatnio zmieniony przez yarosh1980 Pon Maj 04, 2015 22:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Wto Maj 05, 2015 02:41   

Zyon ostatnio tu pisał 6 marca. Czyli dwa miesiące temu.
Ostatnio zmieniony przez vvv Wto Maj 05, 2015 02:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
yarosh1980 

Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 742
Ostrzeżeń:
 7/2/3
Wysłany: Wto Maj 05, 2015 07:20   

vvv napisał/a:
Zyon ostatnio tu pisał 6 marca. Czyli dwa miesiące temu.

Zatem po jakim czasie następuje przedawnienie komentarza, tzn przestaje mieć znaczenie co ktoś w nim napisał, nawet jeśli była to obraza - w kontekście ocenienia usera winny/niewinny?
Ostatnio zmieniony przez yarosh1980 Wto Maj 05, 2015 10:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved