Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Witold Jarmolowicz
Wto Sty 01, 2013 11:06
dr Kwasniewski w Faktach TVN
Autor Wiadomość
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 20:11   dr Kwasniewski w Faktach TVN

widzialem w przelocie ale znalazlem linka

http://www.tvn24.pl/28377..._wiadomosc.html

pozd
WiRAHA
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 20:50   

moja matka, jak to obejrzała to od razu do mnie przyleciała i przygadała mi, z jakim osobami ja się zadaję - w domyśle, starzy i głupi :hah:
za parę lat przewiduje u mnie pogorszenie zdrowia 8)
bo co ja tam wiem? wiedza z internetu to przecież same śmieci :]
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 21:26   

Hannibal napisał/a:
za parę lat przewiduje u mnie pogorszenie zdrowia 8)


Hanni, ja bym na Twoim miejscu za wczasu na Nowy Rok szampana nie kupowal - watpie w sumie zebys dociagnal ;)

zastosowalbys piramide zywienia jak IZZ nakazal a nie jakies poganskie praktyki stosujesz. Grzech Hanni, oj grzech...

pozd
WiRAHA
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 21:31   

program MASAKRA,i ten kardiolog ;D ;D ;D ,ja tam niewiem ale chyba dobrze ze TV nie ogladam bo jak takie cos slysze to jestem bliski wyskoczenia przez okno...i wogolw te zdjecia tych potraw...masakra jakas panowie 8)
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 21:38   

gudrii napisał/a:
program MASAKRA,i ten kardiolog ;D ;D ;D ,ja tam niewiem ale chyba dobrze ze TV nie ogladam


no wlasnie widze ze nie ogladasz bo ja bym ten material nazwal wrecz przyjaznym. pokazali wyniki badan, pokazali dr K, pokazali dietetyka z SGGW, pokazali ze str przeciwnej kardiologa (swoja droga ile lat by badanie nie trwalo zawsze mozna uznac ze za krotko) i pokazali panie z Ciechocinka.

ja tam zadnej masakry nie widzialem

pozd
WiRAHA
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 22:42   

no moze dla Ciebie ten program ma jakas wartosc...dla mnie nie,na kazdym zdjeciu kupa frytek z miechem lub hamburgery,tak wyglada Twoj Low-Carb?moj nie...,kardiolog " z drugiej strony" hmm..tylko ze on nie wie o czym mowi i nie bede pisal dlaczego bo jest tego sporo na tym forum,Kwasniewski powiedzial jak sie pasie gesi i co z tego? wogole co z tego ze kogos tam pokazali?ale generalnie chodzi mi najbardziej o zdjecia jakich uzyto do montazu tego programu i o wypowiedz Kwasniewskiego i Kardiologa...jak juz cos robic to pozadnie a nie zeby odbebnic i dowidzenia..takie jest moje zdanie,jak dla mnie program porazka i masakra,tym bardziej ze wiekszosc ludzi zwroci uwage na te talerze pelne frytek i te hamburgery,jak juz chcieli robic taki programik to mogli zapoznac sie z tematem doglebniej a tak to wyszla padaka,ot co... :)
P.S fakt Kwasniewski uwaza ze frytki sa ok,ale to ze on tak uwaza nie oznacza ze tak jest dobrze.
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 00:56   

gudrii napisał/a:
no moze dla Ciebie ten program ma jakas wartosc...dla mnie nie,na kazdym zdjeciu kupa frytek z miechem lub hamburgery,tak wyglada Twoj Low-Carb?


po pierwsze nie napisalem ze ma dla mnie wartosc po drugie to nie byl material o moim low-carb. to zeby uscislic

po trzecie to nie wiem czy interesujesz sie MMA. jakis czas temu zaczely sie pojawiac w PL gale, dyscyplina - jeszcze wtedy - dosc niszowa i dziennikarze nie znali sie na niej wcale a wcale. ale mieli uzywanie - kadry z ciezkich nokautow, krew, kopanie. wybrali dokladnie to co chcieli. pozniej pojawil sie film Latkowskiego "Klatka" z ktorego wynikalo ze kibole ktorzy bija sie na ustawkach trenuja "po godzinach" MMA w pewnym klubie. Ludzi trenujacych tam wyrzucono po emisji filmu. Potem do MMA i to w Japonii wszedl Nastula - i znowu zaczela sie jazda po bandzie, Kubacki sie produkowal o zdradzie i braku honoru plus kolejne soczyste dokladnie dobrane sceny.

wiec media potrafia - z premedytacja lub przez brak rzetelnosci - kogos lub cos zniszczyc. Potwierdza Ci to Leszek Miller i cala ekipa PiS poprzedniej kadencji.

I jesli w "glupim" MMA oni popelniaja tyle i takich bledow, jesli tak bardzo w tym temacie manipuluja, klucza i kompromituja sie niewiedza - to co z tematami takimi jak zdrowie czy odzywianie?

ja i tak jestem zaskoczony tym ze do dr K dotarli i ze sie zgodzil wypowiedziec. chociaz sobie trud jakis zadali. a ze obrazy nie pasuja do low-carb - tam pewnie nikt lub malo kto kuma co to low-carb - dali byle co i gotowe. ludzie i tak gen nie wiedza co to sa weglowodany. popytaj sie rodziny czy znajomych - zobaczysz jak sie zdziwisz.

a z reszta - w tym kraju podobno nie ma analfabetyzmu. kazdy kto umie czytac posiadl umiejetnosc pozwalajaca mu na prawdopodobnie nieskonczone poglebianie swojej wiedzy w wybranym temacie czy tematach. wiec jesli serio chca wiedziec - to znajda i poszukaja. tak jak my tutaj

pozd
WiRAHA
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 01:28   

Hannibal napisał/a:
moja matka, jak to obejrzała to od razu do mnie przyleciała i przygadała mi, z jakim osobami ja się zadaję - w domyśle, starzy i głupi :hah:
za parę lat przewiduje u mnie pogorszenie zdrowia 8)
bo co ja tam wiem? wiedza z internetu to przecież same śmieci :]


Hannibal pokaż mamie to
http://content.nejm.org/cgi/content/full/359/3/229
Jednak bardziej jak Twojej mamie zadał bym trud Panu Witoldowi
On powinien bardziej niż Twoja i innych Mamy,wiedziec to co opublikowała ta Akademia.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 05:38   

jurek 1946 napisał/a:
Hannibal pokaż mamie to
http://content.nejm.org/cgi/content/full/359/3/229
Jednak bardziej jak Twojej mamie zadał bym trud Panu Witoldowi
On powinien bardziej niż Twoja i innych Mamy,wiedziec to co opublikowała ta Akademia.

mógłbym podać i tysiące takich badań, a i tak z drugiej strony usłyszałbym, że "normalni" dietetycy i lekarze tego nie zalecają (+ następne tysiące ich badań).

co do samego programu to zgadzam się z wirahą - nie była to taka masakra
oczywiście można to było zrobić 100-razy lepiej, ale z drugiej strony można to było zrobić 1000-razy gorzej dla wizerunku low-carb
powinni jednak dać wypowiedź dwóch kardiologów - z dwóch stron barykady
bo wypowiedź Kwaśniewskiego (cicha i ciężka do zrozumienia) nie była żadna przeciwwagą dla jasnej, wyraźnej wypowiedzi kardiologa
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Śro Sie 06, 2008 05:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 05:42   

Cytat:
ludzie i tak gen nie wiedza co to sa weglowodany. popytaj sie rodziny czy znajomych - zobaczysz jak sie zdziwisz.


No to jest fakt. Mam w rodzinie cukrzyka, który nie wie i za nic w świecie nie chce słuchać, że węglowodany w chlebie to cukry. Uważa też, że "gotowane ziemniaki to jest witamina A". :o
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 05:44   

Waldek B napisał/a:
No to jest fakt. Mam w rodzinie cukrzyka, który nie wie i za nic w świecie nie chce słuchać, że węglowodany w chlebie to cukry. Uważa też, że "gotowane ziemniaki to jest witamina A". :o

no to wydrukuj mu tabelę z NutritionData, a jak nie zna angielskiego to z jedzdobrze
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 06:02   

To nic nie da bo ma już swojego zaufanego lekarza.
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 06:09   

A ten filmik jest całkiem spoko. Świetny argument z tuczeniem gęsi ! 8)
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 07:24   

jurek 1946 napisał/a:
Hannibal pokaż mamie to
http://content.nejm.org/cgi/content/full/359/3/229


co ma w sobie to badanie czego nie maja dziesiatki innych - poza tym ze o nim na TVN wspomnieli?

to juz w 2002 Ellis w swojej ksiazce duzo ciekawsze dane podawal. tego jest od cholery

pozd
WiRAHA
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 07:59   

Cytat:
a z reszta - w tym kraju podobno nie ma analfabetyzmu. kazdy kto umie czytac posiadl umiejetnosc pozwalajaca mu na prawdopodobnie nieskonczone poglebianie swojej wiedzy w wybranym temacie czy tematach. wiec jesli serio chca wiedziec - to znajda i poszukaja. tak jak my tutaj

tak myslalem ze Twoj LC wyglada inaczej :D ....w tym programiku przeinaczaja prawde o LC i dlatego powiedzialem ze to masakra.Moze niech Latkowski zrobi film o LC to bedzie lepiej bo "blokersi" byli moim zdaniem ok.(klatki nie widzialem)
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 08:28   

Zważywszy, że nawet wśród optymalnych wiele osób nie wie, co tak naprawdę zalecał dr Kwaśniewski a co więcej, obrażają się na cytaty z jego książek, to tym bardziej większość telewidzów nie może mieć najmniejszego pojęcia o ŻO. W takiej sytuacji nietrudno nakręcić kolejną spiralę strachu.
To nie jest przypadek.
Farmacja przypuściła ostatnio wielki szturm na wszystko, co nie jest przez nich koncesjonowane. Atakują i nagłaśniają w mediach szkodliwość homeopatii, radiestezji, suplementacji, dietetyki innej niż oficjalna itd.
Dr Kwaśniewski i jego ortodoksyjni zwolennicy sami się podkładają swoim dogmatycznym językiem. Wystarczy tylko zacytować jego teksty i teksty z jego forum w programie ogólnopolskim. Nie potrzeba nic więcej, nie potrzeba żadnych wywiadów ani pseudobezstronnych reportaży, żeby ośmieszyć ŻO, a przy okazji wszystkie inne diety niskowęglowodanowe.
Następnym krokiem będzie wydanie administracyjnego zakazu i się skończy.
Od lat przestrzegam przed takim scenariuszem, ale do dzisiaj mądrość chadza innymi drogami niż DO.
A można było przez 10 lat wypracować wspólnie sensowny model żywienia, rozwinąć stowarzyszenie, pogodzić się z profesorami, których Kwaśniewski doprowadził do wściekłości swoją arogancją i wypracować wizerunek odpowiedzialnego lekarza, który rozumnie rozwija zasady dietetyczne.
Zamiast tego dr Kwaśniewski twardo broni tej nieszczęsnej proporcji i osobiście pilnuje, żeby na czele środowiska optymalnego stał pułkownik policji. Osobiście kilka lat temu storpedował po konferencji w Sali Kongresowej możliwość rozpoczęcia badań naukowych ŻO. Był zainteresowany dyrektor ministerialny, którego Kwaśniewski wyleczył i który wdzięczny załatwił dofinansowanie badań, były pieniądze. Doktor badania utrącił. Ponomarenko przez 20 lat propagował w świecie naukowym ŻO, za co zapłacił własną karierą. Dr Krupka wiele lat temu przestrzegał przed przesadą w ŻO. Ja przestrzegałem osobiście przed niepotrzebnymi manipulacjami w środowisku optymalnych. Itd. Zero zrozumienia.
Więc do kogo teraz pretensje? Dr sam to sobie uczynił na własne życzenie.
Pozdrawiam
JW
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 08:55   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Zważywszy, że nawet wśród optymalnych wiele osób nie wie, co tak naprawdę zalecał dr Kwaśniewski a co więcej, obrażają się na cytaty z jego książek, to tym bardziej większość telewidzów nie może mieć najmniejszego pojęcia o ŻO. W takiej sytuacji nietrudno nakręcić kolejną spiralę strachu.
To nie jest przypadek.
Farmacja przypuściła ostatnio wielki szturm na wszystko, co nie jest przez nich koncesjonowane. Atakują i nagłaśniają w mediach szkodliwość homeopatii, radiestezji, suplementacji, dietetyki innej niż oficjalna itd.
Dr Kwaśniewski i jego ortodoksyjni zwolennicy sami się podkładają swoim dogmatycznym językiem. Wystarczy tylko zacytować jego teksty i teksty z jego forum w programie ogólnopolskim. Nie potrzeba nic więcej, nie potrzeba żadnych wywiadów ani pseudobezstronnych reportaży, żeby ośmieszyć ŻO, a przy okazji wszystkie inne diety niskowęglowodanowe.
Następnym krokiem będzie wydanie administracyjnego zakazu i się skończy.
Od lat przestrzegam przed takim scenariuszem, ale do dzisiaj mądrość chadza innymi drogami niż DO.
A można było przez 10 lat wypracować wspólnie sensowny model żywienia, rozwinąć stowarzyszenie, pogodzić się z profesorami, których Kwaśniewski doprowadził do wściekłości swoją arogancją i wypracować wizerunek odpowiedzialnego lekarza, który rozumnie rozwija zasady dietetyczne.
Zamiast tego dr Kwaśniewski twardo broni tej nieszczęsnej proporcji i osobiście pilnuje, żeby na czele środowiska optymalnego stał pułkownik policji. Osobiście kilka lat temu storpedował po konferencji w Sali Kongresowej możliwość rozpoczęcia badań naukowych ŻO. Był zainteresowany dyrektor ministerialny, którego Kwaśniewski wyleczył i który wdzięczny załatwił dofinansowanie badań, były pieniądze. Doktor badania utrącił. Ponomarenko przez 20 lat propagował w świecie naukowym ŻO, za co zapłacił własną karierą. Dr Krupka wiele lat temu przestrzegał przed przesadą w ŻO. Ja przestrzegałem osobiście przed niepotrzebnymi manipulacjami w środowisku optymalnych. Itd. Zero zrozumienia.
Więc do kogo teraz pretensje? Dr sam to sobie uczynił na własne życzenie.
Pozdrawiam
JW


Jest Pan mistrzem w krytyce ŻO i jak widac po wszystkich komentarzach tylko Pan zauważył to czego tam nie było .Przecież nic nie przeszkadza chyba Panu aby dzisiaj postąpił Pan z tymi profesorami tak jak powyżej Pan określa, ale już w sprawie swoje 4es,i jeżeli Oni by tego nie zrozumieli ,albo poprostu nie mogli zrozumiec,to nie zwalał by Pan winy na to że ktoś przez Pana stracił swoją karierę zawodową ,bo chyba Pan dobrze wie co złamało karierę dr.Ponomarience,napewno nie ŻO.widzę że żyje Pan w wielkim stresie i nie potrafi zauważyc ,że dzisiaj są już lekarze ,którzy prowadzą praktykę lekarza rodzinnego,i nikt nie przeszkadza im w tym ze maja również i certyfikat Kwasniewskiego,i w swoich gabinetach potrafią zalecac i udzielac uwag do dokładnego zrozumienia DO.
A Pan poprostu zatrzymał się w okresie walki o władzę w OSBO. i nie może Pan się poprostu otrząsnąc.
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 09:33   

Panie Jerzy,
Proszę merytorycznie, a nie personalnie. A jeżeli już, to proszę pisać prawdę. Nie jestem członkiem OSBO i w związku z tym nie mogę walczyć o jakąkolwiek władzę w tym stowarzyszeniu, które z 7000 członków skurczyło się do 300 pod przywództwem dra Kwaśniewskiego.

Napisałem moją ocenę sytuacji, a Pan może napisać swoją, albo udowodnić, że np. to nie dr Kwaśniewski utrącił badania swojego ŻO w Sali Kongresowej, a dajmy na KryptoGumisie.
Tylko na starożytnego Perkuna, niech to będzie do tematu, a nie na zasadzie: "A u was Murzynów biją".
Pozdrawiam
JW

PS. Z wieloma profesorami można się dogadać, czego najlepszym dowodem to, że sprzedajemy Optymalnik również na UJ. Tylko z nikim nie można zaczynać rozmowy od prezentowania arogancji i zadufania we własną nieomylność.
A propos tych lekarzy optymalnych. Mam okazję obserwować znaną prezeskę. W jej przychodni od poczatku nie ma nawet śladu ani wspomnienia, że uzyskała 8 lat temu certyfikat lekarza optymalnego.
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 10:12   

Cytat:
Hannibal pokaż mamie to
http://content.nejm.org/cgi/content/full/359/3/229
Jednak bardziej jak Twojej mamie zadał bym trud Panu Witoldowi
On powinien bardziej niż Twoja i innych Mamy,wiedziec to co opublikowała ta Akademia.


Badanie trwało dwa lata. Wynik okazał się korzystny zarówno przy żywieniu śródziemnomorskim, jak i niskowęglowodanowym.
Wyniki były skorelowane z płcią, tzn. dla kobiet okazała się korzystniejsza dieta środziemnomorska.
Żywienie niskowęglowodanowe było oparte na diecie Atkinsa. Zaobserwowano na diecie Atkinsa korzystne wyniki. Zaobserwowano również wzrost ketonurii, co nie powinno dziwić przy niskim spożyciu węglowodanów i co znamy z ŻO.
Niestety, sam dr Kwaśniewski i jego lekarze stanowczo odcinają się od diety Atkinsa, twierdząc, że ŻO różni się zasadniczo od innych diet niskowęglowodanowych, również Atkinsa tym, iż ŻO jest dietą niskobiałkową i wysokotłuszczową, czego żadna inna dieta nie przewiduje. (Dodajmy od siebie, że żadna inna poza leczniczą dietą ketogenną).
Skoro sam dr Kwaśniewski twierdzi, że jego dieta jest zasadniczo różna od diety Atkinsa, trzeba przyjąć, że wie co mówi i niestety przyjąć również, że cytowane badanie nie dotyczyło ŻO tylko diety Atkinsa.
Tak by to pokrótce wyglądało.
Pozdrawiam
JW
 
 
mm4

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 226
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 10:29   

Obawiam sie że mocne odcięcie sie moze wynikac z chęci by osoba stosowała tylko ŻO. Bo jeśli sie powie że są podobne to nagle zamiast jednego ŻO mamy do wyboru 20 rodzajów niskowęglowodanówek i na przykład 19 na 20 osob sobie upatrzy coś innego na przykład wygodniejszego i bodajze tylko 1 na 20 osób 5% kupi książki i wejdzie w ŻO a nawet mniej ponieważ jest to najuciążliwsza w stosowaniu chyba niskowęglowodanówka ponieważ kupa obliczeń tabel ważenia i tym podobnych.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 10:31   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

jurek 1946 napisał/a:
Witold Jarmolowicz napisał/a:

.....

...........


No to zaczyna sie :roll: ;/ :cry:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 11:23   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Skoro sam dr Kwaśniewski twierdzi, że jego dieta jest zasadniczo różna od diety Atkinsa, trzeba przyjąć, że wie co mówi i niestety przyjąć również, że cytowane badanie nie dotyczyło ŻO tylko diety Atkinsa.


celna uwaga
jak konsekwentnie to konsekwentnie

a juz nieco innym torem mam do Ciebie pytanie - co sadzisz o tzw "typowaniu metabolicznym" czyli zalozeniu ze m.in ze wzgledu na rozne pochodzenie (w PL to ma male znaczenia ale juz np w USA znaczne) ludzie predestynowani sa naturalnie do roznego typu zywienia - czyli np Brazylijczycy beda sie czuli lepiej na diecie owocowo-warzywno-drobiowej a np Finowie czy Islandzczycy na tluszczowo-miesnej?

gdzies kiedys mialem ksiazke Dieta metaboliczna, lata temu czytalem ale gdzies posialem i nie mam ;)

pozd
WiRAHA
 
 
beataZ

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 160
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 11:55   

mm4 napisał/a:
Obawiam sie że mocne odcięcie sie moze wynikac z chęci by osoba stosowała tylko ŻO. Bo jeśli sie powie że są podobne to nagle zamiast jednego ŻO mamy do wyboru 20 rodzajów niskowęglowodanówek i na przykład 19 na 20 osob sobie upatrzy coś innego na przykład wygodniejszego i bodajze tylko 1 na 20 osób 5% kupi książki i wejdzie w ŻO a nawet mniej ponieważ jest to najuciążliwsza w stosowaniu chyba niskowęglowodanówka ponieważ kupa obliczeń tabel ważenia i tym podobnych.


Bardzo celna uwaga. Przesłanka pieniędzy z książek jest z pewnością obecna, bowiem jak wiadomo syn Kwaśniewskiego nie jest lekarzem i pieniędzy bezpośrednio z uprawiania medycyny optymalnej nie zarobi
więc sprzedaż książek to łakomy kąsek na tak beznadziejnie
zagospodarowanym optymalnym polu.

Dodatkowo nieuchronnie zbliża się chwila kiedy autor książek
przeniesie się do krainy NIESKOŃCZONEGO TŁUSZCZU
i wtedy syn przejmie pałeczkę. Zakładam, że dopiero wtedy
będzie możliwe inteligentne zagospodarowanie DO i ŻO.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 18:59   

Cytat:
[quote="beataZ"]
mm4 napisał/a:
Obawiam sie że mocne odcięcie sie moze wynikac z chęci by osoba stosowała tylko ŻO. Bo jeśli sie powie że są podobne to nagle zamiast jednego ŻO mamy do wyboru 20 rodzajów niskowęglowodanówek i na przykład 19 na 20 osob sobie upatrzy coś innego na przykład wygodniejszego i bodajze tylko 1 na 20 osób 5% kupi książki i wejdzie w ŻO a nawet mniej ponieważ jest to najuciążliwsza w stosowaniu chyba niskowęglowodanówka ponieważ kupa obliczeń tabel ważenia i tym podobnych.


Bardzo celna uwaga. Przesłanka pieniędzy z książek jest z pewnością obecna, bowiem jak wiadomo syn Kwaśniewskiego nie jest lekarzem i pieniędzy bezpośrednio z uprawiania medycyny optymalnej nie zarobi
więc sprzedaż książek to łakomy kąsek na tak beznadziejnie
zagospodarowanym optymalnym polu.


Beatko Ty jestes wybitnie uzdolnionym psychologiem,potrafisz oceniac nie czytajac .Czy Ty przeczytałaś jakąkolwiek książke, o której wydajesz osąd,zastanów się co Twoje biadolenie ,wnosi w ten temat.Syn Kwasniewskiego o którym Piszesz ukończył weterynarię,i nie musisz martwic się o jego finanse,martw się,o swoje zdrowie bo jak Przypadkiem zachorujesz i nie będziesz miała żadnej pomocy od med.konwencjonalnej ,to wtedy zrozumiesz,co może Tobie przynieśc ukojenie.A byc moze będziesz musiała skorzystac też z porad lekarza weterynarii,skoro On Będzie mógł Tobie jeszcze pomóc.
 
 
beataZ

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 160
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 19:48   

jurek 1946 napisał/a:

Beatko Ty jestes wybitnie uzdolnionym psychologiem,potrafisz oceniac nie czytajac


Można zaledwie byc średnio rozgarniętym aby zobaczyc tę nieudolną walkę
o forsę w wykonaniu Kwaśniewskich. Konkurencja moim zdaniem radzi sobie
zdecydowanie lepiej.

A jak można sobie zniszczyc zdrowie przez prostackie rozumowanie ksiąg objawionych, to pan może najlepiej odczuc na swoim własnym zdrowiu.
Zamiast optymalnego leczenia uzyskał pan zniszczenie tego co jeszcze
sie ostało. I o czym my tu piszemy? [/code]
 
 
beataZ

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 160
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 22:11   

Witold Jarmolowicz napisał/a:

A można było przez 10 lat wypracować wspólnie sensowny model żywienia, rozwinąć stowarzyszenie, pogodzić się z profesorami, których Kwaśniewski doprowadził do wściekłości swoją arogancją i wypracować wizerunek odpowiedzialnego lekarza, który rozumnie rozwija zasady dietetyczne.


Wypracowac wspólnie raczej by nie można bowiem kurczowe i rozpaczliwe
uprawianie polityki psa ogrodnika {sam nie potrafię zrobic biznesu na DO
a drugiemu nie pozwole} skutecznie uniemożliwia wszelkie formy koegzystencji.

Zadzieranie z Profesorami to fatalny błąd taktyczny, podcinanie gałęzi na której się siedzi. No ale jak się człowiek opiera na intelekcie milicjanta
to wszystko jasne!
 
 
beataZ

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 160
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 22:21   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Był zainteresowany dyrektor ministerialny, którego Kwaśniewski wyleczył i który wdzięczny załatwił dofinansowanie badań, były pieniądze. Doktor badania utrącił.


To co Pan opisuje to jakaś paranoja, jak można było utrącic dofinansowanie.
Ciekaw jestem więcej informacji na ten bulwersujący temat.
To może świadczyc o jakiś chorobliwych poglądach autora takich zagrywek.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 23:01   

beataZ napisał/a:
Witold Jarmolowicz napisał/a:
Był zainteresowany dyrektor ministerialny, którego Kwaśniewski wyleczył i który wdzięczny załatwił dofinansowanie badań, były pieniądze. Doktor badania utrącił.


To co Pan opisuje to jakaś paranoja, jak można było utrącic dofinansowanie.
Ciekaw jestem więcej informacji na ten bulwersujący temat.
To może świadczyc o jakiś chorobliwych poglądach autora takich zagrywek.


Szkoda Twojego trudu nie musisz wcale myśleć ,ktoś to robi za ciebie ,co podsunąć Tobie do czytania abyś mógł wyciągać swoje wnioski,nie musisz również martwic się o zakup książek one są Tobie zbędne .Wystarczy że coś usłyszysz a Twoja inteligencja pozwoli na własne wnioski.Jak widać P.Witold POTRAFI UŁOŻYC SOBIE SWOJE BARANKI W SZEREGU ABY to co ON napisze było prawdą objawioną.Szczególnie interesująco przedstawił Tobie sprawę dofinansowania do badań ,które dr.Kwaśniewski sprzeniewierzył ,można powiedzieć wszystko ale te sensacje dobrze działają na takich jak ty.Radze kup sobie Red Bula ,może On Tobie pozwoli ugasić pragnienie sensacji ,a o więcej informacji możesz zwrócić się do P.Witolda,on na pewno znajdzie dla twojej spragnionej wiedzy na ten temat,znaleźć jakiś kąsek ,który pozwoli na ukojenie Twoich pragnień.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 23:07   

beataZ napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:

Beatko Ty jestes wybitnie uzdolnionym psychologiem,potrafisz oceniac nie czytajac


Można zaledwie byc średnio rozgarniętym aby zobaczyc tę nieudolną walkę
o forsę w wykonaniu Kwaśniewskich. Konkurencja moim zdaniem radzi sobie
zdecydowanie lepiej.

A jak można sobie zniszczyc zdrowie przez prostackie rozumowanie ksiąg objawionych, to pan może najlepiej odczuc na swoim własnym zdrowiu.
Zamiast optymalnego leczenia uzyskał pan zniszczenie tego co jeszcze
sie ostało. I o czym my tu piszemy? [/code]


Jesteś jak widze nie tylko psychologiem ale i lekarzem,szkoda że nie potrafisz zastosowac u siebie auto diagnozy,a była by wskazana .
 
 
mm4

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 226
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 08:38   

Ech ty jurek jak zwykle mało madrego napiszesz tylko sie doczepisz personalnie do kogoś. Czy ty naprawde tego wszystkiego nie widzisz?

Tak jak Beata napsiałą wystarczy być tylko średnio rozgarniętym
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 09:18   

Panie Jerzy,
Proponuję, żeby Pan zakupił trzytomowy słownik języka polskiego i korzystał z niego przy czytaniu postów.
Inaczej nieustannie będziemy wyjaśniać znaczenie każdego słowa w każdym poście.
Nie użyłem słowa, że Doktor lub ktokolwiek inny cokolwiek sprzeniewierzył czy ukradł!!!
Nie przedstawiam żadnej prawdy objawionej, tylko fakty, które kiedyś tam zaistniały tu na Ziemi, a Pan może iść w zaparte i je negować.
Takie Pana prawo, chociaż te fakty zupełnie Pana nie dotyczą i akurat Panu nikt niczego nie zarzuca.
Pojęcie prawdy objawionej dotyczy nie faktów, ale idei i jest podstawą każdej religii. Prawda objawiona nie pochodzi z tego świata, tylko jest przekazana przez bogów albo kosmitów, zależnie od opcji światopoglądowej i tego, czy ktoś jest wierzący czy ateista.

Osobiście żałuję, że nie mam zdolności paranormalnych i nie otrzymuję przekazów telepatycznych od kosmitów ani rano, ani wieczorem. Ani w południe. Niewątpliwie ułatwiłoby mi to poznawanie świata i uwiarygodniło moją wiedzę w oczach czytelników.

Niestety, w kwestii zdrowia wszystko, co piszę pochodzi wyłącznie z mojej własnej analizy i syntezy publikacji naukowych oraz obserwacji osób. Ponieważ umysł ludzki jest ułomny, więc nie młócę ciągle tego samego frazesu o doskonałości, tylko poszukuję. Razem z czytelnikami Optymalnika i uczestnikami tego forum.

Jeżeli krytyczna analiza wszystkiego i wszystkich nie odpowiada Panu, to zapraszam na tamto forum. Tam bez żadnych przeszkód będzie Pan mógł "całkowicie szczerze" pisać o doskonałości diety optymalnej oraz jej Twórcy i nikt nie podda krytycznej analizie tych słów.
Zapraszam
JW
 
 
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 09:56   

beataZ napisał/a:
Bardzo celna uwaga. Przesłanka pieniędzy z książek jest z pewnością obecna, więc sprzedaż książek to łakomy kąsek

Oj bardzo niecelny "złośliwy strzał", po pierwsze napisanie każdej książki to poświęcenie własnego czasu, włożenie własnej pracy, koszty związane z wydawaniem nakładu itp. i jako taka książka trafia do księgarni, kto chce kupuje ją, nikt nikogo nie zmusza, ba można iśc do biblioteki i masz za darmo wiadomości z książki.
A po drugie ma forum dr. Kwaśniewskiego, masz wstawiony link z którego możesz pobrac zupełnie za darmo jego książki , forum dr. Kwaśniewskiego prowadzi jego syn i po dzień dzisiejszy można pobierac książki za darmo, jeśli by było prawdą to co napisałaś już dawno ten link został by usunięty, więc sama widzisz jak "mądrze i logicznie" napisałaś.
Pozdrawiam
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 10:08   

brajan30 napisał/a:
A po drugie ma forum dr. Kwaśniewskiego, masz wstawiony link z którego możesz pobrac zupełnie za darmo jego książki


rzuc tym linkiem

pozd
WiRAHA
 
 
mm4

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 226
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 12:20   

tylko nie za mocno
 
 
Rossignol

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 303
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 13:07   

http://portalwiedzy.onet....eria_media.html

widzieliscie ??
cytat:
" Okazało się, że ludzie na diecie ubogiej w węglowodany, bez ograniczeń kalorycznych, spożywali wprawdzie więcej tłuszczów nasyconych niż inna grupa, która musiała zredukować spożycie i tłuszczów i kalorii, ale tracili więcej na wadze i na koniec badań mieli lepsze wartości cholesterolu. A jest to zaledwie jedno z serii badań, które podważają dotychczasowe zalecenia medyczne na temat nasyconych tłuszczów w diecie."
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 15:29   

beataZ napisał/a:

uprawianie polityki psa ogrodnika {sam nie potrafię zrobic biznesu na DO
a drugiemu nie pozwole} skutecznie uniemożliwia wszelkie formy koegzystencji.

Zadzieranie z Profesorami to fatalny błąd taktyczny, podcinanie gałęzi na której się siedzi. No ale jak się człowiek opiera na intelekcie milicjanta
to wszystko jasne!


Bea jakoś nie zauważyłem twojej merytorycznej twórczości,ale za to w kazdym miejscu Twojego pisania przewija się pisanie bredni na temat
jakiego nie znasz .Jezeli nie odbierzesz tego że ja jestem zaślepiony Kwaśiewskim,to podam Tobie że napewno Kwaśniewscy mogli by zrobic biznes i obłowic się kasą.Ale musisz mi uwierzyc ,że nigdzie nie możesz im tego zarzucic że łupią z ludzi kase.Kwaśniewski stworzył swoja teorię zawarta w DO,opisał to w kilku wydaniach książek,a musisz się dowiedziec ,od Pana Witolda jak na tym interesie można zarobic,On tez jest wydawca Optymalnika to zna sie na kosztach i liczeniu na kalkulatorze.Stworzył DO i w jego książkach zauważyc możesz troskę o los nie tylko kraju ale i całego społeczeństwa .Wiem że odbieracie to
z pogardą ,ulegliście propagandzie,A to że nie dogadał się z profesorami
którzy w badaniach wykazali wyższośc tej diety nad tradycyjną piramidką zdrowia ,ale pozostali zamknięci na zmianę stylu odzywiania
i propagandę tych którzy przez tyle lat ludzi oszukiwali .zdrowym żywieniem.Powiedz jedno czy ja podobnie do Was mam prawo miec swoje zdanie jeżeli uważasz że dla Ciebie lepiej jest zywic się tradycyjnie to tak rób,a dla mnie tez wolno chyba stosowaC DO I NIKOMU SIE Z TEGO NIE TŁUMACZYC.A jezeli tez komuś odpowiem
na nieprawdy które gloszą ,to jestem wyśmiewany ,i szydzi się z moich lat,i zdrowia,oraz z tego że nie piszę gramatyczne
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 18:57   

Biedny Jerzy, wyśmiewany i wyszydzany przez wszystkich, w szkole na przerwach zawsze stał z boku, a rówieśnicy pokazywali go palcem. Do tego nie może mieć własnego zdania, nie wolno mu stosować jego ulubionej diety, bo musi się wszystkim wokół tłumaczyć, co ma na talerzu. Hej, ludzie, przestańcie już się z niego nabijać, dajcie mu już święty spokój. To naprawdę okropne! A jakby tego było mało, przyszedł zły admin molar i dorzuca znowu swoje cyniczne, złośliwe pięć groszy. :sad: Koszmar!
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 23:47   

mm4 napisał/a:
Ech ty jurek jak zwykle mało madrego napiszesz tylko sie doczepisz personalnie do kogoś. Czy ty naprawde tego wszystkiego nie widzisz?

Tak jak Beata napsiałą wystarczy być tylko średnio rozgarniętym


mm4
Czy uspokoję Twoją ciekawość jak napisze że jestem średnio rozgarnięty ,tylko dlaczego mnie czytasz i próbujesz bronić tego co obronić się nie da.Najlepszą metoda jak mnie coś nie interesuje to tego nie czytam i jeżeli tak robie to na pewno na tym nie mogę się znać.
A w Twoim przypadku czytasz,czyli ten temat jest dla Ciebie interesujący.
Ale czy Ty wiesz coś na ten temat o którym my rozmawiamy podejrzewam że nawet nie wiesz co jest tematem .Pomyśl czy nie lepiej ściągnąć sobie ze strony Kwaśniewskiego za darmo te wątki które cie interesują, i czytać ze zrozumieniem dla własnego Dobra potem najwyżej pytać czego nie rozumiesz.Mam też prośbę jeżeli nie stać Ciebie na to co napisałem nie odpisuj, ja zastosuję się i zrobię to samo.Należy zrozumieć że ja mam taki charakter ze jak ktoś mnie o coś pyta albo odpisuje na mój post ja poczuwam się mu odpowiedzieć,albo nie podejmuję konwersacji.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 00:18   

molar napisał/a:
Biedny Jerzy, wyśmiewany i wyszydzany przez wszystkich, w szkole na przerwach zawsze stał z boku, a rówieśnicy pokazywali go palcem. Do tego nie może mieć własnego zdania, nie wolno mu stosować jego ulubionej diety, bo musi się wszystkim wokół tłumaczyć, co ma na talerzu. Hej, ludzie, przestańcie już się z niego nabijać, dajcie mu już święty spokój. To naprawdę okropne! A jakby tego było mało, przyszedł zły admin molar i dorzuca znowu swoje cyniczne, złośliwe pięć groszy. :sad: Koszmar!


Zastosuje się do Twoich epitetów cytuje to co Ty piszesz
." Do tego nie może mieć własnego zdania" - :D
A reszte polecam tym którzy czytają sami potrafią wyrobić sobie zdanie
nie muszą słuchać to do czego ich zachęcasz.Pozwolisz chyba mi pisać tak jak ja potrafię mało udolnie ale na pewno nie łamię regulaminu tego forum.Jeżeli temat w jakim ja pisze naprawdę kogoś nie interesuje ,to nie powinien pisać i w dodatku same epitety,na które w/g Ciebie nie wolno mi już odpowiedzieć.
Nie odpowiedziałeś również na moja odpowiedź w której pokazałem Tobie że ja użyłem określenia "szczekasz jak pies" Ale wcześniej było użyte określenie na temat wszystkich lekarzy Optymalnych ,nie będę powtarzał .
I w tamtym przypadku nie mogłeś dać upomnienia ,bo chyba nie wypada zwracać uwagę komuś kto ma takie zdanie .Resztę pozostawmy czytającym i zainteresowanym.
Molar zadaję również ponownie pytanie może pozwól że założę Calikiem oddzielny temat na temat Diety Optymalnej ,i zapewniam Ciebie że będę Pisał tylko w tamtym temacie.Jeżeli może być oddzielny temat ŻYWIENIE NA SUROWO ,to CHYBA NIC NIE BEDZIE PRZESZKADZAC NA TEMAT ,DO.Jeżeli nie będzie zainteresowania temat sam upadnie a mnie będziesz miał z głowy,nie będziesz musiał śledzić moich bredni, aja zapewniam że nie złamie regulaminu tego forum.Czekam na Twoja decyzje.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 00:59   

jurek 1946 napisał/a:
Molar zadaję również ponownie pytanie może pozwól że założę Calikiem oddzielny temat na temat Diety Optymalnej ,i zapewniam Ciebie że będę Pisał tylko w tamtym temacie.Jeżeli może być oddzielny temat ŻYWIENIE NA SUROWO ,to CHYBA NIC NIE BEDZIE PRZESZKADZAC NA TEMAT ,DO.Jeżeli nie będzie zainteresowania temat sam upadnie a mnie będziesz miał z głowy,nie będziesz musiał śledzić moich bredni, aja zapewniam że nie złamie regulaminu tego forum.Czekam na Twoja decyzje.

Po bardzo długich namysłach i rozważeniu wszystkich za i przeciw, udało mi się podjąć decyzję, która teraz oznajmię.

Udzielam Ci publicznie zgody na założenie nowego tematu.

Co więcej, postanowiłem Ci to ułatwić służąc małą podpowiedzią. Najłatwiej będzie to zrobić naciskając taki czerwony przycisk tam na dole z lewej z napisem "New Topic" (jak sobie najedziesz myszką to powinno się pojawić "Napisz nowy temat"). Ciśniesz tego guziora i nowy temat gotowy.

PS matematycznie ujmując, klasa abstrakcji osiagnęła maksimum.

PS2 Dzięki Bogu, wspólnymi siłami udało nam się zamienić kolejny temat w dyskusję o niczym.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 19:16   

molar napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:
Molar zadaję również ponownie pytanie może pozwól że założę Calikiem oddzielny temat na temat Diety Optymalnej ,i zapewniam Ciebie że będę Pisał tylko w tamtym temacie.Jeżeli może być oddzielny temat ŻYWIENIE NA SUROWO ,to CHYBA NIC NIE BEDZIE PRZESZKADZAC NA TEMAT ,DO.Jeżeli nie będzie zainteresowania temat sam upadnie a mnie będziesz miał z głowy,nie będziesz musiał śledzić moich bredni, aja zapewniam że nie złamie regulaminu tego forum.Czekam na Twoja decyzje.

Po bardzo długich namysłach i rozważeniu wszystkich za i przeciw, udało mi się podjąć decyzję, która teraz oznajmię.

Udzielam Ci publicznie zgody na założenie nowego tematu.

Co więcej, postanowiłem Ci to ułatwić służąc małą podpowiedzią. Najłatwiej będzie to zrobić naciskając taki czerwony przycisk tam na dole z lewej z napisem "New Topic" (jak sobie najedziesz myszką to powinno się pojawić "Napisz nowy temat"). Ciśniesz tego guziora i nowy temat gotowy.

PS matematycznie ujmując, klasa abstrakcji osiagnęła maksimum.

PS2 Dzięki Bogu, wspólnymi siłami udało nam się zamienić kolejny temat w dyskusję o niczym.


Dziękuję Molar za wyrażoną zgodę,mam tylko jedną małą prośbę .
Jeżeli by to było możliwe,proszę o pomoc w utworzeniu tego tematu ,ale w tym miejscu gdzie sa główne wątki,między innymi tam gdzie jest temat :Surowy Dział,nie potrafię sam tego zrobić myślę ze Jest to możliwe ,ale ja po prostu nie wiem,jak to zrobić.Byłbym wdzięczny gdybyś mi w tym pomógł.Jeżeli mógłbym zasugerować to proponował bym tytuł np." Dział o Diecie Optymalnej" Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 21:42   

Temat to nie dział.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 21:53   

molar napisał/a:
Temat to nie dział.


Molar czy z tego mam rozumieć ,że temat mogę założyć a dział
nie?Czy jest to uzależnione od innych przyczyn.Podaj warunki jakie muszę spelnic aby móc wprowadzić Dział.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 23:38   

jurek 1946 napisał/a:
Molar czy z tego mam rozumieć ,że temat mogę założyć a dział
nie?

Tak jest.
jurek 1946 napisał/a:
Podaj warunki jakie muszę spelnic aby móc wprowadzić Dział.

Musisz zostać administratorem.
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 10:20   

Cytat:
A jakie sa warunki bycia administratorem?
Trzeba kupić wydawnictwo, Optymalnika, te domeny i cały ten interes, tak, jak ja kupiłem od Tomka Trojanowskiego.
JW
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 11:16   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Cytat:
A jakie sa warunki bycia administratorem?
Trzeba kupić wydawnictwo, Optymalnika, te domeny i cały ten interes, tak, jak ja kupiłem od Tomka Trojanowskiego.
JW


Panie Witoldzie a czy to samo dotyczy bycia Moderatorem,czy wystarczy w tym wypadku uzyskac zgodę Admina.?
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 11:24   

Wystarczy zgoda, ale trzeba na nią zapracować
i wykazać, że posiada się odpowiednie umiejętności.
JW
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 11:29   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Wystarczy zgoda, ale trzeba na nią zapracować
i wykazać, że posiada się odpowiednie umiejętności.
JW


Czy chodzi o znajomośc Działu njaki sie chce prowadzic?
czy potrzebne sa inne zdolności,jezeli inne to gdzie mozna sie ich nauczyc.?
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 13:11   

Cytat:
Witold Jarmolowicz napisał/a:
Wystarczy zgoda, ale trzeba na nią zapracować
i wykazać, że posiada się odpowiednie umiejętności.
JW


Czy chodzi o znajomośc Działu jaki sie chce prowadzic?
czy potrzebne sa inne zdolności,jezeli inne to gdzie mozna sie ich nauczyc.?


Panie Witoldzie Czy ja swoim uczestnictwem i zaangażowaniem nie zapracowałem na to aby taki dział móc prowadzic.Postąpiłem zgodnie z regulaminem i wystąpiłem na priv. z prośbą o udzielenie zezwolenia.
Czy muszę jeszcze załatwic jakieś inne formalności.Proszę o odpowiedż
czy jeszcze czegoś brakuje abym mógł zostac moderatorem.
 
 
mm4

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 226
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 13:44   

A ile za ten cały biznes?? to może sie szaprne :D
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 18:58   

Cytat:
A ile za ten cały biznes?? to może sie szaprne

Takich negocjacji nie prowadzi się na forum.

Cytat:
Proszę o odpowiedż
czy jeszcze czegoś brakuje abym mógł zostac moderatorem.

Panie Jerzy!
Wykazał się Pan ogromną determinacją i jeżeli jeszcze popracuje Pan nad swoją komunikatywnością, to, kto wie?
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 22:25   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Cytat:
A ile za ten cały biznes?? to może sie szaprne

Takich negocjacji nie prowadzi się na forum.

Cytat:
Proszę o odpowiedż
czy jeszcze czegoś brakuje abym mógł zostac moderatorem.

Panie Jerzy!
Wykazał się Pan ogromną determinacją i jeżeli jeszcze popracuje Pan nad swoją komunikatywnością, to, kto wie?
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz


Będę nadal oczekiwał na sprawiedliwą ocenę, mojego uczestnictwa na tym forum.
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 11, 2008 23:40   

Witold Jarmolowicz napisał/a:


Panie Jerzy!
Wykazał się Pan ogromną determinacją i jeżeli jeszcze popracuje Pan nad swoją komunikatywnością, to, kto wie?
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz


Ciesze sie z takiej odpowiedzi, utwierdzilo mnie to tylko w przekonaniu,
ze Pan Witold to Czlowiek z Klasa i Wielkiego Formatu.

Czulem jednak ze taka bedzie odpowiedz 8)
Jeszcze raz gratuluje Adminowi i Jurkowi :)
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 10:22   

grizzly napisał/a:
Witold Jarmolowicz napisał/a:


Panie Jerzy!
Wykazał się Pan ogromną determinacją i jeżeli jeszcze popracuje Pan nad swoją komunikatywnością, to, kto wie?
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz


Ciesze sie z takiej odpowiedzi, utwierdzilo mnie to tylko w przekonaniu,
ze Pan Witold to Czlowiek z Klasa i Wielkiego Formatu.

Czulem jednak ze taka bedzie odpowiedz 8)
Jeszcze raz gratuluje Adminowi i Jurkowi :)



Mam podobne zdanie,dlatego zwróciłem sie o otrzymanie tego działu
i tez licze na klase PanaWitolda.
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 12, 2008 13:15   

jurek 1946 napisał/a:

...dlatego zwróciłem sie o otrzymanie tego działu
i tez licze na klase Pana Witolda...


Jurek a czy jestes pewien, ze dasz rade odpierac ataki
krytyki DO? 8)

Jesli bedziesz sie "kiepsko" spisywal to efekt
bedzie odwrotny od zakladanego 8)

Twoja dzialalnosc moze byc "woda na mlyn"
konkurencyjnych konceptow, tak wiec przyjmij moje slowa
pod rozwage 8)
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 13:43   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

Sluszna uwaga.

Domyslam sie, ze chcialbys promowac DO.

Czy tworzac dzial na tym forum odnioslbys sukces?

Hmm... sporo osob nastawionych jest raczej krytycznie do tej diety.
Taki dzial to byloby miejsce nieustannych sporow, ciegle o to samo.
Nowicjusz, ktory odwiedzilby takie miejsce mysle, ze nie wglebialby sie kto ma racje a kto nie. Zapewne zniechecilby sie do calego low carb i diety Kwasniewskiego w szczegolnosci.

Mysle tez, ze taki dzial zostalby negatywnie odebrany na forum dr-k.

http://forum.dr-kwasniews...g45369#msg45369

Juz sama notka na tej stronie o DO wywoluje niezle kontrowersje. Mysle, ze caly dzial bylby powodem kolejnych podzialow w srodowisku niskoweglowodanowym w naszym kraju.

Twoje dobre checi moglyby skonczyc sie wojna i twoja osobista ekskomunika..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 21:58   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

zenon napisał/a:
Sluszna uwaga.

Domyslam sie, ze chcialbys promowac DO.

Czy tworzac dzial na tym forum odnioslbys sukces?

Hmm... sporo osob nastawionych jest raczej krytycznie do tej diety.
Taki dzial to byloby miejsce nieustannych sporow, ciegle o to samo.
Nowicjusz, ktory odwiedzilby takie miejsce mysle, ze nie wglebialby sie kto ma racje a kto nie. Zapewne zniechecilby sie do calego low carb i diety Kwasniewskiego w szczegolnosci.

Mysle tez, ze taki dzial zostalby negatywnie odebrany na forum dr-k.

http://forum.dr-kwasniews...g45369#msg45369

Juz sama notka na tej stronie o DO wywoluje niezle kontrowersje. Mysle, ze caly dzial bylby powodem kolejnych podzialow w srodowisku niskoweglowodanowym w naszym kraju.

Twoje dobre checi moglyby skonczyc sie wojna i twoja osobista ekskomunika..


Zenon dziekuje za troske ,ale ja mysle ze moje staranie o uzyskanie na tym forum działu Dieta Optymalna,niczym sie nie różnia od tego że na tym forum jest miejsce dla Działu na surowo ,którego Ty jesteś Moderatorem.Wcale nie przeszkadza w tym To ze często jak jesteś zbyt mocno krytykowany znajdują sie Tacy ,którzy staja w Twojej obronie,myslę ze w moim wypadku mogłoby być tak samo przecież nawet na tym forum sa i tacy jak ja ,którzy stosuja Diete Optymalna ,tylko sie kryja ja sie nie kryje ,dlatego zbieram cięgi ale one mobilizują mnie do lepszego poznania DO.Dla dobra wszystkich tych którzy szukaja pomocy ,myślę że nie musze być lekarzem aby odpowiedziec komus kto zapyta np. na czym polega ta dieta,i czym różni sie od innych.A w innych ciężkich do zrozumienia sytuacjach będe wiedział gdzie danego zainteresowanego skierowac ,aby mógł zapoznać się z tematem,napewno w tym dziale nie będe poruszał żywienia na surowo bo od tego jest Twój dział i tam też mogę o tym pisac.Powiem inaczej w niczym nie kłóci się ten dział na tym forum bo jest ono o żywieniu niskowęglowodanowym,a DO też nią jest.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved