Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Gru 25, 2012 09:45
już nie wiem co robić:(

Czy można schudnąć tylko z dolnych partii ciała, nie ruszając przy tym górnych?
tak, jest to realne
50%
 50%  [ 3 ]
nie... tego się nie da zrobić
33%
 33%  [ 2 ]
owszem, jak masz photoshop'a xD
0%
 0%  [ 0 ]
czasami sie to uda, ale to zalezy od budowy ciała
16%
 16%  [ 1 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
pati_pati

Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 17:38   już nie wiem co robić:(

Cześć:)
Mam na imie Patrycja mam 16lat i staram się schudnąć :?
Nie jestem zbyt wysoka (160cm) i mam nieciekawą budowę ciała(krótkie nogi). Chciałabym schudnąć "z dołu". Moje nogi to 75cm długości i 53cm szerokości(udo w najszerszym miejscu). Dużo nad sobą pracuję, ale za bardzo nie mogę sobie poradzić ;( Ważę 52kg. Gdybym schudła 2kg wygladałabym juz dobrze. A... do tego mam nie duży biust(80cm) i to kolejny problem. Nie wiem czy moge liczyć na "powiększenie" piersi drogą naturalna :/ :/ Pomóżcie...jestm zmobilizowana, ale może nie mam wystarczającej wiedzy by sama sobie pomóc. Bedę wdzięczna za każdą radę. Serdecznie pozdrawiam :) :)
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 20:53   

Cytat:
Niktórzy nie patrzą na biust i jego wielkość jest im obojetna.


Tacy ludzie zwani są gejami. :hah:

Cytat:
Niektórzy w 90% patrzą na wnetrze.


Są to:

-kanibale
-chirurdzy
-lekarze robiący sekcję zwłok, gastroskopię i usg (Hannibal pamiętaj ;)
-obleśnie brzydcy ludzie

lub jakaś kombinacja powyższych

;)
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 21:46   

to żeś pojechał po bandzie, Waldek ;)
ja oczywiście patrzę na biust (libido mam wszak niemałe ;) ), ale też nie uważam tego za najważniejszy element, bo...
wnętrze jest istotniejsze, choć...
wygląd też jest istotny, bo coś przecież musi nas do siebie przyciągać ;)
tak pokrótce widzę to ja :)
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 22:03   

Patrycja: jestes mlodziutka. Wprawdzie dziewczeta szybciej dojrzewaja niz chlopcy ale ty nadal rosniesz i rozwijasz sie. Masz jeszcze czas by twoj biust urusl :)


Co z tego, ze jakas dziewczyna ma duze piersi jesli sa one obwisle. Biust wg mnie powinien byc przede wszystkim jedrny i ksztaltny.
Dlatego sugerowalbym cwiczenia.

Nie jestem specjalista od fitnesu, ale moim zdaniem nastepujace cwiczenia przysluza sie dobremu rozwojowi i rzezbie klatki piersiowej:

Pady na sciane:
Stojac niedaleko sciany przewracasz sie na nia i amortyzujesz upadek dlonmi, odbijasz sie i wracasz do pozycji pionowej.
Potem jak sie wzmocnisz sprobuj robic pompki. Gdy rece sa szeroko pracuje bardziej klatka niz ramiona. Ponadto pompki wzmacniaja brzuch.

U mnie w podstawowce (chodzilem przed reforma, 8 klas) dziewczyny na wf robily takie cwiczenia regularnie - z tym padaniem na sciane (na drabinki). Widzialem kilka kolezanek ostatnio na imrezie sentymentalnej i wszystkie maja ladne, estetyxzne biusty. Zbieg okolicznosci? chyba nie tylko..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 22:05   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

Hannibal napisał/a:
to zes pojechal po bandzie, Waldek ;)
ja oczywiscie patrze na biust (libido mam wszak niemale ;) ), ale tez nie uwazam tego za najwazniejszy element, bo......

......patrze sie na tylek :hah:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 22:22   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

zenon napisał/a:
......patrze sie na tylek :hah:

również, bo... ma on coś w sobie urzekającego ;)
 
 
Rossignol

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 303
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 14:31   

ok :D teraz ja :D

powiem Ci tak ze piersi u kobiety stoja w mojej chierarchi na szarym koncu w czolowce oczywiscie jest twarz potem biodra MUSZa byc szerokie dotego dziewczyna musi miec troszke w udach i jedrne posladki i juz sie slinie :P

wg mnie piersi moga byc za male ale uwaga nie moga byc za duze :D Najlepiej takie zeby sie miescily w dloni :P

Jesli chcesz schudnac z dolu to proponuje bieganie ale takie bardziej wytrzymalosciowe niz sprinterskie. Do tego np na silce mozesz robic wykroki patrz "gif 9a" http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp
do tego przysiady ze sztanga glebokie gif 1 Po tych cwiczeniach uda oraz tylek masz tak jedrny ze wszycy Twoi :P ja po przysiadach czasem siadac na tylku nie moge takie mam zakwasy :D

Pozatym dziewczyno masz 16 lat piersi Ci moga zaczac rosnac nawet w wieku 19 lat :D Ostatnio kumpel co ma 21 lat spotkal sie po roku czasu ze swoja rowiesniczna i mowil ze jej piersi urosly :D Wazne ze nad soba pracujesz i chcesz tego. Teraz to tylko kwestja czasu ... :D jak masz jakies pytania to postaram sie pomoc.
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 14:53   

pati_pati , gdzieś pisałam już o ćwiczeniach, musisz poszukać. Trzeba wypracować mięśnie, przy tym będą nawet świetnie stojące. Nie polecam hormonów syntetycznych, bo możesz przytyć. Ja mam "C", więc ok. , ale niestety czasami trzeba się pogodzić z naturą. Nie cuduj z piersiami. Jak facet będzie Cię lubić, to i z takimi piersiami.
_________________
marzena kiwi
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 14:56   

Oj, faceci, faceci, wzrokowcy, marzyciele, nie widzi, a już napisał, że się ślini. A jak widzi, nie będę pisać co wiem z autopsji.
_________________
marzena kiwi
 
 
Rossignol

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 303
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 15:00   

kiwi jak nie wylapalas tego ze to byl zart to przykro mi ...
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 15:07   

Ross powinieneś pojechac do Brazylii 8)
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 15:13   

Mi nie jest przykro , tylko miło ;)
_________________
marzena kiwi
 
 
tadek

Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 16
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 07:52   

Pati, sądzę że może ci pomóc książka Josepha Mercoli pt. Dieta bez zbóż
 
 
pati_pati

Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 20:59   :)

bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi... i na 100% się nie poddam :D co do diety niskowęglowodanowej... tak wiem i staram sie jej pilnować, wlaściwie to moj jadlospis sklada się głownie (np. to co dzis zjadlam) rano jogurt z owsianka(na sucho) w szkole jogurt(xD) i mala kanapka ze szynka na obiad ryba w warzywach i kiszona kapusta pozniej surowka z pomidorow i pora, na koniec serek wiejski. W ciagu dnia wypilam 1,5l wody z cytryna i kubek herbaty zielonej. I bądź tu madry :( przy takiej ilości jedzenia to chyba powinnam chudnąć a ja nic stoje na wadze i to samo... idzie sie zalamac... ale nic nie poddaje sie mam zamiar wytrzymac ;D ;D do swiat chcialabym wazyc 50,5kg. DA SIE TO ZROBIC?? :/ :/

pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie
 
 
Rossignol

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 303
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 21:19   

da sie tylko jak wejdziesz na prawdziawa NW i jak dasz sobie ostrzej w tylek ...
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 21:51   

pati - to, jak się odżywiasz raczej nie przypomina low-carbu :?
 
 
pati_pati

Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 23:08   hmmm

jak dobrze ze znalazlam to forum
mam zlą dietę? :faint:
masakra:(
to tak... co powinnam zmienić? proszę o proste rady, mam dużo zajęć i nie jestem w stanie przygotowywac posiłków, raczej jem powoli, ale szybko gotuję;)
z jednej strony jestem zalamana bo zylam w poczuciu ze z dieta jak najbardziej ok :what: :what: :what: ale z drugies strony sie ciesze, ze ktoś mądrzejszy mnie wyprowadził z błedu... moze w tej kwestii kryje sie mój problem :)
czekam na odpowiedź :D
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 18, 2008 00:41   

Rossignol napisał/a:
... i jak dasz sobie ostrzej w tylek ...


O to chodzi najbardziej!!!
Ino czesto, najlepiej codziennie 8)

A wiesz jak po "tym" piersi rosna!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :hah:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved