Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 11:43
Urologia
Autor Wiadomość
paker

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 24
Wysłany: Sob Lis 29, 2008 20:46   Urologia

Jestem na diecie optymalnej 10 lat .
Od 7 lat mam hcv leczenie mi nie pomogło ostatnio znalazłem artykuł o skuteczności leczenia moczem jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie prosiłbym o radę.
Ostatnio zmieniony przez Molka Nie Wrz 25, 2011 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 18:26   

Witam
Na pewno od diety nie odstępować i szukać coś w nowinkach medycznych np. tu: http://www.hcv.pl/telaprevir.php
Pozdrawiam
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 19:45   

chyba urynoterapia jeśli już?

milony chińczyków i hindusów nie mogą się mylić?
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 22:02   

Waldek B napisał/a:
milony chińczyków i hindusów nie mogą się mylić?

tutaj najwidoczniej się nie mylą
http://pl.youtube.com/watch?v=vXIS5n-_Cdg 8)
 
 
paker

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 24
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 17:37   

Jak by go zwał proszę o więcej konkretów a nie łapania za język jest to dla nie nowość o której się dowiedziałem więc mogę się mylić i być nie dokładnym w tym temacie
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 19:36   

Tutaj jest trochę info na temat urynoterapii
bardzo dobra książka na ten temat to "Your Own Perfect Medicine: The Incredible Proven Natural Miracle Cure that Medical Science Has Never Revealed!" Marthy Christy
są też i jakieś polskie - znajdziesz je w tym temacie
 
 
krzysztof2

Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 756
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 17:48   urynoterapia

WITAM :hug:

Dla wszystkich zainteresowanych :
http://www.vanderbilt.edu...ine_Therapy.htm
http://translate.google.p...lla:pl:official


POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY :papa:
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 13:36   

Hannibal napisał/a:
Waldek B napisał/a:
milony chińczyków i hindusów nie mogą się mylić?

tutaj najwidoczniej się nie mylą
http://pl.youtube.com/watch?v=vXIS5n-_Cdg 8)

A co byś powiedział na to, że spożywając surowe mięso także stosujesz urynoterapię 8-) ? Z tym, że nie jest to mocz ludzki, ale zwierzęcy. I wg mnie samo surowe mięso odżywia, ale nie leczy. Leczy natomiast mocz w nim zawarty. Im starsze mięso czyli high meat tym starszy mocz w nim zawarty, a im starszy mocz tym silniejsze właściwości odrywające starą lub uszkodzoną tkankę i tym silniejsze włąściwości robakobójcze.
Że zacytuję gościa z tąd, który choć jest przeciwnikiem urynoterapii, a ja się znim wogóle nie zgadzam, podaje następujący fakt: "Ajurweda poleca także czystą źródlaną Wodę Życia (z miodem), aby odtruć organizm z nadmiaru toksycznej substancji zwanej moczem, której ilość w organizmie wzrasta w chwilach strachu, szczególnie gdy zagrożone jest życie. Teoretycznie wiedzą o tym wszyscy wegetarianie, że mocznik zawarty w mięsach jest dla zdrowia ciała i psychiki najgroźniejszą i najstraszniejszą trucizną. W naukach Manu (Noego) istnieje nawet zwyczaj wygotowywania mięs dozwolonych spożyciu do białości. Gotuje się więc według receptury mięsiwo przez nawet i dwie doby, wylewa cały toksyczny odwar, płucze jeszcze i dopiero gotuje czy smaży celem spożycia. Wszelkie resztki krwi i mocznika musiały być bezwzględnie usunięte!"
Tak więc wegetarianie jako jeden z argumentów przeciwko spożywaniu mięsa przytaczają fakt, że zwierze przed ubiciem przeżywa straszny stres i dużo mocznika przedostaje się do jego tkanek, a co w konsekwencji czyni mięso niby toksycznym. A przecież tak samo jest z dziką przyrodą. Taką antylopę gepard najpierw goni, czyli daje czas organizmowi ofiary, aby nasączył się mocznikiem. Przyroda to prawdziwa mądrość.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 13:43   

mocznik w mięsie? nie mówiąc o moczu... :shock:
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 17:21   

Molka napisał/a:
mocznik w mięsie? nie mówiąc o moczu...

Pozwalam sobie wkleić artykuł z: http://wedlinydomowe.pl/articles.php?id=766 , który wiele wyjaśni odnośnie zakwaszonych mięśni u zwierząt rzeźnych. Pozwoli też ocenić jakość tego, co kupujemy.

WADY MIĘSA

Kupując mięso pochodzące z legalnego źródła , nie zdajemy sobie sprawy, że może być obdarzone wadą.
Ogólnie przyjmuje się, że mięso wieprzowe powinno mieć barwę , od różowej do czerwonej oraz wiązać wodę własną i dodaną, ta ostatnia cecha ma ogromne znaczenie przy wyrobie wyrobów mięsnych na wszystkich etapach procesu technologicznego. Wyobraźmy sobie parówki wykonane tylko z 100% mięsa, bez dodatku wody.
Do najczęściej spotykanych wad mięsa w przypadku wieprzowiny należą :

PSE (ang. pale, soft, exudative) - jasne, miękkie, wodniste-cieknące
DFD (ang. dark, firm, dry) - ciemne, twarde, suche
ASE (ang. acid, soft, exudative) - kwaśne, miekkie, wodniste-cieknące
RSE (ang. reddish-pink, soft, exudative) - różowo-czerwone, miękkie,
wodniste-cieknące
PFN (ang. pale, firm, normal) - jasne, twarde, normalne

Najbardziej opisane są wady PSE i DFD, natomiast pozostałe ASE, RSE i PFN są wadami pośrednimi między PSE i DFD.
Wada PSE jest wynikiem nieprawidłowości przemiany materii w
organizmie zwierzęcia przed ubojem i polega na powstawaniu dużej ilości kwasu mlekowego w mięśniach, co prowadzi do szybkiego spadku pH zaraz po uboju do nawet 5,60 a temperatura tuszy wynosi około 35oC . Dochodzi wówczas do pękania błony komórkowej, przez którą wycieka woda oraz barwniki mięśniowe, stąd nazwa mięsa: jasne, blade, wodniste (cieknące).
Przyczyna powstawania wady PSE leży głównie po stronie genetycznej i związana jest z występowaniem genu, który jest odpowiedzialny za występowanie stresu przed ubojem. Gen występuje u ras świń wybitnie mięsnych (duroc, hampshire, petrein), natomiast nasza polska rasa złotnicka (bardziej tłusta), tej wady jest pozbawiona.
Oczywiście, aby poprawić mięsność świń w hodowli stosuje się krzyżówki ras mięsnych z rasami mniej mięsnymi. Zdarza się, że dany mieszaniec dziedziczy cechy złe, co powoduje występowanie wad mięsa.
Bardzo ważną kwestią jest metodyka zapobiegania powstawania wad mięsa, a zaczyna to się w momencie zakupu zwierząt rzeźnych na ubój. Prawidłowe postępowanie ze zwierzętami przed ubojem (brak stresu) może wyeliminować występowanie wady PSE.
Obecnie większe rzeźnie stosują tzw. oszałamianie gazowe, aby móc
wyeliminować występowanie wad mięsa.
Mięso z wadą PSE objawia się poza jego bladą barwą, także dużym wyciekiem soku mięśniowego.
Praktycznie stwierdza się to w ten sposób, że pozostawia mięso na jakiś czas bez żadnych dodatków i obserwuje się ilość wydobywającego soku mięśniowego z danego kawałka mięsa. Dotyczy to tylko mięsa , które jest wystudzone i dojrzałe (np. wieprzowina 2-3 doby po uboju).
Wada DFD (mięso koloru ciemnego) występuje głównie w mięsiewołowym, a przyczyną jest zbyt mała ilość glikogenu w mięśniach w trakcie uboju, przez co nie spada pH mięsa i zatrzymuje na poziomie 6,0.
Wada DFD jest wynikiem niewłaściwego postępowania przed ubojem lub brakiem wypoczynku ubojowego.
Z praktycznego punktu widzenia jest to wada mniej korzystna dla przetwórstwa, niż PSE. Powodem jest większa wodochłonność mięsa przy niekorzystnym procesie peklowania (wydłużony czas i słabe przereagowanie tlenku azotu z barwnikami mięsa). W dotyku oznacza się dużą kleistością; cecha przydatna przy wyrobie farszów.
Inne wady mięsa to: smaku, zapachu, barwy, po części jest związane wyżej omówionymi wadami, lecz przyczyna może być gdzie indziej.
Czynnikiem powodującym zmianę barwy może być rodzaj paszy podawanej zwierzętom rzeźnym np. kukurydza w dużych ilościach powoduje, że tłuszcz jest bardziej żółty.
Zapach mięsa jest pochodną procesów zachodzących w trakcie jego dojrzewania oraz z jakiego osobnika pochodzi dany rodzaj mięsa. Mięso wieprzowe z osobniki płci męskiej (knur, kastrat, późny kastrat, itp.) posiada dużą zawartość skatolu substancji odpowiedzialnej za jego nieprzyjemny, moczowy zapach. Mięso z wyżej wymienionych osobników nie powinno znaleźć się w obrocie.
W mięsie wołowym u osobników płci męskiej nie obserwujemy tych niepożądanych cech.
Mięso pozbawione wad jest "mięsem normalnym". Dla mnie pojęcie "mięsa normalnego", to takie które nie powoduje wycieku soku mięśniowego i utrzymuje wodę dodaną.
Wg mnie wzorcem normalności jest "kleistość" mięsa, ponieważ od tego zależy jakość wyrobów mięsnych.
Poznawania kleistości można nauczyć się wykonując doświadczenie na mięsie z piersi kurczaka lub indyka. Przecinamy kawałek mięsa z piersi poczym dotykamy przecięcie palcami chwilę przetrzymujemy, później zwalniamy dotyk.
Czujemy pewną siłę przylegania naszych palców do mięsa, tak jakby one nam się przykleiły. Dlaczego mięso z piersi kurczaka i indyka, ponieważ ten rodzaj mięsa szybko ulega dojrzewaniu.

Opracował Bagno na podstawie podręcznika „Technologia przetwórstwa mięsa” Adama Olszewskiego
 
     
krzysztof2

Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 756
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 07:47   

WITAM :hug:

Było tutaj szerzej o jakości mięsa m.in.: o pH i wadzie PSE , Instytut Zootechniki - "Jakość mięsa wieprzowego - wpływ stresu związanego z obrotem przybojowym oraz ubojem świń " - to samo tyczy się innych gatunków

http://www.dobradieta.pl/...p=123360#123360


POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY :papa:
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 21:28   

MONIKAW napisał/a:
Nie pragnę i nigdy nie pragnełam w życiu niczego bardziej niż tego aby ten koszmar się ostatecznie skończył i nigdy nie powrócił.

Really???? Naprawdę chcesz? Zrobisz więc wszystko by to osiągnąć? Pij codziennie urynę poranną (najlepiej między 3 a 5 rano) ze środkowego strumienia tzn między początkiem oddawania moczu a końcem (tak ok. 200 ml). Na początku będzie gorzej niż jest teraz ale z czasem uryna wyczyści ci stawy ze złogów do cna. Żaden środek nie ma mocniejszych właściwości odrywających toksyn i martwej tkanki niż uryna :shoot: (bo to że masz stawy pooblepiane toksycznymi solami, które latami się odkładają jako nieorganiczne złogi to dla mnie pewnik). Jeszcze lepsza jest uryna odparowana do 1/4 ilości pita i przede wszystkim wcierana codziennie. Możesz mnie uważać za nawiedzonego. OK. Tylko please nie mów mi o konowałach i ich naukowych odkryciach. Ja od wielu lat ignoruję ich "dobre" rady. Natura sama się leczy.
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Śro Sie 04, 2010 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 21:30   

RAW0+

jak długo trzeba taką urynę pić?
_________________

 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 22:05   

Zależy od zaawansowania choroby. Pierwsze oznaki oczyszczania pojawiają się najczęściej po 2 , 3 tygodniach, ale czasem dużo wcześniej. Jest to naprawdę indywidualna sprawa. Jedno jest pewne w czasie picia u chorego pojawiają się kryzysy, które są mylone z zatruciem moczem (nie można zatruć się własnym moczem bo toksyny nie wędrują ponownie do krwi ale do odbytu). Kryzysy te mijają nagle. To dobry znak że uryna zaczyna oczyszczać. Z czasem gdy organizm jest coraz czystszy uryna zaczyna mieć lepszy smak, niektórym wręcz zaczyna smakować i zaczyna mieć zapach najlepszych kosmetyków (zależy od tego jakie pokarmy spożywamy). Jeśli ktoś się zdecydował na picie to w większości przeradza się to w wewnętrzną potrzebę albo jak kto woli nawyk. Dodać trzeba o wspaniałym działaniu lewatywy uryną, która udoskonala kurację i ją przyspiesza.
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 22:08   

RAW0+ napisał/a:
Jeśli ktoś się zdecydował na picie to w większości przeradza się to w wewnętrzną potrzebę albo jak kto woli nawyk.

dla mnie to jest jakaś psychomanipulacja, nie wiem jak to fachowo nazwać, ale śmierdzi na kilometr
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 22:17   

Maad napisał/a:
dla mnie to jest jakaś psychomanipulacja, nie wiem jak to fachowo nazwać, ale śmierdzi na kilometr

Kto nie spróbował nigdy się nie dowie i pozostanie na etapie nazywania problemów a nie ich faktycznego rozwiązywania. Na tym zasadza się cała współczesna kiłowa medycyna, która nawet za swój symbol przyjęła pradawnego węża zwodziciela wszystkich ludzi (wiem, jestem oszołomem :viva: )
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 22:29   

RAW0+ napisał/a:
(nie można zatruć się własnym moczem bo toksyny nie wędrują ponownie do krwi ale do odbytu).


Oj, chyba tutaj się trochę mylisz.
_________________

 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 12:23   

rakash napisał/a:
RAW0+ napisał/a:
(nie można zatruć się własnym moczem bo toksyny nie wędrują ponownie do krwi ale do odbytu).


Oj, chyba tutaj się trochę mylisz.


Wobec tego są ludzie, którzy 20 lat się trują i ta trucizna tak mocno na nich działa, że leczą się ze wszystkich dolegliwości. To jest tak jak z trzmielem. Wg naukowców trzmiel nie ma prawa latać gdyż zaprzecza to prawom fizyki. Tylko jest jeden problem- trzmiel o tym nie wie.
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 12:55   

RAW0+ napisał/a:
nie można zatruć się własnym moczem bo toksyny nie wędrują ponownie do krwi ale do odbytu)

dlaczego niby mocz miałby zachowywać się inaczej niż każdy inny napój? potrafisz wyjaśnić mechanizm tego zjawiska?

nie neguję skuteczności urynoterapii, nie próbowałem, może na niektórych ludzi to działa? .... podobnie jak jedzenie cukrowych kuleczek :hah:
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 05, 2010 13:09   

Maad napisał/a:
...nie neguję skuteczności urynoterapii, nie próbowałem, może na niektórych ludzi to działa? .... podobnie jak jedzenie cukrowych kuleczek :hah:...


Maad, ale to wlasnie "tak" dziala! 8-)

Jestem przekonany, ze "potrawka z kalu"
mialaby wyzsza skutecznosc dla "wierzacych". :hah: :hihi:

Albo jeszcze lepszy "sposob", jakie CUDA moze zdzialac takie,
zlizywanie miesiaczkowaj krwi z "tygodniowych podpasek",
to jest dopiero CYMES!!! :viva: :hihi:

Co tam wiara "zoltkowo-podgardlano-moczowa"! :what: :hah:
.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 13:14   

grizzly napisał/a:

Albo jeszcze lepszy "sposob", jakie CUDA moze zdzialac takie,
zlizywanie miesiaczkowaj krwi z "tygodniowych podpasek",
to jest dopiero CYMES!!!

.....dla niedzwiedzi. :viva: :hihi:
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 13:22   

RAW0+ napisał/a:
rakash napisał/a:
RAW0+ napisał/a:
(nie można zatruć się własnym moczem bo toksyny nie wędrują ponownie do krwi ale do odbytu).


Oj, chyba tutaj się trochę mylisz.


Wobec tego są ludzie, którzy 20 lat się trują i ta trucizna tak mocno na nich działa, że leczą się ze wszystkich dolegliwości. To jest tak jak z trzmielem. Wg naukowców trzmiel nie ma prawa latać gdyż zaprzecza to prawom fizyki. Tylko jest jeden problem- trzmiel o tym nie wie.


Ja nie neguję działania moczu, właściwości antyseptyczne są dobrze znane. Dlaczego więc pity mocz miałby mieć inne właściwości. Ja widzę w tym chociażby taki sens że działa pozytywnie na nabłonek układu pokarmowego. Ale powiedzmy że u osoby z mocno zniszczonym układem pokarmowym wypicie mocz może wiązać się nawet ze wstrząsem. Oczywiście tego nie wiem, bo nie sprawdzałem, ale raczej logika każe przyjąć że mocz to toksyny i po wypiciu przeniknąć mogą do krwi a na pewno trafią do wątroby czy nerek.
Być może w ogólnym ujęciu pozytywne działania moczu przewyższają te negatywne, ale też mocz moczowi nie równy. A szczególnie kiedy już się zaleczą uszkodzenia nabłonka.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Sie 05, 2010 13:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 16:21   

rakash napisał/a:
a na pewno trafią do wątroby czy nerek

Wiesz to czy tylko "logicznie" przeczuwasz.
Wydalany mocz posiada "energetyczną" informację o wszystkich chorobach i działa jako jedyna i rzeczywista homeopatia. Jest jeszcze wiele innych zalet moczu o których się nie będę tu rozpisywał bo widzę, że nie masz "wiary" do uzdrowienia i pozostajesz w sferze intelektualnych dywagacji a mnie nie interesują akademickie dyskusje.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 16:27   

Zostaję w sferze dywagacji jak my tu wszyscy. Tak jak napisałem nie neguję działania moczu bo go nigdy nie próbowałem, jak również nie uważam że jest się czego obawiać. No może poza obrzydzeniem które trzeba pokonać aby zacząć pić mocz. Zauważam tylko że nie dla każdego mocz może działać obojętnie, choć z drugiej strony jeżeli robić to z uwagą to nawet ktoś bardzo chory, zakładając że mocz ma rzeczywiście takie cudowne działanie, może na tym skorzystać.

Tak a propos, skoro już o tym piszemy, to jak to wygląda od strony technicznej, jak przełamać się przed odruchem obronnym? Zatkać nos i wlać w siebie ten mocz, czy raczej małymi łyczkami?
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Sie 05, 2010 16:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 20:54   

Można zacząć najpierw wąchać, potem krople brać na język zwiększając dawki. Świeży mocz prawie nie ma zapachu no chyba że jesteś mocno zatoksyczony. Niektórzy mieszają na początku mocz z sokiem z grejfruta.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Sie 06, 2010 18:58   

posty traktujace o urynoterapii przeniesione z tematu RZS .... mozna kontynuowac... :-)
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 13:07   

Jak to Urologia, Molka, co ty? Chyba UrynoLogia jeżeli jusz.
_________________

 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 14:53   

rakash napisał/a:
Jak to Urologia, Molka, co ty? Chyba UrynoLogia jeżeli jusz.

rakash w temacie urologia znalazlam podtemat urynoterapia stad wniosek by przerzucic ....

http://www.dobradieta.pl/...p=124564#124564

powielanie tematów nie ma sensu... :-)

Jesli chodzi o urologie to jest to poprawne okreslenie.... urologia to jeden z działów medycyny traktujacy o drogach moczowych...
Ostatnio zmieniony przez Molka Sob Sie 07, 2010 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 17:28   

Urynoterapia
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Sob Sty 29, 2011 17:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 00:31   

http://www.sm.fki.pl/inde...yna-lek-nadziei
 
     
mario199 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 253
Skąd: Gran Canaria
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 08:37   

RAW0+, stosujesz urynoterapię?
_________________
www.profiart.pl - tworzenie stron internetowych, panoramy sferyczne
www.blaszczakphoto.com - galeria fotografii z moich podróży
 
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 10:29   

Tak, w pełnym zakresie od 6 miesięcy.
PS. Mario jak tam idzie twoja walka o tlenek azotu w organiźmie?
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Nie Lut 06, 2011 10:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
mario199 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 253
Skąd: Gran Canaria
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 10:46   

Co Cię przekonało do rozpoczęcia terapii? Opiszesz jakieś efekty?
Co to znaczy w pełnym zakresie? Nie marnujesz nawet jednej kropelki?
_________________
www.profiart.pl - tworzenie stron internetowych, panoramy sferyczne
www.blaszczakphoto.com - galeria fotografii z moich podróży
 
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 10:54   

Pełny zakres: picie codziennie, smarowanie twarzy i zakraplanie oczu codziennie, raz w tygodniu lewatywa, codziennie przepłukiwanie nosa metodą hinduską neti.
Efekt, przywracanie pełnej czystości wewnętrznej organizmu, przywracanie i leczenie zaburzeń ciała falowego, oszczędność enzymów i hormonów, mega energia, głębokie zjednoczenie z własną naturą.
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Nie Lut 06, 2011 10:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
mario199 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 253
Skąd: Gran Canaria
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 11:59   

Przymierzam się do tej książki. Czytałeś może? http://merlin.pl/Woda-zyc...ct/1,61015.html

RAW0+ napisał/a:
PS. Mario jak tam idzie twoja walka o tlenek azotu w organiźmie?
Jeśli pytasz jak mi idzie regeneracja mojego układu trawiennego, to wydaje mi się, że jest lepiej :)
_________________
www.profiart.pl - tworzenie stron internetowych, panoramy sferyczne
www.blaszczakphoto.com - galeria fotografii z moich podróży
 
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 13:51   

mario199 napisał/a:
Przymierzam się do tej książki. Czytałeś może? http://merlin.pl/Woda-zyc...ct/1,61015.html

Tu masz audiobooka a tu masz w mp3
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Nie Lut 06, 2011 13:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
mario199 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 253
Skąd: Gran Canaria
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 14:32   

Dzięki :)
A co sądzisz na temat łączenia chelatowania metali ciężkich i urynoterapii?
Cytat:
The other problem is people who are removing mercury and heavy metals from the body is not conducive to urine therapy either, since heavy metals are present in urine in high amounts.
http://www.earthclinic.co..._questions.html
_________________
www.profiart.pl - tworzenie stron internetowych, panoramy sferyczne
www.blaszczakphoto.com - galeria fotografii z moich podróży
Ostatnio zmieniony przez mario199 Nie Lut 06, 2011 14:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 14:56   

mario199 napisał/a:

A co sądzisz na temat łączenia chelatowania metali ciężkich i urynoterapii?

Nie znam się za bardzo. Wiem tylko że ten pan pozbył się 1/3 szklanki rtęci, którą przyjął wraz z lekarstwem dzięki głodówkom. A Armstrong nadmienia, że to czego nie może usunąć głodówka rozpuszcza i usuwa mocz - szczególnie odparowany do 1/4 objętości. Relacja Bragga:
Cytat:
„ Tak przeżyłem pięć lat. Pewnego razu rozpocząłem 10-dniową głodówkę i na¬gle stal się cud. Siódmego dnia głodówki pływałem kanoe po rzece, rozkoszując się słońcem i świeżym powietrzem. Nagle poczułem straszne bóle żołądka, czegoś ta¬kiego jeszcze w życiu nie miałem. Z wielkim trudem dotarłem do brzegu, uwolniłem żołądek, a wtedy zobaczyłem, jak na zewnątrz wyszło około jednej trzeciej filiżanki rtęci z kalomelu, który przyjmowałem w dzieciństwie. Zdarzenie to bardzo zmieniło mój stan fizyczny. Od tego dnia wreszcie wiedziałem, co to znaczy wspaniałe zdrowie. Moje siły życiowe wzrastały proporcjonalnie w rezultacie przestrzegania programu uzdrawiania ".
 
     
mario199 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 253
Skąd: Gran Canaria
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 15:55   

Jakoś mało wiarygodnie brzmi ta historia Bragga :D
_________________
www.profiart.pl - tworzenie stron internetowych, panoramy sferyczne
www.blaszczakphoto.com - galeria fotografii z moich podróży
 
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 19:30   

A mogę zapytać, czemu o te metale pytasz i to chelatowanie?
 
     
mario199 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 253
Skąd: Gran Canaria
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 19:37   

Oczywiście :) Niedawno pozbyłem się wszystkich plomb amalgamatowych z zębów i teraz myślę o jakimś detoksie. Zastanawiam się czy urynoterapia mogłaby mi pomóc, czy raczej zaszkodzić. Słabo orientuję się w temacie. Może po przerobieniu książki Armstronga trochę mi się rozjaśni.
Na razie spróbuję zewnętrznie, na skórę :)
_________________
www.profiart.pl - tworzenie stron internetowych, panoramy sferyczne
www.blaszczakphoto.com - galeria fotografii z moich podróży
Ostatnio zmieniony przez mario199 Pon Lut 07, 2011 08:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 20:35   

mario199 napisał/a:
Oczywiście :) Niedawno pozbyłem się wszystkich plomb amalgamatowych z zębów i teraz myślę o jakimś detoksie. Zastanawiam się czy urynoterapia mogłaby mi pomóc, czy raczej zaszkodzić. Słabo orientuję się w temacie. Może po przerobieniu książki Armstronga trochę mi się rozjaśni.
Na razie spróbuję wewnętrznie, na skórę :)

A jak to bedziesz robic?

Wraca corka z wczasow i mama sie pyta jak sie podobalo na wczasach.
- Bardzo dobrze - odpowiada corka i ciagnie dalej ze spotkala chlopaka, ktory laskotal ja po pepku.
- I to bylo takie dobre? - pyta matka.
- Mamo, ale od wewmatrz - odpowiada corka.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 21:04   

mario199 napisał/a:
Niedawno pozbyłem się wszystkich plomb amalgamatowych z zębów i teraz myślę o jakimś detoksie

Tzn twierdzisz, że jesteś zatruty rtęcią? Na podstawie badań?
mario199 napisał/a:
Zastanawiam się czy urynoterapia mogłaby mi pomóc, czy raczej zaszkodzić

Urynoterapia nigdy nie szkodzi, ale jeśli naprawdę masz rtęć w ilościach toksycznych to polecałbym głodówki na urynie, bo rtęć jest bardzo trudna do usunięcia.
mario199 napisał/a:
Na razie spróbuję wewnętrznie, na skórę

Chyba zewnętrznie? Nacieranie moczem jest skuteczniejsze niż picie, także nie musisz wcale pić, a do nacierania odparowana uryna do 1/4 objętości ma najmocniejsze właściwości wyciągające.
Z tym, że ja znam kilku koczowników i wiem że im urynoterapia w ogóle nie leży szczególnie podejście psychiczne, dlatego ja bym na twoim miejscu zadbał o tlenek azotu, żeby makrofagi czyściły cię ze złogów, bo to jest twoja pięta achillesowa.
 
     
mario199 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 253
Skąd: Gran Canaria
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 09:20   

RAW0+ napisał/a:
Chyba zewnętrznie?
Literówka ;)

RAW0+ napisał/a:

Tzn twierdzisz, że jesteś zatruty rtęcią? Na podstawie badań?
Na podstawie wiary w teorię amalgamatową ;)
Nie robiłem badań w tym kierunku.
Czytałem, że trzeba odczekać 3 miesiące po wymianie plomb zanim zacznie się chelatowanie ALA. Zrobię badania moczu przed rozpoczęciem terapii i w trakcie.
_________________
www.profiart.pl - tworzenie stron internetowych, panoramy sferyczne
www.blaszczakphoto.com - galeria fotografii z moich podróży
 
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 17:54   

Armstrong Woda życia w pdfie
 
     
krzysztof2

Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 756
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 15:29   

WITAM :hug:


Pewne zalecenia ,które są proponowane przez Armstrong są nieaktualne ( nieskuteczne ) pisze o tym w swojej książce Małachow ( pozycja Armstronga wydana w 1944 r od tego czasu "co nieco" już zbadano ) .

W Polsce ukazał o się kilka pozycji dot.urynoterapii m.in.:
Giennadij Małachow 'Urynoterapia "
http://www.dobreksiazki.pl/b2821-urynoterapia.htm
Bogusław Komorowski "Urynoterapia bez Wstrętów i Cudów"
http://xarchiwum.pl/bogus...1366950181.html
Elżbieta Cybulska "Cuda urynoterapii"
http://www.dobreksiazki.p...rynoterapii.htm
John W. Armstrong Woda życia - zasady urynoterapii
http://merlin.pl/Woda-zyc...ct/1,61015.html


POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY :papa:
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 00:08   

Opublikowane w czasopiśmie balsam, nr 4 / 2004
Cytat:
Świadomości wielu lekarzy i ludzi świeckich żyje myślą, że mocz jest zanieczyszczony odpadami, jak również stolca. Nie zdają sobie sprawy, że uczestniczą w tworzeniu dwóch różnych systemów.

Kęs pożywienia z jamy ustnej, gdzie rozpoczyna się od żucia działalności trawienie śliny, schodząc w dół przełyku do żołądka i trawienie w nim kwasów żołądkowych i enzymów. Następnie przejdź do dwunastnicy (długość 12 cm), który jest bardziej zasadowe trawienie soku trzustkowego i żółci. Ponadto, w jelicie cienkim (długość 4-6 m) nie jest już wchłaniania substancji odżywczych.

W ostatniej części przewodu pokarmowego jest okrężnicy (o długości 1 m) udział w zakończeniu młyn, wchłanianie wody i innych substancji. Jelitowe bakterie beztlenowe (E. Coli i Clostridium Welchia bifidus Lactobacilus) biorą udział w produkcji niektórych witamin. Po wyłączeniu masy odbytnicy (odbytu), jak odchody.

Z drugiej strony, a także wydalane w moczu, kału, ale sposób, w jaki ciało jest zupełnie inaczej. Mocz jest z krwi, który jest lekko zasadowy, i jest oddzielona od niej w nerkach, gdzie statki krew z serca. Powstawanie moczu w nerkach są zaangażowane w wyniku przesączania kłębuszkowego, wchłanianie, wydzielanie i stężenie osmotyczne moczu. Po filtracji białka hemoglobiny krwi i moczu pierwotnego stworzony.

Wstępne mocz zawiera substancje o takim samym składzie i stężeniu w osoczu krwi. Po przeprowadzeniu wstępnych moczu liście piłkę Bowmana, idzie do kanalików nerkowych, gdzie jest wchłaniane do krwi, wody, glukozy, białka, witamin, elektrolitów, itp. W kanalików nerkowych proksymalnych przez filtrację sodu, potasu, amonu, itp., moczu staje się kwaśny. Następnie zbiera się w miedniczce nerkowej, moczowodu do pęcherza jest rozładowana i z cewki moczowej (cewki moczowej) z organizmu.

Z tego widzimy, że mocz przechodzi całkowicie sterylnym środowisku. Jej zakażenia może wystąpić tylko wtedy, gdy zakażenie dotyka ciała. Obecność bakterii w moczu jest istotne dla moczu terapia i korzystanie z moczu, gdyż informacja jest przekazywana do organu, który deklaruje, zwalczaniu zakażeń.

Ponieważ we krwi, z którego powstaje mocz przechodzi każda komórka ma pełnej informacji o stanie organizmu. Informacje zawarte w moczu są unikalne dla każdej osoby i dlatego w leczeniu choroby korzystania z ich własnego moczu. Mocz zawiera wiele składników małych ilościach i nie ma żadnych poszczególnych kawałek nie jest identyczny z kimś innym.

Pod wieloma względami, nie aplikacji urinoterapii, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. Najważniejszym sposobem jest wejście na ustach, nie pić.

Według danych z tysięcy osób uprawiających urinoterapii hipotezę, opracowany w Japonii, jest bardzo prawdopodobne, że mocz działa jako przetwornik informacji w organizmie. Informacje zebrane z moczu rozpoczyna się w jamie ustnej lub przełyku, i rozciąga się do odbytnicy. W jamie ustnej są kubki smakowe na języku, w przełyku i na piętrze, z którego bodźce są zachęcani do nerwów czaszkowych.

W ustach i wokół ust są głównym ślinianki (podjazyn podrzuchwowe i przyuszne) oraz wejście do przełyku, migdały, aby zapobiec inwazji drobnoustrojów. Smak, węchowych i wzrokowych i migdałami aktywacji układu trawiennego i układu odpornościowego. Ograniczona pomoc dla narządów trawiennych może być traktowana jedynie jako nośnik żywności. substancji w moczu realizacji przekazywanych informacji jest bardzo mały i lekki, a większość z nich nie są wykrywalne w ramach istniejących technologii, a przecież wystarczy być aktywowane przez różne procesy.

Od moczu pochodzi z krwi, również zależy od zmian w organizmie każdego człowieka, w tym moczu. Mocz gromadzi się w organizmie informacje, zarówno dobre i złe. Ta informacja jest picie moczu wraca do pewnych części ciała, aby aktywować komórek i tkanek, stymulują wydzielanie enzymów i aktywnych hormonów i układu odpornościowego, w taki sposób, że istnieją pewne działania przeprowadzane w celu utrzymania zdrowia.

Na przykład, znana metoda moczu w celu ustalenia ciąży. Ten proces jest identyfikacja gonadotropnho hormonów w moczu. Gdy kobieta zajdzie w ciążę tkanek, które następnie tworzy łożysko rozpoczyna wydzielanie hormonów gonadotropowych jej. Hormon ten jest obecny w moczu ciężarnych i daje nam informacje na temat ciąży. Hormonu może być ustalona od 2 tygodni po zapłodnieniu, lub 4 tygodni od ostatniej miesiączki. nawożenie Signal, nie możemy zagwarantować, mikroskop do obserwacji, podczas gdy mocz zawiera informacje z wielką pewnością.

Organizm kobiety zaczyna się zmieniać prawo od momentu zapłodnienia. Jednak nie mamy dowodów, by się dowiedzieć. Kiedy technologia postępuje, będziemy w stanie wykazać, analiza moczu zapłodnione natychmiast.

Innym znanym przykładem jest mocz bardzo jasno poinformowani o obecności cukrzycy, cukru w moczu, więc mogliśmy kontynuować.

Mocz jest stan organizmu znacznie więcej informacji przed wykazują objawy choroby lub innych zmian.

Jest ogromna różnica między moczu i narkotyków. Od frakcyjnej substancji czynnej w moczu powoduje aktywację organizmu, przyjmuje się, że urinoterapie opiera się na przekazywaniu informacji w organizmie. Leków jest inny, ponieważ trzeba użyć pewnej kwoty, która pojawia się w działania farmakologicznego leczenia, aż do ich absorpcji w żołądku i innych organów trawiennych, a moczu tylko od bodźców niewielkie aktywować ciała do rozpoczęcia produkcji leczniczych substancji i zmobilizować układ odpornościowy systemu. I bez skutków ubocznych.

leków alopatycznych są często stosowane w dużych ilościach do wywołanych efektów terapeutycznych. Jest to kontrolowane skutki uboczne zatrucia. Mocz usuwa przyczynę choroby, medycyna allopatyczna tłumi objawy. Trudno sobie wyobrazić, że mały substancji czynnych zawartych w otrzymanych akt moczu jako leki w celu uzyskania efektu farmakologicznego i absorpcji w żołądku, ma minimalne wielkości.

Ten fakt prowadzi do hipotezy, że w przewodzie pokarmowym, czyli gdzieś między ustami a odbytem, jest w czujnik, który picie moczu, kiedy podejmuje ona niezbędne informacje. Prawdopodobnie znajduje się w jamie ustnej lub przełyku. Informacje z moczu, wprowadzony do organizmu, wywołując ciąg fizjologicznych aktywacji komórek, tkanek i narządów oraz zwiększenie skuteczności leczenia we własnym zakresie.

Wreszcie, dwa czynniki powie japońskimi kolegami.

Według dr Ryoichi Nakao reaguje z wydalanie moczu z organizmu chemiczne z powietrza, zanieczyszczenia go bakterie, a prawdopodobnie akceptuje słońce światło dzienne. Zakłada się, że moczu w powietrze styka się z tlenu i dwutlenku węgla, które działają jak azot i argon, itp., które są nieaktywne. Oni już nie powietrza w moczu do rozpoczęcia reakcji chemicznej? Jest prawdopodobne, że tak jest.

Gdy mamy i używamy moczu w ciemności, to będzie zupełnie inna sytuacja niż wtedy, gdy w moczu jest wydalane działanie promieni słonecznych. Na obecnym etapie nie wiemy, co się dzieje wokół moczu, czy reakcji chemicznych odsetek lub odwrotnie. Także ta zmiana nie robi dużej różnicy. Około moczu wiele tajemnic, które nauki wreszcie zaczyna płacić i spodziewać się poprawy śledczych technologii.

Prof Dr Ryosuke Uryu powiedział mi, że Europejczycy, japoński odkoukali leczenia chorób mleczka pszczelego i dodać go do moczu. Najpierw należy usunąć zapach moczu, a także zwiększa jego skuteczność. Okazało się, że uzdatniania zestalony wspólnych moczu wzbogaconych propolis, wyniki się już za 2 miesiące, ale z moczem bez propolis na 3 miesiące.

To dobrze, że Japończycy zaczęli poważnie bawić urinoterapi. To urinoterapie stać się częścią edukacji w szkołach medycznych, będą owocować w przyszłości. narkotyków w moczu nazywa się trzeci Millennium i tak jej zachowywać się z należytym szacunkiem i godnością. Jest to produkt naszego ciała, chroniąc nasze życie, niech nam się podoba. Słuchaj swojego ciała.
Urinoterapie korzysta z medycyny do zapobiegania i leczenia problemów zdrowotnych przy użyciu własnego moczu. Nikt nie zaprzeczy, że moc jest ważnym źródłem obiektywnej diagnozy. Ale dlaczego, gdy lek nie pozbawia organizm jako odpad? Nowoczesne badania naukowe uzasadnienia terapeutycznego ponownego wykorzystania zasady homeopatii moczu - jak podobne traktowanie. Mocz jest dokładnym odzwierciedleniem stanu organizmu, ponieważ powstają z osocza krwi jako produkt metabolizmu w organizmie człowieka, uczestnicząc we wszystkich narządach, krwi i każdej komórki ciała. W związku z tym prowadzi również informacje na temat wszystkich szczepów, zarówno trwających i przyszłych procesów patologicznych, ale również tych, niepełnosprawności i dysfunkcji.

I tylko z uwagi na znaczące autourinoterapie wstrzykiwań pionier (dr hab. Plesh J., Terapia moczu, esky Medical Journal, 1947), który przyznaje, że metoda pacjentów szczepionki własnego moczu jest logiczną kontynuacją pracy dr Pasteur, a dr Jenner, który rozpoczął erę leczenia chorób zakaźnych przez ubogich płód jest wstrzykiwany pacjentowi. Różnica jakościowa jest pod Pleshe, że mocz zawiera szczepione materiał jest osłabiona, a pacjenta zakażenia, organizm oprzeć się infekcji, z którymi weszła w kontakt, a uniwersalny w surowicy nie zawsze jest odpowiednie dla każdego człowieka i dla każdego z podtypów chorób zakaźnych.

Argumenty biochemii, fizjologii, fizyki kwantowej, itp., dlaczego i jak leczyć moczu, nie brakuje, a czytelnik znajdzie uproszczonej interpretacji rozdziału na temat właściwości i składników moczu w tej książce, a także szczegółowe w mojej pierwszej książce lekarza Urinoterapie oka. Od chwili powstania miesięcznika melisa w 2004 r. w dziale Nauka Urinoterapie go. W artykule o picie moczu, doszedłem do wniosku, w moczu pojawia się pracuje i leczy.

Istotne w urinoterapii - w przeciwieństwie do chemioterapii - jest to głównie tylko moczu leczonych narządów, ale ozdravuje organizmu jako całości, nie ma skutków ubocznych i pozostałości leków zatkania netoxikuje ciała. I oczywiście, jest wolny, zawsze i wszędzie twoje.

Ten profilaktycznych i terapeutycznych metod stosowanych przez ludzkość od niepamiętnych czasów. Pierwsze pisemne wzmianki są 5000 lat i pochodzą z Indii (na leczeniu układu moczowego ivambukvalpa) urinoterapie jest stosowany na wszystkich kontynentach. Boom w Europie w 19 wieku i pierwszej połowy 20. wieku odkrycie antybiotyków, które urinoterapii zepchnięci na margines. Badania moczu i zajmuje naukowców zaangażowanych w Europie i Stanach Zjednoczonych Ameryki, Indii, Japonii i Australii. Ekstrakty moczu jako część leków, maści medycznych i kosmetyków. Dziś na świecie pechemizovn i zdrowia ludzkiego charakteryzuje się różnorodnością objawów ubocznych preparatów obróbki chemicznej, metoda ta jest ponownie w interesie lekarzy i pacjentów.

Dlaczego napisałem książkę o urinoterapii innego? Zmusił mnie do bezprecedensowe zainteresowanie pierwszą książkę lekarza Urinoterapie oko i moje dodatkowe doświadczenie zdobyte przez korespondencję z pacjentami i nowej wiedzy literatury zagranicznej. Mimo że stosowanie prostych moczu jest w Czeskiej i Słowackiej zakres nieznane możliwości wykorzystania moczu w chorobach jest znacznie szersza. W mojej książce, jest sposób przygotowania homeopatycznych, że próbowałem, i których skuteczność jest zaskakujące. Ja również opisać - "insiderzy" (medyczna) - korzystanie z moczem w postaci podawania podskórnego, ale nauczył się go jako "amatorów", bez kształcenia medycznego, który z powodzeniem stosować do moczu.

Woda, która pochodzi z nerkami, z korzyścią dla wszystkich

zwolenników Urinoterapie w kręgach medycznych i naukowych jest coraz większe. Chodziłem 3. urinoterapeutickho World Congress, która odbyła się 30 kwietnia-04 maja 2003 w Belo Horizonte, Minas Gerais państwa, Brazylia. Wśród 650 uczestników z 43 krajów na wszystkich kontynentach, z czego połowa lekarzy. Kolejną bardzo dużą grupę stanowią pielęgniarki ze wszystkich krajów Ameryki Łacińskiej. I potwierdziły poprawność jego procedur urinoterapeutickch, które polecam do zapobiegania i leczenia choroby. Nie ulega wątpliwości, że urinoterapie staje się rutyną i zapobiegawczych praktyki medycznej. Sięga do ogółu społeczeństwa. W RPA trwa popularnych seriali telewizyjnych na temat medycyny alternatywnej z kilku programów na urinoterapii. W krajach rozwiniętych na biurkach pracowników naukowych w wielu dyscyplinach. W Ekwadorze, Korei i Japonii część urinoterapie pracy na wydziałach lekarskich. W Japonii, od 1993 roku w klinice urinoterapeutickou współpracy z leczenia. Istnieje bogata studiów przypadku na temat leczenia prawie wszystkich rodzajów chorób, ale oprócz gruźlicy płuc i choroby Hansena (trąd). W Korei i Japonii zaawansowanych zastosowań badawczych w moczu dotkniętym przez AIDS i SARS, okazało się, że nawet te choroby są uleczalne urinoterapi.

Mężczyzna podnosi jego umysł do jego własnego lekarstwa. Wiedza powierzone przez Boga.
5-szy urinoterapeutick World Congress odbyła się 5 do 7 Listopada 2009 r. w Guadalajarze w Meksyku. Udział w wielu kampanii grypy wpływ "świń. W porównaniu do Kongresu w Brazylii w 1993 r., które zostały 650 uczestników w Guadalajara tylko 150 uczestników z 20 krajów na pięciu kontynentach. Grypa szał szkody Meksyku w tym zakresie. Wśród prelegentów byli lekarze, uzdrowiciele, zasobów naturalnych, pielęgniarki, pracownicy w dziedzinie chemii i farmacji, psychologii, antropologii, mediów i osób świeckich z różnych grup zawodowych urinoterapii praktyków, ale także wielu księży i zakonnic.

Co dotyczy urinoterapie świata, czułem, że kurczy się zapalenie promotorów - wyjeżdża wieku, młodych ludzi, brak wsparcia ze strony instytucji państwowych i wkrótce ogarnął lobby farmaceutycznego biznesu. W zakresie zapobiegania byłyby ogromne urinoterapie przez ludność i w tym samym czasie, państwa i obywateli zmniejszenia kosztów ponoszonych przez leki stają się bezużyteczne.

Co uważam za poważne niedociągnięcie jest fakt, że dla skutecznego rozprzestrzeniania moczu terapia i głodu wśród świeckich w świecie jest brak wysokiej jakości literatury, która jest naprawdę brakuje. Co to jest oferowane, to wydaje mi się niewystarczające i powierzchowne.

W wykładach i grup roboczych zostały zidentyfikowane z metod urinoterapeutickch aplikacji, również w związku ze strajkiem głodowym, w leczeniu wielu problemów zdrowotnych, takich jak rak, AIDS, padaczka, cukrzyca, twardzina skóry, łuszczyca, miażdżyca, otyłość i inne. Ważne jest zaufanie u osób leczonych potężne efekty lecznicze ich własnego moczu i wytrwali w odniesieniu do metod leczenia i zdrowego odżywiania, stres i leczenia bez obaw. Wyniki dwóch światowych kongresów urinoterapeutickch, gdzie uczestniczyła w bardziej szczegółowo w rozwiedziony wiadomości.

Moczu terapia i booków, jak choroby i oceny dowodów, głównie z badań amerykańskich, ale również angielski, rosyjski i niemiecki, włoski, rumuński, szwedzki, japoński, lekarzy itp., farmaceutów, biologów i chemików, którzy są oddanymi i dedykowane urinoterapii, zbadać jego wpływ na organizm człowieka. W ciągu stu lat badań poświęconych moczu i jego składników, w szczególności, doniesienia te wyniki:

"Mocz zaskakująco łatwe do zabicia wirusów. Silna koncentracja słabnie wirusów, takich jak polio, wściekliźnie, ale nawet je niszczy. " Postępowanie Towarzystwa Biologii Eksperymentalnej, USA, 1936

"Mocz działa jako doskonały szczepionki, a niektóre naturalne i sprawdzone w leczeniu wielu schorzeń, w tym ostre i przewlekłe zapalenie wątroby, koklusz, astma, katar sienny, ospa wietrzna, problemy trawienne i migreny. Ta metoda jest tak prosta, że może być używany bez żadnych problemów. "Dr J. Plesch, Medical Journal, London, 1947

"Moczu jest jedną z najpewniejszych i najbardziej przydatne leki moczopędne, które są znane. Jego stosowanie jest wskazany w leczeniu nadmiernego mózgu i nowotworów wewnątrzgałkowych neoperovatelnch ciśnienie mózgu, złamania czaszki i stłuczenia mózgu. Ponadto moczu sprawdzić, która jest zagwarantowana leczyć zaćmę, obrzęk mózgu, delirium tremens, zespół napięcia przedmiesiączkowego, zapalenie opon mózgowych i padaczką. Dr M. Javid, profesor neurochirurgii z University of Wisconsin Medical School, 1957

"W badaniach klinicznych z chorymi na raka używane urinov Antineoplaston ekstraktu. Większość pacjentów wykazały znaczną poprawę już po jednym tygodniu na dalsze leczenie i nadal zmniejszyć rozmiar guza wykazało normalizację badań biochemicznych, bez toksycznych lub niebezpiecznych skutków ubocznych. "Dr S. Burzyńskiego, fizjologii, chemii i fizyki, 1977

"Stwierdzono, że wiele chorób fizycznych zostały osłabione moczu, takich jak stwardnienie rozsiane, zapalenie jelita grubego, wysokie ciśnienie krwi, toczeń, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie wątroby, nadpobudliwość, niewydolności trzustki, łuszczycy i egzemy, cukrzyca, półpasiec, mononukleoza Dr. Nancy Dunne, medyczne konsilika Irlandii Alergia Leczenie i Research Association, Oxford Medical Symposium, 1981

"Mocz jest głównym składnikiem płynu owodniowego, w którym płód pływaków. Normalnie, płód "oddycha" płyn owodniowy, który pełni moczu do płuc. Jeżeli czynności przewodu pokarmowego jest zablokowane, płód nie produkuje tego płynu w płucach i nie rozwija się bez niego. "New York Times, sekcji medycznej, 1988

Kilka z nich wspomnieć naukowych sceptyków, ale również dla osób zainteresowanych urinoterapii spodziewa się cud teraz. Urinoterapie ma swoje własne przepisy, jak każdy inny system leczniczy, który jest niezbędny do naśladowania. Ponadto konieczna jest zmiana stylu życia i diety jest szczególnie potrzebne urinoterapii związane z głodu.

Głód może być krótki, dla niedoświadczonych, 3 dni raz w miesiącu. Doświadczeni może głodować do 10 dni dwa do czterech razy w roku, bez jakiegokolwiek niebezpieczeństwa. Głód związane z moczu picia niepożądanych Oczywiście, gdy pozbędziemy się strachu i odporność na mocz.

Sprawdziłem liczbę pacjentów stosujących urinoterapii trakcie głodu, ale również bardzo urinoterapie ma żadnych problemów, kiedy rozpocząć leczenie oczyszczanie organizmu, pierwsze pięć kroków do nerek, w tym czyszczenia. Jest to szczególnie istotne dla osób, które dużo katar organizmu.

Gwałtowny postęp można urinoterapie ludzi, którzy nie oczyszcza ciało, ale nie zmieniły ich stylu życia. Moczu w swojej zdolności do uwolnienia ogromnych oczyszczania organizmu zahlennho wiele substancji, które organizm odrzucone jako bezużyteczne, będzie autointoxikaci towarzyszy niekiedy wymioty z biegunką, ponieważ eliminacji narządów - jelita grubego, nerki, płuca i skórę - są zablokowane i nie wypełnia skutecznie swojego oczyszczania funkcji. Bardzo ważne jest, aby wykluczyć z diety mięso, dlatego wspominam w książce Gotowanie na raka i nie dla nich.

Ten wyjątkowy płyn - mocz, który jest produkowany w naszym organizmie na każdym poziomie, nasze ciało jest bardzo ważne, aby pracować. Mocz jest w osoczu ultrafiltratu. Krąży w naszych naczyń krwionośnych, nerek i filtry, jest wydalany z moczem w większości substancji, które w tym czasie nasz organizm potrzebuje. Zawarte w nim witaminy, hormony, białka, aminokwasy, glukozę, minerałów i pierwiastków śladowych oraz wiele innych prostych i złożonych substancji, niezbędne do funkcjonowania naszego organizmu. Wszystkie składniki moczu nie zostały jeszcze odkryte.

Oprócz substancji odżywczych w moczu są antybakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i przeciwnowotworowych leków.

Antyseptyczne i antybakteryjne właściwości moczu zaangażowanych Foulger JF i L. Foshay, lekarze z Instytutu Farmakologii Doświadczalnej i bakteriologii na Uniwersytecie w Cincinnati, USA. W 1935 roku oceniano wpływ moczu na różnych zakażeń bakteryjnych, jak bardzo skuteczny z tym, w przeciwieństwie do tabletek sulfonamidovch aplikacji, które są szeroko stosowane w tym czasie moczu nie wykazuje żadnych skutków ubocznych. "To, że mocz jest nieszkodliwe dla tkanek ciała, zostało wykazane".

Samym okresie w 1933 roku, w którym analizowano chirurg, dr W. Millar na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu w Cincinnati, możliwość wykorzystania właściwości antybakteryjne krystalicznego mocznika w procesie oczyszczania owrzodzenia nowotworowych. "Jeśli kryształy mocznika przelewa się do rana, uparty zniknięcia zapachów w dużym stopniu. Mimo że kryształy rozpuszcza się w kilka minut, wrzód kurczy się z każdym wnioskiem. Kryształy są tanie, mają silne właściwości antyseptyczne, a obawy o skutki uboczne. "

Zasada, że u pacjentów przyjmujących leki nie może mój mocz, nie dosłownie. Dr William Hitt, która działa w Nowym Meksyku (USA) domy opieki urinoterapeutick Harold Sposób Memorial Hospital w leczeniu chorób ciężkich i wciągająca, zaleca się stosowanie moczu w postaci kropli pod wtrysk języka i urinov, nawet u pacjentów jednocześnie przepisane leki. Po upływie 2 i pół roku było leczonych za pomocą zastrzyków z ich własnego moczu 20 000 pacjentów, a wśród nich osób chorych na raka, astmę, alkoholików silny, palaczy i narkomanów.

Z tego co Badania zostały sprawdzone i potwierdzone, jasne jest, że ludzki mocz nie zawiera toksyn, ale wolą ponowne wykorzystanie moczu ciała wzbogaca materiałów obronnych i oszczędność energii do walki z chorobami. Jest to sposób, aby zachować zdrowe ciało, a jeśli musimy pozbyć się choroby lub złagodzić jej problemy, jest całkowicie bez żadnych skutków ubocznych.

Nie ma sensu w pokonywaniu barier, że lekarze są uprawiane w nas przez naszych nauczycieli i poszliśmy dalej i transfer odporności na moczu pacjentów i ich dzieci. Ta niezwykła substancja produkowana przez nasz organizm jest wielkim darem, z którą właściwie traktowany z szacunkiem.

Każdy organizm produkuje substancję w moczu konieczne do leczenia choroby nadal ukryte, oraz każda osoba reaguje inaczej, i dlatego musimy dostosować się do procedur ciała, Jego słuchajcie!

Sorry za stylistykę :shoot: , ale tylko przekleiłem :-D
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 19:44   

http://www.zdrowie.bitis.pl/?str=uryno&dz=0
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 21:03   

RAW0+ napisał/a:
http://www.zdrowie.bitis.pl/?str=uryno&dz=0

tu pisza ze tylko na diecie wegetarianskiej uryna ma sens.
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 21:16   

Molka napisał/a:
tu pisza ze tylko na diecie wegetarianskiej uryna ma sens.

Ja zawsze pomijam ideologię, która często jest dorabiana (zresztą są to teksty starożytne i nie znano jeszcze ŻO i DO :hihi: ) i wyłuskuję sedno :viva:
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 21:19   

RAW0+ napisał/a:
zresztą są to teksty starożytne i nie znano jeszcze ŻO i DO :hihi:

Jak to nie? A kapłani egipscy szamajacy podroby i 6-razy więcej fatu od białka? :hihi:
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 21:34   

Hannibal napisał/a:
kapłani egipscy szamajacy podroby i 6-razy więcej fatu od białka?

A, oni to tak, ale to byli przodkowie JK i w genach to przeszło :hah:
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 18:28   

Wiosenne "jaja prawiczków".
Cytat:
Zapach tych jajek gotowanych na twardo na ulicach Dongyang we wschodnich Chinach jest nie do podrobienia. Są moczone i gotowane w moczu. Tak, w moczu - młodych chłopców, najlepiej poniżej 10. roku życia. Stąd nazwa: "jaja prawiczków". To popularna wiosenna przekąska w Dongyang, reklamowana jako coś, co korzystnie wpływa na zdrowie.
:D
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 22:49   

Gotowane w czymkolwiek to pikuś:

Cytat:
PITAN, pi-dan (chiń.) — chińskie konserwowe (zwykle kacze) jajka, poddane fermentacji — ułożone w glinianych garnkach w specjalnej zalewie bez dostępu powietrza. Zalewę sporządza się z wapna, słomy ryżowej i naparu herbaty, a garnki zakopuje w ziemi. Po kilku tygodniach uzyskują konsystencję gotowanego jajka, przy czym białko ma barwę ciemnego piwa, a żółtko barwę zieloną. Podaje się pokrajane w ósemki, pokropione sosem sojowym. Tak przyrządzone jajka mogą leżakować przez wiele lat i dlatego noszą również nazwę tysiącletnich.


:-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved