Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Co na nudę??
Autor Wiadomość
anjolka


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 09:34   Co na nudę??

Dziewczyny co robicie jak się nudzicie??:P
Ostatnio zmieniony przez Molka Pon Paź 03, 2011 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 10:02   

Nie prowokuj Grizzly'ego :D

To stary swintuch :P :P :P
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Yo_ga79

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 170
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 15:12   

Ona jest nowa i jeszcze nie zna Naszego Niedźwiedzia.... :hah: :D :D

A tak poważnie - w swoim towarzystwie nigdy się nie nudzę. Zawsze jest coś fajnego do poczytania, do posłuchania. Można iść na spacer, porysować, ugotować coś pysznego.... możliwości są dziesiątki....
 
 
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 15:24   Re: co na nudę??

anjolka napisał/a:
Dziewczyny co robicie jak się nudzicie??:P


Nie wiem, co to jest "nuda". Mam wiele różnorodnych zainteresowań, pasji, fascynacji życiem. Ciągle mam wrażenie, że za mało jest czasu na to, by nadążyć za tym wszystkim. Chciałabym żyć wiecznie :)

Marishka
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 16:34   

Podobno człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi. Bynajmniej nie próbuję Cię tutaj obrażać, po prostu tak mi przyszło do głowy :)
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 10, 2009 17:20   

molar napisał/a:
Podobno człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi.

Trzeba na to spojrzeć też z innej strony :)
Może Ania już odkryła wszystko co na swiecie miało być odkryte.Włada wszystkimi językami,była wszędzie,widziała już wszystko-ogólnie posiadła już wszelką wiedzę na wszelkie tematy i najzwyczajniej się nudzi i teraz pyta nas ,co robimy ,kiedy się nudzimy-no a my,jeszcze nie posiedliśmy wszelkiej wiedzy na wszelakie tematy ,więc sie nie nudzimy :D
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 17:32   

hmmm ja tez sie nie nudze.minus jest taki ze ja non stop o czyms mysle i mysle za duzo bo potem popadam w jakies paranoje i absurdy wszystko tak analizujac...jak jestem na chacie to wlasciwie non stop slucham muzyki i spiewam sobie(dla siebie samej bo nie mam talentu hehe ale to swietnie na mnie dziala na moja psyche.mam po prostu taka potrzebe bo inaczej emocje we mnie sie tak burza ze gdybym tego nie robila to bym chyba eksplodowala :x ) a jak nie robie tego to jakies filmiki czy seriale z neta ogladam ( ale nie moda na sukces czy zlotopolscy :D ) .za czytaniem ksiazek nie przepadam. rzadko czytam ;/ . oprocz tego taniec itp. tak wlasnie spedzam wolny czas w chacie jak jestem sama.
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 10, 2009 17:43   

Abhilasha napisał/a:
...tak wlasnie spedzam wolny czas w chacie jak jestem sama...
No, no, no co to za kokieteria. 8) :P
A czesto jestes sama? 8) :P

BTW
Przypomnialem sobie bajke o "czerwonym kapturku"
w interpretacji podanej przez Pana Witolda! 8) :P :what: :hah:
.
 
 
Svan


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 18
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 18:21   

Brakuje mi godzin w dobie - kiedy wracam do domu z pracy zwykle rozpiera mnie energia i nie wiem w co włożyć ręce- mam dłuuuugą listę rzeczy do zrobienia /przeczytać,obejrzeć poszukać, coś załatwić gdzieś pójść/ i chyba ogromny problem z organizacją czasu, bo mi go zwyczajnie brakuje. Niemal nieustannie mam poczucie niedosytu /nie lubię kłaść się spać/ .




Niestety zauważyłam, ze często brakuje mi czasu dla ludzi, a właściwie b. szczelnie go sobie zapełniam-z premedytacją :x
_________________
Otwórz oczy.
A potem jeszcze raz otwórz oczy.
;-)
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Mar 11, 2009 01:09   

Svan napisał/a:
Brakuje mi godzin w dobie - kiedy wracam do domu z pracy zwykle rozpiera mnie energia i nie wiem w co włożyć ręce- mam dłuuuugą listę rzeczy do zrobienia /przeczytać,obejrzeć poszukać, coś załatwić gdzieś pójść/ i chyba ogromny problem z organizacją czasu, bo mi go zwyczajnie brakuje. Niemal nieustannie mam poczucie niedosytu /nie lubię kłaść się spać/ .

Skąd ja to znam. Ostatnimi czasy mam dokładnie tak samo, przez co z kolei często nie mogę zasnąć.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 11, 2009 07:10   

molar napisał/a:
przez co z kolei często nie mogę zasnąć.

co niestety prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych, bo sen to cholernie istotna sprawa; i tym samym wróciliśmy znów do zdrowia :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Mar 11, 2009 09:38   

Hannibal napisał/a:
molar napisał/a:
przez co z kolei często nie mogę zasnąć.

co niestety prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych, bo sen to cholernie istotna sprawa; i tym samym wróciliśmy znów do zdrowia :)

No właśnie . Kładę się zwykle po północy i nie mogę zasnąć ,dlatego ze sie późno kładę ,a wstaję około 6 i zdaję sobie sprawę ,ze na dłuższą metę nie jest to wcale zdrowe ;(
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 11, 2009 09:49   

Iga napisał/a:
No właśnie . Kładę się zwykle po północy i nie mogę zasnąć ,dlatego ze sie późno kładę ,a wstaję około 6 i zdaję sobie sprawę ,ze na dłuższą metę nie jest to wcale zdrowe ;(

ja, gdy położę się po 22 to już mam wyrzuty sumienia :]
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
Yo_ga79

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 170
Wysłany: Śro Mar 11, 2009 10:07   

[quote="Hannibal"
ja, gdy położę się po 22 to już mam wyrzuty sumienia :] [/quote]

No właśnie, sen to bardzo istotna sprawa. Ze mnie Mąż się śmieje, że chodzę spać z kurami, ale mam tak niestety, że jak się nie wyśpię - nie jestem w stanie pracować, cały dzień marznę i chce mi się non stop jeść :? Dezorganizacja całkowita po prostu.... Za to jeśli trzeba wstać rano, nie ma problemu - wstaję o dowolnej porze, nawet o 4:30 jeśli mam coś pilnego do porobienia. :D Potrafię przyjechać do pracy 3 godziny przed wszystkimi i nadgonić robotę. Ale zostać po godzinach - uff... ciężkawo.... :sad:
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Mar 11, 2009 12:21   

Hannibal napisał/a:
co niestety prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych, bo sen to cholernie istotna sprawa; i tym samym wróciliśmy znów do zdrowia :)

Zgadzam się w 100%. Tyle na temat teorii. A w praktyce co jakiś czas wszystko mi się rozjeżdża i potem wiszą na forum moje posty z godziną 4 rano. Ale staram się Hannibal, staram się :)
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Śro Mar 11, 2009 14:26   

grizzly napisał/a:
Abhilasha napisał/a:
...tak wlasnie spedzam wolny czas w chacie jak jestem sama...
No, no, no co to za kokieteria. 8) :P

jaka tam znow kokieteria 8)
a tak nawiasem to ile Ty masz lat?? :D

ja spie duzo - conajmniej 8 h, ale nie lubie wczesnie klasc sie spac (chodze tak miedzy 23 a 2 ) i nie znosze wstawac wczesnie rano.
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 14, 2009 13:29   

Abhilasha napisał/a:
...ja spie duzo - conajmniej 8 h, ale nie lubie wczesnie klasc sie spac (chodze tak miedzy 23 a 2 ) i nie znosze wstawac wczesnie rano...

Mam tak samo! 8)

Przypomnial "misiem" taki dowcip o wspolnym zasypianiu
jak by co: :P

Taki szmonces: 8)

"Icek usiłuje zasnąć, przewraca się z boku na bok i nic. Żona pyta się:
- Czemu się wiercisz.
- Nie mogę spać. Musze oddać jutro dług Rosenkranzowi z przeciwka, a nie mam pieniędzy.
- Zaraz coś poradzimy.
Żona wstaje, otwiera okno i woła:
- Panie Rosenkranz! Panie Rosenkranz!!
Naprzeciwko otwiera się okno, wychyla się zaspany Rosenkranz w szlafmycy:
- Czego?
- Mój mąż ma oddać panu jutro jakieś pieniądze?
- Ma!
- To ja panu mówię, że on jutro nie zapłaci ani grosika.
Żona zamyka okno i mówi:
- Możesz spokojnie zasnąć. Teraz on nie będzie spał." 8)
.
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 14, 2009 16:41   

Ja dziś połozyłam się koło 4 a.m ,ale nie dlatego,ze musze komus coś oddać :what:
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 14, 2009 16:46   

Iga napisał/a:
Ja dziś połozyłam się koło 4 a.m ,ale nie dlatego,ze musze komus coś oddać :what:
No to teraz wyobraznia pracuje!!! 8) :P
.
 
 
Nelka 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 253
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 20:37   

grizzly napisał/a:
Iga napisał/a:
Ja dziś połozyłam się koło 4 a.m ,ale nie dlatego,ze musze komus coś oddać :what:
No to teraz wyobraznia pracuje!!! 8) :P
.


Tobie to wszystko kojarzy się z "białą chusteczką".
 
 
Nelka 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 253
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 20:41   

A tak poważnie , to chciałabym się ponudzić. Zauważyłam tez , że im więcej mam do zrobienia i do załatwienia to więcej zrobię. Jak mam dużo czasu na wykonanie czegoś to mi gorzej idzie.
Nelka :hah:
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 14, 2009 20:51   

Nelka napisał/a:
grizzly napisał/a:
Iga napisał/a:
Ja dziś połozyłam się koło 4 a.m ,ale nie dlatego,ze musze komus coś oddać :what:
No to teraz wyobraznia pracuje!!! 8) :P
.


Tobie to wszystko kojarzy się z "białą chusteczką".


Zdrowe samce "tak maja" ! 8) :P
.
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 14, 2009 20:57   

grizzly napisał/a:

Zdrowe samce "tak maja" ! 8) :P
.

Nie inaczej 8)
Dziwne byłoby,gdybyś sobie pomyślał,ze do 4-tej topiłam łój :what: :hah: :D wekowałam smalec i kroiłam podgardle :what: -dobrze ,ze takich skojarzeń nie masz :hah:

Grizzly ile w tym miesiącu wytopiłeś już łoju?
Czy zapasy galarety z wieprzowych nóg już Ci się skończyły?
I jak jadasz tą galarete? łyżką ze słoika ,czy nakładasz na talerzyk? :)
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 19:20   

grizzly napisał/a:
Abhilasha napisał/a:
...ja spie duzo - conajmniej 8 h, ale nie lubie wczesnie klasc sie spac (chodze tak miedzy 23 a 2 ) i nie znosze wstawac wczesnie rano...

Mam tak samo! 8)

Przypomnial "misiem" taki dowcip o wspolnym zasypianiu
jak by co: :P
"No, no, no co to za kokieteria. 8) "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved