Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Hannibal
Sob Gru 22, 2012 16:07
Ile % mięśni?
Autor Wiadomość
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 08:20   Ile % mięśni?

mam wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej, wody i mięśni w organizmie i ciekawy jestem ile mięśni powinien mieć koleś z paleolitu?
dla porównania ja mam 41.5-41.7, nigdy nie pakowałem na siłce i właściwie nie ćwiczę intensywnie oprócz tego że sobie wbiegam na 6 piętro codziennie i czasem trzasnę 20 pompek. Jak myślicie ile np. miał B. Pitt w Troi i ile czasu to zajmie :)
Ostatnio zmieniony przez Molka Sob Wrz 24, 2011 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 08:44   

ludzie paleolitu to nie byli jacyś pakerzy - mieli oczywiście masę mięśniową, siłę, ale przede wszystkim szybkość i gibkość, która pozwalała im zdobyć zwierzynę
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 08:46   

Hannibal napisał/a:
ludzie paleolitu to nie byli jacyś pakerzy - mieli oczywiście masę mięśniową, siłę, ale przede wszystkim szybkość i gibkość, która pozwalała im zdobyć zwierzynę


no wiem, ale na powyższej rycinie pan BP też nie jest jakoś strasznie umięśniony, tylko mało fatu + dobra "definicja" robi swoje - orientujesz się na oko ile on może mieć % mięśni?
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 08:55   

nie wiem, średnio mnie to interesuje
poza tym te mięśnie mogą być "podpompowane", przez co ich gęstość jest słabsza
różne zabiegi się robi, żeby na wizji gościu wyglądał jak paker
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 23, 2009 08:59   

Hannibal napisał/a:

różne zabiegi się robi, żeby na wizji gościu wyglądał jak paker

Widziałam w TV jak malowali gosciowi mięsnie :)
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 09:06   

wystarczy sobie poczytać o zabiegach przed tymi pokazami kulturystycznymi - robią cuda nie widy
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 09:20   

A jakie ćwiczenie jest najlepsze żeby sobie zrobić cycki? (najchętniej w domku a nie na przyrządach na siłce)
 
 
fenris

Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 30
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 13:00   

Jak cię interesuję trening w domu to mogę ci polecić książkę Olivera Lafay'a to taka biblia "domatorów" jak nie czytałeś to powinienem mieć gdzieś na hdd to pisz :D
 
 
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 13:24   

fenris napisał/a:
Jak cię interesuję trening w domu to mogę ci polecić książkę Olivera Lafay'a to taka biblia "domatorów" jak nie czytałeś to powinienem mieć gdzieś na hdd to pisz :D


si!,
na maila

*****
dzięki!
 
 
Rossignol

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 303
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 17:10   

hmmm takie cos jak ma BP na zdjeciu to ja musial bym ograniczyc kcl i zaczac ostro biegac po miesiacu gora 2 tak bym wygladal :D

a jakie zabiegi ?? od pastylek ktore spalaja tkanke tluszczowa do siedzenia w plastikowym worku zeby odwodnic miesnie...

na cycki w domu pompki w plaszczyznach
a) normalnie
b) stopy na taborecie rece na podlodze
c) stopy na podlodze rece na 2 taboretach i schodzisz klatka pomiedzy taborety ...

mozesz ubrac plecak wypchany ksiazkami bedzie ciezej :P
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 00:14   

tu masz fajne cwiczenia na klate w zaciszu domowym:
http://www.youtube.com/wa...feature=channel

i takie tez sa niezle, on to nazywa "skłizery", z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze pompuja niemilosiernie ale tez bardzo mecza:
http://www.youtube.com/wa...feature=channel

i drugie zajebiste cwiczenie "rollery", tez wchodzi niezla pompka:
http://www.youtube.com/wa...feature=channel

a tak na marginesie to koles zbudowal swoja mase na miesie a jakis czas temy (chyba dwa lata...) przeszedl na veg i twierdzi ze nie ma roznicy...ot taka ciekawostka
8)
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
lalek

Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 32
Skąd: Rymanów
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:17   

dla wszystkich trenujących w domu polecam książkę "Nagi wojownik" Pavel Tsatsouline dostępną ogólnie w internecie.

Autorem jest były instruktor Specnazu bardzo szanowany w świecie sportów walki.

apropo goscia który przeszedł na wegetarianizm ciekaw jestem ile białka zwierzęcego (z puszki) jako wegetarianin zajada dziennie
 
 
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 14:39   

dzięki za wszystkie rady, teraz pozostaje "tylko" przemóc wrodzone lenistwo :)
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 01, 2009 21:17   

zbiggy napisał/a:
...przemóc wrodzone lenistwo :)...

:) :) :)
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 23:22   

ogolnie pitt nie moj typ...ale musze przyznac - fajne cialko na tej focie :D jak tak przypakujesz zbiggy pewnie na plazy od kobiet sie nie opedzisz :P
 
 
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 16:22   

Abhilasha napisał/a:
ogolnie pitt nie moj typ...ale musze przyznac - fajne cialko na tej focie :D jak tak przypakujesz zbiggy pewnie na plazy od kobiet sie nie opedzisz :P


premiera będzie w czerwcu na wczasach :) )
ale niestety wczoraj miałem 34kg mięśni a dzisiaj rano okazało się że 33,89 (skandal! ubyło mi 11 deko twardych jak stal mięśni, i to pomimo że zrobiłem 3x15 pompek!)
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 16:46   

zbiggy napisał/a:
premiera będzie w czerwcu na wczasach :) )

to ja poprosze miejscowke w pierwszym rzedzie 8)
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 21:25   

zbiggy napisał/a:
Abhilasha napisał/a:
ogolnie pitt nie moj typ...ale musze przyznac - fajne cialko na tej focie :D jak tak przypakujesz zbiggy pewnie na plazy od kobiet sie nie opedzisz :P


premiera bedzie w czerwcu na wczasach :) )
ale niestety wczoraj mialem 34kg miesni a dzisiaj rano okazalo sie ze 33,89 (skandal! ubylo mi 11 deko twardych jak stal miesni

Pytanie jaki blad pomiaru ma waga..
Bo byc moze roznica w pomiarze jest nieistotna statystycznie 8)

Cytat:
i to pomimo ze zrobilem 3x15 pompek!)

Ja to robie 30 w jednej serii, a dziennie pompek w sumie od 100 do 300. Przy czym w roznych plaszczyznach, rozny rozstaw rak.

Ostatnio kupilem sobie takie obrotowe uchwyty to pompek "push up pro". Czekam az paczka dojdzie, mam nadzieje ze nie utopilem hajsu.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 21:31   

ja tam ostatnimi miesiącami w ogóle takich rzeczy nie ćwiczę, a na siłę i mięśnie nie narzekam :]
jestem jak tygrys, czy Inuit, co może leżeć miesiącami, a jak przyjdzie potrzeba to sieknie fizycznie 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 21:38   

Jak bede duzy to sibie kupie las i bede go karczowal w weekendy.

a na razie robie pompki, mostki, podciagam sie - bo aktywnosc fizyczna jest korzystna, a spacery i noszenie zakupow to malo :)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 21:42   

"Gadki" typowe dla facetów :what: :hah:
Piszcie,piszcie,poczytam sobie, czego Wy to nie potraficie dokonać :D
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 21:43   

zenon napisał/a:
Jak bede duzy to sibie kupie las i bede go karczowal w weekendy.

to dobrze :)
ale ja ostatnio karczowałem na jesieni, więc to nie jest tak, że regularnie się wyżywam fiz. na działce
jak przyjdzie czas to sieknę
na razie jest czas adaptacji do jednego dużego posiłku na koniec dnia, co właśnie czynię 8)
zenon napisał/a:
a na razie robie pompki, mostki, podciagam sie - bo aktywnosc fizyczna jest korzystna, a spacery i noszenie zakupow to malo :)

jest korzystna, ale nie ma co z nią przesadzać
wg mnie lepiej, jak ma się np. 2 godziny wolnego, nie tyrać ciężarów na siłce, ale pochodzić sobie po lesie, ew. trochę pobiegać
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 22:02   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

na silce nigdy nie bylem.

cwicze w domu.

Ostatnio gadalem z kolega, ktory zapisal sie na silownie. Placi 120zl za karnet miesieczny (dowolna ilosc wejsc w miesiacu).
Ponadto wynajal sobie jakiego trenera: 3h za 250zl. Trener pokazal mu jak sie prawidlowo robi pompki :D powiedzial by nie robic brzuszkow na lezaco - zamiast tego krzeselka przy drabinkach i unoszenie nog w lezeniu.
No i trzecia rada pana treneiro: jesc musli na sniadanie i od pytona bialka.

Pytalem tez co ten kolega robi w ramach silki. W zasadzie tylko pompki, podciagniecia, brzuszki, hantle i laweczka.

To wszystko mozna robic w domu!

Ja z przyrzadow mam tylko drazem i hantle. Kupilem jeszcze to push up pro. No i ponadto wykorzystuje meble.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 22:03   

Iga napisał/a:
"Gadki" typowe dla facetow :what: :hah:
Piszcie,piszcie,poczytam sobie, czego Wy to nie potraficie dokonac :D


Typowa baba.
Pcha sie tam gdzie jej nie chca i sie "mondrzy"
:P :hah:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 22:05   

:what: :hah:
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 22:10   

Tak na marginesie wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :P 8)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 22:12   

Dziękuję 8) :P
 
 
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 22:14   

z tego co czytam tu i ówdzie, to wystarczy ok 1-2 h w tygodniu żeby zrobić sobie "przyrippowaną" rzeźbę, no ale ja nawet tego nie wyrabiam :(
jak robiłem ostatnio pompki to córka zapytała mnie "co zgubiłeś?" i pomagała mi "szukać" kręcąc się pod moją głową, nie można się skupić więc trzeba starać się wciągnąć do akcji dzieciaki jako ciężarki :) )
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 22:22   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

Zeby nie bylo, ze sie przechwalam to napisze ze kiedys, tzn ze 3 lata temu mialem problem by zrobic 10 pompek czy podciagniec, bylem slaby jak cholera.

No ale teraz na "raw paleo high fat & very low carbohydrate sometimes ketogenic diet without grains and minimum plant intake" nie dosc ze zniknela patologiczna czynnosc umyslu ludzkiego to jeszcze wzrosla moja wartosc biologiczna, robie miesnie nic nie robiac, jestem weisse ubermenschen i tak dalej ..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 22:28   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

zenon napisał/a:
wzrosla moja wartosc biologiczna, robie miesnie nic nie robiac, jestem weisse ubermenschen i tak dalej ..


pytanie tylko czy masz niebieskie oczy, tu na tym forum ktoś kiedyś pisał, że na diecie Ajonusa można dojść do takiej oto perfekcji ostatecznej.
No i mi się już udało :)
 
 
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 22:32   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

zenon napisał/a:
Zeby nie bylo, ze sie przechwalam to napisze ze kiedys, tzn ze 3 lata temu mialem problem by zrobic 10 pompek czy podciagniec, bylem slaby jak cholera.

No ale teraz na "raw paleo high fat & very low carbohydrate sometimes ketogenic diet without grains and minimum plant intake" nie dosc ze zniknela patologiczna czynnosc umyslu ludzkiego to jeszcze wzrosla moja wartosc biologiczna, robie miesnie nic nie robiac, jestem weisse ubermenschen i tak dalej ..



;D ;D ;D Zenon , to jest genialne , dawno sie tak nie uśmiałem :D :D
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 23:00   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

zbiggy napisał/a:
zenon napisał/a:
wzrosla moja wartosc biologiczna, robie miesnie nic nie robiac, jestem weisse ubermenschen i tak dalej ..


pytanie tylko czy masz niebieskie oczy, tu na tym forum ktos kiedys pisal, ze na diecie Ajonusa mozna dojsc do takiej oto perfekcji ostatecznej.
No i mi sie juz udalo :)


Mam brazowe, wiec nie jestem 100% aryjczykiem.
Ale mam aryjska dusze i nie zdradzam swojej rasy 8)
Wiec licze na to, ze los mnie wynagrodzi i nastapi metamorfoza mojego spojrzenia 8)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 23:33   

A propos aryjskiej rasy, jest taka anegdota.
Jaki powinien być aryjczyk?
Blondyn jak Hitler, niebieskooki jak Goebels i szczupły jak Goering.
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 23:49   

zenon napisał/a:
Tak na marginesie wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :P 8)

dziekuje :)
no dobra teraz tylko sie smiac sie ze mnie...ja przed surowymi miesem nie zrobilam ani jednej pompki :D tzn robilam jakies kilka lat temu i to sporo jak lazilam na sztuki walki(ale to byla krotka przygoda) no ale potem strasznie oslablam... jakos miesiac po surowym miesie tak sobie z ciekawosci podjelam probe i zrobilam az 5 za jednym zamachem. haha... a tak ogolnie to ja tez na chacie cwicze-moje "cwiczenia"-ruch polegaja glownie na tancu i jakis tam wygibasach.w miedzy czasie robie troche pompek brzuszki rozciaganie jak sie zmecze.jak jest cieplo to lubie na rower.na dzialce robic nie znosze wiec nie robie tam nic w tym temacie.spacery po lesie sa fajne albo wlasnie takie wyprawy w gory.plywanie uwielbiam ale na basen nie laze ze wzgledu na chlor i problematyczna skore :? . w jakis cieplych krajch ponurkowac....rafy koralowe...mmm...czemu mnie jeszcze tam nie ma :roll: coz cale zycie jeszcze przede mna 8)
a co do kolory oczu - ja tam łudze sie ze moje pojasnieja-chce miec jasniutkie zielone...na niebieskie sie nie obraze bo tez mi sie podobaja :D ktos zauwazyl u siebie jakies zmiany ? bo jakos nie chce mi sie wierzyc aby pod wplywem diety jakies drastyczne zmiany w tym temacie zachodzily-np ja mialam kiedys brazowe i mi sie zmienily-ale tez na ciemny kolor-zielonono-szare...ale zeby tak z ciemnych na jasne :?
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 06:28   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

zbiggy napisał/a:
pytanie tylko czy masz niebieskie oczy, tu na tym forum ktoś kiedyś pisał, że na diecie Ajonusa można dojść do takiej oto perfekcji ostatecznej.

nie wiem, jak na diecie Aajonusa, bo też średnio się nią interesuję
powiem jak jest na rawpaleodiet - niektóre osoby zauważyły po paru latach, że mają wyraźnie bardziej błękitne oczy - np. Geoff, który jest dla mnie rzetelnym i uczciwym człekiem, którego ani razu nie złapałem na przechwalaniu; zresztą jak ktoś ma wątpliwości to niech sam sobie go poczyta i wyrobi na ten temat opinię :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 12:47   

To co?
Mamy kose z Aajonusem?
Myslalem, ze byla zgoda...
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:08   

o jaką kosę chodzi? o jaką zgodę? chyba nie jestem w temacie :?
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:16   

O co chodzi z tą zmianą koloru oczu? Nie akceptujecie takiego koloru jaki macie?
Zastanawiam się,czy zmieniłby mi się kształt oczu na skośny, gdybym przeszła na japońszczyznę :o
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:20   

Iga napisał/a:
O co chodzi z tą zmianą koloru oczu? Nie akceptujecie takiego koloru jaki macie?

chodzi o to, że na Primal Diet/ rawpaleodiet u niektórych osób po dłuższym czasie obserwuje się zmianę koloru tęczówki na błękitny
ja mam od urodzenia niebieski, ale nie taki odcień jaki ma Aajonus
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:26   

Hannibal napisał/a:

chodzi o to, że na Primal Diet/ rawpaleodiet u niektórych osób po dłuższym czasie obserwuje się zmianę koloru tęczówki na błękitny
ja mam od urodzenia niebieski, ale nie taki odcień jaki ma Aajonus

To znaczy,ze ilość melaniny się zmniejsza?
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:28   

Iga napisał/a:
To znaczy,ze ilość melaniny się zmniejsza?

nie wiem tego, bo nigdy to mnie jakoś szczególnie nie interesowało
jeśli się zmienia to ok, jeśli nie to też ok
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:31   

Tak sobie myślę,że jesli zmiana koloru oczu pod wpływem rawpaleodiet jest udokumentowana,to może dieta ta, wpływa na ilość melaniny-to tylko takie moje przypuszczenia/skojarzenia.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:31   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

niewazne :)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:34   

Iga napisał/a:
Tak sobie myślę,że jesli zmiana koloru oczu pod wpływem rawpaleodiet jest udokumentowana,to może dieta ta, wpływa na ilość melaniny-to tylko takie moje przypuszczenia/skojarzenia.

być może
na pewno Aajonus ma bardzo ładny błękitny kolor tęczówek
ja mam niebieskie, ale inny odcień
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:57   

Moja kuzynka ma piękne oczy -obwódkę tęczówki taką ciemnoniebieską,a tęczówka cała niebieska- śliczne.
Zmiałam w szkole kolezankę,która miala oczy zielone :)
Miałam też koleżankę o takim miodowym kolorze oczu-fascynujący kolor.
A moja córka to juz "debeściara"-bo jej tęczówka zmienia kolor :)
Np. jak zaloży zieloną bluzke,to ma taki miodowo-zielony :)
Jak niebieską,to pojawia się niebieskawo- miodowy kolor-czegoś takiego nigdy przedtem nie widziałam :o
 
 
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:59   

Zmiana koloru oczu pod wpływem diety ? Czy to znak, że są kolory mniej lub bardziej uprzywilejowane ? ;D Rynca opadajom k ziemi. Ale już samo to "zmiana koloru oczu.." To rozwala zupełnie. Albo czegoś nie doczytałem ?

Tomek
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 14:01   

tak, Tomek, nie doczytałeś; zapraszam do właściwych tematów na forum rawpaleodiet na yahoo, a tam się więcej dowiesz i popytasz się gości, którym kolor tęczówki się zmienił 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
ScoobyDoo

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 25
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 19:51   

A może zmienić się kolor z niebieskich na brązowe? :D
 
 
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 21:29   

Ale masz na myśli chyba natężenie już istniejącego koloru, aniżeli zmiana na inny ? W zasadzie, to brak czasu na czytanie czegokolwiek ostatnio.

Tomek
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 21:33   

M i T napisał/a:
Ale masz na myśli chyba natężenie już istniejącego koloru, aniżeli zmiana na inny ? W zasadzie, to brak czasu na czytanie czegokolwiek ostatnio.

nie wiem, Tomek
tak jak napisałem, nie interesowałem się tym za bardzo
ale wiem, że Geoffowi zmieniło się natężenie istniejącego koloru, więc jak będziesz chciał to mu zadaj pytanie mailem; myślę, że z chęcią odpowie :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 09, 2009 21:59   

Jesli chodzi o mnie,to wątpię,zeby mi się zmienił kolor na niebieski,gdybym przeszła na rawpaleodiet :)

Cytat:

A może zmienić się kolor z niebieskich na brązowe?

No pewnie.Przejdź na banany :]
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 13:20   

Chłopcy chłopcy - ćwiczyć ćwiczyć !! :P :P :P
boski -> ideał:
http://cm1.theinsider.com...x0.389x418.jpeg
a potem ja wpaść z wizytą :D
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 26, 2009 14:52   

Iga napisał/a:
...Zastanawiam się,czy zmieniłby mi się kształt oczu na skośny, gdybym przeszła na japońszczyznę :o...

To jest mozliwe!!! Pamietasz jak "ktos" pisal, ze po "jajach"
ma "wieksze ....." no i po "podgardlu" wyroslo mu
jeszcze wieksze "PODGARDLE" 8) :hah:
.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 00:14   

Abhilasha napisał/a:
Chlopcy chlopcy - cwiczyc cwiczyc !! :P :P :P
boski -> ideal:
http://cm1.theinsider.or/...x0.389x418.jpeg
a potem ja wpasc z wizyta :D


Ja jestem ladniejszy.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Rossignol

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 303
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 00:32   

ja mam lepsza klate i nogi :P
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 10:24   

Pozatym jak mozna sie nazywac Madonna Jesus?

To mi pachnie jakims religijnym fetyszem :)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 15:46   

zenon napisał/a:
Ja jestem ladniejszy.
no wiadomo przecież ;)
Rossignol napisał/a:
ja mam lepsza klate i nogi Razz
pokaż 8)
 
 
Rossignol

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 303
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 17:41   

jak uruchomie aparat to pstrykne kilka fotek :P
 
 
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Pią Gru 31, 2010 16:25   

Zdjęcia BF i procentu fatu :

http://www.leighpeele.com...and-percentages
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved