Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Podejrzana strona
Autor Wiadomość
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 23:54   Podejrzana strona

mm4 napisał:
Cytat:
(Zresztą tutaj jest świetnie przepisane słowo w słowo z ksiazki dr Lutza
http://www.optymalni.waw.pl/metabol.php)


To kolejne jakieś podejrzane strony.
Nie wiadomo kto, nie wiadomo po co, nie wiadomo dlaczego akurat w Warszawie... Anonimowo wykorzystują prawa autorskie dr. Lutza i innych.
Jeżeli ja nie chowam się w anonimowym Internecie, tylko przedstawiam z imienia i nazwiska, to tamci asekuranci niech też to zrobią.
Niech tchórzliwie nie chowają głowy w internetowy piasek.
JW
 
 
mm4

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 226
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 19:47   

No tak sie składało że akurat czytałem ksiazke doktora Lutza i szukałem wiecej o metaboliźmie i znalazłem to co było praktycznie słowo w słowo prawie z książki Lutza.

ALe zastanawiam sie czy czepia sie Pan z powodu że ujeli ciupke należnego szacunku doktorowi Lutzowi niewymieniajac go (co wynika z faktu że w ogóle nie podano bibliografii) czy to może słowo optymalni w linku tak na Pana zadziałało :) ?

(czysta ciiekawość)

Jeśli chodzi o moje zdanie to człowiek jest wolny i jak nie chce niech sobie będzie anonimowy co mi do tego.Jego sprawa. Nalezy akceptować ludzi takimi jakimi są a nie przyczepiać sie o coś i ich zmieniać.To ich życie. Wyjątek: gdy wychodzą poza swoje życie i wpływają na innych (np. graniczny przypadek na ulicy jakaś napaść to wiadomo że się tego nie akceptuje lecz unieszkodliwia robiąc najmniejszą krzywde ,ale co może sie skończyć nawet i śmiercią agresora -nie ma co sie pykać wtedy i takie ryzyko istnieje )
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 00:23   Re: Podejrzana strona

Witold Jarmolowicz napisał/a:
mm4 napisał:
Cytat:
(Zresztą tutaj jest świetnie przepisane słowo w słowo z ksiazki dr Lutza
http://www.optymalni.waw.pl/metabol.php)


To kolejne jakieś podejrzane strony.
Nie wiadomo kto, nie wiadomo po co, nie wiadomo dlaczego akurat w Warszawie... Anonimowo wykorzystują prawa autorskie dr. Lutza i innych.
Jeżeli ja nie chowam się w anonimowym Internecie, tylko przedstawiam z imienia i nazwiska, to tamci asekuranci niech też to zrobią.
Niech tchórzliwie nie chowają głowy w internetowy piasek.
JW


Panie Witoldzie jak widać dr.Kwaśniewski nie interweniuje i nie wyzywa do sądu twórców takich stron.
Ale zgadzam się z Panem że zawsze nalezy podać własciciela strony ,kontakt itp.
W tym wypadku tego nie ma chociaż podani są sponsorzy ,z głownym na czele
A wagi jakie można kupic mogą byc przydatne i do celów diety.Moze im bardziej chodzi o reklasmowanie swoich towarów,niż o treści,strony,chociaz nie znalazłem tam nic co by było nie zgodne z metabolizmem człowieka,a kto jest autorem ,to chyba nie jest tak ważne jak prawdziwośc treści.
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 18:37   

Może właściciel słowa Optymalni dr Kwaśniewski nie wie, że ta strona narusza ewidentnie jego prawa do zarejestrowanego znaku.
Właściciele tej strony robią to anonimowo.
Nazwali się Placebo, ale to jest grupa rockowa. Nie ma takiej firmy w Warszawie.
Sponsorzy, to tylko ludzie, ktorzy coś tam wpłacili na konto administratora, nie mają żadnych praw własności.
Jeżeli sprzedają coś wykorzystując szyld tej strony Optymalni, tym bardziej naruszają prawo.
No i wreszcie cytowanie dra Lutza bez podania jego nazwiska. A fe.
To już plagiat naruszający ustawę o prawach autorskich.
JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Nie Wrz 14, 2008 20:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 19:57   

Sorry, tę domenę zarejestrowała istniejąca kiedyś firma jak niżej,
dlatego dane są jawne.
Domena optymalni.waw.pl
Id abonenta nsk75526 (FIRMOWA)
Serwery nazw ns2.netart.pl. [85.128.129.10]
ns1.netart.pl. [85.128.128.10]
Utworzona 2002.02.12 12:00:00
Ostatnia modyfikacja 2007.11.08 15:33:47
Opcja brak
Registrar ul. Wąwozowa 18
02-796 Warszawa
Polska/Poland
+48.22 3808300
info@dns.pl
Abonent
Firma PLACEBO A.ŚLUSARZ
Ulica UL. KLUCZOWA 10/27
Miasto 01-929 WARSZAWA
Lokalizacja PL
Ostatnia modyfikacja 2003.03.29
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved