Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Witold Jarmolowicz
Wto Sty 01, 2013 14:53
Wartosć surowego białka
Autor Wiadomość
mm4

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 226
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 22:06   Wartosć surowego białka

Mozę to przypadek ale.

przedwczoraj zjadłem sobie troche wątróbki surowej z 100-200g i z 5jaj na surowo i do dziś nie czuje pociagu na białko.No dziś tylko groch wyjątkowo ale to 40g wiec małe śmieszne ilości.
Na termicznym musiałem wcinac praktycznie codziennie z 80-100 zwłaszcza ze przy intensynych ćwiczeniach mi zapotrzebowanie skoczyło do 1,5x tego co bez ćwiczeń.

A tu nic i nie ciagnie.Obserwuje sie dalej i sie okaże.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 22:52   

termicznie obrobionego białka trzeba zjeść więcej - to samo odczuwam
surowe bardziej syci
grillowanego mięsa potrafię zjeść i 0,5 kg za jednym razem; mój rekord to niecały kilogram w czasie parogodzinnej biesiady :]
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 08:39   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

Ja na poczatku surowego zywienia jadlem ogromne ilosci bialka - jak nigdy. Trwalo to ze 3 miesiace: jadlem po 150-160g bialka + bialko roslinne (np brokul) wiec momentami bylo protein z 10g wiecej niz podalem wyzej.

Ciekaw jestem czemu moj organizm tyle potrzebowal.
Teraz to laknienie na bialko minelo. Obecnie jem go 100 - 130g.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 21:12   

a ja jem teraz na poziomie 80-100g max. i wiecej nie potrzebuje,tluszczu tak na oko 100-150g,jakos malo w porownaniu do innych z tego forum ale to mi starcza w zupelosci,hmm rozne te organizmy sa :)
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 21:27   

no tak, to rzeczywiście niedużo :]
ja jem białka różnie - od 120 do 150 g
latem wszystkiego więcej, bo więcej się ruszam (zimą też biegam, ćwiczę, ale latem jednak więcej tego ruchu wychodzi)
dlatego u mnie jest tak, że im cieplej tym więcej tłuszczu jem; a wokół mnie to ludzie chudziutko, bo na tłuszcz nie mogą latem patrzeć :D
a pod Halą widzę kilometrowe kolejki po ciasta, słodycze :D
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 23:13   

hehe po ciasta :D masakra!!!tak sobie czasami mysle ze moze nie dojadam ale wieksze zapotrzebowanie na energy odczuwam tylko po zestawie cwiczen typu:pompki do zalamania,spiecia do zalamainia,podciaganie do zalamania,wymachy z hantlami 5-6kg po 10-15 powtorzen(ciwcze ciosy proste,haki,sierpy) tak z cztery razy-piec razy a potem FBW na silce,po czyms takim na drugi dzien jak sie budze to normalnie pochlaniam co w zasiegu mojego wzroku :D ...ale to nie wychodzi zbyt ekonomicznie :] takie zestaw serwuje sobie raz na tydzien czasami dwa.To jest taki moj odpowiednik polowania i walki 8)
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
mm4

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 226
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 17:55   

Hannibal to oczywiste uzależniło sie ich to muszą stać choćby ciezko i długo tak jak narkoman zrobi wszystko dla narkotyków .Z większosci ludzi zrobiono wręcz "narkomanów" niestety pompujac w nich od dziecka kofeine ,kakao ,kazeine, cukeir rafinowany i kto wie co jeszcze w tej tonie szkodliwych chemikaliów w jedzeniu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved