Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
SEKTA
Autor Wiadomość
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 20:49   SEKTA

wiec nigdy jeszcze w swoim zyciu nie spotkalem sie z sektom, ale dzis mialem okazje to zrobic, na forum ktorego wlascicelem jest Jan.K za wypowiadanie swojego zdania na temat diety moje konto zostalo zlikwidowane! nie obrazilem nikogo ani malym slowkiem, nawet bardzo pilnowalem co pisze bo slyszalem pogloski o sekciarskich zajawkach tamtejszych "wladz" :D
napisalem poprostu jak ja widze pewne sprawy i zostalem "wykasowany" przez tego nieudacznego admina, po tym fakcie jestem przekonany na 100% o tym ze forum to jest miejscem spotkan ludzi chorych badz o bardzo ograniczonej inteligenci (tylko Jurek nie bierz tego do siebie Prosze) i jest to poprostu "dietetyczna sekta", byc moze nawet wspolpracuja z Rydzykiem, to by bylo calkiem mozliwe... 8)
Ciesze sie ze tak to wyszlo bo moje przypuszczenia zostaly rozwiane i wszytsko jest teraz jasne, wiadomo z kim mamy do czynienia.
Ciekawi mnie czy kiedys Ci niezadowloleni "optymalni" beda zglaszac pozwy do sadu o odszkodowania za utracone zdrowie...moim zdaniem to bardzo prawdopodobne...na nieszescie Janka.K i jego "boskiego wojownika" malego Adminka.
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 21:44   

Ale jestes na 100% pewien ze cie zbanowano?

Moje konto dziala, a pisalem wieksze herezje niz ty.

Sprawdz czy na 100% dostales bana.
Mi raz zdarzylo sie, ze wlazlem tam na forum i wyskoczyl mi komunikat o banie.
Ale okazalo sie, ze po prostu przypadkowo moj modem wylosowal ip, ktore bylo po prostu na liscie zablokowanych.
Po zrestartowaniu modemu wszystko dzialalo.

Jezeli faktycznie dostales bana to wypowiem sie w nowym poscie co o tym mysle.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 21:51   Re: SEKTA

gudrii napisał/a:
wiec nigdy jeszcze w swoim zyciu nie spotkalem sie z sektom, ale dzis mialem okazje to zrobic, na forum ktorego wlascicelem jest Jan.K za wypowiadanie swojego zdania na temat diety moje konto zostalo zlikwidowane! nie obrazilem nikogo ani malym slowkiem, nawet bardzo pilnowalem co pisze bo slyszalem pogloski o sekciarskich zajawkach tamtejszych "wladz" :D
napisalem poprostu jak ja widze pewne sprawy i zostalem "wykasowany" przez tego nieudacznego admina, po tym fakcie jestem przekonany na 100% o tym ze forum to jest miejscem spotkan ludzi chorych badz o bardzo ograniczonej inteligenci (tylko Jurek nie bierz tego do siebie Prosze) i jest to poprostu "dietetyczna sekta", byc moze nawet wspolpracuja z Rydzykiem, to by bylo calkiem mozliwe... 8)
Ciesze sie ze tak to wyszlo bo moje przypuszczenia zostaly rozwiane i wszytsko jest teraz jasne, wiadomo z kim mamy do czynienia.
Ciekawi mnie czy kiedys Ci niezadowloleni "optymalni" beda zglaszac pozwy do sadu o odszkodowania za utracone zdrowie...moim zdaniem to bardzo prawdopodobne...na nieszescie Janka.K i jego "boskiego wojownika" malego Adminka.


Gudril Admin tamtego Foru wrócił z urlopu i nawet czytałem że pogratulował ,że za te dwa tygodnie nie pozabijaliśmy się ,a że piszesz coś innego to podaj w jakim temacie pisałes,i o czym Bo naprawde piszemy o róznych rzeczach ale mówmy prawdę ja postaram sie dotrzec do Twojego postu i zobowiązuję się że po Twoim wyznaniu co pisałes WYJASNIMY SPRAWĘ BO JA NIE WIERZĘ ŻE COS TAKIEGO MIAŁO MIEJSCE .cHYBA ŻE WYSYŁAŁEŚ TE LINKI O SEKSIE,bo O TYM WSPOMINAŁ Admin ,ze oprócz szerokiego przemytu seksu na Forum nic nie zlamało zasady Forum napisz a ja spróbuje sprawdzic.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 22:05   

gudrii pisał tylko o zaletach jedzenia na surowo
ja tam nie piszę bo już od dawna, bo nie mam tam wstępu; zarejestrowałem się po raz wtóry parę miesięcy temu i po godzinie zostałem wyrejestrowany
ograniczam się tylko do czytania
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 22:15   

Kurde mol, to czemu mnie nie zbanowali?

Moze jestem postrzegany jako niegrozny dziwak?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 22:18   

Hannibal napisał/a:
gudrii pisał tylko o zaletach jedzenia na surowo
ja tam nie piszę bo już od dawna, bo nie mam tam wstępu; zarejestrowałem się po raz wtóry parę miesięcy temu i po godzinie zostałem wyrejestrowany
ograniczam się tylko do czytania


Hanibal sprawdz to o czym piszesz bo może jest tak jak pisze zenon a to na to dowód ja sprawdziłem i oto jest znalezisko które niby zginęło
gudrii
Gość


Odp: Surowe jedzenie
&laquo; Odpowiedz #104 : Dzisiaj o 15:26:11 &raquo;

--------------------------------------------------------------------------------
Cytuj z: Edyta Dzisiaj o 14:04:08

No to jest tak jak piszę.Oglądałam ze dwa dokumenty na temat życia w masajskiej wiosce.Dowożą im cukier,ryż i inne i to traktują jako przysmak -ogladałam.Nie pisałabym,gdybym tego nie widziała w TV.


mowimy o tym jak sie zywili zanim zaczeli czerpac z naszej kultury, a zywili sie dobrze, w ogromnej czesci surowo! i to jest dieta jaka podajemy jako przyklad na wyzszosc surowizny nad termiczna, rdzenna dieta masajow, eskimosow a nie dzisiejsza z nalecialosciami zachodnimi.

Tak na marginesie to w TV klamia tu masz kawalek do poczytania:
http://africanrootsfounda...tory-of-maasai/

Gudril czy teraz Tobie nie wstyd nieraz tak jest ze post wydaje sie że poleciał a on okazuje sie że został zarejestrowany tylko pare pozycji dalej albo wogóle go przeoczyłeś.
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 22:25   

a za co ma mi byc wstyd człowieku?
zenon:
pruboje sie logowac na swoje konto i mi wyskakuje ze nie ma takiego konta...proste.
Watek jest w "wolne tematy" jedzenie na surowo" czy cos w tym stylu, kazdy moze sobie przeczytac.
P.S do Jurka: nie gudril tylko GUDRII
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 22:42   

dla mnie to i tak nie ma znaczenia, czy mogę pisać czy nie, bo niezbyt mam ochotę rozmawiać z tymi ludźmi
idę za przykładem Roberta, bo to rozsądny człek :)
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 22:53   

Czyli jednak konto usuniete.

Co nawet widac w tym co wkleil Jurek "gudri
gosc"

(podpisik "gosc" pojawia sie po usunieciu konta. )
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 23:01   

gudrii napisał/a:

zenon:
pruboje sie logowac na swoje konto i mi wyskakuje ze nie ma takiego konta...proste.


Spoko.
Ja na serio kiedys wylosowalem "zbanowane wczesniej" IP i wystarczyl restart polaczenia z internetem by moc sie zalogowac.

Ale ciebie faktycznie usunieto z tamtego forum.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 07:20   

zenon napisał/a:
gudrii napisał/a:

zenon:
pruboje sie logowac na swoje konto i mi wyskakuje ze nie ma takiego konta...proste.


Spoko.
Ja na serio kiedys wylosowalem "zbanowane wczesniej" IP i wystarczyl restart polaczenia z internetem by moc sie zalogowac.
Ale ciebie faktycznie usunieto z tamtego forum.


Zenon doszłęm głębiej i mówie ze czas najwyższyn abyśmy wszyscy bez urazy mogli korzystac z wiadomości na obydwu stronach ,bo tak jak tu tak i na tamtym forum sa ludzie którzy chca niesc pomoc a nie przeszkadzac.Ale nie nalezy sie odrazu obrazac i myślec że to coo się robi jest najlepsze bo Ono może by najlepsze własnie tylko dla ciebie.

A oto dalsze wyjaśnienia sprawy Gudrila mam nadzieję że powróci
na tamte forum również i Haniball.A to jak mogło się stac.Pisze o tym sam adam319
Gość
Odp: Czy Administrator powinien usuwać obraźliwe wycieczki osobiste?
&laquo; Odpowiedz #220 : 2008-10-16, 23:55:35 &raquo;

-------------------------------------------------------------------------------Teoria robocza jest taka, że wmieszał się niezauważony w tłum 750 nowych sexużytkowników, których Admin właśnie usunął.
Zgłoś do moderatora Zapisane

admin
Administrator
Newbie

wiadomości: 20
Odp: Czy Administrator powinien usuwać obraźliwe wycieczki osobiste?
&laquo; Odpowiedz #221 : Dzisiaj o 07:15:02 &raquo;

--------------------------------------------------------------------------------
Cytuj z: adam319 2008-10-16, 23:55:35
Teoria robocza jest taka, że wmieszał się niezauważony w tłum 750 nowych sexużytkowników, których Admin właśnie usunął.

Mogło tak być. Jeśli wywaliłem przez własną nieuwagę czyjeś konto, to przepraszam i zapraszam do ponownego zarejestrowania. Równie dobrze to "gudri" mogło samo sobie zlikwidować konto w ramach realizacji "uwiarygodnienia" teorii "kneblowania ust na tym Forum"
Admin A więc zauważ ze zapewne tak było.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 07:28   

Hannibal napisał/a:
dla mnie to i tak nie ma znaczenia, czy mogę pisać czy nie, bo niezbyt mam ochotę rozmawiać z tymi ludźmi
idę za przykładem Roberta, bo to rozsądny człek :)


Haniball nie idż za niczyim przykładem ,bo ja znam Ciebie z własnego zdania.
Spróbujmy zakopac topór wojenny i nie nazywac sie oszolomami i sektami itp.
jEZELI ZECHCESZ ZAUWAZYC TO NA TYM fORUM TEŻ SĄ I TACY
ALE WRACAJCIE I NA TAMTO FORUM DLA DOBRA WSZYSTKICH.Pisze te
słowa Równierzx do P.Witolda nie rozkrecajmy sporów które naprawdę nic nie daja ,razem w/g starego przysłowia zrobimy więcej dobrego i każdy będzie mógł zostac przy swoim zdaniu.Ale zawsze jakies doświadczenie można z tego wynieśc.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 07:43   

Jurku, ale ja nie jestem z nikim w stanie wojny. Miałem przyjemność rozmawiać w cztery oczy za paroma optymalnymi i było ok. Nie o to tu biega. Ja po prostu nie wiem, po co miałbym pisać jeszcze raz o zaletach jedzenia na surowa, jeśli tamci forumowicze nie potrafią tego zrozumieć, bo wierzą tylko w swoje. Szkoda tylko mojego czasu. A jeśli kogoś z tamtego grona coś na ten temat interesuje to przecież zawsze można poczytać sobie tutaj i ew. podyskutować.
To, co mam do powiedzenia piszę tutaj i to mi wystarcza.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 08:49   

Hannibal napisał/a:
Jurku, ale ja nie jestem z nikim w stanie wojny. Miałem przyjemność rozmawiać w cztery oczy za paroma optymalnymi i było ok. Nie o to tu biega. Ja po prostu nie wiem, po co miałbym pisać jeszcze raz o zaletach jedzenia na surowa, jeśli tamci forumowicze nie potrafią tego zrozumieć, bo wierzą tylko w swoje. Szkoda tylko mojego czasu. A jeśli kogoś z tamtego grona coś na ten temat interesuje to przecież zawsze można poczytać sobie tutaj i ew. podyskutować.
To, co mam do powiedzenia piszę tutaj i to mi wystarcza.


Oczywiście jezeli naprawde nie widzisz nic co mógłbys przyswoic z tamtego forum ,i ze nie ma tam nic Ciekawego ,to moge Ciebie zapewnic że jest inaczej,oczywiscie oszolomów nigdzie nie sieją ,rosna same jak chwasty,ja jednak mam nadzieje ze od czasu do czasu jak nie tu to moze na tamtym forum ,bedziemy mogli wymieniac ,oczywiście Argumenty,jezeli nie znam to sie nie wypowiadam,zawsze jednak czytam aby poznac temat.Haniball czy Ty masz jakiegos jeszcze lepszego tłumacza stron ,ja teraz korzystam z tłumacza Gogle jest dośc czytelny ale zawsze może byc i bardziej jasno.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 10:57   

jurek 1946 napisał/a:
Oczywiście jezeli naprawde nie widzisz nic co mógłbys przyswoic z tamtego forum ,i ze nie ma tam nic Ciekawego ,to moge Ciebie zapewnic że jest inaczej,oczywiscie oszolomów nigdzie nie sieją ,rosna same jak chwasty,ja jednak mam nadzieje ze od czasu do czasu jak nie tu to moze na tamtym forum ,bedziemy mogli wymieniac ,oczywiście Argumenty,jezeli nie znam to sie nie wypowiadam,zawsze jednak czytam aby poznac temat.

no to przecież napisałem, że czasami poczytam, co tam piszą, ale nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek dowiedział się czegoś ciekawego, wartego przemyślenia i zastosowania
jurek 1946 napisał/a:
Haniball czy Ty masz jakiegos jeszcze lepszego tłumacza stron ,ja teraz korzystam z tłumacza Gogle jest dośc czytelny ale zawsze może byc i bardziej jasno.

nie mam w tym rozeznania, bo po prostu z tego nie korzystam
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 13:31   

Matti napisał/a:
Moje konto też zostało usunięte.Ale to już dawno temu.


Matti jak widze to powracasz na forum,od czasu do czasu widac z czasem chyba nie zabardzo ,ale myśle ze nic nie bedzie Tobie przeszkadzac aby w dalszym ciagu dyskutowac ,mamy przeciez różne wspólne racje ale i przeciwieństwa.ALE jezeli ktos czegos szuka to zawsze znajdzie.Ostatnipo przypomniałem sobie nasze dyskusje na temat oczyszczania organizmu,czytałem troche na ten temat ,ale jak dotychczas nie znalazłem Tam tego co szukałem ,co nie znaczy ze czytałem tylko dla czytania .Otóż nie niektóre watki maja jakis sens,ale jak wiadomo nie z wszystkiego mozna korzystac naraz.
 
 
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 18:58   Re: SEKTA

gudrii napisał/a:
Ciekawi mnie czy kiedys Ci niezadowloleni "optymalni" beda zglaszac pozwy do sadu o odszkodowania za utracone zdrowie...moim zdaniem to bardzo prawdopodobne...

A mnie ciekawi, czy kiedyś Ci niezadowoleni "zdrowi" będą zgłaszac pozwy do sądu, za utracone zdrowie żywiąc się według zasad Instytutu Żywienia i Żywności :D
Pozdrawiam
 
 
Darek1

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 35
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 23:25   wez sie odczep od Rydzyka

Czlowieku posluchaj napierw Radia Maryja, pozniej sie glupio wypowiadaj. Poziom tamtejszych audycji jest o wiele wyzszy niz gdzie indziej w Polsce, ale oczywiscie dla ludzi ktorzy oczekuja od mediow poziomu wyzszego niz "Big Brother" i cala ta TVN'owa sieczka.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 00:58   

Hannibal napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:
Oczywiście jezeli naprawde nie widzisz nic co mógłbys przyswoic z tamtego forum ,i ze nie ma tam nic Ciekawego ,to moge Ciebie zapewnic że jest inaczej,oczywiscie oszolomów nigdzie nie sieją ,rosna same jak chwasty,ja jednak mam nadzieje ze od czasu do czasu jak nie tu to moze na tamtym forum ,bedziemy mogli wymieniac ,oczywiście Argumenty,jezeli nie znam to sie nie wypowiadam,zawsze jednak czytam aby poznac temat.

no to przecież napisałem, że czasami poczytam, co tam piszą, ale nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek dowiedział się czegoś ciekawego, wartego przemyślenia i zastosowania
jurek 1946 napisał/a:
Haniball czy Ty masz jakiegos jeszcze lepszego tłumacza stron ,ja teraz korzystam z tłumacza Gogle jest dośc czytelny ale zawsze może byc i bardziej jasno.

nie mam w tym rozeznania, bo po prostu z tego nie korzystam


Tym bardziej mnie zadziwiasz ,że potrafisz widzieć dalekosiężnie,i dojżec to co uważasz dla siebie za swój dogmat.
Wiem jednak bo to widać jakbyś nie chciał tego ukryć ,że coś zawsze można zrozumieć.Że to jest całkiem podobne do tego co robimy,tylko tak inne,do zaakceptowania.
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 19:41   

Cytat:
Czlowieku posluchaj napierw Radia Maryja, pozniej sie glupio wypowiadaj. Poziom tamtejszych audycji jest o wiele wyzszy niz gdzie indziej w Polsce, ale oczywiscie dla ludzi ktorzy oczekuja od mediow poziomu wyzszego niz "Big Brother" i cala ta TVN'owa sieczka.

polecam Tobie "Wladcow Moch" odcinek "radyjko babuni", moze zrozumiesz...
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Paź 22, 2008 19:12   

gudrii napisał/a:
Cytat:
Czlowieku posluchaj napierw Radia Maryja, pozniej sie glupio wypowiadaj. Poziom tamtejszych audycji jest o wiele wyzszy niz gdzie indziej w Polsce, ale oczywiscie dla ludzi ktorzy oczekuja od mediow poziomu wyzszego niz "Big Brother" i cala ta TVN'owa sieczka.

polecam Tobie "Wladcow Moch" odcinek "radyjko babuni", moze zrozumiesz...


Gudril spróbuj zauwazyc ze zabijasz swoimi wywodami dyskusje na forum .Jeszcze niedawno dyskusje toczyły sie na obydwu stronach rozmawialismy ,baz problemów .Dzisiaj Te Foru dzieki tobie umiera widzsisz to wyrażnie,na forum DO ciężko od kilku dni wogóle wejśc .Jest takie obłozenie tematami,zatyka sie serwer.Ludzie jak widzisz nie wysłuchuja Twojej propagandy,i straszenie "sektą"Potrafia sami myslec.
i wyciagac z tego wnioski.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Paź 22, 2008 19:23   

Jurek to może podpowiedz adminowi, żeby zamówił lepszą ofertę hostingową, jak mu serwer nie wyrabia :) .

Dzięku Bogu jeszcze dzisiaj udało mi się tam wejść, ale strach pomyśleć, co będzie dalej.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Paź 22, 2008 20:47   

molar napisał/a:
Jurek to może podpowiedz adminowi, żeby zamówił lepszą ofertę hostingową, jak mu serwer nie wyrabia :) .

Dzięku Bogu jeszcze dzisiaj udało mi się tam wejść, ale strach pomyśleć, co będzie dalej.


Molar zgadzam sie z Tobą po raz chyba pierwszy.ALE mesle ze JESTESMY
sami sprawcami takich NIEPOROZUMIEŃ Bo to nie zmienia postaci rzeczy,ze tam dyskusja potrafi Trwać.Moze nieraz nie jest też zbyt merytoryczna ale znajdziesz Tam i humor,dowcip,jak i dobre wiadomości. A wyzywanie sie od sekt na pewno nie prowadzi do niczego dobrego.
W czym bryluje Gudril,bez żadnych ograniczeń.
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 22:54   

Cytat:
Gudril spróbuj zauwazyc ze zabijasz swoimi wywodami dyskusje na forum .Jeszcze niedawno dyskusje toczyły sie na obydwu stronach rozmawialismy ,baz problemów .Dzisiaj Te Foru dzieki tobie umiera widzsisz to wyrażnie,na forum DO ciężko od kilku dni wogóle wejśc .Jest takie obłozenie tematami,zatyka sie serwer.Ludzie jak widzisz nie wysłuchuja Twojej propagandy,i straszenie "sektą"Potrafia sami myslec.
i wyciagac z tego wnioski.

Jurku mam prawo wypowiadac swoje zdanie na temat "skasowania" mnie na tamtym forum , juz napisalem co o tym mysle..., i nie interesuje mnie czego ludzie tam czy tu sluchaja i jak sie ustosunkjom do takiej czy innej sytuacji, ja juz swoje wiem i przekazuje ta wiedze dalej swoim znajomym, tym zainteresowanym ta sprawa, dla mnie to czysta, nieskazitelna sekta i tyle, biznesowo-dietetyczna sekta.Koniec
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 04:29   

gudrii napisał/a:
Cytat:
Gudril spróbuj zauwazyc ze zabijasz swoimi wywodami dyskusje na forum .Jeszcze niedawno dyskusje toczyły sie na obydwu stronach rozmawialismy ,baz problemów .Dzisiaj Te Foru dzieki tobie umiera widzsisz to wyrażnie,na forum DO ciężko od kilku dni wogóle wejśc .Jest takie obłozenie tematami,zatyka sie serwer.Ludzie jak widzisz nie wysłuchuja Twojej propagandy,i straszenie "sektą"Potrafia sami myslec.
i wyciagac z tego wnioski.

Jurku mam prawo wypowiadac swoje zdanie na temat "skasowania" mnie na tamtym forum , juz napisalem co o tym mysle..., i nie interesuje mnie czego ludzie tam czy tu sluchaja i jak sie ustosunkjom do takiej czy innej sytuacji, ja juz swoje wiem i przekazuje ta wiedze dalej swoim znajomym, tym zainteresowanym ta sprawa, dla mnie to czysta, nieskazitelna sekta i tyle, biznesowo-dietetyczna sekta.Koniec


Grill a w takim razie jak Ty widzisz mnie z moimi problemami tez
JAKO sekciarze.
Piszesz ze Ty wszystko juz wiesz i to Ciebie uprawnia do Takiej SYTUACJI .a GDZIE JAKIES DOBRE ZACHOWANIE ,gest.
Samo obrazanie to nie tolerowanie nikogo,To jest zamkniecie swoich Musli,i to mógłbym powiedzieć jest Sekta,A skoro ZAMYKASZ SIE i nie dazysz do prawdy ,jaka by ona nie była.Nazwać mozna Tchórzostwem
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 09:07   

Gudrii wyobraz sobie, że prawdopodobnie nie zostałeś zbanowany umyślnie. No i jak wedle takiego obrotu sprawy wygląda twój dziki post teraz ? :?

Można w sumie zrozumieć, że ktos ma impulsywny temperament i działa a afekcie pod wpływem chwili ale na kompletnego berserkera wyjdziesz dopiero wtedy jeśli się nie zreflektujesz i nie przeprosisz..
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 00:27   

Jurek nie mam Cie za sekciarza, chociaz czasami jak cos walniesz to odnosze wrazenie ze dal bys sie zabic za ZO :) ale dla Ciebie lepiej jak czym predzej przejrzysz na oczy, co zreszta robisz jak widze..., nie twierdze ze mam racje we wszystkim bo tak nie jest i nigdy nie bedzie ale mam prawo do oceny sytuacji i to robie, i nie bede sobie wyobrazal ze zostalem zkasowany przez przypadek bo wiecej przemawia za tym ze to nie przypadek tylko celowe dzialanie, a konkretnie to przemawia cale to forum i klimat jaki tam panuje...jaki klimat tam jest kazdy widzi i moze sobie sam wyciagac wnioski, dobre lub zle, nie moj biznes.Takie a nie inne moje nastawienie do tego forum a nie koniecznie samej ZO wynika nie z faktu ze mnie zbanowano co bylo tak naprawde godne pozalowania i zabawne, lecz z faktu ze tworca tej diety olewa najnowsze doniesenia naukowe i nie chce zrewidowac swoich pogladow, a do tego podpiera sie Bogiem i biblia, a cale stado "barankow" podaza bezmyslnie za nim i kilkoma jego "kapitanami" i do tego jeszcze sie zachowuje jak by pozjadalo wszystkie rozumy... taka jest prawda, ja tak to widze, Ty mozesz inaczej i dobrze, Twoja sprawa, dobrze Tobie tam to super i sie z tego ciesz, ja jednak jesli pozwolisz pozostane przy swoim zdaniu.
Aha! i po glebszym wnikaniu w podstawy DO jestem na 99% pewien ze moze to byc tylko dieta lecznicza krotkoterminowa a nie sposob na zycie, po za tym trzy glowne filary tej diety czyli: proporcja, produkty (swinskie), i "biblijna" geneza sa bardzo slabe i mozna je latwo przewrocic.
Fajne jest to ze udalo sie skupic tak wiele osob przy diecie Low-carb dzieki ZO ale razsadkiem powinno sie kierowac a nie isc na slepo za kimkolwiek, chyba ze zawsze to prznosi 100% efekty ale tak w przypadku ZO napewno nie jest.
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
Darek1

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 35
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 13:07   

[quote="gudrii"]
Cytat:
polecam Tobie "Wladcow Moch" odcinek "radyjko babuni", moze zrozumiesz...

Ja żesz cie gudrii, zrozumialem, dzieki !!!
Teraz wiem o co w życiu chodzi !!!
Trzeba poprostu wszystko wyrechotac, a gdy jeszcze cos zostanie to przypalić i znowu wyrechotac i tak az zostanie juz tylko własny kał posmiechowy.
To jest filozofia "rasta", szacunek !!!
Nie ma to jak zarzucić na mózg popłuczyny po South Park'u wtedy się wszystko wyjaśni i życie nabierze całkiem nowych, pięknych barw.
Ja tez uważam ze wartości typu szacunek dla starszych to obrzydliwy przeżytek, narzucony nam przez stetryczałych baranów żeby ograniczyć nasz rozwój wewnętrzny. Musimy w sobie wytworzyć dostateczny ładunek pogardy, tak żeby po starych nikomu niepotrzebnych wartościach pozostały tylko zgliszcza. Na tych zgliszczach zbudujemy.... No w każdym razie zbudujemy coś super, tak ze przyszłym pokoleniom majtki spadną z wrażenia. Dzieki gudrii, dzięki Tobie zacznę nowe, piękne życie...
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 15:16   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

Darek1, radzilbym zrewidowac poglady na temat Radia Maryja.

Kroza sluchy, ze Ryszyk ma zjechany gwint, wiesz o czym mowie...

http://www.youtube.com/watch?v=J-kmHJdaBGs
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Darek1

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 35
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 20:16   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

zenon napisał/a:
Darek1, radzilbym zrewidowac poglady na temat Radia Maryja.
Kroza sluchy, ze Ryszyk ma zjechany gwint, wiesz o czym mowie...
http://www.youtube.com/watch?v=J-kmHJdaBGs


Cos ty Zenon sie wyspecjalizowal w tych antysemickich linkach, masz z tym jakis problem zdaje sie. Moze dziadkowie przed wojna zle wyszli na intersach z Mosze i masz kompleks dziedziczny.
Jak chcesz to sobie weryfikuj poglady na dowolny temat, moze najpierw zaczniesz od posluchania, poogladania i poczytania czegos wiecej niz TVN, Gazeta Wyborcza i antysemickie skladnice absurdu.
Ja weryfikowalem swoje poglady przez wiele lat i zaowocowalo to kompletna utrata zaufania dla oficjalnej oglupiajacej papki medialnej. Proponuje podobna droge, zdziwisz sie co potrafisz dostrzec po zerwaniu sie ze socjotechniczno-propagandowej smyczy.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 23:23   

To zabawne, probujesz mi zarzucic schematycznosc, a tak na prawde sam sie wpychasz w ramy stereotypu.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Darek1

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 35
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 23:56   

Tak, nie musisz mi przypominać. Ten stereotyp to "oszołom", "faszysta", "Ciemnogród", "bydło". Przywykłem. Stereotyp wpychania w stereotyp....
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Nie Paź 26, 2008 01:04   

Cytat:
Tak, nie musisz mi przypominać. Ten stereotyp to "oszołom", "faszysta", "Ciemnogród", "bydło". Przywykłem. Stereotyp wpychania w stereotyp....

a wierzysz w Boga? zyjesz wedlug dziesieciu przykazan?
odpowiedz mi prosze na to pytanie... ;>
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Paź 26, 2008 10:21   

Darek1 napisał/a:
Tak, nie musisz mi przypominac. Ten stereotyp to "oszolom", "faszysta", "Ciemnogrod", "bydlo". Przywyklem. Stereotyp wpychania w stereotyp....


Chyba nie skumales.
 
 
Darek1

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 35
Wysłany: Nie Paź 26, 2008 13:11   

[quote="gudrii"]
Cytat:

a wierzysz w Boga? zyjesz wedlug dziesieciu przykazan?
odpowiedz mi prosze na to pytanie... ;>

A co to ma za znaczenie ? Wiara i przykazania mogą Ci tylko pomoc w byciu pozadnym czlowiekiem. To ze bedziesz deklarowal swoja wiare nie gwarantuje Ci prostej drogi przez zycie. Jednak jezeli jestes pozadnym czlowiekiem, wiara jest wielka sila abys sie nie stoczyl.
Jednak pogarda dla wszystkich i wszystkiego co wartosciowe, ktora reprezentuja filmiki typu "South Park" i jego jeszcze bardziej glupkawe klony to prosta droga do powaznych zaburzen socjopatycznych i emocjonalnych. Jest to element kultury sprowadzajacej wszystko do poziomu toalety publicznej w Pcimiu Dolnym, ktorej nikt nie odwazyl sie posprzatac od dziesiecioleci. Kiedys humor tego typu byl zarezerwowany dla najbardziej zdeprawowanego prostaka, dzis jest elementem "wysokiej" kultury ludzi uwazajacych sie za awangarde inteligencji.
Jaka kultura taka inteligencja. Kiedys prosty czlowiek aspirowal do podniesienia swojej wartosci poprzez kontakt z kultura rozwijajaca subtelne elementy ludzkiej duchowosci. Dzisiaj inteligent nie jest uznawany za inteligenta jezeli nie ubabra sie po pachy w szambie emocjonalnym generowanym przez wspolczesna kulture. Brak jest podstawowych zasad higieny emocjonalnej i duchowej. Efekty tego widac na kazdym kroku: nacpani "artysci", ktorzy nie porafia wzniesc sie daleko wyzej poza wykrzyczenie swojego leku, izolacji i beznadziei, mlodziez ktora karmiona taka kultura daje upust frustracji poprzez dzialania destruktywne i popadanie w nałogi oraz ogólne ogłupienie społeczeństwa i wegetacja poznawczo-kulturalna na poziomie najniższych potrzeb i zapychaczy czasu typu "Big Brother", "Kuba Wojewodzki" no i oczywiscie "Krol Moch".
Czasy kiedy pływałem kolo Ciebie w szambie Gudrii i zachwycalem sie jego wspaniałym zapachem bezpowrotnie minęły (na szczescie). Teraz poszukuje rzeczy o wiele bardziej wartosciowych zarówno pod wzgledem poznawczym jak i kulturalnym. Czescia tych poszukiwan jest wlasnie odnalezienie szacunku wobec poprzednich pokolen, ich wiary i aspiracji. W tego typu poszukiwaniach nie pomoze oglupiajaca kultura typu TVN'owskiego, ona oddala od tego co wartosciowe. W toku moich poszukiwan trafilem takze miedzy innymi na "Radio Maryja" do ktorego bylem bardzo zle nastawiony poprzez skuteczne "programowanie" medialne. Jednak poświeciłem swój czas na to zeby troche go posluchac i bylem ogromnie zaskoczony poziomem tamtejszych audycji. Audycji gdzie dyskutuje sie bez pospiechu i rozgoraczkowania, gdzie porusza sie tematy niezwykle istotne z zakresu filozofii, teologii, kultury, etyki, socjologii a takze spraw biezacych. Dyskusje te przewaznie sa prowadzone przez intelektualistow o rzadko spotykanym dzisiaj poziomie wiedzy ogolnej. Nie z kazdym sie zgadzam, na wiele spraw mam inny poglad. Wiem jednak ze gdy zadwonie w czasie dowolnej audycji i przedstwaie moje watpliwosci w sposob kultularny, to otrzymam rownie kulturalna odpowiedz. Jest to cecha praktycznie niespotykana w pozostalych mediach, gdzie mozna liczyc tylko na pospiech, informacje niskiej jakosci, oraz natlok reklam o zalosnym poziomie. Uwazam ze "Radio Maryja" potrafi dac wiele pozytywnach wartosci nawet dla ludzi niewierzycych. Sam osobiscie znam osoby, ktore deklaruja swoj brak wiary, a jednoczesnie potrafia z pozytkiem dla siebie korzystac z oferty tego radia. Jest po prostu wielu ludzi, ktorzy maja dosyc kultury spod znaku Dody, Wojewodzkiego, Wladcy Moch, Kalibra 44 itp. bez wzgledu na to czy maja w sobie wiare, czy nie.
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 01:01   

nie odladam TV i nie slucham radia, chyba ze muzyke, to tak dla sprostowania...a to w co ja wierze:
http://video.google.pl/vi...432141700087937
10 przykazan? nie rob tego, tamtego i jeszcze tamtego...czekaj na smierc
:hah:
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 19:12   

Taki utwór chciałem Ci zadedykować Darek http://rav7.wrzuta.pl/aud...ie_jest_dobrze. Tylko zawału nie dostań ;) . A ja tymczasem wracam nurkować do swojego przytulnego szamba.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 20:34   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

Lona to moj ulubiony rapper. A generalnie nie sluchaam tego typu muzyki.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 22:00   

"Generalnie" to ja też nie. Słucham "wybiórczo".
 
 
Darek1

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 35
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 22:35   

gudrii napisał/a:
a to w co ja wierze:
http://video.google.pl/vi...432141700087937
:hah:

Gudrii ten film to czyste sekciarstwo, masz tutaj szczegolowa analize tez postawionych w pierwszej czesci tego filmu: http://www.4shared.com/fi...zeitgeist.html, jak widzisz to stek klamstw, półprawd i manipulacji. Tezami dotyczacymi spiskowej teorii dziejow ktore sa poruszane w nastepnych czesciach filmu sie nie zajmuje, zakladam ze ich jakosc jest na podobnym poziomie.
Tego typu rewelacje jakie prezentuja autorzy tego filmu sa bardzo charakterystyczne dla ruchu New Age wraz z jego rożnymi odnogami. W internecie sa tony tego typu "objawień" o podobnej wartości poznawczej.
Niepokojace jest to ze napisales ze w to "wierzysz". Sekciarstwo i spiskowa teoria dziejow przyprawiona subtelnym humorem w stylu "Wladcy Moch" to chyba dosyc duze obciazenie dla systemu nerwowego. Moze byc to zwiazane z projekcja wewnętrznych lęków. Jezeli jest to tylko objaw mlodzienczego buntu to OK, kiedys Ci przejdzie, jezeli natomiast bedzie sie pogłębiało, radze skonsultowac sie z psychologiem.
Ostatnio zmieniony przez Darek1 Pon Paź 27, 2008 22:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Darek1

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 35
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 22:53   

molar napisał/a:
Taki utwór chciałem Ci zadedykować Darek http://rav7.wrzuta.pl/aud...ie_jest_dobrze. Tylko zawału nie dostań ;) . A ja tymczasem wracam nurkować do swojego przytulnego szamba.

Dzieki Molar, utworek jak zwykle bardzo merytoryczny, za to forma dużo lepsza od "Władcy Moch".
Przytulne szambo ? Pewnie masz ogrzewane, nie każdego stać na taki luksus. Pamiętaj, regularna kąpiel w moczu wzmacnia skore i pomaga pozbyć się brodawek. Co do innych składowych szamba, to nie ma danych, ale zakładam ze wzmacniają efekt moczu.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 23:02   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

po linku jest przecinek, dlatego nie dziala.
Oto prawidlowy:
http://www.4shared.com/fi.../zeitgeist.html

Obejrze jedno i drugie w wolnym czasie. Czyli niepredko..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Darek1

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 35
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 23:02   

gudrii napisał/a:

10 przykazan? nie rob tego, tamtego i jeszcze tamtego...czekaj na smierc
:hah:

To musi Ci byc bardzo ciezko zyc we wspolczesnym swiecie. Liczba przykazan w dekalogu w porownaniu chociazby z Kodeksem Karnym to pikuś. Poza tym co to za wstretne ograniczenie ludzkiej wolnosci, takie "nie kradnij", "nie zabijaj", a "nie cudzołóż" to juz chamskie podważanie osiągnięć rewolucji seksualnej...
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 21:35   

Jasne, że mam ogrzewane. I właśnie sobie postuje z samego dna.
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 01:57   

Cytat:
To musi Ci byc bardzo ciezko zyc we wspolczesnym swiecie. Liczba przykazan w dekalogu w porownaniu chociazby z Kodeksem Karnym to pikuś. Poza tym co to za wstretne ograniczenie ludzkiej wolnosci, takie "nie kradnij", "nie zabijaj", a "nie cudzołóż" to juz chamskie podważanie osiągnięć rewolucji seksualnej...

tylko ze te 10 przykazan wymyslili Ci co przez wieki mordowali innych, wiec zastanow sie o czym ty gadasz...
co do filmu to masz racje ze jest naciagany i to wlasnie jest sedno sprawy, chodzi o to aby sie dobrze zastanowic nad pewnymi sprawami a nie ..ic ze radyjo jest super i 'Bog" jest taki czy owaki i chce tego czy tamtego bo tak naprawde wiadomo na ten temat,(tzn. kto wie ten wie.. 8) )
Aha i wazna sprawa, nie lacz kosciola i "boga" czy "bogow" bo to sa przeciwienstwa.
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 14:35   

zenon Czasami jakiś duszek-wirusek potrafi się wkraść, może zeskanować musisz. Ja dzisiaj np. chciałam wejść na poczty i wywalało mi, cierpliwie powtarzałam no i wlazłam. Jeżeli rzeczywiście wywalili Cię za własne zdanie, poglądy ? to tak robią Ci co nie mają nic do powiedzenia i zatkało ich jak mojego byłego lekarza, tylko,że on był czerwony ze złości, a Ty tego nie zobaczysz, szkoda. Nawet jak mamy inne poglądy inni powinni to uszanować, tak ja robię, nawet gdy mam rację. Szanuję człowieka, nie ważne czy ma wiedzę, czy niewiedzę.
_________________
marzena kiwi
 
 
beataZ

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 160
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 11:25   Re: SEKTA

gudrii napisał/a:

"wiec nigdy jeszcze w swoim zyciu nie spotkalem sie z sektom, ale dzis mialem okazje to zrobic, na forum ktorego wlascicelem jest Jan.K za wypowiadanie swojego zdania na temat diety moje konto zostalo zlikwidowane! nie obrazilem nikogo ani malym slowkiem, nawet bardzo pilnowalem co pisze bo slyszalem pogloski o sekciarskich zajawkach tamtejszych "wladz" :D
napisalem poprostu jak ja widze pewne sprawy i zostalem "wykasowany" przez tego nieudacznego admina, po tym fakcie jestem przekonany na 100% o tym ze forum to jest miejscem spotkan ludzi chorych badz o bardzo ograniczonej inteligenci"


Slowo sekta to malo napisane, praktycznie jest to miejsce, ktore smialo
mozna nazwac Odzialem Zamknietym, na ktorym przebywaja chorzy ludzie
nie tylko fizycznie ale rowniez w pewien sposob uposledzeni umyslowo.

Ostatnio dzieja sie tam dantejskie sceny, admin zbanowal wszystkich
normalnych forumowiczow, ktorzy potrafili byc niezalezni.

Wykasowal polowe postow i tematow, gdzie znalazla sie chociaz jedna
uwaga poddajaca w watpliwosc - optymanie :-)

Obecnie mlody Kwasniewski ukrywa sie pod imieniem Cezary
i ze spoconym czolem i rozbieganymi oczetami, nerwowo podglada
numery IP co by niedopuscic do rejestracji osoby ktora wczesniej zbanowal :-)

Pozostali forumowicze, ktorzy jeszcze od czasu do czasu cos tam
napisza skarza sie na znikajace posty.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 11:52   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

A kto zostal zbanowany?

Ja nadal mam aktywne konto.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
beataZ

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 160
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 12:03   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

zenon napisał/a:
Ja nadal mam aktywne konto.


Widocznie ostatnio tam malo lukales i kontrolowales skutecznie kazde swoje slowo. :-)

Najwieksza strata dla tamtego forum, jest utrata motoru postow,
czyli Edyty, oczywiscie jest kilka innych forumowiczow ktorych
nie wymienie bo moga miec problemy gdy zechca sie tam zalogowac
kiedykolwiek w przyszlosci.

Bardzo prawdopodobne, ze zbanowane osoby zechca byc uczestnikami tego forum. :-)
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 17:24   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

beataZ napisał/a:
Bardzo prawdopodobne, ze zbanowane osoby zechca byc uczestnikami tego forum. :-)

Nie wiem o co chodzi i czemu to ma służyć, ale dajcie już sobie spokój.
 
 
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 17:40   

Molar, pozwól, że dopiszę coś w temacie pewnego rodzaju zakłamania - dla tych, co mogą stać się niewygodni na tamtejszym forum.
Otóż, mnie i Żony nie zbanowano. Sami opuściliśmy tamto miejsce, bo poziom zaczął przypominać obrady pijanych posłów w Stajni Augiasza.
Nie tak dawno próbowałem się tam zarejestrować, by móc zebrać w kupę posty "lekarki" i wyciągnąć z nich esencję, czyli to co istotne. Nie miałem w ogóle zamiaru bazgrać jakiegokolwiek postu. Niestety, zostaliśmy ZABLOKOWANI, a rejestracja odrzucona. O ile mnie pamięć nie myli, to samo spotkało Bruforda. Inni, bardzo wartościowi Forumowicze, już tam nie pisują od dawna.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 18:13   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

AAAA!!!!

To ja juz wiem kim ty jestes M I T!

Wszystko sie zgadza: malopolska, forum.dr-k i samozbanowanie, progresywny rock (byliscie na starym dobrym forum dinozaury.8.forumer).

Zreszta sam nick M i T mozna rozwinac w wasze imiona.

Kurde, dopiero teraz zalapalem.

byliscie moimi ulubionymi forumowiczami kiedy tam pisywaliscie!
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 18:25   

Dziękuje (my) za dobre słowo na dobrej diecie :)
 
 
beataZ

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 160
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 18:36   

M i T napisał/a:
Niestety, zostaliśmy ZABLOKOWANI, a rejestracja odrzucona. O ile mnie pamięć nie myli, to samo spotkało Bruforda. Inni, bardzo wartościowi Forumowicze, już tam nie pisują od dawna.


Tak jest od jakiegos czasu, kwasny(nie mylic bron boze z waskim)
stosuje stara komusza metode negatywnej selekcji.

Jezeli ktos wykazuje objawy inteligencji zostaje banowany
albo blokowany, zostaje tylko zawodzacy smetnie chór
wiedzacych a niemyslacych, ogluszonych zlota proporcja
- podrasowana permamentna awitaminoza. :-)
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 18:58   

beataZ napisał/a:



Tak jest od jakiegos czasu, kwasny(nie mylic bron boze z waskim)
stosuje stara komusza metode negatywnej selekcji.

Jezeli ktos wykazuje objawy inteligencji zostaje banowany
albo blokowany, zostaje tylko zawodzacy smetnie chor
wiedzacych a niemyslacych, ogluszonych zlota proporcja
- podrasowana permamentna awitaminoza. :-)


Zmien plyte..

Po pierwsze to nudne, po drugie pachnie jakas obsesja.
Po trzecie niczemu nie sluzy.
Bo ani ty nie idziesz naprzod, ani nie przysluzysz sie tym, ktorzy wg ciebie nie maja racji, bo ich do siebie - lub co gorsza do tego forum - zniechecisz.

Poza tym Jan Kwasniewski tez ma swoje zaslugi i racje. W kilku sporach ostatecznie wyszlo na jego (ilosc glukozy spalana przez mozg, teoria zakwaszenia i inne).
Wiec troche pokory.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 19:54   

beataZ napisał/a:

Tak jest od jakiegos czasu, kwasny(nie mylic bron boze z waskim)
stosuje stara komusza metode negatywnej selekcji.

Zenon ale to prawda i dlaczego o tym nie mowic?

Po za tym nalezalo by odfiltrowac cale to majaczenie z jego ksiazek i zobaczyc co pozostaje....

a co pozostaje?

tak naprawde niewiele wiedzy popartej faktami...
Kwasniewski moze mial by racje w tym co mowi, gdyby...

mowil o SUROWYM

wtedy to by mialo sens, a tak to jest kicha...
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 20:53   

Kto by pomyslal, ze stane sie obronca Jana Kwasniewskiego :shock:

A jednak.

Otoz rozdzielmy 2 sprawy.
Sprawa pierwsza to Jan Kwasniewski i jego proza.
Sprawa druga to BeataZ i jego obsesja.

Zacznijmy od konca:
ad 2/ mam juz dosc czytania ciagle tego samego. Widze w tym zreszta jakis taki prymitywny fanatyzm ktory mnie zniecheca do tego forumowicza i obawiam sie ze moze zniechecac ludzi do calego tego forum jezeli te jego wpisy beda sie w dalszym ciagu z takim natezeniem pojawiac.

Ad 1/
Docen Jana Kwasniewskiego. Gdyby nie on to nie byloby w Polsce tylu low carbowcow. To dzieki niemu cos sie ruszylo te 15 lat temu.
Gdyby nie JK i jego proza nie byloby przetlumaczonej na nasz jezyk ksiazki Lutza, nie byloby tej strony, optymalnika.
Ja prawdopodobnie gdyby nie ten "lekko zdziwaczaly starszy pan" zapewne nie poznalbym do tej pory low carbu i tym bardziej surowego low carbu. I zapewne bylbym jeszcze bardziej wyniszczony niz przed rozpoczeciem moich poszukiwan.

Ja sam probowalem dostosowac sie do zalecen JK i mi one nie odpowiadaly. Ale jednak nie porzucilem wszystkich, czesc jest bardzo wartosciowych.

Najwiekszym bledem tego autora bylo nazwanie swojego dorobku ostatecznym i najlepszym.

Byla w pewnym momencie silna opozycja w stoosunku do Kwasniewskiego. Skupiala sie m.in. wokol tego forum.
To bylo zreszta nieslychane, bo na czele tej opozycji stal Wlodzimierz Ponomarenko - byly przyjaciel Kwasniewskiego, gosc ktory go kiedys lansowal, prywatnie ta sama rodzina, bo jego corrka wyszla za Tomasza Kwasniewskiego.
Mnie to nieustannie zadziwia. Dlaczego panowie ktorzy mogli wspolnie ulepszyc pierwotna propozycje i dyskutowac na poziomie majac wnuka za sciana zamiast tego opluwali sie publicznie i podzielili mase ludzi na 2 obozy?

Tak czy inaczej pan Ponomarenko napisal ksiazke. Dal tam kilka zalecen, kilka hipotez i pewna propozycje diety ktora wydawala mu sie lepsza. Kwasniewski przegial z iloscia tluszczu w stosunku do bialka - pan Wlodzimierz zbyt odtluscil swoja diete. Taki efekt sprezyny..
Chodzi mi o te hipotezy z ksiazki Ponomarenki.

Ja przeczytalem te ksiazke bedac na diecie optymalnej. Wywarla na mnie spory wplyw. Jedna noga zrobilem krok naprzod - bo zaczalem samodzielnie myslec i poszukiwac, uwolnilem sie od autorytetu.
Druga noga zrobilem krok w tyl - bo zaczalem jesc zbyt chudo jak na low carbera i osobe z niedowaga.
W takim rozkroku trwalem ponad pol roku.
Weryfikowalem wiele z hipotez Ponomarenki i zarzutow do DO.
I w wielu kwestiach to Jan Kwasniewski mial racje.
Bardzo niedocenialem tego goscia!

I obecnie zdarza sie, ze jadam wg proporcji z diety optymalnej! Na prawde!
Jem np w dni kiedy jestem aktywny i mam 2 posilki 100g bialka, 300 tluszczu, 70-80 weglowodanow.

Jakby nie bylo 1:3:0.7

Oczywiscie nie jest to oryginalna DO. Bo surowe, bo nie jem wieprzowiny, bo optymalni tego bialka jedza mniej itd

Ale z drugiej strony: nie mam ani "biegunek tluszczowych", ani nie brakuje mi glukozy dla mozgu, ani nie mam zakwaszonego organizmu mimo ze czasem nie jem roslin przez caly dzien. A tym straszyli przeciwnicy.

Kwasniewski ma swoje zaslugi i wiele pozytywow w swoim dorobku.
Szacunek mu sie nalezy
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 22:30   

cholera no niewiem co mam napisac...
ok, faktycznie, szanowac nalezy kazdego ;)
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 22:36   

I tym optymistycznym akcentem możemy tutaj też już zakończyć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved